Xbox One | הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

Re: Xbox One | הנושא הרשמי

הודעהעל ידי bling » 14 יולי 2013, 12:01

למה אתם חושבים שהוא איזה הארדקור גיימר או שיש לו הבנה מעמיקה במשחקים ומכניקות בכלל?
הוא איש מקצוע שעובד על ה OS,יכול להיות שזה נראה לו דומה ל DS2 אבל זה לא אומר שיש לו בהכרח מושג,הוא בטח שיחק איזה רבע שעה בערך.

מה שכן הוא אמר שהוא בא לשיחה כנה ופתוחה וזה נראה יותר כמו המשך ה PR של מייקרוסופט כשכל פעם שמבקשים לדעת פרטים נוספים או מעבר או פולט משהו בסגנון של "לא ניתן להוסיף על כך יותר".

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 14 יולי 2013, 23:43

bling כתב:למה אתם חושבים שהוא איזה הארדקור גיימר או שיש לו הבנה מעמיקה במשחקים ומכניקות בכלל?
הוא איש מקצוע שעובד על ה OS,יכול להיות שזה נראה לו דומה ל DS2 אבל זה לא אומר שיש לו בהכרח מושג,הוא בטח שיחק איזה רבע שעה בערך.

מה שכן הוא אמר שהוא בא לשיחה כנה ופתוחה וזה נראה יותר כמו המשך ה PR של מייקרוסופט כשכל פעם שמבקשים לדעת פרטים נוספים או מעבר או פולט משהו בסגנון של "לא ניתן להוסיף על כך יותר".

הוא טוען שהוא גיימר, ושכולם שם גיימרים כי אחרת הם לא היו עובדים 60 שעות בשבוע על פיתוח של קונסולה חדשה. אבל כן, מן הסתם הוא כנראה מדבר רק על ניסיון של רבע שעה עם המשחק - הוא נמצא בצד של החומרה, לא בצד של המשחקים, והמשחק אפילו לא מפותח בתוך מיקרוסופט ככה שבטח אין לו מושג.

המידע שהוא מספק דווקא מאד מעניין וכן עונה לנו על כמה מהשאלות הפתוחות שהיו, אבל זה אכן מצער שאנשי PR לא טורחים להיות ברורים מספיק, ואז כשמגיע מישהו כזה שמנסה לענות בצורה הוגנת אבל פוחד שאם הוא יהיה ברור מספיק יוכלו לגלות מי הוא. כבר מהתשובות שלו יש לי הרגשה שהוא עבד לא רק על מערכת ההפעלה אלא גם על הקינקט (ומעניין לשמוע שהם טוענים שהוא עולה להם לפיתוח כמעט כמו הקונסולה עצמה). מיקרוסופט צריכים ללמוד מסוני (שהציבה את קרני בחזית) ואחרים ולהבין שאנשים טכנולוגיים יכולים להיות PR מצויין כשבאים לדבר על מוצר טכנולוגי.

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 15 יולי 2013, 12:18

כמה שיפור במשחק בסרטון אחד!

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 15 יולי 2013, 18:07

Yahel12
Warrior

הודעהעל ידי Yahel12 » 17 יולי 2013, 04:27

לא הכרתי את המשחק הזה לפני,אבל הוא נראה ממש טוב פה..

ואם אפשר כבר לשאול שאלה: החומרה של הXBOX ONE חלשה משמעותית מהחומרה של הPS4?

SgtDonowitz
Warrior

הודעהעל ידי SgtDonowitz » 17 יולי 2013, 06:40

Yahel12 כתב:לא הכרתי את המשחק הזה לפני,אבל הוא נראה ממש טוב פה..

ואם אפשר כבר לשאול שאלה: החומרה של הXBOX ONE חלשה משמעותית מהחומרה של הPS4?

ככל הנראה חלשה יותר, עם זאת, לא ידוע עדיין פרטים צפציפיים על החומרה של שתי הקונסולות לכן מי שיגיד לך שאחת הקונסולות בהרבה יותר חזקה מהשנייה מתבסס על שמועות מצוצות מהאצבע או שהוא ככל הנראה אורן זריץ wannabe. :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 יולי 2013, 23:37

המשחק היה בטורניר evo והוא קבל שם שריקות בוז, ברגע שהזכירו את השם של הone השריקות התגברו. לא נראה לי שחובבי המכות יהיו שם :)
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 17 יולי 2013, 06:23

עורך לשון ומגיה, מנהל בפייסבוק קבוצת אוכל גדולה (מונה 45,000 חברים) וקבוצת גיימרים ('בחזרה למשחק').

Chwomp
Padawan

הודעהעל ידי Chwomp » 18 יולי 2013, 08:51

אוקיי, שאלה. זמן לשים את הכסף בתוך הפה:
יש לכם את Assassin's Creed 2 בחינם כבר כמה ימים. מי מכם ירשום כאן שהוא מוכן לשלם 50$ בשביל המולטיפלייר שלו? ואם לא, כמה הייתם מוכנים לשלם בשביל המולטי.
קוד חבר 3DS:
2449-5207-9736

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 18 יולי 2013, 10:25

Chwomp כתב:אוקיי, שאלה. זמן לשים את הכסף בתוך הפה:
יש לכם את Assassin's Creed 2 בחינם כבר כמה ימים. מי מכם ירשום כאן שהוא מוכן לשלם 50$ בשביל המולטיפלייר שלו? ואם לא, כמה הייתם מוכנים לשלם בשביל המולטי.

לאסיין קריד 2 אין מולטיפלייר. המשחק הראשון בסדרה שהיה לו זה היה ברודרהוד. המשחק שאחריו. ;)
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 18 יולי 2013, 11:26

DrKeo כתב:המשחק היה בטורניר evo והוא קבל שם שריקות בוז, ברגע שהזכירו את השם של הone השריקות התגברו. לא נראה לי שחובבי המכות יהיו שם :)

אני קראתי שהשריקות בוז היו רק בהקשר לאזכור של הONE. למשחק עצמו לא היה קשר.

זמן לשים את הכסף בתוך הפה:

ROFL
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 19 יולי 2013, 02:06

DrKeo כתב:המשחק היה בטורניר evo והוא קבל שם שריקות בוז, ברגע שהזכירו את השם של הone השריקות התגברו. לא נראה לי שחובבי המכות יהיו שם :)

זו היה על מערכת של הONE והוא קיבל שריקות בוז, לא המשחק עצמו
ומה אני יכול לצפה ממעריצי משחקי המכות?
הקבוצת גיימינג היחידיה שבשבילה שלט הדול שוק עדין עדין על הגיימפאד
כל גיימר חכם כולל אנשים בכירים בתחום כמו מקסמליין עושים את הדבר הנכון וקונים ארקייד סטייק ומשחקים ב360
אפילו הם מבינים שעדיף לשחק ב360 מאשר בPS3 בגלל הרשת, ואם השלט הם פשוט עוברים לשלט הכי טוב

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 19 יולי 2013, 10:57

O-O אבל בEVO כולם שיחקו בגרסת הPS3 עם ארקייד סטיק. לפחות ממה שראיתי בTTT2,SSF4,MVC3 ואני חושב שגם מורטל קומבאט גם. בכל מקרה הPS3 עדיפה במשחקי מכות. זה ידוע.
תמונה

Chwomp
Padawan

הודעהעל ידי Chwomp » 19 יולי 2013, 14:15

:oops:
אוקיי, טעות. טועים. יצאו כל כך הרבה משחקים עם אציו שאני כבר לא מבדיל ביניהם.
בכל מקרה - קדימה, לענות. יש לכם בחינם עכשיו את AC2, אחד המשחקים המוערכים של יוביסופט ויש לכם אפשרות לקנות את המולטי של ברודרהור\רבליישן\3 (בחרו את המועדף עליכם) ב-50 דולר. קדימה, מי קונה?
קוד חבר 3DS:
2449-5207-9736

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 19 יולי 2013, 15:04

אני לא כ''כ מבין את השאלה שלך..
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 19 יולי 2013, 18:21

matangt8 כתב:O-O אבל בEVO כולם שיחקו בגרסת הPS3 עם ארקייד סטיק. לפחות ממה שראיתי בTTT2,SSF4,MVC3 ואני חושב שגם מורטל קומבאט גם. בכל מקרה הPS3 עדיפה במשחקי מכות. זה ידוע.

יש גם הרבה ששיחקו עם דול שוק רגיל ובגלל זה שמו מכשירי PS3 שם

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 20 יולי 2013, 04:36

Klayman כתב:אני לא כ''כ מבין את השאלה שלך..

אני חושב שהוא לועג על זה שבעלי הגולד מקבלים משחק ישן כל כך למרות ה50 דולר שהם משלמים. לגבי השאלה..אף אחד מהם.
תמונה

Chwomp
Padawan

הודעהעל ידי Chwomp » 19 יולי 2013, 23:31

תודה על התשובה.
אני לא לועג. אני שואל באמת מתוך עניין.
לא שיחקתי בו בעצמי, אבל הבנתי ש AC2 משחק מצויין, מושקע, ארוך, יפהפה ושיפור מוחלט על הקודם לו בכל צורה.
למי אכפת מהגיל של המשחק אם הוא טוב.
מי עוד עונה?
קוד חבר 3DS:
2449-5207-9736

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 19 יולי 2013, 23:50

אתה מבין שהשאלה שלך די מטופשת, נכון? למה לקנות מולטי של משחק ישן ב50$?
?

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 20 יולי 2013, 05:06

יכול להיות שאני קצת חופר על המשחק
אבל מגניב הקטע של התזוזתיות במוזיקה בהתאם למהלך הקרב
מקווה לראות את זה מגיע למשחקים אחרים, נניח מרוצים

Chwomp
Padawan

Re: Xbox One | כל פיסת מידע על הקונסולה

הודעהעל ידי Chwomp » 20 יולי 2013, 12:18

טוב, אני רואה שאף אחד לא היה משלם כאן כסף בשביל מולטי של משחק, גם אם המשחק והמולטי מעולים.
שאלתי כי רציתי לדעת אם הטענה לגבי "מולטי גורם לאנשים לקנות משחקים" מחזיקה מים כאן.
כששאלתי על תוכנית הפאמילי שייר כפי שהוצגה ע"י מיק', נאמר לי שאנשים יקנו משחק בשביל המולטי למרות שיהיה להם אותו בחינם מהחברים בגלל התוכנית.
AC2 זה כרגע המצב הקרוב ביותר לתוכנית כפי שהיא תוארה (מקבלים משחק מצויין בחינם, אין לו מולטי). הוא לא מאוד חדש, אבל עד כמה שאני מבין אין הרבה שינויים במולטי בין המשחקים החדשים לישנים.
אז, נראה לי שהפאמילי שייר לא היתה מעודדת קניה. לפחות לא בפורום הזה.
אני לא בא להתנגח, אלא רק לברר.

ציטוטים רלוונטיים:

Nucleus_Dawn כתב:
אתה מתאר מצב שונה מאוד, ממה שהשמועה השקרית תיארה.
בשמועה השקרית, הדמואים המוגבלים בזמן זמינים אך ורק לעשרת האנשים שאיתך ברשימת המשפחה. כלומר, אין לכל מי שרוצה לנסות משחק גישה לדמואים האלו. רק לאנשים שחברים שלהם בעלים של המשחק. זו לא רק מערכת אידיוטית, היא גם לא שימושית בעליל והיא הופכת לעוד יותר מפגרת, במשחקים שיש להם דמואים אמיתיים.
השמועה לא היתה הגיונית לפני שהיא הוזמה והיא לא הגיונית גם אחריה. הסיבה היחידה שאנשים האמינו לה, היא כי הם נורא רצו עוד סיבה לרדת על מייקרוסופט המרושעים.
דמואים זה אחלה לגמרי. יש אותם גם ב360 וגם בPS3. זה לא משהו חדש. לעומת זאת, להגביל את הגישה לדמואים אך ורק לאנשים שנמצאים באותה הקבוצה של אנשים שקנו את המשחק, זה טמטום.
הטמטום שלה, לא רוולנטי. היא לא נכונה ואין יותר וויכוח על זה.

מה יוצא למייקרוסופט והמפתחות? זה ברור. יותר אנשים יקנו משחקים.
אם אנשים ירצו לשחק ביחד אונליין של משחק מסוים, אז הם יצטרכו לקנות עוד משחק. אם אנשים ירצו לשחק במשחק שהם התחילו ודווקא באותה השניה הבעלים של המשחק משחק בו, הם יקנו את המשחק מתוך גחמה (בטח אם יהיו מבצעים).
זה שיש לך את האפשרות לשתף את המשחק עם הקבוצה הזאת, גם מעודד אותך לא למכור את המשחק חזרה (זה כבר לא יקרה, כי מייקרוסופט שינו את התוכנית שלהם והחליטו גם להתקע במקום) וזה אומר שאם מישהו רוצה לקנות את המשחק, יהיו פחות עותקים משומשים בשוק.
אם מישהו משחק באיזה משחק ישן בספריה שלי ומתאהב בכותר, אז הוא יקנה את המשחק הבא ולא יחכה שאני ארכוש אותו ואסיים איתו.

זו מערכת נהדרת גם לשחקנים וגם למפתחות. היא מאפשרת לחשוף יותר אנשים למשחקים חדשים, להגדיל את החשיפה של כותרים ולנצל באופן הרבה יותר משמעותי פרסום מפה לאוזן.
קוד חבר 3DS:
2449-5207-9736

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 20 יולי 2013, 12:49

בחרת בדרך עקומה במיוחד לבחון את ''התיאוריה'' שלך.
?

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

Re: Xbox One | כל פיסת מידע על הקונסולה

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 20 יולי 2013, 12:56

Chwomp כתב:טוב, אני רואה שאף אחד לא היה משלם כאן כסף בשביל מולטי של משחק, גם אם המשחק והמולטי מעולים.
שאלתי כי רציתי לדעת אם הטענה לגבי "מולטי גורם לאנשים לקנות משחקים" מחזיקה מים כאן.
כששאלתי על תוכנית הפאמילי שייר כפי שהוצגה ע"י מיק', נאמר לי שאנשים יקנו משחק בשביל המולטי למרות שיהיה להם אותו בחינם מהחברים בגלל התוכנית.
AC2 זה כרגע המצב הקרוב ביותר לתוכנית כפי שהיא תוארה (מקבלים משחק מצויין בחינם, אין לו מולטי). הוא לא מאוד חדש, אבל עד כמה שאני מבין אין הרבה שינויים במולטי בין המשחקים החדשים לישנים.
אז, נראה לי שהפאמילי שייר לא היתה מעודדת קניה. לפחות לא בפורום הזה.
אני לא בא להתנגח, אלא רק לברר.

ציטוטים רלוונטיים:

זה ההקשר הלוגי הכי מפותל והכי לא מחובר למציאות שאי פעם נכתב. ברכותיי.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 20 יולי 2013, 14:51

עריכה: הפורום לא מכווץ את התמונות כמו שצריך,אם KEO או מנהל אחר יודע איך לסדר את זה תערוך לי את ההודעה,אם אי אפשר לסדר אז תמחוק אותה.
תמונות חדשות של RYSE:
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה

מהמם!
הלינק למקור-http://news.xbox.com/2013/07/games-ryse-sdcc-announcement

פרטים על הסיפור למי שיש עוד ציפיות למשחק הזה:
Ryse: Son of Rome" follows Marius Titus, a young Roman soldier who must avenge the murder of his family at the hands of barbarian bandits. As he rises through the ranks of the Roman army, Marius' quest for vengeance will take him to the barbarian-infested shores of Britannia, and eventually straight into the heart of Rome.

Marius: The hero of Ryse: Son of Rome, Marius is a young soldier with a strong sense of duty who is completely dedicated to Rome and her ideals. Initially eager to fight against Rome's enemies and expand the Empire, he soon realizes that Rome is vulnerable to an even more insidious threat than the barbarians he faces on the battlefield. Ever loyal to Rome, he resolves to rid the Empire of her true enemies.

Vitallion: A wise and charismatic general who has served Rome for decades, Vitallion has fought in many campaigns and serves as a mentor to Marius. As events transpire he begins to wonder if duty has its limits, and whether self-restraint is always the correct course of action.

Nero: Nero, Emperor of Rome, struggles to maintain his grip on power. He promotes his two sons Commodus and Basillius to powerful positions, letting them take control of the rebellious province of Britannia. Nero feels threaten by all potential rivals and exacts ruthless retribution against anyone who crosses him.

Commodus and Basillius: As governor of Britannia, Nero's eldest son, Commodus, sees himself as a god, and the people of Britannia as his subjects. His reign is characterized by brutal repression. Nero's youngest son, Basillius, enjoys anything carnal or cruel. At the Colosseum he delights in watching gladiators kill each other, and lords over the terrified slaves he keeps in his harem in the bowels of the structure.

Boudica: The daughter of King Oswald, the ruler of the Britons. Strong and resilient, Boudica hates Rome, and with good reason: under Roman rule, her people are made to suffer horribly. When her father faces horrific retribution from a perceived insult, it galvanizes Boudica and she rallies her people to rise against their oppressors. Boudica is a principled woman and has the will to go to the ends of the world to save her people.

Oswald: Benevolent king of the Britons. He leads a rebellion against the tyrannical rule of Rome, but when the Romans brutally repress the rebels, Oswald submits to Roman dominance in hopes this will spare his people. His naivety leaves him vulnerable to the Romans.

Glott: Enigmatic leader of the Northern barbarians, rumored to be more beast than man. Very little is known about him except that he is fiercely independent and will make war on both the Romans and Oswald's tribe.

The Spirit Gods: Immortal spirit, one who watches over humanity, guides Marius. She appears in mortal form, but radiates an otherworldly aura. Another (known in mortal form as Aquilo) seeks the destruction of Rome and allies himself with her enemies.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 20 יולי 2013, 15:57

אין ספק שRYSE נראה מדהים. אולי המשחק הכי מרשים גרפית שראינו עד עכשיו, לדור הבא.
עד שלא אראה עוד גיימפליי ואגלה שהמשחק לא משוחק כמו איזה RAIL SHOOTER עם חרבות, הוא לא ממש יעניין אותי.
תמונה

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 109 אורחים