נושא הפלייסטיישן 5 הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

Re: נושא הפלייסטיישן 5 הרשמי

הודעהעל ידי BiA » 13 יוני 2020, 04:21

הרגו אותי עם צ'אד וורדן בפתיח :D

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 13 יוני 2020, 14:10

ראיתי את התצוגה והיה לי ממש ממש משעמם. לטעמי עיצוב מזוויע כמו מחשבי גיימינג לילדים בני 14. כל מה שנראה רלוונטי לזמן הקרוב נראה כמובן קרוס ג׳ן לגמרי. והכי חשוב מכל, לא ראיתי שום דבר דור הבא במשחקיות. נראה לי עם בלינג דיברתי על זה, חוץ.מצבע יפה אין שום דבר חדש ב99.9 מהמשחקים כבר הרבה מעבר לעשור ולא רואה איך הדור החדש משנה את זה.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 13 יוני 2020, 14:19

השאלה מה אתה מחפש? מה זה משהו חדש למשל? גם אם אתה לא מת על מצב ה-AAA הנוכחי אני מניח שבסטים או באיץ' אפשר למצוא הרבה יותר משחקים מקוריים ומעניינים שזמינים לנו לעומת לפני עשור.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 13 יוני 2020, 14:41

בהחלט בדוק יש משחקים שאני יעוף עליהם שאני לא מכיר. הכוונה היא יותר שזה לא קשור ל״דור הבא״. זה עלה מתישהו גם מול נדב שלטעמי מעריך בהרבה את ה״עליה״ שנקבל ואת ״מורכבויות״ העולם שיבואו לידי ביטוי בגלל ה״ עליה״ הזאת ויותר חשוב מזה את הקשר של הנרכבויות האלה לגיימפליי חדש ומעניין.

ספציפית ההגשה גם הייתה (כמו שכבר ציינו פה) מאוד מייקרוסופית כזאת, וזה כאמור לא השוואה מחמיאה.

נ.ב
זה לא שלא היו משחקים שלי נראים מעניינים (מחזיק אצבעות שהאוסמארקי יצליחו להשתדרג בהפקה של המשחקים שלהם, הייתי מאוד שמח לשחק במשחק כזה שלהם. כל פעם שאני רואה את הלוגו של אנאפורנא האוזניים שלי מזדקרות). לא יודע לשים את האצבע אבל קצת יותר מידי דיכוטומיה בין ״תראו! הדור הבא!״ ואני כזה מרגיש שלא כל כך.

נ ב 2
אולי אני גם לא מתלהב מספיק מגרפיקה כמו פעם
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 13 יוני 2020, 14:59

לכל מי ששאל בזמנו למה זה בלתי אפשרי לעשות רימייק לדימון סולס בלי לעצב מחדש גם חלקים נרחבים במשחק, או למה הוא מרגיש כמעט כמו אב טיפוס למשחקי הסולס שהגיעו בהמשך, VaatiVidya שהוא יוטיובר שמאוד מוכר לכל מי שמעט מתעניין בסדרה והוא בערך היוצר הכי מוכר באינטרנט לסרטוני לור שצוברים מאות אלפי צפיות, הוציא בדיוק סרטון על הרימייק.
הסרטון עצמו לא מאוד מחדש כי זה נראה בעיקר כמו "הכר את הרימייק לקא'ואל גיימר" ורוב מה שהוא אומר אנחנו כבר יודעים, אבל לנושא שלנו, הוא נוגע בצורה יפה ומהירה בכמה בעיות בסיסיות של דימון סולס שגורמות לו להיות האב טיפוס שדיברתי עליו. למי שמתעניין, הנה הסרטון:

https://www.youtube.com/watch?v=YKIhyO9XAXU

זה החל מדקה 4:39 עד 5:23 שם הוא מתחיל לדבר על תוכן שנחתך, מ5:23 עד 6:17 שם הוא מדבר על הבעיות הבסיסיות בעיצוב המשחק (Quality of Life כביכול), ומ6:17 הוא מדבר על שיפורי גיימפלי עצמו שחייבים להכנס וגורמים למשחק המקורי להיות אב טיפוס חד משמעי. הוא גם מדבר על המכניקה של צבע העולם שהיא הדבר הכי מוזר, לא ברור וכנראה שגם די שבור שנמצא במשחק הזה ולא חזר בשום שלב אחר בסדרה, ומשפיע בצורה די משמעותית על הגיימפלי.

בכל מקרה הוא מסביר בצורה עניינית וקצרה על כל הדברים שדיברתי עליהם כאן בזמנו, ואני זוכר שהיו כאן כמה ששאלו אז הסרטון הזה הוא בהחלט מומלץ למי שמתעניין. אישית אגב אין לי ספק שBP חייבים להכנס גם לתוך עיצוב הגיימפלי ולשנות את כל הדברים שהוא נוגע בהם. אם לא זה אבסורד, נקבל משחק שהוא אב טיפוס למשחקי PS3.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 13 יוני 2020, 15:02

גם מהמילים שלהם עוד אחרי היציאה של SOTC על הפרוייקט הבא שלהם,היה ברור שהם הולכים להתעסק עם החומר מקור בצורה הרבה יותר קיצונית,כי ב-SOTC הם לא נגעו בכלל בגיימפלי,פשוט הלבישו שכבת צבע חדשה. אני לא חושב שנראה מצב שהקוד של DS רץ על שכבת צבע חדשה עם הפס5,אני חושב שהם באמת הולכים על רימייק מלא מאפס עם הישענות גדולה כמובן על המקור אז אני לא מדבר פה על איזה reimagine קיצוני סטייל FF7R.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 13 יוני 2020, 15:12

רק כדי להבהיר, *כל* הבעיות שהוא מדבר עליהן לא קיימות כבר בדארק סולס שיצא שנתיים אחרי. גם לדארק סולס עצמו כמובן יש בעיות (בעיקר חצי שני לא גמור בבירור), והסדרה המשיכה להשתפר מבחינת ליטוש, אבל *כל* הדברים שהוא מדבר עליהם שהם דברים שלא יכולים לעבור ברימייק על הפס5, תוקנו ע"י FS כבר ב2011.
כלומר BP אפילו לא צריכים להמציא את הגלגל, וכמובן שאין להם גישה לקוד של דארק סולס (אם כי יכולה להיות להם לBB), אבל המינימום שהם צריכים לעשות זה להעתיק את השיפורים שFS כבר עשו.

אגב בזה הוא לא נוגע, אבל דימון סולס הוא גם משחק מאוד מבוגבג ולא מלוטש, אז תוסיפו גם את זה להכל. אני בטוח שגם זה יתוקן.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 13 יוני 2020, 15:25

יש לי חבר מהלימודים שהוא פריק סולס בצורה כמעט קיצונית,ויצא לי לדבר איתו קצת על דימון סולס ועל הויכוח הנצחי הזה של מעריצים כבדים בין דימון סולס ל-DS והתשובה שלו הייתה משהו בסגנון של יש הרבה מעריצים של הסדרה שפשוט מעדיפים בהרבה את הארט ועיצוב העולם של DS,שאם אני זוכר נכון אמר שמושפע יותר מהתרבות הקלטית ודארק סולס יותר...לאבקראפטי? אל תתפוס אותי במילה,אבל הבנתי שיש הרבה שוני בארט והשפעות תרבותיות בניהם,תקן אותי (תכלס,אותו :) ) אם אני טועה.
אגב,דימון סולס מותקן אצלי על הפס3 ועדיין לא שיחקתי בו :?

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 13 יוני 2020, 15:35

זה נכון. הנסיון שלי עם דימון סולס הוא כמה נסיונות די מזוכיסטים אך מהנים בסוף י"ב כשלא באמת הבנתי מה אני עושה ('נכנסתי' באמת לסדרה רק עם דארק סולס, אך שיחקתי כמה ריצות על דימון סולס כשהוא יצא מבלי לסיים אותו לעולם). ככה שאני לא יותר אוהב אותו משום בחינה, אבל אני יודע שהרבה מעריצים משבחים מאוד את הלור שלו, ואפילו היוטיובר שהבאתי כאן שהוא די סלב בקהילת הסולס אומר בסרטון הזה שהוא הכי אוהב את 'האווירה' של דימון סולס בכל הסדרה.
בקשר לעיצוב קלטי מול לאבקראפטי, אפשר בבירור לראות שהם מעוצבים בגישה שונה לסטינג זהה של 'פנטזית ימי הביניים אפלה'. עם זאת אין יותר מדי עיצוב לאבקראפטי בדארק סולס ודווקא בדימון סולס יש אויבי תמנון מאוד זכורים. בכל מקרה אני לא יודע לשים את האצבע מבחינת מונחים מקצועיים והשפעות, אבל הם מעוצבים אחרת בבירור.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 13 יוני 2020, 15:39

זה מאוד מעניין,בעיקר בגלל שאני סאקר לכל דבר שקשור ללאבקראפט,אז אני אקפוץ על הרימייק כשהוא יגיע. זה כנראה גם יהיה הטבילה הראשונה האמיתית שלי עם הסדרה הזו,אפילו שאספתי את כולם במהלך השנים בסיילים כאלה ואחרים. האמת שבלדבורן עם העיצוב הויקטוריאני גותי הכבד שלו הכי מושך אותי כשזה מגיע לארט דיזיין של הסדרה הזו.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 13 יוני 2020, 15:48

אם כבר יש לך אותם אז אני יכול רק להמליץ עליהם בטירוף. לכל אחד מהם יש נקודת חוזקה ברורה, מלבד DS2 שאתה יכול לוותר עליו כי הוא גם ככה משחק צד די מנותק שנעשה על ידי צוות אחר ללא מיאזאקי, וזה מורגש (לרעה, לדעתי) בכל צעד שלו, גם מבחינת גיימפלי וגם מבחינת עולם ולור.
אבל החצי הראשון של דארק סולס הוא מאסטרפיס של עיצוב עולם מחובר ושלבים, באמת משהו שכמעט אין שני לו לדעתי בעולם הגיימינג. בDS3 יש את מערכת הקרב והבוסים הכי טובים בסדרה בבירור, וBB הוא מעט שונה ואישית אני פחות אהבתי אותו מבחינת גיימפלי (אם כי המון מעריצים חושבים את ההיפך המוחלט), אך לדעתי הוא חד משמעית הכי טוב מבחינת אווירה וסטינג. אגב, הוא *מאוד* לאבקראפטי בסטינג שלו. כאילו, הוא בפירוש מושפע מלאבקראפט אפילו עד לרמת הרפרנסים ממש, ככה שאם אתה אוהב את הסטינג אין לך בכלל מה לחשוב. בדימון סולס אולי יש איזו קריצה לשם באיזה שלב, BB זה ממש משחק שמבוסס על זה.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 13 יוני 2020, 15:50

אתם קצת מתבלבלים פה בהגדרות. גם ברימאסטרים שרק מותחים רזולוציה ומשפרים Fps הרבה פעמים עושים שיפורי qol, אין לזה שום קשר לרימייק מלא מאפס או לעצב מחדש את המשחק.. לפחות לא איך שאני מבין את המושג הזה, שזה לבנות משחק חדש כמו re2 או פפ7, רק אחד שמבוסס על משחק קיים (סיפור, סביבות, דמויות, ויזואליה, מוזיקה וכו'). דימון סולס, לפחות מהטריילר שראינו, נראה לי באופן די מובהק רימייק שהוא שכבת צבע שרצה על השלד של המשחק המקורי. הם יכולים לקחת את זה צעד נוסף מ sotc עם אנימציות וליטושים מפה ועד הודעה חדשה, אבל זה עדיין יהיה רימייק מהסוג הזה. בשביל לעשות את דימון סולס פחות קלאנקי או לאזן את ה world tendency הם לא צריכים את from software, ככה שאני לא מבין מה הפואנטה כאן.

לא מתכוון להיכנס לזה שוב, אבל שום טיעון כאן לא מסביר למה זה הגיוני יותר לעשות רימייק מהסוג הזה למשחקי פס2 שמחזיקים פחות טוב, גם אם חוזרים על המילה אב טיפוס מאתיים פעם כאילו יש לזה משמעות שאתה שם את זה מול המצלמת fps הארכאית של mgs3 או המצלמות קבועות מראש של גוד אוף וור וכו'. להפך, זה רק מחזק את הטענה שדימון סולס יותר מתאים לרימייק מהסוג הזה כי לא צריך לפרק הכל מחדש בשביל לעשות ממנו משחק מודרני. אבל אם הטריילר הסופר אווירתי הזה, נטו ברמה העיצובית, לא שיכנע מעריץ סולס למה רימייק זה רעיון מגניב, אז שום דבר שאני יגיד לא ישכנע אותך :)

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 13 יוני 2020, 15:55

swiss-the-engine כתב:בהחלט בדוק יש משחקים שאני יעוף עליהם שאני לא מכיר. הכוונה היא יותר שזה לא קשור ל״דור הבא״. זה עלה מתישהו גם מול נדב שלטעמי מעריך בהרבה את ה״עליה״ שנקבל ואת ״מורכבויות״ העולם שיבואו לידי ביטוי בגלל ה״ עליה״ הזאת ויותר חשוב מזה את הקשר של הנרכבויות האלה לגיימפליי חדש ומעניין.

ספציפית ההגשה גם הייתה (כמו שכבר ציינו פה) מאוד מייקרוסופית כזאת, וזה כאמור לא השוואה מחמיאה.

נ.ב
זה לא שלא היו משחקים שלי נראים מעניינים (מחזיק אצבעות שהאוסמארקי יצליחו להשתדרג בהפקה של המשחקים שלהם, הייתי מאוד שמח לשחק במשחק כזה שלהם. כל פעם שאני רואה את הלוגו של אנאפורנא האוזניים שלי מזדקרות). לא יודע לשים את האצבע אבל קצת יותר מידי דיכוטומיה בין ״תראו! הדור הבא!״ ואני כזה מרגיש שלא כל כך.

נ ב 2

כן, לא היה שום רגע וואו של "דור הבא" בתצוגה הזו כשזה מגיע לגיימפליי, לפחות שאני ראיתי.
ואני מבין על מה אתה מדבר כשזה מגיע לגרפיקה, אבל בסוף מאחורי תצוגות דור הבא כאלה עומדות מכונות שיווק משומנות והקהל דוחף למשחקים הסינמטיים ולאקסטרה פירוט ורוצה לראות את זה, על זה (בין היתר, כמובן) נמכרות קונסולות. מספיק להסתכל כמה צופים יש לסרטונים של DF שעוצרים לך איזה פריים במשחק ומראים לך בזום של 300 אחוז שבגרסה X יש עציץ בסוף המסדרון שנותן צללים יפים יותר לעומת גרסה Y.

יש הרבה משחקים טובים בפיסי (ואני מניח שיש כמה גם בפאס וכאלה) שעושים דברים מגניבים. יש לי מכר שמשחק פעם ב- באיזה AAA כמו כולם, אבל הוא בעיקר מת על רוגלייקס ואני רואה אותו בסטים כל שבוע כבר איזה שנתיים משחק באיזה משחק נישתי אחר שלא הכרתי, ורובם באים עם איזה טוויסט מעניין ומקורי. כלומר התוכן שם, אבל פחות תיחשף אליו בדרך כלל מאשר לאינדיז שכבר זכו קצת להצלחה או שמופיעים בתצוגות של הגדולות.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 13 יוני 2020, 15:58

idan כתב:אתם קצת מתבלבלים פה בהגדרות. גם ברימאסטרים שרק מותחים רזולוציה ומשפרים Fps הרבה פעמים עושים שיפורי qol, אין לזה שום קשר לרימייק מלא מאפס או לעצב מחדש את המשחק.. לפחות לא איך שאני מבין את המושג הזה, שזה לבנות משחק חדש כמו re2 או פפ7, רק אחד שמבוסס על משחק קיים (סיפור, סביבות, דמויות, ויזואליה, מוזיקה וכו'). דימון סולס, לפחות מהטריילר שראינו, נראה לי באופן די מובהק רימייק שהוא שכבת צבע שרצה על השלד של המשחק המקורי. הם יכולים לקחת את זה צעד נוסף מ sotc עם אנימציות וליטושים מפה ועד הודעה חדשה, אבל זה עדיין יהיה רימייק מהסוג הזה. בשביל לעשות את דימון סולס פחות קלאנקי או לאזן את ה world tendency הם לא צריכים את from software, ככה שאני לא מבין מה הפואנטה כאן.

לא מתכוון להיכנס לזה שוב, אבל שום טיעון כאן לא מסביר למה זה הגיוני יותר לעשות רימייק מהסוג הזה למשחקי פס2 שמחזיקים פחות טוב, גם אם חוזרים על המילה אב טיפוס מאתיים פעם כאילו יש לזה משמעות שאתה שם את זה מול המצלמת fps הארכאית של mgs3 או המצלמות קבועות מראש של גוד אוף וור וכו'. להפך, זה רק מחזק את הטענה שדימון סולס יותר מתאים לרימייק מהסוג הזה כי לא צריך לפרק הכל מחדש בשביל לעשות ממנו משחק מודרני. אבל אם הטריילר הסופר אווירתי הזה, נטו ברמה העיצובית, לא שיכנע מעריץ סולס למה רימייק זה רעיון מגניב, אז שום דבר שאני יגיד לא ישכנע אותך :)

אל תדאג, אני אקנה אותו בשיגור בכל מקרה :). גם אם היה יוצא רק רימאסטר 60fps לדימון סולס כמו שהוא בדיוק על הps3 הייתי קונה בהשקה. בכל זאת, זה משחק סולס בעטיפה חדשה ועוד היחיד שלא סיימתי.
השאלה היא רק עד כמה אני חושב שהוא יהיה מיוחד. כי אותו המשחק מבחינת גיימפלי (גם אם נוריד את הQOL שאני מסכים שהוא פשוט יותר ומובן מאליו), כלומר מערכת קסם ומערכת הילינג שבורות, הגרסה המוקדמת ביותר של מערכת הקרב שנראת שם כבדיחה למול DS3, ועיצוב עולם שמחולק לשלבים מנותקים לגמרי, זה משהו שלא יכול לעורר אצלי הייפ כמו הכרזה על משחק FS חדש לגמרי נניח.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 13 יוני 2020, 16:25

Stick כתב:
idan כתב:אתם קצת מתבלבלים פה בהגדרות. גם ברימאסטרים שרק מותחים רזולוציה ומשפרים Fps הרבה פעמים עושים שיפורי qol, אין לזה שום קשר לרימייק מלא מאפס או לעצב מחדש את המשחק.. לפחות לא איך שאני מבין את המושג הזה, שזה לבנות משחק חדש כמו re2 או פפ7, רק אחד שמבוסס על משחק קיים (סיפור, סביבות, דמויות, ויזואליה, מוזיקה וכו'). דימון סולס, לפחות מהטריילר שראינו, נראה לי באופן די מובהק רימייק שהוא שכבת צבע שרצה על השלד של המשחק המקורי. הם יכולים לקחת את זה צעד נוסף מ sotc עם אנימציות וליטושים מפה ועד הודעה חדשה, אבל זה עדיין יהיה רימייק מהסוג הזה. בשביל לעשות את דימון סולס פחות קלאנקי או לאזן את ה world tendency הם לא צריכים את from software, ככה שאני לא מבין מה הפואנטה כאן.

אל תדאג, אני אקנה אותו בשיגור בכל מקרה :). גם אם היה יוצא רק רימאסטר 60fps לדימון סולס כמו שהוא בדיוק על הps3 הייתי קונה בהשקה. בכל זאת, זה משחק סולס בעטיפה חדשה ועוד היחיד שלא סיימתי.
השאלה היא רק עד כמה אני חושב שהוא יהיה מיוחד. כי אותו המשחק מבחינת גיימפלי (גם אם נוריד את הQOL שאני מסכים שהוא פשוט יותר ומובן מאליו), כלומר מערכת קסם ומערכת הילינג שבורות, הגרסה המוקדמת ביותר של מערכת הקרב שנראת שם כבדיחה למול DS3, ועיצוב עולם שמחולק לשלבים מנותקים לגמרי, זה משהו שלא יכול לעורר אצלי הייפ כמו הכרזה על משחק FS חדש לגמרי נניח.

ברור, אבל אנחנו מדברים על משחק מבלופוינט, לא FS, בלופוינט... יעני סטודיו שמעולם לא בנה משחק אמיתי (!) כל דבר שאנחנו מקבלים ונקבל מהם זה אשכרה בונוס. sotc, דימון סולס, המשחק הבא אחריו מה שהוא לא יהיה.. זה הכל אשכרה מתנות, זה לא שאתה מבזבז איזה סנטה מוניקה על משחק סולס פחות טוב ממה שהמאסטרים של from software מסוגלים לעשות, אתה מקבל משחקים ישנים וטובים בגרפיקה מטמטמת מסטודיו שלצורך העניין הגיע אתמול לסצינה.
שחושבים על זה הם אשכרה הדבר הכי טוב שקרה לסוני בשנים האחרונות ביחס להשקעה, סטודיו קטן (גם אחרי הצמיחה שלהם) שלא עשה כלום מלבד פורטים, מצא לעצמו איזה נישה ופתאום מנפק להם משחקי AAA שהם יכולים להשוויץ בהם. זה רווח טהור לסוני, לגיימרים, למעריצי סולס במקרה הזה ובמקרה הבא למעריצים של משהו אחר.
אבל זאת גישה לא נכונה בעיני לחשוב שהרימייקים שלהם צריכים להיות ברמה של המשחקים החדשים של המפתחות המצוינות שעל העבודה שלהם הם בונים, זאת פשוט ציפייה מוטעית שאין לה שום אחיזה במציאות ולכן אני לא יכול לראות במחשבה שהמשחק שלהם יהיה פחות טוב ממשחק חדש של FS מקור לאכזבה, וזה נכון לכל סטודיו גדול אחר לצורך העניין שהם יעבדו על יצירה מקורית שלו.

ולא יודע אם זה נחשב בדיוק qol, אבל גם לאזן מערכת קסמים והילינג זה לא ביג דיל לצורך העניין ואני לא יתפלא אם הם יעשו שינויים מהסוג הזה.. אבל אם ההתלהבות שלך עומדת על שלבים מנותקים ביחס לעולם המחובר של דארק סולס למשל אז סביר להניח שתתאכזב, כי זה כבר לבנות את המשחק מחדש ואני בספק אם זה מה שהם עושים.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 13 יוני 2020, 16:55

אי חושב שהשימוש שלך במילה "אכזבה" מוטעה, אין לי אכזבה מהרימייק הזה, רק שמחה. השאלה היא רק עד כמה אני מצפה למשחק כשאני מסכים לגמרי עם כל הנתונים שלך. אם FS נניח הייתה מפתחת רימייק לדימון סולס אז הייתי מצפה יותר, כי הייתי יכול להיות בטוח שלא רק שהם ישוו אותו להמשך הסדרה, הם גם יכולים לשפר אותו עוד יותר ממה שכרגע קיים בסדרה. ובכל זאת, עדיין הייתי מתרגש פחות מנניח ER שזה משחק חדש לגמרי שנשמע שהם מנסים בו להרים לגבהים חדשים את הנוסחה שלהם. אבל זה תמיד העניין, רימייק מלכתחילה פחות מעניין ממשחק חדש, אז בטח שאם מפתח אותו סטודיו שלא עיצב מעולם גיימפלי.

ברור שלא לוקחים לי שום דבר כשBP מפתחים את הרימייק הזה, אני לא מבין מה אתה מנסה להגיד.
אלטרנטיבה של BP מפתחת רימייקים היא BP לא קיימים, ודימון סולס ספציפית זה עוד משחק שלי אישית יש שמחה רבה שנבחר על פני אחרים כמו MGS או J&D. ברור שאני שמח שזה קורה, אני רק אומר שלרימייק למשחק כמו דימון סולס, שזה משחק ראשון וחצי שבור של מפתחת שעדיין מייצרת משחקים דומים וטובים ממנו באופן עקבי, יש תקרה לא מאוד גבוהה ביחס לתחרות שלו כשהוא מפותח בידי סטודיו שאין הוכחות שיכול להרים אותו מבחינת גיימפלי.
אבל שוב, כמו שאתה אומר, זה בא רק על חשבון רימייקים למשחקים אחרים, וכמו שכבר אמרתי מתוך כל הפרנצ'ייזים של סוני דימון סולס נמצא אצלי במקום השני לרימייק, אחרי GOW (וגם זה רק מהנחה שזה סטודיו שלא יודע לפתח גיימפלי, וגם GOW יהיה אותו משחק בערך עם ספקטקל אדיר). אז ברור שאני שמח, ברור שאני אקנה אותו, אבל יש לי כמה משחקים שאני יותר מצפה להם מרימייק למשחק מ2009.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 13 יוני 2020, 17:21

swiss-the-engine כתב:בהחלט בדוק יש משחקים שאני יעוף עליהם שאני לא מכיר. הכוונה היא יותר שזה לא קשור ל״דור הבא״. זה עלה מתישהו גם מול נדב שלטעמי מעריך בהרבה את ה״עליה״ שנקבל ואת ״מורכבויות״ העולם שיבואו לידי ביטוי בגלל ה״ עליה״ הזאת ויותר חשוב מזה את הקשר של הנרכבויות האלה לגיימפליי חדש ומעניין.

נ.ב

נ ב 2

אני סתם זורק השערה לאוויר .. יכול להיות שהטעמים שלך במשחקים משתנים ואתה נהיה יותר gameplay guy מאשר עלילה או גרפיקה?

אי אפשר לצפות שהטעם שלנו ישאר זהה לנצח אנחנו לא רובוטים.

אם מה שכרגע תופס אותך זה גיימפלי מרענן וחדש אז באמת כמו שכתבו האינדים יכולים להיות מעולים לזה..

אני אמנם לא יודע מה הסגנון האהוב עליך אבל אם היית לרוב טיפוס של משחקי AAA תנסה מולטיפלייר בז'אנר שמעולם לא ניסית יכול להיות שמשם תקבל את החידוש והרעננות גם אם באופן כללי המשחקים לא חדשניים לך זו יכולה להיות חוויה חדשה.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 13 יוני 2020, 19:29

Stick כתב:אי חושב שהשימוש שלך במילה "אכזבה" מוטעה, אין לי אכזבה מהרימייק הזה, רק שמחה. השאלה היא רק עד כמה אני מצפה למשחק כשאני מסכים לגמרי עם כל הנתונים שלך. אם FS נניח הייתה מפתחת רימייק לדימון סולס אז הייתי מצפה יותר, כי הייתי יכול להיות בטוח שלא רק שהם ישוו אותו להמשך הסדרה, הם גם יכולים לשפר אותו עוד יותר ממה שכרגע קיים בסדרה. ובכל זאת, עדיין הייתי מתרגש פחות מנניח ER שזה משחק חדש לגמרי שנשמע שהם מנסים בו להרים לגבהים חדשים את הנוסחה שלהם. אבל זה תמיד העניין, רימייק מלכתחילה פחות מעניין ממשחק חדש, אז בטח שאם מפתח אותו סטודיו שלא עיצב מעולם גיימפלי.

ברור שלא לוקחים לי שום דבר כשBP מפתחים את הרימייק הזה, אני לא מבין מה אתה מנסה להגיד.
אלטרנטיבה של BP מפתחת רימייקים היא BP לא קיימים, ודימון סולס ספציפית זה עוד משחק שלי אישית יש שמחה רבה שנבחר על פני אחרים כמו MGS או J&D. ברור שאני שמח שזה קורה, אני רק אומר שלרימייק למשחק כמו דימון סולס, שזה משחק ראשון וחצי שבור של מפתחת שעדיין מייצרת משחקים דומים וטובים ממנו באופן עקבי, יש תקרה לא מאוד גבוהה ביחס לתחרות שלו כשהוא מפותח בידי סטודיו שאין הוכחות שיכול להרים אותו מבחינת גיימפלי.
אבל שוב, כמו שאתה אומר, זה בא רק על חשבון רימייקים למשחקים אחרים, וכמו שכבר אמרתי מתוך כל הפרנצ'ייזים של סוני דימון סולס נמצא אצלי במקום השני לרימייק, אחרי GOW (וגם זה רק מהנחה שזה סטודיו שלא יודע לפתח גיימפלי, וגם GOW יהיה אותו משחק בערך עם ספקטקל אדיר). אז ברור שאני שמח, ברור שאני אקנה אותו, אבל יש לי כמה משחקים שאני יותר מצפה להם מרימייק למשחק מ2009.

אוקיי, אולי לא הבנתי נכון איך אתה מרגיש כלפיו, אבל ממה שאני זוכר אתה טענת לאורך כל הדרך שזה רעיון מטומטם לחלוטין לעשות רימייק ל"אב טיפוס" הזה, כאילו אין לו ערך בפני עצמו, רק בתור המשחק שהוליד את דארק סולס, ועכשיו בשביל לחזק את הטענה הבאת את הסרטון של vati שמסביר את הבעיות הקריטיות במשחק שלכאורה מחייבות עיצוב מחדש.. רק שאם תשים לב מדובר בניטפוקים קטנים בני קטנים, חלקם כמעט מובן מאליו שיתוקנו (לסדר את התפריטים? אני בטוח שהם כשירים לכך) או כל מיני איזונים של מאחורי הקלעים כמו הworld tendency שאין שום בעיה לעשות למרות שוואלה, נראה לי שגם אם הקלאס ההתחלתי של הקוסם ישאר op הערך של המשחק לא יפגם במיוחד אני חייב להגיד.. מי משחק בכלל קוסם בסולס? :)
הדבר הכי מהותי לגיימפלי שהוא ציין זה הגלגול, משהו שקיים גם בדארק סולס, משחק ששיחקתי בפעם אחרונה לפני שנה ולדעתי מחזיק נהדר למרות שאין לו את הגלגול נקסט ג'ן של DS3:) אבל בין אם בלופוינט הרגישו צורך לשנות אותו או לא, הוא לא אמר שהעולם לא מעניין, שהשלבים לא מחזיקים, שהאויביים חסרי מעוף, שזה שהעולם שלו לא מחובר הופך אותו למשחק סולס נכה או לרימייק מיותר וכו'.

אבל אתה כמובן יכול לתקוף את זה מאיזה כיוון שבא לך מן הסתם, בטח לא התכוונתי להגיד לך איך להרגיש או להסתכל על זה , אני רק אומר, שוב, שלשים את אלדן רינג בשיחה הזאת - האבולוציה של דארק סולס ו Goat בפוטנציה (קראת את התיאורים של האינסיידר?) - זה לכפות משוואה לא הכרחית, או לפחות כזאת שאני לא מצליח להבין. אם כל הפואנטה זה שרימייק לדימון סולס לא יהיה טוב כמו משחק חדש של FS ׁׁאו שזה לא המשחק הכי מצופה שלך אז מילא, אני מסכים לחלוטין, מי טען אחרת? גם אני מצפה להרבה משחקים לפניו.. אין לנו ויכוח. במבט רחב יותר אני מסכים שמשחקים חדשים תמיד יהיו מעניינים יותר אבל רק שמדובר ברימייקים מהסוג של בלופוינט, משחקים ישנים שמקבלים את הטיפול המלא כמו פפ7 זה ז'אנר מלא פוטנציאל שאני מקווה שיותר חברות, במיוחד כאלה שעברו את השיא שלהם (אהמ אהמ קונאמי) יאמצו בחום. יש משהו מקסים בלראות משחק שאתה אוהב או שיש לך נוסטלגיה אליו מדומיין מחדש בלי שקונבנציות מודרניות ימחקו את מה שהיה מיוחד בו. אבל רימייקים כאלה כבר יותר מתאימים למשחקים מעידן אחר, כאשר יש פער טכנולוגי עצום.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 יוני 2020, 19:49

קצת ספירות פיקסלים מ-DF:
ראצ'ט וקלאנק - 4K נייטיבי ב-30FPS - כנראה השתקפויות RT.
Stray - גם 4K נייטיבי ב-30FPS - כנראה שתקפויות RT.
המשחק של סאק-בוי - 1512p ב-60FPS.
destruction אולסטארס - נייטיבי 4K ב-30FPS.
Kena - נייטיבי 4K ב-30FPS.
Godfall - נייטיבי 4K ב-60FPS - יש ארטפקטים של SSR אז כנראה שאין RT.
אסטרו בוי - נייטיבי 4K שנופל ל-1728p.
הורייזן - נייטיבי 4K ו-30FPS. ספציפית על הורייזן, ראיתי תמונות מתוכו וזה נראה לי כמו ריקוסנטרקציה, אני משער שנצטרך לחכות לניתוח לעומק.

וזה לא קשור ל-DF, חישוב נפח של הקונסולות שמישהו עשה:
PS5 = 9832 cm3
XSX = 6883 cm3
PS4 Pro = 5113 cm3
X1X = 4359 cm3

מעניין שכבר פעם שניה ברצף שמיקרוסופט עשתה קונסולה קטנה יותר וחזקה יותר, מי היה מאמין לזה לפני 10 שנים?
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 13 יוני 2020, 20:03

אני סקרן מאוד לראות איך Kena ירוץ על הפס4..מאוד סקרן.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 יוני 2020, 20:46

על פי DF אין סימן ל-VRS בכל התצוגה של סוני.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 יוני 2020, 23:04

המיקומים מהטריילר של ספיידרמן פס5 מול המקורי:
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 14 יוני 2020, 15:05

אגב ספיידרמן, מכל המשחקים בתערוכה הטריילר שלו היה הכי פופולרי עם קרוב ל 9 מיליון ציפיות שזה כמעט פי שניים מהטריילר השני הכי נצפה (הורייזן) והרבה יותר מכל השאר, לפחות לפי הסרטונים בערוץ הרשמי של פלייסטיישן. רק ללמד כמה המותג חזק ולמרות שכנראה מדובר במן משחק ביניים כזה, מבחינת סוני זה משחק השקה חזק במיוחד.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 יוני 2020, 15:17

תלוי במכות התוכן שלו, ובכמה שיעלה...
אם יעלה 60 דולר והוא משחק קצר מאוד ביחס לספיידרמן המקורי, עם הרבה פחות תוכן - זה יפגע לו במכירות ובעיקר בביקורות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 יוני 2020, 15:18

idan כתב:אגב ספיידרמן, מכל המשחקים בתערוכה הטריילר שלו היה הכי פופולרי עם קרוב ל 9 מיליון ציפיות שזה כמעט פי שניים מהטריילר השני הכי נצפה (הורייזן) והרבה יותר מכל השאר, לפחות לפי הסרטונים בערוץ הרשמי של פלייסטיישן. רק ללמד כמה המותג חזק ולמרות שכנראה מדובר במן משחק ביניים כזה, מבחינת סוני זה משחק השקה חזק במיוחד.

ספיידרמן הוא מגה מותג ומן הסתם יש יותר אנשים שמסתקנים ממנו מאשר מהורייזן. השאלה הגדולה לדעתי היא מה יחשבו אותם 9 מליון אנשים ברגע שהם יבינו שמדובר בסוג של הרחבה באותו עולם ולא ממש ספיידרמן 2 שנבנה מאפס לפס5.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 93 אורחים