נושא הדור הבא

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

Re: נושא הדור הבא

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 17 יוני 2020, 17:03

DrKeo כתב:זה נשמע מאוד מוזר. MS צריכה אישור לעשות x16 AF על הX1X? היא צריכה אישור לרזולוציה דינאמית גבוהה יותר או fps יציב? לא ממש. אז למה שהם יצטרכו לHDR?

אני חושב שזה די שונה,HDR משנה משהו הרבה יותר משמעותי בחזון המקורי של המפתחת מאשר AF או רזולוציה גבוהה יותר למשחק שגם ככה יכל להגיע אליה,פשוט במקרי קצה. המשחקים האלה לא נבנו לHDR,טווח הצבעים שלהם המקורי מצומצם יותר ונכון שתכלס אין למפתחת באמת סיבה להגיד לא,אבל אני ממש לא אתפלא אם רק מספר מצומצם של משחקים יקבלו את הטיפול HDR של MS.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 יוני 2020, 19:52

אבל למה שMS תצטרך אישור לזה? הם לא נוגעים בקוד, אין שום סיבה. זה נשמע לי מאוד מוזר. כלומר אם MS הייתה מאבדת את זה ומחליטה מחר להגביל ברמת הOS את כל המשחקים ל10fps, מי שואל את המפתחות בכלל?
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 יוני 2020, 16:06

אני בספק אם מישהו זכר את זה, כי אני יודע שאני שכחתי, אבל היום ב-2 בלילה EA Play Live, האירוע "E3" של EA.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 18 יוני 2020, 16:27

הזכרתי את זה פה אתמול :).
בכל מקרה אני בעיקר מחכה לראות את משחקי הספורט שלהם על הדור הבא, בדגש על פיפא. הסדרה לטעמי סבלה מירידה מתמשכת באיכות לאורך כל הדור, והשיא הגיע עם פיפא 20 שהוא הראשון שלא קניתי, וגם בקושי בקושי שיחקנו ביחד כל החברים, בערך מאז 2008. וזה הגיע אחרי שבדור הפס3 המצב היה הפוך לגמרי והסדרה רק הלכה והשתפרה באופן קבוע.
אני מאוד מקווה שהדור הבא יתן להם דף חלק כדי לבנות כמה שיותר דברים מחדש, ולתת לנו מהפכה אמיתית. כי עם כל הכבוד לשיפור של pes שבאמת היה נהדר השנה (ובמקביל לראשונה מאז 2008 שיחקתי לא מעט pes השנה), הוא משחק הרבה יותר ריאליסטי וטקטי ולא מספק (או מנסה לספק) את אותה חוויה ארקיידית של משחק עם חברים שפיפא יודע לתת.
אבל בכל זאת אני לא אשפוט אותם לגמרי עכשיו, אלא יותר במשחק של שנה הבאה כשהדור הבא יהיה הפלטפורמה המרכזית.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 18 יוני 2020, 17:10

אותי משחקי הספורט הכי פחות מעניינים בהפרש גדול...
אני רוצה לראות את squadrons, אבל בצורת גיימפליי. והם המליצו לשחק בו בVR אז שיראו גם קצת מזה.
אני רוצה לראות אולי משחק סטאר וורס חדש לגמרי, למרות שבטח עדיין אין כלום להראות מההמשך של ג׳דיי האחרון - אשמח לקבל משהו דומה.
אולי יהיה גם דראגון אייג׳ חדש, זה בדרך כלל ממש משחקים יפים.
ואשמח לקבל טעימה מME remake אם זה באמת קיים. אלא אם זה לדור הנכחי ואז לא מעניין...
הבנתי שיש ליוצר של brothers/a way out משחק חדש והוא יוצג שם, אז זה מאוד מעניין. למרות שבעיניי המשחקים שלו אוברייטד - הם לכל הפחות מקוריים מאוד.
הבנתי שגם יהיה NFS חדש, מקווה שיהיה נורמלי... אבל כבר איבדתי תקווה.
וכמובן שאשמח לראות דברים חדשים לגמרי שלא שמענו עליהם.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 יוני 2020, 17:18

אני רוצה לראות את השיער דור הבא של frostbite בפעולה :)

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 18 יוני 2020, 19:56

squadrons ממה שהבנתי מיועד לדור הנוכחי ככה שהוא פחות מלהיב מהבחינה הזאת, אבל נחכה ונראה.
אם מאס אפקט יהיה משהו מעבר לפורט של גירסת המשחק מחשב+כל ה dlc לא אכפת לי לאיזה דור הוא מיועד, זה יעניין אותי מאוד. אבל אני בספק.
על דרגון אייג' הם אומנם הכריזו ב 2018 אבל הוא משחק שמיועד ל 2022 אז לא יודע אם יהיה להם משהו להראות מלבד הדוקו המשעממים ש ea עושה ורואים איזה מודל וחצי במסך של אחד המפתחים.
באטלפילד 6 זה משחק של 2021 והם בדר"כ חושפים אותם באותה שנה אז גם כאן אין לי ציפיות גדולות לראות משהו.
ריספון סיימו לעבוד על המשחק סטאר וורס (הסבבה לגמרי) שלהם לא מזמן ואני מניח שההמשך שלו רחוק מאוד מפריים טיים, ככה שמעבר לקישקושים של Apex Legends ואולי המשחק וי.אר Medal of Honor לא נראה לי שנראה מהם משהו.
בקיצור, אין ציפיות גבוהות, אפשר רק להיות מופתעים לטובה, אבל זה כבר ברגיל עם אירועים של ea.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 יוני 2020, 01:28

אז מישהו אשכרה פה לקראת הסטרים של EA? נראה לי שאני אשרוד עוד חצי שעה לראות אותו. נשמור את הדיון LIVE עליו פה, אם משהו בכלל ער, סתם מתוך תקווה שיהיה שם תוכן דור הבא :)

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 19 יוני 2020, 02:01

אני גם פה,בדיוק עשיתי הפסקה מ-TLOU2.. כתבתי קצת רשמים סופר ראשוניים וקצרים עליו בת'רד אחר.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 יוני 2020, 02:03

עוד סטרים 1080P ב-30FPS, באמת מה נסגר אתכם? מישהו אשכרה הולך להצליח להבין את הגרפיקה של פיפא בסטרים מחורבן שכזה?

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 19 יוני 2020, 02:06

גרג מילר בשעה כזו...לא מתאים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 יוני 2020, 02:12

תרה לי בראש, למה נשארתי ער. שמישהו יגאל אותי.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 19 יוני 2020, 02:13

ברור שבשביל לשמוע כמה EA inclusive.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 19 יוני 2020, 02:14

וואו זה היה רציני? בינתיים מרגיש שהסטרים הזה מיועד לגילאי 4-6.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 19 יוני 2020, 02:18

אני כן אומר שאני אוהב את הדגש של EA על קרוספליי,כן ירבו.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 19 יוני 2020, 02:27

Random נראה ממש טוב,מאוד טים ברטוני/ניל גיימני. אהבתי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 יוני 2020, 02:47

אני רק רוצה ללכת לישון :/

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 19 יוני 2020, 02:51

אמממ.. אוקיי, אז EA live היה משהו שקרה, אני מניח.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 19 יוני 2020, 02:53

חלש בטירוף,אבל היי,לפחות סקייט.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 יוני 2020, 02:57

הטעימה הקטנטנה הזאת מהדור הבא הייתה מגניבה, אבל זה היה כל כך WORK IN PROGRESS שלא ממש ברור מה מתוך זה אשכרה יכול להיות אמיתי ומה לא.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 19 יוני 2020, 09:24

הטריילר פיפא-מאדן הזה רק מעיד לדעתי שהולכים לראות אפס שיפור בגרסאות הדור הבא השנה מלבד שטויות זניחות. פרוסטבייט פשוט לא מתאים לפיפא, השחקנים נראים כמו זומבים פלסטיקיים שמנסים להשתלב בחברה האנושית עם אותן אנימציות שחוקות מ-2012 וכנראה שגם עוד ארבעה דורות לא יעזרו. על הקהל אני בכלל לא מדבר, עדיף כבר קרטונים שלפחות ייתנו שואו כשמסתכלים מרחוק.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 19 יוני 2020, 10:19

מי נשאר ער לתצוגות של EA? :lol: :lol:

בזמנים ללא קורונה התצוגות שלהם חרא. אז עכשיו?

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 19 יוני 2020, 12:57

Laskin כתב:כל תחום ומודל הרווחית שלו...בזמן שHBO מפיקים 6 עונות בהפקה די בינונית - רוקסטאר עושה רק משחק אחד. אני לא בטוח שזה בדיוק אותו דבר ושזה משתלם מאוד... גם צריך לקחת בחשבון שההכנסות שלהם מLIVE יורדות, ויש שרתים שצריך לתחזק, פאצ׳ים, התאמות, עדכונים... זה לא בדיוק כמו סדרות, ויכול להיות שההשקעה הגדולה שלהם במשחקים ורכישות של סטודיואים לא יהיו מאוד משתלמים.

רוקסטאר לא "רק עושה משחק אחד", אלא במקביל תומכת במשחק קיים שלה עם כמות עדכונים ותוספות שכבר יכולה בכיף להתחרות בהרחבות של World of Warcraft. הרעיון הזה תקף להרבה משחקים שנמצאים בשירותים כמו גיימפאס: מקבלים את משחק הבסיס כחלק מהמנוי, אבל יש תוספות (קוסמטיות, DLC, ואחרות) שבאמצעותן אפשר לגבות עוד כסף מעבר להכנסת הבסיס ממודל המנויים. בזכות כל המודלים העסקיים החדשים ההכנסות בפועל עולות.
במקביל, דווקא כל הנושא של עלויות שרתים יורד משמעותית - גם עם הירידה התמידית בעלויות חומרה, וגם עם היתרון לגודל של היום למיקרוסופט. על הPC הרי אתה לא רואה אף פלטפורמה שגובה ממך כסף עבור משחק באונליין או עבור נפח הורדת משחקים, וכבר אמרתי בזמנו שלדעתי (לתקוותי) מיקרוסופט בכלל לא ימשיכו עם הדרישה לשלם עבור שרתי מולטיפלייר למשחקי קונסולה בדור הבא - בטח לא בשלב שבו כבר יש להם מודל עסקי שגובה כסף על השירות הזה ממפתחי המשחקים עצמם.

glass man כתב:זה מעבר לזה תוך פחות מעשור נטפליקס ואמזון יכנסו לשוק הזה במודל דומה למה שמייק עושה היום לפי דעתי זה בלתי נמנע.
יש לך רק 3 חברות בעולם שיש להן את התשתית להזרים משחקים ברמה נורמלית לכל העולם שזה גוגל מייקרוסופט ואמזון.
גוגל ראינו איך זה נגמר והם לא ידועים ככאלה שמנסים שוב אחרי כישלון.

מה שסוני ממחישה זה בדיוק שחברות לא צריכות היום תשתית פיזית: תשתית פיזית אפשר לחכור, והחוכמה הגדולה היא ליצור מנוי שכולל טכנולוגיית הזרמה טובה וקטלוג משחקים טוב (מה שגם סוני וגם EA השקיעו בו).
גם במקרה של גוגל, לא מדובר במשוה ש"נגמר" אלא במשהו שאפילו לא התחיל: סטדיה היא בתכלס סוג של בטא מוקדמת, וקטלוג משחקים אמיתי עדיין אין לה. בחברה כמו גוגל דברים תמיד יכולים לעבור הפלה בשלבים כאלו, אבל נראה שמדובר פה בהימור גדול של גוגל לטווח יותר ארוך ולא באיזו יוזמת צד של מהנדס ב-20% זמן חופשי שלו.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 19 יוני 2020, 14:20

swym כתב:
Laskin כתב:כל תחום ומודל הרווחית שלו...בזמן שHBO מפיקים 6 עונות בהפקה די בינונית - רוקסטאר עושה רק משחק אחד. אני לא בטוח שזה בדיוק אותו דבר ושזה משתלם מאוד... גם צריך לקחת בחשבון שההכנסות שלהם מLIVE יורדות, ויש שרתים שצריך לתחזק, פאצ׳ים, התאמות, עדכונים... זה לא בדיוק כמו סדרות, ויכול להיות שההשקעה הגדולה שלהם במשחקים ורכישות של סטודיואים לא יהיו מאוד משתלמים.

רוקסטאר לא "רק עושה משחק אחד", אלא במקביל תומכת במשחק קיים שלה עם כמות עדכונים ותוספות שכבר יכולה בכיף להתחרות בהרחבות של World of Warcraft. הרעיון הזה תקף להרבה משחקים שנמצאים בשירותים כמו גיימפאס: מקבלים את משחק הבסיס כחלק מהמנוי, אבל יש תוספות (קוסמטיות, DLC, ואחרות) שבאמצעותן אפשר לגבות עוד כסף מעבר להכנסת הבסיס ממודל המנויים. בזכות כל המודלים העסקיים החדשים ההכנסות בפועל עולות.
במקביל, דווקא כל הנושא של עלויות שרתים יורד משמעותית - גם עם הירידה התמידית בעלויות חומרה, וגם עם היתרון לגודל של היום למיקרוסופט. על הPC הרי אתה לא רואה אף פלטפורמה שגובה ממך כסף עבור משחק באונליין או עבור נפח הורדת משחקים, וכבר אמרתי בזמנו שלדעתי (לתקוותי) מיקרוסופט בכלל לא ימשיכו עם הדרישה לשלם עבור שרתי מולטיפלייר למשחקי קונסולה בדור הבא - בטח לא בשלב שבו כבר יש להם מודל עסקי שגובה כסף על השירות הזה ממפתחי המשחקים עצמם.

glass man כתב:זה מעבר לזה תוך פחות מעשור נטפליקס ואמזון יכנסו לשוק הזה במודל דומה למה שמייק עושה היום לפי דעתי זה בלתי נמנע.
יש לך רק 3 חברות בעולם שיש להן את התשתית להזרים משחקים ברמה נורמלית לכל העולם שזה גוגל מייקרוסופט ואמזון.
גוגל ראינו איך זה נגמר והם לא ידועים ככאלה שמנסים שוב אחרי כישלון.

מה שסוני ממחישה זה בדיוק שחברות לא צריכות היום תשתית פיזית: תשתית פיזית אפשר לחכור, והחוכמה הגדולה היא ליצור מנוי שכולל טכנולוגיית הזרמה טובה וקטלוג משחקים טוב (מה שגם סוני וגם EA השקיעו בו).
גם במקרה של גוגל, לא מדובר במשוה ש"נגמר" אלא במשהו שאפילו לא התחיל: סטדיה היא בתכלס סוג של בטא מוקדמת, וקטלוג משחקים אמיתי עדיין אין לה. בחברה כמו גוגל דברים תמיד יכולים לעבור הפלה בשלבים כאלו, אבל נראה שמדובר פה בהימור גדול של גוגל לטווח יותר ארוך ולא באיזו יוזמת צד של מהנדס ב-20% זמן חופשי שלו.

אני מסכים עם מה שאמרת על סוני אבל זה לא סותר את מה שאמרתי.
גם אם סוני תמשיך לנצח את מייק אפילו בעתיד הסטרימינג זה מצב שהוא win win עבור מייקרוסופט שהכל עובר דרכה גם הסטרימינג של סוני.

בגלל זה הם שינו טקטיקה אין להם מה לנצח את סוני כשיש מתחרות על שוק המחר

בנוגע לגוגל אמרתי את זה יותר בגלל הנטייה שלהם לא להשקיע לטווח ארוך בשירותים ובמוצרים שלהם hangout וכו' מאוד יכול להיות שבגלל שהגיימינג הוא תעשייה רצינית אז שהם ינסו ברצינות בעתיד שוב.

אבל כמו שאני רואה את העתיד. הקונסולות הפיזיות הופכות לנישה שנשלטת בידי סוני ברובה והסטרימינג נחצה בין מייק סוני ונטפליקס.
(אמזון ונטפליקס ישתפו פעולה אז הם אחד לצורך העניין)

כשמייק כאמור נהנהת גם היא מההצלחה של סוני בעניין ושוחה בכסף.

נחזור לזה עוד כמה שנים ;)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 יוני 2020, 20:45

מעניין כמה פה זה אשכרה איך שמשחקים יראו וכמה זה סתם טק דמו מזוייף.
קריטריון עם NFS:
תמונה

DICE:
תמונה

ביווור עם DA4:
תמונה

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 86 אורחים