משחקי 2020

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Laskin
Elder

Re: משחקי 2020

הודעהעל ידי Laskin » 17 יוני 2020, 07:24

יש לDC איזה אירוע בסוף אוגוסט, ואמרו שידברו שם על משחקים, אז אולי נדע משהו עליי שם. אבל אני לא הייתי מתאכזב לפני שנראה מה זה בדיוק. קשה לי להאמין שהם עובדים כל כך הרבה זמן על משחק והוא לא יהיה מטורף.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 17 יוני 2020, 08:16

אם זה יחידת המתאבדים אז סביר להניח שגם מדובר ב GaaS, שזה קונספט די מבאס למשחקים מהסוג הזה. הוא כנראה יהיה יותר טוב מהאוונג'רס אבל זה עדיין בזבוז של מפתחת מוכשרת.

ולא היה איזה דיבור שעומד להיות אירוע של WB ? הארי פוטר, באטמן, יחידית המתאבדים, אולי משחק חדש ממונולית', יש להם הרבה מה להראות.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 17 יוני 2020, 08:30

גם שרייר פחות או יותר אישר את זה בת׳רד בEra.
יש לי הרבה כבוד לרוקסטאדי,אז אני עדיין סקרן לראות איך הדבר הזה ייצא,ובעיקר למה הם שתקו 5 שנים אם הפרוייקט הכל כך אפוף מסתורין שלהם בסופו של דבר הוא ״רק״ Suicide Squad.
אני בעיקר מתבאס כי אני זוכר שמשחק סופרמן היה אחד מהפיטצ׳ים הראשונים שלהם לWB אחרי AK והם סורבו,וכמובן נראה שSuicide Squad הוא משחק GaaS עם מה שאני מניח שהולך להיות גיימפלי מאוד דמוי דסטיני.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 17 יוני 2020, 09:38

לא הבנתי, למה סביר להניח שזה GAAS אם זה SS?

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 17 יוני 2020, 09:51

Laskin כתב:לא הבנתי, למה סביר להניח שזה GAAS אם זה SS?

במהלך השנים היו המון,המון משרות באתר של רוקסטדי עם דגש כבד על מאפיינים של משחקי GaaS וגם בפגישת משקיעים של WB לפני שנה שנתיים נאמר די במפורש שזה הכיוון שהמשחק שלהם ייקח וגם הם התבטאו בצורה שמרמזת לזה בפעמים הבודדות שהם פתחו את הפה בשנים האחרונות.
לגבי למה מודל כזה מתאים לSuicide Squad,אני חושב שזה די ברור לא? הרוסטר של SS בקומיקסים רחב ודינאמי ומשתנה כל הזמן,מה שמאפשר לרוקסטדי לפתח משחק עם דגש גדול על קוסטמיזציה של דמויות עם שיט כמו סקינים שונים לדמויות ונשקים וכו׳. זה גם הכיוון שהמשחק של הנוקמים לוקח,אם כי אני די בטוח שרוקסטדי יבצעו בצורה יותר טובה מהם. אני לא אומר שלא יהיה קמפיין יחיד,אבל התחושה שלי שכל העסק הזה הולך להיות מאוד דסטיני,עם קמפיין מפוקס Co-op ולאחר מכן כל מיני פטרולים ברחובות,גריינד וריידים שאולי ישלבו בוסים בסופם כמו באטמן. אפשר להיות בטוחים בדבר אחד-אנחנו לא נקבל משחק מפוקס שחקן יחיד מרוקסטדי אחרי יותר מחמש שנות פיתוח.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 17 יוני 2020, 10:08

אני לא חושב שזה מתאים לרוקסטדי, אז אולי יהיה מצב מולטי אבל התחושה שלי שנוכל לשחק בו מבלי לגעת במצב הזה ולא להרגיש שחסר לנו הרבה.
אני מאוד אופתע אם זה לא המצב.
ברור שתאורטית משחק SS יכל להיות מאוד מתאים כ-GAAS אבל אם רוקסטדי עושים אותו אז זה יכול להיות גם משחק עם הרבה אלמנטים של RPG שהוא מפוקס סינגל פלייר.
בקיצור למפתחת עצמה יש משקל גדול יותר מאשר הIP עצמו, עד שיוכח לי אחרת... אני לא מודאג כל כך מזה, כמו שאני מודאג מהסברה שהוא בטח לא יהיה רק לדור הבא :/

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 17 יוני 2020, 10:24

לא שאני שמח שהם עושים משחק gaas (ככל הנראה), אבל משחק סופרמן נשמע לי גרוע יותר,אישית. אני מאוד בספק שאפילו רוקסטדי יוכלו לעשות את זה נורמלית.. אולי בדור הקרוב עם הssd וכו'.. ישמצב...
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 יוני 2020, 12:16

ג׳יימס גאן יהיה שם (באירוע של DC באוגוסט) עם כל הקאסט של יחידת המתאבדים וכנראה יראו שם גם טריילר. זה נשמע לגמרי כמו המקום בו גם יראו את המשחק, קרוס מארקטינג וזה.
We're just normal men. We're just innocent men

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 17 יוני 2020, 22:18

DrKeo כתב:איזה משחקים יוצאים באפיק בחצי השני של 2020? מה הולך לצאת באוקטובר? מה בנובמבר?

כרגע ידוע רק על AC:V כ'בלעדי' פרופיל גבוה היחיד. אתה באמת חושב שאם זה לא קרה החודש אז עוד משחקי AAA יוכרזו ככאלה שמשוגרים בלעדית בחנות של אפיק? נו באמת. גם אם יוכרז אחד או שניים - הליין-אפ עדיין מחוויר בהשוואה ל 2019.

אולי במקום להסיט את הדיון על תקווה להכרזות (הנה עברנו את המקבילה של E3 בלי הכרזות של משחקי AAA) תתייחס למצב הנתון? במצב הנתון ובפרמטרים שאפיק הגדירה לעצמה החנות היא כישלון. מה כה חורה לך?

אני גם עדיין מחכה להבין איזה סט נתונים אתה צריך כדי לחשוב שהחנות היא כשלון שאינו אמירה ישירה מאפיק.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 יוני 2020, 23:35

Kazz כתב:
DrKeo כתב:איזה משחקים יוצאים באפיק בחצי השני של 2020? מה הולך לצאת באוקטובר? מה בנובמבר?

כרגע ידוע רק על AC:V כ'בלעדי' פרופיל גבוה היחיד. אתה באמת חושב שאם זה לא קרה החודש אז עוד משחקי AAA יוכרזו ככאלה שמשוגרים בלעדית בחנות של אפיק? נו באמת. גם אם יוכרז אחד או שניים - הליין-אפ עדיין מחוויר בהשוואה ל 2019.

אולי במקום להסיט את הדיון על תקווה להכרזות (הנה עברנו את המקבילה של E3 בלי הכרזות של משחקי AAA) תתייחס למצב הנתון? במצב הנתון ובפרמטרים שאפיק הגדירה לעצמה החנות היא כישלון. מה כה חורה לך?

אני גם עדיין מחכה להבין איזה סט נתונים אתה צריך כדי לחשוב שהחנות היא כשלון שאינו אמירה ישירה מאפיק.

להסיט את הדיון? אתה זה שמעלה שוב ושוב את הליינאפ של אפיק השנה, ההגדרה של איש קש, ואז כשמתיחסים לזה אתה קורא לזה להסיט את הדיון? מצחיק. תקוות להכרזות? למה שנקווה להכרזות? איזה אנטרס יש לנו שיהיו הכרזות? באמת שהניתוק הזה לא ברור לי, מה אנחנו פאנבואים של חנות? הרי זה יהיה די פטתי להיות פאנבוי של חנות דיגיטלית ב-PC, לא? אתה לא מסכים עם זה? נניח להיות פאנבוי של סטים, לאנצ'ר ב-PC, למה שמישהו יהיה פאנבוי של זה ויחשוב שחברה כמו וולוו לא יכולה לעולם לטעות? הזוי כמעט, נכון?

להתיחס למצב הנתון? בהחלט, אפיק קבעה לעצמה פרמטים והיא נפצה כל פרמטר שהיא קבעה לעצמה, כל הכבוד להם. סטים עדין מונופול, בתקווה אפיק לאט לאט ישברו אותו.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 18 יוני 2020, 10:51

הדיבור מ-hiddenxperia (יוטיובר היילו) ומקלובריל (האווטאר קונקר מטוויטר ומ-ERA) הוא שהיילו יהיה כמעט בלי קאטים, מן הסתם לא תמיד בגוף ראשון אבל עם תנועות מצלמה חלקות במעברים ובמהלך קאטסינס, משהו בסגנון של הטריילר E3 שנה שעברה, משהו האפ-לייפי כזה אפשר להניח. לא מאוד קריטי אני חושב, אבל נחמד.

xperia גם אמר שממה שהוא שומע המשחק ממש מרשים ושהוא מחכה כבר לראות אותו עם RT, ושהוא שומע דברים טובים על האירוע. אבל זה כבר סתם הייפ כזה של יוטיוברים.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 18 יוני 2020, 19:08

אני מאמין לכל מילה שהבנאדם הזה אומר,הוא הסמכות העליונה כשזה מגיע להיילו מבחינתי.
אני חושב שאפשר היה לראות רמז ל'סינגל קאט' הזה בטריילר של שנה שעברה,כשהמצלמה יצאה ממבט ראשון אחרי שצ'יף מתעורר באופן חלק לגוף שלישי. רק שיראו לי את המשחק כבר.

ובנושא אחר,סייברפאנק נדחה,שוב..והפעם ל-19 בנובמבר.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 18 יוני 2020, 19:22

לא מפתיע, דווקא משחק בסדר גודל כזה שלא יידחה עם כל הדחיות? לא סביר.
אני קצת שמח, עד אז סיכוי טוב יותר שיהיה לי מחשב חדש ואז אוכל לשחק בו ביחד עם כולם... מצד שני - אני גם אאלץ ״לאכול״ את הבאגים שיהיו לו כמו כולם :/

מה שיותר מעניין פה זה שהם אומרים שעיתונאים ישחקו בו השבוע

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 18 יוני 2020, 19:54

אני מניח שעם הדחייה הזו גם מתה הרלוונטיות של גרסאות הדור הנוכחי, אלא אם CDPR הולכים לעשות "דווקא" (שמאוד הגיוני כלכלית) ולחכות עם גרסאות הדור הבא לפחות במשך כמה חודשים.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 18 יוני 2020, 20:03

דחייה אחת שאני לא מתלונן עליה..

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 18 יוני 2020, 20:32

Stick כתב:אני מניח שעם הדחייה הזו גם מתה הרלוונטיות של גרסאות הדור הנוכחי, אלא אם CDPR הולכים לעשות "דווקא" (שמאוד הגיוני כלכלית) ולחכות עם גרסאות הדור הבא לפחות במשך כמה חודשים.

זה לא ״דווקא״, הם אמרו שהם רוצים להשקיע בגירסה הזו כמו שצריך... אז כן, אני חושב שמקסימום ניתן יהיה לרכוש את גירסת הדור הקודם על קונסולות הדור הבא ולקבל שדרוג בפריימים או רזולוציה או שניהם, ואחרי כמה חודשים יגיע הפאץ׳.
אני די בטוח שגירסת הדור הנכחי תמכור דווקא יפה מאוד.
לא יהיו עשרות מליוני קונסולות של הדור הבא זמינות לרכישה בשנה הנכחית, יהיו מחסורים ויהיו איזה מאה מליון שיחכו למשחקים שיגיעו רק בשנים הבאות, אז יש בהחלט קונים לגירסה של הדור הנכחי.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 18 יוני 2020, 20:46

קונים יהיו, אבל אני בטוח שזה יפגע. מה זה רוצים להשקיע בגרסה הזו? להבדיל מדוגמאות כמו GTA V, לסייברפאנק תהיה גרסאת פיסי כבר בהשקה ואני מניח שהם כבר "השקיעו בה".
הם בסך הכל ירצו לחכות כדי לא לפגוע בגרסאת הדור הנוכחי, אנשים לא ירצו לשחק בגרסה נחותה כשיש בשוק כבר גרסה עדיםה, הם יחכו לדור הבא... ובמקרים כאלו לא 100 אחוז ממי שהיה קונה את המשחק גם יקנה אותו שנה אחרי זה.
וזה שכל מי שיקנה את הפס4 יקבל גם לפס5 זה נכון אני מאמין, אבל כמה אנשים כבר ישחקו במשחק כזה עצום פעמיים? זה משחק שמכוון להרבה יותרמקהילת ההארדקור המצומצמת.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 18 יוני 2020, 23:22

DrKeo כתב:
להסיט את הדיון? אתה זה שמעלה שוב ושוב את הליינאפ של אפיק השנה, ההגדרה של איש קש, ואז כשמתיחסים לזה אתה קורא לזה להסיט את הדיון? מצחיק. תקוות להכרזות? למה שנקווה להכרזות? איזה אנטרס יש לנו שיהיו הכרזות? באמת שהניתוק הזה לא ברור לי, מה אנחנו פאנבואים של חנות? הרי זה יהיה די פטתי להיות פאנבוי של חנות דיגיטלית ב-PC, לא? אתה לא מסכים עם זה? נניח להיות פאנבוי של סטים, לאנצ'ר ב-PC, למה שמישהו יהיה פאנבוי של זה ויחשוב שחברה כמו וולוו לא יכולה לעולם לטעות? הזוי כמעט, נכון?

להתיחס למצב הנתון? בהחלט, אפיק קבעה לעצמה פרמטים והיא נפצה כל פרמטר שהיא קבעה לעצמה, כל הכבוד להם. סטים עדין מונופול, בתקווה אפיק לאט לאט ישברו אותו.

אתה לא מתייחס לליין-אפ. אתה מתעלם ממנו. אתה עושה handwave לנתונים בשטח ונשען על הכרזות עתידיות תאורטיות שרובן לא סבירות. חצי שנה לפני סיום השנה - אנחנו כן יודעים אילו בלעדים הולכים לצאת בלעדית בשיגור בחנות. המקבילה של E3 עברה. קיבלנו את החשיפות. אז תתייחס למה שקורה ואל תיתלה באיזה הכרזות בומבסטיות לשנה שעוד לא הגיעו. גם את תהיה עוד הכרזה או שניים, הליין-אפ מחוויר לעומת 2019.

חנות, כמו כל חנות, נאמדת בהיצע המוצרים שהיא מציעה. להשוות ליין-אפ של שנים עוקבות זה לא 'איש קש' - זה האומדן העיקרי. זה הלחם והחמאה של החנות. כך ניתן לראות מגמות באימוץ החנות ולחוות דיעה על הצלחתה או אי הצלחתה.
המגמה מראה צניחה במספר משחקי פרופיל גבוה אשר משוגרים בלעדית בחנות השנה. המגמה מראה צניחה במשחקי AAA ומשחקי מפיצות גדולות שמשוגרים בבלעדיות אצלה.
גם בקרב משחקים לא בלעדיים ותמיכה מהמפיצות הגדולות, התמיכה היא חסרה, לא עקבית ולא מעודדת.

בהינתן האגרסיביות בה אפיק נקטה ב 2019 להשיג דריסת רגל ומשחקים, שנת המשך כמו ש 2020 היא כעת לא עולה בקנה אחד הם המטרות והשאיפות של החנות. בטח כאשר שאר האמצעים כמו משחקים בחינם וסיילים ממשיכים בכל הכח.

גם כשמסתכלים על פיצ'רים התמונה שעולה היא של חובבנות. למשל הווישליסט שאפיק הוסיפה לאחרונה. המשתמש לא מקבל נוטיפקציה כאשר משחק ברשימה שלו יוצא או נמצא בסייל.

לפי הנתונים המדידים הקיימים בהם שופטים הצלחת חנות, החנות של אפיק ב 2020 נכשלת.

אילו טיעונים אתה מציע שלא מסתכמים על פנטזיה לגבי משחקים בלעדיים שישוגרו השנה שעוד לא הוכרזו?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 18 יוני 2020, 23:52

הכוונה ב״להשקיע״, זה לא סתם להוסיף לקונסולות דור הבא RT ושהן יספגו מלא ירידות פריימים כל הזמן, אלא לנסות להתאים את זה כמו שצריך במקומות שזה יהיה כבד מדי, וכד׳... קונסולות חדשות, צריך לבדוק שזה מנוצל עד הסוף כמו שצריך וזה לוקח קצת זמן.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 19 יוני 2020, 00:12

הם לא חייבים להעביר את המשחק אוטומטית להגדרות האולטרה בכל פרמטר, אם זה יגרום לירידות פריימים.. בכל מקרה אני די בטוח שלא נראה דברים מיוחדים בגרסאת הדור הבא שאין בגרסאת הפיסי. גם כי מפתחות לא אוהבות להבדיל את הגרסאות בצורה קיצונית, וגם כי אם מלכתחילה הם היו מתבססים על זה אז המשחק לא היה קודם כל משחק דור נוכחי. כלומר כלל מה שיש להם לעשות זו אופטימיזציה, ולקרב את גרסאת הפס5 כמה שיותר קרוב להגדרות הקצה שיהיו קיימות כבר בפיסי. כמה עבודה זה כבר? אני לא יודע, אבל אני בטוח שאם זה באמת היה קריטי להם אז הם גם היו יכולים לשכור צוות קטן שיעשה את זה. אבל זה בבירור פשוט מהלך כלכלי לא נכון, ולכן הם לא עושים את זה. הם בוחרים מן הסתם להציג את זה כפיתוח נפרד שדורש זמן ויתן תוצאה מיוחדת, סבבה.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 19 יוני 2020, 00:42

חכם מאוד מצדם לדחות את זה. כמו עם המכשף 3 הם הולכים להיות אחד המשחקים הגדולים של תחילת הדור.

עדיף להיות להיט בדור החדש משירת הברבור של הדור הקודם.

בנוגע לרוקסטדי אני אישית מת שזה יהיה סופרמן אבל אני מפנטז על זה מהדור הנוכחי וזה לא קרה. מחזיק אצבעות.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 19 יוני 2020, 00:46

זה לא בדיוק כמו הוויצר, סייברפאנק הוא משחק דור נוכחי (שבמקור יועד ל2019 בכלל), שכמובן גרסאת דור הבא שלו היא עובדה קיימת עוד הרבה לפני ההכרזה הרשמית, אבל עדיין, הוויצר יצא לראשונה שנה וחצי אחרי הדור הנוכחי ואקסלוסיבית אליו.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 19 יוני 2020, 01:07

Stick כתב:זה לא בדיוק כמו הוויצר, סייברפאנק הוא משחק דור נוכחי (שבמקור יועד ל2019 בכלל), שכמובן גרסאת דור הבא שלו היא עובדה קיימת עוד הרבה לפני ההכרזה הרשמית, אבל עדיין, הוויצר יצא לראשונה שנה וחצי אחרי הדור הנוכחי ואקסלוסיבית אליו.

יודע מה? אז כמו watch dogs 1. לדעתי המשחק הזה הולך לעשות את רוב הכסף שלו על הדור הבא.

לא יודע אם הוא יהיה להיט ברמה של המכשף כי הוא יותר דומה לדאוס אקס מאשר לאיזה משחק פנטזיה עם גיבור שרמנטי
וזה כבר הופך אותו בהגדרה לפחות מיינסטרימי.

אבל הוא יכול להיות הצלחה גדולה נטו בגלל הרעב למשחקים טובים בתחילת הדור.

זה נכון שהוא תוכנן במקור לדור הנוכחי אבל זו לא תקופת הפס2 שמשחקים גדולים של סוף הדור כמו פפ12 ו 2gow מתו על הפס2.

המשחק הזה יהיה שם רציני הרבה אחרי שהפלטפורמות המקוריות שלו יעלמו.

אני אישית מתכנן לשחק אותו על הפס4 כי אני לא מתכנן לשדרג בשנה הראשונה.. אבל אני לדעתי מייצג כמה מליונים בודדים :).

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 19 יוני 2020, 12:02

Laskin כתב:וואלה! ספר קצת, מה עושים בו?

האמת היא שקשה לי להגיד: זו היתה גרסה מוקדמת של המשחק בלי טוטוריאל ושום דבר, והעולם מאד אבסטרקטי (אבל גם מאד מיוחד).
משחקים שם יצור קטן שיכול לשנות צורה (או לעבור סוג של "אבולוציה") בהתאם לחיות אחרות שהוא פוגש, וכמובן שצריך להשתמש ביכולות של חיות מסוימות באזורים מסוימים. עד כאן הרעיון הוא מאד "קירבי", אבל זה בסביבה תלת מימדית ועולם שאפשר לחקור (לא עולם פתוח, מחולק לאזורים). בין לבין יש איזשהו צילינדר ענק שמתגלגל בחלק מהשלבים (בדיוק מה שרואים בטריילר) ומוחץ את כל מה שהוא נתקע בו, מה שאמור לגרום לך לפעמים תחושה של "יאללה הגיע הזמן לקחת את הרגליים, או מה שזה לא יהיה שהצמחתיף ולהתקדם לאזור הבא".
לא הספקתי לשחק בו מספיק בשביל להבין אם הרעיון של הדמויות הוא "סגור" יחסית ובעצם בכל אזור צריך לפתח יכולות אחרות כדי לפתור חידות, או אם המשחק פתוח יותר ומאפשר שילובים של דברים שונים ככה שתהיה יותר מדרך אחת להתקדם בין אזורים שונים. אבל הוא בכל מקרה מאד יחודי בגישה שלו, ואני חושב שהמשחק שהוא הכי הזכיר לי עד היום זה The Maw שיצא בזמנו לXbox 360.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 יוני 2020, 02:56

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 83 אורחים