במה אתם משחקים?

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

Re: במה אתם משחקים?

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 14 יולי 2020, 11:05

הוא מדהים,אבל הוא כל כך התיש אותי שלא שיחקתי כלום מאז שסיימתי אותו :| אני ממש רוצה לנסות כבר את Outer Wilds אבל אני לא מצליח להביא את עצמי לשחק בו.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 14 יולי 2020, 11:10

Laskin כתב:

לגבי הגיוון בסביבות - יש משהו בזה כי רוב המשחק באמת משוחק באותה עיר ועם אותו מראה שכה אופייני גם למשחק הראשון, אבל יש בהחלט כמה וכמה וכמה קטעים מגוונים שבעיניי הרבה יותר ממפצים על זה.

כל העונות מיוצגות גם במשחק השני, וכך גם כל סוגי האקלים בערך. כל הסביבות שהוא ציין מיוצגות גם במשחק השני מלבד אולי מבנה ספציפי כמו אוניברסיטה, אבל יש לזה תחליפים רבים אחרים ככה שאני באמת לא מבין על מה אתם מדברים. אני לא הרגשתי בשום שלב במשחק שאני נמצא באיזה מקום שחוזר על עצמו גם שאני כביכול באותה סביבה במובן הפשוט של העניין, כי המבנים השונים והמיקרו פרטים תמיד היו מאוד מגוונים.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 יולי 2020, 12:10

כן, אבל הקטעים המגוונים הם יחסית קצרים, לא רוצה להכנס לזה בדיון פתוח כי זה מעט ספויילרי, אבל רוב המשחק כן מתרחש בסיאטל באותה עונה, וברוב המקרים זה די נראה בערך אותו כיוון אמנותי, ברור שבכל מקום יש את היופי שלו וההשקעה המטורפת וחסרת התקדים של ND, אבל זה עדיין מקומות עם בניינים גבוהים מכוסים בדשא באותה עונה, אז אם מתעקשים להתעלם מהעובדה שהסביבה עדיין יכולה להיות מגוונת ומושקעת בטירוף למרות התנאים האלה - אפשר לטעון שזה "חוזר על עצמו".

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 יולי 2020, 12:15

Uncle Pey'j כתב:הוא מדהים,אבל הוא כל כך התיש אותי שלא שיחקתי כלום מאז שסיימתי אותו :| אני ממש רוצה לנסות כבר את Outer Wilds אבל אני לא מצליח להביא את עצמי לשחק בו.

אז תכריח את עצמך... פשוט תפעיל אותו היום, החוויה כל כך שונה מTLOU2 ובעצם כל משחק אחר - שאתה תשכח מהכל במהרה ותהיה שקוע במערכת השמש שלך :)
אגב, על מה אתה מתכנן לשחק אותו?

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 14 יולי 2020, 13:38

Laskin כתב:
Uncle Pey'j כתב:הוא מדהים,אבל הוא כל כך התיש אותי שלא שיחקתי כלום מאז שסיימתי אותו :| אני ממש רוצה לנסות כבר את Outer Wilds אבל אני לא מצליח להביא את עצמי לשחק בו.

אז תכריח את עצמך... פשוט תפעיל אותו היום, החוויה כל כך שונה מTLOU2 ובעצם כל משחק אחר - שאתה תשכח מהכל במהרה ותהיה שקוע במערכת השמש שלך :)
אגב, על מה אתה מתכנן לשחק אותו?

בדיוק ראיתי לאחרונה שוב את intestellar ונפתח לי התיאבון למשחק שיוכל להעביר חלק מהתחושה שהסרט נותן,היית אומר שOuter Wilds מתאים? מתכנן לשחק על המחשב.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 יולי 2020, 13:57

אני לא חושב שזה יושב בדיוק על אותה נקודה... אבל זה כן משחק של "הדברים הגדולים באמת ביקום", במידה מסויימת, אז אולי כן :)
מה שכן, המשחק דורש סבלנות. במיוחד השליטה שלו, אבל אל תדאג - אחרי כמה שעות אתה כבר תהיה מומחה. בגלל זה כדאי שהישיבה הראשונה איתו תהיה לפחות שעתיים-שלוש.
ואני מקווה שאתה יודע עליו כמה שפחות, אני אישית נכנסתי אליו מבלי אפילו לדעת את ה"קטע" המגניב והמוכר שלו, וזה היה אדיר לגלות אותו לבד.
לגבי המחשב - אני אישית חושב שהוא הרבה יותר מתאים למסך גדול, יש שם קטעים מטורפים, שלדעתי קצת מבוזבזים על המסך הקטן.
אבל בכל מקרה אני מקווה שתשחק בו לפחות עם בקר ולא עכבר+מקלדת, הוא נבנה לזה, והם גם ממליצים על זה כשאתה מפעיל את המשחק, ובצדק.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 יולי 2020, 14:15

אוווו כן, לך על זה. משחק חסר כל פוליש ובו בזמן מדהים ברמות אחרות. הדבר היחיד שמבאס אותי הוא שנינטנדו לא עשו אותו, outer wilds + נינטנדו היה שווה לאחד המשחקים הכי טובים ever.

בנוגע לאינטרסטלר, אולי הקונספט לא ממש דומה אבל יש משהו באוירה שם שלפעמים מרגישה כמעט כמו ״אני לבד בvoid״ ובשילוב עם המוסיקה וה-art המיוחד זה יוצר חתיכת חווית חלל מדהימה.
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 יולי 2020, 14:44

גם כשהוא לא משחק של נינטנדו הוא הצליח להתברג לTOP 10 של כל הזמנים שלי.
הייתי משלם עכשיו 60$ כדי לשחק בו שוב בגרפיקה עדכנית לדור הבא, בתנאי שיוסיפו גם עוד כוכב לכת... 50 דולר בלי שום תוכן חדש :D

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 14 יולי 2020, 15:04

Laskin כתב:כן, אבל הקטעים המגוונים הם יחסית קצרים, לא רוצה להכנס לזה בדיון פתוח כי זה מעט ספויילרי, אבל רוב המשחק כן מתרחש בסיאטל באותה עונה, וברוב המקרים זה די נראה בערך אותו כיוון אמנותי, ברור שבכל מקום יש את היופי שלו וההשקעה המטורפת וחסרת התקדים של ND, אבל זה עדיין מקומות עם בניינים גבוהים מכוסים בדשא באותה עונה, אז אם מתעקשים להתעלם מהעובדה שהסביבה עדיין יכולה להיות מגוונת ומושקעת בטירוף למרות התנאים האלה - אפשר לטעון שזה "חוזר על עצמו".

סבבה אבל גם רוב המשחק הראשון מתרחש באותה עונה עם אותו אקלים ואותו סגנון אומנותי.. יש שם קטע קצר מאוד עם גשם וקטע פחות קצר עם שלג, אבל רוב המשחק הוא לא כזה.
ולפחות לטיעון של גיוון בסביבות אין ממש חשיבות לכך שהמשחק מתרחש ברובו בסיאטל לעומת בוסטון, פיטסבורג ומה שזה לא היה במשחק הראשון, כי יש ב tlou2 קטעים עירוניים עם בניינים גבוהים שהיה רק קמצוץ מהם במשחק הראשון ויש שם גם קטעים עם בניינים גבוהים פחות באיזור פרוורי יותר שמזכירים את המשחק הראשון, ויש גם דברים אחרים שאין בכלל במשחק הראשון. זה שהכל קורה באותה עיר לכאורה זה לא באמת משנה.
נראה לי שמה שאתה לא לוקח בחשבון זה שהמשחק השני בערך כפול באורך שלו.. אז הרבה מהקטעים שאתה מגדיר "מגוונים" ונראים לך מאוד קצרים, הם לא בהכרח יותר קצרים מהמקבילה שלהם במשחק הראשון (לפעמים הם גם ארוכים יותר), הם פשוט קצרים במסגרת של tlou2 שהוא , כאמור, משחק הרבה יותר ארוך.
למרות שגם ככה הוא מדבר גם על איזורים מאוד ספציפיים כמו רכבת תחתית, שהיה קטע קצר של 5 דקות במשחק הראשון, במבנה עם כמה חנויות וכמה ספסלי ישיבה, שאין בו בהכרח משהו יוצא דופן ביחס לכל מבנה עירוני אחר, ואם זה המדד אז אפשר להביא המון דוגמאות כאלה מהמשחק השני ולצעוק diversity.

בקיצור, אתם טועים:)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 יולי 2020, 15:10

דווקא זכור לי אחרת מהמשחק הראשון, שהיה יחסית מאוזן בין העונות, אבל יכול להיות שאני כבר לא זוכר אותו מספיק טוב.
ושוב, זה לא שאני מסכים איתו, אני פשוט כן מבין איך אפשר לעוות את המציאות כדי לכנות אותו כך :)

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 14 יולי 2020, 15:32

הסיפור מחולק לעונות אבל איזה משמעות יש לזה מבחינה ויזואלית? יש קטע קצר מאוד עם גשם בלילה שאתה בורח עם טס והילדה בתחילת המשחק, ויש את הקטע בשלג שג'ואל פצוע ואתה משחק עם אלי שהוא באמת הרבה יותר משמעותי והיוצא מן הכלל. אבל רוב המשחק? אין לזה משמעות ויזואלית גדולה לאם מדובר בסתיו, קיץ או אביב, בניגוד אגב למשחק השני כאשר יש מזג אוויר סוער או חורפי שמתבטא בכל מיני אלמנטים ויזואלים שנותנים וייב אחר לגמרי מהאיזורים הקיציים או שמשיים יותר. יכול להיות גם שזה עניין טכנולוגי, דברים שהם יכלו לתרגם בצורה טובה יותר במשחק השני (ערפל, למשל), אבל כך או כך התוצאה היא שלמשחק הראשון יש טון ויזואלי יותר אחיד ולכן כל הדיבור על זה בהקשר של גיוון לא ברור לי.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 14 יולי 2020, 18:27

ניצחתי את ה lord of cinder! כולי רועד בידיים... לא חושב ששיחקתי ככה קשה מאז שאני בן 14 או משהו.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 14 יולי 2020, 18:52

מזל טוב! וזו, זו בדיוק התחושה שהופכת את דארק סולס לסדרת משחקים כל כך מצליחה:). כמובן שזה לא הכל, משחקים קשים יש אבל העיצוב של השלבים והעולם, וכמובן הבוסים והאויבים ביחד עם הכל יוצר חבילה מדהימה, אבל ההרגשה הזו שאתה מתאר עכשיו היא בסיס ההצלחה של הסדרה.
אני מניח שניצחת את הAbyss Watchers, אני צודק? זה בוס נהדר (שכולו קריצה אחת גדולה לאחד הבוסים המיתולוגיים והזכורים מהמשחק הראשון - Knight Artorias the Abysswalker, אבל אני מניח שזה עבר לך מעל הראש), ובכל זאת הייתי אומר שהוא אולי מגרד את הטופ 5 מבחוץ במשחק הזה.
יש לך עוד המון בוסים אדירים בהמשך, כולל האהוב עלי בכל הסדרה :).

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 14 יולי 2020, 19:50

וואלה, Abyss Watchers, שכחתי כבר את הז'רגון וחשבתי שהוא התכוון למישהו אחר... באתי לשאול איך הוא סיים את המשחק סולס הראשון שלו תוך 3-4 ימים :)

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 14 יולי 2020, 19:57

idan כתב:וואלה, Abyss Watchers, שכחתי כבר את הז'רגון וחשבתי שהוא התכוון למישהו אחר... באתי לשאול איך הוא סיים את המשחק סולס הראשון שלו תוך 3-4 ימים :)

איזה 3-4 ימים רק הבוס הזה 3 ימים אני יושב עליו. אבל זה פחות הבוס עצמו, אם הייתי יכול להתחיל ממנו כל פעם זה היה הרבהההההההה יותר קל. כל פעם פאקינג הליכה של איזה שתי דקות עם התחמקויות ואז האבירים שבאים ביותר מאחד ורק אז להגיע ע"פ מספיק nerve והכרה עם האביר אש החרא הזה בשביל לעבור אותו. וואיי איזה מורט שערות זה היה. לעסתי את השלט.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 יולי 2020, 03:15

אני בערך שעה בתוך DS, בנתיים משחק מאוד קוג'ימה, בערך 20 דק' של משחק ו-40 דק' של סרטוני מעבר. אבל מה אני אגיד, בנתיים ממש מעניין, אולי קוג'ימה אוהב לעשות סרטוני מעבר אבל הם בהחלט מעניינים. הגרפיקה פשוט מעולה, אני משחק עם DLSS ולא שמתי לב אפילו לארטיפאקט אחד וזה מרגיש כמו 1440P טבעי אז אני ממשיך עם DLSS דולק ו-120FPS נעול. עדין לא יצא לי לחוות מספיק מהגיימפליי, המשחק הזה הוא בייסיקלי תכנון מסלול והוצאה שלו לפועל כשתוך כדי מנסים לשמור על שיווי משקל ואנרציה נכונה. עשיתי רק שתי משימות "משלוח" אז אני עדין לא יודע באיזה שלב זה ימאס, אבל ברור לי ש-20 שעות זה לא יחזיק.

אגב, 99% ממה שראיתי בטריילרים וכדומה כבר עברתי, כלומר כמעט כל מה שהראו מהמשחק הזה נלקח מהפרולוג. זה די מדהים, השעה הראשונה היא אשכרה שרשור אירועים שמחברים בין כל הטריילרים של המשחק הזה. נחמד שקוג'ימה ניסה לא להרוס את המשחק וממש כל מה שהוא הציג היה מהשעה הראשונה.
We're just normal men. We're just innocent men

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 15 יולי 2020, 09:38

swiss-the-engine כתב:
idan כתב:וואלה, Abyss Watchers, שכחתי כבר את הז'רגון וחשבתי שהוא התכוון למישהו אחר... באתי לשאול איך הוא סיים את המשחק סולס הראשון שלו תוך 3-4 ימים :)

איזה 3-4 ימים רק הבוס הזה 3 ימים אני יושב עליו. אבל זה פחות הבוס עצמו, אם הייתי יכול להתחיל ממנו כל פעם זה היה הרבהההההההה יותר קל. כל פעם פאקינג הליכה של איזה שתי דקות עם התחמקויות ואז האבירים שבאים ביותר מאחד ורק אז להגיע ע"פ מספיק nerve והכרה עם האביר אש החרא הזה בשביל לעבור אותו. וואיי איזה מורט שערות זה היה. לעסתי את השלט.

בעיקרון אתה יכול להתחמק מכל אויב עם ספרינט מדוד ובאופן כללי המדורות בדארק סולס 3 הם גם הרבה יותר קרובות לבוסים ממשחקים קודמים בסדרה. לפי התיאור שלך לדעתי פשוט פספסת מדורה, אני זוכר את המקום ולהגיע לבוס לא אמור לקחת יותר מ 15 שניות ואם אתה רץ מצד ימין של הדרך אתה גם לא אמור להיתקל באויביים בצורה שמסכנת אותך. וסתם טיפ, ה Darkwraith (החליפות השחורות) שנלחמים ביצורים האלה מחוץ לחדר של הבוס יכולים להפיל נשק שהוא אמנם לא אקזוטי במיוחד אבל קל לשימוש ואחד הנשקים הטובים במשחק מבחינת יחס של נזק-סטמינה, אז אם אתה בקטע של חרבות קצרות ויעילות שווה לעשות עליהם פארמינג (הם מפילים עוד כמה דברים, אז זה יכול לקחת כמה פעמים עד שתשיג אותה). בכל מקרה, שמח שאתה נהנה, דארק סולס 3 הוא אחלה של משחק.
תגיד, סתם מעניין אותי, יש הרבה פעילות באונליין? יעני אנשים פולשים אליך או שאתה רואה, כאשר אתה לא "חלול" כמובן, הרבה סימנים על הקרקע של כל מיני זימונים שונים או שלא ממש?

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 15 יולי 2020, 11:40

לא פספסתי מדורה... 2 דקות זה כנראה הגזמה אבל זה גם לא 15 שניות, וכן אתה יכול תמיד לרוץ ולהתחמק אבל עדיין, זה מתיש ברמות כשאתה מנסה בפעם במאתיים. וזה סתם התשה קטנה ומעצבת כי מי שבאמת מתיש זה האבירים האלה שכל פעם עולה אחד שעוזר לאבי ואחד שנגד כולם... לעבור את זה ורק אז להגיע לבוס האמיתי עם האש החרא שלו שעפה לכל מקום.

מקווה שאני באמת אצליח להישאר עם המשחק עד הסוף. יהיה מבאס אם המשחק ינצח אותי בסוף.
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 15 יולי 2020, 12:30

לדעתי בוס צריך להיות instance בפני עצמו, בהיבטי שמירה והתחלה מחדש (בטח אלה במשחקי פרום שסוגרים את המסך). להתקדם כל פעם דרך ערימה של אויבים (גם אם אפשר להתחמק מהם לפעמים), זה מתסכל. בסקירו לדעתי ברוב המכריע של הזמן זה היה ממש בסדר. הפער היחיד הוא למול המיני בוסים (נגיד ההתגנבות ל 7 חניתות כל פעם), אבל אני מבין שהם לא רוצים להעמיס את המפה בנקודות שמירה.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 15 יולי 2020, 13:14

תשמע אני חושב שזה חלק מהגיימפליי. אני מבין שבמחשב אפשר מוד ולשמור בכל מקום אבל זה לגמרי בממלכת הציטים מבחינתי. אומנם באמת הרגשתי מרחק פסיעה מוותר אבל זה סוג של גדולה במשחקים כאלה שהגימפליי מצליח לשמור אותי בפנים והניצחון! Sweet victory! אבל המחשבה שזה אולי חצי משחק קצת קשה לי... כאילו פאק כמה קשה זה עוד יכול להיות סעמק
Benjamin Franklin

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 15 יולי 2020, 13:25

חצי משחק? עברת בערך רבע במקרה הטוב :) וזה עוד בלי הDLC, שאני אבין אם אתה לא רוצה לחשוב בכלל על האופציה הזו כרגע, אבל שתדע שאני *מאוד* ממליץ עליו, ובכלל, באופן עקבי הDLC במשחקי FS הם השלבים הכי טובים בכל משחק.
בכל מקרה בקשר למשחק הבסיס, אני כן יכול לנחם אותך בעובדה שהוא לא בהכרח הולך ונהיה קשה יותר. יש עוד בוס אחד באזור האמצע שעשה לי המון בעיות בריצה הראשונה שלי, והייתי כנראה מגדיר אותו כהכי קשה במשחק (למרות שזה מאוד סובייקטיבי, ויוכיחו הכמויות האדירות של הרשימות האלו באינטרנט שרובן מאוד מגוונות בסדר שלהן), אבל מעבר לזה אני לא חושב שיש עוד בוסים (אה, לא בוסים במסלול הראשי! נזכרתי עכשיו בבוס נוסף שהוא באמת הזוי בקושי שלו, אבל הוא גם אופציונלי :)) שהם קשים יותר מהAbyss Watchers ביחס לכוח שלך בנקודת המפגש איתם.
זה לא שמכאן המשחק הוא הליכה בפארק, אני מבטיח לך שתמות עוד הרבה, אבל העובדה שעברת רבע מהמשחק לא אומרת שהקרב האחרון יהיה לך קשה פי 4 מזה שעברת עכשיו.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 15 יולי 2020, 20:02

טוב, אז הילדים רצו לשחק ביחד היילו. חשבתי שבאוסף מאסטר ציפ אפשר לשחק 3-4 ביחד. מתברר כי בקואופ אפשר רק 2.
אתמול שיחקנו במולטי אחד מול השני. אז אחרי שקרעתי אותם 25-5-5 (אחרי שנים שלא שיחקתי היילו!) מצאתי את עצמי עם:
"אבא, אפשר רק 2 בקואופ בהיילו - אז אין לך מקום לשחק איתנו"...
תמונה

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 15 יולי 2020, 20:06

bozeman כתב:טוב, אז הילדים רצו לשחק ביחד היילו. חשבתי שבאוסף מאסטר ציפ אפשר לשחק 3-4 ביחד. מתברר כי בקואופ אפשר רק 2.
אתמול שיחקנו במולטי אחד מול השני. אז אחרי שקרעתי אותם 25-5-5 (אחרי שנים שלא שיחקתי היילו!) מצאתי את עצמי עם:
"אבא, אפשר רק 2 בקואופ בהיילו - אז אין לך מקום לשחק איתנו"...

חחחח תלמד לקח. אם אתה רוצה לשחק איתם פעם אחת בחיים אז תקרע אותם אם אתה רוצה לשחק איתם כל החיים תתן להם לקרוע אותך קצת.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 15 יולי 2020, 20:16

אל תדאג - הכל מחושב. עכשיו שניהם בתחרותיות להתאמן כדי לקרוע אותי בחזרה. עוד כמה ימים יבואו ויתחננו שנשחק ביחד...
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 16 יולי 2020, 09:03

ניסיתי אתמול להמשיך לשחק בBATTLEFRONT 2 שקיבלתי בחינם מהפלוס, אבל זה בלתי אפשרי. המשחק הזה פשוט גרוע מרוב שהוא גנרי, איך לעזאזל הם הצליחו לעשות את זה משעמם כל כך בזמן גיימפליי, אפילו כשטסים בחלל ומפוצצים משחתות, אפילו כשמשחקים את לוק סקייווקר... זה באמת הישג מדהים.

אז נראה שאין לי משחק שממש מעניין אותי לשחק בו כרגע, אז אני אקנה את GOT עכשיו, ואתחיל לשחק בו מחר :)

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 50 אורחים