נושא ה-Xbox הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

Re: נושא ה-Xbox הרשמי

הודעהעל ידי bozeman » 29 ספטמבר 2020, 16:42

swiss-the-engine כתב:כן דיברנו על זה בעבר. שימושי אפילו אם רק לא בא לך לראות את כל ה startup של המשחק.

לגבי האחסון... נראה לי הכי נורמלי לחבר הארד דיסק רגיל 2-4 טרה ולסגור עניין.

אני לא בטוח שזה אפשרי בקונסולות החדשות לשימוש רגיל. לפחות זה מה שזכרתי כשדיברנו על זה בעבר.
אני יודע שיהיה אפשר לאחסון למשחקי BC בלבד
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 29 ספטמבר 2020, 16:46

אפשרי,אבל משחקי נקסט-ג'ן דורשים את האיחסון הפנימי או כרטיס ההרחבה. אפשר לאחסן אותם על HDD/SSD חיצוניים אם רוצים לחסוך את זמן ההורדה אבל עדיין צריך להעביר אותם לאחסון הפנימי בשביל שימוש.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 29 ספטמבר 2020, 16:50

כן, כסוג של אחסון זה גם משהו. (לשאלה למה צריך כ"כ הרבה משחקים בו זמנית - קח 4 ילדים, תכפיל במשחקים השונים לכל ילד...)
תמונה

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 29 ספטמבר 2020, 17:20

קיאו, הצחקת אותי :). ואכן אני עדיין נמצא לפני השלב הזה בחיים...

סוויס, אבל זה בדיוק הקטע - הכניסה למשחקים בכל מקרה תהיה מיידית. על הPC כבר היום לוקחות לי שניות בודדות להתחיל משחק, ואכן זה *מאוד* מציק הצורך לחכות דקה + על כל הפעלת משחק PS4, אבל זה לא יהיה המצב בדור הבא בכל מקרה.

פייג', אולי... אני מניח. אבל זה עדיין נשמע לי מיותר, כשאני משחק משחק סינגל אני רוצה לשחק בו ולהפך, אבל זה כן משהו שיכול לקרות מה שאתה מתאר. בכל מקרה, יציאה אמיתית מהמשחק וכניסה למשחק השני תהיה כמעט מיידית בכל מקרה, אתה באמת תשתמש בפיצ'ר הזה כדי לעצור משחק סינגל באקראיות מוחלטת ואז לחזור לאותה נקודה אקראית באותה הישיבה?

ככה או ככה זה יהיה שם וזה בטח לא מפריע, אני סתם חושב שיש על זה פוקוס מוגזם ומעטות מאוד ההזדמנויות שאנשים ישתמשו בזה. אבל היי, אני האדם שלא הבין את הקטע של יוטיוב כשחבר הראה לי את האתר בכיתה ו', ואני האדם שלא הבין מה השגעת סביב הווטסאפ ולמה לא לשלוח פשוט SMS... אז מי יודע, אולי אני שוב טועה :).

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 29 ספטמבר 2020, 18:30

אני דווקא חושב שה-QR הוא הגיים צ'יינג'ר האמיתי, זה ישדרג את חווית השימוש בקונסולה פי כמה. אני ממש סובל כרגע מה-Resume של משחק אחד בלבד (שגם לא תמיד נשאר, תלוי מה פתוח ברקע), ואין לי מושג איך הסתדרתי בדורות הקודמים.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 29 ספטמבר 2020, 20:15

Stick כתב:בכל מקרה, אתה באמת תשתמש בפיצ'ר הזה כדי לעצור משחק סינגל באקראיות מוחלטת ואז לחזור לאותה נקודה אקראית באותה הישיבה?

כאמור כשיש כמה ילדים ויש תור וניתן יהיה לעצור בדיוק אחרי "עברו ה-20 דקות שלך!" לא משנה באיזה מצב אתה ואחרי ה-20 דקות הבאות לחזור לזה ולא משנה איזה משחק - זה בהחלט יוריד את כמות המריבות.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 29 ספטמבר 2020, 20:37

Uncle Pey'j כתב:
swiss-the-engine כתב:כן דיברנו על זה בעבר. שימושי אפילו אם רק לא בא לך לראות את כל ה startup של המשחק.

לגבי האחסון... נראה לי הכי נורמלי לחבר הארד דיסק רגיל 2-4 טרה ולסגור עניין.

למשחקי BC זו בהחלט אופציה טובה,אם כי לחבר SSD חיצוני כן יוביל לשיפור משמעותי בזמני הטעינה אפילו אם אתה לא מאחסן אותם על ה-SSD הפנימי או הכרטיס הרחבה.
לגבי משחקי נקסט-ג'ן,לא יודע,לא בא לי להתחיל לשנע משחקים פנימה והחוצה לאחסון הפנימי,נשמע קצת מסורבל בטווח הארוך.

לא יודע אם ככה הייתי עובד לעד... אבל לשנה שנתיים הראשונות? נראה לי סבבה, וככל שתחכה, אני מניח שהכרטיס זכרון ירד במחיר.

עריכה: סטיק לא שיחקתי במחשב נורמלי איזה עשור אז לא יודע איך זה שם אבל אתה רוצה לומר לי שאתה מדליק משחק כמו cod ותוך כמה שניות אתה כבר ב תוך משחק? אחרי לוגואים והכל? אם כן אז אני מופתע.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 30 ספטמבר 2020, 03:38

טוב בוזמן אין לי מה להגיד על זה, כנראה שהקבוצה שזה יעזור לה גדולה משחשבתי אבל עדיין, זה מקבל פוקוס אדיר, לטעמי גדול מדי :).

סוויס, בגדול כן. יש תמיד מדי פעם איזה משחק מתחכם שלא נותן לדלג על הלוגואים, אבל זה בהחלט היוצא מן הכלל. הQR לוקח כ13 שניות לפי DF (ובמשחקי BC אם זה ישנה משהו בהמשך), שזה בכל מצב סדר הגודל של הPC הממוצע עם הSSD. מה שQR נותן זה את היכולת לשמור 'מלאכותית' את הסיטואציה בדיוק כמו שהיא ולהמשיך ישירות ולהחליף בין משחק למשחק. זה פיצ'ר שלעניות דעתי אין לו שימוש יום יומי שמצדיק את ההייפ, אבל כמו שאתה רואה מי שמבוגר ממני במעט מתעקש שאני טועה :).
אולי כן ואולי לא, אבל בכל אופן ההחלפה המידית בין משחקים בפרקי הזמן האלו - ~15 שניות, זה פיצ'ר של הSSD ללא קשר לQR ולא על זה אני מדבר. זה כמובן מבורך ובהחלט קפיצה ששווה יחס בדור הזה.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 30 ספטמבר 2020, 08:01

אני בהחלט יכול להבין איך הפיצ'ר הזה נראה ל"משתמש הבודד" כיותר מדי הייפ בטח ההחלפה של משחקים שנשמרים במצב ספציפי.
במצב שלי היום, שאולי אצליח להכניס סשן משחק פעם בכמה ימים בקונסולה (הסתייגות - למעט כשיצא סייברפאנק / מאס אפקט רימסטר) אין באמת טעם להחלפה. אבל גם פה - זמני הטעינה היום הם איטיים להחריד בקונסולה (יחסית למחשב) באופן כללי. אני רואה את זה בכל המשחקים של הילדים שלי בין אם זה פיפא/נבא/מאדן ובין אם אלו משחקי הילדים הקטנים יותר. שיגור של משחק בכמה שניות - יהיה שיפור אדיר.
וגם ההחלפה בינהם תהיה אדירה מבחינתם. הגדול משחק פורנגר - מחליף בשניה לסשן מאדן שהשני השאיר פתוח קודם - מעביר לנבא2K של הבן הקטן ומשם למשחקים של הקטנה (רייס דה סאן או משחקי פאזלים אחרים) תחשוב שבאמת יש לי 4 ילדים שכולם בגיל משחק וכולם רוצים "לשחק בטלווזיה" (מי שלא - משחק על המחשב שלי... ואז המחשב הנייד...)
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 ספטמבר 2020, 11:15

זה פיצ'ר מעולה גם עבורי כשחקן יחיד בקונסולה... הרי אין דבר טוב יותר למשל מהSLEEP MODE, כשאני מדליק את המכשיר ותוך 5 שניות כבר משחק במשחק האחרון ששיחקתי, בדיוק בנקודה בה הפסקתי. אז אותו דבר לכמה משחקים במקביל? זה ממש אדיר. אחת הסיבות שאני לא עובר בין משחקים הרבה זה שזה אשכרה לוקח כמה דקות. אני משוכנע לגמרי שאחרי שיהיה את זה אתה גם כן תקפוץ יותר בין משחקים.
אני כן חושב שמספיק ל-99% מהאנשים לקפוץ בין 3 משחקים ולא מעבר, אפילו 2. אבל העובדה שמאפשרים יותר זה OVERKILL מאוד מאוד מבורך.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 30 ספטמבר 2020, 13:49

bozeman כתב:
Stick כתב:בכל מקרה, אתה באמת תשתמש בפיצ'ר הזה כדי לעצור משחק סינגל באקראיות מוחלטת ואז לחזור לאותה נקודה אקראית באותה הישיבה?

כאמור כשיש כמה ילדים ויש תור וניתן יהיה לעצור בדיוק אחרי "עברו ה-20 דקות שלך!" לא משנה באיזה מצב אתה ואחרי ה-20 דקות הבאות לחזור לזה ולא משנה איזה משחק - זה בהחלט יוריד את כמות המריבות.

בוזמן גבר,לא אמרת שהבן הגדול משחק בפוקימון? בהצלחה בלהקציב לו 20 דקות בפוקימון :lol: .
(זה לא מספיק לכלום)

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 30 ספטמבר 2020, 14:10

glass man כתב:
bozeman כתב:

בוזמן גבר,לא אמרת שהבן הגדול משחק בפוקימון? בהצלחה בלהקציב לו 20 דקות בפוקימון :lol: .
(זה לא מספיק לכלום)

כן - הגדול הוא חובב נינטנדו גדול ופלטפורמרים באופן כללי. כרגע הוא קיבל סוויץ מתנה (לסיום הבגרות ויום הולדת) - אז הוא באמת פחות לחוץ לשחק בבוקס (פורנגר כאמור) אבל כן רוצה לשחק על הטלווזיה...
תמונה

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 30 ספטמבר 2020, 14:31

bozeman כתב:
glass man כתב:
bozeman כתב:

(זה לא מספיק לכלום)

כן - הגדול הוא חובב נינטנדו גדול ופלטפורמרים באופן כללי. כרגע הוא קיבל סוויץ מתנה (לסיום הבגרות ויום הולדת) - אז הוא באמת פחות לחוץ לשחק בבוקס (פורנגר כאמור) אבל כן רוצה לשחק על הטלווזיה...

אחח זה מחמם את הלב לראות את דור העתיד עם טעם טוב
במשחקים. אולי לא הכול אבוד במדינה הזו. תמליץ לו לנסות את דרגון קווסט 11 בגיימפאס/סוויץ.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 30 ספטמבר 2020, 15:02

הוא כרגע עבר למריו מייקר ואוסף משחקי המריו שהוא לא שיחק ומשלים עכשיו (בעיקר את גלקסי וסאנשיין). הוא גם מאוד בסצינה של ספידראנס.
בכל מקרה הוא כבר עבר את הגיל שהוא צריך את ההמלצות שלי (או יותר נכון עבר את הגיל של להקשיב להמלצות שלי...) ניסיתי כבר דברים ...
תמונה

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 30 ספטמבר 2020, 15:21

bozeman כתב:הוא כרגע עבר למריו מייקר ואוסף משחקי המריו שהוא לא שיחק ומשלים עכשיו (בעיקר את גלקסי וסאנשיין). הוא גם מאוד בסצינה של ספידראנס.
בכל מקרה הוא כבר עבר את הגיל שהוא צריך את ההמלצות שלי (או יותר נכון עבר את הגיל של להקשיב להמלצות שלי...) ניסיתי כבר דברים ...

חחחח טוב זה כי אתה חייב להודות שהטעם שלכם שונה זה מזה בתכלית 8-) לעומת זאת הטעם שלו ושלי הרבה יותר קרוב :)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 30 ספטמבר 2020, 15:44

Stick כתב:קיאו, הצחקת אותי :). ואכן אני עדיין נמצא לפני השלב הזה בחיים...

סוויס, אבל זה בדיוק הקטע - הכניסה למשחקים בכל מקרה תהיה מיידית. על הPC כבר היום לוקחות לי שניות בודדות להתחיל משחק, ואכן זה *מאוד* מציק הצורך לחכות דקה + על כל הפעלת משחק PS4, אבל זה לא יהיה המצב בדור הבא בכל מקרה.

פייג', אולי... אני מניח. אבל זה עדיין נשמע לי מיותר, כשאני משחק משחק סינגל אני רוצה לשחק בו ולהפך, אבל זה כן משהו שיכול לקרות מה שאתה מתאר. בכל מקרה, יציאה אמיתית מהמשחק וכניסה למשחק השני תהיה כמעט מיידית בכל מקרה, אתה באמת תשתמש בפיצ'ר הזה כדי לעצור משחק סינגל באקראיות מוחלטת ואז לחזור לאותה נקודה אקראית באותה הישיבה?

ככה או ככה זה יהיה שם וזה בטח לא מפריע, אני סתם חושב שיש על זה פוקוס מוגזם ומעטות מאוד ההזדמנויות שאנשים ישתמשו בזה. אבל היי, אני האדם שלא הבין את הקטע של יוטיוב כשחבר הראה לי את האתר בכיתה ו', ואני האדם שלא הבין מה השגעת סביב הווטסאפ ולמה לא לשלוח פשוט SMS... אז מי יודע, אולי אני שוב טועה :).

אני איתך סטיק, סתם פיצ'ר אוברהייפד בצורה מוגזמת, בטח עבור שחקני סינגל. לא מבין את הראש הזה של לשחק כמה משחקי סינגל במקביל, אנשים באמת סובלים מהפרעות קשב רציניות כנראה.

רק הרציונל שבזמן הציג נשמע לי הגיוני, למשפחה עם ילדים שכל אחד רוצה משהו אחר זה באמת אחלה.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 30 ספטמבר 2020, 16:43

glass man כתב:
bozeman כתב:הוא כרגע עבר למריו מייקר ואוסף משחקי המריו שהוא לא שיחק ומשלים עכשיו (בעיקר את גלקסי וסאנשיין). הוא גם מאוד בסצינה של ספידראנס.

חחחח טוב זה כי אתה חייב להודות שהטעם שלכם שונה זה מזה בתכלית 8-) לעומת זאת הטעם שלו ושלי הרבה יותר קרוב :)

כן - אני אומר לו שנכשלתי בחינוך שלו...

הבעיה שהוא לא היחיד שלא אוהב את המשחקים שאני אוהב... האחרים גם ככה. השני אוהב משחקי ספורט ומירוצים (ניחא עוד ספורט - לא הייתי איש של פיפא או נבא, קצת מאדן כחובב פוטבול, מירוצים אף פעם לא אהבתי ולא שיחקתי - יש לי עוד פורצה 3 שקיבלתי עם הקונסולה באריזת ניילון...) הקטן בינתיים רק במשחקי ספורט והקטנה, עוד לא ברור כי קטנה - אבל היא מאוד אוהבת את המשחק רייס דה סאן - ובאופן מפתיע היא ממש טובה בו יותר מהאחים שלה...
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 ספטמבר 2020, 17:05

bling כתב:

אני איתך סטיק, סתם פיצ'ר אוברהייפד בצורה מוגזמת, בטח עבור שחקני סינגל. לא מבין את הראש הזה של לשחק כמה משחקי סינגל במקביל, אנשים באמת סובלים מהפרעות קשב רציניות כנראה.

רק הרציונל שבזמן הציג נשמע לי הגיוני, למשפחה עם ילדים שכל אחד רוצה משהו אחר זה באמת אחלה.

נניח אתה משחק בGOT או שככה השארת את המכשיר במצב שינה בפעם האחרונה, ואז בא חבר ובא לו לשחק פיפ״א - באמת שאני מתבאס רק מהמחשבה שצריך לחכות עד שיעלה ועוד יותר - שכדי לחזור לGOT אני אאלץ לחכות דקות ארוכות, וגם אז - אני אחזור לצ׳קפוינט האחרון שהייתי בו, ולא בדיוק איפה שהנחתי אותו בפעם האחרונה. ואז נניח רוצים לעבור לFall Guys או טוריזמו... באמת שאני נמנע מזה לפעמים בגלל זמני הטעינה, גם כשאני לבד בבית.
אני אומר לך כמו שאמרתי לסטיק - בא נדבר אחרי שיהיה לך את אחת הקונסולות האלה, ואני משוכנע שתדבר אחרת, ושגם אתה תקפוץ יותר ממשחק למשחק מאשר כיום.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 30 ספטמבר 2020, 17:14

bling כתב:

לא יודע, הרוב המוחלט של האנשים ממקבל משחקים, אפילו סינגל. אני יכול להעיד עלי שיש תזרים קבוע של משחקים שאני רוצה לנסות ותמיד יש עודף, כך שיוצא הרבה שאני קופץ ביניהם עד שמשהו תופס אותי, וגם אז עדיין קופץ בקטנה. למשל עכשיו אני מדלג בין tell me why, observation, hotshot racing ו-man of medan, סשנים קצרים בכל אחד עד שמשהו יתפוס אותי.

אני ממש סובל עם הדור הנוכחי, זה בא לידי ביטוי אפילו יותר במולטי כמו שפייג' אמר. אם אני רוצה עכשיו להיכנס לאיזה חצי שעה בדסטיני או לכמה סיבובים בהיילו זה מייאש. להשאיר אותם פתוחים קבוע יחד עם עוד איזה 2-3 משחקים, אפליקציית פודקאסטים, יוטיוב וספוטיפיי ברקע ולעבור בין הכל בשניות? זה אולי הפיצ'ר שהכי מעניין אותי כרגע בקונסולות החדשות. QOL זה סופר חשוב. נכון שעם זמני הטעינה זה לא יהיה נורא כמו בדור הנוכחי (בדסטיני לוקח למשל כמעט 5 דקות עד שנכנסים למשחק, משהו בלתי נסבל), אבל עדיין אי אפשר להשוות שניות בודדות ל-2-3 דקות.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 30 ספטמבר 2020, 17:42

bozeman כתב:
glass man כתב:

כן - אני אומר לו שנכשלתי בחינוך שלו...

הבעיה שהוא לא היחיד שלא אוהב את המשחקים שאני אוהב... האחרים גם ככה. השני אוהב משחקי ספורט ומירוצים (ניחא עוד ספורט - לא הייתי איש של פיפא או נבא, קצת מאדן כחובב פוטבול, מירוצים אף פעם לא אהבתי ולא שיחקתי - יש לי עוד פורצה 3 שקיבלתי עם הקונסולה באריזת ניילון...) הקטן בינתיים רק במשחקי ספורט והקטנה, עוד לא ברור כי קטנה - אבל היא מאוד אוהבת את המשחק רייס דה סאן - ובאופן מפתיע היא ממש טובה בו יותר מהאחים שלה...

חח אני יודע שאתה צוחק אבל אני חייב לסנגר עליו מתוך אינסטינקט ולומר שהמולטיפלייר של פוקימון דורש חשיבה אנליטית ברמה גבוהה למדי ומהבחינה הזו זה עולה על רוב המשחקים שהוא יכל לשחק :)
בטח היילו נראה לו ברברי :lol:

על השאר תן להם זמן כל הארדקורים התחילו בקזואל :)
נערך לאחרונה על ידי glass man ב 30 ספטמבר 2020, 17:47, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 30 ספטמבר 2020, 17:45

Laskin כתב:
bling כתב:

נניח אתה משחק בGOT או שככה השארת את המכשיר במצב שינה בפעם האחרונה, ואז בא חבר ובא לו לשחק פיפ״א - באמת שאני מתבאס רק מהמחשבה שצריך לחכות עד שיעלה ועוד יותר - שכדי לחזור לGOT אני אאלץ לחכות דקות ארוכות, וגם אז - אני אחזור לצ׳קפוינט האחרון שהייתי בו, ולא בדיוק איפה שהנחתי אותו בפעם האחרונה. ואז נניח רוצים לעבור לFall Guys או טוריזמו... באמת שאני נמנע מזה לפעמים בגלל זמני הטעינה, גם כשאני לבד בבית.
אני אומר לך כמו שאמרתי לסטיק - בא נדבר אחרי שיהיה לך את אחת הקונסולות האלה, ואני משוכנע שתדבר אחרת, ושגם אתה תקפוץ יותר ממשחק למשחק מאשר כיום.

וואו זו לגמרי דוגמא קלאסית שנעלמה לי מהראש לחלוטין כי כל השבתות פלייסטיישן שהייתי עושה אצלי הפכו להיסטוריה רחוקה :(
לגמרי מצב ש-QR היה מורגש ויעיל מאוד מבחינתי.
בכלל,אני מאוד אוהב את הדגש בדור הבא על קיצור הזמן מ"בא לי לשחק" ל"אני משחק" שאותי לפחות הכניע לא פעם וגרם לי לוותר על סשן,פשוט כי לא היה לי כוח לכל ההתעסקות מסביב.
יש גם את הפטנט השמועתי של סוני שאני בטוח ב-99% שיהיה חלק מה-OS החדש שלה של סוג של Siri Shortcuts שנוכל לקבוע למשחק- לדוגמא,נניח שאני רוצה לשחק רק במולטיפלייר במצב DM כשאני משחק COD,אפשר יהיה להגדיר סט קבוע של שלבים שהפס5 יבצע באופן אוטומטי בכל פעם שאפעיל את המשחק שיביא אותי כבר למאטצ'מייקינג בלי שאצטרך ללחוץ על כלום.
אני מאוד מקווה ש-MS תחקה את סוני בלי בושה כמו שעשתה עם כפתור ה-Share ותאמץ את הפיצ'ר הזה.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 30 ספטמבר 2020, 17:51

וואי האוטומציה נשמעת מעולה, לא ידעתי על זה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 ספטמבר 2020, 17:54

תחשבו על זה כמו גלישה באינטרנט בדפדפן ישן עם טאב אחד בשנות התשעים המאוחרות עם 56k, לעומת דפדפן מודרני כיום, עם כמה וכמה טאבים בחיבור מהיר.
מי צריך כמה וכמה טאבים? מה הבעייה לקרוא מאמר, ואז לעבור לאתר הבית של אתר אחר ולחפש מאמר אחר? הרי אתה לא קורא כמה מאמרים במקביל, נכון? ומה זה כבר לחכות כמה שניות נוספות...
אז זה כמעט בדיוק אותו העקרון.
שינוי רציני באיכות החיים של גיימרים.

לגבי הפרונט של סוני - עד שלא אראה את זה אני סקפטי. לא מבין למה להם לשתוק לגבי כל הםיצ׳רים האלה כשאפשר כבר להזמין את הקונסולה המתחרה... כנראה שהם עדיין לא מוכנים. אני רוצה לראות כבר תצוגה נורמלית. ושיתנו לכתבים את הקונסולה והשלט, שייתנו רשמים ממשחקים, ולא רק לג׳ף קילי באופן ממומן שכזה.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 30 ספטמבר 2020, 18:50

אבל אתם מפספסים את הנקודה שאני מדבר עליה, תפרידו בין הSSD כSSD, לבין הQR כפיצ'ר שנדחף הרבה מעל לשימוש המציאותי שלו.
כשתשחק GOT ותשאיר את המכשיר על מצב שינה ויבוא אליך חבר, אין שום בעיה, תצא מGOT (אני מרשה לעצמי להניח שעצרת אחרי צ'קפוינט או אפילו שמרת ידנית אם העברת את המכשיר לשינה) ותעבור לפיפא. זה יקח לך גג 15 שניות. למה? כי SSD. זה פיצ'ר מעולה ומצוין שבא עם הדור הבא והכל טוב.
אם אני מכניס את הQR לדוגמה הנוכחית אז זה אומר שאתה משחק GOT, באמצע קרב דפיקות בדלת, אתה עוצר את הנשחק (באמצע הקרב) וחבר בא, עוברים ישירות לפיפא ושמים את GOT בQR. משחקים עד דקה 30, עוצרים את הפיפא, חוזרים לGOT שם אתה מראה לו את הקרב שאתה נמצא בו, מסיימים את הקרב ועוצרים את GOT, חוזרים לפיפא וממשיכים מדקה 30 עד למחצית, במחצית עוצרים וחוזרים לקרב מול מנהיג המחנה בGOT...
זה, כמובן, מאוד מיותר. אני מקבל את מה שבוזמן וקיאו אמרו אבל הדוגמה של לאסקין נכונה לSSD כSSD ולא לQR כפיצ'ר מיוחד שנדחף בכוח.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 30 ספטמבר 2020, 18:54

הSSD בהחלט משפר את זמני טעינת משחק - אבל הוא לא ברמת 15 במשחקי BC לפי הרשמים הראשונים. ראיתי למשל שזה עובר למשל בRDR2 מ2.5 דקות (!) לאיזור של דקה וקצת, עדיין רחוק מה15 שניות (למעשה בכמה משחקים התקרבו לזה, אבל אלו היו משחקים יותר "קלים") - לעומת זאת בQR זה היה באיזור הזה.
לגבי משחקים לדור הבא - עוד לא יצאו נתונים.
תמונה

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 33 אורחים