במה אתם משחקים?

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

Re: במה אתם משחקים?

הודעהעל ידי BiA » 15 נובמבר 2020, 19:12

רציתי כבר שנים להיכנס למטאל גיר ולרוץ על הכל אבל העובדה ש-4 תקוע על הפס3 עדיין ביאסה אותי. מחכה לאוסף חדש/ליום שאחליט ששווה לי לשלם כמה מאות שקלים על פס3 בימינו/ליום ש-rpcs3 יריץ אותו כמו שצריך :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 נובמבר 2020, 19:20

אני די בטוח שרימייק לכל סדרת MGS, לא משנה כמה שנים יקח לעשות את כולם, יכול להיות חתיכת להיט גדול. יש לסדרה בסיס מאוד פנאטי שיקנה את כל המשחקים וכמו שרואים בפורום הזה, לא מעט אנשים רצו תמיד להכנס ולא יכלו.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 15 נובמבר 2020, 19:38

אני סקרן לראות אם במצב היפותטי של רימייק ל-MGS4 האם בלופוינט יעשו שימוש בסורס קוד,כי השמועות אומרות שמדובר במקרה סטייל RDR1 של קלאסטרפאק ענק עם מנוע שבנוי לברזלים של הפס3 חזק מאוד.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 15 נובמבר 2020, 19:43

DrKeo כתב:אני די בטוח שרימייק לכל סדרת MGS, לא משנה כמה שנים יקח לעשות את כולם, יכול להיות חתיכת להיט גדול. יש לסדרה בסיס מאוד פנאטי שיקנה את כל המשחקים וכמו שרואים בפורום הזה, לא מעט אנשים רצו תמיד להכנס ולא יכלו.

אני מניח שיכולתי להיכנס לMGS1 על הקיוב אבל קטעי הקישור היו over the top וזה הוריד :)

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 15 נובמבר 2020, 19:57

InterAl כתב:בלינג, לא אמרתי שאהבתי. אבל גם לא ששנאתי. גם קשה לפטור אותו כסתם meh או בינוני, כי בינוני ביחס למה? אין משהו שדומה לו. זאת אחת הסיבות שהוא חובה למעריצי קוג׳ימה, הוא די one of a kind, בדומה למטאל גיר. המשחק נוטף מהסטייל של קוג׳ימה, ויש בו עלילה מעניינת עם לא מעט רגש, אבל כן, הזויה ומוזרה בצורה קיצונית. שגם זה די בדומה למטאל גיר, הוא רק יותר mellow ורגשני ממנו. מעבר לזה, המשחק מרגיש קצת כמו MGS5 מבחינת השליטה, התפריטים ואוסף הכלים האינסופי (והמיותר ברובו).
לסקין, אפשר לשמור באמצע משימות בד״כ, והן בכל מקרה די קצרות וקלות (רוב השליחויות הן במרחק של 800-1500 מטר ובד״כ יש לך גישה לרכב). גם אם נכשלת, הפסדת מקסימום 10-20 דקות משחק.

אני באמת מנסה להבין (לא בקטע תוקף או משהו - כי הייתי בהרבה ההייפ למשחק הזה, שהתרסק לי אחרי הביקורות):

אתה אומר שהמשחקיות לא משהו, הממשק והתפריטים מעיקים ומיותרים ברובם , הסיפור הזוי ומוזר ומאוד מד''בי, אבל בגלל סטייל, סוף עוצמתי, וגרפיקה שווה להשכיב עליו את ה ~40-50 שעות שהוא דורש?

לא יודע.. מה שלאסקין הציף כאופציה נשמע לי מעצבן מאוד... בכללי, זה נשמע כמו משחק לאנשים עם OCD לסדר דברים, וזה לא ממש עושה לי את זה :D
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 15 נובמבר 2020, 20:11

לא, לא אמרתי את זה... המלצתי עליו רק למעריצי קוג׳ימה. כל השאר - אני באמת לא יודע. אני מניח שאתה צריך לשחק כמה שעות ולראות כמה הוא מושך אותך.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 נובמבר 2020, 20:47

Uncle Pey'j כתב:אני סקרן לראות אם במצב היפותטי של רימייק ל-MGS4 האם בלופוינט יעשו שימוש בסורס קוד,כי השמועות אומרות שמדובר במקרה סטייל RDR1 של קלאסטרפאק ענק עם מנוע שבנוי לברזלים של הפס3 חזק מאוד.

יאללה, דרך טובה לבחון את היכולות של BP :)

glass man כתב:
DrKeo כתב:אני די בטוח שרימייק לכל סדרת MGS, לא משנה כמה שנים יקח לעשות את כולם, יכול להיות חתיכת להיט גדול. יש לסדרה בסיס מאוד פנאטי שיקנה את כל המשחקים וכמו שרואים בפורום הזה, לא מעט אנשים רצו תמיד להכנס ולא יכלו.

אני מניח שיכולתי להיכנס לMGS1 על הקיוב אבל קטעי הקישור היו over the top וזה הוריד :)

צריך לזכור שב-TTS הסרטוני מעבר בויימו מחדש לא על ידי קוג'ימה. כלומר, זה לא שהסרטוני מעבר של MGS1 מחזיקים ב-2020, אבל ספציפית TTS הושפע בצורה קשה מהמטריקס והסרטוני מעבר שלו הם הילוך איטי עד מוות. האמת שאני לא ממש בטוח איך עושים רימייק ל-MGS1 והלאה כי זה ידרוש הקלטה מחדש של הכל, אני לא בטוח שהמבוכה היפנית הזאת עובדת ב-2020. יכול להיות מעניין סוג של שיתוף פעולה בין BP לקוג'ימה פרודקשן כש-BP עושים כמעט הכל אבל קוג'ימה מפקח ועוזר להם בצדדים היותר אומנותיים כמו הכתיבה והבימוי. אולי הוא ישמח לצלול שוב בצורה יחסית שטחית לעולם של MGS, בתור מלווה יותר מאשר בתור היוצר הבלעדי.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 16 נובמבר 2020, 05:16

InterAl כתב:לא, לא אמרתי את זה... המלצתי עליו רק למעריצי קוג׳ימה. כל השאר - אני באמת לא יודע. אני מניח שאתה צריך לשחק כמה שעות ולראות כמה הוא מושך אותך.

החשבתי את עצמי כ''מעריץ קוג'ימה'', כי נהניתי מכל משחק קודם שלו ששיחקתי. אולי זה לא היה ברור... טוב נו..
?

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 16 נובמבר 2020, 11:19

אז כן, אני ממליץ לפחות לנסות.

לגבי רימייק ל-MGS, היתה שמועה לא מזמן שקונאמי מפתחים רימייק שלו לפס5 + רימאסטרים לכל השאר.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 נובמבר 2020, 13:08

האירוניה היא שבלופויינט כבר פתחו רימסטר לMGS לפס3 שכלל את MGS2, 3 ו-PW.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 16 נובמבר 2020, 13:11

DrKeo כתב:
Uncle Pey'j כתב:אני סקרן לראות אם במצב היפותטי של רימייק ל-MGS4 האם בלופוינט יעשו שימוש בסורס קוד,כי השמועות אומרות שמדובר במקרה סטייל RDR1 של קלאסטרפאק ענק עם מנוע שבנוי לברזלים של הפס3 חזק מאוד.

יאללה, דרך טובה לבחון את היכולות של BP :)

glass man כתב:

צריך לזכור שב-TTS הסרטוני מעבר בויימו מחדש לא על ידי קוג'ימה. כלומר, זה לא שהסרטוני מעבר של MGS1 מחזיקים ב-2020, אבל ספציפית TTS הושפע בצורה קשה מהמטריקס והסרטוני מעבר שלו הם הילוך איטי עד מוות. האמת שאני לא ממש בטוח איך עושים רימייק ל-MGS1 והלאה כי זה ידרוש הקלטה מחדש של הכל, אני לא בטוח שהמבוכה היפנית הזאת עובדת ב-2020. יכול להיות מעניין סוג של שיתוף פעולה בין BP לקוג'ימה פרודקשן כש-BP עושים כמעט הכל אבל קוג'ימה מפקח ועוזר להם בצדדים היותר אומנותיים כמו הכתיבה והבימוי. אולי הוא ישמח לצלול שוב בצורה יחסית שטחית לעולם של MGS, בתור מלווה יותר מאשר בתור היוצר הבלעדי.

ממה שאני יודע קוג'ימה רוצה לעשות מMGS1 עולם פתוח ואני נגד :)
אז אני בעד שיעבוד רק על העלילה :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 נובמבר 2020, 13:37

קוג'ימה רוצה לעשות מ-MGS1 עולם פתוח? לא שמעתי על זה. האמת שלא שמעתי שהוא רוצה לעבוד על רימייק בכלל.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 16 נובמבר 2020, 13:43

הוא אמר את זה עוד לפני שהוא סיים את MGS5 וחזר על זה בשנים האחרונות. כל הניסיון שלי עם MGS1 מסתכם בדמו PC שהיה לי

בזמנו אי שם ב2002 אבל מאוד אהבתי את המבט על, את המפה עם הראדר שעושה אותך בלתי מנוצח ומראה לך כל שניה מה כל אויב עושה.

וכמובן הדיבוב המגוחך. שכבר השגתי את MGS1 הריימיק לקיוב העלאה את הסטנדרטים שלי אז לא יכולתי לשחק בו... אבל כמו שאתה אומר הוא בתורו היה מטריקס.

אז אני רוצה MGS1 כמו שהוא ואם זה לא מעשי אז שלפחות יהיה ריימיק של הריימיק לקיוב בלי המטריקס :)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 16 נובמבר 2020, 15:23

DrKeo כתב:אני לא לגמרי מסכים, מסכים חלקית אבל לא לגמרי. MGS4 סבל מזה ש-MGS1-3 יצרו כל כך הרבה ממבו-ג'מבו שלא היה ל-MGS4 סיכוי. כלומר, כשאתה צריך לפתור עשרות קוי עלילה כשחלקם הזויים ברמת "היד של ליקוויד הושתלה באוסלוט וכתוצאה מדי פעם האישיות של ליקוויד משתלטת על אוסלוט", אין לך יותר מדי סיכוי לצאת בסדר. אבל אני חושב שסה"כ MGS4 הצליח לסכם את הסדרה יפה כשמתחשבים בזה שהוא היה צריך לקשור 500 חוטי עלילה הזויים. ההליכה במיקרוגל למשל לגמרי הצליחה לפגוע בי ב-feels והקרב אגרופים מול אוסלוט היה לגמרי אפי. היו בפרק וחצי האחרונים של MGS4 כמה דברים ממש מדהימים, וכמובן לא מעט שטויות הזויות. אני חושב שהסוף של MGS3 כל כך אפקטיבי דווקא כי הוא שחרר את עצמו מכל הממבו-ג'מבו של MGS2, וכעלילת stand alone הוא יכל לזרוח.

קטעים מגניבים היו, ואני מודע לזה שהמשחקים הקודמים בסדרה הכניסו את מגס4 למקום בלתי אפשרי כנראה אבל הוא עדיין הוסיף מספיק שיט משל עצמו. כל סצנת הסיום בבית הקברות היתה אחת הגרועות בתולדות הגיימינג בערך.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 16 נובמבר 2020, 22:38

אני משחק כרגע בשני משחקים עיקרים
1 Nhio גרסת הps4 ,זה משחק סולליק שפיתחו טיים נינג'ה
הגעתי בינתים עד הבוס השלישי ,וזה ממש קשה אבל הוגן
אני עדין מתרגל למה שבמשחק נקרא ki ,שזה בפועל אנרגיה של הדמות
בגדול הדמות מיתעיפת משימוש במכות והגנה ויתחמקות
אבל מחזירה לעצמה מהki בהליכה רגילה
מה שמחיב להיות מאוד מדויקים
חיזקתי את הדמות הרבה מאוד ,ואני קרוב לבוס
אז זה עניין של ניסיונות עד שאני יצליח

2 - גירס טקטיק ,זה משחק אסטרטגיה בתורות
אני די בהתחלה ,בינתים די בינוני לסגנון
לא משהו ברמה כמו פיטר אמבליד

מעבר לזה סימתי היום את מאריו נייר מלך האוריגמי
המשחק מאוד טוב ,קצת חסר לי ערכי הפקה דוגמת סירטוני מעבר שאין הרבה ואין דיבוב ,והבוס האחרון היה די קשה
באופן מפתיע כי רוב המשחק די קל
אבל בכל זאת ,מי שאוהב משחקים בסגנון יותר היתי מגדיר את זה
כאקשן פלוס קווסט ולא rpg
מי שאוהב בכללי את פאפר מאריו ומשחקים בסגנון
לדעתי המשחק מאוד טוב ,לא מושלם כי היו יכולים להוסיף דיבוב
ויותר סרטוני מעבר ,אבל היתי נותן 8.5

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 21 נובמבר 2020, 00:34

glass man כתב:אני אגיד לך מה ההבדל בין מה שאתה עושה לביקורת (לפי דעתי )
מה שאתה עושה זה כאילו שהיית הולך להצגה (נו נגיד, שהיית הולך) על מלחמת העולם ה2 והיית מתחיל להעיר לשחקנים, היי זה בכלל לא אמין, הרוסים לא התהגו ככה במלחמה. "אתם משחקים ממש גרוע וכו'"

גם אם השחקנים היו מתנצלים ומתקנים את ההצגה On the fly לפי הביקורת שלך, אז זה כבר היה אבוד כי שברת את הקיר הרביעי
והכל הלך לפח, אתה כבר לא תהנה מההצגה בכל מקרה.

זה מה שאתה עושה עם המשחק הזה זה לא שיש לך ביקורת (דבר לגיטימי ) אתה גם מיישם את הביקורת שלך על המשחק ומתקן אותו בעצמך. לא ברור לי איך אפשר להינות ממשחק ככה, משחק ברמה הכי בסיסית צריך להיות הסכם לא כתוב בינך לבין המפתח
שהוא זורק עליך אתגרים ואתה מנסה לעבור אותם.

אתה יכול להעביר עליו ביקורת אבל למה לשנות את כל המשחק אתה מפסיד ככה כל כך הרבה ניואנסים של המשחק שהמפתחים התכוונו שתעבור.

אני למשל שונא, שונא שונא, משחקים שמעודדים דפנסיביות במקום אגרסביות. בגלל זה אני לא אוהב דארק סולס ומעדיף בלאדבורן נגיד, כי שם המשחק מעודד אותך להיות התקפי וגם מתגמל אותך (בשחזור החיים שלך) אם אתה אגרסבי.

אז בגלל שאני שונא משחקים דיפנסיבים אני אשנה את דארק סולס? לא כנראה שזה לא בשבילי.
או נגיד שאני נתקל בSF5 בשחקן דפנסיבי? ברור שאני מקלל אותו ואני לא מבין למה הוא בכלל משחק משחק הגנתי משעמם שהוא רק חוסם כל היום עד שהוא מחכה שאני אגמור אותו לאט לאט.

אבל מה יעזור לי לשנות את המשחקים לפי הגחמות שלי? בדארק סולס עדיף לי פשוט לא לשחק, ובSF שאני נתקל בשחקן כזה אני אומר ברוך שפטרנו שזה נגמר.

אבל אני לא הולך ומשנה את המשחקים לחוקים משלי.

במיוחד שאתה לפעמים משחק את HK כמו שצריך מדי פעם אז בכלל לא ברור למה אתה צריך את הצ'יטים האלה.
הביקורת ? לגיטימית לחלוטין אבל פשוט לא ברור לי למה ליישם אותה בעצמך.

לא, לא הלכתי להצגה. לא פניתי ליוצרים. כתבתי בפורום, כמו שאחרים כותבים בפורום שסרט או סדרה עשויים רע.

ההבדל והייחוד במשחקים על פלטפורמה פתוחה היא שיש אפשרות להתעסק עם הקוד. זה נפלא ו'הציל' משחקים בעיני שחקנים רבים. טריינרים, שיפורי רזולוציה ופריימרייט, שיפצורים גרפיים, טקסטורות מפורטות יותר, מודים, שינויי באלאנס של משחק.

אם אתה יכול לשנות את המשחק שקנית בכספך כדי שתפיק ממנו יותר הנאה - הרי זה מבורך. ואני בטוח שהמפתחים מברכים על כל דבר שיגרום לצרכן יותר הנאה מהמוצר ושמאפשר להם להמשיך לשחק במשחק שלהם ולהנות ממה שהוא מציע.

איך אני יכול להנות ככה? כי זה יותר מהנה וכי לעזאזל, אתה עושה סיפור מהאלמנט הכי זניח במשחק!
אתה יודע מה קרה כשלא הצלחתי לעשות quick load והייתי צריך לחזור למסך של הבוס אחרי מוות? כלום. לא קרה כלום. כי זה אלמנט שאין לו משמעות לאיך שהמשחק משוחק. לא, לא הייתה שום 'הארה'. זה עדיין בזבוז הזמן שלי ותו לא. ניווט 'על אוטומט' וזהו. יש מישהו שאחרי 5 השעות הראשונות שלו מת פעמיים ברצף בדרך חזרה למקום המוות באיזור מפה חרוש? לא. אז למה צריך את זה? אתה רק הולך ומתחזק, מקבל יותר חיים, יותר יכולות, אתה לא צריך להתחיל את קרב הבוס כדי להחזיר את הרוח, הרוח מרחפת ותרדוף אחריך כך שאין משמעות אם נהרגת באיזור פלטפורמינג.

למה לקחת את ההחלטה העיצובית הכי זניחה במשחק, שאינה באה לידי ביטוי אחרי השעות הראשונות, שהמשחק עצמו לא דובק בה - ועשית אותה המהות?

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 21 נובמבר 2020, 11:41

התחלתי לשחק את יאקוזה 6 ,זה יושב לי בספריה כבר הרבה זמן
אני עדין תקוע בבוסית השלישית ב niho ,מידי פעם עושה גרינדין לדמות
אז לצד זה התחלתי לשחק יאקוזה 6 ,הגעתי כבר לפרק 4
ובינתים המשחק טוב ומומלץ לחובבי הסדרה
אבל למי שלא שיחק בסדרה לפני ,אני ממליץ לשחק לפי המספור
מ 0 עד 6
כי בסדרה יש עלילה עיקרית מתמשכת
לקפוץ ישר ל6 למי שלא מכיר את הסיפור והדמויות ,יהיה מאוד מבלבל
כי 6 מתחיל מהסוף של יאקוזה 5
בכל מקרה ממליץ לחובבי הסדרה

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 21 נובמבר 2020, 13:06

אז יש לי כבר כמה ימים של משחק אמיתי בACV, ואכתוב סקירה קצת יותר עמוקה וארוכה לאחר שאמשיך להתקדם. אבל אם לתאר בקצרה אחרי כ10 שעות -
הוא הAC הטוב ביותר לפחות מבין הטרילוגיה הנוכחית, ואני חושב שגם בצורה די משמעותית. עם זאת הייתי נזהר ממנו עכשיו, הוא במצב טכני די צולע, לא ברמה של יוניטי וסך הכל המשחק מאוד שחיק, אבל מורגש שהוא יצא בתאריך של הקונסולות ולא בתאריך 'האמיתי' שלו. יש להם עוד לא מעט פינות לשייף ואני בטוח שהם עושים את זה ויסדרו הכל בפאצים הקרובים.

אבל כמשחק אני מאוד אוהב אותו, למרות שהוא לא מושלם. אני חושב שכל שינוי, ויש כמה די קיצוניים שאכנס אליהם בהודעה אחרת, שהם עשו למערכות החוזרות משני המשחקים הקודמים - הוא מצוין. ממש. זה כאילו סוף סוף הם עשו את המשחק הנכון והשלם בסגנון שהם ניסו לעשות.
דווקא החידושים החדשים לגמרי קצת פחות פוגעים, כמו למשל הraids, אבל יש מספיק דברים שסוף סוף עובדים מושלם במשחק הזה שקל להסתכל מבעד לחולשות.

בגדול אני מרוצה ממנו מאוד, אבל ארחיב על היתרונות והחסרונות שלו בהמשך.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 22 נובמבר 2020, 01:43

Kazz כתב:
glass man כתב:אני אגיד לך מה ההבדל בין מה שאתה עושה לביקורת (לפי דעתי )
מה שאתה עושה זה כאילו שהיית הולך להצגה (נו נגיד, שהיית הולך) על מלחמת העולם ה2 והיית מתחיל להעיר לשחקנים, היי זה בכלל לא אמין, הרוסים לא התהגו ככה במלחמה. "אתם משחקים ממש גרוע וכו'"

גם אם השחקנים היו מתנצלים ומתקנים את ההצגה On the fly לפי הביקורת שלך, אז זה כבר היה אבוד כי שברת את הקיר הרביעי
והכל הלך לפח, אתה כבר לא תהנה מההצגה בכל מקרה.

זה מה שאתה עושה עם המשחק הזה זה לא שיש לך ביקורת (דבר לגיטימי ) אתה גם מיישם את הביקורת שלך על המשחק ומתקן אותו בעצמך. לא ברור לי איך אפשר להינות ממשחק ככה, משחק ברמה הכי בסיסית צריך להיות הסכם לא כתוב בינך לבין המפתח
שהוא זורק עליך אתגרים ואתה מנסה לעבור אותם.

אתה יכול להעביר עליו ביקורת אבל למה לשנות את כל המשחק אתה מפסיד ככה כל כך הרבה ניואנסים של המשחק שהמפתחים התכוונו שתעבור.

אני למשל שונא, שונא שונא, משחקים שמעודדים דפנסיביות במקום אגרסביות. בגלל זה אני לא אוהב דארק סולס ומעדיף בלאדבורן נגיד, כי שם המשחק מעודד אותך להיות התקפי וגם מתגמל אותך (בשחזור החיים שלך) אם אתה אגרסבי.

אז בגלל שאני שונא משחקים דיפנסיבים אני אשנה את דארק סולס? לא כנראה שזה לא בשבילי.
או נגיד שאני נתקל בSF5 בשחקן דפנסיבי? ברור שאני מקלל אותו ואני לא מבין למה הוא בכלל משחק משחק הגנתי משעמם שהוא רק חוסם כל היום עד שהוא מחכה שאני אגמור אותו לאט לאט.

אבל מה יעזור לי לשנות את המשחקים לפי הגחמות שלי? בדארק סולס עדיף לי פשוט לא לשחק, ובSF שאני נתקל בשחקן כזה אני אומר ברוך שפטרנו שזה נגמר.

אבל אני לא הולך ומשנה את המשחקים לחוקים משלי.

במיוחד שאתה לפעמים משחק את HK כמו שצריך מדי פעם אז בכלל לא ברור למה אתה צריך את הצ'יטים האלה.
הביקורת ? לגיטימית לחלוטין אבל פשוט לא ברור לי למה ליישם אותה בעצמך.

לא, לא הלכתי להצגה. לא פניתי ליוצרים. כתבתי בפורום, כמו שאחרים כותבים בפורום שסרט או סדרה עשויים רע.

ההבדל והייחוד במשחקים על פלטפורמה פתוחה היא שיש אפשרות להתעסק עם הקוד. זה נפלא ו'הציל' משחקים בעיני שחקנים רבים. טריינרים, שיפורי רזולוציה ופריימרייט, שיפצורים גרפיים, טקסטורות מפורטות יותר, מודים, שינויי באלאנס של משחק.

אם אתה יכול לשנות את המשחק שקנית בכספך כדי שתפיק ממנו יותר הנאה - הרי זה מבורך. ואני בטוח שהמפתחים מברכים על כל דבר שיגרום לצרכן יותר הנאה מהמוצר ושמאפשר להם להמשיך לשחק במשחק שלהם ולהנות ממה שהוא מציע.

איך אני יכול להנות ככה? כי זה יותר מהנה וכי לעזאזל, אתה עושה סיפור מהאלמנט הכי זניח במשחק!
אתה יודע מה קרה כשלא הצלחתי לעשות quick load והייתי צריך לחזור למסך של הבוס אחרי מוות? כלום. לא קרה כלום. כי זה אלמנט שאין לו משמעות לאיך שהמשחק משוחק. לא, לא הייתה שום 'הארה'. זה עדיין בזבוז הזמן שלי ותו לא. ניווט 'על אוטומט' וזהו. יש מישהו שאחרי 5 השעות הראשונות שלו מת פעמיים ברצף בדרך חזרה למקום המוות באיזור מפה חרוש? לא. אז למה צריך את זה? אתה רק הולך ומתחזק, מקבל יותר חיים, יותר יכולות, אתה לא צריך להתחיל את קרב הבוס כדי להחזיר את הרוח, הרוח מרחפת ותרדוף אחריך כך שאין משמעות אם נהרגת באיזור פלטפורמינג.

למה לקחת את ההחלטה העיצובית הכי זניחה במשחק, שאינה באה לידי ביטוי אחרי השעות הראשונות, שהמשחק עצמו לא דובק בה - ועשית אותה המהות?

מי החליט שזו החלטה עיצובית זניחה? רק אתה. אבל אם לדעתך מותר לך "לתקן" משחקים רק כי אתה משחק על הPC. אז אין פה צודקים וטועים אנחנו פשוט רואים מאוד שונה איך צריכים לשחק משחקים.

אם מה שחשוב לך זו ההנאה שלך זכותך המלאה :) אני רק מנסה לנמק לך למה כל העניין גרם לי להרים גבה.

אני לא רואה טעם לחזור על הטענות של אינטר וסווים למה זה חשוב למות איפה ומתי שהמפתחים קבעו ולא איפה שאת קבעת כי הם כבר נימקו לדעתי למה.

אבל בקצרה אומר לך שאם אתה חושב שאם היה מותר לך לשמור ליד הבוסים המשחק היה שומר על אותו עיצוב לדעתי טעות בידך.

כמו סווים אני חושב שהבוסים היו קשים בהרבה אם זה היה המצב בשביל לשמור על תחושת מתח ככה לרוב מאזנים פייצר כזה :)

בעיקרון קאז אני לא מנסה להשפיע עליך איך לשחק או משהו:)
ברור לי שאפילו מפתחי משחקים עצמם חלוקים בדעתם על איפה לשים נקודות שמירה ואיך צריך לשחק וכו'

אבל לפחות איך שאני רואה את זה מהרגע שהמפתחים ננעלו על עיצוב מסוים אני זורם איתם לפחות באופן אישי הרבה פעמים לא אהבתי החלטות עיצוביות של הרבה מהמשחקים האהובים עלי.

על הרבה מהמשחקים האהובים עלי הרגשתי את המלחמה שאתה מתאר עם HK אבל בכל הפעמים לבסוף נהיה לי קליק ובסופו של דבר התאהבתי במשחקים האלה ונפל לי האסימון למה הם לקחו את הבחירות העיצוביות שלהם :)

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 22 נובמבר 2020, 08:28

Stick כתב:אז יש לי כבר כמה ימים של משחק אמיתי בACV, ואכתוב סקירה קצת יותר עמוקה וארוכה לאחר שאמשיך להתקדם. אבל אם לתאר בקצרה אחרי כ10 שעות -
הוא הAC הטוב ביותר לפחות מבין הטרילוגיה הנוכחית, ואני חושב שגם בצורה די משמעותית. עם זאת הייתי נזהר ממנו עכשיו, הוא במצב טכני די צולע, לא ברמה של יוניטי וסך הכל המשחק מאוד שחיק, אבל מורגש שהוא יצא בתאריך של הקונסולות ולא בתאריך 'האמיתי' שלו. יש להם עוד לא מעט פינות לשייף ואני בטוח שהם עושים את זה ויסדרו הכל בפאצים הקרובים.

אבל כמשחק אני מאוד אוהב אותו, למרות שהוא לא מושלם. אני חושב שכל שינוי, ויש כמה די קיצוניים שאכנס אליהם בהודעה אחרת, שהם עשו למערכות החוזרות משני המשחקים הקודמים - הוא מצוין. ממש. זה כאילו סוף סוף הם עשו את המשחק הנכון והשלם בסגנון שהם ניסו לעשות.
דווקא החידושים החדשים לגמרי קצת פחות פוגעים, כמו למשל הraids, אבל יש מספיק דברים שסוף סוף עובדים מושלם במשחק הזה שקל להסתכל מבעד לחולשות.

אני יותר מתקדם ממך (כנראה, 20 שעות)
סה"כ אני בהחלט מסכים שזה משחק שלקחו את כל הדברים מהמשחקים האחרונים, ליטשו לפי מה שהצליח והורידו את מה שפחות. אני לא חושב שזה פתאום קפיצה ענקית מהקודמים, הם היו טובים, אבל כן הוא עוד יותר טוב בדברים שהם עשו, גם אם במעט.

בנושא הבעיות הטכניות - אכן הוא לא שבור (למרות שכמו שכתבתי הצלחתי להתקע בצורה שהצריכה טעינת משחק מחדש) אבל בהחלט אני אשמח שהם יתקנו בעיות פריימים על הבוקס. לא משנה אם אין לי טלווזיה עם VVC, זה לא צריך להיות ככה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
erezronen
Warrior

הודעהעל ידי erezronen » 22 נובמבר 2020, 12:37

bozeman כתב:
Stick כתב:אז יש לי כבר כמה ימים של משחק אמיתי בACV, ואכתוב סקירה קצת יותר עמוקה וארוכה לאחר שאמשיך להתקדם. אבל אם לתאר בקצרה אחרי כ10 שעות -

סה"כ אני בהחלט מסכים שזה משחק שלקחו את כל הדברים מהמשחקים האחרונים, ליטשו לפי מה שהצליח והורידו את מה שפחות. אני לא חושב שזה פתאום קפיצה ענקית מהקודמים, הם היו טובים, אבל כן הוא עוד יותר טוב בדברים שהם עשו, גם אם במעט.

בנושא הבעיות הטכניות - אכן הוא לא שבור (למרות שכמו שכתבתי הצלחתי להתקע בצורה שהצריכה טעינת משחק מחדש) אבל בהחלט אני אשמח שהם יתקנו בעיות פריימים על הבוקס. לא משנה אם אין לי טלווזיה עם VVC, זה לא צריך להיות ככה.

אני בערך 30-35 שעות פנימה, ולמרות שיש דברים שהם בהחלט שיפור אדיר לטובה במשחק הזה (תודה לאל לא צריך לנהל עשרות כלי נשק שונים בכל רגע נתון) - אני עדיין הכי אוהב את אודיסי מהטרילוגיה הנוכחית. משהו בטון של המשחק הנוכחי פחות מסתדר לי משום מה. הפירוט כולל המון ספוילרים אז אני אמנע ממנו בינתיים. בכל מקרה, כחובב משחקי עולם פתוח של יוביסופט (כן! זה אני!) - הוא בהחלט מצויין.

הבעיות הטכניות ב-Series X זה קטע מעצבן לאללה ואני מקווה שמיקרוסופט ישפרו את כלי הפיתוח שלהם במהרה, אבל אני רוצה להאמין שאלה חבלי לידה של דור חדש ושכולנו נשכח מהם תוך שנה שנתיים. מצד שני, לי יש VRR בטלוויזיה אז הבעיות האלה די מדלגות עליי. מצד שלישי, כמו שחנן כתב - זה לא צריך להיות ככה.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 22 נובמבר 2020, 12:48

ואיך העלילה של הAC הזה?

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 22 נובמבר 2020, 13:16

erezronen כתב:
bozeman כתב:

אני בערך 30-35 שעות פנימה, ולמרות שיש דברים שהם בהחלט שיפור אדיר לטובה במשחק הזה (תודה לאל לא צריך לנהל עשרות כלי נשק שונים בכל רגע נתון) - אני עדיין הכי אוהב את אודיסי מהטרילוגיה הנוכחית. משהו בטון של המשחק הנוכחי פחות מסתדר לי משום מה. הפירוט כולל המון ספוילרים אז אני אמנע ממנו בינתיים. בכל מקרה, כחובב משחקי עולם פתוח של יוביסופט (כן! זה אני!) - הוא בהחלט מצויין.

הבעיות הטכניות ב-Series X זה קטע מעצבן לאללה ואני מקווה שמיקרוסופט ישפרו את כלי הפיתוח שלהם במהרה, אבל אני רוצה להאמין שאלה חבלי לידה של דור חדש ושכולנו נשכח מהם תוך שנה שנתיים. מצד שני, לי יש VRR בטלוויזיה אז הבעיות האלה די מדלגות עליי. מצד שלישי, כמו שחנן כתב - זה לא צריך להיות ככה.

אני חושב ששלושתנו ממלאים את מלוא החלל של אוהבי העולם הפתוח של יוביסופט בפורום הזה :).
האמת שאצלי זה מלווה באהבה מאוד גדולה להיסטוריה בכלל, ולסטינג היסטורי בגיימינג/סרטים, ככה שלAC יש לי משיכה חזקה יותר שאין לי נניח אל WD או FC וכו'.

אבל ביחס לנקודה האמיתית -
אני האמת מבין לגמרי את הטענה שלך ביחס לטון ארז. אפשר גם במובן מסוים לראות בעניין הזה דמיון בין אוריג'ין לוואלהאלה (שפותחו ע"י אותו צוות), להבדיל מאודיסי שהוא הרבה יותר משועשע מעצמו, והרבה פחות AC אם להגיד את האמת. נראה שהם בהחלט לוקחים את הוייב הזה ומעצימים אותו עם I:FR שתכף יוצא, יהיה מעניין לבדוק גם אותו.
בכל מקרה אני מסכים במובן מסוים, המשחק להרגשתי מנסה לתת אווירה וויצ'רית במובן מסוים - עולם חורפי וקודר בזמן מלחמה, לצד נטייה להומור במשימות הצד ובשיחות הרנדומליות עם הNPC. הבעיה העיקרית היא שהוויצ'ר משתמש באלמנטים פנטסטיים בהרבה מהחומר ההומוריסטי שלו, בעוד שAC תקוע בין צדדים רציניים, לבין אישה שמביסה את הכובשים בעזרת פלוצים, באותו המטבע.
כמובן שעוזר שהוויצ'ר כתוב טוב יותר, ובכלל מרגיש כאילו קיבל קצת יותר זמן כדי לסגור את כל הקצוות שלו בצורה מספקת. אבל אני אציין שמבחינת איכות הדיאלוגים, והרמה שבה הדמויות מדברות, אני כן חושב שהמשחק הזה עדיף על אודיסי. פשוט אכן עניין הטון הלא אחיד יושב שם איפשהו.
אני לא יודע עד כמה זה ניתוח מקיף, אבל זו איזו מחשבה שעלתה לי בהקשר לעניין הטון שציינת.

בקשר למשחק עצמו, אני חושב שכמה שינויים יחסית קטנים כן נותנים תמורה גדולה לגיימפלי:
הראשון זו כמובן מערכת הLOOT החדשה, אני אשכרה 'מתרגש' בכל פעם שאני מוצא בעולם תיבת LOOT, להבדיל מאודיסי שם אספתי ערמות על גבי ערמות של נשקים חסרי משמעות. ואגב זה לא אומר שאני משתמש בכל נשק או שריון שאני מוצא, אבל כן יש עניין, לכל הפחות קוסמטי בכל LOOT שיש בעולם.
הדבר השני זה השינוי לנשר/עורב, מאוד מינורי על פניו אבל העובדה שהוא לא מסמן אויבים מהשמיים אלא רק נותן תמונה של המקום, מאוד משמעותית לצורה שבה אני משחק. והאמת? אני אפילו משתמש בו יותר הפעם. היה משהו מאוד מכני ואוטומטי בשימוש בו בשני המשחקים הקודמים, הפעם אני באמת מרגיש שהם הצליחו להגשים את הכוונה המקורית ולגרום לי לעבוד באזשהו תיאום איתו.
אגב, באווירת GOT אני כיביתי גם את המצפן שיש בחלק העליון של המסך, ואני לחלוטין ממליץ לשחק ככה. נקודות שתסמנו עצמאית על המפה עדיין יופיעו בשמיים ככה שאפשר לנווט בקלות כשזה קריטי, והעורב יסמן בעצמו מקומות כשתשתמשו בו, אז אפילו סתם לשיטוט בעולם אני משתמש בו הרבה, ונתקל בהמון אירועי צד או מסתורין בצורה שמרגישה טבעית יותר מאשר לחכות שתופיע נקודה כחולה על המצפן.

יש למשחק גם בעיות, מערכת הקרב להרגשתי טיפה מהודקת יותר מהקודמים, אבל זה עדיין לא באמת זה. איכות אירועי הצד *מאוד* לא יציבה, ולצד כמה מעניינים ומקוריים יש גם אותה כמות של מיותרים. עניין הטון הלא אחיד שדיברנו עליו.
וכמו שכבר אמרתי אני מרגיש שהם 'השלימו' את כל מה שהתחיל באוריג'ין ובאודיסי: גם דברים קטנים יותר שלא אכנס עכשיו לסקירה עמוקה, אבל נניח ההתנקשויות בחברי הכת, ההתגנבות הסביבתית שיש כאן, הבחירות בדיאלוג... כולם טובים יותר בעיניי. אבל התוספות החדשות לגמרי לא פוגעות, כמו הraids וקרבות המצור שהם לגמרי מיותרים לדעתי.
וכן, לא יודע, הרגשה כללית כזו של משחק שמחכה לפאץ'. אני בטוח שזה יסתדר, אבל המשחק הזה נמצא כרגע בנקודה מעל יוניטי ומתחת לאוריג'ין/אודיסי ברמת ההרגשה שלו.

סמל אישי של המשתמש
erezronen
Warrior

הודעהעל ידי erezronen » 22 נובמבר 2020, 19:49

Stick כתב:
erezronen כתב:
bozeman כתב:

אני חושב ששלושתנו ממלאים את מלוא החלל של אוהבי העולם הפתוח של יוביסופט בפורום הזה :).
האמת שאצלי זה מלווה באהבה מאוד גדולה להיסטוריה בכלל, ולסטינג היסטורי בגיימינג/סרטים, ככה שלAC יש לי משיכה חזקה יותר שאין לי נניח אל WD או FC וכו'.

אבל ביחס לנקודה האמיתית -
אני האמת מבין לגמרי את הטענה שלך ביחס לטון ארז. אפשר גם במובן מסוים לראות בעניין הזה דמיון בין אוריג'ין לוואלהאלה (שפותחו ע"י אותו צוות), להבדיל מאודיסי שהוא הרבה יותר משועשע מעצמו, והרבה פחות AC אם להגיד את האמת. נראה שהם בהחלט לוקחים את הוייב הזה ומעצימים אותו עם I:FR שתכף יוצא, יהיה מעניין לבדוק גם אותו.
בכל מקרה אני מסכים במובן מסוים, המשחק להרגשתי מנסה לתת אווירה וויצ'רית במובן מסוים - עולם חורפי וקודר בזמן מלחמה, לצד נטייה להומור במשימות הצד ובשיחות הרנדומליות עם הNPC. הבעיה העיקרית היא שהוויצ'ר משתמש באלמנטים פנטסטיים בהרבה מהחומר ההומוריסטי שלו, בעוד שAC תקוע בין צדדים רציניים, לבין אישה שמביסה את הכובשים בעזרת פלוצים, באותו המטבע.
כמובן שעוזר שהוויצ'ר כתוב טוב יותר, ובכלל מרגיש כאילו קיבל קצת יותר זמן כדי לסגור את כל הקצוות שלו בצורה מספקת. אבל אני אציין שמבחינת איכות הדיאלוגים, והרמה שבה הדמויות מדברות, אני כן חושב שהמשחק הזה עדיף על אודיסי. פשוט אכן עניין הטון הלא אחיד יושב שם איפשהו.
אני לא יודע עד כמה זה ניתוח מקיף, אבל זו איזו מחשבה שעלתה לי בהקשר לעניין הטון שציינת.

בקשר למשחק עצמו, אני חושב שכמה שינויים יחסית קטנים כן נותנים תמורה גדולה לגיימפלי:
הראשון זו כמובן מערכת הLOOT החדשה, אני אשכרה 'מתרגש' בכל פעם שאני מוצא בעולם תיבת LOOT, להבדיל מאודיסי שם אספתי ערמות על גבי ערמות של נשקים חסרי משמעות. ואגב זה לא אומר שאני משתמש בכל נשק או שריון שאני מוצא, אבל כן יש עניין, לכל הפחות קוסמטי בכל LOOT שיש בעולם.
הדבר השני זה השינוי לנשר/עורב, מאוד מינורי על פניו אבל העובדה שהוא לא מסמן אויבים מהשמיים אלא רק נותן תמונה של המקום, מאוד משמעותית לצורה שבה אני משחק. והאמת? אני אפילו משתמש בו יותר הפעם. היה משהו מאוד מכני ואוטומטי בשימוש בו בשני המשחקים הקודמים, הפעם אני באמת מרגיש שהם הצליחו להגשים את הכוונה המקורית ולגרום לי לעבוד באזשהו תיאום איתו.
אגב, באווירת GOT אני כיביתי גם את המצפן שיש בחלק העליון של המסך, ואני לחלוטין ממליץ לשחק ככה. נקודות שתסמנו עצמאית על המפה עדיין יופיעו בשמיים ככה שאפשר לנווט בקלות כשזה קריטי, והעורב יסמן בעצמו מקומות כשתשתמשו בו, אז אפילו סתם לשיטוט בעולם אני משתמש בו הרבה, ונתקל בהמון אירועי צד או מסתורין בצורה שמרגישה טבעית יותר מאשר לחכות שתופיע נקודה כחולה על המצפן.

יש למשחק גם בעיות, מערכת הקרב להרגשתי טיפה מהודקת יותר מהקודמים, אבל זה עדיין לא באמת זה. איכות אירועי הצד *מאוד* לא יציבה, ולצד כמה מעניינים ומקוריים יש גם אותה כמות של מיותרים. עניין הטון הלא אחיד שדיברנו עליו.
וכמו שכבר אמרתי אני מרגיש שהם 'השלימו' את כל מה שהתחיל באוריג'ין ובאודיסי: גם דברים קטנים יותר שלא אכנס עכשיו לסקירה עמוקה, אבל נניח ההתנקשויות בחברי הכת, ההתגנבות הסביבתית שיש כאן, הבחירות בדיאלוג... כולם טובים יותר בעיניי. אבל התוספות החדשות לגמרי לא פוגעות, כמו הraids וקרבות המצור שהם לגמרי מיותרים לדעתי.
וכן, לא יודע, הרגשה כללית כזו של משחק שמחכה לפאץ'. אני בטוח שזה יסתדר, אבל המשחק הזה נמצא כרגע בנקודה מעל יוניטי ומתחת לאוריג'ין/אודיסי ברמת ההרגשה שלו.

הטון הרציני יותר הוא לא דווקא מה שמפריע לי. הוא לא ממש selling point מבחינתי, אבל בסדר, אני מסתדר עם משחקים שמתיימרים להיות רציניים יותר ומוותרים על אספקט המודעות העצמית. מהבחינה הזאת, דווקא אירועי הצד ממש תורמים לדעתי. הסיפור הראשי רציני לאללה, אבל חלק מה-world events ממש קלילים ומטופשים בקטע טוב, ועוזרים קצת לאזן את כל הרצינות הכבדה של הסיפור הראשי.

אכניס את מה שמפריע לי לאזהרת ספויילרים. אם מישהו כאן רגיש לספוילרים, ממליץ לא לקרוא לפני שאתם בונים בית חדש ל-Seer בהתיישבות שלכם.

ספויילר: הצג
הפריע לי שאייבור הסתחבק עם אודין כל כך מהר בחזיונות שלו אחרי ההתנקשות הראשונה בטמפלר. היחס לאלי המיתולוגיה ככלים כל כך משמעותיים בסיפור מרגיש לי, בסדרת המשחקים הזאת, די ילדותי. באודיסי לפחות חיכו עשרות שעות לפני שהתחילו להציג את המפלצות המיתולגיות ורק ב-DLC (בו לא שיחקתי האמת) נכנסו עמוק לסיפור של אטלנטיס.

במשחק החדש רואים את אודין מאוד מהר, ומגיעים לאסגרד גם יחסית מהר (תלוי מתי בונים את הבית של ה-Seer. אני הגעתי עליו בנקודה יחסית מאוחרת בסיפור לעומת חברים אחרים שלי משחקים וזה קרה אחרי ״כולה״ 30 שעות). וכשמגיעים לאסגרד זה בכלל התחיל לאבד אותי: איזור נוראי לניווט, משעמם לאללה, עם קווסט לא מאוד מעניין. הם אפילו אצליחו להפוך את לוקי לטיפוס משעמם! לוקי! משעמם!

אני ממשיך לשחק ומקווה לסיים את הארק באסגרד הערב (הגעתי לבוס שלו אז אני מניח שאני בסוף שלו, למרות שאני מניח שעוד אחזור לשם בהמשך), אבל זה כבר בשלב שאני צריך להכריח את עצמי לשחק. בטח שעל הזמן שלי מתחרים גם ספיידר-מן ויאקוזה החדש, שלא פחות מוצלחים מוולהלה. איזה צרות של עשירים אוף.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 22 נובמבר 2020, 20:44

Stick כתב:

מודה שגם אני חלק מהחלל הזה. אני משחק כרגע ב WD:L, שהוא אומנם משחק בינוני מינוס, אבל ואללה אני נהנה ממנו. אני חושב שחוץ מסדרת Far Cry שלהם, אני נהנה מכל השאר. את AC:V, אני לגמרי מתכנן לרכוש, פשוט Down the line כשיהיה באיזה 20$.
?

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 104 אורחים