נושא הפלייסטיישן 5 הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

Re: נושא הפלייסטיישן 5 הרשמי

הודעהעל ידי glass man » 22 נובמבר 2020, 18:50

זה עדיין ממש יפה אם כי יותר דומה למשהו מתוך סרט מתח ככה :) זה מדהים כמה המנגינה הזו יכולה להיות נוסטלגית בשביל מישהו שאף פעם לא שיחק בסדרה הזו.
עד היום היא חלק מהפלייליסט שלי שאני משחק מולטיפלייר.(אם כי אני מדבר על הגרסה של 2)

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 22 נובמבר 2020, 18:50

DrKeo כתב:
glass man כתב:פתאום נזכרתי במשהו נורא, אם יש ריימיק זה אומר שלא יהיה לנו את המנגינה הנפלאה הזו בריימיק? רק אלוהים יודע כמה מהחיים שלי ביזבזתי בלשמוע את זה בטריילרים של
MGS https://www.youtube.com/watch?v=QiPon8lr48U

ב-MGS1 זה היה לגמרי MIDI, לא תזמורת כמו ב-MGS2 :)

זה עדיין ממש יפה אם כי יותר דומה למשהו מתוך סרט מתח ככה :) זה מדהים כמה המנגינה הזו יכולה להיות נוסטלגית בשביל מישהו שאף פעם לא שיחק בסדרה הזו.
עד היום היא חלק מהפלייליסט שלי שאני משחק מולטיפלייר.(אם כי אני מדבר על הגרסה של 2)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 22 נובמבר 2020, 18:55

היי, אני הבאתי את J&D כאופציה לפני 2 עמודים פה :)
בעיניי, אחרי GOW - זה המשחק שהכי חייב רימייק, מתוך כל צד א׳ של סוני. הוא גם יהיה מרהיב על הפס5.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 22 נובמבר 2020, 19:26

נדב, לאסקין בלינג פייג וכל מה שהציק לו הקרוס ג'ן חדשות טובות: גיים ראיין אמר שמשחקים מגדירי דור יגיעו לפס5 ב2022.
והנה התשובה שלו לאתר הרוסי ששאל את השאלה מתי יגיעו משחקים שמיועדים רק לפס5.

History will tell you that it’s in the second or third year that the developers really hit their stride," said Ryan. "Developers typically need a little bit of time to familiarize themselves [with the hardware].

"But it’s probably 2022 that you’re going to see some wonderful things in the same way that it was 2015 / 2016 for the previous generation, when the generation defining-games started to be published."

כאילו כן זה עדיין מאכזב למי שרוצה משחקים מגדירי דור בשנה הבאה, אבל זה די אומר שגם אם יהיו משחקי קרוס ג'ן ב2023 הם יהיו ממש במיעוט.
https://www.vgchartz.com/article/446367 ... ation-ceo/

משחק מגדיר דור ב2022 זה נהדר.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 נובמבר 2020, 19:31

משחקים מגדירי דור זה ממש אחלה ואני בטוח שיצאו כאלה ב-2022 או 2023, אבל התחיל דור חדש ואנחנו רוצים איזה בנצ'מארק גרפי מטורף ולצערנו לא היה כזה ואפילו לא הוכרז כזה. בדור הקודם היו לנו כבר בשיגור KZ:SF ורייז למשל, אבל כרגע אין שום דבר כזה וזה מבאס :)
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
erezronen
Warrior

הודעהעל ידי erezronen » 22 נובמבר 2020, 19:40

DrKeo כתב:משחקים מגדירי דור זה ממש אחלה ואני בטוח שיצאו כאלה ב-2022 או 2023, אבל התחיל דור חדש ואנחנו רוצים איזה בנצ'מארק גרפי מטורף ולצערנו לא היה כזה ואפילו לא הוכרז כזה. בדור הקודם היו לנו כבר בשיגור KZ:SF ורייז למשל, אבל כרגע אין שום דבר כזה וזה מבאס :)

ֿֿ
קילזון לא זכור לי כמשחק שהצליח להוציא ממני משהו מעבר לפיהוק ברמה הגרפית כשהוא יצא עם ה-ps4. רייז היה הרבה יותר מרשים, אבל היה מאוד מוגבל בגיימפליי. מיילס מוראלס בגירסת ה-PS5 שלו עושה לי הרבה יותר רגעי וואו משניהם ביחד (וגם דימוז סולז, למיטב הבנתי, לא פראייר בכלל. מניח שאם הוא היה לטעמי גם הוא מצליח להרשים מאוד), למרות שברור שזו בקושי יריית הפתיחה. נראה לי שמשחק ההשקה האחרון שממש הפיל לי את הלסת היה Gears הראשון ל-360.

מצד שני, שיפורי החיים האחרים של הקונסולות החדשות מרשימים לא פחות מכיולות גרפיות. זמני הטעינה של ספיידרמן מטורפים בקטע אחר. אם עוד מפתחים יצליחו לצמצם את זמני הטעינה ל-2 שניות כמו שאינסומנייק הצליחו - רק בשביל זה היה שווה להחליף דור. זה + השלט החדש גורם לפלייסטיישן 5 להרגיש לחלוטין ״הדור הבא״, גם ללא משחק שמהווה תצוגה גרפית לחומרה החדשה. קצת סבלנות הרי וגם זה יגיע (מחזיק אצבעות לראצ׳ט וקלאנק!).

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 22 נובמבר 2020, 19:50

erezronen כתב:
DrKeo כתב:משחקים מגדירי דור זה ממש אחלה ואני בטוח שיצאו כאלה ב-2022 או 2023, אבל התחיל דור חדש ואנחנו רוצים איזה בנצ'מארק גרפי מטורף ולצערנו לא היה כזה ואפילו לא הוכרז כזה. בדור הקודם היו לנו כבר בשיגור KZ:SF ורייז למשל, אבל כרגע אין שום דבר כזה וזה מבאס :)

ֿֿ
קילזון לא זכור לי כמשחק שהצליח להוציא ממני משהו מעבר לפיהוק ברמה הגרפית כשהוא יצא עם ה-ps4. רייז היה הרבה יותר מרשים, אבל היה מאוד מוגבל בגיימפליי. מיילס מוראלס בגירסת ה-PS5 שלו עושה לי הרבה יותר רגעי וואו משניהם ביחד (וגם דימוז סולז, למיטב הבנתי, לא פראייר בכלל. מניח שאם הוא היה לטעמי גם הוא מצליח להרשים מאוד), למרות שברור שזו בקושי יריית הפתיחה. נראה לי שמשחק ההשקה האחרון שממש הפיל לי את הלסת היה Gears הראשון ל-360.

מצד שני, שיפורי החיים האחרים של הקונסולות החדשות מרשימים לא פחות מכיולות גרפיות. זמני הטעינה של ספיידרמן מטורפים בקטע אחר. אם עוד מפתחים יצליחו לצמצם את זמני הטעינה ל-2 שניות כמו שאינסומנייק הצליחו - רק בשביל זה היה שווה להחליף דור. זה + השלט החדש גורם לפלייסטיישן 5 להרגיש לחלוטין ״הדור הבא״, גם ללא משחק שמהווה תצוגה גרפית לחומרה החדשה. קצת סבלנות הרי וגם זה יגיע (מחזיק אצבעות לראצ׳ט וקלאנק!).

ארז בחייאת תן לי רשמים מהDPAD. טוב לפחות כמו של הדור הקודם?
אני יכול לכבות את כל הבולשיט של הדואלסנס ?(זה לא הולך לעשות טוב לביצועים בSF כל התחושות האלה)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 נובמבר 2020, 19:55

erezronen כתב:

ֿֿ

אין לי ספק שהשיפורי QOL הם מדהימים, גם ב-PC כשאני רואה משחק נטען ב-8 שניות זה פינוק חבל על הזמן (למשל דום אנטרנל פשוט עף על SSD טוב, ממש 3-4 שניות), אבל לא על זה אני מדבר. קילזון ורייז נראו כמו משחקי PC של אותה תקופה שאולי זה נשמע underwhelming אבל לשחקן קונסולה הקפצה הייתה קולוסאלית בין הקונסולות. כרגע הקפיצה בין הקונסולות גרפית מרגישה קצת meh. אולי הקונסולות פרו גרמו לסוג של חצי מדרגה שקצת הוציאה חלק מהעוקץ של הפס5/XSX, כלומר אם זאת הייתה גם פעם ראשונה שהיינו רואים משחקי קונסולה ב-4K אז האפקט היה חזק הרבה יותר. אבל איך שזה נראה עכשיו, שני המשחקים האלה נראים לגמרי קרוס ג'ן בזמן ש-RYSE נשאר בנצ'מארק גרפי ללא מעט זמן בדור האחרון.

כל מה שאני אומר הוא, ציפיתי ליותר. והעובדה שה-CPU לא מנוצל מדגישה את זה. יש ראיון עם BP שבו הם מדברים על איך ש-DS לא מנצל בכלל את ה-CPU והוא בייסיקלי יושב
ואוכל פופקורן בצד. אני משער שזה די מובן במקרה של DS, בכל זאת משחק פס3 עם גרפיקה נוצצת, אבל יש הרגשה כזאת מכל המשחקים שהוכרזו (בהחלט אמן שראצ'ט יוצא הדופן). הקרוס ג'ן חזק בתקופה הקרובה, יותר מכל דור אחר, וזה קצת מבאס.

אגב, גירס לא היה משחק שיגור, הוא יצא שנה אחרי ה-360 :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 נובמבר 2020, 20:14

#BLM

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 22 נובמבר 2020, 20:54

רק בשביל להוסיף, בדיווח מלפני חודשיים בערך דובר על רימייק ל MGS ורימאסטרים למשחק השני, השלישי והרביעי בסדרה. הבן אדם שהביא את השמועה טען שאותו מקור שסיפר לו על MGS אישר גם את קיומו של רימאסטר לבלאדבורן על הפס5 והמחשב.. אז אני מניח שאם נקבל אישור לאחרון זה יחזק את הסיכוי להיתכנות של הראשון. מעבר לזה יש טענה שבלופוינט כאילו הכניסו לרימייק של דימונס סולס איזה איסטר אג של MGS, אבל ראיתי, או יותר נכון שמעתי אותו, ואני לא בטוח שאני קונה את זה. בכל מקרה, לא זכור לי שמי שאחראי לשמועה קישר את בלופוינט באופן ישיר לפרוייקט, כך שתמיד קיימת האופציה שהשמועה אמיתית אבל הצוות של Metal Gear Survive עובד עליו.. ואני רק חצי צוחק:)

ובלי קשר, כרונו קרוס באמת אוברייטד :P
לא שאני חושב שמדובר במשחק רע, הוא סבבה ויש לו את האיכויות שלו, אבל הוא לא טוב כמו שהציונים שלו יכולים ללמד עליו. לדעתי לפחות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 נובמבר 2020, 20:59

אני אפילו לא יודע מה לחשוב על רימייק לMGS1 ורימאסטר ל-2 עד 4. כלומר זה אומר שרמת הגיימפליי של 2 היא מספקת לחידוש של 1 מבחינתם? כי אם זה המצב, יש מצב שעוד נראה פה חידוש גרפי ל-TTS שזה יהיה מוזר ממש :)

סמל אישי של המשתמש
erezronen
Warrior

הודעהעל ידי erezronen » 22 נובמבר 2020, 21:05

DrKeo כתב:
erezronen כתב:

ֿֿ

אין לי ספק שהשיפורי QOL הם מדהימים, גם ב-PC כשאני רואה משחק נטען ב-8 שניות זה פינוק חבל על הזמן (למשל דום אנטרנל פשוט עף על SSD טוב, ממש 3-4 שניות), אבל לא על זה אני מדבר. קילזון ורייז נראו כמו משחקי PC של אותה תקופה שאולי זה נשמע underwhelming אבל לשחקן קונסולה הקפצה הייתה קולוסאלית בין הקונסולות. כרגע הקפיצה בין הקונסולות גרפית מרגישה קצת meh. אולי הקונסולות פרו גרמו לסוג של חצי מדרגה שקצת הוציאה חלק מהעוקץ של הפס5/XSX, כלומר אם זאת הייתה גם פעם ראשונה שהיינו רואים משחקי קונסולה ב-4K אז האפקט היה חזק הרבה יותר. אבל איך שזה נראה עכשיו, שני המשחקים האלה נראים לגמרי קרוס ג'ן בזמן ש-RYSE נשאר בנצ'מארק גרפי ללא מעט זמן בדור האחרון.

כל מה שאני אומר הוא, ציפיתי ליותר. והעובדה שה-CPU לא מנוצל מדגישה את זה. יש ראיון עם BP שבו הם מדברים על איך ש-DS לא מנצל בכלל את ה-CPU והוא בייסיקלי יושב
ואוכל פופקורן בצד. אני משער שזה די מובן במקרה של DS, בכל זאת משחק פס3 עם גרפיקה נוצצת, אבל יש הרגשה כזאת מכל המשחקים שהוכרזו (בהחלט אמן שראצ'ט יוצא הדופן). הקרוס ג'ן חזק בתקופה הקרובה, יותר מכל דור אחר, וזה קצת מבאס.

אגב, גירס לא היה משחק שיגור, הוא יצא שנה אחרי ה-360 :)

וואלה, באמת עברה שנה מהשיגור של ה-360 עד ליציאה של גירז. משום מה זכרתי שזה היה בלחץ שלושה חודשים. מצד שני 15 שנה (!), לא פלא שאני לא זוכר כבר.

ויש משהו שאתה אומר לגבי קונסולות הביניים. ולא רק הן. עברתי שידרוגון קטן כשהחלפתי את קונסולות השיגור שלי בגירסאות הפרו שלהן (שהורגש בעיקר בביצועים), ואז עוד שידרוג ענק כששדרגתי את הטלויזיה ל-OLED והתחלתי להינות גם מ-4K KHDR. בהתחשב בכך ה״וואו״ הגרפי כאן בהחלט פחות מרשים מאם עדיין היינו תקועים בעולם ה-1080P SDR. מצד שני, היו לנו אקסטרה שנים להינות מהפיצ׳רים האלה ביותר משחקים, אז זו לא באמת תלונה.

אבל הנקודה שלי בכלל היתה ששדרוגי ה-QOL כאן מרגישים לי הרבה יותר מרגשים מפעם. זמני טעינה של 2 שניות למשחק עולם פתוח זה מרהיב (גם 10-15 שניות במקרה של אסאסינז קריד שאני משחק על ה-Series X זה ממש ממש קול). הניהול הנהדר של ספריית המשחקים אצל ה-Xbox הוא גם שיפור מדהים (ובניגוד ל-Xbox One,על הקונסולה החדשה הממשק רץ ללא גיהוקים ובמהירות).

אולי זה בגלל שבתקופה בה אני נמצא בחיים, שיפור של זמני טעינה שנותן לי להגיע ל״זמן גיימינג״ הרבה יותר מהר ממש ממש חשוב לי (בתכלס - יותר חשוב לי ממשחקים בינוניים עם גרפיקה טובה מהממוצע, כמו בשתי הדוגמאות שהבאת מה-PS4). אבל וואלה - הרבה יותר מבפעם הקודמת, המעבר לדור החדש מרגיש לי הרבה יותר כיפי ומגניב מבעבר. אני גם אופטימי לאללה לגבי העתיד - גם מצד פלייסטיישן (גוד אוף וור חדש! עוד משחקים של נאוטי דוג. לא צריך יותר מזה) וגם מצד האקסבוקס עם גיימפאס והפירות הראשוניים ממסע הרכישות שלהם בשנים האחרונות.

בקיצור - איזו תקופה כיפית להיות בה חובב קונסולות, אחרי שנים שהרגשתי בפיגור עצום מול חבריי בעלי ה-PC. סוף סוף אני יכול להדביק קצת פערים ואולי אפילו להתחיל לצבור קצת פער טכנולוגי.

glass man כתב:
erezronen כתב:

ֿֿ

ארז בחייאת תן לי רשמים מהDPAD. טוב לפחות כמו של הדור הקודם?
אני יכול לכבות את כל הבולשיט של הדואלסנס ?(זה לא הולך לעשות טוב לביצועים בSF כל התחושות האלה)

אני לא חושב שאי פעם ידעתי איך להעריך איכות של Dpad. משחקי מכות לא מאוד עושים לי את זה, אז בשבילי הוא בעיקר משמש כאסופה מוזרה של כפתורי קיצור דרך לכל מיני אייטמים ופעולות נפוצות במשחקים. הגיימפאד של הדואלסנס מרגיש לי... אממםםם... בסדר כזה? הוא דומה מאוד לזה שהיה ב-PS4 בהרגשה. שימושי.

למיטב ידיעתי אפשר לכבות את כל הרטטים המתקדמים בדואלסנס. לא ניסיתי לעשות את זה כי בתכלס הם ממש ממש כיפיים לי בינתיים, אבל זה אמור להיות אפשרי.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 22 נובמבר 2020, 21:30

idan כתב:ובלי קשר, כרונו קרוס באמת אוברייטד :P
לא שאני חושב שמדובר במשחק רע, הוא סבבה ויש לו את האיכויות שלו, אבל הוא לא טוב כמו שהציונים שלו יכולים ללמד עליו. לדעתי לפחות.

סוף סוף ברוך השם!!
אני לא מתכוון להתחיל פה מלחמת עולם, כן? אני יודע כמה אתה אוהב את דימונס סולס, אבל זה קצת כמו שנדב ובלינג אמרו שדימונס סולס רימיק קיבל ישר ציון ממש גבוה. פשוט הייפ מטורף.
ככה לדעתי גם קרוס קיבל אוטומטית ציון גבוה בזכות כרונו טריגר פחות בזכות עצמו.:)

כאילו מה המבקרים היו אמורים לעשות לשחוט אותו ביציאה? זה היה אחד המשחקים הכי מצופים בהיסטוריה.

הוא באמת נחמד ויש לו פסקול אחד היפים, אבל כאילו גם בזמן אמת וגם במבט לאחור הוא האמא של האוברייטד.

כאילו רק בשביל להכניס אנשים לקונטקסט, הצוות של כרונו טריגר/כרונו קרוס הוא למעשה monolith מנינטנדו כאילו ושלוקחים בחשבון שהיה להם חלק עצום בBOTW ובלא מעט קלאסיקות אחרות...

האמא של האוברייטיד.

ארז: תודה רבה! :)

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 22 נובמבר 2020, 21:43

כרונו קרוס עד כדי כך טוב? יש לי אותו על הפס3 ביוזר האמריקאי שלי מלפני כמה שנים,לא ידעתי עליו כלום בזמנו ורכשתי אותו סתם כי ממש אהבתי את הסאונטראק ביוטיוב |:
עריכה: כן,לא קראתי את ההודעות שלכם כמו שצריל,אבל ראיתי קודם שלאסקין עף עליו..

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 22 נובמבר 2020, 21:56

Uncle Pey'j כתב:כרונו קרוס עד כדי כך טוב? יש לי אותו על הפס3 ביוזר האמריקאי שלי מלפני כמה שנים,לא ידעתי עליו כלום בזמנו ורכשתי אותו סתם כי ממש אהבתי את הסאונטראק ביוטיוב |:
עריכה: כן,לא קראתי את ההודעות שלכם כמו שצריל,אבל ראיתי קודם שלאסקין עף עליו..

נראה לי שאמא של היוצר של כרונו קרוס לא עפה עליו כמו שלאסקין עף עליו :lol:
כאילו זה לא שאתה הולך לשנוא את עצמך אם תשחק בו ... אבל כאילו יש כל כך הרבה דברים יותר טובים לשחק. הוא גם קל מדי. לא שכל משחק צריך להיות הארדקורי, אבל יש גבול, ואני מניח שיהיה גם בשבילך :)

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 22 נובמבר 2020, 21:59

רק שכרונו קרוס ממש לא היה אחד המשחקים המצופים בהיסטוריה.. אין לי מושג על מה אתה מדבר, אבל מדובר במשחק עם קשר רופף מאוד לכרונו טריגר ותקציב די דל בשביל RPG מסקוור. הוא היה B tier במובהק, ומכר כולה מיליון וחצי עותקים. בכל מקרה, זאת בסה"כ דעתי האישית על משחק ששיחקתי בו וסיימתי אותו.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 22 נובמבר 2020, 22:08

אין לי בעיה שזו טענה שלי לוקח עליה בעלות מלאה :) אין דרך אחרת להסביר את כל העשריות שהמשחק הזה קטף ביציאה נגיד 10 מגיימספוט ואם אני זוכר נכון 10 או ממש קרוב לזה בIGn וזה לפני שהאתרים האלה היו פח זבל כמו היום.

ברור שיש לו קשר רופף לטריגר כאן מתחילה ונגמרת הבעיה שלו. :)

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 22 נובמבר 2020, 22:43

אבל בוודאי שיש דרך אחרת להסביר.. נגיד, למשל, שהם חשבו אחרת מאיתנו ויותר כמו לאסקין? כאילו זו גם אופציה, ת'ה יודע:)
שוב, היה ידוע שלא מדובר בהמשך ישיר, שצוות הכוכבים שעבד של כרונו טריגר לא עובד עליו ושכמה עקרונות יסוד ישתנו ושום דמות מהמשחק המקורי לא תהיה רלוונטית.. אז על מה בדיוק יהיה הייפ שקשור בכרונו טריגר? וגם אם לצורך העניין המבקרים לא היו מודעים לסוג הפרוייקט, תחשוב על זה שאם כל מה שמנחה אותם זה ההייפ לקלאסיקת snes שהם מאוד אוהבים אז הם דווקא היו אמורים להיות מאוד מאוכזבים מכך שהיא לא הייתה ממש רלוונטית במשחק הזה, לא? ואולי בכלל להוריד לו ציונים על כך שלא עמד בציפיות שלהם וסיפק את מה שהם רוצים ממנו.. בקיצור, לא קניתי את התאוריה.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 22 נובמבר 2020, 23:12

תראה שCC יצא אני לא הייתי מהאנשים שנכנסים לקרוא ביקורות גם כי אינטרנט זה לא היה משהו נגיש מהמקום שאני באתי ממנו חח וגם כי גם כשיכולתי לא ככ עניין אותי מה אנשים חושבים על משחקים.

אבל כשהתחלתי בערך לשים לב לכל הBUZZ ככה בערך ב2001 2002. אני זוכר די מצוין שגם שנתיים אחרי יכולת להרגיש את ההייפ המטורף שהיה לקרוס זה עדיין לא בדיוק נרגע.
הרבה מאוד ביקורות מהתקופה ירדו מהרשת אז לצערי אני לא יכול להדגים פה איזה הייפ היה וכמה הוא היה קשור בטריגר.

אפילו הביקורת של IGN היא ביקורת שעברה עידכון והיא לא משקפת את הביקורת שהיתה באותם זמנים כאילו זו אותה ביקורת אבל יש שינוים פה ושם ממה שאני זוכר לפחות.אבל אפילו עם כל זה עדיין אפשר להרגיש באותו ההייפ
הנה למשל IGN

With that known, it's not that big of a surprise that the game's sequel, Chrono Cross, has been one of the most highly anticipated games for PlayStation in the United States for quite some time

או השורה המגוכחת הזו הרי זה פתטי לטעון את מה שהם טוענים רק מי שבהשפעת/הייפ מטורף יכול לטעון את זה.
The writing quality of Chrono Cross is exceptional and is nearly as good as the brilliant job that was done by the team responsible for Vagrant Story.

תראה אתה יכול להאמין במה שנראה לך אחי אני לא בא לשכנע מישהו, לכל אחד יש את דעתו וזה יותר מבסדר, ההרגשה שלי לפני כמעט 20 שנה וגם היום היתה שהם נסחפו לגמרי בהייפ. זה לא שהרבה אנשים ידעו בזמן אמת שיהיה קשר קלוש לטריגר אנשים כל הזמן בזמן שהם שיחקו חיפשו כל מיני קשרים עלילתים ויותר מזה גם שנתיים אחר כך נכתבו על זה כל מיני טילים איך המשחקים כן קשורים (כי ברור שהם כן קשורים עלילתית אפילו מאוד זה פשוט מיינדפאק )

שוב לא בא לשכנע בשום תאוריה עבורי לפחות זה היה אחד המקרים הראשונים של הייפ מוגזם ומטורף לא זכור לי משהו כזה באותה תקופה.
חוץ מדברים הזויים כמו black and white שגם קיבל הייפ פסיכי ומטורף ולא מוצדק.

בשבילי כל מה שקובע זה מבחן הזמן, אף אחד לא מדבר היום על כרונו קרוס לעומת הממוצע שלו/משחקים ישנים/חדשים ממנו שזכו לאותם ציונים בזמנם מדוברים הרבה יותר וזה לא במקרה.

אני לא שולל שהיו אנשים שפשוט אהבו את המשחק לגמרי וזו זכותם המלאה אבל אני מדבר על המבקרים.
לא הכול זה מסע ויכוחים ומסע שכנוע אתה יודע.לא מנסה להתווכח פה, סתם הצחיק אותי שלאסקין עף עליו.
בכל מקרה לדעתי האישית וההמלצה שלי לפייג.

פייג אם לא אהבת את טריגר- לא כדאי לך לשחק בקרוס
אם אהבת את טרגר- ממש לא כדאי לך לשחק בקרוס
נערך לאחרונה על ידי glass man ב 22 נובמבר 2020, 23:54, נערך 2 פעמים בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 נובמבר 2020, 23:12

ארז, אין לי ספק שהדור הזה מכין לנו דברים מדהימים, החומרה מדהימה, אני רק מתלונן קצת על היבול הראשוני :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 23 נובמבר 2020, 14:59

יצא איזה עדכון לספיידרמן ועכשיו כן ניתן יהיה להעביר את השמירה של הגירסה של הפס4, למי ששיחק. מצויין :)

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 23 נובמבר 2020, 15:00

הטרופיז הכי קלים EVER :D

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 23 נובמבר 2020, 15:23

הציטוט הזה של ג׳ים ראיין

History will tell you that it’s in the second or third year that the developers really hit their stride

שגלאס הביא נכון. הבעיה היא שבזמן המקביל בדור הקודם קיבלנו כבר הכרזה על אנצ׳רטד 4 ובאטמן ארקהם נייט למשל, המשחקים האלה שיוצאים בשנה השנייה והשלישית ושבאמת מהווים שואוקייס רציני לחומרה. שלא לדבר על משחקי ההשקה שכבר מראים את הפוטנציאל ואת התחושה השונה הזו שגורמת לך לאמר שאין מצב שזה יכול לרוץ על הדור הקודם. איפה המשחקים האלה היום, איפה ההכרזות של המשחקי שואוקייס שג׳ים מדבר עליהם? HORIZON 2 ו GOW2 היו אמורים להיות כאלה אבל סוני דפקה אותם עם קרוס ג׳ן.

ארז אני לא מזלזל בזמני טעינה וגם לא בשלט, ברור לי שלך בכלל עם האהבה לנינטנדו יש לך הערכה לשיפורים שמתבטאים מעבר לגראפיקה וטכנולוגיה, אבל וואלה לא בשביל לשחק משחקי פס4 עם זמני טעינה מינימליים אני מחליף דור, גם אם יש ויכוח על קילזון שלא הרשים אותך, עדיין היה רייז ועדיין היה אינפמס ועדיין היה האורדר שהגיע לא הרבה אחרי. פה לבינתיים אין בכלום להיאחז בכל הנוגע לשואוקייס ליכולות של החומרה.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 23 נובמבר 2020, 15:30

תקן אותי אם אני טועה בלינג אבל GOW עדיין לא הוכרז כקרוס ג'ן...
משחקי צד ג שיגדירו סטנדרט ויזואלי חדש עוד יהיו. מה, נניח הAC דור הבא לא יהיה לדעתך מטמטם גרפית?

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 23 נובמבר 2020, 15:37

לא,הוא לא הוכרז כקרוס ג'ן ורובנו פה מתפללים שזה לא יהיה המצב :)
ג'ים רייאן סירב לענות לשאלה האם הוא קרוס בריאיון האחרון איתו,אבל לא ברור אם זה בגלל שמבחינת PR הוא לא יכל להתבטא בכלל בנוגע למשחק או שהוא לא רוצה להסגיר את העובדה הזו עכשיו.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 92 אורחים