תרבות גיימינג

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Laskin
Elder

Re: תרבות גיימינג

הודעהעל ידי Laskin » 05 מרץ 2021, 17:18

DrKeo כתב:אם אתה נמנע מת׳רדים מסויימים (כלומר כל מה שפוליטי, ממש פיליטיקה או פוליטיזציה של משחקים) אז באמת נחמד להיות שם.

כן, אבל הארי פוטר זו דוגמא מעולה למשהו שלא היה פוליטי והם הכניסו את הפוליטיקה שלהם לשם בכח, וזו תופעה שהולכת וגוברת ומאבדת כל פרופורציה והגיון. ושם זה מתחיל, הרבה מאוד פעמים אם לא רוב הפעמים... אז אם הם מקור הסרטן הזה, אני לא חושב שיש סיבה מיוחדת להיות שם אבל יש הרבה סיבות שלא.
יש חשבונות טוויטר שמביאים את כל הסקופים שיש שם, זה תחליף ראוי ומומלץ :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 מרץ 2021, 17:22

על זה דברתי כשאמרתי פוליטיזציה של משחקים. עדין 99.999% מהת׳רדים שם לא מתעסקים בפוליטיקה.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 05 מרץ 2021, 17:23

יש ת'רדים בודדים מעולים, הרוב עם רמת דיון ברצפה. ברצינות, בכל עמוד אפשר למצוא כמה וכמה תגובות לפוסטים מנומקים שפשוט מזלזלות עם איזה "lmao" כי הכותב לא מסכים איתם, ובכלל, מרגיש שכל אחד מנסה לעשות שם 1up לשני ושהרבה מהתגובות הן פאסיב אגרסיב.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 05 מרץ 2021, 21:06

Uncle Pey'j כתב:
glass man כתב:הלוואי פייג' שיקרה מה שאתה אומר על "הרס שני". כשאמרתי שהם מייצגים אותנו, אני לפחות התכוונתי שהם מייצגים את כולנו בעיני המפתחים שנמצאים שם/אנשי התעשייה/חוקרי תרבות למינהם/מי שלא מנסה להשתמש בהם כדי לבנות "פרופיל" לגיימר ממוצע.

במובן הזה הם מייצגים את כולנו וזה חבל בעיני, חבל בעיני שחושבים שמי שהוא גיימר הוא ילדותי :) עם חשיבה של שחור ולבן.

בנוגע לישראל,אני אישית מעריך מאוד אנשים כמו ישראלים שלא נותנים להם שמחרימים אותם אבל אני בהחלט מסכים שפשוט אפשר להנות מהטוב שיש שם בלי להתייחס לגועל על ישראל, אם אני אתחיל להביא לפה הוכחות כמה מפתחים מוערכים בתעשייה מחזיקים בדעות אנטי ישראליות... אז לא נוכל לשחק בכלום בערך :) אם נחרים את כל הסופרים האנטישמים הגדולים... לא נוכל לקרוא 50% מהספרים הטובים וכו' וכו'.

יש בהחלט אנשים בERA שמבינים בתחום לא מעט ושווה להיכנס עבורם. יש משחקים שמעולם לא הייתי שומע עליהם (בעיקר יפנים וסינים שבחיים לא קיבלו לוקאליזציה או תרגום מעריצים) שאני מאוד אוהב שלא הייתי שומע עליהם בלי המלצות של אנשים בERA וכו' וכו.

מה שאני מנסה לעשות תמיד שאני בERA זה להיכנס לחדשות, דיונים על משחקים שמענינים אותי, וברגע שאני רואה דיון פוליטי אני פשוט עף משם.

מהרושם שלי לאורך השנים,רוב התעשייה הזו מורכבת מאנשים ששייכים לleft wing,חלקם בצורה די קיצונית ומעל הכל מרחפת העננה המסריחה הזו של הפוליטקלי קורקט בכל מצב,ואני לא מדבר רק על Era,גם בטוויטר זו האווירה השלטת.
וכן,אני מניח שאם הייתי עובר מפתח אחרי מפתח בנוטי דוג ושואל אותו מה הוא חושב על ישראל ומיישם את גישת Era,לא הייתי משחק יותר באף משחק נוטי דוג. לכן ברוב המוחלט של המקרים אני עושה הפרדה בין האנשים לתוכן,אלא אם כן זה איזה ניאו נאצי שבאמת מרתיח לי את הדם בצורה כזו שאני לא רוצה לתת לו כסף לא משנה מה,עד היום זה לא קרה לי.
אם היה מקום אחר שהיה בו ריכוז של מומחים,אשכרה מומחים,כמו בEra,שם הייתי,אבל אין לצערי,אז it is what it is,יש צרות גדולות יותר בחיים מאשר חבורת האידיוטים שם ואם יש דבר אחד חיובי שיצא לי מהפורום הזה זה ללמוד להתאפק באינטרנט גם אם בוער לי להגיב,כי בחודשים הראשונים שלי שם כשעוד חשבתי שיש עם מי לנהל שיח,קיבלתי יותר מבאן אחד בת׳רדים הפוליטיים על,טוב,זה שהעזתי לחוות דעה אחרת אני מניח,וראבק,למי יש כוח להתארגן על עוד כתובת מייל שהם מאשרים שם להרשמה? :)

כן זה די מה שאני עושה :) כמות הידע שם היא עצומה, זה כמעט לא משנה איזה משחק אתה אוהב, אתה תמצא עליו דיונים טובים.כן כמו שBIA אמר יש שם הרבה זבל גם, והרבה דיונים מטופשים אבל באותה נשימה כמו שאתה כנראה מסכים, יש שם כמה מהדיונים הכי טובים שיש.

אם יש תחום אחד שאני יכול להגיד שהרוב בERA לא מבינים בו זה משחקי מכות,אבל עדיין יש להם קבוצה קטנה האדקורית שיכולה לטאטא איתי את הריצפה :) אבל כן הרוב שם לא מבינים את הז'אנר בכלל.

בנוגע לישראל, כן ברור שאל תבזבז על זה זמן אחי. מה אני אגיד אתה יכול לראות בתרד הפוליטיקה כאן, כמה אני מדבר על אנטישמיות ובעולם דיברתי על זה עוד יותר.
ועדיין אחד הסופרים שיש לי על המדף תמך בהיטלר וכמה מהמפתחים ך אמרו שאנחנו עושים פשעי מלחמה בעזה... אז מה נעשה? נחרים את העולם ונחייה בבידוד עם עצמנו? :)

זה לא מעשי אנחנו צריכים להיות פשוט "כבדהו וחשדהו" לנסות להנות מהטוב ולנטרל את כל הרע אין ברירה.ועל מפתחים אני בוחר אפילו לא לצטט מה ששמעתי, אני מתעלם כי אני יודע שהם חיים להם באמריקה או במדינות אחרות, ואף אחד לא מערער על הקיום שלהם ואף אחד לא עושה להם פיגועים ונלחם בהם, אז נוח להם לבקר אותנו שיקפצו לנו ונהנה מהטוב.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 06 מרץ 2021, 13:59

הכל טוב - אני לא נגד שתהנו מהפורום וממה שיש לו להציע :). Keep on keeping on :).
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 מרץ 2021, 12:30

אזהרת פורנו! מחר ג׳ון, אלכס ומפתח מ-nightdive משחקים בטורוק 2!

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 11 מרץ 2021, 13:17

זה הולך להיות מעניין :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 מרץ 2021, 01:09

הנה משהו מצחיק. לוגו מהיילו איכשהו הגיע לחרב של Deathstroke בליגת הצדק של סניידר.

איך זה קרה? כנראה בגלל שמגגלים "Ra's al Ghul symbol", התוצאה הראשונה בגוגל תמונות היא הלוגו הזה מהיילו. נראה שמשהו במחלקת אביזרים גגל את זה בכדי לדעת איזה לוגו לשים על החרב ואף אחד בדרך לא שם לב.

אז בתאוריה מיקרוסופט יכולים לתבוע את WB אם בא להם.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 16 מרץ 2021, 06:09

מזכיר את הפעמיים (ב-2012 ושנה שעברה) שהביביסי השתמש בלוגו של ה-UNSC מהיילו במקום זה של מועצת הביטחון :)
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 16 מרץ 2021, 12:58

פורטנייט בעונה חדשה, ואני יודע שאף אחד פה לא משחק אבל תראו את הפתיח של העונה, יש שם הרבה כוכבים ביחד :)

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 08 אפריל 2021, 04:05

טוב זה לא חדש, אבל כל כך עף לי המוח מזה, שהייתי חייב לכתוב על זה. סוניק 1 רץ, Native על הסופר נינטנדו? הולי שייט. DF עשו לדמו הזה ניתוח כבר מהשנה שעברה ואני לא מבין איך לעזאזל פיספסתי את זה.זה כזה פלא שראיתי את הסרטון פעמיים. כאילו אני מניח שזה לא צריך להפתיע אותי עד כדי כך הרי הסופר נינטנדו בסופו של יום היה חזק מהמגה דרייב אבל כל כך חפרו לנו כל החיים שהמעבד של הסופר נינטנדו לא יוכל לסחוב את זה כי הוא "איטי ומיושן" שגם אחרי 28 שנה אחרי ששיחקתי בסוניק לראשונה אני עדיין בהלם שזה אמיתי.

https://www.youtube.com/watch?v=J4LNM8b9Vg4

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 09 אפריל 2021, 10:36

קוף משחק פונג עם המח שלו... ועושה את זה ממש טוב :)
מדובר בפרוייקט ״ניורולינק״ של אילון מאסק

https://youtu.be/rsCul1sp4hQ

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 12 אפריל 2021, 19:03

זה כבר היה פה?
משחק ההמשך לHomefront יצא די מחורבן (לפי ביקורות, לא שיחקתי) אבל בזמנו הכיל easter egg שכללה כמה שלבים מTimesplitters 2 במכונת ארקייד.

אז מסתבר שהמפתחים החביאו את כל המשחק בפנים, ואיכשהו איבדו את קוד הUnlock... ופתאום עכשיו הקוד צץ משומקום (כלומר מטוויטר) וזמין לכולם על כל הפלטפורמות. כמובן שבגרסת הPC מודרים כבר עובדים על גרסה נקייה של Timesplitters שלא מצריכה את הורדת כל ה-50 ג'יגה של Homefront The Revolution רק בשביל לשחק בחתיכת נוסטלגיה.

המשחק התיישן לא משהו אגב, והאמת היא שכבר ב-2002 הוא הרגיש קצת נכה אחרי שהיילו המציא מחדש את הconsole shooter (ובכל זאת היה כיף לא נורמלי במולטיפלייר מקומי).

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 13 אפריל 2021, 10:48

גם אני לא ממש התחברתי לסדרה הזו אף פעם... היא הייתה מהנה במולטי עם חברים אבל מאוד בסיסית וגנרית בעיניי, כשחקן PC לא הבנתי את ההתלהבות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 אפריל 2021, 11:12

TS תמיד היה נסיון לעשות PD בלי ה-IP אבל כשהשלישי יצא HL2 כבר היה בשוק כך שעם כל האהבה שלי לסדרה, בסוף חייה היא כבר לא החזיקה מים.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 13 אפריל 2021, 17:28

טוב, זה מגניב.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 13 אפריל 2021, 18:44

זה מדהים!

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 14 אפריל 2021, 20:39

חיכיתי לזה:

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 אפריל 2021, 19:03

אני מת על זה, יותר מביך מפרק של המשרד ותרגיע יחדיו.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 16 אפריל 2021, 19:41

אני חייב לשאול את עצמי איך בן אדם מבוגר שעוד רגע יש לו 50 מרשה לעצמו להתבטא כמו ילד טינאייג׳ר בן 15 ביום רע..קשה מאוד לצפות בג׳אפי יותר מכמה דקות אפילו שהוא כן מצליח לעיתים לחלץ כמה פרטים מעניינים מהנשמות המסכנות שמגיעות לסטרימים שלו.

בכיוון השני,ממליץ להקשיב לפודקאסט האחרון של Minmax,שרייר הגיע לשם ושפך עוד כמה פרטים מעניינים על המצב בבנד ובנוטי דוג.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 16 אפריל 2021, 20:21

אני גם כן לא מת עליו (בלשון המעטה) והסגנון שלו, אבל הוא לא מדבר בצורה שונה מאוד מרוב המרואיינים של ג׳ו רוגן למשל, שהם בני אותו גיל בערך, יש אמריקאים רבים שמדברים ככה... הבעייה זה שהוא גם חושב כמו בן 15 הרבה פעמים.

אבל האמת שאני מסכים עם דיוויד פה עם הכל בערך, הם חבורת דושים שמוציאים אותו לא טוב והפעם שלא ממש בצדק.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 אפריל 2021, 22:06

בראיון ג'אפי דווקא היה בסדר, הוא 90% מהזמן נתן לבחור לדבר ולא שמעו אותו יותר מדי מעבר ללוגיסטיקת סטרים ושאלות שהוא שאל.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 16 אפריל 2021, 22:16

לא הקשבתי עדיין לריאיון עם גארבין, אבל הריאיון שלו ג'ף רוס שבוע שעבר היה מזעזע,גם זה עם מייקל ממבואר,הראש של VSAG לשעבר לפני כמה חודשים היה נורא.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 04 מאי 2021, 21:31

פייוול, אבל ריאיון בהארץ עם ג'ייסון שרייר:
https://www.haaretz.co.il/captain/games ... -1.9771127

והנה מוד לדמו של רזי 8 :)
תמונה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 04 מאי 2021, 21:43

זה ריאיון סופר קצר שנראה שנועד בעיקר לקדם את הספר שלו שיוצא שבוע הבא,שאני דווקא מעוניין לקרוא אחרי שדי נהניתי מ-Blood Sweat & Pixels שיצא לפני כמה שנים.
אין שם הרבה,בעיקר חוזר על כל מה שהוא אומר בטוויטר על תנאי העסקה,איגודים וזה שהוא רוצה לבוא לבקר בישראל..

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 4 אורחים