נושא ה-Xbox הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

Re: נושא ה-Xbox הרשמי

הודעהעל ידי glass man » 12 יוני 2021, 20:17

יאקוזה 7 מגיע לגיימפאס. בשלב הזה רשמית כל מה שבעלי הפלייסטישן קונים בכסף בעלי הבוקס מקבלים בחינם, ממזרים עם מזל :)
ולמי שתוהה כן המשחק הוא Standalone למרות שיקאוזה 0 תמיד יהיה נקודת הפתיחה האידיאלית לטעמי, כי הוא המשחק הכי טוב בסדרה.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 13 יוני 2021, 17:52

DrKeo כתב:כלומר היה את wasteland 3, אבל זה לא בדיוק ה-AAA שציפינו לו. איזה מצב קקה הם נמצאים, יאללה, הגיע הזמן לצאת ממנו כבר.

אני חושב שWasteland 3 אפילו לא באמת נחשב - מיקרוסופט קנו את הסטודיו כשהוא היה די גמור, והוא יצא גם לPS4 תחת מפיצה אחרת בכלל.
מצד שני, חוץ ממנו ומ-MSFS היה גם Gears Tactics באותה השנה.

אבל היי, אני פה בכלל בשביל לשתף Teardown של הSeries X שמיקרוסופט עשו לIEEE. אמנם מלפני כמה חודשים, אבל לא נראה לי שזה עוד היה פה:
https://www.anandtech.com/show/16489/xb ... -tradeoffs

זה מכסה שם כמה דברים מעניינים, כמו ההתלבטות בין 28WGP@675 MHz לבין 26WGPs@1825 MHz, ה"שבירה" של הלוח לשניים כדי שיכנס במארז של Tower, ועוד.
קריאה כיפית לחובבי חומרה, וסך הכל יש שם בהחלט כמה חידושים פורצי דרך בכל מה שקשור למבנה תרמודינמי של מארז קונסולה.
הביזיון היחיד לדעתי זה כמות החשמל שהקונסולה צורכת כשהיא צריכה בסך הכל להריץ סרטון וידאו מסכן (בזיון שמשותף גם לPS5. בדור הקודם זה היה אפילו עוד יותר גרוע, אבל אז עוד לא היו סטרימרים שעושים את אותו הדבר בפחות מעשירית צריכת החשמל).

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 13 יוני 2021, 18:00

קראתי את זה לפני כמה חודשים אבל תודות לך קראתי את זה שוב :)
בהחלט מעניין מאוד,אני חושב שה-XSX היא ניצחון חומרתי לא קטן של MS בדור הזה,כשאני משחק הקונסולה נמצאת ממש לידי ואני פשוט לא שומע אותה,היא גם לא מאוד מתחממת אפילו אחרי זמן ממושך,אני רק מקווה שה-SDK ידביק את הפער.
לגבי צריכת החשמל,כן זה בהחלט ביזיון,אבל MS כבר אמרה בעבר שהיא תפעל כדי לשפר את צריכת החשמל ב-Instant On (מקביל ל-Rest Mode של סוני) בעדכוני תוכנה עתידיים,כנראה כדי להתיישר עם הסטנדרט האירופאי בין השאר.
זה גם המקום לציין פאק הזוי ב-UX של הבוקס,שבכל פעם שאני רוצה לשים את הקונסולה ב-Instant On כדי להשלים הורדה של משחק או להטעין קונטרולר,אני צריך לנבור בהגדרות המערכת ולשנות את זה משם,במקום שפשוט תהיה אופציה לכיבוי מלא/חלקי כמו בפס4/5. הזוי שעוד לא טיפלו בזה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 יוני 2021, 18:03

swym כתב:
DrKeo כתב:כלומר היה את wasteland 3, אבל זה לא בדיוק ה-AAA שציפינו לו. איזה מצב קקה הם נמצאים, יאללה, הגיע הזמן לצאת ממנו כבר.

אני חושב שWasteland 3 אפילו לא באמת נחשב - מיקרוסופט קנו את הסטודיו כשהוא היה די גמור, והוא יצא גם לPS4 תחת מפיצה אחרת בכלל.
מצד שני, חוץ ממנו ומ-MSFS היה גם Gears Tactics באותה השנה.

אבל היי, אני פה בכלל בשביל לשתף Teardown של הSeries X שמיקרוסופט עשו לIEEE. אמנם מלפני כמה חודשים, אבל לא נראה לי שזה עוד היה פה:
https://www.anandtech.com/show/16489/xb ... -tradeoffs

זה מכסה שם כמה דברים מעניינים, כמו ההתלבטות בין 28WGP@675 MHz לבין 26WGPs@1825 MHz, ה"שבירה" של הלוח לשניים כדי שיכנס במארז של Tower, ועוד.
קריאה כיפית לחובבי חומרה, וסך הכל יש שם בהחלט כמה חידושים פורצי דרך בכל מה שקשור למבנה תרמודינמי של מארז קונסולה.
הביזיון היחיד לדעתי זה כמות החשמל שהקונסולה צורכת כשהיא צריכה בסך הכל להריץ סרטון וידאו מסכן (בזיון שמשותף גם לPS5. בדור הקודם זה היה אפילו עוד יותר גרוע, אבל אז עוד לא היו סטרימרים שעושים את אותו הדבר בפחות מעשירית צריכת החשמל).

איזה יופי, תודה על השיתוף. נצלול לזה בטח מחר.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 יוני 2021, 19:44

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 יוני 2021, 19:48

האתר של הוושינגטון פוסט בטעות העלה את הטריילר של סטארפילד. לא רציתמ להרוס לעצמי אבל ממבט חטוף בthumbnail זה נראה כמו cgi (או גרפית דור הבא מטורפת לגמרי). אני אסמן כספויילר, אבל זה רשמי, סטארפילד הוא דור הבא בלבד (x/s ומחשב) ויוצא ב-
ספויילר: הצג
11.11.2022

אז הנה, יש למיקרוסופט לפחות שני משחקי דור הבא בלבד ב2022 (פורצה וסטארפילד).

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 13 יוני 2021, 19:55

מעלה את ההייפ!! הלוואי והוא באמת מאה אחוז נבנה לדור הבא מההתחלה, זה יסתדר לי יופי עם המחשב הבא ;)

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 13 יוני 2021, 20:09

פאק,פיספסתי את הדקות הראשונות,אני מקווה שרק את סטארפילד /:

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 13 יוני 2021, 21:47

Uncle Pey'j כתב:פאק,פיספסתי את הדקות הראשונות,אני מקווה שרק את סטארפילד /:

במה צפית שאי אפשר לחזור אחורה?

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 14 יוני 2021, 11:54

טוד האוורד אומר את מה שכולנו כבר ידענו, אבל תמיד טוב לקבל אישור לזה.
"סטארפיילד יהיה סקיירים בחלל" מה שכן לפי האוורד מרוב שההתקדמות הטכנולוגית מאז 2011 היא עצומה,המשחק יהיה ברמה אחרת לגמרי מסקיירים.
זה יהיה משחק של לך לאן שאתה רוצה, תעשה איזה שטויות שאתה רוצה.

עוד כינוי שהאוורד נתן למשחק זה han solo simulator a או בקיצור המשחק כנראה יעשה בית ספר לכל משחק חקירת חלל Ever בפרט לNo man Sky לול.
יש משהו שהאוורד הזכיר בעבר, וזה שיהיה קשה לנווט את החללית ולהטיס אותה, לא רק בקטע של ניהול המשאבים, אלא בכלל יהיה קשה להפעיל אותה וזה יהיה גיימפלי מורכב.

בטסדה גם בטוחים מאוד בתאריך יציאה הזה, והאוורד אמר שאם הוא לא היה יודע מראש שזה יהיה תאריך היציאה הם לא היו אומרים את זה. מן הסתם מי שקנה את סקיירים בהשקה, שם לב שתאריך היציאה 11.11.22 זה התאריך המקביל ליציאה של סקיירים. מספיק זמן להשיג, Series S או אולי אפילו X :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 יוני 2021, 12:02

glass man כתב:טוד האוורד אומר את מה שכולנו כבר ידענו, אבל תמיד טוב לקבל אישור לזה.
"סטארפיילד יהיה סקיירים בחלל" מה שכן לפי האוורד מרוב שההתקדמות הטכנולוגית מאז 2011 היא עצומה,המשחק יהיה ברמה אחרת לגמרי מסקיירים.

עוד כינוי שהאוורד נתן למשחק זה han solo simulator a או בקיצור המשחק כנראה יעשה בית ספר לכל משחק חקירת חלל Ever בפרט לNo man Sky לול.
יש משהו שהאוורד הזכיר בעבר, וזה שיהיה קשה לנווט את החללית ולהטיס אותה, לא רק בקטע של ניהול המשאבים, אלא בכלל יהיה קשה להפעיל אותה וזה יהיה גיימפלי מורכב.

בטסדה גם בטוחים מאוד בתאריך יציאה הזה, והאוורד אמר שאם הוא לא היה יודע מראש שזה יהיה תאריך היציאה הם לא היו אומרים את זה. מן הסתם מי שקנה את סקיירים בהשקה, שם לב שתאריך היציאה 11.11.22 זה התאריך המקביל ליציאה של סקיירים. מספיק זמן להשיג, Series S או אולי אפילו X :)

שרייר אמר שהם מכוונים לאלפא בקיץ, על פי הטריילר הם כבר באלפא. כנראה שזאת הסיבה שהם בטוחים בו, הם לגמרי בלו"ז.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 יוני 2021, 12:27

זה נשמע להיט, ואם באמת יהיה גם אקשן טוב לשם שינוי - אני קונה את זה DAY 1, או יותר נכון - עושה מנוי לGP למשך שלושה חודשים ;)
אני ממש מקווה שהשליטה בחללית תזכיר את השליטה בOUTER WILDS כי בעיניי זה היה מושלם, אחרי שמתרגלים כמובן (EASY TO LEARN, HARD TO MASTER קלאסי.. אם כי לא כ-ז-ה קשה, רק צריך להתרגל ואז הבטחון מגיע).
רק מן הסתם פחות תחושה של קלילות, כי החללית לא בנויה מקרטונים ומסקינגטייפ :P

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 יוני 2021, 12:43

Laskin כתב:זה נשמע להיט, ואם באמת יהיה גם אקשן טוב לשם שינוי - אני קונה את זה DAY 1, או יותר נכון - עושה מנוי לGP למשך שלושה חודשים ;)
אני ממש מקווה שהשליטה בחללית תזכיר את השליטה בOUTER WILDS כי בעיניי זה היה מושלם, אחרי שמתרגלים כמובן (EASY TO LEARN, HARD TO MASTER קלאסי.. אם כי לא כ-ז-ה קשה, רק צריך להתרגל ואז הבטחון מגיע).

אני די בטוח שאם היה לך משהו שמריץ GP טוב, היה לך כבר בתחילת שנה הבאה GP. ראית את הליינאפ שלהם לשנה הבאה? הוא די מטורף. אין חודש שלא יוצא משהו מעניין.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 14 יוני 2021, 12:57

יש אגב שלושה חודשים בדולר עוד פעם, למשתמשים לא פעילים.
ובכלל, למי שקצת מתעניין ב-GP, הייתי ממהר בחודשים הקרובים לנצל את הפרומושן 3 שנים ב-150-180 דולר לפני שיחליטו לבטל אותו כי זה די חסר תקדים.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 יוני 2021, 13:04

מה יש להם בתחילת השנה? אין להם בינתיים שום דבר שממש ממש מעניין אותי אישית ברמה הזו, ולא אעשה למשחק אחד מנוי... אני אנסה לראות אם השיטה שלי תעבוד, לעשות מנוי לחודשיים בכל שנה בתקופה שצפוי לי יותר זמן משחק, ואנסה לרוץ על המשחקים שהכי מעניינים אותי שם.
כאילו, אם היה לי מחשב חדש הייתי סתם עושה מנוי לחודש כדי לראות את כל המשחקים הכי יפים שם בגרפיקה אדירה, אבל לא מעבר לזה. אפילו פורצה הורייזון - זה משחק ממש מגניב אבל מהנסיון שלי עם הסדרה ההנאה לא נמשכת המון זמן, זה לא מהמשחקים שאני מרגיש שאני ממש חייב לסיים בהם הכל או אפילו הרבה, זה יותר סאנדבוקס כזה להעביר שעה פה ושם, לעשות שטויות בעולם.
כשיגיעו המשחקים היותר גדולים שלהם כמו סטארפילד וES6 אז אולי כבר יהיה לי מספיק "בשר" כדי לעשות שנה שלמה מנוי, אבל ההבדל בין סוני למיקרוסופט זה שאת המשחקים של סוני אני אישית לא מצליח לדחות ולאגור, כי העלילה של הרבה מהם מאוד מעניינת אותי, ואני לא רוצה לחטוף ספוילרים. למיקרוסופט עדיין אין משחקים כאלה, כשיהיו אולי נשנה גישה :)

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 14 יוני 2021, 13:09

Laskin כתב:זה נשמע להיט, ואם באמת יהיה גם אקשן טוב לשם שינוי - אני קונה את זה DAY 1, או יותר נכון - עושה מנוי לGP למשך שלושה חודשים ;)

השליטה בחללית היא הסיבה שזנחתי את Outer Wilds וכמובן ששיחקתי עם קונטרולר :(

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 14 יוני 2021, 13:10

DrKeo כתב:
glass man כתב:טוד האוורד אומר את מה שכולנו כבר ידענו, אבל תמיד טוב לקבל אישור לזה.

שרייר אמר שהם מכוונים לאלפא בקיץ, על פי הטריילר הם כבר באלפא. כנראה שזאת הסיבה שהם בטוחים בו, הם לגמרי בלו"ז.

לול נדב, אל תפתח לי ציפיות אחי כבר הכנתי את עצמי לזה שנראה גיימפלי אמיתי ממנו רק בE3 הבא, כבר התאבלתי הפנמתי... ועכשיו אתה נותן לי לחלום על חשיפת גיימפלי אפשרית בקיץ הנוכחי :)

מה שכן, זה סגר לי את הדיל אני אביא איזשהו אקסבוקס עכשיו שיש תאריך מוחשי אז זה לא שיצאתי בלי כלום אתמול.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 יוני 2021, 13:19

Uncle Pey'j כתב:

השליטה בחללית היא הסיבה שזנחתי את Outer Wilds וכמובן ששיחקתי עם קונטרולר :(

אין לי הרבה מה להגיד מלבד GIT GUD!
סתם, זה פשוט לוקח זמן, אבל כשזה "מקליק" - זה זורם ופשוט מושלם בעיניי, מרגיש כמו שהחללית נראה בדיוק, וההגיון הפיזיקלי נהדר. לא יודע כמה זמן שיחקת אבל אני כבר מאמצע המשחק יכולתי לעשות תרגילים מטורפים ולהגיע למקומות שחללית ממש לא אמורה להגיע אליהם, כמעט שברתי את המשחק כמה פעמים, אבל הוא כל כך חכם ומתוחכם שזה לא קרה :) לעזאזל תנסה שוב! :D אבל בא נראה, אולי הם יוציאו איזה רימייק בקרוב, יהיה אסון אם זה לא יקרה.... אסון! המשחק חייב למכור עוד כמה מליוני יחידות כדי שיוכלו להיות מפוצצים בכסף למשחק הבא שלהם :)

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 14 יוני 2021, 13:23

לא שיחקתי בOW מסיבות ברורת של חוסר בפלטפורמה המתאימה, אבל נשמע מעניין. כן, לפי מה שהאוורד אמר אתה תצטרך להשקיע מאמץ אם אתה רוצה שיהיה לך סיכוי לראות מה יש בגלקסיה הזו, יהיה learning curve לכל עניין ההטסה. זה לא שנקנה את המשחק בהשקה ב8 בערב וב12 בלילה כבר ראינו חצי גלקסיה רחוק מזה.

הם גם הולכים על וויב של הנחיתה הראשונה של האדם על הירח בטריילר אז רואים שהם הולכים לעשות מזה ביג דיל מהנחיתה הראשונה שלך על כוכב אחר :)

כמובן אפשר להקטין את כל החוויה ופשוט להציץ ביוטיוב ולראות לאן הגיעו טייסים מוכשרים, אבל אני הולך לשחק בזה as intended להכין משהו לשתות, לשים את הפלאפון על מצב שקט כל ערב למשך חודש וחצי וזהו :) מושלם.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 יוני 2021, 13:49

יש לך PS5, תקנה אותו, זה המשחק הכי טוב שלי בדור הקודם, מלבד אולי GOW

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 14 יוני 2021, 14:02

וואלה, חשבתי שזה בלעדי לPC ולבוקס, איזה כייף.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 יוני 2021, 14:43

נראה לי שגם יצא לסוויץ' לאחרונה או הולך לצאת ממש בקרוב

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 יוני 2021, 17:33

ראיתי עכשיו שהורייזון רץ ב-30 פריימים ב-4k על האקס ו-30/1080 על ה-S… חשבתי שזה 60, אבל כנראה שעם RT זה בלתי אפשרי בעולמות גדולים כל כך בפירוט כזה.
יש גם מצב 60 פריימים אבל הם לא אמרו מה יש בו ובאיזו רזולוציה, ואם יש RT או לא.
מעניין איך לעזאזל תרוץ גירסת הדור הנכחי ומה היא תכיל, מקווה ביום חמישי נשמע עוד פרטים

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 יוני 2021, 18:43

כן, חמישי יהיה האירוע שבו ידלו פרטים טכנים וספציפים מהמפתחים. מי יודע, אולי אפילו בת׳זדה תברבר.

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 14 יוני 2021, 18:57

נו יש כבר השלכות לכל השמועות על מסע הרכישות הנוסף של מייקרוסופט?

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 68 אורחים