במה אתם משחקים?

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
ShiTDemoN
Warrior

Re: במה אתם משחקים?

הודעהעל ידי ShiTDemoN » 26 אוגוסט 2013, 23:07

Nucleus_Dawn כתב:אני "משחק" בזה.

אני לא יודע למה. אני מייצר בערך 11 מיליון עוגיות בשניה. יש לי 25 מכונות זמן, 40 פורטלים, 40 מעבדות אלכימיה (כדי להפוך זהב לעוגיות) ו50 מכל דבר אחר.
אני לא מבין למה. פשוט לא מבין.

שמישהו יעצור אותי!!!

למישהו היה האומץ לצאת מהמשחק ולבדוק אם הוא שומר? (בקוקיז :D)
"A man chooses, a slave obeys"

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 27 אוגוסט 2013, 08:01

ShiTDemoN כתב:שמישהו יעצור אותי!!!

למישהו היה האומץ לצאת מהמשחק ולבדוק אם הוא שומר? (בקוקיז :D)

הוא שומר כל כמה דקות. אפשר גם לשמור בעצמך, דרך התפריט.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
ShiTDemoN
Warrior

הודעהעל ידי ShiTDemoN » 27 אוגוסט 2013, 00:21

Nucleus_Dawn כתב:
הוא שומר כל כמה דקות. אפשר גם לשמור בעצמך, דרך התפריט.

כן, שמתי לב לזה אבל רציתי להיות בטוח..
תודה
"A man chooses, a slave obeys"

סמל אישי של המשתמש
Mandellla
Warrior

הודעהעל ידי Mandellla » 28 אוגוסט 2013, 04:32

התחלתי לשחק בבאטלפילד 3 במולטי ואני קצת לא מתחבר למשחק, מתים כל כך מהר כל פעם וגם יש כל כך הרבה קאמפרים וגליצ'ים שאנשים עושים כדי להרוג בקלות :|
אני לא עד כדי כך נוב כי אני זוכר ששיחקתי בבטא לפני שזה יצא ודווקא הייתי די טוב ואנשים לא היו כאלו מעצבנים כמו עכשיו.

אולי כדאי לי למצוא משחק יותר מהנה שהוא לא מחרפן כמו באטלפילד, נראה לי יותר סינגל פלייר
תמונה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 02 ספטמבר 2013, 01:58

סיימתי את ני נו קוני בדיוק ביום שבו מיאזאקי הכריז שהוא פורש.
הוא לא היה מעורב בפיתוח המשחק, אבל הסטודיו שלו וההשראה שהוא יצר בולטים בכל מקום ובכל פינה במשחק המרהיב הזה.

לקח לי 48 שעות לסיים את המשחק. הוא לא היה קשה במיוחד. היה קטע של שעתיים שעשיתי גריינדינג, כי תפסתי כמה יצורים חדשים שאיזנו לי את הקבוצה ואחרי זה כל הבוסים היו די קלים. הבוס האחרון, עם שלושת הצורות שלו היה קצת קשה. הייתי צריך להלחם בו 3 פעמים, כדי לנצח, אבל בסוף ניצחתי די בקלות.

משחק פשוט נהדר. הJRPG הטוב של הדור, לפי דעתי.
תמונה

MagmaJet
Trainee

הודעהעל ידי MagmaJet » 02 ספטמבר 2013, 02:24

התחלתי לשחק ב-Monster Hunter 3 Ultimate ב-3DS
זו פעם שניה שלי עם הסדרה, הראשון היה 2 Freedom ל-PSP.

ה-3D דווקא יפה ומושקע והסביבות מושקעות למדי, בין המשחקים הטובים שנראו על 3DS..
אבל הדבר הכי חסר ומעצבן זה שחסר אונליין וזה מה שגורם לי לרצות לקנות דווקא Wii U.
אני מקווה ש-4 לא יאחר לבוא למערב.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 03 ספטמבר 2013, 01:24

J&D כזה תענוג. איזה פלטפורמר מדהים. עיצוב שלבים נהדר והכל בעולם עצום ופתוח.
יש נקודות במשחק שאפשר לראות מהן מרחק של כמה שלבים אחורה. עדין לא ראיתי פלטפורמר שעשה משהו דומה. פשוט נהדר.

סיימתי אותו בעבר על 98% (היו חסרים לי כמה ORBS שידעתי בדיוק איפה הם, אבל לא הלכתי לקחת אותם, כי הם היו עמוק בשלב היחיד הגרוע במשחק - העיר מתחת למים). אני מתאר לעצמי שהוא הולך להיות הטרופי קריסטל (או מה שלא יהיה הרמה הכי גבוהה) היחיד שלי.

הרגע סיימתי את החלק הראשון במשחק (הכפר,החוף, הג'ונגל והאי האפל) על 100% ומחר בטח אעבור את קניון האש (שלבי מירוצים ורכבים חכמים ומהנים - עוד אלמנט שלא ראיתי באף פלטפורמר לפני כן) ואמשיך הלאה.

עכשיו רק צריך שנוט'י דוג יכריזו על JAK 4 והכל יהיה מושלם בעולם (חוץ מסוריה, אבל מספיק טוב בשבילי).
תמונה

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 03 ספטמבר 2013, 18:09

סימתי את רימן אורגין גירסת הPC ,בשתי דרכים שונות
אספתי גם את כל הפרצופים שראיתי ,חוץ מאחד בודד
אבל גם שאני יאסוף אותו יהיה חסר לי כמה ,בטח יש שלבים סודים או משהו

בגדול התאכזבתי מהמשחק ,חוזר על עצמו המון

אני הולך לנסות את LOS PLANT 3 ,לא מת על הסדרה ,אבל רוצה להשלים אותה
סימתי תקופה עם המון עבודה ,ועכשיו לפחות בינתים יש לי הרבה פחות לחץ

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 05 ספטמבר 2013, 19:29

סיימתי את ג'ק ודקסטר. איזה פלטפורמר נהדר. אני בדיוק רואה let's play של מריו סאנשיין ומדהים כמה שנוט'י דוג היו הרבה לפני התחרות. הוא יצא בערך חצי שנה לפני מריו סאנשיין והוא היה טוב ממנו בהכל, בערך.
הרגשת העולם הגדול והפתוח נהדרת ולא חוויתי את זה באף פלטפורמר אחר. כמעט מביך לראות משחקים כמו מריו, שבהם אתה משחק בעוד שלב קרח בנאלי, בזמן שבג'ק ודקסטר שיחקת בהר מושלג וירדת ללוע של הר געש ומשם הלכת למערכת עכבישים אפלה.
פשוט תענוג.

התחלתי גם את JAK 2. אותה שליטה מושלמת בדמות, אבל הפעם בעיר עתידנית ולא בעולם פנטזיה סטים-פאנקי. הם גם השאילו המון רעיונות מGTA 3, בכל הנוגע לבניית העולם והמשחק מרגיש הרבה יותר אקשני, אבל הוא נותר מצוין.
הקפיצה בגרפיקה בין שני המשחקים גם מרשימה מאוד. קפיצה מקבילה לזאת שראינו בין אנצ'רטד ואנצ'רטד 2. קצת משונה לי שאינסומנייק נחשבו אז לחברה היותר פופולארית. אני זוכר וויכוחים של JAK VS RATCHET לפני עשור, שהיו קצת טיפשיים, בהתחשב בזה ששתי החברות היו במרחק מסדרון אחת מהשניה ושיתפו פעולה בהמון תחומים (מנוע המשחק של ראטצ'ט, למשל, הוא אותו מנוע של JAK).
בקיצור, המשחקים האלו יותר משווים את ה73 שקלים ששילמתי עבור מנוי PS+.

קניתי עם חבר מהעבודה את דיאבלו 3 לPS3. שיחקנו היום ביחד איזה שעתיים. הגעתי לרמה 11 עם הברברי שלי. משחק חביב ביותר. אני נהנה ממנו הרבה פחות משנהניתי מטורצ'לייט 2, בנתיים, אבל נראה איך המשחק יתפתח בהמשך.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 06 ספטמבר 2013, 02:05

The last of us בפס3 ובמקביל Rome 2 בפיסי.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 06 ספטמבר 2013, 02:10

Death_119 כתב:The last of us בפס3 ובמקביל Rome 2 בפיסי.

אני מקווה שהצלחת להמנע מכל הספוילרים, עד עכשיו.
אם לא, אז:
ספויילר: הצג
האימפריה הרומאית נפלה. זה היה נורא עצוב
תמונה

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 06 ספטמבר 2013, 22:32

שיחקתי עכשיו במשך שעה בגריד 2. רואים שהמשחק מתחנן שישחקו בו על PC חזק. גירסת הPS3 בסדר אבל 30 FPS וזה סביר. חוץ מזה משחק ממש מהנה. שוקל לקנות אותו.
תמונה

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 07 ספטמבר 2013, 01:12

לוסט פלנט 3 פשוט משחק בינוני ומשעמם

Blue&Black
Trainee

הודעהעל ידי Blue&Black » 07 ספטמבר 2013, 18:05

אני כרגע מעביר את הזמן בכיף בריימן לג׳נדס וספלינטר סל בלאקליסט. שני משחקים מעולים שולטים טוב בג׳אנר שלהם.
ספלינטר סל משחק התגנבות מהנה, ההתגנבות מרגישה קלילה אבל לא קלה מידי והאופציה לגשת למשחק בגישה שונה זה כיף(אני בשלב מתקדם ולא הרגתי אף אחד), נותן את התחושה שאתה באמת בוחר איזה סוג מרגל להיות.

ריימן משחק קליל, צבעוני ומדהים וויזואלית כמו קודמו, הגיימפלי מהנה יותר, יש הרבה תוספות וכרגיל הקואופ כיף לא נורמלי, אני ואחותי משחקים יחד נהנים מכל שלב ושלב.

ההמתנה לGTA V הרבה פחות מעיקה עכשיו ;)
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 07 ספטמבר 2013, 18:58

Blue&Black כתב:
ההמתנה לGTA V הרבה פחות מעיקה עכשיו ;)

גם עבורי ההמתנה הרבה יותר קלה. זה לא בזכות ריימן או ספלינטר סל (למרות שאני רוצה את ריימן, אבל מחכה שיירד לו המחיר, כי 40$ זה קצת מוגזם, לדעתי), אלא בזכות דיאבלו 3 (לPS3) והטרילוגיה של JAK. אני עכשיו לקראת הסיום של JAK 2, אחרי שסיימתי את הראשון על 100%.
אני ספוג בנוסטלגיה. אני מקווה שזה לא מסרטן.

בכל זאת, אני ממש מחכה לGTA V... לא הרגשתי כזה הייפ לאף משחק השנה. אפילו לא לTLOU.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 ספטמבר 2013, 19:09

דיאבלו... על... קונסולה... Blasphemy...
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 07 ספטמבר 2013, 20:31

DrKeo כתב:דיאבלו... על... קונסולה... Blasphemy...

אני יודע! ולחשוב שיש בו לא מעט דברים עדיפים על גירסאת הPC.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 07 ספטמבר 2013, 21:28

אני מחכה לGTA V גם כמו מטורף,יש לי לסיים את AC3, הטרילוגיה של JAK, היטמן וספלינטר סל. אגב זה נורמאלי שאני עדיין לא קניתי את TLOU?
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 08 ספטמבר 2013, 05:54

matangt8 כתב:אני מחכה לGTA V גם כמו מטורף,יש לי לסיים את AC3, הטרילוגיה של JAK, היטמן וספלינטר סל. אגב זה נורמאלי שאני עדיין לא קניתי את TLOU?

לא יודע עד כמה זה נורמלי, אבל אתה בהחלט צריך להתבייש בעצמך.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 07 ספטמבר 2013, 22:22

Nucleus_Dawn כתב:
לא יודע עד כמה זה נורמלי, אבל אתה בהחלט צריך להתבייש בעצמך.

חחחחח אני לא ממש מאמין לזה שאני צריך להיתבייש בעצמי, לא אוהב את הסגנון של המשחק הזה. אני שונא משחקי אימה..
גם כאשר משחק מקבל 10 זה לא אומר שחייבים לקנות אותו..אבל זה כן משהו מיוחד ללא ספק ;)
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 07 ספטמבר 2013, 22:34

matangt8 כתב:חחחחח אני לא ממש מאמין לזה שאני צריך להיתבייש בעצמי, לא אוהב את הסגנון של המשחק הזה. אני שונא משחקי אימה..
גם כאשר משחק מקבל 10 זה לא אומר שחייבים לקנות אותו..אבל זה כן משהו מיוחד ללא ספק ;)

אני חושב שכדאי לך לשים את העדפות הז'אנר שלך בצד, בשביל המשחק הזה. הוא משחק של אחת לעשור, אם לא יותר והוא באמת מיוחד.
אני ממש לא אוהב משחקי אימה, אבל ממנו נהניתי מאוד. הוא אחד המשחקים הטובים בהיסטוריה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 08 ספטמבר 2013, 11:51

וסיימתי את ג'ק 2. לא טוב כמו הראשון, לדעתי, למרות שהוא הרבה יותר מרשים טכנית לזמנו.
יש בו כמה משימות פשוט גרועות (שתי משימות הTITAN נוראיות, עם צ'ק פוינטס במקומות מעפניים/לא קיימים).

בכל מקרה, משחק נהדר. השליטה המושלמת מהקודם נותרה, ככה שכל אתגר פלטפורמינג היה תענוג ועיצוב שלבי הפלטפורמה ממש נהדר.
יש קצת יותר מידי סתירות פנימיות בסיפור. אני לא מדבר בכלל על פרדוקס הזמן שהם יצרו בסיפור, אבל יש כל מיני דברים מוזרים ולא הגיוניים בסיפור. גם מאוד משונה שמדברים על זה שג'ק הוא גיבור שיוצר תקווה בלב האנשים ואז אני נוהג לי ודורס אנשים למוות. דיסוננס שעלה לא מעט לכותרות בתקופה האחרונה, אבל פשוט לא היה issue לפני עשור. כיף לראות כמה שהתקדמנו בתחום הזה.

בכל מקרה, שטף הנוסטלגיה נמשך. עכשיו נשאר את JAK 3, ששם הרבה יותר דגש על נהיגה מהקודמים.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 08 ספטמבר 2013, 08:49

Nucleus_Dawn כתב:וסיימתי את ג'ק 2. לא טוב כמו הראשון, לדעתי, למרות שהוא הרבה יותר מרשים טכנית לזמנו.
יש בו כמה משימות פשוט גרועות (שתי משימות הTITAN נוראיות, עם צ'ק פוינטס במקומות מעפניים/לא קיימים).

בכל מקרה, משחק נהדר. השליטה המושלמת מהקודם נותרה, ככה שכל אתגר פלטפורמינג היה תענוג ועיצוב שלבי הפלטפורמה ממש נהדר.
יש קצת יותר מידי סתירות פנימיות בסיפור. אני לא מדבר בכלל על פרדוקס הזמן שהם יצרו בסיפור, אבל יש כל מיני דברים מוזרים ולא הגיוניים בסיפור. גם מאוד משונה שמדברים על זה שג'ק הוא גיבור שיוצר תקווה בלב האנשים ואז אני נוהג לי ודורס אנשים למוות. דיסוננס שעלה לא מעט לכותרות בתקופה האחרונה, אבל פשוט לא היה issue לפני עשור. כיף לראות כמה שהתקדמנו בתחום הזה.

בכל מקרה, שטף הנוסטלגיה נמשך. עכשיו נשאר את JAK 3, ששם הרבה יותר דגש על נהיגה מהקודמים.

וואו עד כדי כך אני חלוד במשחקים האלה? סיימתי רק 35% בJAK1. ו45 אחוז בגירסת הויטה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 ספטמבר 2013, 00:16

אפשר להרגע, tlou בדרך אלי :)
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 11 ספטמבר 2013, 09:00

matangt8 כתב:וואו עד כדי כך אני חלוד במשחקים האלה? סיימתי רק 35% בJAK1. ו45 אחוז בגירסת הויטה.

מדובר במשחק ששיחקתי בעבר כבר 3 פעמים, אז אני מכיר בו פשוט הכל.

---

נדב, סוף סוף! אני יכול לישון כמו שצריך עכשיו.
תמונה

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 73 אורחים