נושא E3 2021 הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

Re: נושא E3 2021 הרשמי

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 15 יוני 2021, 20:55

מטריד נראה נחמד ואז אני נזכר שזה די משחק ארקייד במחיר מלא שלא ירד לעולם.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 יוני 2021, 21:00

swiss-the-engine כתב:מטריד נראה נחמד ואז אני נזכר שזה די משחק ארקייד במחיר מלא שלא ירד לעולם.

ושגרפית ומבחינת הפקה הוא נראה פחות טוב מרוב משחקי המטרוידווניה כיום, כלל אורי שרץ על הסוויטצ'. זה די מצחיק, אם זורקים על כמה משחקים מהשנים האחרונות סקין של מטרויד הם כנראה יותר מרשימים ממטרויד. אבל מטרוייד זה מטרוייד ואני כלבה של נינטנדו אז..

אני חייב לציין שזה מרגיש שנינטנדו קצת שכחו שהשורשים של מטרויד היו בגיגר והנוסע השמיני. כלומר לרידלי קוראים רידלי בגלל רידלי סקוט. אני מסתכל על הסגנון האומנותי של המשחק הזה והוא נראה כאילו הוא מתרחש ביקום של מסע בין כוכבים, לא של הנוסע השמיני. איכשהו ריטרנל הבין את זה טוב יותר.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 15 יוני 2021, 21:33

Laskin כתב:
Klayman כתב:אבל הוא כן עבד על ביונטה 1 והוא מוגדר כבמאי של 3. לא מצליח להבין למה כמעט 4 שנים לא ראינו אף פריים מהמשחק...

היום נראה!

אין לך מילה..... :(
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 15 יוני 2021, 22:14

Klayman כתב:
Laskin כתב:
Klayman כתב:אבל הוא כן עבד על ביונטה 1 והוא מוגדר כבמאי של 3. לא מצליח להבין למה כמעט 4 שנים לא ראינו אף פריים מהמשחק...

היום נראה!

:cry:

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 15 יוני 2021, 22:42

Laskin כתב:
Klayman כתב:
Laskin כתב:

היום נראה!

:cry:

https://i.ytimg.com/vi/ghYPElytjpY/maxresdefault.jpg

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 16 יוני 2021, 07:43

DrKeo כתב:סיכום מהיר לעצלנים (וכמובן אני מתעלם מהזבל):
רימייק של Advance wars 1 + 2 שיוצא בחגים:

Shin Megami Tensei V יוצא בחגים:

וואריו וור חדש בספטמבר:

סוג של רימייק ALL STARS שכזה שמקבץ ועושה רימייק לתוכן מריו פארטי ממשחקי העבר. יוצא באוקטובר:

אוסף רימאסטר של משחקי מאנקי בול מכל השנים:

מטרויד 2D חדש לראשונה מכמעט שני עשורים ויוצא באוקטובר:

(וזה סוג של יומן מפתחים שיצא עכשיו, אחרי המסיבה):

טקן ב-SSB:

BOTW 2 (יוצא ב-2022):

תודה כרגיל על הסיכום קיאו. מטרויד נראה מעולה למרות שטכנית ואפילו אומנותית קצת מאכזב גם ביחס לסוויץ׳ ולנינטנדו, עדיין אין לי ספק שיהיה משחק הדו מימד מהטובים שיצאו.

זלדה זה זלדה, זה אוטומטית משחק של 95 עוד לפני שיצא, טכנית גם פה אני לא רואה שיפור ממש מהראשון אבל חוץ מזה נראה אדיר, נינטנדו יודעים לייצר וואו פקטור גם בלי טכנולוגיה בכלל בזכות העיצוב, העולם והגיימפליי שהם מראים. חבל שלא קיבלנו גיימפליי ארוך יותר בהתחשב בזה שיוצא עוד שנה.

כל השאר לא מעניין בעליל אבל מתאר לעצמי שאוהדי נינטנדו מבסוטים עד הגג משני המשחקים האלה לבד :)

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 16 יוני 2021, 10:34

bling כתב:
DrKeo כתב:סיכום מהיר לעצלנים (וכמובן אני מתעלם מהזבל):
רימייק של Advance wars 1 + 2 שיוצא בחגים:

Shin Megami Tensei V יוצא בחגים:

וואריו וור חדש בספטמבר:

סוג של רימייק ALL STARS שכזה שמקבץ ועושה רימייק לתוכן מריו פארטי ממשחקי העבר. יוצא באוקטובר:

אוסף רימאסטר של משחקי מאנקי בול מכל השנים:

מטרויד 2D חדש לראשונה מכמעט שני עשורים ויוצא באוקטובר:

(וזה סוג של יומן מפתחים שיצא עכשיו, אחרי המסיבה):

טקן ב-SSB:

BOTW 2 (יוצא ב-2022):

תודה כרגיל על הסיכום קיאו. מטרויד נראה מעולה למרות שטכנית ואפילו אומנותית קצת מאכזב גם ביחס לסוויץ׳ ולנינטנדו, עדיין אין לי ספק שיהיה משחק הדו מימד מהטובים שיצאו.

זלדה זה זלדה, זה אוטומטית משחק של 95 עוד לפני שיצא, טכנית גם פה אני לא רואה שיפור ממש מהראשון אבל חוץ מזה נראה אדיר, נינטנדו יודעים לייצר וואו פקטור גם בלי טכנולוגיה בכלל בזכות העיצוב, העולם והגיימפליי שהם מראים. חבל שלא קיבלנו גיימפליי ארוך יותר בהתחשב בזה שיוצא עוד שנה.

כל השאר לא מעניין בעליל אבל מתאר לעצמי שאוהדי נינטנדו מבסוטים עד הגג משני המשחקים האלה לבד :)

בלינג Fatal frame 4 מקבל פורט לכל הפלטפורמות כולל הPS4/PS5 אולי זה יעניין אותך
https://www.youtube.com/watch?v=xDEbwq4uzCY

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 16 יוני 2021, 15:56

זה נחשב למשחק טוב? לא ממש עקבתי.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 16 יוני 2021, 16:45

האמת אם אתה הולך לפי הממוצע שלו הוא נחשב גרוע, אבל אני לא יודע אם לסמוך על זה משחקי Fatal frame אף פעם לא דפקו הופעה טובה בMC ועדיין היו משחקי אימה סולידים, אז חשבתי שבתור בן אדם שממש אוהב משחקי אימה הוא בטוח כן יהיה בשבילך.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 16 יוני 2021, 16:50

אימה כמו סרטי אימה לא צריך להיות משהו ״איכותי״ כדי להנות ממנו, רק עם אווירה טובה שמצליחה להפחיד אותך… רוב סרטי האימה הפופולריים ביותר הם טראש מוחלט והרבה פעמים גם עם משחק גרוע, אז גם משחקי אימה יכולים להיות b-games ולאף אחד לא אכפת

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 16 יוני 2021, 17:05

לא מדוייק לאסקין, משחקי אימה טובים מגיעים לציונים מכובדים, משחק שלצורך העניין הוא עם ממוצע 6 הוא גרוע לא משנה מה הז'אנר, בניגוד לסרט אימה שבציון 6 עדיין יכול להיות כיפי, משחק עם ציון כזה יהיה די סיוט (תרתי משמע) לשחק.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 16 יוני 2021, 17:09

ברור, גם סרטי אימה פה ושם מגיעים לציונים טובים, אבל הנקודה שלי הייתה שגם הסרטים בסגנון שמקבלים חרא של ציונים יכולים להיות מהנים מאוד לצפייה.
אז אלא אם משחק האימה מפוצץ בבאגים זה לאו דווקא מאוד משנה אם הוא הכי רציני ואיכותי. לדעתי לפחות, אפילו שאני לא מת על אימה בכלל, לא משחקים ולא סרטים.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 16 יוני 2021, 17:29

DrKeo כתב:גלאס, אני לא מנסה לקחת שום נרטיב של אף אחד. סקיילבאונד משחק לא טוב, אשמת מי זה לא רלוונטית, מצידי שים 100% מהאשמה בדון מטריק ובפיל ספנסר, הכל טוב. אבל המשחק לא טוב, זאת השורה התחתונה, מיקרוסופט הוציאה עליו מליונים ואכלה המון PR רע בכדי לבטל אותו אז די ברור שהמשחק הזה היה במצב לא טוב.

בו נהיה כנים, כולנו ראינו את הדמו E3, הוא לא נראה כמו משחק טוב. אולי סקיילבאונד פתאום זכה לאיזו עדנה רנדומאלית ברגע שהוא בוטל כי זה התאים לנרטיב "מיקרוסופט משמידה את התעשיה", אבל כשהוא היה בקנה של מיקרוסופט כמשחק עתידי אף אחד לא שם עליו בכלל. הוא היה הערת שוליים, משחק שמציינים ברשימות בפורומים ומקווים שיצא טוב, אבל הדמו שלו לא נראה להיט. כולם היו כזה "נראה חביב" לכל היותר, אני זוכר שבלינג ממש סלד ממנו בזמנו :)

בכל מקרה, תמיד אפשר להחזיר IP ישן בשביל אפקט החשיפה במסיבה, סוג של עושה רעש. אבל אני לא רואה ממש סיבה לחזור לסקיילבאונד, במקור הוא לא נראה להיט ואני לא בטוח למה מעריץ של קמיה ירצה שהוא יעבוד עכשיו שוב על סקלייבאונד במקום משהו חדש. וזה לא שהם צריכים לסיים משהו וזהו, המשחק יוצא. אם הוא בוטל זה אומר שהוא לא היה בשום מצב להיות משוחרר. אפילו הנכסים הם של אמצע הדור הקודם, לא בדיוק יעבדו משהו באמצע הדור הבא. כלומר אני לא רואה יותר מדי לוגיקה פה, אפילו אם פלטיניום היו מתים לחזור אליו.

ומה אני אגיד, לא בדיוק נשמע שהמפיק של המשחק מאשים את מיקרוסופט בסקיילבאונד:
Both sides failed,” Inaba said, and ultimately, the game “didn’t do all of the things that we needed to do as a developer”.

“Watching fans getting angry at Microsoft over the cancellation wasn’t easy for us to watch. Because the reality is, when any game in development can’t get released it’s because both sides failed.

“I think there are areas where we could’ve done better and I’m sure there are areas that Microsoft as a publishing partner wish that they could’ve done better. Because nobody wants a game to be cancelled

מעבר לזה, הוא גם אמר שבוטלו להם כמה וכמה כותרים בעבר, הם כנראה פשוט הכריזו על סקיילבאונד מוקדם מדי. אם הוא היה מבוטל לפני ההכרזה, כנראה שבחיים לא היית שומע עליו ממילא.

אני באמת זוכר שהרבה אנשים שאני מכיר כולל בלינג סלדו ממנו ולא קראתי בווקסלים בשנות הפיתוח שלו אבל לא קשה לי להאמין שגם פה אנשים לא עפו ממנו לפי איך שאתם מדברים עליו.

אבל נדב אתה יכול להאמין לי שגם בזמן אמת עפתי עליו. אין פה איזשהו ניסיון שלי לעשות ממנו משחק אגדי לאחר מעשה אלא הוא היה הסיבה הראשית שרציתי ONE.

אני חושב שהבעיה עם המשחק הזה היתה שאנשים ציפו לאיזה DMC או הוריזון, בעוד המטרה האמיתית של קאמיה בכל הראיונות היתה אקשן JRPG בעולם פתוח, אבל הוא ממש ממש לא עשה עבודה טובה בלהדגים את זה בדמואים אז אנשים שלא עקבו באדיקות ולא קראו כל ראיון 200 פעם, לא הצליחו להבין לאן המשחק הזה חותר.

כי כן, אם אתה מסתכל עליו בצפייה שהוא יהיה הביונטה הבא או GOW הבא או DMC הבא, אז כן הוא נראה גרוע, אם אתה נזכר שאתה רואה אקשן JRPG בעולם ענקי שנמצא ממש ממש מוקדם בפיתוח אז הוא מתחיל להראות מרשים.

אני מבין שלדעתך ולדעת לאסקין (ולדעת לא מעט אחרים קליימן וכו') הוא היה יוצא איזה משחק של 6 או של 7 גם אם מייקרוסופט היתה הולכת איתו עד הסוף.

טענה לגיטימית, לי קשה לקבל אותה כי נחשפתי לכל החזון וגם קאמיה הוכיח שכל משחק שהוא מנסה לעשות הוא עושה טוב וזה מבחינתו החלום שלו מאז שהוא מפתח משחקים.כאילו מימלא אם הוא היה אומר את זה כPR בשביל לקדם את המשחק ניחא. אבל שהוא מראה לך שהוא שנים ניסה לעבוד על הקונספט הזה עוד על הWII ולפניו
זה נראה אמין שזה היה משחק החלומות שלו, קשה לי להאמין שבדיוק כאן הוא ייפשל.

יתכן שכמו שהמפיק הזה אומר האשמה היא שווה גם אצל פלטיניום וגם אצל מייקרוסופט, לא נדע לעולם.

פשוט מתסכל אותי, כי יש לי הרגשה שמייקרוסופט של היום עם הגיימפאס, היתה הולכת עד הסוף על המשחק כמו שהיא הולכת על כל RPG כבד אחר שדורש המון זמן פיתוח ושהוא היה חתיכת תוספת מדהימה לליינאפ, וחבל שהמשחק הזה נוצר בתקופת המעבר שספנסר עוד לא שלט בחטיבה ב100 אחוז.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 16 יוני 2021, 17:34

Laskin כתב:ברור, גם סרטי אימה פה ושם מגיעים לציונים טובים, אבל הנקודה שלי הייתה שגם הסרטים בסגנון שמקבלים חרא של ציונים יכולים להיות מהנים מאוד לצפייה.
אז אלא אם משחק האימה מפוצץ בבאגים זה לאו דווקא מאוד משנה אם הוא הכי רציני ואיכותי. לדעתי לפחות, אפילו שאני לא מת על אימה בכלל, לא משחקים ולא סרטים.

האמת לא יצא לי עדיין לשחק במשחק 6 שהוא טוב, בניגוד לסרט שיכול להיות גרוע בצורה טובה במשחק אתה חייב לשחק ואם הגיימפליי נוראי (שזה הפקטור שבסוף הכי משפיע על הציון) אז באמת שיהיה קשה לסבול אותו.

מצד שני יכול להיות משחק מבדר מהבחינה הזו באיזו מתכונת דיויד קייג' שכזה שאז הגיימפליי יורד לרמת מינימום ואז זה באמת יותר קרוב לסרט ולסינמטיות ושם זה יכול להיות מהנה בצורה "גרועה".

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 יוני 2021, 17:36

יכול מאוד להיות שבסוף היה יוצא מסקיילבאונד AJRPG מוצלח, הדמו שלו לא בדיוק הפיל אבל קשה להעביר AJRPG בדמו. אבל בסופו של יום זה לא משנה, מיקרוסופט ופלטיניום לא הרגישו שהם מצליחים להוציא את החזון לפועל. אשמת מיקרוסופט? אשמת פלטיניום? אשמת שניהם? זה באמת משנה? בסוף מה שהיה להם ביד משחק שהיה מספיק meh שהחליטו לזרוק הכל לפח - את המליוני דולרים ו-4 שנות הפיתוח שהוציאו עליו. אז השאלה היא מה קורה מכאן. אם חוזרים אליו צריך להבין שהמשחק הזה כנראה יבנה מאפס, אולי אפשר להתיחס לאותן ארבע שנים כזמן pre production שבו הם עשו ניסויים שונים שהמסקנות מהם ישפיעו על הפיתוח החדש. אבל אי אפשר לצפות שפלטיניום פתאום ימשיכו מאיפה שהם הפסיקו, יקחו קוד ונכסים מ-2015, יזרקו איזה שדרוג קל למנוע ויאללה, יש משחק ל-XSX.

אני לא אומר שזה לא יקרה, אני יודע שפלטיניום עדין קצת חולמים על להוציא את סקיילבאונד לפועל. אבל ברור לנו שהסיכוי די קלוש, שהרבה כוכבי לכת צריכים להתישר בכדי שזה יקרה. ואם יקרה הסיכוי הקלוש, אם המשחק באמת יחזור לפיתוח, צריך להכיר בזה שמדובר כמעט פיתוח מאפס ויקח לו שנים להגיע לשוק.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 יוני 2021, 18:38

זה רשמי, HB2 יקבל "עדכון" בסטרים של מיקרוסופט מחר ב-20:00. אני מחזיק אצבעות שיראו משהו, אבל רמת ההתלהבות שלי ממחר עלתה משמעותית.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 16 יוני 2021, 19:27

אז מי המנצחים של E3 ?

לדעתי.
1. הדמו של יוביסופט.
2.נינטנדו
3.אלדן רינג.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 16 יוני 2021, 20:15

DrKeo כתב:יכול מאוד להיות שבסוף היה יוצא מסקיילבאונד AJRPG מוצלח, הדמו שלו לא בדיוק הפיל אבל קשה להעביר AJRPG בדמו. אבל בסופו של יום זה לא משנה, מיקרוסופט ופלטיניום לא הרגישו שהם מצליחים להוציא את החזון לפועל. אשמת מיקרוסופט? אשמת פלטיניום? אשמת שניהם? זה באמת משנה? בסוף מה שהיה להם ביד משחק שהיה מספיק meh שהחליטו לזרוק הכל לפח - את המליוני דולרים ו-4 שנות הפיתוח שהוציאו עליו. אז השאלה היא מה קורה מכאן. אם חוזרים אליו צריך להבין שהמשחק הזה כנראה יבנה מאפס, אולי אפשר להתיחס לאותן ארבע שנים כזמן pre production שבו הם עשו ניסויים שונים שהמסקנות מהם ישפיעו על הפיתוח החדש. אבל אי אפשר לצפות שפלטיניום פתאום ימשיכו מאיפה שהם הפסיקו, יקחו קוד ונכסים מ-2015, יזרקו איזה שדרוג קל למנוע ויאללה, יש משחק ל-XSX.

אני לא אומר שזה לא יקרה, אני יודע שפלטיניום עדין קצת חולמים על להוציא את סקיילבאונד לפועל. אבל ברור לנו שהסיכוי די קלוש, שהרבה כוכבי לכת צריכים להתישר בכדי שזה יקרה. ואם יקרה הסיכוי הקלוש, אם המשחק באמת יחזור לפיתוח, צריך להכיר בזה שמדובר כמעט פיתוח מאפס ויקח לו שנים להגיע לשוק.

אני בהחלט מסכים עם זה. רואים שהמשחק הזה לא הגיע לשלב של the last guardian שהוא כל כך גמור ברמת הקונספט והעיצוב ורק צריך אשכרה לסיים אותו.
זה ממש לא נראה מצב של "טוב תוציאו את הקוד הישן מהמגירה איפה שהוא הוחזק כל השנים ותמשיכו" :) ולכן זה באמת יהיה פרויקט מאתגר גם אם מייקרוסופט ופלטיניום ירצו בכל הכוח ללכת עליו.

יש לי גם הרגשה שאפילו הגיבור עצמו במראה שלו יכל להשתנות. אם אני צריך למצוא משחק שאשכרה מקבל לסקילבאונד, אז זה FF13 VS או מה שהפך להיות פפ15.
https://www.youtube.com/watch?v=uQ7MwTXYLpg

גם הוכרז יותר מדי מוקדם בפיתוח גם המפתחים לא היו סגורים על עצמם מה יהיה בו או לא יהיה בו ....

אבל אנחנו יכולים להיות בטוחים בדבר אחד, לדעתי אם מייקרוסופט אשכרה תנסה להחיות את סקילבאונד day one בגיימפאס, אז באקלים הנוכחי שלהם של מלא משחקי תפקידים זה יהיה WOW מהסרטים וזה ינצח להם תערוכה בוודאות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 יוני 2021, 21:05

כן, אני מסכים שאפילו אם לא הייתה התרסקות מסקיילבאונד, אם הם יחזירו אותו בסערה זה יהיה רגע גדול של E3. אבל אני לא בטוח שמוציאים 100 מליון דולר על משחק רק בשביל לעשות ואו בE3 :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 17 יוני 2021, 13:29

glass man כתב:אז מי המנצחים של E3 ?

לדעתי.
1. הדמו של יוביסופט.
2.נינטנדו
3.אלדן רינג.

אצלי זה דומה:
1. אווטאר
2. אלדן רינג
3. פורצה הורייזון 5
4. זלדה
5. SOMERVILLE

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 17 יוני 2021, 14:21

הדרך היחידה של יוביסופט לדפוק את העסק עם אווטאר זה להכריז על גרסת PS4 זה יהרוס את החלומות של כולנו.
אבל לפי שעה? וואו.

פורצה הורייזון 5 נראה לי טוב אבל אפילו טוב מאוד אבל כבר התרגלתי שהם נראים טוב.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 17 יוני 2021, 15:13

לא יודע אם זה סתם כי אני מסתובב במקומות שאוהבים לדבר עליו, אבל אני חוש שאין ספק שER הוא המנצח הגדול של התערוכה.
כלומר הם לא עשו יותר מדי, בסך הכל שברו שתיקה בת שנתיים עם טריילר מוצלח וההייפ התחיל להתפשט מעצמו, אבל אין באמת עוד משחק/חברה שאני מרגיש שהצליחו להתפוצץ אחרי E3 השנה.
זו הייתה שנה די חלשה מבחינת מפלצות הייפ או הכרזות מפוצצות, אווטאר הזה נראה נחמד אבל... גרפיקה יפה, ועוד במנוע, זה הכל. אני לא חושב שבאמת אפשר לתת לו משהו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 יוני 2021, 15:22

אנשים בהייפ לאלדן רינג אז תתעטש עליהם איזה טריילר 2 דק' של אלדן רינג שלא מראה כלום והופ, הוא נצח. אבל ביננו, אם היה כתוב על הטריילר הזה כל שם חוץ מאשר אלדן רינג, היו לו 5000 צפיות ביוטיוב כרגע.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 17 יוני 2021, 17:06

טוב, זה קצת ביצה ותרנגול כי זה טריילר שנשען בצורה ברורה על היותו 'ה-טריילר של ER'. אני בטוח שאם FS היו היום במעמד אחר המשחק היה נחשף אחרת.
אבל בכל מקרה אתה צודק עקרונית, זה פשוט ניצול מקסימלי של מומנטום ההייפ. אבל כאמור הייתה שנה חלשה, אם היריב של ER לתואר 'המרוויח הגדול מהתערוכה' הוא אווטאר, אז בין טריילר מנוע מרשים אבל כללי, לבין טריילר שמראה איך המשחק באמת נראה (לצד שלל ראיונות שמסבירים את מכניקות המשחק) - הייתי אומר שER הוא המשחק שסיים את התערוכה בעמדה הטובה ביותר.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 17 יוני 2021, 17:37

לדעתי אין ספק בכלל שאם אלדן רינג היה משחק PS5/X הוא היה לוקח את התערוכה ל99% מהאנשים. ההחלטה להישאר על הדור הקודם פגעה בהם. במובן הזה שכן ER
כמשחק הוא המשחק הכי מלהיב בתעורכה, אבל הוא מלהיב למרות שהוא דור קודם מרטין, העולם הפתוח וריענון הנוסחא הקבועה מרימים אותו ממשחק דור קודם ממוצע למשחק דור קודם שיכול לעשות בית ספר למשחקי הדור הנוכחי אבל זה כאין וכאפס למה שהוא יכל לעשות אם היה על הדור הנוכחי.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 31 אורחים