במה אתם משחקים?

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Laskin
Elder

Re: במה אתם משחקים?

הודעהעל ידי Laskin » 06 יולי 2021, 12:03

Uncle Pey'j כתב:
Laskin כתב:לא הבנתי, יש מצב של RT עם 60 פריימים… אתה בכלל לא ניסית אותו? למרות שכולנו אמרנו פה שאין דרך אחרת?? אתה בחיים לא תשים לב להבדלים באיכות בזמן משחק (וגם בזמן קטעי המעבר - תשים לב אולי רק לאיכות השיער) ובלי ספק תשים לב להבדלים בפריימים, בצורה שלא תוכל בחיים לחזור ל-30 אחר כך.

תנסה היום. אני בהלם…
בטח ובטח אם יש לך מסך 1080 ואתה גם ככה לא נהנה מהרזולוציה עד הסוף

המצב RT/60 כן כולל פשרות RT מסויימות וגם מודלים עם LOD נמוך יותר לפי DF,כמו גם draw distance קצר יותר,אז זה לא שזה פרזנטציה 1:1 כמו המוד 30 ברזולוציה נמוכה יותר,אם זה היה המצב כנראה שהייתי משחק את המשחק ככה.

ושוב, חוץ מהשיער בקטעי מעבר מסויימים מאוד (בעיקר בתחילת במשחק) אתה לא תשים לב לזה בזמן גיימפליי בחיים.
היום אתה חוזר ומשחק במצב הזה, לפחות חצי שעה, ואז תבין איזו טעות עשית :) כל ההרגשה של ״הדור הבא״ הגיעה לי עם ה-60 פריימים.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 06 יולי 2021, 12:07

הטון הסמכותי שלך עבד עלי לאסקין,אני אפעיל אותו היום לראן 60fps,גם ככה עכשיו זה סתם לנקות קצת את המפה לפני שאני מקבל את השטח האחסון הכל כך יקר הזה על הפס5 חזרה :D

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 יולי 2021, 12:39

טכנית, בגלל שאני צעקתי על לאסקין בנושא לפני כמה שבועות, אז צעקתי גם עליך טרנזטיבית דרכו פייג׳! במנוע אינסומניאק הנוכחי לפס5 אין שום אופציה אחרת חוץ מאשר 60FPS עם RT, וזה חוק פורום שעבירה עליו יכולה להוביל ל-ban. אגב, לראצ׳ט הוסיפו בדיוק מצב 40FPS, למי שיש OLED (או כל טלביזית או מסך 120hz) זה בהחלט מצב מומלץ למי שרוצה פשרה בין המצבים. זה בעצם לגמרי המצב 30FPS עם ההגדרות שלו, פשוט בגלל שהמשחק במקרה רץ 100% מהזמן מעל ל-40, הם הוסיפו מצב 40FPS שזהה לגמרי למצב 30, רק שהוא רץ ב-40. הקאטצ׳ היחיד הוא שחייבים טבליזית 120hz בשביל שהוא יעבוד. 40 נראה משמעותית יותר טוב מ-30, אני אפילו אגדיל ואומר שהוא נראה יותר קרוב ל-60 מאשר ל-30 אפילו שזה לא נשמע לוגי במיוחד.

אני בטח אתחיל את מיילס בקרוב, למרות שיש מצב לא רע שאני בסוף אליך על plague tale במקום שבדיוק מגיע ב-PS+ עכשיו.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 06 יולי 2021, 12:50

Golan כתב:היי לכולם, מעניין אם זוכרים אותי :D

כרגע מסיים את Luigi’s Mansion 3, נתקעתי איתו יותר מדי זמן ולא סיימתי.

משחק כיפי מאוד, בעיקר אהבתי את המשחקיות שנדרשת ממך כדי למצוא את כל היהלומים לאיסוף. מה שעצבן אותי במשחק זה שאני משחק על הלייט שלי, ומאוד מסורבל לכוון חפצים שאני ״יורה״. וגם אין ללייט את פונקציית הרטט אז זה מממממממש מסבך את כל הקטע של למצוא את כל ה-Boo.

סורי על הספאם אבל בכל זאת לא הייתי פה שנים והתגעגעתי, ההודעה שלי נבלעה מהעמוד הקודם :!:

אגב אני רוצה לקנות אקסבוקס בקרוב.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 06 יולי 2021, 12:51

אני רואה שיש XSS בשפע ב-KSP אם זה הכיוון שלך :)

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 06 יולי 2021, 12:54

Uncle Pey'j כתב:אני רואה שיש XSS בשפע ב-KSP אם זה הכיוון שלך :)

נהה. אני רוצה את הסדרה איקס. 8-)

אגב, אתם יודעים אם מקבלים חודש ראשון חינם לגולד? אני זוכר שבאקסבוקס וואן היה דבר כזה.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 06 יולי 2021, 12:55

DrKeo כתב:טכנית, בגלל שאני צעקתי על לאסקין בנושא לפני כמה שבועות, אז צעקתי גם עליך טרנזטיבית דרכו פייג׳! במנוע אינסומניאק הנוכחי לפס5 אין שום אופציה אחרת חוץ מאשר 60FPS עם RT, וזה חוק פורום שעבירה עליו יכולה להוביל ל-ban. אגב, לראצ׳ט הוסיפו בדיוק מצב 40FPS, למי שיש OLED (או כל טלביזית או מסך 120hz) זה בהחלט מצב מומלץ למי שרוצה פשרה בין המצבים. זה בעצם לגמרי המצב 30FPS עם ההגדרות שלו, פשוט בגלל שהמשחק במקרה רץ 100% מהזמן מעל ל-40, הם הוסיפו מצב 40FPS שזהה לגמרי למצב 30, רק שהוא רץ ב-40. הקאטצ׳ היחיד הוא שחייבים טבליזית 120hz בשביל שהוא יעבוד. 40 נראה משמעותית יותר טוב מ-30, אני אפילו אגדיל ואומר שהוא נראה יותר קרוב ל-60 מאשר ל-30 אפילו שזה לא נשמע לוגי במיוחד.

אני בטח אתחיל את מיילס בקרוב, למרות שיש מצב לא רע שאני בסוף אליך על plague tale במקום שבדיוק מגיע ב-PS+ עכשיו.

Heresy קיאו! ממתקים גרפיים כל יום על פני עוד פריימרייט!
אני בטח ממש מותח פה את החבל אבל פאק איט,אם אנחנו כבר ב-confession time: שיחקתי את TLOU ב-30fps בשביל הצללים ברזולוציה גבוהה יותר,כן,לא פזלתי אפילו לטוגל 60fps,באופן כללי אני מעדיף משחקים סינמטיים ב-30fps יציב על פני 60 fps :oops: ...אני מניח שהיה לי ראן טוב כאן :D
לגבי ראצ'ט,חייב להודות שהופתעתי,אבל זה רק מחזק עוד יותר את הסברה שהיה להם הרבה מרחב תימרון עם החומרה של הפס5 אפילו במוד 30fps.
נערך לאחרונה על ידי Uncle Pey'j ב 06 יולי 2021, 12:58, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 06 יולי 2021, 12:56

Golan כתב:

אגב, אתם יודעים אם מקבלים חודש ראשון חינם לגולד? אני זוכר שבאקסבוקס וואן היה דבר כזה.

החודש חינם הוא פר יוזר לדעתי,לא פר קונסולה,אז אם אתה עם אותו יוזר וניצלת בעבר את החודש חינם לא נראה לי שזה על הפרק אבל בכל מקרה עדיף לך לעשות מנוי גיימפאס ולנצל את הפרצה ההזויה הזו של רכישת 3 כרטיסי גולד שנתיים דרך אתר כמו CDKEYS ואז להמיר אותם למנוי גיימפאס אולטימייט באיזה 3 שקל או משהו.

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 06 יולי 2021, 12:58

Uncle Pey'j כתב:
Golan כתב:

החודש חינם הוא פר יוזר לדעתי,לא פר קונסולה,אז אם אתה עם אותו יוזר וניצלת בעבר את החודש חינם לא נראה לי שזה על הפרק אבל בכל מקרה עדיף לך לעשות מנוי גיימפאס ולנצל את הפרצה ההזויה הזו של רכישת 3 כרטיסי גולד שנתיים דרך אתר כמו CDKEYS ואז להמיר אותם למנוי גיימפאס אולטימייט באיזה 3 שקל או משהו.

רגע מה? מה זאת אומרת? :oops:

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 06 יולי 2021, 13:00

כן,יש אופציה ממש הזויה למנוןי גיימפאס ל-36 חודשים במחיר די נמוך של משהו כמו ~700 שקל אם אני לא טועה,BiA מפה עשה את הטריק הזה אז הוא יידע לענות יותר טוב ממני אבל בעיקרון אתה צריך לרכוש 3 כרטיסי 12 חודשים של גולד דרך אתר כמו CD Keys,להזין אותם אחד אחרי השני באתר של MS ואז לבצע את השדירוג ב-3 שקל למנוי גיימפאס אולטימייט. במקרה שלך זה בטוח יעבוד כי ממה שאני מבין לא היית מנוי בפאס לפני כן.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 06 יולי 2021, 13:46

אז מה עכשיו פייג', דימון סולס? :)
מאוד מסקרן אותי לדעת מה מי שלא נגע מעולם בסדרה יחשוב על הרימייק, בכל זאת נעשה כאן ערבוב של בוסריות וערכי הפקה מרשימים.
ואני מקווה שתאהב, לפחות מספיק כדי לתת צ'אנס לדארק סולס/בלאדבורן/סקירו אחרי זה, כי שם אני כבר בטוח שתתפס :).

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 06 יולי 2021, 13:48

Uncle Pey'j כתב:
DrKeo כתב:טכנית, בגלל שאני צעקתי על לאסקין בנושא לפני כמה שבועות, אז צעקתי גם עליך טרנזטיבית דרכו פייג׳! במנוע אינסומניאק הנוכחי לפס5 אין שום אופציה אחרת חוץ מאשר 60FPS עם RT, וזה חוק פורום שעבירה עליו יכולה להוביל ל-ban. אגב, לראצ׳ט הוסיפו בדיוק מצב 40FPS, למי שיש OLED (או כל טלביזית או מסך 120hz) זה בהחלט מצב מומלץ למי שרוצה פשרה בין המצבים. זה בעצם לגמרי המצב 30FPS עם ההגדרות שלו, פשוט בגלל שהמשחק במקרה רץ 100% מהזמן מעל ל-40, הם הוסיפו מצב 40FPS שזהה לגמרי למצב 30, רק שהוא רץ ב-40. הקאטצ׳ היחיד הוא שחייבים טבליזית 120hz בשביל שהוא יעבוד. 40 נראה משמעותית יותר טוב מ-30, אני אפילו אגדיל ואומר שהוא נראה יותר קרוב ל-60 מאשר ל-30 אפילו שזה לא נשמע לוגי במיוחד.

Heresy קיאו! ממתקים גרפיים כל יום על פני עוד פריימרייט!
אני בטח ממש מותח פה את החבל אבל פאק איט,אם אנחנו כבר ב-confession time: שיחקתי את TLOU ב-30fps בשביל הצללים ברזולוציה גבוהה יותר,כן,לא פזלתי אפילו לטוגל 60fps,באופן כללי אני מעדיף משחקים סינמטיים ב-30fps יציב על פני 60 fps :oops: ...אני מניח שהיה לי ראן טוב כאן :D
לגבי ראצ'ט,חייב להודות שהופתעתי,אבל זה רק מחזק עוד יותר את הסברה שהיה להם הרבה מרחב תימרון עם החומרה של הפס5 אפילו במוד 30fps.

אם יש הבדלים גדולים כמו מחסור בRT או ממש משהו בולט - זה משהו אחר, אבל בספיידרמן אתה לא תשים לב להבדל הזה, זה משחק מהיר כזה וגם כשאתה תראה את ההשתקפות שלך כשאתה באיזה מאתיים קמ״ש - לא תשים לב להבדל ברזולוציה על הבניינים שאתה חולף על פניהם, אבל ההבדל בתמונה החלקה הוא שמיים וארץ.
תזכור - תשחק לפחות חצי שעה אם לא יותר, ואז נראה אותך חוזר ל-30… עבורי זה פשוט היה בלתי אפשרי בעליל.
נערך לאחרונה על ידי Laskin ב 06 יולי 2021, 14:12, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 06 יולי 2021, 14:06

Stick כתב:אז מה עכשיו פייג', דימון סולס? :)
מאוד מסקרן אותי לדעת מה מי שלא נגע מעולם בסדרה יחשוב על הרימייק, בכל זאת נעשה כאן ערבוב של בוסריות וערכי הפקה מרשימים.
ואני מקווה שתאהב, לפחות מספיק כדי לתת צ'אנס לדארק סולס/בלאדבורן/סקירו אחרי זה, כי שם אני כבר בטוח שתתפס :).

אני בהחלט נוטה יותר לדימון סולס כרגע מאשר לרטורנל,מרגיש שהגיע זמני להבין על מה כל המהומה. אני עדיין תוהה אם דימון סולס זו הנקודת פתיחה הנכונה מבחינתי בהנחה ואני באמת אתחבר.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 06 יולי 2021, 14:11

נראה לי שזה כמו להתחיל לגלוש בחורף… יהיה לך אולי יותר קשה והתנאים מחורבנים, אבל אחר כך בקיץ (המשחקים האפויים יותר שלהם בסגנון) יהיה לך קל יותר וכל אפשרויות הQOL יגרמו לך להרגיש כמו מקצוען :)

אבל מה אני מבין בזה, או בגלישת גלים… סתם מה שנראה לי ממה שאחרים אומרים :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 יולי 2021, 14:22

פייג׳, אתה באמת פושע. אני שחקן PC, תמיד בעד הגדרות טובות, אבל אם אתה צריך את DF להבדיל בין המודים כשאחד מספק לך 60 והשני 30, אין בכלל תהיה. ומה שעשית עם TLOU ממש בזוי, למרות שלהבנתי יש שם בעיות ביצועים במצב 60 ממילא כך שמרוויחים לא מעט מלשחק אותו על הפס5 שמחליקה הכל. וגם שם, ברור שמצב 60 בלבד!

אגב, ברוב המשחקים הללו ההבדל העיקרי הוא רוזלוציה בין המצבים ואתה משחק את המשחק על טלביזית 1080P. פאק, אתה אשכרה פושע, זה פלילי!

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 06 יולי 2021, 14:47

Uncle Pey'j כתב:
Stick כתב:אז מה עכשיו פייג', דימון סולס? :)

אני בהחלט נוטה יותר לדימון סולס כרגע מאשר לרטורנל,מרגיש שהגיע זמני להבין על מה כל המהומה. אני עדיין תוהה אם דימון סולס זו הנקודת פתיחה הנכונה מבחינתי בהנחה ואני באמת אתחבר.

בהנחה ותתחבר אני חושב שזה לא באמת משנה, אין סיבה שלא תשחק גם במשחקים הבאים מתישהו.
אבל אגיד את זה ככה - כמשחק הוא כנראה החלש ביותר של FS מאז שהוא יצא (אפשר להתווכח אולי שהוא עדיף על DS2, אבל זהו, לדעתי). בשביל באמת לקבל 'חוויית סולס' מלאה אני חושב שחייבים לשחק לפחות בחצי הראשון של דארק סולס 1, כי הם עושים שם דברים בסקייל ורמת ביצוע הרבה יותר גבוהים ממה שנעשה בכל דימון סולס.
משם לכל משחק יש איזה ייחוד חיובי שמקפיץ אותו, אם זו מערכת הקרב ובעיקר הבוסים של DS3, הסטינג והאווירה המדהימים של בלאדבורן, וכמובן שסקירו הוא כבר ענף אחר לגמרי.
לדימון סולס אין כל כך מאפיין שמרים אותו מעל הבסיס של FS, או בעצם המאפיין שלו זה שהוא הבסיס של FS. עם זאת כמובן שהרימייק עצמו נהנה מכך שהוא בפער עצום משחק FS הכי יפה, ופתאום לצד הבוסריות בגיימפלי והעיצוב מורגשים ערכי הפקה גבוהים שיוצרים קצת דיסוננס למי שמכיר כבר את הסדרה. דארק סולס 1 הוא כבר משחק לא חדש וגם ככה מעולם לא היה בחזית הטכנית, לכן אולי דווקא הצד הזה יתן לך פוש לדחוף קדימה עם דימון סולס גם אם דברים קצת יחרקו לך בהתחלה.

או בקיצור - אין לי באמת מושג אם להמליץ דווקא עליו כמשחק הראשון :). יש לזה איזשהו אפיל, אבל הוא כן מייצג את הסדרה ברמת הביצוע הבסיסית שלה פחות או יותר.
הדבר היחיד שאל תשים לב אליו בכלל אם אתה רוצה לשפוט את הסדרה דרך דימון סולס אלו הבוסים. רובם מאוד גימיקיים במשחק הזה ולא מייצגים בכלל את הקרבות האפיים והמהודקים שהם אחד מהשיאים של הסדרה, בעיקר במשחקים המתקדמים יותר.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 06 יולי 2021, 15:18

Golan כתב:
Uncle Pey'j כתב:
Golan כתב:

ברוך השב! בואנה, הפורום תוסס, שני יוזרים חדשים-ישנים תוך שבוע :)
אני לא יודע עד כמה אתה מעודכן עם כל המינויים של האקסבוקס, אבל לעשות רק גולד זה לא ממש משתלם עכשיו, המינוי הזה די מת. יש עכשיו שלושה חודשים של Game Pass Ultimate בדולר שזה מגניב. חוץ מזה, אפשר להכניס 36 חודשים של גולד למשתמש שלך ואז להמיר את כולם במכה ל-Ultimate במחיר חד פעמי של 3.8 שקלים (או, אם היית כבר מינוי בעבר, 55 שקלים). זה פרומושן של מיקרוסופט מהשנים האחרונות, אי אפשר לדעת מתי זה יפסיק אבל כרגע זה יוצא איזה 600-700 שקל ל-3 שנים, די מטורף.

אחי באילת עוד שבוע וחצי, מקווה ממש שיהיה XSX במלאי כך שאשדרג ואביא לו ולילדים את הוואן. השדרוג ל-4K יחכה לבלאק פריידיי בכל מקרה :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 יולי 2021, 15:49

בניגוד לסטיק אני אתמצת את הדיעה שלי למשפט:
דימונס סולס הוא המשחק פרום הכי פחות טוב אבל יש לו עכשיו גרפיקה יפה :)

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 06 יולי 2021, 16:35

BiA כתב:
Golan כתב:
Uncle Pey'j כתב:
Golan כתב:

ברוך השב! בואנה, הפורום תוסס, שני יוזרים חדשים-ישנים תוך שבוע :)
אני לא יודע עד כמה אתה מעודכן עם כל המינויים של האקסבוקס, אבל לעשות רק גולד זה לא ממש משתלם עכשיו, המינוי הזה די מת. יש עכשיו שלושה חודשים של Game Pass Ultimate בדולר שזה מגניב. חוץ מזה, אפשר להכניס 36 חודשים של גולד למשתמש שלך ואז להמיר את כולם במכה ל-Ultimate במחיר חד פעמי של 3.8 שקלים (או, אם היית כבר מינוי בעבר, 55 שקלים). זה פרומושן של מיקרוסופט מהשנים האחרונות, אי אפשר לדעת מתי זה יפסיק אבל כרגע זה יוצא איזה 600-700 שקל ל-3 שנים, די מטורף.

אחי באילת עוד שבוע וחצי, מקווה ממש שיהיה XSX במלאי כך שאשדרג ואביא לו ולילדים את הוואן. השדרוג ל-4K יחכה לבלאק פריידיי בכל מקרה :)

תודה תודה. ברוכים הנמצאים :)

כן, אני הייתי בהפסקת מגיימינג במשך כמה שנים. עכשיו חוזר. אני רוצה לקנות XSX כי אני מעדיף את זה שיש גיים פאס, תמיכה לאחור למשחקי וואן ו-360, ומבחינת בלעדיים לא חושב שיש משהו אצל הפס5 שמעניין אותי. ועכשיו אחרי שמיקרוסופט קנו את בתסזדה אז בכלל.

קיצר יש גיים פאס שזה רק השירות של ההשכרה ויש גיים פאס אולטימייט שזה בא ביחד עם גולד?

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 06 יולי 2021, 16:38

ההבדל בין האולטימייט למנוי הרגיל:
- גולד הוא חלק מהאולטימייט
-גישה לשירות משחקים בענן של MS,כרגע לא זמין בארץ אז פחות רלוונטי.
- גישה לכל מיני אינטגרציות של שירותי צד ג' כמו EA Play ויש שמועה שיוביסופט תצטרף בהמשך.
-גישה לספריית גיימפאס של הפיסי,שללא אולטימייט נמכרת כמנוי נפרד.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 06 יולי 2021, 16:54

חכה שנראה את ספיידרמן 2 ואז נראה אם תרצה פס5 או לא גולן :) בכל מקרה הXSX נראה מעולה, ואם יורשה לי לומר אסתטית היא גם הרבה יותר נעימה לעין מהפס5.
(למרות שכבר התחלתי להתרגל למראה של הפס5 לפחות ובמציאות היא הרבה פחות ענקית ממה שנדמה)

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 06 יולי 2021, 17:58

חצי שעה בדימון סולס,למה כל כמעט כל התקפה כבדה ב-R2 שאני עושה פשוט מתפספסת,השליטה במשחק הזה היא משהו.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 06 יולי 2021, 18:13

Uncle Pey'j כתב:חצי שעה בדימון סולס,למה כל כמעט כל התקפה כבדה ב-R2 שאני עושה פשוט מתפספסת,השליטה במשחק הזה היא משהו.

מול אויבים רגילים ובכלל בתחילת המשחק אתה יכול להרשות לעצמך להשתמש באופן קבוע בלוק און (R3), לזה הוא מיועד.
בהמשך המשחק כשתתחיל לפגוש קבוצות גדולות של אויבים או בוסים מסוימים, תצטרך ללמוד להלחם גם בלי, אבל תתחיל מהבסיס.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 06 יולי 2021, 20:31

Stick כתב:
Uncle Pey'j כתב:חצי שעה בדימון סולס,למה כל כמעט כל התקפה כבדה ב-R2 שאני עושה פשוט מתפספסת,השליטה במשחק הזה היא משהו.

מול אויבים רגילים ובכלל בתחילת המשחק אתה יכול להרשות לעצמך להשתמש באופן קבוע בלוק און (R3), לזה הוא מיועד.
בהמשך המשחק כשתתחיל לפגוש קבוצות גדולות של אויבים או בוסים מסוימים, תצטרך ללמוד להלחם גם בלי, אבל תתחיל מהבסיס.

האמת שבכלל לא השתמשתי ב-lock on עד עכשיו,יש לי נטייה לא להשתמש בפיצ'ר אף פעם במשחקים משום מה,אולי בכל זאת כדאי לי לא להשתמש בזה,לפתח הרגלים בריאים וזה? :)

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 06 יולי 2021, 20:54

הלוק און לא רק מכוון את המכה שלך אל היריב, אלא ממש משנה את התנועה שלך והגלגול שלך.
ברמת העקרון המשחק והמערכת בנויים כך שתשתמש בו בדרך כלל. יש סיטואציות שבהן אובייקטיבית עדיף להמנע ממנו (נגיד המון אויבים מקיפים אותך), ואפשר גם לעשות את הקייס לשימוש פחות קבוע בו, אבל זה כבר למתקדמים ובהמשך תרגיש לבד. תשתמש בלוק און :).

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 96 אורחים