חדשות גיימינג שוטפות

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: חדשות גיימינג שוטפות

הודעהעל ידי DrKeo » 19 יולי 2021, 12:35

יוביסופט לא הכריזו על משחק מעניין מאז תקופת הברנזה. מה נסגר איתם.
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 יולי 2021, 13:27

Uncle Pey'j כתב:זה נראה כמו השוטר השמועתי הזה מלפני כמה חודשים שהוא סוג של קרוסאובר בין גוסט ריקון לספלינטר סל.
בכל מקרה זה כנראה מפוקס מולטי ולכן לא מאוד מעניין עבורי.

עבורך, ועבור כולנו פה...
הסיכוי היחיד שאתקין משהו כזה הוא אם יהיה מוד 120 פריימים וארצה סתם לנסות אותו :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 21 יולי 2021, 11:13

ו..... הנה זה - רשמי:

https://www.ign.com/articles/efootball- ... lease-date

PES ייקרא מעתה eFootball, הוא אכן יהיה F2P, יצא לכל קונסולה אפשרית כולל טלפונים ניידים (כרגע מלבד הסוויץ' אבל בטוח ישתנה בהמשך, אחרת אין לי מושג), ויהיה קרוס פלטפורם עד החורף, אבל מי שירצה לשחק מהטלפון נגד קונסולות/מחשב יאלץ לעשות זאת עם בקר.
המשחק עבר למנוע UE, אבל לצערנו 4 ולא 5 כרגע. אומרים שיש מערכת אנימציה ועוד חידושים...

לא נכנסתי כל כך לעומק של מה מגיע בחינם ומה בתשלום, זה גם ככה בטח ישתנה הרבה אבל חדשות מעולות!

וחדשות אחרות:
מסתבר שבאמת מה שנטפליקס מתכננים אמור להתחרות בAPPLE ARCADE בדיוק כפי שניחשתי כשזה נחשף:
https://www.axios.com/netflix-gaming-ex ... e91f6.html
המשחקים הראשונים כנראה יגיעו למובייל קודם, מי שמנוי - האפליקציה תאפשר לו גישה למשחקים שונים או משהו...
השאלה היא - האם אפל תאפשר את זה? הרי התשלום לא דרכה... מעניין אם פה נמצא הקרב המשפטי הגדול הבא שלהם :)

ומסתבר שSKULL & BONE עדיין בפיתוח מלא לגמרי, אחרי כמה ריבוטים, וסוף סוף נכנס לאלפא... מדובר בהשקעה של 120 מליון דולר

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 24 יולי 2021, 19:06

הוכרז המשך לסדרת משחקי חלל מת או בשמו האמיתי - המשחק שאני ממש רוצה לשחק אבל אני יודע שאין סיכוי שאשרוד בלי סיוטים בלילה

https://www.pcgamesn.com/dead-space/next-gen

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 25 יולי 2021, 01:06

לאסקין בשבילך. שמעת מה ניגנו באולימפידה בטוקיו? אחד המשחקים האהובים עליך.
נ.ב אני מתערב שהם גם רצו לנגן שם את Metal gear solid עד שהם גילו שזה בכלל לא מנגינה יפנית.
נ.ב 2 למי שלא מכיר זה מכרונו טריגר 8-)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 25 יולי 2021, 11:28

היו עוד כמה וכמה שירים מפיינל פנטזי ואחרים, אבל האמת שזה לא מספיק מעניין אותי כדי לצפות בכניסה של המתמודדים מכל המדינות

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 יולי 2021, 16:08

יאי, Dead Space יהיה דור הבא בלבד. אין לי מושג אם זה היה ידוע לפני אבל עכשיו גיליתי וזה משמח אותי :!:

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 25 יולי 2021, 16:25

זה הוכרז עם הטריילר, והיה כתוב בסוף הטריילר בבירור :)
זו אחת הסיבות שאני משוכנע שיהיו שינויים גדולים יותר, עיצוב השלבים היה מאוד מגביל בגלל ענייני טעינה ואין שום סיבה לשחזר את זה כמו שהיה

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 25 יולי 2021, 17:37

ו-3D Audio! אוי,איזה מטעמים אפשר לעשות עם האודיו ברימייק,והדואל סנס גם הוא יתרום הרבה לחוויה אימרסיבית יותר,מקווה שהם יטמיעו את התמיכה בו גם בגרסאת הפיסי.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 25 יולי 2021, 18:21

כן, ויש כבר ניצנים של תמיכה מלאה בדואלסנס במשחקים אחרים במחשב, וגם מיקרוסופט אמרו שהם כבר בוחנים רענון של השלט כעת, כך שבטח באמצע הדור פלוס מינוס תצא גירסה מתחרה מביך מיקרוסופט ואז, בתקווה, תהיה תמיכה טבעית בשני השלטים בכל המשחקים במחשב.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 25 יולי 2021, 20:08

חייב להגיד שהדואלסנס הוא באמת משהו מיוחד. יש דוגמאות כמו אסטרו איך זה נלקח לקיצון, אבל גם המשחקים שעושים דברים קטנים שאתה לא שם לב אליהם, כשאני משחק עכשיו משחק בpc שלא תומך בשלט הזה החוסר ברעידות הקטנות מאוד מורגש.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 25 יולי 2021, 20:32

בדיוק אתמול סיימתי את אסטרו,והמשחק הזה פשוט גאונות צרופה,עיצוב שלבים שלא היה מבייש משחק נינטנדו לטעמי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 יולי 2021, 20:56

Uncle Pey'j כתב:בדיוק אתמול סיימתי את אסטרו,והמשחק הזה פשוט גאונות צרופה,עיצוב שלבים שלא היה מבייש משחק נינטנדו לטעמי.

הוא סופר חמוד והיה לו הליך פיתוח מאוד ״נינטנדואי״ אבל הוא יותר ״יושי״ מאשר ״מריו״ ברמה שלו.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 25 יולי 2021, 21:01

כן, הוא יותר משחק צד מאשר מריו ״ראשי״… אבל הפתיע אותי מאוד בהשקעה שלו, ממש בונוס עם המכשיר.
שמעתי שגם סאקבוי מפתיע לטובה אבל אני אחכה שיגיע בחינם בפלוס או שירד לאיזור ה-20 דולר מקסימום.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 יולי 2021, 21:45

Laskin כתב:כן, הוא יותר משחק צד מאשר מריו ״ראשי״… אבל הפתיע אותי מאוד בהשקעה שלו, ממש בונוס עם המכשיר.
שמעתי שגם סאקבוי מפתיע לטובה אבל אני אחכה שיגיע בחינם בפלוס או שירד לאיזור ה-20 דולר מקסימום.

אני משחק בו עם הבן שלי, יש לו Co op של drop in drop out והוא סבבה אבל הוא לגמרי בנוי לבני 8, לא לאנשים בוגרים. תתעטש על הסטיק ותצא לך ריצה מושלמת.

מה שכן, יש במשחק שלבים שמסונכרנים לשירים כמו up town והם ממש אבל ממש חמודים.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 25 יולי 2021, 21:55

כן, זה החזיר אותי לימי ריימן לג׳נדס עם השלבים של השירים… אגדה!

ובחזרה לחדשות - סגה ״מודים״ שהם בעצם סתם הכריזו על סוניק הבא וזרקו תאריך לא קשור למציאות (2022)
לא מבין את הקטע הזה, להכריז על משהו ואחרי כולה איזה חודש להגיד שזו הייתה ״טעות״…

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 25 יולי 2021, 22:10

אני חייב להרוס פה את השמחה קצת על דד ספייס. אז קראתי את מה שפייג' הביא ובקצרה לא הבנתי על מה ההתלהבות.

נשמע שיש להם גישה לחזון המקורי שהיוצרים לא הצליחו ליישם ושיש להם אפשרות להכניס לריימיק הזה תוכן שנחתך מהמשחק המקורי ואלמנטים מהמשחקים הבאים בסדרה.

לא השתכנעתי שזה יהיה ריימיק מהפכני, קצת Layout שונה פה ושם קצת QQL מהמשחקים החדשים וגימיקים מההמשכים שידחפו לריימיק הזו בצורה לא אסתטית ולא אורגנית?
הם מאוד מדגישים את זה שהם רוצים להיות נאמנים למקור לא ברור לי איך אפשר לפספס את זה בטקסט.

נו טוב, ריימיק של דד ספייס עדיף מאפס דד ספייס.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 25 יולי 2021, 22:28

לא הבנתי מה הבעייה? זה יהיה רימייק מושקע, זה כל מה שזה אומר.
יש מעט מאוד רימייקים מושקעים במיוחד, ונראה שהוא הולך להיות אחד מהם. מן הסתם הוא לא יכול להיות מהפכני כמו RE2 כי החומר המקורי לא היה סופר מיושן, ברמת ״הרקעים היו פאקינג תמונה״, דד ספייס זה משחק שנחשב מודרני ואפילו הUI שלו בטח מחזיק עד היום, הוא נקי מאוד מתפריטים וכד׳ ועשה זאת בצורה חכמה מאוד.
אז יקחו אותו וישפרו טיפה את הגיימפליי, ישפרו הרבה את הסאונד, ישפרו מלא מלא את האנימציות וכמובן שהגרפיקה תהיה ממש פסיכית עם תאורה מדהימה… המשחק הזה ממש ההגדרה של ״מסדרון״ אז כל כך יהיה קל להפציץ את המסך בפוליגונים ותאורה, בדומה להלבלייד, אפ הוא שמר על המבנה המסדרוני שלו.
אה, וסצינות החלל עם OLED, מממ…

בחיאת, לך תראה שנייה סרטון של המשחק המקורי, הראשון. התאורה שם *זוועה* ביחס למה שאפשרי היום (גם בלי RT, אבל נכוון ל-עם RT כי המשחק הזה זועק RT), המבנה של השלבים כל כך פתאטי בגלל הסתרת הטעינות מוגבלויות המנוע… אני ממעריצי המשחק הזה, אבל הוא לא כמו שאתה ואני זוכרים או היינו רוצים לזכור אותו, ובאמת שאפשר להפוך אותו למשחק מושלם עם כל השיפורים האלה.

לא ברור לי ממה התאכזבת פה, אולי לא יעמדו בהבטחות שלהם אבל ממה שהוא אומר - אפשר רק להיות מאושרים.
אולי עניין ה״נאמנות למקור״ משום מה נתפס אצלך בתורה שלילית? כי זה בדיוק מה שהרימייקים הכי טובים גם כן ניסו לעשות, והצליחו.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 25 יולי 2021, 22:57

כי לא ברור לי למה אנחנו צריכים ריימיק למשחק מודרני.
אנשים לא יכולים לחזור למשחק פס2 ניחא אפשר עוד להבין.

מה עכשיו גם פס3 זה ענתיקה שאי אפשר לחזור אליה? זו בדיוק המנטליות שהביאה עלינו ריימיק מיותר כמו TLOU.

כן, אני כנראה אשחק בריימיק של דד ספייס כשיגיע ל30 דולר אבל הייתי רוצה לראות את כל הRT שאתה מדבר עליו וכל התאורה הזו על משחק חדש.

אבל נראה, אם כשהם יראו גיימפלי זה יהיה כל כך שונה בתכלית מהמקור שאני לא אוכל להסתמך על הזיכרון שלי אז אני אחזור בי כרגע זה נשמע מאוד נאמן למקור.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 25 יולי 2021, 23:12

2 דורות אחורה זה סבבה לגמרי.
והSSD וRT הם הקפיצה שמצדיקה את זה :)
במקרה של סוני אני מתבאס קצת כי פאקינג תעשו משהו חדש, אתם טובים במשהו חדש, אבל במקרה של EA אני זורם כי משהו חדש בדרך כלל יכלול מלא שיט של GAAS וכד׳

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 יולי 2021, 23:46

אני לא יודע למה להשוות ל-TLOU, יש הבדל בין מוטיב ש"מבזבזת" את הכוח אדם שלה על DS לבין נוטידוג שמבזבזת על TLOU. כלומר זה הדבר היחיד שמבאס ברימייק של TLOU, העובדה שהוא שואב כוח עבודה מנוטידוג. למי אכפת בכלל ממוטיב?

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 26 יולי 2021, 01:34

איך יהיה איכפת ממוטיב שמכריחים אותם לעשות ריימיק לדד ספייס, כאילו בוא נדב אם הם בונים את דד ספייס במנוע אחר לגמרי בלי להשתמש בנכסים הגרפים שלו אז בוא הם יכולים גם לעשות Dead Space 4 ולהשתמש בכל החומר שיש להם על DS1 כרפרנס.

למי איכפת מבלופוינט? לאף אחד כי הם עושים פאקינג ריימיקים כל הזמן ואנשים מתלהבים רק כי הם רוצים את הפייבורטי הספציפי שלהם בשכבה חדשה של צבע :)
אבל תן להם לעבוד על משהו מקורי או המשך, או נגיד Uncharted 5 ? מבטיח לך שאנשים היו הרבה יותר מתלהבים מבלופוינט.

אפילו קח נגיד את סוני בנד, עם כמה שהם גרועים, מה עדיף היה שהם יעשו את הTLOU ריימיק כמו כמו שראיין /סוני התכוונו או שהם יעשו IP חדש כמו שהם עושים עכשיו? מעדיף את הIP החדש כל יום.

פאק, כאילו מה שלא נגיד על יוביסופט, לפחות ליוביסופט יש פרופורציה בחיים. הם נותנים לכמה הודים לעשות רימאסטר/ריימיק/משהו באמצע ואם זה נדפק הם מכריחים אותם להתחיל מההתחלה, זה מה שראוי לעשות.לא לבזבז צוות מוכשר על משחק ישן, כשיש את ההודים האלה.

גם התקווה של לאסקין שזה יהיה ריימיק טוב, חכו, זה עוד יכול להיות הרזידנט איוול 6 של דד ספייס.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 יולי 2021, 01:36

glass man כתב:איך יהיה איכפת ממוטיב שמכריחים אותם לעשות ריימיק לדד ספייס, כאילו בוא נדב אם הם בונים את דד ספייס במנוע אחר לגמרי בלי להשתמש בנכסים הגרפים שלו אז בוא הם יכולים גם לעשות Dead Space 4 ולהשתמש בכל החומר שיש להם על DS1 כרפרנס.

למי איכפת מבלופוינט? לאף אחד כי הם עושים פאקינג ריימיקים כל הזמן ואנשים מתלהבים רק כי הם רוצים את הפייבורטי הספציפי שלהם בשכבה חדשה של צבע :)
אבל תן להם לעבוד על משהו מקורי או המשך, או נגיד Uncharted 5 ? מבטיח לך שאנשים היו הרבה יותר מתלהבים מבלופוינט.

אפילו קח נגיד את סוני בנד, עם כמה שהם גרועים, מה עדיף היה שהם יעשו את הTLOU ריימיק כמו כמו שראיין שסוני התכוונו או שהם יעשו IP חדש כמו שהם עושים עכשיו? מעדיף את הIP החדש כל יום.

פאק, כאילו מה שלא נגיד על יוביסופט, לפחות ליוביסופט יש פרופורציה בחיים. הם נותנים לכמה הודים לעשות רימאסטר/ריימיק/משהו באמצע ואם זה נדפק הם מכריחים אותם להתחיל מההתחלה, זה מה שראוי לעשות.לא לבזבז צוות שלם על משחק ישן.

גם התקווה של לאסקין שזה יהיה ריימיק טוב, חכו, זה עוד יכול להיות הרזידנט איוול 6 של דד ספייס.

לבנות משחק מאפס ולעשות רימייק זה לא אותו דבר, זה סט כשרונות אחר לגמרי.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 26 יולי 2021, 08:09

חחח כן, ממש EA צריכים ללמוד מיוביסופט, ולתת את זה לחברה הודית שבחיים לא עשתה כלום, ושהרימאסטר (שים לב - לא רימייק) שלה נראה כמו משחק פס3. אחלה דוגמא!

וגם, אפשר לחשוב איזה צוות הם ״מבזבזים״ לך פה… החברה הזו עשתה את squadrons וbattlefront 2, הם לא היו מקבלים את דד ספייס 4, הם עוד לא הוכיחו את עצמם כחברה שיודעת לעשות משחק סינגל רציני עם סיפור מקורי, אז בטח שרימייק של דד ספייס הראשון זה מצויין בשבילם, ואני מעדיף אותו פי אלף על עוד באטלפרונט או עוד משחק טיסה שלא אשחק בו יותר משעה למרות שקיבלתי אותו בחינם בפלוס.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 26 יולי 2021, 08:58

ל-Motive היה IP חדש עם שם הקוד Gaia בפיתוח במשך כמה שנים שבוטל בתחילת השנה על ידי EA,בלי פיטורים בתוך הסטודיו למעט ג׳ייד ריימונד וכמה leads אם אני לא טועה,בהחלט היה להם צ׳אנס לפתח משהו חדש ומסיבות כאלה ואחרות (ואני ממש לא חושב שזה בגלל שEA הם השטן בלה בלה בלה,למען האמת איכשהו יצא שמהמפיצות הגדולות יש להם את הסלייט שיחרורים הכי מעניין מבחינתי) זה נפל.
בכל מקרה,אני סופר מרוצה מהקיום של הרימייק/reimagine,הסדרה הזו נחה יותר מדי זמן,ואם Motive צריכים את הרימייק הזה כדי להתאקלם בתוך הפרנצ׳ייז הזה לפני שהם עוברים למשחק חדש בסדרה,בדומה למה ש343i עשתה עם היילו אנברסרי להיילו 4,אז מעולה מבחינתי.
בכלל,יש משהו נחמד בלקחת משחק לא מאוד ישן ולבנות אותו מחדש בטכנולוגיה מודרנית,במקום לנסות לשבור את הראש להתאים משחק עם מכניקות ארכאיות לזמנים מודרניים עם תוצאות מעורבות,זה מרגיש קצת כמו כל מיני fan remakes כאלה שרואים מעריצים עושים למשחקים מוכרים מדי פעם,ואני אוהב את זה.
זה גם לא שמוטיב הם איזה נוטי דוג,ששם אולי אפשר לומר שרימייק זה טאלנט שמתבזבז.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 33 אורחים