נושא ה-Xbox הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: נושא ה-Xbox הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 30 ספטמבר 2021, 12:49

Death_119 כתב:
DrKeo כתב:
Death_119 כתב:Avengers של Crystal dynamics מגיע היום לGamepass, לא יודע אם זה נחשב בשורה טובה, הגרסה גם תכלול את כל ההרחבות שיצאו עד היום.
https://news.xbox.com/en-us/2021/09/28/ ... tember-30/

נראה שהיחסים של Square Enix עם הGamepass מתחממים, יש כבר לא מעט משחקים שלהם בשירות כולל המון מכותרי FF.

היחסים מתחממים, המון משחקים שלהם מגיעים לGP וקריסטל דינמיקס עובדים על PD. רכישה מתקרבת? …

Sqaure מייצרת בערך Revenue של 2 מיליארד דולר בשנה, בוא נגיד עם מכפיל של 5 (נגיד שהיא גדלה לא רע) וצריך לתת ערך מוסף ברכישה אז זה עסקה של 15-20 מיליארד דולר, לא רואה את מיקרוסופט שופכת כל כך הרבה כסף על ביזנס יחסית איזוטרי. בסוף Gaming מייצר למיקרוסופט כיום איזה 18 מיליארד דולר בשנה (הפלייסטישן מייצר כיום לסוני 25 מיליארד דולר בשנה להשוואה), שזה בערך 5% מהפעילות של החברה בRevenue. זה אומנם Section מאוד צומח שהם רואים בו מנוע צמיחה עתידי (שמעתי את זה מפיו של מספר 2 בחברה) ורואים את ההשקעה, אבל זה ממש לא הCore, לא רואה רכישות שמתחרות בLinkedin וnuance שממש נמצאים בCore הפעילות של החברה.

מה גם שהיא יפנית, בטח יש להם איזה קוד בושידו שאוסר עליהם להמכר לחברה שאינה יפנית. אם כבר לרכוש את Crystal dynamics מSquare נשמע הרבה יותר הגיוני.

סקוור חברה פומבית כך שלא צריך לנחש, הם שווים היום בדיוק 6.51 מליארד דולר בשער היין הנוכחי. כמובן שכדי להמתיק את העסקה אפשר לשלם יותר פר מניה מהשווי האמיתי, אבל אני לא רואה סיבה להוציא 20 מליארד על חברה שיש לה market cap של 6. זאת רכישה בגודל של בת׳זדה, אם מיקרוסופט מוכנה לעשות מהלך ענק כזה שוב אז סקוואר הם בחירה לא רעה. הם מקבלים את יפן על מגש של כסף שזה שוק שמיקרוסופט די חמים עליו ומפתחות כמו קריסטל דינאמיקס שעם הזמן והתקציב המתאים יכולה להפיק דברים מאוד מעניינים.

אגב, אני אישית נגד המגה רכישות הללו, אי אפשר להשוות את הערך של אינסומניאק ב-300 מליון לעומת בת׳זדה ב-7.5 מליארד, אין ספק שערך לדולר הרבה יותר טוב באינסומניאק. אני בעד ללכת אחרי חברות כמו רמדי או אסובו, לא מנגנונים ענקיים כמו מפיצה.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 30 ספטמבר 2021, 13:32

DrKeo כתב:
Death_119 כתב:
DrKeo כתב:
Death_119 כתב:Avengers של Crystal dynamics מגיע היום לGamepass, לא יודע אם זה נחשב בשורה טובה, הגרסה גם תכלול את כל ההרחבות שיצאו עד היום.
https://news.xbox.com/en-us/2021/09/28/ ... tember-30/

נראה שהיחסים של Square Enix עם הGamepass מתחממים, יש כבר לא מעט משחקים שלהם בשירות כולל המון מכותרי FF.

היחסים מתחממים, המון משחקים שלהם מגיעים לGP וקריסטל דינמיקס עובדים על PD. רכישה מתקרבת? …

Sqaure מייצרת בערך Revenue של 2 מיליארד דולר בשנה, בוא נגיד עם מכפיל של 5 (נגיד שהיא גדלה לא רע) וצריך לתת ערך מוסף ברכישה אז זה עסקה של 15-20 מיליארד דולר, לא רואה את מיקרוסופט שופכת כל כך הרבה כסף על ביזנס יחסית איזוטרי. בסוף Gaming מייצר למיקרוסופט כיום איזה 18 מיליארד דולר בשנה (הפלייסטישן מייצר כיום לסוני 25 מיליארד דולר בשנה להשוואה), שזה בערך 5% מהפעילות של החברה בRevenue. זה אומנם Section מאוד צומח שהם רואים בו מנוע צמיחה עתידי (שמעתי את זה מפיו של מספר 2 בחברה) ורואים את ההשקעה, אבל זה ממש לא הCore, לא רואה רכישות שמתחרות בLinkedin וnuance שממש נמצאים בCore הפעילות של החברה.

מה גם שהיא יפנית, בטח יש להם איזה קוד בושידו שאוסר עליהם להמכר לחברה שאינה יפנית. אם כבר לרכוש את Crystal dynamics מSquare נשמע הרבה יותר הגיוני.

סקוור חברה פומבית כך שלא צריך לנחש, הם שווים היום בדיוק 6.51 מליארד דולר בשער היין הנוכחי. כמובן שכדי להמתיק את העסקה אפשר לשלם יותר פר מניה מהשווי האמיתי, אבל אני לא רואה סיבה להוציא 20 מליארד על חברה שיש לה market cap של 6. זאת רכישה בגודל של בת׳זדה, אם מיקרוסופט מוכנה לעשות מהלך ענק כזה שוב אז סקוואר הם בחירה לא רעה. הם מקבלים את יפן על מגש של כסף שזה שוק שמיקרוסופט די חמים עליו ומפתחות כמו קריסטל דינאמיקס שעם הזמן והתקציב המתאים יכולה להפיק דברים מאוד מעניינים.

אגב, אני אישית נגד המגה רכישות הללו, אי אפשר להשוות את הערך של אינסומניאק ב-300 מליון לעומת בת׳זדה ב-7.5 מליארד, אין ספק שערך לדולר הרבה יותר טוב באינסומניאק. אני בעד ללכת אחרי חברות כמו רמדי או אסובו, לא מנגנונים ענקיים כמו מפיצה.

אני לא מסכים, דווקא במקרה של בת'זדה כל מפתחת שם היא בערך יהלום בפני עצמו. העיסקה מאוד משתלמת, לפחות לי כשחקן.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 ספטמבר 2021, 13:42

לדעתי כמו שכתבתי בתגובה הראשונה על הסיפור של PD - זה הכל עניין של כמה סקוור רוצה את CD אחרי הכשלון של הנוקמים (וגם של הTR השלישי, אבל מיקרוסופט ריככה את זה עם ה-100 מליון דולר עבור בלעדיות זמנית של שנה בלבד)... אם הם לא מעוניינים יותר בצוות הזה אז הם ישמחו מאוד לשחרר אותם ולקבל צ'ק שמן מאוד ממיקרוסופט... תכל'ס גם אם הם כן מעוניינים בהם - זה הכל שאלה של מספר האפסים שעל הצ'ק.

לגבי סקוור כמפיצה - הם לא בכיוון של למכור, אבל גם כאן - אם מיקרוסופט יציעו 30 מיליארד - אז הם יסכימו :)

DEATH - לא חושב שיש שם הרבה יהלומים אמיתיים... מאז סקיירים הם לא עשו שום דבר שמעניין אותי באופן אישי, אבל ID הוסיפו להם הרבה מאוד אז הם וארקיין שווים בהחלט, כל השאר - מבחינתי צריכים להוכיח את עצמם מחדש.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 ספטמבר 2021, 13:55

Death_119 כתב:אני לא מסכים, דווקא במקרה של בת'זדה כל מפתחת שם היא בערך יהלום בפני עצמו. העיסקה מאוד משתלמת, לפחות לי כשחקן.

אתה צודק שיש שם כמה חברות ששוות לא מעט, אבל כשמיקרוסופט קנתה אותם הם קבלו 8 חברות, זה אומר שבממוצע הם שלמו בערך מליארד דולר לכל חברה שהם קבלו. בת׳זדה שווה מליארד? בהחלט, עם פרנצ׳ייזים כמו ES ו-FO הם אווז שמטיל ביצי זהב. אבל טנגו גיימס? אלפא דוגס? שלא תבין אותי לא נכון, חברות כמו ארקיין או טנגו הן חברות שאני מאוד אוהב, אבל הן לא שוות מליארד דולר. בו נגיד את זה ככה, מיקרוסופט שלמה x32 ״אינסומניאקים״ על בת׳זדה. אין ספק שיש שם צוותים מעולים, אבל זה שווה ערך ללרכוש 32 אינסומניאק? זה מטורף לגמרי. אני לא חושב שיש בכלל צל של ספק שדולר פר ערך אינסומניאק הייתה רכישה הרבה יותר טובה.

אבל אני לא הייתי במשרדים של MS ברכישה, יכול להיות שהם בכלל בצעו כזאת מגה רכישה למטרות מס, אולי זה היה להם סופר משתלם כלכלית. אבל כשמסתכלים על זה בצורה יבשה ולא מיודעת, דולר לערך, ברור שאינסומניאק רכישה הרבה יותר טובה, אפילו אם אני חושב שרוב המפתחות של זינמאקס טובות ממנה.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 30 ספטמבר 2021, 14:08

Laskin כתב:לדעתי כמו שכתבתי בתגובה הראשונה על הסיפור של PD - זה הכל עניין של כמה סקוור רוצה את CD אחרי הכשלון של הנוקמים (וגם של הTR השלישי, אבל מיקרוסופט ריככה את זה עם ה-100 מליון דולר עבור בלעדיות זמנית של שנה בלבד)... אם הם לא מעוניינים יותר בצוות הזה אז הם ישמחו מאוד לשחרר אותם ולקבל צ'ק שמן מאוד ממיקרוסופט... תכל'ס גם אם הם כן מעוניינים בהם - זה הכל שאלה של מספר האפסים שעל הצ'ק.

לגבי סקוור כמפיצה - הם לא בכיוון של למכור, אבל גם כאן - אם מיקרוסופט יציעו 30 מיליארד - אז הם יסכימו :)

DEATH - לא חושב שיש שם הרבה יהלומים אמיתיים... מאז סקיירים הם לא עשו שום דבר שמעניין אותי באופן אישי, אבל ID הוסיפו להם הרבה מאוד אז הם וארקיין שווים בהחלט, כל השאר - מבחינתי צריכים להוכיח את עצמם מחדש.

זה ממש עניין של טעם, אני אישית מאוד נהנתי מהמשחקים של דום/Wolfenstien (לטעמי מדובר בריבוט סופר מוצלח בשני המקרים), שני הכותרים בכל סדרה היו מעולים ונהנתי מהם בטירוף. Arkane היא בכלל יהלום עם סדרת Prey/Dishonored ועכשיו Deathloop (הם ממש ברמה הכי גבוהה של AAA בימינו). על בתז'דה אין מה להכביר, אוהב או לא - FO כולל 4 היו מעולים וכולנו השקענו בהם עשרות שעות בין אם סיימנו או לא. סקיירים זה כבר תופעה בפני עצמה :).

Tango גם מעולה בז'אנר שלה, נראה איך יצא Ghostwire, הם יודעים לעשות RE לא פחות טוב מCapcom בימינו.

אני חושב שמיקורוספט עשתה מהלך נכון, היא השתלטה על ז'אנר הFPS והתפקידים המערבי ברכישה הזאת (לצד מהלך קודם עם אובסידיאן). מי שאוהב את הז'אנרים המדוברים מאוד מרוצה.
נערך לאחרונה על ידי Death_119 ב 30 ספטמבר 2021, 14:26, נערך פעם 1 בסך הכל.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 ספטמבר 2021, 14:24

כן, אני לגמרי מסכים לגבי ID - הם יהלום, גם ארקיין למרות שאני לא מתחבר למשחקים שלהם בהחלט עקביים ועושים משחקים של 8 גבוה כמעט תמיד...
אבל זהו, בת'סדה צריכים להוכיח את עצמם מחדש, פולאאוט מאז ומתמיד לא היה כוס התה שלי, אבל סקיירים כן, והוא היה גם המשחק האחרון שלהם שנהניתי בו.... עניין של טעם אבל הרבה יסכימו שגם פולאאוט 4 היה נפילה לא קטנה, הלוואי וסטארפילד יחזיר אותם לגדולה, אני מאוד אשמח לקפוץ ולשחק במשחק כזה אם הוא יהיה גם עם גיימפליי נורמלי, מה שלא מצאתי בפולאאוט.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 ספטמבר 2021, 15:00

אני חושב שיש ברכישה של בת׳זדה אפילו 10 צוותים שהם רמה מעל לאינסומניאק, אבל עדין 7.5 מליארד זה סכום הזי.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 30 ספטמבר 2021, 15:30

לי אישית קשה להאמין שסקוור יוותרו על CD גם בגלל שיש להם שאיפות גדולות לגבי טומב ריידר וגם בגלל שמבחינתם להשכיר את CD למייקרוסופט זה פשוט סידור מעולה, לשני הצדדים זה בדיוק מה שסגה עושים הרי עם Age of Empiers 4 :).

כאילו כמו שלאסקין אמר בסופו של דבר זה רק עניין של מה יהיה גובה הצ'ק שמייקרוסופט תהיה מוכנה לשלם לסקוור עבור CD אבל קשה לי להאמין
שמייקרוסופט תסכים לשלם עליהם סכום שעבור סקוור יהיה שווה את האובדן של כל התוכניות שהם בונים.

כאילו, אם פרפקט דארק יהיה הצלחה פשוט מסחררת באיזשהו מדד שאפשר למדוד/מכירות או Play time של מאות אלפי שעות בגיימפאס/או ציונים בשמים של 96
אז כן מניח שיהיה שווה למייקרוסופט לשלם כמה שסקוור רק יבקשו אבל קשה לי להאמין שפרפקט דארק יהיה כזו הצלחה במקום זה שווה פשוט להשכיר את CD
כל פעם שהם ירצו לעבוד איתם :)

בנוגע לקנייה של סקוור עצמה על ידי מייקרוסופט, איינסידרים רמזו שתהיה רכישה שתעשה רעידת אדמה, אבל מייק כבר ניסו לרכוש אותם שסקוור היו במצב
הרבה יותר קרוב לפשיטת רגל מהיום והם סירבו אז קשה לי להאמין שהם יהיו מעוניינים הפעם.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 30 ספטמבר 2021, 19:04

Laskin כתב:לדעתי כמו שכתבתי בתגובה הראשונה על הסיפור של PD - זה הכל עניין של כמה סקוור רוצה את CD אחרי הכשלון של הנוקמים (וגם של הTR השלישי, אבל מיקרוסופט ריככה את זה עם ה-100 מליון דולר עבור בלעדיות זמנית של שנה בלבד)... אם הם לא מעוניינים יותר בצוות הזה אז הם ישמחו מאוד לשחרר אותם ולקבל צ'ק שמן מאוד ממיקרוסופט... תכל'ס גם אם הם כן מעוניינים בהם - זה הכל שאלה של מספר האפסים שעל הצ'ק.

CD לא פיתחו את TR השלישי, אלא איידוס מונטריאול, ואני חייב לומר, שהוא היה אחלה משחק.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 ספטמבר 2021, 19:51

אני אפילו לא שיחקתי בו, לא דיברתי על האיכות אלא על המכירות, זכור לי שמכר הרבה מתחת למצופה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 30 ספטמבר 2021, 19:56

Laskin כתב:אני אפילו לא שיחקתי בו, לא דיברתי על האיכות אלא על המכירות, זכור לי שמכר הרבה מתחת למצופה

אין לי באמת סבלנות ללכת ולחפש את הפרטים וכו', אבל ככה מהראש, אני זוכר שהוא מכר לא רע בכלל, אבל שהם ציפו לאיזה מספר מופרך בשיגור (מעל 7 מיליון? אבל שוב, זה סתם בשליפה), שאותו הוא לא מכר.

בכל מקרה, לא CD פיתחו אותו, ואולי הוא אכזב במכירות, אבל הוא היה משחק ממש טוב (לטעמי טוב מRISE עם ה100 מיליון דולר הידועים לשמצה שלו).
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 ספטמבר 2021, 20:03

טוב לדעת, יש לי אותו בפס5 והוא קיבל פאטצ׳ים ממש טובים אז אנסה אותו אחרי Kena וההרחבה של OW

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 01 אוקטובר 2021, 10:16

Tango כבר עובדים עכשיו על משחק חדש עוד לפני שסיימו עם GhostWire: Tokyo המידע הזה מגיע רשמית מהאגדה עצמה, מיאקמי. על המשחק החדש הזה יעבוד הבמאי המוכשר של the evil within 2.

בטח כולנו נסכים, שבטסדה היתה חתיכת רכישה משתלמת למייק, לא? תראו מה זה הם לא מפסיקים לתקתק משחקים שינו את הצד א' של מייק לגמרי.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 02 אוקטובר 2021, 09:40

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 02 אוקטובר 2021, 09:48

glass man כתב:Tango כבר עובדים עכשיו על משחק חדש עוד לפני שסיימו עם GhostWire: Tokyo המידע הזה מגיע רשמית מהאגדה עצמה, מיאקמי. על המשחק החדש הזה יעבוד הבמאי המוכשר של the evil within 2.

בטח כולנו נסכים, שבטסדה היתה חתיכת רכישה משתלמת למייק, לא? תראו מה זה הם לא מפסיקים לתקתק משחקים שינו את הצד א' של מייק לגמרי.

אם כבר TSG, ספנסר מנסה שוב להתחנף ליפנים בתקווה שיותר מ-100 מהם ירכשו את הקונסולה בצורה חודשית וScarlet nexus הגיע אתמול לGamepass.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 02 אוקטובר 2021, 14:39

הבעיה של ספנסר היא שאפילו הPC מקבל את כל המשחקים היפנים ורק הבוקס לא.
אפילו הגיימפאס לא מרשים את היפנים כי בתרבות שלהם, הם קונים משחק מהר בהשקה ואז מוכרים אותו תוך חודש ביד שניה לפני שיורד הערך הכספי שלו מקסימום מפסידים איזה 10 יין. אז כל הערך המוסף של הגיימפאס עובר לידם.

Chen
Trainee

הודעהעל ידי Chen » 04 אוקטובר 2021, 21:02

Tales of Vesperia עוזב את הגיימפאס. חדשות נוראיות, וגם רציתי לעשות לו ריפליי אז אולי אני אקנה אותו עכשיו שהוא רק עשר דולר.
משחק אחר שנכנס לגיים פאס זה Unsighted שמהקצת ששיחקתי בו משחק לא רע בכלל. אפילו יש לו אקטיב רילוד, שזה מפתיע בשביל משחק דו מימד אבל עדיין.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 07 אוקטובר 2021, 11:17

https://www.polygon.com/22710480/back-4 ... tober-2021

BACK 4 BLOOD מגיע שבוע הבא לגיים פאס!!! פאק יסססססס!!! :ugeek: :ugeek: :ugeek: :ugeek:

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 07 אוקטובר 2021, 11:45

מגניב, אבל ניסיתי אותו בבטא הפתוחה והוא ממש meh לדעתי

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 07 אוקטובר 2021, 12:41

Laskin כתב:מגניב, אבל ניסיתי אותו בבטא הפתוחה והוא ממש meh לדעתי

וואלה??? :cry:
מה, אכזבה לעומת לפט פור דאד?

Chen
Trainee

הודעהעל ידי Chen » 07 אוקטובר 2021, 12:57

Golan כתב:

לא ניסיתי אותו בעצמי כי לא שיחקתי בבטא, אבל אם המשחק יוצא והוא סבבה אני זורם איתך להריץ את הקמפיין
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 07 אוקטובר 2021, 13:08

Chen כתב:
Golan כתב:

לא ניסיתי אותו בעצמי כי לא שיחקתי בבטא, אבל אם המשחק יוצא והוא סבבה אני זורם איתך להריץ את הקמפיין

יאללה, בכיף :)
נחכה שייצא שבוע הבא.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 07 אוקטובר 2021, 14:10

הרבה פחות כיף מL4D בזמנו, אבל אולי במשחק המלא יש שלבים הרבה יותר טובים... מה שאני שיחקתי הרגיש כמו נוסחא ישנה ומוכרת... זה כמו פאר קריי - זה לא שזה ממש רע, אלא שפשוט זה לא מעניין כי כבר חוויתי משהו כזה בדיוק, מספר פעמים, ובגלל שעברו הרבה מאוד שנים זה כבר לא מעניין אותי, קיוויתי שיחדש קצת וברור שיש דברים שהוא מנסה, אבל זה בפועל עדיין מרגיש אותו משחק, בקטע רע. אישית אני אתפלא אם יהיה לו ממוצע של יותר מ-75.

התנין
Trainee

הודעהעל ידי התנין » 10 אוקטובר 2021, 16:34

טוב, אז אני קרוב לחודש עם ה xbox ועם מנוי החיים פאס, ואני חייב להגיד שזה לא מנוי מי יודע מה. רוב המשחקים שם מאוד ישנים, עוד מתקופת ה 360, וקשה לשחק בהם על המסך הגדול אחרי שהתרגלנו לרמה מסוימת. השאר הם משחקי ספורט או אונליין שלא מעניינים אותי.
המשחק היחיד שמצאתי בו עניין הוא fallout 4. נראה לי שלא אמשיך עם המנוי.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 10 אוקטובר 2021, 16:52

קשה לי מאוד להאמין שזה המשחק היחיד שמצאת בו עניין… חפש שוב :)

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot], Google [Bot] ו־ 28 אורחים