Xbox One | הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: Xbox One | הנושא הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 08 ספטמבר 2013, 19:01

Yahel12 כתב:
שלום,קודם כול תודה.

יש לי כמה שאלות:

1.אם הזמנת מאמאזון איטליה זה לא אומר שהקונסולה תגיע בשפה איטלקית? או שמן הסתם זה ניתן לשינוי?

2.היא נשלחת אליך ביום ההשקה עם חברת משלוחים חיצונית? (UPS,FEDEX,DHL).

3.מה הסיבה שאי אפשר להזמין עם AMAZON USA/UK?

4.למרות שההשקה קרובה מאוד,זה לא קצת סיכון להזמין אותה עכשיו? כי עוד לא ידוע ב100% אם היא תעבוד בישראל ללא התמיכה הרשמית כמו שהיה עכשיו עם ה-360.

5.תודה (- :

1) זאת קונסולה אירופאית, אתה אמור להיות מסוגל לבחור שפה בהפעלה ראשונה
2) הם שולחים בהשקה עם חברת משלוחים רצינית והם כבר שלחו לי מייל שאני אקבל אותה ב27 לנובמבר
3) הספקים שם החליטו שהם לא רוצים לשלוח לישראל. למה? אין לי מושג מה הסיבות שלהם
4) אני לא מרגיש סיכון כי היא תעבוד בישראל, מקירסופט כבר אמרו שגם אם אתה לא בארץ שיש בה שיגור רשמי אתה יכול להשתמש בה ותוכן לא יחסם
5) בכיף
We're just normal men. We're just innocent men

Yahel12
Warrior

הודעהעל ידי Yahel12 » 08 ספטמבר 2013, 19:17

וואו, 27 בנובמבר זה ממש מצוין עם איזו חברה זה מגיע אליך?
אני עכשיו ניסיתי להזמין דרך הקישור שנתת לי, כתב לי שאין באפשרותם לשלוח את הקונסולה למיקום שלי.. יש לך מושג למה?

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 08 ספטמבר 2013, 19:41

The first Xbox One consoles starting their journey
http://majornelson.com/2013/09/04/the-f ... r-journey/
The first case of consoles packaged and ready to go: And here is first pallet loaded and ready for the journey to your local retailer for November 22nd:

תמונה

תמונה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 09 ספטמבר 2013, 04:48

GolanBerlin כתב:אני אולי אקנה Xbox One, כדי קצת להתרענן מסוני. אתם יכולים לעדכן אותי בכל החדשות? אני כבר מבולבל לגמרי. אפשר לשחק במשחקי יד שניה? המשחקים הם בדיסק או בקוד? יהיה אפשר לשחק בארץ אפילו שישראל לא נתמכת? והאם צריך להתחבר לאינטרנט כל 24 שעות?

וזה נכון שהקינקט מצלם אותי כל הזמן?

אפשר לשחק במשחקי יד שניה.
המשחקים בדיסק, או בהורדה. בחירה שלך.
יהיה אפשר לשחק גם בארץ. מייקרוסופט אמרו מפורשות שאפשר לשחק גם בארצות שהן לא חלק מההשקה הרשמית ושהם לא יחסמו תוכן דיגיטלי לפי מיקום.
לא צריך להתחבר לאינטרנט כל 24 שעות. צריך חיבור בפעם הראשונה שמפעילים את המכשיר, כדי להוריד איזה עדכון ואחרי זה אפשר להיות בלי חיבור בכלל.
הקינקט מצלם אותך, רק כשהוא צריך במשחקים, או שיחות סקייפ, או כשאתה מפעיל אותו והמערכת רוצה לזהות אותך. אתה יכול לא לחבר אותו בכלל, או לכבות אותו.
תמונה

Yahel12
Warrior

הודעהעל ידי Yahel12 » 08 ספטמבר 2013, 20:52

DrKeo כתב:1) זאת קונסולה אירופאית, אתה אמור להיות מסוגל לבחור שפה בהפעלה ראשונה
2) הם שולחים בהשקה עם חברת משלוחים רצינית והם כבר שלחו לי מייל שאני אקבל אותה ב27 לנובמבר
3) הספקים שם החליטו שהם לא רוצים לשלוח לישראל. למה? אין לי מושג מה הסיבות שלהם
4) אני לא מרגיש סיכון כי היא תעבוד בישראל, מקירסופט כבר אמרו שגם אם אתה לא בארץ שיש בה שיגור רשמי אתה יכול להשתמש בה ותוכן לא יחסם
5) בכיף

מסיבה לא ידועה ודי מוזרה הייתי אומר,AMAZON.COM הסכים לשלוח לי XBOX ONE.. ( : ודווקא מאיטליה לא הסכימו

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 09 ספטמבר 2013, 05:00

Yahel12 כתב:

מסיבה לא ידועה ודי מוזרה הייתי אומר,AMAZON.COM הסכים לשלוח לי XBOX ONE.. ( : ודווקא מאיטליה לא הסכימו

אם אני לא טועה, המשלוח הרבה יותר יקר דרך ארה"ב.

ניסית אמזון ספרד?
תמונה

Yahel12
Warrior

הודעהעל ידי Yahel12 » 08 ספטמבר 2013, 21:05

את האמת שארצות הברית לא מציעים משלוח מהיר,רק של 20 יום,אני אנסה את ספרד ונראה מה הולך איתם,אעדכן פה.

עדכון-ספרד לא שולחים,אם אפשר לקבל פה עצות,שווה לי פשוט להזמין מארצות הברית ולקבל אותו רק בינואר?

ואם אני מזמין מארצות הברית אני גם צריך לקנות שנאי מתח? (לחשמל, כרגע יש לי 360 אמריקאי עם שנאי מתח..)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 ספטמבר 2013, 05:19

Yahel12 כתב:את האמת שארצות הברית לא מציעים משלוח מהיר,רק של 20 יום,אני אנסה את ספרד ונראה מה הולך איתם,אעדכן פה.

עדכון-ספרד לא שולחים,אם אפשר לקבל פה עצות,שווה לי פשוט להזמין מארצות הברית ולקבל אותו רק בינואר?

ואם אני מזמין מארצות הברית אני גם צריך לקנות שנאי מתח? (לחשמל, כרגע יש לי 360 אמריקאי עם שנאי מתח..)

כן, תצטרך שנאי. נסה את גרמניה, מוזר לי שאיטליגיה לא שולחים לך, איפה בארץ אתה גר?

Yahel12
Warrior

הודעהעל ידי Yahel12 » 08 ספטמבר 2013, 21:25

AMAZON USA מציעים משלוח GLOBAL PRIORITY שלוקח עד 5 ימי עסקים אבל עקב ביקוש גבוה יגיע אליי רק בתחילת-אמצע ינואר.

AMAZON GERMANY מציעים משלוח רגיל שאני בכלל לא יודע איך אני מקבל אותו אם אני צריך להוציא אותו מהמכס וכול מיני התעסקויות,וזה לוקח 20 יום בעלות יחסית נמוכה.

אני מתלבט.. מה לעשות חברים?

ועוד שאלה קטנה הONE תהיה REGION LOCKED? מקווה מאוד שלא :cry:

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 08 ספטמבר 2013, 22:58

Nucleus_Dawn כתב:
אפשר לשחק במשחקי יד שניה.
המשחקים בדיסק, או בהורדה. בחירה שלך.
יהיה אפשר לשחק גם בארץ. מייקרוסופט אמרו מפורשות שאפשר לשחק גם בארצות שהן לא חלק מההשקה הרשמית ושהם לא יחסמו תוכן דיגיטלי לפי מיקום.
לא צריך להתחבר לאינטרנט כל 24 שעות. צריך חיבור בפעם הראשונה שמפעילים את המכשיר, כדי להוריד איזה עדכון ואחרי זה אפשר להיות בלי חיבור בכלל.
הקינקט מצלם אותך, רק כשהוא צריך במשחקים, או שיחות סקייפ, או כשאתה מפעיל אותו והמערכת רוצה לזהות אותך. אתה יכול לא לחבר אותו בכלל, או לכבות אותו.

אוקיי, ממש תודה. אבל אני זוכר שמיקרוסופט אמרו שהקינקט צריך להיות מחובר כל הזמן, אז הם ביטלו את זה?

ואם אני קונה מאמזון איטליה/גרמניה/ספרד כמו שנדב קנה, אני אצטרך מתאם חשמלי מיוחד?

Yahel12 כתב:AMAZON USA מציעים משלוח GLOBAL PRIORITY שלוקח עד 5 ימי עסקים אבל עקב ביקוש גבוה יגיע אליי רק בתחילת-אמצע ינואר.

AMAZON GERMANY מציעים משלוח רגיל שאני בכלל לא יודע איך אני מקבל אותו אם אני צריך להוציא אותו מהמכס וכול מיני התעסקויות,וזה לוקח 20 יום בעלות יחסית נמוכה.

אני מתלבט.. מה לעשות חברים?

ועוד שאלה קטנה הONE תהיה REGION LOCKED? מקווה מאוד שלא :cry:

אני לא מציע לך לרכוש מאמריקה בכל מקרה, כי זה סתם מעצבן להסתבך עם חשמל לא ישראלי.

בדקתי בשבילך בנוגע לגרמניה (דויטשלנד, דויטשלנד איבר אלס...). יעלה לך 2,058 ש"ח כולל משלוח, לפני מיסים, וזה יגיע אליך תוך 7-19 ימי עסקים.

בנוגע לגרסת Day One - נגמר להם במלאי. נדב, איפה אתה רואה גרסה של פורצה בדיוק?

יש לך שם באנדל עם COD: Ghost, שתעלה לך 2,203 ש"ח, לפני מיסים. גם זה יגיע אליך תוך 7-19 ימי עסקים.

תנסה לבדוק באמזון ספרד ובאמזון איטליה.

וכן, הקונסולה נעולת איזורים.
נערך לאחרונה על ידי Golan ב 08 ספטמבר 2013, 23:47, נערך 2 פעמים בסך הכל.

Yahel12
Warrior

הודעהעל ידי Yahel12 » 08 ספטמבר 2013, 23:42

לא,רק אם תקנה מארצות הברית.

מאיפה עדיף לקנות? כולל זמני משלוח וכ'ו, מישהו יכול להגיד לי אם כדאי לקנות מאמאזון גרמניה? ובכללי יש אתר יותר טוב לקנות מבחינת מחיר וזמן משלוח?

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 08 ספטמבר 2013, 23:47

עניתי לך בהודעה הקודמת. אני מנסה לבדוק בשבילך מה קורה באמזון ספרד ואיטליה.

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 09 ספטמבר 2013, 00:01

מסתבר שאפשר לקנות מאמזון בריטניה, וזה יגיע אליך תוך 2-4 ימים. הקאץ': זה גרסה רגילה, בלי פורצה 5 ובלי פיפא. המחיר: מקסימום 2,857 ש"ח. ואני אומר מקסימום כי בהזמנה שלך אמזון לוקחים ממך 676.851328 ש"ח עבור מיסים. אם המיסים שלך יעלו יותר מזה - אתה לא תצטרך להוסיף עוד כסף. אם המיסים שלך יעלו פחות מזה - הם יחזירו לך את ההפרש.

או שאתה יכול ללכת על הגרסה הרגילה, שלוקחת 7-19 ימים אבל שם אין את הקומבינה של המיסים.

אני מציע לך פשוט לחכות כמה ימים עד שהמלאי של ה-Day One Edition יתמלא, ואז תחליט.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 ספטמבר 2013, 08:22

GolanBerlin כתב:
אוקיי, ממש תודה. אבל אני זוכר שמיקרוסופט אמרו שהקינקט צריך להיות מחובר כל הזמן, אז הם ביטלו את זה?

ואם אני קונה מאמזון איטליה/גרמניה/ספרד כמו שנדב קנה, אני אצטרך מתאם חשמלי מיוחד?

אני לא מציע לך לרכוש מאמריקה בכל מקרה, כי זה סתם מעצבן להסתבך עם חשמל לא ישראלי.

בדקתי בשבילך בנוגע לגרמניה (דויטשלנד, דויטשלנד איבר אלס...). יעלה לך 2,058 ש"ח כולל משלוח, לפני מיסים, וזה יגיע אליך תוך 7-19 ימי עסקים.

יש לך שם באנדל עם COD: Ghost, שתעלה לך 2,203 ש"ח, לפני מיסים. גם זה יגיע אליך תוך 7-19 ימי עסקים.

כאן ראיתי אותה.

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 09 ספטמבר 2013, 00:26

אז זהו, הם לא שולחים לישראל יותר. אין לי מושג למה. אולי האיטלקים בעד סוריה או משהו, אז הם החליטו להיות ברוגז.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 09 ספטמבר 2013, 00:37

GolanBerlin כתב:

כן. הם ביטלו את זה שהקינקט חייב להיות מחובר.
הקונסולה לא נעולת אזורים.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 09 ספטמבר 2013, 01:31

חבר'ה כנסו מהר לפני ש MS תעיף את זה,יש פה הדלפה של ה DASHBOARD של ה X1!:

אין לי מושג מי הבנאדם הזה ואיך יש לו את המכשיר,אני משער שהוא קרוב משפחה של מישהו שעובד במייקרוסופט,מוזר לי שהוא מעז להראות לשבריר שנייה את פרצופו ולסכן את מי שאיפשר לו להשתעשע עם הקונסולה.

אהבתי את האפשרות לדפדף בתפריט בזמן שהמשחק רץ בחלון קטן.
נערך לאחרונה על ידי bling ב 09 ספטמבר 2013, 01:34, נערך פעם 1 בסך הכל.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 09 ספטמבר 2013, 01:32

אם לא הורידו את זה עד שתראו את זה:
http://www.vg247.com/2013/09/08/xbox-on ... -in-video/
מישהו עם Xbox one מדגים את הקונסולה וה-UI היפה ביותר, יש לציין, וכמה שהוא מגיב טוב.

עריכה:
הקדימו אותי בדקה (:

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 09 ספטמבר 2013, 01:38

Laskin כתב:אם לא הורידו את זה עד שתראו את זה:
http://www.vg247.com/2013/09/08/xbox-on ... -in-video/
מישהו עם Xbox one מדגים את הקונסולה וה-UI היפה ביותר, יש לציין, וכמה שהוא מגיב טוב.

עריכה:
הקדימו אותי בדקה (:

ראית גם איזה מהר הוא חוזר לרייז? אפילו הוא הופתע מזה למרות שהוא מכיר את המערכת כשהוא אמר "אה המשחק כבר רץ".
מרשים מאוד.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 09 ספטמבר 2013, 01:39

המשחקים לא עוצרים כשלוחצים על HOME? זה זוועה. אני מקווה שזה ישתנה, או שתהייה אפשרות להגדיר את זה אחרת.

חוץ מזה, נראה מצוין. לא ממש למדנו הרבה. מגניב לגמרי שאפשר לשים משחק בצד ולעשות מה שמתחשק לנו ואז לחזור בדיוק למקום שבו עצרנו.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 09 ספטמבר 2013, 01:46

בהחלט נראה סקסי. אבל הבחור אידיוט, מיקרוסופט הולכים לזיין לו את התחת.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 09 ספטמבר 2013, 01:49

GolanBerlin כתב:בהחלט נראה סקסי. אבל הבחור אידיוט, מיקרוסופט הולכים לזיין לו את התחת.

אני מניח שהם יסתפקו בלפטר את אבא שלו.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 09 ספטמבר 2013, 01:49

GolanBerlin כתב:בהחלט נראה סקסי. אבל הבחור אידיוט, מיקרוסופט הולכים לזיין לו את התחת.

יותר נכון לאבא שלו/דוד שלו שבתורם יזיינו את התחת לו :)
חצי מהתגובות לסרטון הן בסגנון של "ילד אדיוט אתה דופק את מי שנתן לך את המכשיר" וכו'

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 09 ספטמבר 2013, 01:50

Nucleus_Dawn כתב:המשחקים לא עוצרים כשלוחצים על HOME? זה זוועה. אני מקווה שזה ישתנה, או שתהייה אפשרות להגדיר את זה אחרת.

חוץ מזה, נראה מצוין. לא ממש למדנו הרבה. מגניב לגמרי שאפשר לשים משחק בצד ולעשות מה שמתחשק לנו ואז לחזור בדיוק למקום שבו עצרנו.

לא שאני נגד שתהיה אופציה שזה יעצור לי את המשחק, אבל אם אני משחק מולטי פלייר למשל - אני אעדיף לראות ולשמוע מה קורה (אם אני מת וזה עוקב אחר הדמות של מישהו אחר, כמו שקורה בדרך כלל ומלכתחילה הסיבה העיקרית להכנס לדאשבורד לשלוח הודעה או משהו, כי מה כהר צריך לעשות שם באמצע משחק, אם לא זה?), ואם אני רוצה לעשות משהו שלוקח קצת יותר זמן מתי שאני משחק סינגל - אני קודם אלחץ על כפתור הPause ואז על הכפתור המרכזי, זה לא התעמלות ממש קשה, ובתור דיפולט - זה יהיה דינמי יותר. גם יפה יותר וגם יותר פרקטי בעיני.

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 09 ספטמבר 2013, 01:56

Nucleus_Dawn כתב:אני מניח שהם יסתפקו בלפטר את אבא שלו.

bling כתב:יותר נכון לאבא שלו/דוד שלו שבתורם יזיינו את התחת לו :)
חצי מהתגובות לסרטון הן בסגנון של "ילד אדיוט אתה דופק את מי שנתן לך את המכשיר" וכו'

אבל לכו תדעו... אולי זה הדלפה מבוימת.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 110 אורחים