הנושא הרישמי למשחקי Blood Souls Ring

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: הנושא הרישמי למשחקי Dark Souls ו-Blood Borne

הודעהעל ידי DrKeo » 08 מרץ 2022, 20:35

Stick כתב:
ספויילר: הצג
אתה פותח את היכולת הזו באופן חופשי אחרי שתנצח את הבוס הראשי של האזור השני, liurnia of the lakes.
אם עודמלא הגעת לשם אתה יכול לעשות את זה או דרך המבוך הראשון (טירת סטורמויל), או לעקוף אותה לגמרי. פשוט תרכב צפונה וחפש מעבר דרך ההריסות, בסוף אתה תגיע.
הבוס נמצא בתוך הRaya Lucaria Academy, שזה המבוך הגדול השני במשחק.
הקרב קצת טריקי אבל לא הייתי אומר שהוא קשה, זה לא ממש קרב קלאסי של 1 על 1. בעיקר צריך להבין איך להלחם אותו.

עקרונית אתה יכול ללכת לשם ולעשות את זה כבר מההתחלה, או ממש עכשיו, אז בהצלחה :).

אמממ, כן, נראה לי שזה יותר מדי בשבילי כרגע. אני בדיוק בטירת סטורמויל כרגע, אז אני משער שאני אגיע לשם טבעית עוד כמה שעות טובות.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 מרץ 2022, 16:40

הנה משהו הזוי, DF מצאו דרך להריץ את גרסת ה-X1X על ה-XSX. בתאוריה זה נשמע מבטיח, מריצים את המשחק על GPU של 12TF במקום 6TF ומקבלים 60 יציב, נכון? אז זהו, שלא. מסתבר שיש איזו מערכת נסתרת מאחורי הקלעים שעושה scaling לאיכות הגרפית של המשחק בהתאם לכמה מהר ה-GPU מריץ את המשחק. זה אומר שבזמן שגרסת הפרו רצה ב-1800p דמקה וכך גם על הפס5 ולכן על הפס5 המשחק נעול ב-60, גרסת ה-X1 מעלה את הרזולוציה ל-4K טבעי ומתחילה להעלות איכות של אפקטים (למשל שמה AO בכל מקום, כולל העצים, או מפעילה motion blur במקומות שבגרסה הרגילה אין בגלל עומס גרפי). ואז, כתוצאה מזה, גרסת ה-X1 רצה על ה-XSX יותר גרוע משני המצבים הטבעיים של ה-XSX בגלל שבמצב BC לא כל ה-GPU זמין. הזיה, FS מצליחים בכישרון רב למנוע מהמשק לרוץ ב-60 בכל פלטפורמה אפשרית.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 09 מרץ 2022, 17:05

זה באמת כשרון מיוחד.
הם הצליחו ליצור משוואה שבה 2 כפול 1 = 0.9, איכשהו.

עם זאת - אני משוכנע שהם כן יצליחו. מתישהו. ואני עדיין מתכנן לשחק את המשחק הזה על המחשב, אז מקווה שזה יקרה עוד השנה, אבל שם יש בעייה אחרת, דחופה אפילו עוד יותר

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 09 מרץ 2022, 17:16

זה כאילו קצב פריימים יציב זה הדבר *האחרון* שמעניין אותם. יש כוח עודף? בוא נעשה 4K טבעי, בוא נעשה צל לכל עלה, בוא נדחוף כל אפקט שלנו לקצה בצורה לא אופטימלית עד שלא ישאר כוח עודף!
זה הזוי. כן נגיד לזכותם במצב הספציפי הזה שזה האק שלא אמור להיות משוחק בשום שלב (צריך לעקוף את המערכות ולשחק אופליין, לא כמו גרסאת הPS4 על PS5), ועדיין, הכל חוזר לעובדה שאין שום מצב בו הFPS נעול על אף אחת מהקונסולות.

--

ואם נחזור רגע למשחק - אני מניח שזה כבר די חוזר על עצמו לקרוא עד כמה הוא מדהים אותי בכל כמה שעות של משחק, אבל אני באמת לא מנסה לחזור על עצמי, הוא אשכרה ממשיך להדים אותי *מחדש* בכל 5-10 שעות של משחק.
זו כבר הפעם החמישית בערך שאני אומר לעצי בראש "אוקיי, הבנתי מה המשחק הזה מנסה לעשות, מגניב, באמת מרשים, אחלה סקייל ואחלה דבר". ואז פתאום המשחק לוקח אותי לאיזה מקום והופך הכל על הראש. אז כן, גם עכשיו בשעה ה-55 למשחק הגעתי לאזור שלא חשבתי שיהיה משהו כמותו במשחק הזה, והוא עצום ומשנה הכל ו... וואו, המשחק הזה באמת מדהים. זה כבר באמת תקליט שבור אבל אני פשוט ממשיך לאהוב אותו יותר ויותר ככל שאני מתקדם. לא זוכר מתי היה משחק שרק התרגשתי עוד יותר לשחק בו בכניסה לשעה ה-60 שלו, במקום שהוא יחזור על עצמו ואני ארגיש שאני על אוטומט.

מה שכן, זה הזוי איזה בטחון יש להם לשים כל כך הרבה מהמשחק בתוכן הצדדי. וזה לא תוכן צדדי של יוביסופט, זה לא שיש המון תוכן שחוזר על עצמו בצד בשביל מי שמאוד אוהב את המשחק ורוצה להאריך אותו... לא, לפחות מהריצה הזו שלי ומהקווסטים שאני מתמקד בהם זה מרגיש כאילו *המשחק עצמו* הוא בתוכן הצדדי. זה הזוי.
אמרתי כאן אתמול שנלחמתי בדמיגוד שהיה קרב אופציונלי לגמרי (וקרב גדול די מחורבן, היחיד עד כה), אז כן, הוא לגמרי אופציונלי. אפשר לסיים את המשחק בלי לפגוש אותו, רק שכדי לראות המון מהמשחק צריך להרוג אותו. הוא חלק ישיר בשני קווסטים צדדיים שבינתיים השקעתי בהם יותר ממה שהשקעתי ב"קווסט הראשי" כביכול.

בשלב מסוים די ברור לאן "צריך" ללכת כדי להתקדם, אני יודע בדיוק לאן הקווסט הראשי רוצה שאני אתקדם כי יש מספיק דמויות שאומרות לי את זה ומאוד רוצות שאני אלך לשם. רגע לפני שעשיתי את זה אמרתי לעצמי ששנייה רק אבדוק איזו התפתחות משנית ואראה לאן היא הולכת. זה היה לפני בערך 30 שעות משחק, מאז עדיין לא התקדמתי לכיוון הראשי, וחור הארנב שנכנסתי אליו רק ממשיך לגדול ולגדול. אני לא ממש יודע איך לתאר את התחושה שהמשחק הזה מצליח לתת, זה מדהים.
ורק שיהיה ברור, זו לא שוטטות חסרת מטרה בעולם בנסיון לראות מה אפשר למצוא כמו שעשיתי בשעות הראשונות של המשחק. לא, אני עושה קווסט משני (כביכול...) וברור לי בדיוק מה אני צריך לעשות ולאן אני הולך כל הזמן. אזורים שלמים נפתחים לי ולא הייתי יודע בכלל על קיומם בלי להתקדם בקווסטים הצדדיים האלה, ואלו אזורים עם סטינג ו-וייב כל כך שונה ממה שיש בשביל הראשי.
פשוט משחק מדהים, שנים לא היה משחק שכל זמן שלא שיחקתי בו רק רציתי להמשיך בו, וכאמור הוא רק ממשיך להשתפר מבחנתי כל הזמן, גם עכשיו.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 10 מרץ 2022, 10:54

דודי, לך לSofia, מקום מדהים, אתה תאהב את הנוף!!! וואו, כוכבים, בום טיל טומוהוק בדמות חץ פוגע לי בראש ומוריד חצי חיים. נפלא :/.

אני גאה לומר שהשלב הזה יודע להטריל, בהתחלה הרוחות אורק/ויקינגים מה שזה לא יהיה היו טריוויאליים, פתאום הם משנים את הMove set שלהם ככל שאתה מתקדם ועוד זורקים עכברושים לעצבן. מזל שזה מאחורי והAncestor spirit חזר לצורתו הקומדת.

אני ממש לא אוהב את ההקטע עם Great rune, ההפעלה תלוייה בARC, יש ממש מעט ממנו אלא אם כן יוצאים למסע Farming אל מול עכברושים, עוד מכניקה שאני אוותר עליה למשך מרבית המשחק.

תגידו, אתם אשכרה מייצרים משהו בCrafting? הכל נראה לי לא מעניין.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 מרץ 2022, 11:08

Death_119 כתב:דודי, לך לSofia, מקום מדהים, אתה תאהב את הנוף!!! וואו, כוכבים, בום טיל טומוהוק בדמות חץ פוגע לי בראש ומוריד חצי חיים. נפלא :/.

אני גאה לומר שהשלב הזה יודע להטריל, בהתחלה הרוחות אורק/ויקינגים מה שזה לא יהיה היו טריוויאליים, פתאום הם משנים את הMove set שלהם ככל שאתה מתקדם ועוד זורקים עכברושים לעצבן. מזל שזה מאחורי והAncestor spirit חזר לצורתו הקומדת.

אני ממש לא אוהב את ההקטע עם Great rune, ההפעלה תלוייה בARC, יש ממש מעט ממנו אלא אם כן יוצאים למסע Farming אל מול עכברושים, עוד מכניקה שאני אוותר עליה למשך מרבית המשחק.

זה באמת מקום יפה! יש בו כוכבים, אני אוהב כוכבים.

Death_119 כתב:תגידו, אתם אשכרה מייצרים משהו בCrafting? הכל נראה לי לא מעניין.

אני משתמש בזה רק לחצים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 מרץ 2022, 11:09

Death_119 כתב:דודי, לך לSofia, מקום מדהים, אתה תאהב את הנוף!!! וואו, כוכבים, בום טיל טומוהוק בדמות חץ פוגע לי בראש ומוריד חצי חיים. נפלא :/.

אני משתמש בזה רק לחצים. מאוד שימושי בשבילי, הבילד שלי הוא halberds יחד עם קשת, אז אני צריך הרבה חצים למרות שזה הדבר היחיד שאני משתמש בו מהקראפטינג. אני כל כך לא משתמש בקראפטינג שכשאני מוצא ספר מתכונים חדש, אין לי מושג מה הוא הוסיף לי לרשימה כי ממילא רוב הרשימה זרה לי.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 10 מרץ 2022, 11:09

DrKeo כתב:

אני משתמש בזה רק לחצים.

איך כוכבים, זה מערה, זה בטח ענני גז שגחליליות פולטות, כבר לא כל כך רומנטי, לא כך! זה בסף הכל פעילות מעיים ענפה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 מרץ 2022, 11:16

Death_119 כתב:איך כוכבים, זה מערה, זה בטח ענני גז שגחליליות פולטות, כבר לא כל כך רומנטי, לא כך! זה בסף הכל פעילות מעיים ענפה, מזה אתה מתלהב?

בעולם של סולס זה עדין נחשב לרומנטי.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 10 מרץ 2022, 11:45

או אין לכם מושג מה מצפה לכם אם אהבתם את העיצוב של המקום הזה.
וכן, זה כוכבים, אם כי זו בהחלט גם מערה... תזהר עם ההערות שלך דודי, תזהר :).
העולם התת קרקעי הוא בהחלט אחד ההיילייטס של המשחק הזה, וכמו הרבה דברים הם הולכים עם הקונספט הזה הרבה, הרבה יותר רחוק ממה שנראה בהתחלה.

לגבי קראפטינג, עם הזמן השתמשתי בזה יותר למצבים ספציפיים. כלומר בוא, כולנו כבר ידענו שיהיה פה שלב שכולו ביצה מורעלת... אז כן, קראפטינג לנוגדנים של הרעל, או לבאף נגדו.
מדי פעם קראפטינג לבאף כלשהו לחרב שנראה לי מתאים לאזור, דברים כאלה. אם אתה בכלל רוצה להשקיע אז הסכיני המורעלים הם די OP, בכלל, אפשר לשחק עם זה ויש מה לייצר.
אבל אני אף פעם לא הלכתי לצוד בשביל זה, סתם מרים את מה שעל הדרך. סך הכל המערכת הזו היא בטח לא ההיילייט של המשחק או משהו מרכזי מבחנתי.

לגבי הrune arc, אל תדאג. יש לי כבר בערך 50 בכל רגע נתון ואתה בשלב מסוים תתחיל להתבאס שמצאת עוד אחד במקום item אחר. יש המון מהם...
סך הכל זה חביב, בייחוד כשאתה אוסף עוד ועוד great runes וצריך להתחיל לבחור מבניהם. זה באף די עוצמתי, אז מזל שהם קשרו אותו לזמן מוגבל ולא לתמיד.
מה שכן, זה זמן די נדיב. הרבה יותר מבאף רגיל, יספיק לדוגמה לקרב בוס שלם בקלות. אה, וכמובן שכמיטב המסורת יש עוד מכניקה שקשורה בזה ואתה מוזמן לגלות אותה לבד או לא לדעת לעולם, כי ככה from החליטו שמעצבים משחקים :).

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 10 מרץ 2022, 13:16

בקשר לקראפטינג, השתמשתי בו בדיוק בשביל כל הדברים שסטיק ציין ( Weapon grease יכול להיות מאוד אפקטיבי והוא גם נראה מגניב). וגם בשביל האבנים הצבעוניות, בעיקר בשביל לזרוק אותם ממקום גבוה בשביל לדעת אם אפשר לקפוץ :)

בקשר ל arc, דווקא הצטבר אצלי לא מעט ממנו, את רובם מצאתי בעולם או קניתי ממוכרים, אבל חלק מהם בוודאות קיבלתי מפלישות מוצלחות לשחקנים אחרים. אני חושב שקיבלתי גם אחרי שהרגתי פולשים בעולמות של שחקנים אחרים שזימנו אותי איזה פעם או פעמיים (יש אייטם כחול ששכחתי את שמו שאתה יכול להפעיל כל הזמן ומדי פעם יזמנו אותך על תקן שוטר).
אבל האמת שאת רוב המשחק שלי מאז שקיבלתי את ה rune שיחקתי בלי להפעיל אותו בכלל, שזה אומר האיזור עם הכוכבים שאתם מדברים עליו וכל האיזור השני בדרך הראשית, לפחות עד שעקבתי אחרי אחד הסיידקווסטים שהוביל אותי לאיזה בוס ב Celid שפירק לי את התחת ואז נזכרתי בכלל שיש לי את הכלי הזה ובזבזתי כמה כאלה עליו..

אגב, אחד הקרבות היותר epic שהם אי פעם עשו מבחינת פרזנטציה. אהבתי גם את הקונטקסט שבו הקרב מתרחש, הכל. וכאמור, הבוס הראשון שממש הקשה עלי בצורה רצינית. יעני ידיים מזיעות, דופק גבוה ורצון עז לזרוק עליו את השלט, כל החבילה הייתה שם.
יש דרך קלה יותר לעשות אותו ולהפוך אותו לסוג של קרב גימיק, אני חושב שהוא גם מעוצב במיוחד בשביל זה ולשחק אותו כך בוודאי גם הגיוני יותר מבחינת הסיפור, אבל כמובן שהלכתי איתו ראש בראש עד שהוא נפל. היה מתסכל לעיתים, לתחושתי אלוהי ה rng דפק אותי כמה פעמים כאשר הייתי בדרך לניצחון והוא שלף את כל המתקפות הכי מעיקות, אבל המשחק החזיר לי בקרב האחרון כאשר מישהו עשה לייק להודעה שכתבתי והביא לי ריפוי קריטי לקראת סוף הקרב :D

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 10 מרץ 2022, 13:29

זה בדיוק הקרב שאמרתי עליו שהוא היחיד עד כה שהיה ממש מחורבן, לדעתי :). גם אני נלחמתי בו לבד, אבל בדיעבד לא הייתי צריך לדבוק בעקרון הזה בקרב הזה, ממש לא נהנתי ממנו. וחבל, כי זה אחד הקרבות שהכי חיכיתי להם עוד מאז הטריילר e3 ההוא כשבמשחק הוכרז.

אבל זה בסדר, לך עכשיו למה שנפתח לך בעקבות הקרב ומצפה לך תענוג צרוף, בהצלחה :).

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 10 מרץ 2022, 13:49

באמת, מחורבן? הפתעת אותי..
אני מסכים שהביצוע לא היה מושלם כמו שהוא יכל להיות אבל זה כנראה בגלל שלא ״אמורים״ להילחם בו ככה.. ועדיין, למרות זאת, חשבתי שהוא היה הקרב הכי טוב עד עכשיו במשחק.
היחיד שהתקרב אליו מבחינתי זה אחד הבוסים באיזור עם הכוכבים, אבל מסיבות אחרות לגמרי, פחות epic יותר חוויה מדיטטיבית :)

אגב, אתה המשכת עם הסייד קווסט או שעשית את האיזור השלישי בדרך הראשית קודם?
נערך לאחרונה על ידי idan ב 10 מרץ 2022, 13:53, נערך 2 פעמים בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 10 מרץ 2022, 13:50

Stick כתב:או אין לכם מושג מה מצפה לכם אם אהבתם את העיצוב של המקום הזה.
וכן, זה כוכבים, אם כי זו בהחלט גם מערה... תזהר עם ההערות שלך דודי, תזהר :).
העולם התת קרקעי הוא בהחלט אחד ההיילייטס של המשחק הזה, וכמו הרבה דברים הם הולכים עם הקונספט הזה הרבה, הרבה יותר רחוק ממה שנראה בהתחלה.

לגבי קראפטינג, עם הזמן השתמשתי בזה יותר למצבים ספציפיים. כלומר בוא, כולנו כבר ידענו שיהיה פה שלב שכולו ביצה מורעלת... אז כן, קראפטינג לנוגדנים של הרעל, או לבאף נגדו.
מדי פעם קראפטינג לבאף כלשהו לחרב שנראה לי מתאים לאזור, דברים כאלה. אם אתה בכלל רוצה להשקיע אז הסכיני המורעלים הם די OP, בכלל, אפשר לשחק עם זה ויש מה לייצר.
אבל אני אף פעם לא הלכתי לצוד בשביל זה, סתם מרים את מה שעל הדרך. סך הכל המערכת הזו היא בטח לא ההיילייט של המשחק או משהו מרכזי מבחנתי.

לגבי הrune arc, אל תדאג. יש לי כבר בערך 50 בכל רגע נתון ואתה בשלב מסוים תתחיל להתבאס שמצאת עוד אחד במקום item אחר. יש המון מהם...
סך הכל זה חביב, בייחוד כשאתה אוסף עוד ועוד great runes וצריך להתחיל לבחור מבניהם. זה באף די עוצמתי, אז מזל שהם קשרו אותו לזמן מוגבל ולא לתמיד.
מה שכן, זה זמן די נדיב. הרבה יותר מבאף רגיל, יספיק לדוגמה לקרב בוס שלם בקלות. אה, וכמובן שכמיטב המסורת יש עוד מכניקה שקשורה בזה ואתה מוזמן לגלות אותה לבד או לא לדעת לעולם, כי ככה from החליטו שמעצבים משחקים :).

זה לא מוגבל בזמן, זה עד שאתה מת.
תמונה

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 10 מרץ 2022, 14:07

idan כתב:באמת, מחורבן? הפתעת אותי..
אני מסכים שהביצוע לא היה מושלם כמו שהוא יכל להיות אבל זה כנראה בגלל שלא ״אמורים״ להילחם בו ככה.. ועדיין, למרות זאת, חשבתי שהוא היה הקרב הכי טוב עד עכשיו במשחק.
היחיד שהתקרב אליו מבחינתי זה אחד הבוסים באיזור עם הכוכבים, אבל מסיבות אחרות לגמרי, פחות epic יותר חוויה מדיטטיבית :)

אגב, אתה המשכת עם הסייד קווסט או שעשית את האיזור השלישי בדרך הראשית קודם?

לא יודע, אולי סתם לא הייתי במצב רוח לקרב כזה כבר, אבל ממש לא נהנתי ממנו.
ההתקפות שלו מאוד מעצבנות, יש לו את הסיבוב הזה עם החרבות שבו הוא מקיף 100 מטר ומניף את החרב בדיליי פסיכי . אין לי בעיה עם העיצוב קרבות שלהם שמבוסס על דיליי וכו', אבל זה כבר באמת היה מוגזם. זה היה יותר משחק הזכרון מאשר קרב של סקיל או של תגובה ואינסטינקטים.
התנועות שלו גם כל כך לא טבעיות, ויש לו קפיצות שבשנייה מרחיקות אותו מטרים ממך ובלי הסוס מאוד מתסכל לרוץ אליו כל רגע, מצד שני עם הסוס מאוד קשה להתחמק מהמכות שלו כי החרבות פשוט מסתובבות לטווח עצום.
שום דבר בקרב הזה לא הרגיש לי טוב או נכון, זה כאילו הם עשו 'קרב מפלצת' שבו חצי מהקרב זה להבין מול מה אתה נלחם ואיך הדבר הזה זז בכלל, אבל בתוך 'קרב אביר'. אלו שני סגנונות מאוד שונים של עיצוב הקרבות שלהם וכשהם מופרדים אני מאוד אוהב את שניהם, השילוב הזה ממש לא עבד לי.

לגבי האזור השלישי, לאיזה איזור בדיוק אתה קורא האזור השלישי? Celid?
אם כן הוא מחולק לשניים בצורה מאוד ברורה, את החצי הראשון (איפה שראדן נמצא) עשיתי לפניו, אחרי זה המשכתי את הסיידקווסט עד סופו וזה בינתיים היה החלק האהוב עלי במשחק, אחרי זה חזרתי לחלק השני של celid וסיימתי אותו, יש שם המון קרבות בוסים ואחד מהם היה ממש מוצלח בעיניי (זה שנמצא בdivine tower של האזור הזה).
בחצי השני של האזור הזה מוצאים חפץ בשביל להתקדם בקווסט הראשי, ככה שעקרונית זה החלק ש"חובה" באזור הזה בכלל, אבל אפשר גם לוותר עליו ולהתקדם בקווסט הראשי מכיוון אחר.

Death, וואלה, טוב לדעת :).

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 10 מרץ 2022, 14:41

באיזור השלישי בדרך הראשית אני מתכוון למה שמתחבר ל Liurnia of the Lakes מצפון. לא זוכר איך קוראים לו, הגעתי לשם ועצרתי, אבל זה נראה כמו התחלה של איזור חדש.

בקשר להתקפה עם הדיליי, זה יותר עניין של איפוק. שמתי לב שאם אתה מחכה ממש עד שהוא מתחיל להניף אותה אתה תתחמק בוודאות, אבל אם תתגלגל בכל שניה לפני כן זה עושה לו טריגר אוטומטי להכות אותך. מה שיותר התקשתי נגדו זה המתקפות קסמים למינהם בחלק השני. אבל הקטע הכי מצחיק זה ה״מעבר״ בין החלק הראשון לחלק השני.. בפעם הראשונה שהגעתי לשם קלטתי את זה והצלחתי לברוח, אז כמובן שבפעם השנייה הייתי מוכן לכך, הסתכלתי למקום שממנו הוא בא, מוכן ודרוך.. רק בשביל לקבל אותו מהצד השני:)
כמובן שמאז בכל פעם שהגעתי לשלב הזה הייתי בהיסטריה להספיק לשתות את כל השיקויים שאני צריך או לשמן את הנשק תוך כדי שאני מסובב את המצלמה בהיסטריה :D

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 10 מרץ 2022, 14:49

idan כתב:באיזור השלישי בדרך הראשית אני מתכוון למה שמתחבר ל Liurnia of the Lakes מצפון. לא זוכר איך קוראים לו, הגעתי לשם ועצרתי, אבל זה נראה כמו התחלה של איזור חדש.

בקשר להתקפה עם הדיליי, זה יותר עניין של איפוק. שמתי לב שאם אתה מחכה ממש עד שהוא מתחיל להניף אותה אתה תתחמק בוודאות, אבל אם תתגלגל בכל שניה לפני כן זה עושה לו טריגר אוטומטי להכות אותך. מה שיותר התקשתי נגדו זה המתקפות קסמים למינהם בחלק השני. אבל הקטע הכי מצחיק זה ה״מעבר״ בין החלק הראשון לחלק השני.. בפעם הראשונה שהגעתי לשם קלטתי את זה והצלחתי לברוח, אז כמובן שבפעם השנייה הייתי מוכן לכך, הסתכלתי למקום שממנו הוא בא, מוכן ודרוך.. רק בשביל לקבל אותו מהצד השני:)
כמובן שמאז בכל פעם שהגעתי לשלב הזה הייתי בהיסטריה להספיק לשתות את כל השיקויים שאני צריך או לשים Weapon grease על הנשק תוך כדי שאני מסובב את המצלמה בהיסטריה :D

כן, המעבר פייזים לפחות בהחלט היה רגע נחמד :).
בקשר לדיליי זה עקרונית בסדר גמור, יש להם את זה בהרבה קרבות, פשוט התנועה שלו ספציפית הייתה כל כך לא טבעית בשבילי שלא הצלחתי להגיב לו בצורה אמיתית, באיזשהו שלב פשוט זכרתי כמה זמן הוא מכין כל התקפה, מתי הוא הולך לכל כיוון וכו'. לא כי הגבתי לו (כמו מרגט למשל), אלא כי זכרתי מה כל ההתקפה עושה.

אה, לגבי האזור שבצפון (הייתי קורא לו האזור הרביעי! :)), פתחתי אותו ממש אחרי Liurnia of the Lakes. בשביל השביל הראשי צריך לעבור בcelid קודם אבל יש דרך לעקוף את זה, מניח שמצאת את זה גם כן. בכל מקרה אם ניתן קצת פרטים למה שכתבתי בצורה מופשטת יותר קודם -
פתחתי את האזור הזה, ואז אמרתי לעצמי טוב רגע אני רק אלך לראות מה זו הטירה המשנית שמצפון מערב של Liurnia of the Lakes, חשבתי שזה יהיה מבוך קטן כמו castle morne ואחריו אתקדם. פגשתי שם את ranni, אז הלכתי רגע לחפש את הeternal city, משם לחפש את ראדן, ומשם המשכתי בסיידקווסט הזה שעוד ממשיך וממשיך...
מפה לשם בקווסט הראשי ובאזור הרביעי הזה לא נגעתי כבר המון, המון זמן :).
יש לי עדיין עוד ממש מעט דברים לעשות באחד האזורים שנפתחים כתוצאה מהקרב עם ראדן, עקרונית אחרי זה אני אמשיך בשעה טובה בשביל הראשי. אבל בוא נראה, הדבר שכבר הכי יפתיע אותי עכשיו זה אם המשחק לא יפתיע אותי עם עוד סיידקווסט עצום שאתקל בו במקרה במה שעוד נשאר לי לחקור...

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 11 מרץ 2022, 18:16

ויי זמיר, ניסיתי לצלוח את Caelid בLevel 42, נראה לי שאני Under leveled, הAbnodened Cave עם הCorrupted rot, איזה תיק.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 11 מרץ 2022, 23:03

למי שלא אכפת לו מקצת ספוילרים - ממליץ לצפות בפרק השבועי של HIGHLIGHT REEL

שמעו, זה באמת מראה עד כמה המשחק הזה מדהים... אני נקרעתי מצחוק פה.
כאילו היוצרים מטרילים את השחקנים. וכמובן שחקנים אחרים שמטרילים אותך.
נראה לי שיהיה לי יותר כיף לצפות בקטעים האלה מאשר לשחק בו, כי הייתי ממש זורק את השלט על הטלויזיה אם זה היה קורה לי :P

Chen
Trainee

הודעהעל ידי Chen » 12 מרץ 2022, 09:52

איך לעזעזל אני מנצח חלק מהבוסים במשחק הזה עם STR/FTH
Send help
תמונה

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 12 מרץ 2022, 14:54

Chen כתב:איך לעזעזל אני מנצח חלק מהבוסים במשחק הזה עם STR/FTH
Send help

אם תהיה יותר ספציפי אני מבטיח לנסות לעזור :).

Laskin כתב:למי שלא אכפת לו מקצת ספוילרים - ממליץ לצפות בפרק השבועי של HIGHLIGHT REEL

שמעו, זה באמת מראה עד כמה המשחק הזה מדהים... אני נקרעתי מצחוק פה.
כאילו היוצרים מטרילים את השחקנים. וכמובן שחקנים אחרים שמטרילים אותך.
נראה לי שיהיה לי יותר כיף לצפות בקטעים האלה מאשר לשחק בו, כי הייתי ממש זורק את השלט על הטלויזיה אם זה היה קורה לי :P

בהחלט סרטון חמוד :).
אבל אני חייב להגיד, כאחד עם נסיון באלדן רינג ובכלל במשחקי from, אין כאן שום דבר מיוחד.
מלבד כמה שטיקים של PvP שיש כאן ולא עשיתי (עוד לא עשיתי שנייה אחת של PvP באלדן רינג), הכל פה כמעט טריוויאלי, אני אגדיל להגיד שרק בריצה הראנדומלית שלי היו יותר 'אירועים' בסגנון הזה ממה שיש פה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 מרץ 2022, 14:07

קרה לי משהו ממש משעשע מבחינת scaling. לאורך המשחק מצאתי ערימות של שארדים לשדרג את הנשק, אבל מסיבה כלשהי כמעט ולא מצאתי את השארד הכי בסיסי ובגלל זה הייתי עם נשק +2 במשך שעות על גבי שעות, למרות שיש לי המון שארדים. ואז, פתאום מצאתי שארד מעפן דרגה 1 שנתן לי לעלות לדרגה הבאה של הנשק, ומאותה נקודה הנשק כבר היה צריך שארדים דרגה 2 (שהיו לי בכמות יפה) ולאחר שסיימתי אותם הוא דרש שארדים ברמה 3 (שהיה לי בכמות סבירה).

אז מה שקרה הוא שבגלל שארד אחד פשוט בדרגה 1, פתאום הקפצתי את הנשק שלי מ-+2 ל-+7 ועכשיו אני מרגיש לגמרי OP. או אולי בעצם מרגיש בול איפה שאני אמור להיות?מגוץ מסכן שנלחם בכל בוס 20 פעמים ומרגיש שהוא עושה להם cheap dmg, אני מוצא את עצמי מוריד מיני בוסים בנסיון הראשון פעם אחר פעם. וכל זה עוד לפני שאני יכול לעשות refactor למיקום נקודות שלי, יש לי לפחות 20 נק׳ שלא נמצאות איפה שהן צריכות להיות בגלל שעליתי דרגות בצורה מאוד ספורדית.

נראה לי ששחקתי במשחק הזה מאוד ״לא נכון״ בשעות הראשונות, אבל השדרוגים מתחילים להתחבר לי לאט לאט ואני מרגיש חופש במקום אימה :)

אה, והשבוע סיכוי לא קטן שהבת שלי תוולד, אז בצורה אירונית אולי יהיה לי דווקא יותר זמן להשקיע במשחק מאשר בחיי הסטארטאפ הלחוצים.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 13 מרץ 2022, 14:17

כן, זו בעיה. המכרות כן מסומנים בצורה דיפולטית על המפה וכן מתבקש שאם אתה מחפש +1 תלך למכרה באזור הראשון, אבל אף אחד מהשניים לא מוסבר בשום שלב.
אתה כן מקבל מתישהו יכולת לקנות אותם בhub, אבל זה בעיקר כדי להתנסות עם עוד נשקים ואני לא מאמין שהכוונה היא שלא תשתדרג עד לשם.

בכל מקרה אני כבר בשלב שבו אני אומר לעצמי על כל איזור חדש ש"זה היה האזור הכי טוב במשחק". המשחק באמת לא מפסיק להפציץ בשלבים המאוחרים שלו.
אני מאמין שנכנסתי פחות או יותר לרבע האחרון של המשחק, אסיים אותו השבוע לדעתי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 מרץ 2022, 14:24

Stick כתב:כן, זו בעיה. המכרות כן מסומנים בצורה דיפולטית על המפה וכן מתבקש שאם אתה מחפש +1 תלך למכרה באזור הראשון, אבל אף אחד מהשניים לא מוסבר בשום שלב.
אתה כן מקבל מתישהו יכולת לקנות אותם בhub, אבל זה בעיקר כדי להתנסות עם עוד נשקים ואני לא מאמין שהכוונה היא שלא תשתדרג עד לשם.

בכל מקרה אני כבר בשלב שבו אני אומר לעצמי על כל איזור חדש ש"זה היה האזור הכי טוב במשחק". המשחק באמת לא מפסיק להפציץ בשלבים המאוחרים שלו.
אני מאמין שנכנסתי פחות או יותר לרבע האחרון של המשחק, אסיים אותו השבוע לדעתי.

כמה שעות אתה כבר? אני מרגיש שבזבזתי כמות לא סבירה של שעות באזורים הראשונים. אני איזה 25 שעות פנימה ועדין לא נלחמתי בבוס הגדול השני, יש לי רק great rune אחד. מצד שני, עכשיו שהתחזקתי משמעותית, יש לי איזה 8 מקומות שוויתרתי עליהם ואני רוצה לחזור אליהם. אני מרגיש שהמשחק הרבה יותר זורם לי עכשיו, בילית יותר מדי זמן באזור הראשון.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 13 מרץ 2022, 14:37

המשחק הזה הרבה הרבה יותר גדול ממה שנדמה לך בשלב הזה, דברים שנראים חשובים עכשיו יהפכו לשטויות בהמשך :).
גם המבנה וההתקדמות שלך קצת ישתנו עם ההמשך, לא באופן קיצוני אבל בכל זאת חלק מהאזורים עובדים בצורה קצת אחרת משני האזורים הראשונים, בכל הקשור לאיך אפשר להתקדם בהם.
בכל מקרה אני בערך 67 שעות בפנים אם אני זוכר נכון, ואני מאמין שנותרו לי עוד 15-20 נגיד (אבל באמת שאי אפשר לדעת, סתם תחושה). מצד שני אני באמת חוקר כל פינה אפשרית, משחק מאוד לאט, מנסה למצות את כל הקווסטים וגם לפעמים נדירות חוזר על עצמי כדי להיות בטוח. באותה מידה בדיוק גם זו יכולה להיות "לא הדרך הנכונה", או שפשוט ההגדרה הזו לא מתאימה מההתחלה :).
מה שכן לא ממש נתקעתי בשום שלב עד עכשיו, כמובן שהיו בוסים שחזרתי אליהם למספר נסיונות אבל אף פעם לא היה קיר שממש עצר אותי לפרק זמן ממושך.

אחרי שראיתי את המשחק, את רובו כבר לדעתי, אני חושב שאפשר לסיים אותו כמו כל משחק סולס (שזה 20-25 שעות כשאתה יודע מה אתה עושה). אני מניח שאם הייתי רץ עליו בצורה יותר קאזואלית שבה אני מנסה להתקדם ועוצר בדרך רק למה שמצאתי במקרה, בלי ללכת לחפש דברים, הייתי מסיים אותו בסביבות השעה ה40.
אבל זה אומר ממש לוותר על אזורים צדדיים שלמים, המון תוכן במשחק הזה הוא אופציונלי (ואף מוחבא), ובסוף המשחק כולו, קצב ההתקדמות והכל, תלויים נטו בהחלטה שלך ובצורת המשחק שלך.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 74 אורחים