הנושא הרישמי למשחקי Blood Souls Ring

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

Re: הנושא הרישמי למשחקי Blood Souls Ring

הודעהעל ידי Death_119 » 22 מאי 2022, 13:07

מסתבר שפספסתי עוד אזור שלם (המקדש של מוג), ויי זמיר, אני רק אסיים את הקרב מול Horoah Loux, אם איי פעם אצליח להתגבר על השלב השני בקרב בו הורה בטוח שהוא טום בריידי ושאנחנו משחקים פוטבול עם בני אדם.
תמונה

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 22 מאי 2022, 13:15

חחחח, יש במשחק הזה בערך אין סוף תוכן צד, אני באמת בדיעבד לא חושב שהמשחק יועד כביכול שישחקו את כולו בריצה אחת, למרות שגם אני שיחקתי ככה.
אבל אתה כבר ממש בסוף, גם המקדש של מוג הוא אזור פצפון והעיקר זה הקרב בוס נגדו. שהוא קרב די קשה אבל מאוד מהנה, אחד האהובים עלי במשחק.
את Horoah Loux והקרב שנותר לך אחריו פחות אהבתי. שניהם סובלים מאותה בעיה בדיוק - פייז ראשון נהדר ואז פייז שני מחורבן שהופך את הקרב למשהו אחר במקום לבנות על הפייז הראשון. גם Maliketh עושה את זה, אבל הפוך, פייז ראשון מחורבן ופייז שני נהדר.
בכל מקרה כל מה שנותר לך כרגע בגדול זה רק לעבור את הבוסים האלה, אז בהצלחה. מבחינת זמן משחק נותרו לך משהו כמו 10-15 דקות. זה יכול להמשך גם כמה ימים :).

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 מאי 2022, 13:37

זה מבאס אותי לקרא את כל החוויות האלה שעושות לי חשק לשחק באלדן רינג שוב אבל בו בזמן להזכר שלא באמת בא לי עוד סולס כרגע. אני חושב שאני הולך לשחק סופסוף ב-last guardian, זה ינקה לי את הפלטה מכל הסולס הזה שעשיתי לאחרונה. בסוף יצא שבמקום לשחק אני רואה סדרות כל הזמן, אני כבר בעונה שלישית של אטלנטה ורק התחלתי לראות אותה ממש לא מזמן.
We're just normal men. We're just innocent men

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 22 מאי 2022, 13:59

ו, אתה עדיין שם אותה ואת dave באותה קטגוריה? :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 מאי 2022, 14:13

Stick כתב:ו, אתה עדיין שם אותה ואת dave באותה קטגוריה? :)

לא, כי הן לא באמת דומות חוץ מאשר ששתיהן מתעסקות בצורה כזאת או אחרת בעולם הראפ ודייב לדעתי יותר טובה :)
חוץ מזה ה-lows של אטלנטה הם ממש נמוכים. כלומר, הפרק שכולו ״טלביזיה שחורה״ קהילתית? ואו, זה היה כמו תוכנית מערכונים סוג ג׳ בהפקה ביתית, זה היה פרק מביך. דייב מעולם לא ירד כל כך נמוך. אבל יש באטלנטה פרקים מצויינים, אני פשוטדי בטוח שהיא חושבת שהיא יותר מתוחכמת ממה שהיא באמת :)

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 22 מאי 2022, 14:19

מסכים שהן לא באמת דומות (כמו שכבר אמרתי), אבל אטלנטה הרבה יותר טובה בעיניי. כן, היא אכן סובלת מתסמונת אוננות עצמית כלשהי משלב מסוים ויש רגעים שבהם דונלד גלובר חושב שהוא יצר סדרה יותר עמוקה ממה שבאמת יש כאן. אבל, בסופו של דבר, בהחלט יש כאן. הרבה יותר מdave לדעתי :).
באמת בעיקר בעונה הראשונה יש כמה פרקים די גרועים, אבל גם זה עובר מהר. ואם בפרק שאתה מדבר עליו אתה מתכוון לפרק שאני חושב שאתה מתכוון (.B.A.N), אז וואלה, זה אחד הפרקים הטובים בסדרה בעיניי. כנראה שלא נסכים :).

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 מאי 2022, 14:25

המשכתי בדיון טלביזיה :)

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 22 מאי 2022, 15:11

גם אם אתה כבר במוד שבא לך רק לסיים אל תוותר על מוג, הוא כנראה הקרב הכי טוב במשחק.
אהבתי גם את הדרך שמגיעים אליו מהקווסט של Varre (יש גם דרך אחרת, ישירה יותר) וגם את הגילוי בסופו כאשר הבנתי איפה אני, כי איכשהו לא נפל לי האסימון לפני כן.

ובפני עצמו השלב השני של הבוס האחרון הוא בסדר, לא שנאתי אותו, אבל אם הם היו בונים על השלב הראשון שלו הוא כנראה היה הקרב האהוב עלי במשחק. מצד שני עם המוזיקה שלו זה כמעט לא פייר, ההגדרה של Epic הטרק הזה.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 23 מאי 2022, 11:39

לא וויתרתי, אני כרגע נלחם מולו, אחלה המלצה, קרב מעולה, גם החלק השני שלו הוא המשך טבעי לראשון ככה שזה ממש כיף. עשיתי משהו שמעולם לא עשיתי במשחקי סולס הקודמים וגם בElden מלבד מול מלנייה (שם זה נדרש לטעמי גם) ואני מתבייש - זימנתי את הMimic tear בקרב מול Horoah, זה פשוט הרגיז אותי שאני עובר את החלק הראשון של הקרב בלי להפגע פעם אחת כי הוא הוגן, כיפי, אפשר ללמוד אותו, מצד שני החלק השני הוא פשוט נוראי, הוא לא קשור לראשון בשום צורה, הרמת דיוק שצריך שם כדי למנוע ממנו להתעלל בך היא פשוט לא הגיונית וזה לא שווה את הבזבוז זמן שחוויתי שם. כמובן עברתי את הקרב בשנייה שזימנתי, זה הרגיש מגעיל.

הוא מטריל אותי? אני אטריל אותו חזרה, שיתבייש!
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 25 מאי 2022, 13:19

זהו, סיימתי את מוג, לקח לי בערך איזה 50 ניסיונות, אבל הצלחתי :). כמובן ללא זימונים, ללא כלום. אחלה קרב, קצת מציק שכל המסך בשלב השני מתמלא בSpray של Blood ואש בכל מקום אז קשה כבר להבין מה הולך שם, אבל בגישה אגרסיבית הצלחתי בסוף להכניע אותו.

חשבתי שיש עוד בוס לפני Radagon, חשבתי שיש גם את אח של מלניה, אבל אני מניח שזה שהוא תקוע בביצה לא מרמז טובות עבורו. שיחקתי שתי ניסיונות מול Radagon, החלק הראשון של הקרב מרגיש ממש כיפי, אבל זה הגזמה שאתה חייב להלחם למעשה בשני בוסים אחד אחרי השני עם סגנונות שונים.
נערך לאחרונה על ידי Death_119 ב 25 מאי 2022, 14:12, נערך פעם 1 בסך הכל.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 25 מאי 2022, 13:30

ראיתי ואהבתי אז מביא לכאן

7ECFC288-A188-4061-BF22-DC53152DB891.jpeg
7ECFC288-A188-4061-BF22-DC53152DB891.jpeg (238.09 KiB) נצפה 1889 פעמים

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 25 מאי 2022, 22:13

זהו סיימתי, בשלב האחרון כבר לא היה לי כוח להגרר, פשוט זימני Mimic tear שיעזור לי מול הBeast ונגמר. וואו, זה היה חתיכת מסע :D.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 25 מאי 2022, 22:43

מזל טוב, יא טארנישד!

עומר אריכא
Padawan

הודעהעל ידי עומר אריכא » 01 יוני 2022, 12:22

שלום לכולם

שמי עומר אריכא, אני סטודנט לתקשורת באוניברסיטת אריאל, ואני זקוק לעזרתכם!

אני עושה סמינר בנושא משחקי וידאו, והעבודה הסמינריונית שלי בוחנת את ההשפעות החיוביות של בוסים במשחקי souls על השחקנים. זאת מטלה איכותנית, כלומר מבוססת על ראיון אישי ולא על שאלונים שבהם יש לדרג את התשובות. ראיון איכותני סטנדרטי אמור לקחת בדרך כלל בין 45 דקות לשעה.

אני בוחן ארבעה בוסים, אחד מכל משחק: tower knight מהמשחק demon's souls, אורנסטין וסמוג מדארק סולז הראשון, The Pursuer מדארק סולז 2, ואת המלך ללא שם מדארק סולז שלוש.

אם יש פה אנשים ששיחקו בכל ארבעת המשחקים ויהיו מעוניינים לסייע במטלה, ניתן לפנות אליי בכתובת המייל omeraricha@gmail.com, אודה מאוד גם לכל מי שיוכל לשלוח את הפוסט הזה לאנשים וקבוצות רלוונטיים.

תודה רבה מראש לכל מי שמעוניין להשתתף או לסייע, והריעו לשמש

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 11 יוני 2022, 19:22

לא יודע למה עשיתי את זה לעצמי אבל החלטתי לעבור לTunic. רגע, מה? זה עוד משחק Dark sols? חשבתי שזה זלדה Clone, כן - זה עוד Dark souls ואחד מעולה!
אין כמו לעשות Parrying לבוס שהרג אותי 10 פעם בתור שועל חמדמד ולנצח.

אם משהוא מעוניין לגלות איך נראה ה Love child של זלדה וDark souls, יש אפשרות לגלות.
השימוש שם בחוברות NES (כולל שרבוטים של יד שנייה!) הוא לא פחות מגאוני.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 יוני 2022, 17:26

ראיון עם מיאזאקי, מסתבר ש:
1) יש לפרום משחק לא מוכרז בבימויו שנמצא ממש בשלבי פיתוח אחרונים.
2) הוא כבר התחיל לעבוד על המשחק נוסף שיבוא אחרי המשחק בסעיף הקודם.
3) הוא מתעניין עכשיו ב״פנטזיה יותר אבסטרקטית״ שלא נראת כמו אף אחד מהמשחקים שלהם. לא ברור לאיזה פרוייקט הוא מתיחס.

הראיון ביפנית אז אני מקווה שהתרגום שקראתי קשור למציאות:
https://www.4gamer.net/games/463/G046388/20220620079/

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 24 יוני 2022, 21:25

כן טוב,זה Armored Core,יהיה מעניין לראות את הטייק שלהם על הסדרה הזו.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 24 יוני 2022, 23:12

הגיוני סה״כ, הוא כנראה בפיתוח מלא מ 2019 ממתי שהם סיימו עם סקירו (בתכנונים וקדם הפקה עוד לפני כן, כי הוא רמז עליו עוד ב 2016 לדעתי). בגלל זה ציפיתי לו בתערוכה של מיקרוסופט אבל אולי קילי הצליח לשים את הידיים שלו על הטריילר ונראה אותו ב TGA. כך או כך נשמע כאילו זה משחק של 2023.

ולפחות מהגוגל טרנסלייט זה לא מאושר שהוא הבמאי של המשחק שנמצא בשלבי פיתוח אחרונים, למרות שזה בוודאי לא יפתיע אף אחד. בכל מקרה הוא גם אומר בראיון שהסטודיו ממשיך לגדול והם עובדים על מספר פרוייקטים חדשים בהובלה של אנשים אחרים, עניין שהם מדגישים גם במודעת דרושים בטוויטר, שם גם אפשר לראות בין היתר תמונה של מה שנראה כמו רובוט.. אז הם אפילו לא מנסים להסתיר את AC בשלב הזה, אבל מעניין מה שאר הפרוייקטים שלהם.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 24 יוני 2022, 23:49

כן הם מדברים בצורה חצי רשמית על AC כבר די הרבה זמן, כמו שעידן אמר. never say never והכל, אבל אם יש משחק FS שאדלג עליו אי פעם, זה זה :).

אוף, אני מת לסקירו 2. מאמין לצערי שדווקא נראה קודם את אלדן רינג 2, וכן, אפשר עקרונית לשפר עוד את המערכות ולהדק את השומן, אבל זה משחק כל כך מיוחד שאין לי מושג איך משחזרים את תחושת המסע הזו שוב פעם כל כך מהר.
סקירו לעומת זאת זה משחק נטו של מערכות, חצי קפיצה במערכת קרב וחצי קפיצה בעיצוב אויבים וזה כבר משחק הדור שלי.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 25 יוני 2022, 00:39

אמממ תכלס כן, משחקי mech זה לא משהו שמדבר אלי במיוחד, אבל אני סומך עליהם שיכניסו קצת מהטוויסט של מה שהם עושים היום ויצליחו לשבות אותי:)

ואל תתבאס עלי אבל סקירו מרגיש לי כמו one off.. אני לא חושב שהם יחזרו אליו (לפחות בעתיד הנראה לעין), אבל אני כן מעריך שהם יוציאו לפחות עוד משחק אחד יותר לינארי מהסוג שלו לפני שנקבל המשך לאלדן רינג. אין שום ביסוס למה שאני אומר כמובן, אבל ככה נראה לי משום מה :)

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 25 יוני 2022, 00:50

השאלה היא איזה משחק הם יכולים לעשות. לעשות משהו בסגנון דארק סולס, או בעצם אלדן רינג בעולם סגור, ירגיש מוזר אחרי אלדן רינג ולפני אלדן רינג 2 (שבטוח יבוא, יש גבול כמה אפשר להגיד "לא" לכזו הצלחה). היחיד שיכול לקבל הצדקה תאורתית זה בלאדבורן 2, אבל לא הייתי מהמר גם עליו בשלב הזה.
כלומר איך שאני רואה את זה המשחק סולס-לייק הבא שלהם שהוא לא אלדן רינג יצטרך להיות פחות RPG ויותר מהודק כדי לייצר הבדלה, כמו סקירו. ותכלס אני לא עד כדי כך נעול על סקירו 2, אם בא להם לקחת את הסגנון לסטינג וIP חדש אני לגמרי בעניין, פשוט הבסיס של סקירו כבר מושלם שנראה לי חבל להתחיל משהו חדש במקום לבנות עליו סיקוול מוצלח.

בכל מקרה, הייתי בטוח שלסקירו יהיה לפחות DLC כמו כל המשחקים שלהם עד אליו, ככה שהוא היחיד שאני עדיין מחכה ל'קינוח' שלו עוד מאז שיצא, אז אולי זה העניין :).

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 25 יוני 2022, 01:15

מה שלא יהיה המשחק הגדול הבא שלהם, אחרי AC - בואו נקווה שיעברו לUE5

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 25 יוני 2022, 17:53

מבחינתי מיאזאקי יכול לעשות מה שבא לו :) אני אהיה שם, day one אשחק כמה ימים ברצף ואניח על המדף ואמשיך להעריץ את סולס מרחוק דרך ההודעות של סטיק :)

אבל בשיא הרצינות? אם מיאזאקי יעשה שוב משחק שהוא מבוסס נטו סקיל כמו סקירו, אני הפעם ארצה ממש לשבת עליו.(על המשחק, כן? בלי ראש כחול) אלדן רינג היה מדהים אבל פשוט הגעתי לנקודה שהייתי חייב גריינד ולא היה לי כוח לטרוח... רק סקירו! (לייק)

נ.ב הדבר הזה עם "פנטזיה יותר אבסטרקטית״ זה AC כאילו? זה לא IP חדש?

שמעו, אני הייתי רוצה לראות טייק של מיאזאקי על מדע בדיוני, זה מרגיש לי מתאים לעלילות המסתוריות והלא ברורות שלו ובכלל זה יהיה מרענן.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 25 יוני 2022, 19:07

להבנתי הדיבור על "פנטזיה אבסטרקטית", מה שזה לא אמור להביע, הוא בהקשר של המשחק הבא שמיאזאקי עצמו מתחיל עכשיו לגלגל. AC ככל הנראה כבר ממש מעבר לפינה ונמצא בסוף פיתוח.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 מרץ 2023, 20:17

שחקנים מתו 9 מליארד פעמים באלדן רינג. אם הרגשתם שאתם מתים יותר מדי במשחק, תזכרו שעל פי הנתון הזה וה-20 מליון יחידות שהוא מכר, השחקן הממוצע מת 450 פעמים (אם נתעלם מחלוקה בעותקים).

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 47 אורחים