נושא הפלייסטיישן 5 הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Kazz
Veteran

Re: נושא הפלייסטיישן 5 הרשמי

הודעהעל ידי Kazz » 04 ספטמבר 2022, 22:02

אני לא בטוח שאנשים פה ראו את הניתוח של DF. ראיתי רק את 20 הדקות הראשונות והשיפור, השדרוג והתוספות משמעותיים וניכרים. בהחלט רימייק לגיטימי וטוב שיש אותו.
שכל אחד יחליט מה נקודת המחיר שמתאימה לו למוצר הזה.
אחרי שרואים את השיפור שהרימייק הזה מציע, לחשוב ששחקנים חדשים לזיכיון הזה ושחקני מחשב היו צריכים להסתפק בתצורת הרימאסטר על הפס4 זה דביליות.

זה גם מצחיק שרימאסטר לפס4 למשחק פס3 = אחלה בחלה. רימייק למשחק פס3 עבור הפס5 = אסון. סוני איבדה את זה.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 05 ספטמבר 2022, 06:54

סטיק, דבר ראשון בלופוינט בדר״כ מביאים רמה גראפית מאוד גבוהה ביחס לחומרה שהם עובדים עליה, אם הרימייק הזה שהוגדר על ידי DF בשלב של ההשוואה מול TLOU2 על הפס4 שהוא בעיקרון זהה טכנית, זה הטופ שיש לחומרה להציע אז אנחנו בצרות עם הדור הזה.

דבר שני נוטידוג זו רמה משל עצמה והציפיות בהתאם, שים לב שלא באתי עם שק של ציפיות מופרכות ולא רציתי שישנו את כל העיצוב והגיימפליי של המשחק, בסכ״ה רציתי שרימייק שנבנה מאפס עבור הפס5 יהיה יותר מאשר המשחק הראשון בגראפיקה של TLOU2 וביותר אני מתכוון נטו גראפית שישבור שיאים על החומרה וינצל אותה טכנית ברמה מאוד גבוהה ועם כמה שהרימייק הזה זוכה לתשבוחות על העבודה הגראפית שעשו פה הוא עדיין ברמה של הפס4 ויכל לעבור פורט לפס4 עם מינימום של פשרות. זה מבחינתי הופך אותו לדי חסר טעם ופואנטה, ולעוד מסמר בארון הקבורה הגראפי של הדור הזה עד עכשיו.

קאז מה אתה משווה בין רימייק ורימאסטר מבחינת הציפיות והמשאבים שכל דבר גורר איתו?! זה בכלל לא בר השוואה אז אני לא מבין מה אתה רוצה.

וכן שחקני מחשב היו יכולים להנות אחלה עם הרימאסטר, הוא מספיק טוב כדי להעביר את החזון של המשחק המקורי כמו שצריך והוא לא פוגם בחווית המשחק. הרימאסטר היה הכרחי עבור יצירת מופת שכזו כי גרסת הפס3 לא עושה צדק עם המשחק ופוגמת בחוויה, היא היתה גדולה על החומרה המקורית מה שיצר חוויה פחות נעימה ומלוטשת ביחס למה שהתרגלנו מנוטי דוג (ואני מדבר כמישהו שלא כזה מפונק בדברים האלה ונאלצתי לחוות אותו על הפס3 וזה פגע לי בחוויה), מבחינתי אנצ׳רטד 3 היה השיא הגראפי שלהם באותו הדור ולא TLOU (שיא גראפי לא בהכרח שווה לשיא טכני שפה אין ספק ש TLOU ו GTA5 הם השיאים הטכניים של דור הפס3)

בכל אופן הרימאסטר היה הכרח ומאסט כדי באמת לעשות צדק לחזון המקורי, מרגע שהוא יצא סגרו את הפינה הזו וכולנו היינו יכולים להמשיך בחיינו ללא דרישות מיוחדות עד הפרויקט הגדול הבא. שים לב אם אתה קורא תגובות וטוקבקים שהתגובה הכי נפוצה לרימייק זה שהוא מיותר ולא נדרש ושאף אחד לא ביקש את זה, קראתי אינספור תגובות בסגנון הזה ולא בכדי. את הרימאסטר כולם בירכו והרימייק לעומתו הרבה יותר שנוי במחלוקת, מן הסתם כי הציפיות והמשאבים שהוא דורש הם בהתאם. השוואה לא קשורה בעליל קאז.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 05 ספטמבר 2022, 07:37

טוב bling ניסח מצוין את מה שאני חושב

1 - הרימיק מהps3 לps4 ,היה מוצדק כי הוא לא רץ טוב על הps3
והיה הרבה מה לשפר מבחינת ביצועים וגרפיקה

2- בגלל שקיימת גרסת ps4 pro ,עזבו רגע גרסת ps4 רגיל
יש אפשרות לps4 pro ,זה אופך את העניין ליותר מיותר כרגע

3- הps3 יחסית נכשלה במכירות ,מכרו די טוב אבל פחות מדורות קודמים ,לאומת זאת הps4 הייתה פיצוץ במכירות ,אז המון גימרים כבר שחקו במשחק ,בגרסת הps4

4- המשחק בגרסת הps4 ,ניתן בזמנו בשרות פלוס

אז בסדר ,אולי יוציאו גם גרסת pc של הרימיק החדש
מין הסתם יום אחד זה יכנס כחלק מהמנוע שלהם ,ובסדר ליצר tlou3
יקח להם הרבה יותר זמן ומשאבים ,אבל יש משחקים הרבה יותר ראוים לרימיק כזה ,סדרת גיק אנד דקסטר לדוגמה
רק תחשבו כמה אהבה מהקהל היה מקבל רימיק גרפי של אוסף גיק אנד דקסטר ,שהם זנחו כבר שנים
אלו משחקים שמעולם לא קיבלו רימיק גרפי ויצאו בתקופת הps2
ולא אמור לעלות יותר מידי או לקחת הרבה זמן רק לבצע בהם רימיק גרפי ,למפתחת כמו נוטים דוג

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 05 ספטמבר 2022, 10:11

התחלנו :)
אגב אתמול היה גם פרק הבכורה של ריק ומורטי

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 05 ספטמבר 2022, 11:13

אני לא מבין איך אפשר לטעון בנשימה אחת גם שהרימייק הזה לא הכרחי, וגם שהייתם רוצים שהוא יהיה משחק שנבנה לגמרי מאפס ולוקח לND הרבה, הרבה יותר משאבים.
אבל בסדר :).

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 05 ספטמבר 2022, 11:18

אפשר, קוראים לגישה הזו "אם כבר אז כבר", ואני לא נגד :)
אבל שוב - אולי אם סוני היו מטילים את המשימה על נוטי דוג מלכתחילה - הם אולי היו בונים את זה במנוע חדש, אבל הם המשיכו עבודה ולכן אני כן חושב שמגיעות "הנחות"...

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 05 ספטמבר 2022, 11:29

בעיניי מה שקורה פה זה יותר "להתלונן בכל מחיר", אבל לא באמת אכפת לי.
יאללה, הרימייק אסון, כולם טיפשים, הדור אבוד. כיף :).

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 05 ספטמבר 2022, 12:45

המשחק פשוט ראוי ליותר, כשנינטנדו עושה ריימיק לפוקימון הריימיקים מקפיצים את המשחק דור זה מה שTLOU היה ראוי לו בכל זאת המשחק הכי חשוב שנוצר מאז 2013 :)
קאז מאשים שאנשים פה לא ראו את הסרטון של DF אז קאז, יא מעלילן סדרתי, אני ראיתי את הסרטון שלהם וגם הם בעצמם אומרים שהריימיק הזה מלא בשיפורים קטנים.
המכניקת קרב קיבלה שיפור אבל הPlacement של האויבים וההתנהגות שלהם כולל של הAI שלהם לא קיבלה שיפור או שינוי ביחד עם המכניקות והאויבים מתנהגים ונמצאים בדיוק כמו במקור 0 הפתעות.

האכזבה מתגברת שנזכרים שזה אמור להיות הבייבי של ניל דרוקמן. אני מבין את הטיעון של סטיק של "המזל שלנו שנוטי דוג לא מבזבזת על זה משאבים" זה נכון, אני מעדיף בהרבה שנוטי דוג תשקיע את כל כוחה במשחקים חדשים על איזה ריימיק, אבל יכלו לתת את הריימיק לאיזה צוות איכותי אחר ולא לאיזה B Tier כמו סוני בנד ואז הוא גם היה נראה אחלה.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 05 ספטמבר 2022, 12:53

זה לא נכון שאין שינויים לאיך שהAI מתפקד. DF אפילו השקיעו חלק משמעותי מהסרטון שלהם כדי להציג את זה.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 05 ספטמבר 2022, 13:02

אתה מדבר על שינוים לAI שאיתך אני מדבר על הAI של האויבים.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 05 ספטמבר 2022, 13:15

אמממ... לא.
הם מדברים על שני הדברים, ואני מדבר על שני הדברים.
לנוחיותך אקשר שוב פעם את הסרטון כדי שתוכל לרענן את הזכרון:

סליחה שאני לא צופה בו ממש עכשיו עוד פעם כדי להראות ספציפית, אבל תצפה בערך מדקה 38 עד בערך דקה 48. הם מדברים שם על הAI שאיתך, ואולי אפילו יותר זמן על הAI שנגדך.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 05 ספטמבר 2022, 16:57

Stick כתב:בעיניי מה שקורה פה זה יותר "להתלונן בכל מחיר", אבל לא באמת אכפת לי.
יאללה, הרימייק אסון, כולם טיפשים, הדור אבוד. כיף :).

לא מתאימה לך רמת הדיון הזו, הבאתי טיעונים מפורטים מספיק כדי שלא תבטל אותם בצורה כזאת מעפנה. גם לא אמרתי שכולם טיפשים, להפך דווקא הרבה אנשים יוצאים נגד הקיום של הרימייק הזה והנחיצות שלו וכל זה לא מבטל את זה שאם כבר נוטי דוג עושה רימייק עאלק בלעדי שנבנה מאפס לפס5 אז שלפחות יראה בהתאם ולא כמו המשחק הראשון עם הגראפיקה של ההמשך.

הרימייק הזה הוא פרוייקט מבוזבז מבחינתי, או שלא עושים אותו בכלל כי באמת שלא חייבים בזכות הרימסטר או שעושים דבר כזה כמו שצריך, לא הדבר שקיבלנו.

אה ולא משנה כמה תנסה לגמד את העניין, הדור הזה כ״דור חדש״ הוא פח אשפה עד כה, גם אם היה מפוצץ במשחקים של מאה (והוא לא) מבחינה מעשית פונקציונלית כדור חדש והמשמעות שדבר כזה אמור להביא איתו הוא גרוע עד עכשיו.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 05 ספטמבר 2022, 17:26

Stick כתב:אני לא מבין איך אפשר לטעון בנשימה אחת גם שהרימייק הזה לא הכרחי, וגם שהייתם רוצים שהוא יהיה משחק שנבנה לגמרי מאפס ולוקח לND הרבה, הרבה יותר משאבים.

מי אמר שהיו צריכים לבנות אותו מאפס
רוב הביקורות שאני רואה ,שזה משחק ממש לא נחוץ

גרסת הps4 ,עדין לגיטימית לגמרי היום ,שלא לדבר על גרסת הps4 pro
(כן יודע שזה אותו דיסק ) ,לps5 לא רק שיש תאימות מלאה אחורנית
לps4 ,הקונסולה גם מריצה הרבה משחקי ps4 טוב יותר

מה הבעיה להוציא איזה תלאי בחינם לps5
שמריצים בps5 ,זה יריץ בהגדרות גרפיות ps4 pro
במקום דמקה - 4k אמיתי ,ו60 פרימים לשניה יציבים

זהו לא היה צריך מעבר לזה כרגע ,בps6 ? - על עם יכולות rt גבוהות
וסופר דופר גרפיקה ,סבבה ,אבל סתם בזבוז זמן לדור הנוכחי
אפילו לא יצרו מצב psvr2 ,שאולי יהיה יחסית נישה ,כי רוב בעלי הps5
לא יקנו קסדת vr

אבל בכל זאת ,זה היה משהו חדש לשחקנים
בפועל הורידו את המולטי המקוון ,בלי להוסיף תוכן חדש

זה tlou 1 ,יפה יותר ,ובלי מולטי שכן היה בגרסת הps4
ולא זוכר עם היה בגרסת הps3

ובעניין פוקימון שהזכירו פה
מי אמר שהרימיקים שלו לא מיותרים ? ,אבל מי מצפה להרבה מחברת הפוקימונים ? ,הם בדור הזה הגיעו לערכי הפקה
" ps2 hd " ,למרות שמשחקים ראשים בסדרה מוכרים מיליונים
והסוויץ היא כמו x360 pro בכח הגרפי ,אין פשוט ציפיות מהם
מנוטי דוג המון ציפיות

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 05 ספטמבר 2022, 18:48

הוא פח אשפה עד עכשיו (מבחינת קפיצה טכנולוגית, ממש לא רמת משחקים), אני מסכים. אני פשוט חושב שהגישה שלך מאוד 'סופית', סוג של "חרא על הכל", ככה זה מרגיש.
כמו שאמרתי כבר בדיון קודם, אני בטוח שהדור הזה יתפוצץ, בדיוק כמו כל דור קודם. הקפיצה הטכנולוגית פה אדירה, ואני מסכים שבינתיים היא עדיין לא ממומשת, יש לכך מספר סיבות ולאן כולן הן זריקת זין מלאה. דיברנו על זה כבר, לא נכנס לזה עכשיו שוב.

אבל סתם, לא בכוונה לפגוע חלילה ואם כן אז מתנצל, אבל בוא נגיד שבתקופה האחרונה כשאני רואה תגובה שלך, לא משנה באיזה דיון, אני יודע מראש שזה יהיה איזה רנט על חרא גיימינג, חרא דור, חרא מפיצות, לא כיף ולא מרגש, וכו'.
וזה בסדר, אני לא אומר לך מה לחשוב ומה להרגיש, ובטח לא מה להגיד, זכותך לגמרי. אני פשוט לא מתחבר לגישה הזאת.
אבל לא הייתה לי כוונה ללכת לשם, אם כן אז מתנצל.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 05 ספטמבר 2022, 18:50

Stick כתב:אמממ... לא.
הם מדברים על שני הדברים, ואני מדבר על שני הדברים.
לנוחיותך אקשר שוב פעם את הסרטון כדי שתוכל לרענן את הזכרון:

סליחה שאני לא צופה בו ממש עכשיו עוד פעם כדי להראות ספציפית, אבל תצפה בערך מדקה 38 עד בערך דקה 48. הם מדברים שם על הAI שאיתך, ואולי אפילו יותר זמן על הAI שנגדך.

אוקיי צודק. קיבלתי את התיקון, בגרסת הPS5 הAI אשכרה מצליח להגיע לג'ול ולפגוע בו, נחמד. אז כן, מסתבר שיש שינוים ושרציתי לזכור מה שנוח לי :)
אבל עדיין סטיק זה לא גורם לריימיק הזה עכשיו להרגיש כמו משחק חדש לגמרי,זה לא שעכשיו אני ארוץ לקנות אותו מה שכן היינו עושים כולנו אם היה שיפצור רציני יותר בגרפיקה או במכניקות.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 05 ספטמבר 2022, 18:54

kririn כתב:
Stick כתב:אני לא מבין איך אפשר לטעון בנשימה אחת גם שהרימייק הזה לא הכרחי, וגם שהייתם רוצים שהוא יהיה משחק שנבנה לגמרי מאפס ולוקח לND הרבה, הרבה יותר משאבים.

לא יקנו קסדת vr

מי אמר שהרימיקים שלו לא מיותרים ? ,אבל מי מצפה להרבה מחברת הפוקימונים ? ,הם בדור הזה הגיעו לערכי הפקה
מנוטי דוג המון ציפיות

תהיה עניני קרירין, בלי פנטזיות אישיות שלך. זה שאתה לא מרוצה ממה שגיים פרייק עושה, עדיין לא מבטל את זה שהריימיקים שלהם הםקפיצת דור ויותר ביחס למשחקים המקוריים, זה שאתה רוצה שהם יביאו לך ריימיקים ברמה של פס5 זה כבר לא תלוי בהם אלא בציפיות ההזויות שלך.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 05 ספטמבר 2022, 19:02

glass man כתב:
kririn כתב:

לא יקנו קסדת vr

מנוטי דוג המון ציפיות

תהיה עניני קרירין, בלי פנטזיות אישיות שלך. זה שאתה לא מרוצה ממה שגיים פרייק עושה, עדיין לא מבטל את זה שהריימיקים שלהם הםקפיצת דור ויותר ביחס למשחקים המקוריים, זה שאתה רוצה שהם יביאו לך ריימיקים ברמה של פס5 זה כבר לא תלוי בהם אלא בציפיות ההזויות שלך.

לא מצפה מהם לרימיקים ברמת ps5 ,כי הסוייץ גם לא ברמת ps4 חומרתית

כן מצפה ל:

1 דיבוב מלא ,ולא צריך הרבה דיבוב זה לא שהעלילה וקולות הפוקימונים ארוכה ,מה הבעיה שמישהו יגיד למיקרופון פיקצו פיקצו
או " מכת רעם " וכו וכו ,לא בדיוק זוכר את המהלכים בפוקימון
מספיק אפילו דיבוב אחד יפני אחד אמריקאי

2 ,רמת גרפיקה x360

3 מוזיקה באיכות הסדרה והסרטים

4 סרטוני מעבר ברמת הסדרה

זה הכל ,לא מעבר
במיליונים שהם מרוויחים זה לא עניין כלכלי

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 05 ספטמבר 2022, 20:57

Stick כתב:הוא פח אשפה עד עכשיו (מבחינת קפיצה טכנולוגית, ממש לא רמת משחקים), אני מסכים. אני פשוט חושב שהגישה שלך מאוד 'סופית', סוג של "חרא על הכל", ככה זה מרגיש.
כמו שאמרתי כבר בדיון קודם, אני בטוח שהדור הזה יתפוצץ, בדיוק כמו כל דור קודם. הקפיצה הטכנולוגית פה אדירה, ואני מסכים שבינתיים היא עדיין לא ממומשת, יש לכך מספר סיבות ולאן כולן הן זריקת זין מלאה. דיברנו על זה כבר, לא נכנס לזה עכשיו שוב.

אבל סתם, לא בכוונה לפגוע חלילה ואם כן אז מתנצל, אבל בוא נגיד שבתקופה האחרונה כשאני רואה תגובה שלך, לא משנה באיזה דיון, אני יודע מראש שזה יהיה איזה רנט על חרא גיימינג, חרא דור, חרא מפיצות, לא כיף ולא מרגש, וכו'.
וזה בסדר, אני לא אומר לך מה לחשוב ומה להרגיש, ובטח לא מה להגיד, זכותך לגמרי. אני פשוט לא מתחבר לגישה הזאת.
אבל לא הייתה לי כוונה ללכת לשם, אם כן אז מתנצל.

האמת אני באמת מרגיש ככה עד עכשיו, הדור הזה עד עכשיו משמש על תקן הרימייק של TLOU: לא נחוץ. כל עוד הוא ממשיך בקו הזה ולא הולך עד הסוף אני אמשיך להרגיש ככה. כרגע זה מרגיש כמו פס4 פרו 2 וממש לא ציפיתי שככה הדור יראה בשלב הזה. זה לא רק מה שיצא עד כה אלא גם הדברים העתידיים שהוכרזו וראינו שלא מביאים עדיין רגע דור הבא אמיתי אחד.

אז כן זה עצוב, אולי מה שקרה לתערוכת E3 ובכלל לתערוכות ותצוגות משחקים באופן כללי מסמל את מה שקורה לתעשייה באופן כללי, מרגיש כאילו ימי הזוהר וההייפ חלפו. מקווה שזה באמת עניין זמני.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 05 ספטמבר 2022, 21:34

כרגיל סיסמאות של 'רגע דור הבא' ומצג שווא של פירוט גרפי כמדד היחידי של ניצול חומרה/הבדל דורי.

הרימייק של TLOU מבורך וטוב שיש אותו. הקפיצה הגרפית ובערכי ההפקה ניכרת ומשמעותית. לא רוצה לחשוב על מי שצריך לחוות את המשחק כפי שהוא ברימאסטר כשהוא יכול לקבל את מה שיש ברימייק. כל אחד מוזמן לרכוש את הרימייק במחיר הנוח לו.

הרציונל מאחורי הרימייק ברור, מובן ולגיטימי. מי שקורה לפרוייקט מיותר ועליו מבסס תאוריות לגבי סוני היה עושה זאת גם אם לרימייק היה RT או היה 25% מרשים יותר גרפית.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 05 ספטמבר 2022, 22:11

אין ספק ש TLOU:P1 נראה הרבה יותר טוב מ TLOU. אוי ואבוי אם זה לא היה המצב. האם הוא שווה את המחיר המלא שלו? אולי רק לאנשים חדשים לגמרי לסדרה, לדעתי. האם זה אומר שהדור אבוד? לא.
האם אני חושב שזה היה יחסית בזבוז זמן של נוטי דוג וקאש גראב די מכוער יחסית של סוני? כן. שתי ההצהרות, לדעתי, יכולות להתקיים בכפיפה אחת.

אני אומר את זה בעיקר בגלל שה''רימייק'' לא שינה דברים מהותיים במשחק עצמו, כמו השליש הראשון הדי משמים שלו אחרי החצי השעה הראשונה העוצמתית, ואני חושב שזו הזדמנות מפוספסת מאוד. בוודאי ובוודאי אם טרחו לקרוא לו רימייק. אבל בסדר רירימאסטר פשוט לא נשמע טוב. אישית, לדעתי זה לא נחשב רימייק.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 05 ספטמבר 2022, 23:33

זה כבר דיון שניהלנו, אבל אני חושב שאם לרגע נכנס לראש של איזשהו בכיר בסוני, הוא בטח ממש לא מבין מה קורה כאן: יש שיח מאוד מעורב סביב הרימייק הזה, בזמן שכל מה שBP עושים מתקבל באהדה מוחלטת.
אז כנראה כי יש צפיות מBP ויש צפיות מND (שכן עשו יותר ממה שBP עושים, כנראה לא מספיק). אבל אנחנו שוב פעם נכנסים לבור של האם באמת היינו רוצים שמפתחת כמו ND תשים את כל המשאבים שלה על רימייק, או למה בעצם שהם לא יעשו (ואולי עושים) TLOU 3 במקום.

אני מבין את הטענה של "אם כבר אז כבר", אבל אני חושב שכולנו נסכים שאם היו אומרים לנו לפני שנתיים לבחור האם ND יפתחו עכשיו רימייק ב100%, או לא, אז היינו אומרים שלא.
לא יודע, כנראה שההוצאה הזאת פשוט הגיונית לי מדי, יש את הסדרה, יש משחק מולטי שסוני תרצה שסוף סוף משחק מולטי שלה יתפוצץ, יש הוצאות לpc (ואין משחקי ps3 שיצאו לpc, כלומר זה לא הסטנדרט שהם מנסים להעמיד כיום).
זו כמובן החלטה עסקית, מן הסתם סוני הם עסק וזה לא חדש, אבל ההוצאה הזאת נראת לי סופר מוצדקת מבחינתם ומהבחינה הזו.
לצד זה הרימייק הזה לא מרגש אותי ולא ריגש אותי מלכתחילה, אני לא קהל היעד הראשוני שלו ולכן אני לא ממש 'מאוכזב' ממנו. כמובן שאם זה היה רימייק ב100% שלוקח את כל המשאבים של ND וגם משוחק בהתאם, היינו כולנו שם day 1. ועדיין אני חושב שהיינו מתבאסים שזה מה שעבדו עליו, ודווקא פיתוח כזה הוא החלטה שלא הייתי מבין.

כמו שאמרתי אני אשחק ברימייק הזה מתישהו, הוא כן מושקע מספיק, הוא כן קפיצה מרשימה, סך הכל אתעניין בריצה עליו יום אחד. אולי אם הוא היה משווק מרגע שהוכרז כמשהו שהוא לא אז הייתי מתאכזב, אבל מבחנתי אין שום הפתעות: זה מה שהוצג, אני מבין לחלוטין למה הרימייק הזה קיים, נעשתה עליו עבודה מאוד מושקעת בשביל מה שהוא מנסה להיות. לא שווה לי 70$ כי אין לי בעיה לחכות גם המון זמן מכל הסיבות, אבל סך הכל הרימייק הזה באמת אחלה דבר בעיניי.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 06 ספטמבר 2022, 00:06

bp עשו רימאסטרים למשחקי מקור. פה עשו רימאסטר לרימאסטר. הרימאסטרים של bp היו למשחקי sub hd ולכן השיפור היה משמעותי (כן, גם אנצ׳רטד היה טכנית sub hd, רץ על 720p במקור). הרימאסטר של tlou1 רץ בפס5 על 4k30/1800p60, בעוד שהרימייק על 4k30/1440p60 - כלומר מוד הביצועים הוא אפילו משונמך ביחס לרימאסטר.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 06 ספטמבר 2022, 01:02

לא רק שאין סימטריה בין מפתחת שמעולם לא פיתחה משחק משל עצמה (ועובדת על יצירות של מישהו אחר) לבין אחת המפתחות המובילות בתעשייה, יש את העניין ש tlou כמו שנאמר כבר קיבל רימאסטר שמחזיק לא רע ואפשר לשחק אותו על הפס5 אבל בשביל לשחק בדימון סולס אתה צריך לקנות פס3 וגם אז אתה מקבל גרסה נכה בלי אונליין כי הורידו את השרתים וזה אפילו לא הדבר הכי גרוע בה.
ל sotc כן היה רימאסטר לפס3 אבל אין תאימות לאחור עם הקונסולה הזאת והם גם תימחרו את הרימייק ב 40$ בניגוד ל tlou שמתומחר במחיר מלא למרות שהוא מגיע כמשחק חסר אחרי שהורידו לו את הרכיב מולטי פלייר שהיה במקורי.
אז נראה לי שיש כאן מכלול של סיבות למה אנשים חמוצים דווקא עליו וכנראה שהדעה הרווחת היא שהוא פשוט רימייק פחות נחוץ ובשביל למכור אותו בפעם השלישית בתוך 9 שנים יש שחקנים שצריכים סיבה טובה יותר (כמו גרפיקה שלא נראית כמו המשחק פס4 האחרון שלהם, שנתיים אחרי תחילת הדור החדש) או מחיר הולם יותר.
כמובן שזה הכל עניין של פרספקטיבה ואם מתייחסים לעובדה שהתוצר הסופי די מושקע או שהתחילו לעבוד עליו ב 2018 (לפני נוטי דוג) אז קצת קשה לראות את העוול הנורא בקיום של המוצר הזה, במיוחד בתעשייה שבה מוכרים משחקי פיפ״א ונבא כל שנה או רימאסטרים ואפילו פורטים של משחקי נינטנדו ישנים במחיר מלא.
לא זכור לי שהרבה אנשים כעסו על האחרונים שהם הוציאו מחדש את כל הספרייה של ה Wii U על ה switch במחיר מלא, כנראה כי להרבה מהם פשוט לא היה את הקונסולה הזאת ומבחינתם אלה משחקים חדשים ומאוד נחוצים, ככה שזה הכל מאוד מאוד סובייקטיבי. הרי אין ספק שהתקציב של הרימייק ל tlou עלה יותר מאשר כל הפורטים האלה גם יחד.

אבל יותר מעניין, אנשים חושדים שנוטי דוג שמה טיזר ל Ip החדש שלה ברימייק -

לא בטוח שאני קונה את זה אבל הם עשו משהו דומה עם tlou באנצרטד 3 וגם היו שמועות שהם עובדים על משחק פנטזיה, אז גם לא הייתי שולל.
נערך לאחרונה על ידי idan ב 06 ספטמבר 2022, 01:16, נערך 2 פעמים בסך הכל.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 06 ספטמבר 2022, 01:10

אינטר, לא יודע כמה זה משנה. הגרסה הזאת לא מחליפה את הרימאסטר (שכנראה יש כבר לכולם), וכולם עדיין יכולים לשחק במשחק ברימאסטר ברזולוציה והביצועים שלו, ככה שזה לא באמת משנה. מבחינת העבודה שנעשתה פה בצד הויזואלי בלבד - אותו דבר בדיוק: החלפה של כל האסטים במשחק, עיצוב אומנותי מחדש איפה שאפשר בעקבות הקפיצה הטכנולוגית, וכו'. מעבר לזה הם שדרגו דברים נוספים כמו מכניקת הירי והAI.
להגיד שמוד הביצועים משונמך ביחס לרימאסטר זה כמובן מגוחך. מילא לא היה מוד של 60FPS והיית טוען שזה שנמוך מהרימאסטר כי זה דבר קריטי להמון שחקנים, אבל אתה בעצם משווה פה 1440p מול 1800p באותם הביצועים, כשה1440p נראה דור שלם מעל ה1800p ואומר שזה שנמוך...
רזולוציה גבוהה זה נחמד וכיף, אבל אלא אם אנחנו מדברים על רזולוציות שהן לחלוטין לא סטנדרט היום, זה נטו הבונוס כשאפשר לדחוף. להשוות רזולוציות במוד ביצועים שרץ על טכנולוגיה שהיא בבירור דור קדימה כאילו *זה* מה שחשוב, זה מיותר.

חוץ מזה, שאם המשחק פונה לקהל חדש אז זה באמת לא רלוונטי. הרימאסטר הזה באמת קיים בחשבון לכל מי שאי פעם רק חשב על המשחק, כלומר הוא חולק בחינם או הוצע ב10$ בכל הזדמנות. מי שהיציאה הזו עכשיו מעוררת אצלו עניין, או קהל שאולי יגיע דרך סדרת הטלוויזיה, או קהל הPC שיקבל בקרוב את הרימייק הזה, מוזמן לחוות את המשחק בגרסה המשודרגת הזאת עכשיו. לא בהכרח חייב להיות קשר ישיר לאיך המשחק רץ עד עכשיו ואיפה.
וכל אותו קהל חדש שאולי יגיע, או מי שהיציאה הזו גרמה לו להתעניין לראשונה במשחק, עדיין יכול לקנות את הרימאסטר ב10$ אם רק הרזולוציה והFPS מעניינים אותו. ככל הידוע לי זה עדיין חוקי.

עידן, אני מסכים שזה לא שווה את הכסף בשבילי ובשביל כל מי שכבר שיחק במשחק ולא לחוץ על ריצה נוספת מחר בבוקר. כולנו פה כנראה אותם אנשים ש"צריכים סיבה טובה יותר".
אני פשוט חושב שהרימייק הזה כל כך הגיוני מבחינתה של סוני, שזה לא נוגע בי. אולי העניין הוא שגם ב40$ לא הייתי עכשיו מאוד מתלהב לרוץ ולקנות אותו כי כבר שיחקתי במשחק. את SOTC כן קניתי בהשקה כי הייתה לי רק ריצה חלקית כילד על הPS2. סך הכל יש עבודה אמיתית ברימייק הזה ואני שמח שהוא קיים, מתישהו אשחק בו.
אני מסכים שלדרוש מחיר מלא עליו זה מוגזם, אבל אני גם חושב שהשיח סביב הרימייק הזה קצת יצא מפרופורציות. 70$ זה המחיר שמבקשים, ואני אומר לו "לא". זה הכל.

מבחינה מסוימת דווקא העובדה שיש לך אלטרנטיבה זולה או חינמית שעובדת מצוין על אותה הקונסולה אמורה לשחרר אותם לבקש איזה מחיר שהם רוצים. כשדימון סולס יוצא לPS5 אז המחיר שהם מבקשים הוא הכניסה היחידה שיש לך אל המשחק הזה (אלא אם עדיין יש לך PS3 עובד). כשTLOU מקבל עבודה מחדש ושדרוג גראפי אז הם מציעים לך אותו במחיר הזה. אם אתה שמח ממה שכבר יש לך ולא רוצה את זה, אחלה.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 06 ספטמבר 2022, 01:24

נראה לי שהגישה שלנו לרימייק די דומה. אני לא מתרגש ממנו אבל חושב שזה סבבה שכאשר יהיה בא לי לחזור לעולם של tlou אני יוכל לשחק בשניהם כחתיכה אחת, אחידה, איכותית יותר, אבל כרגע הצלחת שלי מלאה ולא רואה שום צורך לשלם עליו 70$ כי פשוט לא קריטי לי לשחק בו. אם לא היה לי דברים אחרים שאני מעדיף לשחק אולי הייתי מרגיש אחרת, וואטאבר, זה עניין שלי.
אני לא חושב שסוני גרמו עוול גדול בתמחור שלו וזה בכלל לא מעסיק אותי האמת, לא דיברתי מהפוזיציה האישית שלי, פשוט ניסיתי לנתח למה בכל זאת יש הבדל ניכר בגישה כלפיו ביחס לרימייקים של בלופוינט למרות שהם אותו סוג של מוצר.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 16 אורחים