משחקי ספורט | נושא רשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Laskin
Elder

Re: משחקי ספורט | נושא רשמי

הודעהעל ידי Laskin » 29 ספטמבר 2022, 18:31

תלוי מה הם יעלו בחכתם עד אז. מי יודע, אולי יש כבר צוות כמו 2K או קונאמי שכבר עובד על משהו, אולי אפילו מפיצה אחרת כמו יוביסופט… יש מצב שמפיצות אחרות עומדות בתור כדי לשלם את ה-300 מליון האלה, חלקן מסיבות של מסים, חלקן כי באמת רוצות כבר הרבה זמן את הזכיון או ההזדמנות.
בתור מישהו שלא שיחק כבר בערך 2 עושים במשחקים האלה לא באמת אכפת לי, אבל כן הייתי רוצה לראות שינויים מהותיים כי זה נחמד מהצד, משעמם לי לראות רק פעם בעשור שינוי שבולט לעין.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 ספטמבר 2022, 18:52

אם מישהו עובד על משחק כדורגל, כנראה יקח כמה שנים עד שזה יצא לפועל. ולשלם 300 מליון דולר על זה? ואו, זאת חתיכת התחייבות. אני הייתי מתרחק מפיפא כמו אש, מה יוצא בכלל משיתוף פעולה איתם? השם פיפא והזכות למונדאל וליגת האלופוות? לא שווה את זה.
We're just normal men. We're just innocent men

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 29 ספטמבר 2022, 19:29

לא שווה את זה, בעיקר כי עד שתוציא את המשחק שלך שנקרא פיפא יהיו כבר לea משהו כמו 3-4 שנים עם השם החדש כשהם כבר הרגילו את כל הקאזואל שea sport fc (שם מזעזע..) = פיפא.
אבל אני כן מאמין שיהיו חוזים ספציפיים על טורנירים ספציפיים ודברים כאלו, את זה היה בלי קשר ולא רק לפיפא.

אגב משחקים אחרים, היחידים שפיתחו עד היום משחקים שאיכשהו התחרו בפיפא (ולעיתים עברו מבחינת גיימפלי) אלו קונאמי, עם סדרת pes. אבל הם יצאו מהפיתוח של המשחקים האלו באופן רשמי אחרי 2020, והמשחק כדורגל החינמי ומבוסס מולטיפלייר שהם שחררו לא מזמן והיה אמור להיות המודל החדש שלהם, נכשל קולוסאלית וכנראה כבר אבוד לגמרי.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 29 ספטמבר 2022, 19:46

תאגידי ענק לפעמים לוקחים יכולים כאלה בגלל חישובי מס, ואולי יש למישהו תכנית גדולה בראש, לכו תדעו.
אני, שוב, לא מאמין במוצר השנתי הזה בצורה הנכחית שלו, אבל אולי מישהו יצליח להפוך את זה לפורטנייט הבא, וכולנו נאכל את הכובע :)
לא יקרה… אבל אני כן חושב שיש מפיצות שיקחו את זה.
נגיד טנסנט - בהחלט אפשרות… גם איזה סעודי בSNK.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 ספטמבר 2022, 20:25

פיפא הוא כבר פורטנייט הבא, או הקודם. המשחק מוכר עשרות מליוני חתיכות כל שנה ומעבר ל-60$ שמבקשים על המשחק (בזמן שפורטנייט חינם), יש את UT שהוא מחלבת כסף קולוסאלית.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 30 ספטמבר 2022, 00:08

פיפא עושה כמויות אדירות של כסף, אין לי מושג מה באמת המספרים אבל אני מאוד אופתע אם זה לא אחד הפרנצ'ייזים הכי מרוויחים בעולם הגיימינג.
השאלה היא האם למפתחת אחרת שווה לקנות את המותג 'פיפא' כדי להוציא את פיפא 27 בעצמם, או מתי שהם יצליחו להוציא משחק.
אני חושב שלא כי לea יהיה מספיק זמן כדי להרגיל את כל הקהל הגדול שהמשחק אמנם שינה שם, אבל זה אותו המשחק שהם אוהבים לקנות שוב בכל שנה ולרוקן את המשכורת שלהם באותו מוד UT. עד שיצא משחק פיפא חדש של יוביסופט נניח, כולם ישחקו בea sport fc ויהיו רגילים אליו.

וזה בלי העובדה שזה אמנם פרנצ'ייז שרמת השינויים שea מכניסים בו מדי שנה היא בזיונית, עדיין כבר יש להם מפעל סופר יעיל של בניית כל המשחקים האלו (מאנימציות, מערכות AI, איזונים, קצב וסגנון משחק וכו' וכו'). יקח זמן למפתחת שמגיעה מאפס לבנות את כל זה ברמה שתוכל להתחרות בea, ולצד זה לפנות לקהל שכבר שבוי אצלם.

תראה את המצב בnba, שם אין אקסלוסיביות על המותג, אבל שם דווקא ea הם אלו שכבר כמעט 15 שנים מנסים לקבל קצת מהצלחת ורק מקבלים עוד ועוד מרפקים וסתירות מ2k.
לסוני היה מותג nba שכבר מזמן לא קיים.

בקיצור, או שתהיה איזו הפתעה ופיפא יגישו לea דרישות מוסכמות, או שאני לא חושב שיהיה ערך אחר למותג הזה בעולם הגיימינג יותר.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 ספטמבר 2022, 14:14

שעה לתוך פיפא 23 ואני מופתע בצד הטכני מכמה שיפורים גרפים המשחק קבל מ22, הוא מרגיש כמו קפיצה לא קטנה מ22. EA מוציאים רק בולשוטס וטריילרים מזוייפים כך שאי אפשר באמת לראות שהייתה התקדמות כזאת. דשא חדש לגמרי שנראה נהדר (נראה שהם עברו מכרטיסים למערכת שיער שמרנדרת שיערה שיערה), פיסיקה חדשה לרשת של השער שלדעתי הפכה להיות תלת מימדית לגמרי לראשונה, מערכת תאורה חדשה ולדעתי לראשונה עם SSS לעור של הדמויות, צל הרבה יותר מרשים ויותר אלמנטים מטילים צל, המערכת השיער עכשיו מרנדרת שיער כל כך צפוף שמבחינתי הוא לגמרי ברמה של CGI (לפחות מרחוק), הקהל הרבה יותר מגוון, מרשים ומציג התנהגות יותר אינדבידואלית.

השחקנים נראים כל כך הרבה יותר טוב, שילוב של sss, תאורה מתקדמת יותר והעובדה שכל אלמנט בגוף ובפנים שלהם יוצר צל הפכו לגמרי את המראה שלהם.

סה״כ המשחק נראה הרבה יותר טוב מ22 לדעתי, צעד יותר גדול מ-21 ל-22 ללא ספק. נראה ש21 היה הצעד הראשון שלהם בדור הבא ו-23 הוא הצעד השני בדור הבא.

Shlomix
Warrior

הודעהעל ידי Shlomix » 30 ספטמבר 2022, 15:16

PC או PS5?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 ספטמבר 2022, 15:21

כן, הם הראו את הקטע של הרשת של השער למשל, בקטע וידאו שמסביר על השינויים לפני כמה חודשים, וזה באמת היה מרשים. גם השיער והדשא. הם עושים קפיצה אחת לעשור, הנה היא הגיעה… עכשיו נחכה ל-2030 בערך :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 ספטמבר 2022, 18:05

Shlomix כתב:PC או PS5?

פס5. גרסת המחשב היא בכלל דור הבא? היא לא הייתה שנה שעברה, המחשב קבל את גרסת הפס4.

Laskin כתב:כן, הם הראו את הקטע של הרשת של השער למשל, בקטע וידאו שמסביר על השינויים לפני כמה חודשים, וזה באמת היה מרשים. גם השיער והדשא. הם עושים קפיצה אחת לעשור, הנה היא הגיעה… עכשיו נחכה ל-2030 בערך :)

אה לא ידעתי שהם הראו, אולי פספסתי. יש קפיצה יפה בכל מני קטגוריות, אבל גם ב21 וגם ב22 הייתה קפיצה מסויימת. קצת מבאס שחממו את פיפא כמו צפרדע ופרשו את השדרוגים על שלוש שנים במקום לקבל קפיצה דורית בבום.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 30 ספטמבר 2022, 18:12

קפיצה גראפית, בסדר... השאלה אם הם נגעו בגיימפלי שלהם שנשאר בערך אותו דבר כבר עשור מלבד צעדי זחילה שהם עוששים בעיקר סתם כדי שהעין תראה משהו טיפה שונה.
בפיפא 12 או 13, לא זוכר בדיוק, הם שינו את כל המבנה של ההגנה ואיך משחקים לחץ והכל וזה היה פשוט נהדר. מאז זה באותה רמה ובכנות, אני לא ממש זוכר איזה שדרוג אמיתי ומורגש מאז אותה הפיפא מלבד איזה משחק אחד שטיפה יותר מהיר או אחד שטיפה יותר איטי, אחד שבו הדריבל יותר חזק והשני שבו בעיטות מרחוק זה העניין. זו הרמה של השינויים שהם מכניסים, לצערי, ולמרות שכיף לי לשחק עם חברים (בזכות החברים), קשה לי להגיד שאני חושב שזה משחק טוב במיוחד בשנת 2023.

אה וכן, גרסאת הpc השנה היא גרסאת הps5.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 ספטמבר 2022, 19:32

Stick כתב:קפיצה גראפית, בסדר... השאלה אם הם נגעו בגיימפלי שלהם שנשאר בערך אותו דבר כבר עשור מלבד צעדי זחילה שהם עוששים בעיקר סתם כדי שהעין תראה משהו טיפה שונה.
בפיפא 12 או 13, לא זוכר בדיוק, הם שינו את כל המבנה של ההגנה ואיך משחקים לחץ והכל וזה היה פשוט נהדר. מאז זה באותה רמה ובכנות, אני לא ממש זוכר איזה שדרוג אמיתי ומורגש מאז אותה הפיפא מלבד איזה משחק אחד שטיפה יותר מהיר או אחד שטיפה יותר איטי, אחד שבו הדריבל יותר חזק והשני שבו בעיטות מרחוק זה העניין. זו הרמה של השינויים שהם מכניסים, לצערי, ולמרות שכיף לי לשחק עם חברים (בזכות החברים), קשה לי להגיד שאני חושב שזה משחק טוב במיוחד בשנת 2023.

אה וכן, גרסאת הpc השנה היא גרסאת הps5.

אין כמעט שום הבדל בגיימפליי. לפחות לא כזה שהרגשתי ב4-5 משחקים ששחקתי היום.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 30 ספטמבר 2022, 21:25

קפצתי באותה שעה מ-22 לטריאל 10 שעות של 23 והם אכן מרגישים די דומה, סטיק צודק שהנוסחה בגדול אותה נוסחה כבר עשור. עדיין נחמד מדי פעם להישאב ללופ של עונות אונליין, ושיחקתי גם כמה משחקי אונליין עם מועדוני נשים לראשונה וזה די מגניב. מדגדג לי לקנות אבל אולי אחכה לבלק פריידיי ל-40 דולר.

גרפית שמתי לב בעיקר לדשא המשופר, ב-22 הוא עדיין היה ברמת 360 אז זה שינוי מבורך.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 אוקטובר 2022, 12:07

BiA כתב:גרפית שמתי לב בעיקר לדשא המשופר, ב-22 הוא עדיין היה ברמת 360 אז זה שינוי מבורך.

נראה שdice הצליחו ליעל את המערכת חוטים שלהם, גםם הדשא נראה נהדר וגם השיער של השחקנים עלה בצפיפות בצורה משמעותית.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 פברואר 2023, 21:05

על פי דיווחים EA קרובה ללסגור עסקה עם הפרמיר ליג ל-6 שנים ב588 מליון דולר.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 אפריל 2023, 09:38

הריברנד של פיפא - EA Sports FC

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 יולי 2023, 20:04

העטיפה (הקצת קריפית?) של האבולוציה של פיפא - EA FC.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 יולי 2023, 21:19

פיפ.. כלומר FC 24:

הטריילרים של פיפא הפכו להיות כמו הטריילרים של פורצה/GT, ממש יפים ולא נראים בשיט כמו המשחק.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 13 יולי 2023, 22:46

חח מה זה נהיו? אנחנו בעולם הגיימינג זה par for the course
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 יולי 2023, 01:45

swiss-the-engine כתב:חח מה זה נהיו? אנחנו בעולם הגיימינג זה par for the course

נהיו לפני 15 שנים :!:

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 14 יולי 2023, 17:45

אני מגדיל ואומר… לא רק הם. כולם.

שלא לומר משהו על האנושות כולה
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 יולי 2023, 21:39

כולנו טריילר cgi שלא מיצג את המציאות.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 15 יולי 2023, 10:10

:idea: :lol: :lol:
Benjamin Franklin

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 15 יולי 2023, 13:53

אני מזדהה כ in-engine

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 55 אורחים