חדשות גיימינג שוטפות

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Stick
Veteran

Re: חדשות גיימינג שוטפות

הודעהעל ידי Stick » 13 אוקטובר 2022, 20:26

DrKeo כתב:הנתונים שאתה מתאר לאסקין די מתאימים למספרים של 2018 בhow log to beat. אז אני מקווה שזה אומר או שעשה אותו צוות קטן משמעותית או שכמו שסטיק אמר - שכל ס״מ בו מושקע משמעותית מהקודם.

אם אני זוכר נכון אפילו דיוויד ג'פי אמר לפני כמה שנים עוד שהוא יודע מבפנים שהם מכוונים למשחק בערך באותו אורך, ול40 שעות של משחק. ככה שאם זה באמת המצב, ומחשבים את ה4.5 שנות פיתוח, אפשר להניח שהפוקוס של המשחק מההתחלה הלך לגיוון, סביבות, בוסים, סט פיסס וכו'. קורי אמר בזמנו בסבב הראיונות אחרי ההשקה שהסיבה שיש מעט בוסים במשחק היא שכל אחד כזה זה צוות שלם של כמה מפתחים שעובד במשך שנה. או משהו כזה, אולי אני קצת מתבלבל במספרים, אבל בכל אופן הנקודה היא שעכשיו עם המערכות, המון אסטים מהמשחק הקודם וכל זה, זמן הפיתוח יכול להיות הרבה יותר מכוון באמת לכיוון הזה.
ואולי המשחק לקח כל כך הרבה זמן פיתוח כי אחרי 5 שעות קריטוס מת ורק אז המשחק נפתח, ואנחנו בכלל משחקים את אטראס עם מערכת אחרת לגמרי כל המשחק :). מי יודע.

Laskin כתב:שוב, אני גם חושב שאולי נשחק אותו אבל נקודת האמצע לא תהיה הנקודה בה אחד מהם ימות… גם לא זכור לי שהמשחק הראשון סגר בפנייך משהו (וסיימתי או שוב לפני שבועיים), להפך - העולם רק נפתח יותר ויותר עם הקטע של המים שרק יורדים כשהנחש יוצא מהמים ואז נחשף עוד שטח אדמה שאפשר לגלות.

בקיצור אני לא חושב שזה בלתי אפשרי, תמיד יש דרכים יצירתיות, אבל זה פשוט לא נשמע לי משהו שיעבוד טוב במבנה של משחק כזה.

היו כמה נקודות שבהן המשחק נסגר יחסית. אני כבר לא זוכר בעל פה את כולו, אבל מהראש למשל כל הקטע כשאטראוס חולה, הולכים להביא את הלהבים, ואז השלב בעולם המתים, זה 2-3 שעות מהקמפיין שאתה לא יכול להסתובב בו חופשי.
בכל מקרה גם עם העיצוב שבו אתה פותח יכולות שפותוחות לך שבילים ותיבות שהיו נעולים קודם, אתה גם ככה לא יכול להשיג 100% במשחק על הסיפור. בכל מקרה צריך לחזור אחרי שסיימת את המשחק לכל המקומות שהיית בהם בשביל זה. אז כמו שאמרתי אני לא באמת יודע איך יראה האנדגיים של המשחק הזה, כי אולי בסוף הסיפור הם יהיו כבר במיתולוגיה חדשה, או שמקומות כמו אסגרד ומידגרד יהרסו ברגנרוק, אנחנו לא יודעים. אבל אולי גם העולם ישאר יחסית רגיל ופשוט אחרי המשחק שניהם יהיו חיים ויהיה אפשר להסתובב כרגיל ולהשלים את הכל. ואולי בכלל זה יהיה בנוי בצורה שונה מאשר איך שהעולם היה במשחק הקודם, אי אפשר לדעת כרגע.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 13 אוקטובר 2022, 23:36

אופציה שמשחקים את קרייטוס רק בשעות הראשונות ואז כל המשחק עם אטריאוס נשמעת לי סבירה יותר, הרבה יותר, מאשר שזה יקרה באמצע המשחק. זה אומר שהקטעים עם קרייטוס יהיו במידגארד ועולם הגמדים שהראו, וזה יהיה החלק הליניארי או לפחות לא מאוד פתוח, ומשם והלאה נשחק את אטריאוס שיוכל לנוע חופשי בשאר העולמות. ארבע-חמש שעות, כן. חצי? יהיה נראה לי קצת יותר מדי.

לגבי לנעול את העולם או חלקים ממנו לרגע, ואז לפתוח שוב - זה שונה מאוד מאשר לעשות משימות צד שתוכל לדלג עליהם או לא להתקל בהם במקרה, ואז אתה חוזר כדמות יחידה במקום זוג - זה אומר שצריך לצלם את כמעט כל הסצינות של משימות הצד פעמיים, פעם כשם ביחד ופעם כשאחד מהם לבד, ולנהל דיאלוגים שונים לגמרי, זה נשמע לי ממש מיותר ומתאים לRPG של ממש, אני לא חושב שיבזבזו זמן על זה.

מה שכן - אשמח מאוד להיות מופתע מהסיפור, אז הלוואי וזה משהו שאני נותן לו סיכוי נמוך מאוד :)
אני מאוד אופטימי לגבי הסט פיסז כי כמו שאמרת, וגם אני זוכר טוב, הם לא הספיקו ללטש דברים שכבר היו כמעט מוכנים או הרבה פחות מתקדמים בפיתוח אבל תוכננו היטב וייכנסו למשחק ההמשך… אני יודע שהרבה פה לא מתפוצצים מהייפ לגביו, אבל אני כן.
ואני כל כך שמח שלא ראיתי כמעט כלום ממנו, כל מה שאראה ממנו מהיום ועד ה-9 לנובמבר יהיה בגלל שלא נזהרתי מספיק מספוילרים וראיתי לגמרי בטעות.
אני מתכנן גם שלא להכנס לשום אתר חדשת גיימינג או סושיאל החל מהרגע שידווח שהוא בידי אנשים שמדליפים קטעים. מניח שזה אומר התנזרות של שבוע, קצת כמו שעשיתי עם TLOU2.
אבל - הפעם לא הצלחתי לשלוח את המשפחה לעזאז—- חופשה, קרו דברים שלא איפשרו את זה :( למרות זאת, אני מתכנן לשחק עם אזניות מתי שאני יכולומצידי שהילדים ישברו את הבית עד שאשתי תיקח אותם לסבתא או משהו חחח. סיכוי סביר שאסיים אותו באותו סופ״ש שהוא יוצא כי הוא יוצא ביום רביעי!
אז רביעי יהיו לי איזה 4 שעות איתו בישיבה אחת בערב, חמישי בטח 8 שעות ב-3 ישיבות לאורך כל היום, שישי בכיף 10 שעות, וכנ״ל שבת… גבולי, אבל אפשרי אם לא אעשה הכל, ולא אעשה הכל - אני בשבת בערב אוכל לפתוח את האינטרנט :)

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 13 אוקטובר 2022, 23:52

אני ממש בהייפ לגביו. לא הייתי ככה בהייפ למשחק מאז! ...אלדן רינג. טוב, אבל מאז אלדן רינג לא הייתי בהייפ כזה מאז GOW, ועכשיו זה אותו דבר :).
הקודם היה המשחק הראשון שסיימתי בסופ"ש אחד מאז ימי התיכון, וגם האחרון מאז, אבל עם זמן ריצה דומה אני מנחש שזה יקרה גם פה, בטח אם יהיו כמה שעות לדחוף ברביעי וחמישי.

לגבי הפתעות בסיפור, האמת, כל דבר יפתיע אותי במידה מסוימת. באמת שאין לי מושג מה ילך במשחק הזה מבחינה עלילתית... אחרי הקודם זה כבר היה מסודר לי בראש די טוב, משחק שני שבו האלים קצת מתרגזים, ת'ור האויב כל המשחק, ואז רגנארוק מתחיל בדיוק בזמן למשחק השלישי עם אודין ופריה. אבל עוד מאז שהם הכריזו שהסאגה הנורדית תסתיים פה אני לגמרי חסר מושג. והטריילר בכלל בלבל אותי לגמרי עם השוט הספציפי שאולי נהרס לך ואולי לא :).
בשביל הרקורד, אני לא חושב שקריטוס או אטראס ימותו במשחק הזה. אבל כן שזה יהיה איכשהו סוף, ואני מאמין שדווקא אטראס ישאר מאחור (בלי מוות, אולי ישאר לתקן את העולם הנורדי או משהו) ולא קריטוס. אבל באמת שאני לא יודע, מוות של כל אחד מהם, בכל זמן שהוא, זה לא באמת בלתי אפשרי מבחנתי.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 אוקטובר 2022, 00:24

אני רוצה לקוות שזה ייגמר בזה ששניהם חיים וקרייטוס נעלם ליקום של האלים המצריים, ובמשחק הבא נשחק גם את אטריאוס וגם את קרייטוס ביקומים שונים, עם איזה טוויסט גיימפליי מגניב לקרייטוס, שירגיש מרענן.
אני לא מוכן כבר עכשיו לשחק את אטריאוס, בא לי ליטוש של מערכת הקרב האדירה של המשחק הקודם (וכמובן - עוד נשק אחד), ועדיין לא להפרד מקרייטוס בסיפור… לא יודע למה, מרגיש שמגיע לו עוד סאגה אחת אחרונה, אחרי זאת. או לפחות להיות חלק ממנה.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 14 אוקטובר 2022, 07:16

זה באמת משנה אם ימות? קרייטוס מת בסוף gow3, זה לא הפריע להם להקים אותו לתחייה עם תירוץ קלוש כלשהו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 אוקטובר 2022, 08:12

InterAl כתב:זה באמת משנה אם ימות? קרייטוס מת בסוף gow3, זה לא הפריע להם להקים אותו לתחייה עם תירוץ קלוש כלשהו.

אינטר צודק ב100%. כלומר, נגיד ועוד 6 שנים הם מחיים את הפרנצ׳ייז במיתולוגיה המצרית, את מי אתם חושבים שנשחק? את אטריוס? אני בספק. זה קרייטוס or bust :)
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 14 אוקטובר 2022, 10:59

דעה( אולי לא פופולרית): אטראוס מוזמן למות
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 אוקטובר 2022, 11:53

אני מציע שנראה קודם איזה כוחות יש לו לפני שנשלח אותו למות :)
זה הכל עניין של ״כמה מגניב זה נשמע לשחק אותו״, כרגע עם החץ וקשת בלבד - לא תודה. לא נשמע מעניין מאוד.
אבל בא נראה איזה נשקים או כוחות-על הוא אולי יקבל במשחק הזה ואז נדמיין איך זה לשחק רק איתו.
אם קרייטוס ימות כמובן שתמיד אפשר איכשהו להחיות אותו, אבל אני חושב שאם זה יקרה אז נפרד ממנו למשך כמה משחקים בסדרה בהם נשחק את אטריאוס, ורק אז זה יקרה. הם לוקחים את הסיפור לכיוון רציני יותר אז גם השלכות של מוות צריכות להיות רציניות (קצת) יותר.

אגב, באמת לא קיבלנו תשובות מספקות באמת אף פעם, אתם חושבים שנחזור אחורה ונראה איך קרייטוס הגיע לעולם וכמובן הצצה לאיך אשתו הייתה נראית ואיך הכירו? אולי היא בכלל תחזור לחיים… האם יוטנהיים תהיה שוב חלק בסיפור שיש מה לעשות בו, או שכל מה שיש בעולם הזה זה באמת ענקים מתים וזהו?
עוד פחות מ-4 שבועות נדע :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 אוקטובר 2022, 13:57

לא נראה לכם הזוי שאתם לכאורה נמנעים מטריילרים וכו׳ בכדי להמנע מספויילרים אבל אתם קוראים ראיונות פי 10 יותר ספויילריאים ויחד מנסים להרוס לעצמכם את המשחק? כלומר, השיחה שלכם ב24 שעות האחרונות היא הרבה יותר ספויילר מהטריילר האחרון של המשחק :)

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 14 אוקטובר 2022, 14:42

האמת שכן צפיתי בטריילר ולא קראתי אף אחד מהראיונות האחרונים, אבל לטוויטר יש נטייה לסכם ראיונות אם תרצה ואם לא :).
אנחנו סתם מעלים השערות וספקולציות, זה חלק מהכיף. כאמור אין לי שמץ של מושג מה הולך לקרות במשחק הזה מבחינה עלילתית.
ההשערות היחידות שאני לא אוהב לשחק איתן לפני ההשקה הן כאלו של אנשים שעוברים על הטריילר פריים אחרי פריים, ומחפשים (ובדרך כלל מוצאים) הוכחות למה קורה לפני מה מבחינה עלילתית, רמזים למה יקרה, או מי איפה ולמה הדמויות שנמצאות בטריילר. אבל בהתחשב בעובדה שאף אחד כאן לא נמצא בקטגוריה הזו, אין לי בעיה לשמוע מה כל אחד חושב שיקרה במשחק מההתחלה ועד הסוף. לאף אחד אין מושג :).

לגבי קריטוס מת, אני חושב שזה די ברור שבגרסה הנוכחית של קריטוס והעולם הזה הם לא יכולו להרוג אותו ואחרי זה סתם להתעלם מזה. כלומר אני מניח שיהיה אפשר להרוג אותו ולהתייחס לעובדה שהוא אל שלא יכול למות, אבל אם תהיה לו סצנת מוות "אמיתית" במשחקים האלה (נניח, מקריב את עצמו, ממש נפרד מאטראס או דברים כאלו) אז הוא באמת ימות, לפחות לכמה משחקים. בסופו של דבר כמו שאפשר להגיד שהוא אל והוא לא מת, אפשר להגיד שאודין עשה איזה ממבו ג'מבו ועכשיו קריטוס לא יכול לחזור, רוצה להגיד שאם הם ירצו להרוג את קריטוס הם יכולים בקלות אפילו אם עד עכשיו הוא היה בן אלמוות. לא סתם המשחק הקודם היה בעצם הראשון והיחיד שבו קריטוס לא מת, זה כבר סיפור אחר וגרסה אחרת של הדברים האלו.

לגבי השאלה שלך לאסקין, האמת שככל הידוע לי הסיפור על איך קריטוס הגיע לעולם הנורדי סופר כבר במלואו באיזה קומיקס או משהו. לא קראתי אותו, אבל להבנתי הוא פשוט הסתובב בעולם (ובמצרים בפרט) במשך מאות שנים בלי מטרה ועם מבט זעוף, עד שזאבים גדולים שהגיעו במיוחד לקחו אותו למידגארד באלימות. כנראה פיי ארגנה את זה מראש בשביל כל הנבואה שלה, או שזה כן יהיה חלק מאיזה מסע בזמן של רגנארוק, אבל קשה לי להאמין שממש נחזור לראות את הרגע הזה כי זה לא נשמע מאוד מעניין.
אבל אני כן חושב שנראה את פיי, כמו שאמרתי אני בטוח שמסע בזמן יהיה חלק משמעותי במשחק הזה ואני חושב שבכלל נבקר ביוטנהיים לפני הנפילה או משהו כזה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 אוקטובר 2022, 14:59

כל הראיונות שקראתי או שמעתי היו מיד אחרי יציאת המשחק הראשון, ורק מדובר בזה שהם פשוט לא הספיקו להכניס מלא דברים.
ההשערות כאן לא מתבססות על כלום, יהיה נחמד פשוט אחר כך לחזור לכאן ולראות כמה טעינו בהכל ;)

לגבי החלק של הקומיקס - לא קראתי אותו גם כן אבל אני רוצה לראות את זה במשחק הבא, זה לא קאנון עד שזה במשחקים, מבחינתי!
לא נשמע לך מעניין לראות איך זאבי ענק פיזית גוררים אותו ליקום מקביל אחרי קרב?! זה נשמע כמו הסט פיס הכי מדהים ויזואלית שהיה אי פעם במשחקים :)
מסע בזמן זה אלמנט שגם אני חשבתי שיהיה בסאגה הזו… כשחשבתי שיהיו 3 משחקים, עכשיו נראה לי שזה יקרה ממש בסוף, כחלק מה טיזר לברכה הבאה. הפוסט קרדיטס במאה אחוז יציגו איזו הצצה, או שיעשו איזה איסטר אג למי שישלים את כל משימות הצד או משהו.

אה, ומה לגבי אופציה שהם בכלל משקרים… לגבי זה שיהיו רק 2 משחקים בסאגה הנכחית?! סתם אין מצב, זה יהיה מעפן, הם הצהירו שתהיה סגירת הסיפור במיתולוגיה הזו, אז קליף האנגר כמו שהיה בGOW2 יהיה ממש מבאס.
מבחינים הסיפור לדעתי צריך להסביר כל מה שקשור לנחש והמסעות בזמן, ולדעתי גם צריך להראות את פיי, ורצוי בשילוב עם איך קרייטוס הגיע לשם. אני ממש הייתי רוצה שזו תהיה סצינת הפתיחה של המשחק, זה החלום.
אה, וכמובן - אודין חייב למות. אם לא אז הסאגה הזו לא נגמרה מבחינתי וזו הייתה רמאות.
מי רוצה להמר על מי סוגר לו את העין השנייה - קרייטוס או אטראוס? אני מהמר על הילד

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 14 אוקטובר 2022, 15:22

או שאולי דווקא אודין יברח למקום אחר וזה יהיה הטריגר למשחק הבא. אנחנו רק יודעים שזה יהיה הסוף לסאגה הנורדית, לא שזה יהיה הסוף של כל האלים הנורדים :).
אני בטוח שיהיה איזשהו קו מחבר עכשיו למשחק הבא. זה לא יהיה כמו GOW 3 שקריטוס פשוט נשאר להסתובב מאות שנים בעולם בלי מטרה עד שהוא יגיע במקרה למקום עם אלים אחרים. המשחק הקודם כבר ביסס מיתולוגיות חדשות, אני לא אופתע אם כן יהיה פה קליף הנגר מסוים אבל כזה שיכלול מעבר למיתולוגיה אחרת והמשך הסיפור. יהיה נחמד לראות את אודין, נניח, מגיע למיתולוגיה אחרת ומתחיל להתנהל מול האלים שם.
אני חושב שיהיה מסע בזמן ושהוא יהיה מרכזי, כי יש פשוט כל כך הרבה התייחסויות לדבר הזה במשחק הקודם שאני לא רואה מצב שהם לא מכינים את הקרקע לזה. ומן הסתם הם ידעו שיהיו רק שני משחקים כשההתייחסויות האלו נכנסו. מהנחש שמגיע מהעתיד, עד העובדה ששלב שלם מתמקד ביכולת של אלים מסוימים לעצור את הזמן ושזה מה שיביא בסוף לרגנארוק. עד דברים קטנים יותר כמו רפרנס לאחיות הגורל הנורדיות, השאלה האהובה who blew the horn? הנחש שכבר מכיר את אטראס מהעבר(עתיד), ואפילו העובדה שכל המשחק בסוף מסתובב סביב נבואות, ראיית העתיד ונסיונות של האלים למנוע את מה שיקרה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 אוקטובר 2022, 15:23

הם רק אומרים שזה סוף הסאגה הנורדית. זה לא מונע מהם לעשות עוד 4 שנים משחק במצרים עם אלים מצריים או בויילס עם אלים קלטים.

אני בטוח שזה יהיה מוחמד. כן, קרייטוס נגד מוחמד. זה הבטמן נגד סופרמן של gow.

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 14 אוקטובר 2022, 22:12

או ישו...
תמונה

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 15 אוקטובר 2022, 11:39

DrKeo כתב:
בהחלט כבר דברנו על זה, ואתה עובדתית טועה.

סורי זה פשוט לא נכון. בכל דור ודור בנקודה הזאת היו כבר משחקים מדהימים בשוק, משחקים שהם גם ברמת ״משחק הדור״ וגם ברמה טכנית הכי דור הבא שיש (גיימפליי וגרפית). בצד הגרפי היו אינסוף כבר בנקודה הזו בכל דור, אבל גם משחקים שהגדירו את הדור היו בשלב הזה בכל דור. הדור הזה יחיד ומיוחד בזה שאתה פאקינג מציין את ראצ׳ט שנתיים לתוך הדור! שנתיים! אתה לא מצליח לראות את זה שאתה כבר שנתיים מקרקר ראצ׳ט ועוד מעיז להשוות את זה לדורות קודמים שבהם בשלב הזה שחקנו בוויצ׳ר, בבטמן, בMGS4, ב-FO3, ב-MGS2 או FFX? כלומר אנחנו חצי שנה מהשחרור של אנצ׳רטד 4 ביחס לפס4. איך אתה בכלל משווה?

אף אחד לא בודק בציציות, מדובר בפאקינג משחקי פס4 ברזולוציה יפה. הורייזן כזה, GOW כזה, GT7 כזה וכך גם היילו אינפנט או כמעט כל משחק אחר בשוק. פשוט אין משחקי דור הבא בשוק חוץ מאשר חופן קטנטן. סורי, צריך להיות עיוור כדי לשחק ב-GT7 או ספיידרמן מיילס מוראליס ולהגיד שככה הדור הבא נראה. ואגב, גם DF אומרים את זה שוב ושוב ב-direct שלהם. כל פעם שעולה נושא דור הבא הם מדברים מתי כבר נראה משחקי דור הבא על אמיתי.

אתה פשוט לא יודע איך נראה או משחק משהו שאשכרה פותח לדור הבא ואתה מוכיח את זה שוב ושוב בדיונים פה.

מי שטועה עובדתית זה אתה כי כבר פורסמו מספרים וראינו שאנשים על הדור הקודם מוציאים כסף בכמות חסרת תקדים לכל מעבר דור אחר. ופורסמו מספרים שמראים שה share של גרסאות דור קודם של משחקים חדשים בריאים.

אתה כן בודק בציציות כי מדובר במשחקים שתוכננו לסוף 2021 ותחילת 2022 ולא נועדו (ולא ניסו לעבוד עלינו שנועדו) להדגים את קצה יכולות הפירוט הגרפי של החומרה.

ושוב, מבחינה אובייקטיבית הכפלת קצב רענון (ואף יותר), מסכי טעינה שואפים לאפס ויישום RT בזמן אמת במשחקי קונסולות הם לבדים נותנים חוויה של דור הבא.
אם זה 'המתאבן' שיש לאכול עד שההפקות ידביקו את הפער כתוצאה מהקורונה אז תביא כמה שיותר.

פשוט נוח לך להתעלם מכמות הדחיות והעיכובים שקורים בגלל המגיפה שעשתה בלאגן בלו"ז ובגלל דברים ש UE5 בכלל עוד לא מוכן (הם עדיין בודקים איך אפשר ליישם את מערכת ה nanite על צמחייה למשל).

סטארפילד משחק בלעדי לדור הבא? הוכרז לצאת ב 2022. פורספוקן בלעדי? הוכרז לצאת ב 2022. המשחק של רוקסטדי? הוכרז לצאת ב 2022. הוגווארטס שלא בלעדי אבל יכול להיות מרשים? הוכרז לצאת ב 2022. גוטהאם נייטס? מזמן כבר היה אמור להיות בחוץ. המשחק גולום? הוכרז לצאת ב 2022. סקולס אנד בונז? הוכרז לצאת ב 2022. אטומיק הארט? הוכרז לצאת ב2022. וזה רק מה שהיה פומבי.

אז אולי תפנים שאין פה מקריות ואין פה אג'נדה אלא יש את התקופה המאתגרת ביותר אי פעם לאולפני פיתוח משחקים. למרוט את השיערות בגלל חצי שנה או שנה לפה או לשם זה חוסר פורפורציה ומפונקות ממדרגה ראשונה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 אוקטובר 2022, 11:57

Kazz כתב:
DrKeo כתב:
בהחלט כבר דברנו על זה, ואתה עובדתית טועה.

סורי זה פשוט לא נכון. בכל דור ודור בנקודה הזאת היו כבר משחקים מדהימים בשוק, משחקים שהם גם ברמת ״משחק הדור״ וגם ברמה טכנית הכי דור הבא שיש (גיימפליי וגרפית). בצד הגרפי היו אינסוף כבר בנקודה הזו בכל דור, אבל גם משחקים שהגדירו את הדור היו בשלב הזה בכל דור. הדור הזה יחיד ומיוחד בזה שאתה פאקינג מציין את ראצ׳ט שנתיים לתוך הדור! שנתיים! אתה לא מצליח לראות את זה שאתה כבר שנתיים מקרקר ראצ׳ט ועוד מעיז להשוות את זה לדורות קודמים שבהם בשלב הזה שחקנו בוויצ׳ר, בבטמן, בMGS4, ב-FO3, ב-MGS2 או FFX? כלומר אנחנו חצי שנה מהשחרור של אנצ׳רטד 4 ביחס לפס4. איך אתה בכלל משווה?

אף אחד לא בודק בציציות, מדובר בפאקינג משחקי פס4 ברזולוציה יפה. הורייזן כזה, GOW כזה, GT7 כזה וכך גם היילו אינפנט או כמעט כל משחק אחר בשוק. פשוט אין משחקי דור הבא בשוק חוץ מאשר חופן קטנטן. סורי, צריך להיות עיוור כדי לשחק ב-GT7 או ספיידרמן מיילס מוראליס ולהגיד שככה הדור הבא נראה. ואגב, גם DF אומרים את זה שוב ושוב ב-direct שלהם. כל פעם שעולה נושא דור הבא הם מדברים מתי כבר נראה משחקי דור הבא על אמיתי.

אתה פשוט לא יודע איך נראה או משחק משהו שאשכרה פותח לדור הבא ואתה מוכיח את זה שוב ושוב בדיונים פה.

מי שטועה עובדתית זה אתה כי כבר פורסמו מספרים וראינו שאנשים על הדור הקודם מוציאים כסף בכמות חסרת תקדים לכל מעבר דור אחר. ופורסמו מספרים שמראים שה share של גרסאות דור קודם של משחקים חדשים בריאים.

אתה כן בודק בציציות כי מדובר במשחקים שתוכננו לסוף 2021 ותחילת 2022 ולא נועדו (ולא ניסו לעבוד עלינו שנועדו) להדגים את קצה יכולות הפירוט הגרפי של החומרה.

ושוב, מבחינה אובייקטיבית הכפלת קצב רענון (ואף יותר), מסכי טעינה שואפים לאפס ויישום RT בזמן אמת במשחקי קונסולות הם לבדים נותנים חוויה של דור הבא.
אם זה 'המתאבן' שיש לאכול עד שההפקות ידביקו את הפער כתוצאה מהקורונה אז תביא כמה שיותר.

פשוט נוח לך להתעלם מכמות הדחיות והעיכובים שקורים בגלל המגיפה שעשתה בלאגן בלו"ז ובגלל דברים ש UE5 בכלל עוד לא מוכן (הם עדיין בודקים איך אפשר ליישם את מערכת ה nanite על צמחייה למשל).

סטארפילד משחק בלעדי לדור הבא? הוכרז לצאת ב 2022. פורספוקן בלעדי? הוכרז לצאת ב 2022. המשחק של רוקסטדי? הוכרז לצאת ב 2022. הוגווארטס שלא בלעדי אבל יכול להיות מרשים? הוכרז לצאת ב 2022. גוטהאם נייטס? מזמן כבר היה אמור להיות בחוץ. המשחק גולום? הוכרז לצאת ב 2022. סקולס אנד בונז? הוכרז לצאת ב 2022. אטומיק הארט? הוכרז לצאת ב2022. וזה רק מה שהיה פומבי.

אז אולי תפנים שאין פה מקריות ואין פה אג'נדה אלא יש את התקופה המאתגרת ביותר אי פעם לאולפני פיתוח משחקים. למרוט את השיערות בגלל חצי שנה או שנה לפה או לשם זה חוסר פורפורציה ומפונקות ממדרגה ראשונה.

כרגיל -> טועה.
בכל הדורות משחקי דור הבא אמיתיים היו בשנה הראשונה ובשניה כבר קבלנו משחקי דור הבא מטורפים. אנחנו כבר בשנה השלישית (עוד 3 שבועות) וכלום. זה לא חצי שנה, זה הפרש של שנים. וזאת לא התקופה הכי מאתגרת, זה המעבר הדורי הכי קל בהסטוריה של הקונסולות כי הארכיטקטורה זהה.

המסלול של צד ג די דומה לדורות קודמים, זה צד א שהפיל את הכדור.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 15 אוקטובר 2022, 12:20

עפ״י דיווחים - אין לGotham knights מצב של 60 פריימים, רק 30.
לא ייאמן, גרסאות הדור הקודם לא קיימות, מה נסגר עם משחקי באטמן וביצועים? המשחק נראה לגמרי כמו משחק פס4.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 אוקטובר 2022, 14:06

Laskin כתב:עפ״י דיווחים - אין לGotham knights מצב של 60 פריימים, רק 30.
לא ייאמן, גרסאות הדור הקודם לא קיימות, מה נסגר עם משחקי באטמן וביצועים? המשחק נראה לגמרי כמו משחק פס4.

אם נשים בצד את החוסר יכולת של הצוות הזה, צריך להתרגל לזה שמצב ביצועים הוא תוצר של הקרוס ג׳ן. הוא יהייה במשחקים מסויימים, אבל זה שיש מצב ביצועים ברוב המשחקים היום זה לגמרי תוצר של הקרוס ג׳ן.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 15 אוקטובר 2022, 15:56

גותהאם נייטס היה משחק קרוס ג'ן עד לאחרונה ממש...

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 15 אוקטובר 2022, 16:20

אני ממש אוהב את כל משחקי באטמן החדשים, כולל Origins של הצוות הזה (אני חושב). ממש רציתי לרכוש את GK בהשקה, אבל נראה לי שאמתין.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 אוקטובר 2022, 16:27

Stick כתב:גותהאם נייטס היה משחק קרוס ג'ן עד לאחרונה ממש...

זה נכון אבל אנחנו לא באמת יודעים מה היה המצב של גרסאות הדור הקודם, אם הן היו קיימות בכלל. כלומר, הצוות הזה נלחם להביא משחק שנראה דור קודם לפס5, אז אם היו גרסאות דור קודם כנראה שהיה לנו סיטואצית סייברפאנק על הידיים :)

אגב, זאת העמדה הרשמית שלהם:
I know many of you are wondering about the availability of a performance mode for Gotham Knights on consoles," Marty wrote. "Due to the types of features we have in our game, like providing a fully untethered co-op experience in our highly detailed open-world, it's not as straightforward as lowering the resolution and getting a higher FPS. For this reason, our game does not have a performance/quality toggle option and will run at 30FPS on consoles.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 אוקטובר 2022, 16:46

אגב, הדרישת מינימום במחשב היא 9600k שהוא מעבד חזק משמעותית משל הפס5 אז כן, עכשיו זה ברור למה אין דור קודם ולמה הדור הנוכחי הוא 30.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 15 אוקטובר 2022, 18:05

יפה אשכרה משחק שמנסה לדחוף את החומרה, אומנם לא ויזואלית אבל כן טכנית. עוד הוכחה שכל ה 60 פריימים ששורצים בכל מקום זה עניין של חוסר ניצול של החומרה יותר מהכל.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 15 אוקטובר 2022, 18:34

לא הבנתי, אתם באמת מאמינים שהוא דוחף את החומרה בגלל שזה קו אופ או מה שהתירוץ שלהם לא אומר? בלינג זה המשחק דור הבא שמרשים אותך? טכנית זה מספק אותך? לא הבנתי אם אתה צוחק או לא

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 אוקטובר 2022, 18:57

Laskin כתב:לא הבנתי, אתם באמת מאמינים שהוא דוחף את החומרה בגלל שזה קו אופ או מה שהתירוץ שלהם לא אומר? בלינג זה המשחק דור הבא שמרשים אותך? טכנית זה מספק אותך? לא הבנתי אם אתה צוחק או לא

הם מנצלים את החומרה, פשוט בחוסר יעילות :idea:

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 30 אורחים