ת'רד נינטנדו 3.0: Once more with feeling

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

Re: ת'רד נינטנדו 3.0: Once more with feeling

הודעהעל ידי glass man » 13 מאי 2023, 16:44

נשמע פשוט מעולה.מה שהפריע לי בBOTW זה בדיוק זה שאין אפילו קצה של עלילה נורמלית. המשחק נותן תחושת חופש מצוינת מההתחלה או לפחות מאז שנפתח העולם אבל אין באמת תמריץ להמשיך לשחק בלי סיפור מושך או מסקרן, הוא הרגיש לי לא מעט מהזמן כמו איזה Tech demo או proof of concept עם כמה שזה מוזר להגיד את זה על משחק כזה מלוטש ואיכותי.

וזה שהצלחת לבנות בדיוק מה שרצית נדב, מוכיח שהמשחק מגשים לפחות את מה שחלמתי עליו ואת מה שהבטיחו המבקרים, המשחק מאפשר לנו לבנות באמת כמעט כל מה שנרצה וחלק גדול מההנאה תלוי ביצירתיות האישית שלנו (ואני אומר את זה כאדם לחלוטין לא יצירתי, כן? כאדם עם תפיסה מרחבית של חתול מת, וכנראה שמעולם לא הייתי מצליח לברוח מחדר בריחה מרוב שהיצירתיות שלי היא 0 :lol: עדיין מרגש אותי לראות מה המשחק יכול להוציא ממני :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 מאי 2023, 17:05

אין שם באמת חופש מלא. אפשר לחבר בייסיקלי כל דבר לכל דבר אבל יש ״אזורי חיבור״ מוגדרים מראש כך שהחלקים עושים snap אחד לשני. אתה גם לא ממש יכול לסחוב חלקים לקילומטרים אלה אם ממש בא לך לסחוב אותם חלק חלק ביד. כך שאתה בחסדים של מה שהמעצב שלב שם בסביבה הקרובה. אבל לפחות את החלקים הממונעים (גלגלים, מדחפים, להביור וכו׳) אפשר לסחוב במלאי.

בכל מקרה, יש הרבה חופש וזה נותן לי לעשות כל מה שבא לי בנתיים אבל זה לא חופש אולטמטיבי. עדין הצלחתי לבנות עכשיו אוטו metal שהחלק הקדמי שלו מזרועות של שלדים :!:

תמונה

אני לגמרי הולך לבנות משאית מקס הזועם מלאה בחלקי שלדים, חרבות וכידונים.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 מאי 2023, 18:10

אני בערך אחרי 10 מקדשונים ואני חייב להגיד שהם פשוט אדירים. כולם היו מבוססי בניה, ובניגוד למשחק הקודם הם ממש היו מעולים אחד אחד. רובם מבוססים על ״הנה כמה חלקים -> הנקודת סיום נמצא שם, בהצלחה״. פשוט כיף. אני מקווה שאין מקדשי קרבות, בנתיים לא נתקלתי באחד.

אבל אני כן אגיד שהעולם הפתוח מרגיש בנתיים כמו עוד מ-botw. הנה מגדל לפתוח, הנה מחנה של חזירים, הנה בור מסתורי באדמה, הנה מקדש. ואתה כמובן חווה שילוב של ADD ו-OCD ובדרך לנקודה מגניבה A אתה מוסח על ידי נקודה מגניבה B שראית בדרך והיא בטעות גרמה לך למצא את נקודה C. וכשאתה בנקודה Z אתה לא זוכר בכלל שהלכת לנקודה A, אתה בכלל בצד השני של המפה. זה ממש כיף, אבל זה בול אותו דבר כמו BOTW. מי יודע, אולי זה ישתנה. עדין לא הלכתי לאיים בשמים אבל אם האזור התחלה מעיד משהו הם הולכים להיות חוויה מאוד מונחה סטייל הזלדות הישנים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 מאי 2023, 18:48

ניסיתי לבנות רכב, אז חברתי גלגל למשטח ובנתיים שמתי קרש מחובר לצמיג. בטעות הפעלתי את הגלגל מה שסובב את הקרש כמו מקל בייסבול שהעיף אותי בbitch slap ישר לתהום. אני חושב שצחקתי דקה ברצף.

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 13 מאי 2023, 20:23

DrKeo כתב:אני מקווה שאין מקדשי קרבות, בנתיים לא נתקלתי באחד.

אני התקדמתי פחות ממך אבל נתקלתי באחד של קרבות...

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 13 מאי 2023, 21:35

glass man כתב:עומר: אוף זה מוריד ציפיות, אני שמעתי גם אחלה מחמאות על הסיפור, משהו שאף פעם לא חשבתי שאשמע על זלדה אי פעם ועוד דברים שאני לא רוצה להרוס לאף אחד.
מצד שני אני גם ממש מתלהב מהבניה וכל הקרפטינג וכל הPlayground אז אני בונה על זה שזה מה שירתק אותי כל המשחק נראה מחר.

קרירין, אני מסכים איתך, אני הכי אוהב את זלדה WW כאילו המראה המצויר החידות הפשוטות הים, זה תפור עלי, אבל אני אובייקטיבית חושב שa link to past הוא הזלדה הכי טוב.

קשה להסביר את זה. זה כמו שDQ8 הוא אישית המשחק הכי אהוב עלי אי פעם, אבל אני עדיין חושב שDQ3 הוא המשחק הכי טוב אי פעם.

תראה צריך להשוות את זה גם לתקופת ההשקה
אני חושב שלינק לעבר בקלות הכי טוב יחסית לחומרה ולתקופת ההשקה

אני חושב שtp היה הכי טוב שהוא יצא בגרסה המקורית לwii וקיוב
למעשה יחסית לחומרה ותקופת ההשקה אני חושב שtp
היה הכי טוב שהוא יצא ,לינק לעבר יותר טוב יחסית לחומרה

אבל המשחק הכי טוב בזלדה ששיחקתי בלי להתחשב בחומרה וזמן ההשקה
זה זלדה botw
אבל לא שיחקתי בחדש

זלדה 64 ,היה דחיפה ענקית קדימה לתחום
אבל כמשחק שמתעלמים מהחידושים ,לא כזה טוב

כמו mgs או ff7 ,שהרבה התלהבו מהחידושים
אבל בחשיבה לאחור לא היו כאלו טובים
הם כן דחפו את התחום הרבה קדימה

מה שטוב בהרבה משחקי נינטנדו היום
שבניגוד לחברות אחרות ,רוב המשחקים שלהם
לא מנסים להראות כמו סרטים הוליוודים

הייתה מגמה כזאת מאז הps1 ,שיותר ויותר משחקים
ניסו ליתקרב לסרטים ,והרבה פעמים על חשבון משחקיות
יותר דברים אוטומטים
יותר תיסרוטים וכו וכו

נינטנדו פחות מנסה את זה

כן הייתי מעדיף יותר דיבוב ,אבל חוץ מזה שנינטנדו תישאר נינטנדו

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 מאי 2023, 21:57

omerkot כתב:

שיט..

kririn כתב:

״אם רק מתעלמים מזה שהוא היה אחד המשחקים הכי חדשנים וטובים בהסטוריה, הוא לא כזה טוב או מחדש״

אחד הקלאסים קרירין!

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 13 מאי 2023, 22:14

לא חושב שLttp טוב רק לתקופת ההשקה, ולא חשבתי שאתה מתכוון לזה. אני חושב שהוא הכי טוב כללית, מבוכים אווירה, ואני גם אובייקטיבית חושב שהוא הזלדה שהיא השפיע אי פעם על התעשייה, שוב הוא לא המועדף עלי, אבל אם מישהו יצמיד לי אקדח לראש, כנראה שאצטרך להודות שהוא הכי טוב בשיא הכנות :)

פפ7 סתם משחק מחורבן שלא שווה שקל, אבל כנראה שבלעדיו מעולם לא היינו מקבלים את יצירות המופת האמיתיות של התחום כמו vagrant או TLOU1 כי בלי פפ7 שיוכיח שיש קהל לערכי ההפקה האלה ספק אם המפיצות היו דוחפות לכיוון הזה, זה לא שפפ7 היה חדשני או משהו עלילתית, את רוב הדברים המיוחדים שלו פפ7 גנב ממשחקים אחרים שעשו את מה שעשה לפניו וטוב בהרבה כמו פנטזי סטאר 4 פשוט ערכי ההפקה שלו היו משהו מדהים.

OOT טוב בעיני, והוא לדעתי הזלדה הכי חשובה מן הסתם אחרי LTTP והוא תרם למשחקים הגדולים של התחום לא פחות מפפ7 ואולי יותר אבל החידות שלו והמבוכים שלו הם לא באמת ברמה של LTTP ולדעתי גם WW טוב ממנו בהכל.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 13 מאי 2023, 22:39

DrKeo כתב:

ניסיתי לבנות רכב, אז חברתי גלגל למשטח ובנתיים שמתי קרש מחובר לצמיג. בטעות הפעלתי את הגלגל מה שסובב את הקרש כמו מקל בייסבול שהעיף אותי בbitch slap ישר לתהום. אני חושב שצחקתי דקה ברצף.

אם זה לא ימכור ללאסקין את זה שהבניה במשחק מדהימה אני לא יודע מה כן :lol:

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 14 מאי 2023, 00:51

אני רק מחכה שהכרטיס 1TB שהזמנתי מאמזון כבר יגיע ואז אני מתחיל לשחק בזלדה.....BOTW :)

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 14 מאי 2023, 06:53

לא הצלחתי להתחבר ל botw. אחרי ה divine beast הראשון, הגעתי לאיזה אזור עם מלא מים ומעין דרקונים מוזרים כאלה ואיכשהו די נטשתי... זה היה אומנם אחרי הרבה שעות יחסית, אבל עדיין, לא התחברתי..
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 מאי 2023, 09:31

Uncle Pey'j כתב:אני רק מחכה שהכרטיס 1TB שהזמנתי מאמזון כבר יגיע ואז אני מתחיל לשחק בזלדה.....BOTW :)

אני עם אותו כרטיס 256GB מ-2017 ועד היום לא הייתי צריך למחוק משחק אחד מהעשרות שיש לי. משחקי סוויצ׳ הם קטנים :!:

יאללה, מעניין לשמוע רשמים.
Klayman כתב:לא הצלחתי להתחבר ל botw. אחרי ה divine beast הראשון, הגעתי לאיזה אזור עם מלא מים ומעין דרקונים מוזרים כאלה ואיכשהו די נטשתי... זה היה אומנם אחרי הרבה שעות יחסית, אבל עדיין, לא התחברתי..

ה-divine beasts הם כל כך מבאסים כשמבינים שהן לא קצה הקרסול של צינוק זלדה קלאסי שזה די מובן.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 14 מאי 2023, 09:38

DrKeo כתב:
omerkot כתב:

שיט..

kririn כתב:

״אם רק מתעלמים מזה שהוא היה אחד המשחקים הכי חדשנים וטובים בהסטוריה, הוא לא כזה טוב או מחדש״

אחד הקלאסים קרירין!

דרקו זלדה out לא רק אחד מהזלדות הכי מחדשים בתעשייה
הוא גם אחד מהמשחקים הכי מחדשים בתעשייה

דיברתי על איכות המשחק כמשחק
מול ההיפ שנוצר בגלל החידושים
אני חושב שכמשחק לינק לעבר היה טוב בהרבה

אבל אז התלהבו מחידושים וזה מובן
דוגמאות כמו mgs
וכמו פינלנד פנטזי 7 ועוד משחקים כאלו

אז התלהבו מ3d
וסרטוני מעבר וכו וכו ,זה לא בהכרח עשו את המשחקים ליותר טובים
מדור קודם ,זה פשוט היה חידוש ענקי

ריזידניט איוול לדוגמה ,זה שונה כי זה לקח ז'אנר שהיה גרוע
והפך אותו לטוב ,למרות שזה די גנב דברים מלבד בחשכה
Re1 לפחות היה מספיק מתקדם טכנולוגית
שמשחקי כימה ישרדות התחילו להיות טובים

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 מאי 2023, 10:00

התלהבו מ-3D וסרטוני מעבר? מה נסגר קרירין? OOT המיס מוחות ב-1998. אני לא הייתי מהמעריצים הגדולים שלו, MM הוא זה שתפס אותי, אבל כשהוא יצא הוא היה משהו שאף פעם בחיים שלו לא ראה. והגיימפליי היה מדהים וכל תחום אחר. המשחק הזה המציא דברים שעד היום משתמשים בהם, כמו למשל ה-lock on.

ואל תתחילי איתי על MGS, שם בכלל אתה חופר לעצמך קבר. כלומר, אתה אשכרה אומר ש-MGS ו-OOT הם משחקים לא טובים שסתם התלהבו מזה שהם תלת מימדיים? או שהטענה שלך היא שב-2023 הם כבר לא משחקים טובים במיוחד?

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 14 מאי 2023, 10:23

DrKeo כתב:
Uncle Pey'j כתב:אני רק מחכה שהכרטיס 1TB שהזמנתי מאמזון כבר יגיע ואז אני מתחיל לשחק בזלדה.....BOTW :)

אני עם אותו כרטיס 256GB מ-2017 ועד היום לא הייתי צריך למחוק משחק אחד מהעשרות שיש לי. משחקי סוויצ׳ הם קטנים :!:

יאללה, מעניין לשמוע רשמים.
Klayman כתב:לא הצלחתי להתחבר ל botw. אחרי ה divine beast הראשון, הגעתי לאיזה אזור עם מלא מים ומעין דרקונים מוזרים כאלה ואיכשהו די נטשתי... זה היה אומנם אחרי הרבה שעות יחסית, אבל עדיין, לא התחברתי..

ה-divine beasts הם כל כך מבאסים כשמבינים שהן לא קצה הקרסול של צינוק זלדה קלאסי שזה די מובן.

כחלק מהמנהג המגונה המזעזע ואידיוטי שלי לרכוש משחקים ואף פעם לא לשחק בהם, חישבתי את הגודל הכולל של הספריית סוויץ' שלי והגעתי לכמעט 300GB :oops: , לגמרי תכננתי לקנות נפח קטן יותר כי זכרתי שבפעם האחרונה שבדקתי (שנתיים/שלוש אחורה) המחירים של ה-1TB היו בערך כמו פס5.. אבל לא, הרבה הרבה הרבה יותר שפוי ואני גם מייעד את הכרטיס הזה לשימוש בקונסולה הבאה שלהם, אז אני מקווה שבכל זאת עשיתי רכישה חצי הגיונית הפעם.
נינטנדו ישתמשו ב-MicroSD בקונסולה הבאה שלהם כן?...כן? :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 מאי 2023, 11:50

Uncle Pey'j כתב:כחלק מהמנהג המגונה המזעזע ואידיוטי שלי לרכוש משחקים ואף פעם לא לשחק בהם, חישבתי את הגודל הכולל של הספריית סוויץ' שלי והגעתי לכמעט 300GB :oops: , לגמרי תכננתי לקנות נפח קטן יותר כי זכרתי שבפעם האחרונה שבדקתי (שנתיים/שלוש אחורה) המחירים של ה-1TB היו בערך כמו פס5.. אבל לא, הרבה הרבה הרבה יותר שפוי ואני גם מייעד את הכרטיס הזה לשימוש בקונסולה הבאה שלהם, אז אני מקווה שבכל זאת עשיתי רכישה חצי הגיונית הפעם.
נינטנדו ישתמשו ב-MicroSD בקונסולה הבאה שלהם כן?...כן? :)

אני ממש מקווה שלא יהיה שם MSD, אנחנו צריכים SSD כמו שצריך בקונסולה הבאה שלהם! שיהיה חריץ M2 :!:
היום 1TB מהיר מהפס5 עולה איזה 70$.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 15 מאי 2023, 20:35

DrKeo כתב:התלהבו מ-3D וסרטוני מעבר? מה נסגר קרירין? OOT המיס מוחות ב-1998. אני לא הייתי מהמעריצים הגדולים שלו, MM הוא זה שתפס אותי, אבל כשהוא יצא הוא היה משהו שאף פעם בחיים שלו לא ראה. והגיימפליי היה מדהים וכל תחום אחר. המשחק הזה המציא דברים שעד היום משתמשים בהם, כמו למשל ה-lock on.

ואל תתחילי איתי על MGS, שם בכלל אתה חופר לעצמך קבר. כלומר, אתה אשכרה אומר ש-MGS ו-OOT הם משחקים לא טובים שסתם התלהבו מזה שהם תלת מימדיים? או שהטענה שלך היא שב-2023 הם כבר לא משחקים טובים במיוחד?

אני אומר את דעתי האישית
יש דברים שהם עניין של טעם אישי
ויש חידושים

סתם דוגמה מה יותר טוב כמשחק מכות ?
סטריט פיטר 3 או טאקן 3 ?

זה עניין של טעם ,טאקן 3 כן הייתה קפיצה ענקית במשחקי מכות 3d

עזוב אנשים הזילו ריר בזמנו על ווירטואלי פיטר 1
ועל טוסינדן 1 ,שתראה אותם היום איך הם פרימיטיבים

מה יותר טוב סטרייט פיטר 2 או ווירטואה פיטר 1?
זה עניין של טעם ,ווירטואה פיטר 1 היה מהאבות של משחקי מכות 2d

מבחינתי ככה אני משווה בין זלדה oot ללינק לעבר
Oot זה הקפיצה הטכנולוגית ,המשהו החדש ( לזמנו )
לינק לעבר לדעתי האישית היה הדבר הבשל יותר
המהנה יותר ,הטוב יותר כמשחק

זה עניין של טעם לא קשור לחידושים

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 מאי 2023, 20:53

kririn כתב:
אני אומר את דעתי האישית
יש דברים שהם עניין של טעם אישי
ויש חידושים

סתם דוגמה מה יותר טוב כמשחק מכות ?
סטריט פיטר 3 או טאקן 3 ?

זה עניין של טעם ,טאקן 3 כן הייתה קפיצה ענקית במשחקי מכות 3d

עזוב אנשים הזילו ריר בזמנו על ווירטואלי פיטר 1
ועל טוסינדן 1 ,שתראה אותם היום איך הם פרימיטיבים

מה יותר טוב סטרייט פיטר 2 או ווירטואה פיטר 1?
זה עניין של טעם ,ווירטואה פיטר 1 היה מהאבות של משחקי מכות 2d

מבחינתי ככה אני משווה בין זלדה oot ללינק לעבר
Oot זה הקפיצה הטכנולוגית ,המשהו החדש ( לזמנו )
לינק לעבר לדעתי האישית היה הדבר הבשל יותר
המהנה יותר ,הטוב יותר כמשחק

זה עניין של טעם לא קשור לחידושים

מה הפרספקטיבה של היום רלוונטית? משחק טוב ביחס לתקופה שהוא יצא, אף משחק מ-1998 לא מחזיק ב-2023 אבל זה לא סותר את העובדה שהיו אז משחקים שהיו הדבר הכי מטורף ששחקת בחיים שלך באותה תקופה. כשזלדה יצא אפשר לספור על יד אחת משחקים שבכלל התקרבו לרמה הזאת, הוא אחד המשחקים שהגדירו איך עושים משחק תלת מימדי. להגיד שאנשים סתם התלהבו מהגרפיקה זה סתם לכתוב מחדש את ההסטוריה.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 15 מאי 2023, 22:08

לא בא לי להרוס, ואני אמשיך לחפור על זה כשיגיע הזמן, אבל זה ככל הנראה הזלדה האהובה עלי, הפעמים האחרונות שנהנהתי ככה ממשחק? DQ3 וGTA3 רזי 4 HL2 משחק ברמה הכי גבוהה שאפשר להגיע אליה. ' שימו לב שאני לא מדבר על "חוויה קולנועית" או על משחק ש"השלם שלו עולה על סה'כ חלקיו" אני סה'כ מנסה להגיד שהsheer joy שהגיימפלי הזה מציע, עומד לדעתי עם הטובים ביותר בהנאה הטהורה :) ולדעתי כל אחד חייב לחוות את המשחק הזה, העיף אותי לגמרי. פשוט משחק שבשבילו שווה ללכת לקנות קונסולה אין לי איך עוד להגיד את זה.

קרירין... לול, OOT לא מחזיק? איפה אתה חי? הוא משחק מדהים. למה אתה אומר שהוא לא מחזיק? הפאזלים קשוחים, האמביציה על חומרה כזו ב1998 מרשימה כהוגן, הנעילה האוטומטית שלו על אויבים היתה הבסיס לכל משחקי האקשן עד שמיקאמי עשה מהפכה עם הover the shoulder של רזי 4. כל שוטר או משחק אקשן נורמלי מ1998 עד 2005 ליטרלי השתמש בזה כדיפולט, איך זה לא מהפכני?

שאתה יכול לזהות עקבות של OOT בכל משחק אפשרי שיצא מאז 1998 ואני מתכוון ליטרלי כל משחק 3D נורמלי מאז מכיל איזושהי השפעה ממנו לא ברור לי איך אתה יכול להגיד שלא מדובר ביצירת מופת.

לא ברורה מה ההשוואה למשחקי מכות קשורה, VF1 משחק בוסרי ומהפכני, OOT הוא לא משחק בוסרי ומהפכני, הוא משחק מהפכני שבונה על היסודות של lttp וליטרלי מציע פאזלים שלא היו אפשריים טכנית על 2D אני בגדול מסכים עם הטענה שLTTP הוא שלמות, אבל זו השוואה שהיא ממש לא פיירית כלפי OOT כי כל משחק יפסיד לLTTP
אתה לא יכול לקחת משחק כזה כמו LTTP שעד היום מעתיקים אותו אפילו בראצ'ט האחרון יש לך העתקות ממנו (וגם OOT כמובן לקח ממנו) ולצפות שמשחקים יוכלו לעמוד איתו.
לא מבין איך אתה מנסה אפילו לטעון שזה לא משחק מטורף.

לא היה לי את התענוג לשחק את OOT בזמן אמת ב1998 אבל שמשחקים בו אתה מבין כמה כל המשחקים שאהבת לקחו ממנו בלי בושה, וכל הפרספקטיבה שלך עליהם ועליו משתנה לתמיד, אם הייתי משחק ב1998 כנראה הייתי מחזיק ממנו כמשחק הגדול ביותר.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 15 מאי 2023, 22:39

OOT מחזיק ועדיין משחק מעולה. יותר טוב מ-lttp גם אז וגם היום. סיימתי את שניהם שוב בשנים האחרונות.
לגבי totk, משחק טוב, מתקן לא מעט דברים שהפריעו לי ב-botw, אבל לפחות מבחינת אתגר - זה עדיין לא שם. היכולת הבלתי מוגבלת שלך לריפוי בזמן קרב די מחסלת כל סיכוי לאתגר (מלבד one shots שהם יחסית נדירים). וגם בלי ריפוי בזמן קרב לא נתקלתי בשום דבר מאתגר ממש, ואני כבר עם 7 לבבות. לגבי ה-shrines, העיצוב הוויזואלי שלהם נוראי, אפילו גרוע מזה של botw. פשוט עיצוב מכוער. הפאזלים בסדר, אבל בד״כ (לא תמיד) די כופים עליך פתרון אחד נכון.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 16 מאי 2023, 05:45

עוד פעם אני מפריד בין עניין החידושים וקפיצת דרך ענקית בתחום
לבין הכיף שלי ממשחק

מאריו 64 היה קפיצת דרך ענקית
את מאריו word אני אוהב הרבה יותר

תפרידו בין עניין של טעם לבין חידושים
אתם אוהבים את oot יותר ? מצוין
אני חושב שלינק לעבר כמשחק הרבה יותר טוב

כל ה" לא הוגן זה 2d " ,וכל זה זה לא רלוונטי בכלל
לינק לעבר הגיע אחרי הרבה ניסיון ב2d
Oot יצא ש3d היה בשנים הראשונות ומרגישים את זה
למדו המון מאז

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 16 מאי 2023, 09:28

קרירין בחייאת. לאף אחד פה אין בעיה שאתה אוהב את Lttp יותר מOot. אני גם. נדב אמר לך שהוא אוהב את MM יותר מOot ואינטר אמנם אוהב יותר את OOT אבל זה לא שיש לו איזושהי בעיה עם ההעדפה שלך.

אנשים קופצים כי אתה מדבר כאילו OOT זה איזה משחק מעפן שבסך הכל הביא כמה חידושים אבל היה מחורבן חוץ מזה וזה לא המצב בשיט.

OOT מעולה ואדיר יש לו אווירה ייחודית לו מסתורית בטירוף הפאזלים חזקים ואי אפשר היה בחיים לתרגם אותם למשחק דו מימדי הפסקול מושלם ולא יוצא מהראש במשך שנים מה עוד אתה רוצה?

זלדה SS יותר טוב מOOT זה כאילו מה שאתה רומז? לול איזו הזייה.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 16 מאי 2023, 10:11

1 לא אמרתי שoot חראה
לדעתי האישית הייפ היה מוגזם ובזמנו זה היה המשחק שהכי ציפיתי לו
אז כן הוא בקלות אחד מהמשחקים הטובים של אותה התקופה

אבל זאת הייתה תקופת הילדות של משחקי 3d
כי מה שהיה לפני היה הרבה יותר פרימיטיבי כמו star fox הראשון ודברים כאלו
אז כן זה היה קפיצה ענקית
אבל אני מדבר על משחק שלם ,כמה המשחק טוב כמשחק

וכן ww לדעתי היה הרבה יותר טוב
פחות הוגן כי החומרה הייתה בשלה בהרבה ל3d
וגם ניסיון בתחום ה3d למפתחים
זה לא השווה הוגנת בכלל

חומרה חלשה בהרבה
דבר חדש למפתחים
כלי פיתוח הרבה פחות בשלים

להשוות n64 לקיוב זה לא הוגן
זה כמו להשוות סוסיטה ישנה לפרארי 2023

אבל כמשחק כן ,ww היה הרבה יותר טוב מoot
אבל גם oot גרסת הקיוב שרץ ב60 פרימים לשניה
למרות שלא שינו דברים אחרים ,היה טוב משמעותית מגרסת הn64

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 16 מאי 2023, 10:34

קרירין כפרה, תעשן קצת פחות לפני הדיונים בוקסלים אולי? כי אני לא דיברתי איתך על WW שאלתי אותך אם SS לדעתך טוב יותר מOOT אז זה או שאתה לא מפוקס או שאתה מטריל :)

בכל מקרה תבין איך זה הולך בחיים, יש "קלאסיקות" שמותר ורצוי לרדת עליהן "GTA 4 " היילו 1/ פפ7 זלדה SS כל אלה הם משחקים נחותים שלעולם לא היו ראויים למעמדם מההתחלה ויש משחקים ש"אסור" לרדת עליהם כמו OOT, כלומר מותר, אבל אז אי אפשר לקחת את הפוסט ברצינות.:)

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 16 מאי 2023, 13:46

Ss משחק נחמד ,לא גרוע אבל אכזבה כמשחק זלדה
אני מדבר על הגרסה המקורית בwii
לא שיחקתי בגרסה החדשה

לפחות בwii הם דחפו חזק את הגימיק של המושאן פלוס
אולי זאת הייתה החלטה ממחלקת הכספים או משהו

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 12 אורחים