נושא ה-Xbox הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: נושא ה-Xbox הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 28 אפריל 2024, 18:22

אף אחד לא יאמין למיקרוסופט שהמשחקים שלהם לא יצאו לפלייסטיישן, בשניה שהמכירות לא ירצו אותם הם הרי יתחילו לשחרר את הספריה על הפס6 על פי תאורית קאז. אז למה שמישהו ישקיע בכלל בeco system אם אפילו מיקרוסופט לא מאמינה בה? מיקרוסופט אומרת לך במפורש שאם אתה קונה את הקונסולה שלהם אתה לקוח טיפש.

בנוגע ללו״ז, אתה סתם חיי בסרט על הוצאה של משחק בסנכרון עם הסדרה. אם אתה מכיר את הסיפור פיתוח של tlou1 רימייק אתה יודע שהוא לא קשור בכלל לסדרה, זה סתם צירוף מקרים. אין באמת כזה דבר תוכם איכותי שיוצא במקביל לסדרה/סרט, מחזור הפיתוח לא מרשה את זה. מיקרוסופט הוציאה אפס דולרים והם מכרו פתאום מליוני עותקים של משחקי FO, בסופו של יום הם נצחו בגדול. הם מובילים את הטבלה האירופאית עם משחק שיצא לפני עשור.
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 28 אפריל 2024, 23:09

Hypno כתב:לפני 3 שנים, כן. הם לא צריכים מכונת זמן. הם צריכים חשיבה אסטרטגית נכונה. שזה אומר להכין משהו במידה והסדרה תתפוצץ.
הסדרה סתמית? עדיין יש לך מוצר חדש למכור לתחזק את הליי-אפ המתקשה של הקונסולה שלך.

לפני כמה שנים הביאו את נולאן לסדרה? לפני כמה שנים היה ידוע ששחקנים מובילים לוהקו אליה?

משחק חדש גם לא אומר דווקא AAA. יכלו לעשות רימייק ל FO1 שנשאר מנקודת מבט איזומטרית.

עכשיו לרגע תשכח מהסדרה. היא לא קיימת. מתי פולאאוט 4 יצא? מתי אלדרסקולס הבא יוצא? מתי בת'סדה יכולה לשחרר את פולאאוט 5? אחד הזכיוניות הכי פופולארים ומוכחים של מיקרוסופט החדשה. 2035?
מדובר בכישלון ניהולי לתת לבת'סדה להמשיך במתכונת שהיא עובדת בו. נראה לך הגיוני שפולאאוט יירקב לכל כך הרבה זמן? או שמרחיבים את בת'סדה כדי שתוכל לפתח שני משחקים במקביל או שלוקחים את הזיכיון ומעבירים לאולפן אחר.

לגבי סוני, נו מה אתה רוצה. הם תכננו משחק לפחות. זה שהוא התחרבן זה משהו אחר. והם החליטו בשכל שעדיף להוציא כלום מאשר להוציא משהו רע. ובוא, זה בכל זאת טוויסטד מטאל. לא מהזכיונות העיקריים של סוני.

מיקרוסופט רכשה את בת׳זדה לפני 3 שנים באופן רשמי, בזמן הזה לא היו באמת יכולים להספיק כמעט כלום בכל אופן, מקסימום רימייק כמו שאמרת למשחק דו מימדי, ואם היו עושים זאת היית מאשים את הכשלון של סטארפילד בגלל זה :)
ובאופן אישי - כן, לדעתי עדיף שהסדרה הזו ״תירקב״ עם הכיוון שלקחו עם 76, ובכלל אני לא מתחבר אז מבחינתי שיעזבו הכל כולל הכל ויתרכזו במשחק היחיד שאהבתי שלהם - סקיירים, משמע אלדר סקרולס הבא.

העובדה שסוני ניסתה ונכשלה מעידה על כשלון גדול בהרבה בעיניי, מאשר לא לבזבז משאבים וזמן של מפתחות ולהרוויח עשרות מיליוני דולרים על מכירת קלאסיקה שעלתה להם בדיוק 0 דולר.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 אפריל 2024, 14:26

כרגע FO4 נמצא בטופ 10 של המשחקים הכי משוחקים בסטים עם שיא יומי של בערך 200K שחקנים כבר שבועיים ברצף (נמצא מעל ללהיט התורן manor lords ועוד כמה להיטים גדולים). FO76 עלה מסביבות ה-10K שחקנים ל-70K+ שחקנים מאז שהסדרה יצאה (והפך בסטים מביקורות קטסטרופיות בשיגור ל-mostly positive). FO4 קבל פאצ' דור הבא בקונסולות וגם במחשב. FO76 קבל עדכון גדול. כרגע בטופ 100 משחקים הכי משוחקים בסטים יש שלושה משחקי FO, בטופ 10 של אירופה יש פאקינג 4 משחקי FO וזה כולל את המקום הראשון (זה בלתי נתפס, 40% מהטופ 10 האירופאי הוא כרגע FO). ובמובייל שני משחקי FO זנקו לראש הטבלאות. אפילו NEW VEGAS, הכי איזוטרי בסדרה החדשה, כרגע עם 45K שחקנים בסטים.

איזו הזדמנות בת'זדה בדיוק פספסו? מיקרוסופט לא שמה שקל על FO וכל ה-eco system הענקי של FO פורח בטרוף מאז שהסדרה יצאה. כל הקטע של להוציא משהו במקביל לסדרה הוא לעשות עוד כסף על גבי הסדרה, לרומם תוכן לטופ של הטבלאות. תסתכל על טבלאות המשחקים הכי משוחקים, טבלאות המכירות, טבלאות המובייל, טבלאות של סטים, טבלאות של פלייסטיישן ואקסבוקס.. FO מתפוצץ. המטרה הושגה.

אגב, יש סיכוי לא רע שאובסידיאן התחילו לפתח את NEW VEGAS 2, יש להם את הרצון, יש עכשיו ל-MS את ה-IP ויש את האישור של טוד האווארד. אבל ברור לך שאפילו אם התחילו לעבוד על המשחק זה הולך לקחת לפחות 5 שנים, אולי יהיה מוכן מתישהו סביב העונה השלישית או הרביעית של הסדרה. משחקי FO זה לא משהו ששולפים מהתחת, מדובר בפרוייקטים ענקיים שלוקחים שנים. כרגע סתם פאצ' 4K מספיק כדי למכור את המשחקים הישנים כמו לחמניות חמות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 אפריל 2024, 19:50

גם השנה יש לxbox את הסטרים "E3״ שלהם. ב-9 ביוני ולאחריו יהיה דירקט נוסף של משחק שכנראה לא הוכרז עדין.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 אפריל 2024, 19:57

ניחוש ״פרוע״ - גירס

עריכה: לא ראיתי את התמונה לפני…
נראה האמת יותר כמו State of Decay 3, למרות שכבר הוכרז
יש מצב משהו אחר לגמרי, אולי של היוזמה?
אבל עדיין מנחש גירס :)

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 30 אפריל 2024, 20:00

דווקא נראה כמו COD, גם סגנון המחיקה מזכיר את בלאק אופס ולפי השמועות זה משחק בסדרה הזאת.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 אפריל 2024, 20:06

כן, יש מצב… אבל זה יהיה כל כך לא מעניין :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 אפריל 2024, 20:12

טום וורן אמר שזה כנראה cod הבא, וכמו שסטיק אמר לפי הלוגו זה נראה כמו בלאק אופס. איזה אנטי-קליימקס.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 אפריל 2024, 20:28

עדיין די בטוח שנראה את גירס וSoD3 לכל הפחות… מקווה גם עוד מפייבל, המשחק של רייר שנראה שהוא די תקוע בפיתוח ואולי עוד משהו. אבל מה שלא יהיה - שיהיה גיימפליי

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 30 אפריל 2024, 21:53

אני דווקא רוצה לראות את הCOD הזה. זה אמור להיות הCOD הראשון שלא יצא לדור הקודם אז אני מצפה לקפיצה, כל דבר אחר יהיה אכזבה. אחרי הפיאסקו של MW3 (שהוכרז תחילה כשנה ראשונה בלי COD ורק חבילת הרחבה, אחרי זה יצא כCOD מלא שהיה בפועל רק חבילת הרחבה) הם צריכים משהו גדול. הקודם שלהם היה לפני 4 שנים אז למרות הפיאסקו הזה זה עדיין משחק שלם עם מחזור פיתוח ארוך יותר. אז זו הזדמנות לCOD מעניין, אם הם ינצלו טותה זו שאלה אחרת :).

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 אפריל 2024, 23:04

Stick כתב:אני דווקא רוצה לראות את הCOD הזה. זה אמור להיות הCOD הראשון שלא יצא לדור הקודם אז אני מצפה לקפיצה, כל דבר אחר יהיה אכזבה. אחרי הפיאסקו של MW3 (שהוכרז תחילה כשנה ראשונה בלי COD ורק חבילת הרחבה, אחרי זה יצא כCOD מלא שהיה בפועל רק חבילת הרחבה) הם צריכים משהו גדול. הקודם שלהם היה לפני 4 שנים אז למרות הפיאסקו הזה זה עדיין משחק שלם עם מחזור פיתוח ארוך יותר. אז זו הזדמנות לCOD מעניין, אם הם ינצלו טותה זו שאלה אחרת :).

בתאוריה היה להם 4 שנים לפתח את המשחק שזה המון בשביל cod. אם אני זוכר נכון הם על ענף משלהם במנוע כך שמי יודע, אולי באמת תהיה קפיצה גדולה. אבל בניגוד לכל שאר המשחקים שלהם שהם עבדו עליהם אקסקלוסיבית, הפעם שמו אותם בתור סטודיו עזר על המשחק של 2021, 2022 וגם 2023. כך שמצד אחד הם קבלו 4 שנים ומצד שני הם בזבזו כוח אדם על לעזור לסטודיו אחרים.

אני מחזיק אצבעות, ממש מתאים לי קמפיין דור הבא על מלא סטייל cod. בטח אם הוא מגיע בחינם עם GP.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 01 מאי 2024, 14:55

זה אותו משחק black ops שאמור להיות במלחמת המפרץ הראשונה, שזו בעצם המלחמה האמיתית הכי מאוחרת שהייתה במשחק CoD עד כה.
Treyarch מובילה את הפיתוח עליו ממה שאני מכיר אבל לא בטוח שהם אחראים על הקמפיין (והשמועות על הקמפיין שמדובר באותו סגנון מזעזע של עולם ״פתוח״ סטייל MW3).
אני לא מכיר שמועות שהוא מגיע רק לדור הנוכחי אגב.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 01 מאי 2024, 15:09

ו.... המשחק כבר לא מעניין אותי :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 מאי 2024, 16:02

פייג' הפארטי פופר :!:

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 מאי 2024, 20:20

סטאילד מקבל פאצ׳ שמשפר משמעותית את הביצועי cpu. בקונסולות הוא מאפשר מצב 30, 40, 60 ו-uncapped. נראה לפי הnotes ש-40 הוא די יציב, 60 כנראה שלא ממש. נצטרך לחכות ולראות את הביקורת של DF. עכשיו אגב אם לא בוחרים כלום ויש מסך 120 מחובר הדיפולט הוא 40.

אם אני לא טועה זה המשחק הראשון בxsx שתומך ה-40, לא?

Hypno
Trainee

הודעהעל ידי Hypno » 01 מאי 2024, 22:31

אווטאר קיבל מצב 40FPS שבוע שעבר.

מסכן מי ששיחק בסטארפילד עד עכשיו. איזה חוויה גרועה יותר משמעותית הוא קיבל מאשר מי שישחק אותו אחרי העדכון של החודש.
זה כנראה היה צריך להיות תאריך היציאה האמיתי של המשחק.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 01 מאי 2024, 23:01

ה-fidelity המקסימלי עדיין מטרגט 30, ככה שלפחות עבורי, זה לא שינה כלום.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 מאי 2024, 00:04

אני בספק שזה שחיק למי שאין vrr. למרות שנשמע שהם שפרו ביצועי מעבד, הם אומרים די במפורש שהמשחק רחוק מיציב ב-60 וממליצים לשחק אותו מעל ל-30 רק למי שיש מסך vrr. הלוואי ונהיה מופתעים לטובה, אבל מאיך שהם נסחו את ההודעה נשמע שהם פשוט שינו את הcap ל-60 ומחזיקים אצבעות שלא יתרסק יותר מדי לקצבי פריימים נמוכים.

יש בפאצ׳ הזה כל כך הרבה שיפורים, כמו למשל מפות מפורטות כשאתה על פני כוכבי לכת, מכניקה של קישוט החלק הפנימי בספינה, מליון פיצ׳רים קטנים ומליון תיקוני באגים. עם כמה שהוא השתפר מהשיגור, נראה לי שעוד חצי שנה הוא יהיה במצב אחר לגמרי ביחס להיום.

בהחלט היו צריכים לתת לו עוד שנה בתנור; אני מדמיין באיזה מצב הוא היה יוצא אם תאריך היציאה של 2022 היה נשמר.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 02 מאי 2024, 06:15

זה לא בדרך כלל המצב עם משחקי בת'זדה? תמיד הם משפרים אותם המון בהמשך.. בכללי, בימינו, כמעט ולא שווה לרכוש משחקים בשיגור לדעתי. לרוב מדובר בחוויה שרחוקה מלהיות אופטימלית.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 02 מאי 2024, 08:22

יש ויש… אבל במשחקי עולם פתוח זה הכי בולט, וככל שהם מורכבים יותר ככה עדיף להמתין יותר, למעט אולי במשחקי רוקסטאר אלא אם מדובר כמובן בגירסת מחשב או דור הבא ואז זה משהו אחר לגמרי.
בכל אופן במקרה שם סטאר פילד הבעיות והחסרונות היו כל כך מובהקים שזה היה ברור שזה טיפשי להתחיל לשחק, אני משוכנע גם שעדיין עדיף להמתין עוד איזה חצי שנה כדי לקבל חוויה הרבה יותר טובה, עם רכבים וכו׳

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 מאי 2024, 10:26

הם כבר הראו את הרכבים אגב, נראה שהם מגיעים עוד שניה:

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 02 מאי 2024, 13:07

מבחינת באגים, סטארפילד יצא במצב טוב. רכבים, אופטימיזציות, קישוטים וכו' - נחמד, אבל ההשפעה של זה על המשחק היא מינורית. את הבעיות הרציניות במשחק שום עדכון לא יתקן.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 02 מאי 2024, 13:25

כל אחד ומה ש"רציני" בעיניו... לדעתי במשחק כזה של גילוי כוכבים ושיטוט בהם - כלי רכב נשמע די הכרחי, ודבר שיכול להפוך משימות מסויימות להרבה יותר מהנות, ויכול לפתוח דלת למשימות חדשות ומגוונות יותר.
כנ"ל ענייני QOL רבים ששמעתי עליהם תלונות רבות. נראה שהעדכון הזה מתחיל לשפר לא מעט מהן, אבל יש עוד דרך ארוכה כנראה.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 02 מאי 2024, 13:51

הרכבים יעזרו להתנייד, אבל אין ממש סיבה להתנייד כשהכל מבוסס על תוכן רנדומלי שלא שווה חקירה.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 02 מאי 2024, 15:24

מאס אפקט והמאקו שלו פשוט עם window dressing יפה יותר.

אנדמי לכל התעשייה הזאת כבר 2 דורות.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 20 אורחים