נושא ה-pc הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Laskin
Elder

Re: נושא ה-pc הרשמי

הודעהעל ידי Laskin » 04 מאי 2024, 20:55

אין באמת קשר ללאנצ׳ר נוסף…
לאנצ׳ר משלהם לא ייפגע באף אחד אם לא יכריחו להשתמש בו, והרי אנחנו לא חושבים שזה יהיה רעיון טוב להביא את המשחקים הבלעדיים שלהם בבלעדיות רק ללאנצ׳ר שלהם אלא להמשיך להציע אותם בחנויות אחרות. אני אישית אשמח להתקין לאנצ׳ר שלהם אם זה ייתן לי לשחק על המחשב משחקים שכבר רכשתי בפלייסטיישן, ולשמור את ההתקדמות שלי וכו׳… בתנאי שזה יהיה בעלות מינימלית כמובן.
פה הבעייה היא הכפייה לאחר שכבר רכשו משהו שכשנרכש - לא הייתה הכפייה הזו. שינו להם את התנאים מתחת לרגליים, זה ביג נו-נו.
אני באמת חושב שאם זה היה התנאי מההתחלה זה היה אולי גורם לקצת פחות אנשים לקנות, אבל לא היה פוגע בהם בשום צורה משמעותית בביקורות ולא היה מוביל לתגובה המוצדקת הנוכחית.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 מאי 2024, 21:50

Klayman כתב:כי מה שמעניין את סוני זה גם לנפח את מספרי ה psn, וגם כל הדאטה המתוק הזה...
אם זאת התגובה ליצירת חשבון שלוקחת 2 דקות....

ברור שזאת הסיבה שסוני עושה את זה. אבל כשאתה מיצר לאנצ׳ר שהוא סוג של פלייסטיישן במחשב (קרוס ביי + רשימת חברים של psn + קרוס פליי + טרופיז) וממשיך להוציא בנפרד לגמרי את המשחקים לסטים אתה לא פוגע בקהל של סטים. אבל אתה כן נותן לקהל של פלייסטיישן הזדמנות לשחק את המשחקים שלהם במחשב, פותח לעצמך פוטנציאל למכור משחקים ב-100% נתח מהמכירה ומאפשר upsale לדברים כמו שדרוג לגרסת מחשב בכמה דולרים.

לי זה נשמע כמו win win win. שחקני סטים האליטיסטים יוכלו להמשיך לקנות את משחקי הפלייסטיישן שלא מזוהמים בפלייסטיישן, שחקני הפלייסטיישן יוכלו להנות מהספריה שלהם במחשב, וסוני מרוויחה הרחבה של הeco system שלה לפלטפורמה חדשה ועדין משמרת את ה-100% נתח מכל מכירה.

Laskin כתב:אני באמת חושב שאם זה היה התנאי מההתחלה זה היה אולי גורם לקצת פחות אנשים לקנות, אבל לא היה פוגע בהם בשום צורה משמעותית בביקורות ולא היה מוביל לתגובה המוצדקת הנוכחית.

אני חושב שאם זה היה שם day one אפילו לא היינו שומעים על זה.אם אני לא טועה המשחקים של אקסבוקס דורשים בסטים חיבור, לא?
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 מאי 2024, 01:10

DrKeo כתב:
DrKeo כתב:
Laskin כתב:הם יתחילו לכפות את זה רק החל מה-30 למאי, אבל זו הייתה טעות לעשות את זה פתאום אחרי שכבר רכשו… אם היו כופים מההתחלה זה משהו אחר לגמרי, ומי שלא מתאים לו לא היה רוכש, עכשיו זה מצדיק החזר כספי לדעתי

בחצי שעה שעברה מאז שכתבתי את ההודעה נוספו עוד 30K ביקורות והם כבר ירדו ל-mixed reviews, ל-69%.

נוספו עוד כמה עשרות אלפי ביקורות ועכשיו הוא עומד על 31%. היו כל כך הרבה ביקורות שליליות שאפילו הall time ירד ל64% מ-82%. מטורף.

26%, ו-all time ירד ל-59%.. אדמה חרוכה.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 05 מאי 2024, 07:42

סוני לא יוותרו על הדרישה לחיבור מעתה והלאה, לדעתי. כלומר, לא יהיו משחקי סוני "מטוהרים מpsn" בסטים. את רוב הפיצ'רים שדיברת עליהם למעט קרוס ביי(לא חושב שסוני רוצה לנרמל את זה) וקרוס פליי(נלחמה בזה ליטרלי שנים, וגם היום זה לא בכל כותר בכל), כבר קיימים באוברליי. לכן אני לא רואה את הלאנצ'ר הזה מגיע. בזבוז משאבים משווע.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 מאי 2024, 09:00

Klayman כתב:סוני לא יוותרו על הדרישה לחיבור מעתה והלאה, לדעתי. כלומר, לא יהיו משחקי סוני "מטוהרים מpsn" בסטים. את רוב הפיצ'רים שדיברת עליהם למעט קרוס ביי(לא חושב שסוני רוצה לנרמל את זה) וקרוס פליי(נלחמה בזה ליטרלי שנים, וגם היום זה לא בכל כותר בכל), כבר קיימים באוברליי. לכן אני לא רואה את הלאנצ'ר הזה מגיע. בזבוז משאבים משווע.

לא הייתי קורא ללהרוויח 43% יותר על כל מכירת משחק או DLC ובמקביל לחזק את החיבור של שחקני הPC ל-ecosystem של פלייסטיישן בזבוז משאבים :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 05 מאי 2024, 09:07

אני דווקא לא חושב שזה יהיה חובה בכל משחק שלהם, אלא רק במשחקי מולטי או במוד המולטי של משחקים שיהיה בהם כזה מוד.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 05 מאי 2024, 09:11

מאחוז מאוד קטן של שחקנים( לדעתי), בחיתוך של "שחקן pc ו ps5, שמוכן לרכוש משחק בדאבל דיפינג, אבל לא בסטים, איפה שכל הספרייה שלו, וזאת למרות שיש את רוב הפיצ'רים האלה כבר באוברליי שטרחנו ועמלנו עליו. אהה כן, ואותו שחקן גם מצפה לכך שניתן לו את גרסת המחשב באיזה מחיר אפסי, כשתכלס, אם נשאיר אותה רק בסטים, נוכל לעקוץ אותו באיזה 50-40 דולר".
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 05 מאי 2024, 10:19

יוכלו לרכוש בסטים במחיר מלא או אם הם חלק מהאקוסיסטם ומשלמים לפלוס אקסטרא - ניתן לו במחיר נמוך משמעותית.
מיקרוסופט עושה את זה ועוד ב״חינם״ בשירות שלהם במחשב, אני לא מבין למה סוני לא יכולים לעשות זאת בקצת פחות ״חינם״.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 מאי 2024, 10:39

Klayman כתב:מאחוז מאוד קטן של שחקנים( לדעתי), בחיתוך של "שחקן pc ו ps5, שמוכן לרכוש משחק בדאבל דיפינג, אבל לא בסטים, איפה שכל הספרייה שלו, וזאת למרות שיש את רוב הפיצ'רים האלה כבר באוברליי שטרחנו ועמלנו עליו. אהה כן, ואותו שחקן גם מצפה לכך שניתן לו את גרסת המחשב באיזה מחיר אפסי, כשתכלס, אם נשאיר אותה רק בסטים, נוכל לעקוץ אותו באיזה 50-40 דולר".

אתה מציג את זה בצורה קצת מוזרה, כי להרים לאנצ'ר כזה זה שטויות ברמה אחרת להתחשב בזה שכל העבודה נעשתה כבר ויש להם מאסטרים של PC כמו אניקסיס.

לאנצ'ר נותן להם המון אופציות שלא קיימות היום, בתנאי שהוא מאפשר סוג של קרוס ביי/פליי. דבר ראשון הוא יכול להיות פיצ'ר מאוד חזק למנויים. לתת cross buy לכל הספריה שזמינה במחשב למי שיש פס+ בדרג כלשהו הוא פיצ'ר די קילרי שאני למשל הייתי משלם עליו בכיף ואני די בטוח שגם לאסקין. דבר שני, אתה משאיר את השחקני פלייסטיישן בתוך ה-eco system של פלייסטיישן במקום לאבד אותם לסטים. יש חתך גדול בין שחקני PC לשחקני פלייסטיישן וכל שחקן פלייסטיישן שמתחיל לבנות את הספריה שלו בסטים במקום בתוך ה-eco system מאבד מההתחייבות שלו לפלייסטיישן וזה מסוכן. דבר שלישי כל מכירה שתבצע בחנות במקום בסטים תכניס לסוני משמעותית יותר כסף.

אגב, סוני יכולה לעשות דברים נוספים כדי לחזק את ה-eco system ולעשות יותר כסף. למשל היום גרסאות PC יוצאות אחרי שנתיים, אבל סוני יכולה להוציא את גרסת המחשב אחרי שנה לחנות שלה ואחרי שנתיים בסטים. כל עותק שהיא תמכור בשנה הזאת יכניס לה 43% יותר כסף מעותק שימכר בסטים, זה נטו ניצחון בצד הפיננסי.

אני גם אציין שאני חושב שכמות ה-double dipping שיש בין שחקני המחשב לשחקני הפלייסטיישן היא מאוד קטנה. אני למשל מעולם לא עשיתי את זה ואני רואה את עצמי כבזבזן לא קטן שעשה כבר דאבל דיפינג בעבר. זה פשוט לא הגיוני לקנות משחק פעם שניה כשהוא בן לפחות שנתיים ב-60$. נגיד GOT יוצא עכשיו למחשב, משחק בן 4 ב-60$ בלי שה-SAVE והטרופיז עוברים לגרסת המחשב? לא יודע איזה בן אדם יקנה אותו שוב. להביא את הספריית פס5 שלי למחשב יעלה לי בערך 1000$, אז אני לא טורח וסוני עדין לא ראתה ממני שקל אחד ב-PC אפילו שאני גיימר PC כבד.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 05 מאי 2024, 11:25

גם אני לא עשיתי דאבל דיפינג לשום משחק של סוני, אבל אני בכיף הייתי רוכש נניח את הורייזון 2 ומשחק את ההרחבה שלו (שעדיין לא רכשתי) על המחשב בתמורה אפילו של 20 דולר, כדי לשחק אותו ב-60 חלק על ההגדרות הכי גבוהות, וגם את GOW:R הייתי קונה בשביל 120 פריימים ועושה ככה ריצה שנייה, או FF:R אם זה היה שומר את השמירה שלי ועושה אותו בHARD בהגדרות מקסימליות גם כן ב-60 חלק.
סוני חד משמעית מפסידה כסף עליי כשהיא לא עושה זאת.
כמו כן אזכיר זאת שוב כי זה מטריף את השכל - פאקינג תמיכה בדואל סנס *אלחוטית*. לא מחייב חנות כמובן, אבל סוני יכולה למכור לי דונגל ואני מפסיק לרכוש את השלטים של המתחרה הישירה שלה. אין לי מושג מה לעזאזל מונע את זה בלי דונגל, אבל משהו מונע את זה, וזה מוזר.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 מאי 2024, 11:31

אני לא בטוח שצריכים דונגל כדי לגרום לדואל סנס לעבוד עם ה-FF. הרי השלטים של הפס5 מבוססי BT, אז החיבור שלהם למחשב ולפלייסטיישן זהה. נשמע לי יותר כמו משהו תוכנתי מאשר חומרתי.

ובנוגע לדאבל-דיפינג, אני בחיים לא רואה את עצמי עושה את זה כל עוד אין קרוס פרוגרשן. מאוד הייתי רוצה לראות משחקים מסויימים על המחשב ב-FPS גבוה ו-RT, אבל לקנות את GOW או GT למחשב ולהתחיל הכל מההתחלה? לא תודה. יש לי בהמון משחקים זנבות שהייתי שמח לסגור אם היה קרוס פרוגרשן והמחיר של הדאבל-דיפינג היה יותר סמלי. אני גם הייתי מוכן לשדרג את הפלוס שלי ל-tier יותר גבוה אם זה היה אומר שהספריה תהיה זמינה לי במחשב.

כמו שאמרת, MS מציעה את הקרוס-פרוגרשן והקרוס ביי בחינם. אין סיבה שסוני לא תעשה את זה ותסחט עוד כמה שקלים על הדרך כי ככה סוני עובדת.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 05 מאי 2024, 12:11

בגלל זה אני כתבתי שאני לא יודע מה לעזאזל מונע את זה, אבל שיתקנו את זה כבר!
כל כך מבאס לשחק עם כבל משחק כמו נניח סייברפאנק, במקרה שלו הדואלסנס באמת מוסיף לחוויה אבל מה קשור כבל (תרתי משמע).

וברור שאני מתכוון רק בתנאי שיש קרוס פרוגרשן. הרי בהורייזון 2 נניח - אתה *חייב* לסיים את המשחק הראשי כדי להמשיך לDLC. החלטה מפגרת אגב.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 מאי 2024, 12:21

זה גם מנע ממני לקנות את ה-DLC אגב, הייתי בשמחה מנסה אותו בכדי לראות מה הם עשו עם הבלעדיות לפס5 אבל אני לא הולך לסיים את HFW בשביל זה.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 05 מאי 2024, 13:04

מיקרוסופט "על החבלים", לכן היא נותנת "בחינם". היא מנסה לייצר ערך, כי לא היו לה משחקים שווים. כמה גיימפאס הוא באמת מקור רווח רציני? אני די בספק, אבל אני לא רואה את זה sustainable לטווח הארוך. לי היה גיימפאס למחשב ובסוף העפתי אותו, כי אני לא מגיע למשחקים שם וחבל לי על המנוי-אני משער שעם הזמן, עוד אנשים יבינו את זה. אני נגיד מתכנן לרכוש את hb2 ולא לעשות מנוי. לא יודע כמה זמן ייקח לי לשחק בו..

אם סוני תבדל את הקרוס סייב ללאנצ'ר שלה - היא תחטוף מכה חזקה וכואבת. כנל לבלעדיות של שנה... זה לא עובד באפיק היום, וזה לא יעבוד לסוני מחר. התגובה שמתנוססת על כל משחק שבלעדי לשנה באפיק היא "אה, אז הוא יוצא בשנה הבאה למחשב? יופי, אחכה לו". לא יעבוד לסוני המשחק של למכור מוצר "נכה" בסטים במחיר מלא. היא תחטוף באבי אביה...
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 05 מאי 2024, 14:20

אני גם מתכוון לרכוש את HB2, ואני גם חושב שהגיימפאס לא SUSTAINABLE כי הם מחלקים בחינם משחקי צד א'.. אבל זה לא מה שסוני עושה, ולא מה שאנחנו מציעים שסוני תעשה בחנות שלה במחשב.
לגבי הקרוס סייב - הרי גם מיקרוסופט עושה את זה, וזה רק הגיוני כי זה קשור ישירות למנוי הPSN PLUS, בלעדיו אין קרוס סייב, וזה הגיוני כי זה על השרתים שלה, אז למה לא להכריח אנשים לשלם על זה?
שוב, מדובר בחנות שתקרוץ בעיקר למי שיש לו כבר קונסולה, והוא מנוי לפלוס.

אני כן מסכים שבלעדיות לחנות שלהם לשנה לדעתי זה לא רעיון הכי טוב, כי אנשים הרבה פעמים לא ירצו לרכוש משחק בן שנה שנמכר כבר על המחשב שנה שלמה - במחיר מלא.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 מאי 2024, 14:37

Klayman כתב:מיקרוסופט "על החבלים", לכן היא נותנת "בחינם". היא מנסה לייצר ערך, כי לא היו לה משחקים שווים. כמה גיימפאס הוא באמת מקור רווח רציני? אני די בספק, אבל אני לא רואה את זה sustainable לטווח הארוך. לי היה גיימפאס למחשב ובסוף העפתי אותו, כי אני לא מגיע למשחקים שם וחבל לי על המנוי-אני משער שעם הזמן, עוד אנשים יבינו את זה. אני נגיד מתכנן לרכוש את hb2 ולא לעשות מנוי. לא יודע כמה זמן ייקח לי לשחק בו..

אם סוני תבדל את הקרוס סייב ללאנצ'ר שלה - היא תחטוף מכה חזקה וכואבת. כנל לבלעדיות של שנה... זה לא עובד באפיק היום, וזה לא יעבוד לסוני מחר. התגובה שמתנוססת על כל משחק שבלעדי לשנה באפיק היא "אה, אז הוא יוצא בשנה הבאה למחשב? יופי, אחכה לו". לא יעבוד לסוני המשחק של למכור מוצר "נכה" בסטים במחיר מלא. היא תחטוף באבי אביה...

היום מיקרוסופט נותנת קרוס ביי וקרוס פרוגרשן רק באפליקצית אקסבוקס, בסטים אתה לא מקבל את זה. מה ההבדל אם סוני תעשה את זה? בדרך כלל מיקרוסופט מקבלת יותר אש מסוני כשהם עושים בדיוק אותו דבר כך שאני משער שזה יעבור חלק.

ולא מדובר באפיק. דבר ראשון סוני לא צריכה להשקיע הרבה ולבנות תשתית כי כבר יש לה, אז העלות תחזוק והפיתוח היא שבריר מזאת של אפיק וכך גם זמן הפיתוח. דבר שני, בגלל שהחנות הזאת הופכת לסוג של הארכה של הECO SYSTEM של פלייסטיישן למחשב (לא שונוה מדי מהאפליקציה של אקסבוקס), יש לה משמעות שונה לגמרי מהחנות של אפיק וגם משיכה שונה לגמרי מזו של אפיק. כשאתה קונה משחק באפיק הוא תקוע באפיק, אבל כשאתה קונה משחק בחנות של פלייסטיישן אתה בונה את ספריית הפס5 שלך, אתה חלק ב-eco system גדול משל סטים.

אגב, בנוגע ללצאת שנה קודם בחנות של פלייסטיישן, זה סתם רעיון. הם באותה מידה יכולים גם להוציא משחקים שבועיים קודם בלעדית בחנות של פלייסטיישן כמו שמיקרוסופט נותנת גישה מוקדמת למשחקים אם קונים את גרסת האספנים. הפרטים הם רק פרטים ואפשר לקחת את זה לאלף פרמוטציות שונות, אני רק מנסה להדגיש שהם יכולים לתת יתרונות מסויימים לגרסת החנות פלייסטיישן שיעשו אותה יותר אטקרטיבית מסטים לחלק מהיוזרים אפילו אם זה רק זמנית.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 05 מאי 2024, 21:02

מיקרוסופט הלכה הפוך. קודם בלאנצ'ר פרטי, ואז גם לסטים. ללכת מסטים ללאנצ'ר פרטי.. לדעתי לא יעבור בשקט. אבל מכאן והלאה זה כבר לטחון מים לדעתי.. אני חושב שהמקרה הנוכחי של לפתוח חשבון psn בשתי דקות שהוביל להורדת. ציון מאסיבית, בחנות *הכי* רלוונטית על הpc, מראה הכל.
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 05 מאי 2024, 21:48

זה מראה שאנשים שרוכשים מוצר לא אוהבים שמשנים את התנאים שלו לאחר הרכישה, אני לא חושב שזה קשור ללאנצ׳ר בשום צורה… אני גם הייתי ממש מתעצבן אם היו עושים לי את זה אחרי שכבר רכשתי וכשרכשתי לא הייתי צריך לעשות את הפעולה הזו. אני זוכר שזה היה לי עם בטוח.נט ואיזה משהו, לא זוכר כבר מה… אולי הארת׳סטון, אולי דיאבלו 3... אבל אחרי ה״עצבים״ של הפעם הראשונה - במשחק הבא זה כבר לא היה אישו.
כמו כן אני די בטוח שמיקרוסופט המפיצה מכרה בסטים עוד לפני שהיה לה בכלל לאנצ׳ר ייעודי, נניח סימולטור טיסה ישנים, אבל לא הלכתי לבדוק אז אולי אני טועה

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 05 מאי 2024, 21:58

אני דווקא כן חושב שזה קשור בעקיפין ללאנצ'רים, לשחקני PC (ואני בניהם), לרובם לפחות, פשוט נשבר מהבולשיט הזה. אתה יכול לבדוק גם משחקים של Firaxis בסטים שחטפו review bombing ברגע שהוכנס אליהם לאנצ'ר לא אופציונלי, או משחקים של 2K שעכשיו דורשים לאנצ'ר נוסף כדי לשחק בהם אפילו אם המשחק נרכש דרך סטים. אם סוני תצא עם לאנצ'ר לא אופציונלי למשחקים שלה בסטים, אני בטוח ב-100% שמה שהולך כרגע עם HD2 זה רק הפרומו.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 05 מאי 2024, 22:05

אבל לא על זה מדברים
אם היא תכריח אנשים לעבור דרך הלאנצ׳ר זו תהיה טעות
אם יעשו כמו מיקרוסופט ויאפשרו בסטים בלי לאנצ׳ר זה משהו אחר

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 מאי 2024, 22:47

Klayman כתב:מיקרוסופט הלכה הפוך. קודם בלאנצ'ר פרטי, ואז גם לסטים. ללכת מסטים ללאנצ'ר פרטי.. לדעתי לא יעבור בשקט. אבל מכאן והלאה זה כבר לטחון מים לדעתי.. אני חושב שהמקרה הנוכחי של לפתוח חשבון psn בשתי דקות שהוביל להורדת. ציון מאסיבית, בחנות *הכי* רלוונטית על הpc, מראה הכל.

זה לא רק פתיחת חשבון ב-2 דק׳. יש מאות אלפי אנשים שגרים בטרטוריות שאין בהן PSN והם נעולים מהמשחק. אז כן, מן הסתם הם יכולים לזייף כתובת ולפתוח במדינה אחרת אבל התהליך הזה הפך לממש נטל על אנשים שגרים בטרטוריות הללו. יש סיבה למה סטים חורגת מחוקי הrefund שלה למשחק הזה. אולי שחקנים הם קצת טרולים, אבל סטים לא, זאת סיטואציה יחודית.

Uncle Pey'j כתב:אני דווקא כן חושב שזה קשור בעקיפין ללאנצ'רים, לשחקני PC (ואני בניהם), לרובם לפחות, פשוט נשבר מהבולשיט הזה. אתה יכול לבדוק גם משחקים של Firaxis בסטים שחטפו review bombing ברגע שהוכנס אליהם לאנצ'ר לא אופציונלי, או משחקים של 2K שעכשיו דורשים לאנצ'ר נוסף כדי לשחק בהם אפילו אם המשחק נרכש דרך סטים. אם סוני תצא עם לאנצ'ר לא אופציונלי למשחקים שלה בסטים, אני בטוח ב-100% שמה שהולך כרגע עם HD2 זה רק הפרומו.

דברנו על חנות/לאנצ׳ר עצמאיים לגמרי ובמקביל גרסת סטים עצמאית לגמרי. סןג של win win, תבחר את הגרסה שבאה לך בטוב.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 מאי 2024, 23:51

סטים הפסיקו את המכירה של HD2 ביותר מ-100 מדינות שאין בהן תמיכה בPSN. החל מה-30 למאי כל מי שקנה את המשחק בטרטוריות האלה לא יוכל לשחק בו. Arrowhead בשיחות עם סוני להסיר את החובת קישור לPSN באותן מדינות.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 06 מאי 2024, 07:09

הדרישה לחיבור ל psn בוטלה.

?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 06 מאי 2024, 10:46

מעולה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 מאי 2024, 10:48

כמו שצריך. כרגע הביקורות על 25% כשהall time על 49%. אני מקווה שמי שבקר את המשחק יהפוך את הביקורת והן יעלו בחזרה.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 11 אורחים