נושא ה-Xbox הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: נושא ה-Xbox הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 21 מאי 2024, 15:14

הרבה מאוד אנשים מחכים ל-HB2. גם אם הם לא שחקו בראשון, האכזבה שלהם תגיע בצורת "זהו? זה הגיימפליי?".
We're just normal men. We're just innocent men

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 21 מאי 2024, 15:15

Death_119 כתב:
Stick כתב:סטארפילד זו אכזבה כי זו מפתחת שכבר ידעה להוציא כמה וכמה משחקים של 90+, כולל אחד המשחקים הכי מצליחים אי פעם עם סקיירים, וזה היה "הדבר הגדול הבא" שלהם.
הלבלייד זו אכזבה בגלל התקציב, זמן הפיתוח, הגב של מייקרוסופט. האכזבה היא שהם לא עשו את הקפיצה, על פניו (ושוב, לא שיחקתי כמובן, גם לא ממש מתכוון למען האמת) עושה רושם שלמרות כל זה הם נשארו באותה רמה ולא עשו שום צעד קדימה מלבד הגראפיקה. והלבלייד הראשון היה חמוד, באמת 8 כזה, אבל החוסר המוחלט שלו במכניקות גיימפלי היה מעצבן כבר אחרי שעה, והגימיק של הקולות בראש שהחזיק את רוב המשחק התחיל להתיישן גם הוא כבר קראת הסוף, וזה לא משחק ארוך. לשמוע שזה עדיין למעשה כל מה שיש במשחק השני מבחינת מכניקות גם אחרי כל זמן הפיתוח והתקציב הזה... זאת לא רק אכזבה, זה ממש ברמת "מה לעזאזל קרה פה?"

בקשר לשא המשחקים שלהם, לא חושב שהם אי פעם עשו משהו באמת מוצלח. את ENSLAVED לא אהבתי ועזבתי אחרי איזה שעה ורבע, אבל זה היה ממש מזמן אז אני לא באמת זוכר ממנו משהו. DMC היה אחלה, סיימתי אותו ונהנתי, אבל בוא, זה המשחק DMC הכי גרוע בפער עצום (למעט מה שלא היה שם בDMC2).
כלומר אני מבין שהם שינו סגנון ורצו להפוך את זה לשלהם והכל, והכל בסדר וזה סך הכל עבד, אבל אי אפשר להשוות אותו בשום צורה שהיא לשאר הסדרה.

כשמשחקים בStarfield מבינים שהוא לא באמת אכזבה. הוא באמת חווית בת'זדה מעולה, פשוט עם פחות Exploration הדוק והמון מסכי טעינה :).

HB2 הוא לא אכזבה, זה משחק סופר נישתי שבראשון היה משחק אינדי פר אקסלנס ופה קיבל טיפול פורטאל 2 ברמת הפקה, פשוט עם תוצאה מחורבנת. זה לא גירס או היילו.
הוא בעיקר אכזבה למי שציפה שHB2 יעשה את הקפיצה של פורטאל 2 מהמשחק הראשון. כמה אנשים בעולם כבר שיחקו בHB1 ואשכרה חיכו לHB2?
100,000 אנשים? זה כמו שאני אתאכזב מSOMA 2 או FireWatch 2 אם היה אחד.

צריך לציין שכשאני מדבר על האכזבות של מייקרוסופט אני מדבר רק על סמך הצורה שבה הם התקבלו, בסופו של דבר לא שיחקתי לא בסטארפילד, לא בהיילו אינפינט, וכנראה שלא אשחק גם בהלבלייד 2. אומנם יש לי את כולם "בחינם" בגיימפאס, אבל יש כל כך הרבה מה לשחק והדיבור עליהם אף פעם לא עושה לי חשק לשחק בהם במקום במשחקים אחרים שיש לי ברשימה.
אז אני מדבר כמעט באוויר, זו כוכבית שחשוב לשים. האמת, שמחתי בתחילת הדור לדעת שכל מה שמייקרוסופט יוציאו יהיה day 1 על הpc ואני יכול להנות מכל העולמות עם PS5 וPC. בדיעבד ופעם ראשונה שאני שם לב לזה, לא יצא לי לשחק בשום דבר שמייקרוסופט הפיצו בסופו של דבר :).
וגם על הליינאפ הקצר של סוני בPS5 אפשר לדבר לא מעט, בספיידרמן 2 לדוגמה לא היה לי חשק לשחק כשיצא ועד עכשיו לא הייתי קרוב לרכוש אותו עדיין (אם כי אני מאמין שמתישהו, אם אי פעם ארגיש יובש ולא מנת יתר של משחקים, אעשה את זה). עדיין, אתה מאמין שסוני מתישהו יוציאו משהו שיהיה 'אירוע גיימינג' שלא אעמוד בפניו, וגם עכשיו למרות הכל יש כמה משחקים שלהם שסיימתי ואהבתי גם אם לא נחשיב את הקרוס ג'ן כמו GOW.
מייקרוסופט לעומת זאת... כל יציאה רק גורמת לך לחשוב שאולי גם המשחק הגדול הבא שלהם לא יהיה זה...

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 21 מאי 2024, 16:18

Stick כתב:
Death_119 כתב:
Stick כתב:סטארפילד זו אכזבה כי זו מפתחת שכבר ידעה להוציא כמה וכמה משחקים של 90+, כולל אחד המשחקים הכי מצליחים אי פעם עם סקיירים, וזה היה "הדבר הגדול הבא" שלהם.
הלבלייד זו אכזבה בגלל התקציב, זמן הפיתוח, הגב של מייקרוסופט. האכזבה היא שהם לא עשו את הקפיצה, על פניו (ושוב, לא שיחקתי כמובן, גם לא ממש מתכוון למען האמת) עושה רושם שלמרות כל זה הם נשארו באותה רמה ולא עשו שום צעד קדימה מלבד הגראפיקה. והלבלייד הראשון היה חמוד, באמת 8 כזה, אבל החוסר המוחלט שלו במכניקות גיימפלי היה מעצבן כבר אחרי שעה, והגימיק של הקולות בראש שהחזיק את רוב המשחק התחיל להתיישן גם הוא כבר קראת הסוף, וזה לא משחק ארוך. לשמוע שזה עדיין למעשה כל מה שיש במשחק השני מבחינת מכניקות גם אחרי כל זמן הפיתוח והתקציב הזה... זאת לא רק אכזבה, זה ממש ברמת "מה לעזאזל קרה פה?"

בקשר לשא המשחקים שלהם, לא חושב שהם אי פעם עשו משהו באמת מוצלח. את ENSLAVED לא אהבתי ועזבתי אחרי איזה שעה ורבע, אבל זה היה ממש מזמן אז אני לא באמת זוכר ממנו משהו. DMC היה אחלה, סיימתי אותו ונהנתי, אבל בוא, זה המשחק DMC הכי גרוע בפער עצום (למעט מה שלא היה שם בDMC2).
כלומר אני מבין שהם שינו סגנון ורצו להפוך את זה לשלהם והכל, והכל בסדר וזה סך הכל עבד, אבל אי אפשר להשוות אותו בשום צורה שהיא לשאר הסדרה.

כשמשחקים בStarfield מבינים שהוא לא באמת אכזבה. הוא באמת חווית בת'זדה מעולה, פשוט עם פחות Exploration הדוק והמון מסכי טעינה :).

HB2 הוא לא אכזבה, זה משחק סופר נישתי שבראשון היה משחק אינדי פר אקסלנס ופה קיבל טיפול פורטאל 2 ברמת הפקה, פשוט עם תוצאה מחורבנת. זה לא גירס או היילו.
הוא בעיקר אכזבה למי שציפה שHB2 יעשה את הקפיצה של פורטאל 2 מהמשחק הראשון. כמה אנשים בעולם כבר שיחקו בHB1 ואשכרה חיכו לHB2?
100,000 אנשים? זה כמו שאני אתאכזב מSOMA 2 או FireWatch 2 אם היה אחד.

צריך לציין שכשאני מדבר על האכזבות של מייקרוסופט אני מדבר רק על סמך הצורה שבה הם התקבלו, בסופו של דבר לא שיחקתי לא בסטארפילד, לא בהיילו אינפינט, וכנראה שלא אשחק גם בהלבלייד 2. אומנם יש לי את כולם "בחינם" בגיימפאס, אבל יש כל כך הרבה מה לשחק והדיבור עליהם אף פעם לא עושה לי חשק לשחק בהם במקום במשחקים אחרים שיש לי ברשימה.
אז אני מדבר כמעט באוויר, זו כוכבית שחשוב לשים. האמת, שמחתי בתחילת הדור לדעת שכל מה שמייקרוסופט יוציאו יהיה day 1 על הpc ואני יכול להנות מכל העולמות עם PS5 וPC. בדיעבד ופעם ראשונה שאני שם לב לזה, לא יצא לי לשחק בשום דבר שמייקרוסופט הפיצו בסופו של דבר :).
וגם על הליינאפ הקצר של סוני בPS5 אפשר לדבר לא מעט, בספיידרמן 2 לדוגמה לא היה לי חשק לשחק כשיצא ועד עכשיו לא הייתי קרוב לרכוש אותו עדיין (אם כי אני מאמין שמתישהו, אם אי פעם ארגיש יובש ולא מנת יתר של משחקים, אעשה את זה). עדיין, אתה מאמין שסוני מתישהו יוציאו משהו שיהיה 'אירוע גיימינג' שלא אעמוד בפניו, וגם עכשיו למרות הכל יש כמה משחקים שלהם שסיימתי ואהבתי גם אם לא נחשיב את הקרוס ג'ן כמו GOW.
מייקרוסופט לעומת זאת... כל יציאה רק גורמת לך לחשוב שאולי גם המשחק הגדול הבא שלהם לא יהיה זה...

מסכים, הם לא מצליחים לדלבר. גם כשהמשחקים הם באמת טובים - Forza Horizon 5 או Halo Infinity, הם או צל של מותגים שהיו בעבר או נישות שלאיש לא אכפת מהם. מיקרוסופט בהחלט לא מצליחה לדלבר משחקי Core. אבל זה קצת משתנה, Starfield הוא דוגמא מעולה, גם אינדיאנה ג'ונס החדש יהיה בטוח מוצלח, גם יהיה עוד גירס בקרוב וCOD כמובן. אז כן - לקח 4 שנים, אבל זה סוף סוף מגיע.
תמונה

Hypno
Trainee

הודעהעל ידי Hypno » 21 מאי 2024, 20:19

NJ עשו את המשחק שהם רצו לעשות. בסופו של דבר יש פה פרוייקט שהוא כמו פנטימנט.

כל סוגיית המיצוב והמיתוג היא אשמת מיקרוסופט בלבד. בגלל הליין-אפ כושל HB2 הפך בעל כורחו כפנים של ה XBOX.
אולי למיקרוסופט היה יותר חשוב לדחוף את המשחק והקונסולה על גבי ערכי ההפקה שלו, מאשר לתאם ציפיות ולהבהיר שבליין-אפ בריא, HB2 הוא משחק משלים.

לפני שבוע בערך נחשף שבעת טריילר החשיפה ב 2019 - זה הדבר היחיד שהיה קיים מהמשחק.
כשמיקרוסופט עשו את הבחירה הזו, הם העלו את רף הציפיות מהמשחק בכמה שלבים.
כשמיקרוסופט הבינו ש NJ רוצים לעשות המשך באותה פורמולה, הם היו צריכים למסגר מחדש מה יש לצפות מהמשחק.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 21 מאי 2024, 21:05

פרויקט כמו פנטימנט? פנאי נו פרויקט צד שעבדו עליו הרבה, הרבה פחות אנשים באופי 5% מהתקציב. זה לא דומה בכלל, ודווקא הכי רחוק שיש.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 מאי 2024, 22:47

איך קשרת בין פנטימנט ל-HB2 שתהיה לי בריא. ו-HB2 הפך לילד פוסטר של ה-XSX ביום שהוא הוכרז עם הקונסולה, והעובדה שהוא המשחק צד א' היחיד מיקרוסופט וסוני שאשכרה נראה סופסוף כמו משחק דור הבא.

כשמשחק נראה ככה, ברור שהוא ילד פוסטר.

Hypno
Trainee

הודעהעל ידי Hypno » 21 מאי 2024, 22:52

שניהם משחקים נישתיים שלא באים לסחוב קונסולה. הלבלייד בצד השני של הסקאלה בגלל ערכי ההפקה והגרפיקה.

אז כמה הולך למכור בתור ילד הפוסטר שנראה מדהים?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 מאי 2024, 23:08

כלום, כי הוא ב-GP, ולפי הציונים שלו הוא רק משחק סבבה. הוא ילד הפוסטר מהיום שהקונסולה הוכרזה, זה שהוא לא יצא משחק של 9+ זה כבר סיפור אחר.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 21 מאי 2024, 23:16

הגרפיקה מדהימה כי שמו את כל כוח החישוב על רנדור פרצוף וחצי על גבי רקע שחור (וגם אז, התמונה די מטושטשת). מזכיר קצת את הדינוזאור של הפס1... קל לייצר גרפיקה מדהימה אם אין לך בעיה להקריב את המשחק בדרך.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 21 מאי 2024, 23:28

מדהים כמה שזה האורדר 1886 של הדור הזה, מסתבר שאפילו יש את היחס תמנה הקולנועי עם הפסים השחורים כמו באורדר.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 22 מאי 2024, 07:33

במחשב הוא פשוט מרהיב, לא מטושטש… הסלעים והאבנים באקט הראשון (כל מה ששיחקתי אתמול, אולי 40 דקות) זה משהו שעוד לא ראיתי בשום משחק. באמת מפוצץ ראשים.
אבל 95% מהזמן הלכתי. ממש, ממש לאט.
הקרבות היו מגניבים בינתיים, אבל בדיוק כמו במשחק הראשון, רק הרבה יותר אלים ומפורט אז זה בהחלט מוסיף.
מקווה הלילה לשחק עוד.

Hypno
Trainee

הודעהעל ידי Hypno » 22 מאי 2024, 20:08

DrKeo כתב:כלום, כי הוא ב-GP, ולפי הציונים שלו הוא רק משחק סבבה. הוא ילד הפוסטר מהיום שהקונסולה הוכרזה, זה שהוא לא יצא משחק של 9+ זה כבר סיפור אחר.

אז איזה שיאי engagement הוא הולך לשבור? כמה מנויים חדשים יביא?
הרי זה המשחק שמצלצל בפעמון הדור הבא ולכאורה כל השחקנים צמאים למשחק מפיל גרפית.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 מאי 2024, 23:57

Hypno כתב:
DrKeo כתב:כלום, כי הוא ב-GP, ולפי הציונים שלו הוא רק משחק סבבה. הוא ילד הפוסטר מהיום שהקונסולה הוכרזה, זה שהוא לא יצא משחק של 9+ זה כבר סיפור אחר.

אז איזה שיאי engagement הוא הולך לשבור? כמה מנויים חדשים יביא?
הרי זה המשחק שמצלצל בפעמון הדור הבא ולכאורה כל השחקנים צמאים למשחק מפיל גרפית.

כמעט כלום, כי הוא משחק סביר בקושי. אבל הוא עושה הרבה רעש, אם הוא היה משחק קרוס ג'ן עם גרפיקה של משחק פס4 אפילו לא היו טורחים לדבר עליו.

Hypno
Trainee

הודעהעל ידי Hypno » 23 מאי 2024, 23:28

המשחק עם ממוצע 82 (האימה!). 82 זה סביר בקושי עכשיו?

כן, המשחק דל במכניקות.
אבל זה בדיוק אמור לגרום לו להיות נגיש לכל הדיוט שרוצה לחוות במו עיניו (או להראות לחברים שלו) את המשחק הכי מרשים טכנולגית שנעשה עד כה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 מאי 2024, 23:43

HB2 הוא המשחק הזה שכולם קונים בשיגור של הקונסולה כדי להראות לחבר שלך מה הקונסולה הדנדשה שלך מסוגלת לעשות. בשנה הרביעית של הקונסולה, קצת פחות.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 24 מאי 2024, 00:33

אכן, הרבה משווים אותו ל-THE ORDER ול-RYSE

Hypno
Trainee

הודעהעל ידי Hypno » 24 מאי 2024, 10:50

DrKeo כתב:HB2 הוא המשחק הזה שכולם קונים בשיגור של הקונסולה כדי להראות לחבר שלך מה הקונסולה הדנדשה שלך מסוגלת לעשות. בשנה הרביעית של הקונסולה, קצת פחות.

אבל אתה אומר שהדור הזה הוא חרפה ועוד לא התחיל.
אז אדרבא ואדרבא. אם האנשים מורעבים כבר 4 שנים לחווית דור הבא אז הם צריכים להתנפל על הלבלייד.

זו העמדה שלך מאז השיגור, אז למה פתאום זה לא תופס? איפה ה pent-up demand? כי הממוצע 82?

האם HB2 ימכור לפחות כמו RYSE ו-האורדר?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 24 מאי 2024, 11:16

גם אווטאר וimmortals of Aveum ואלן ווייק הם ״דור הבא״ עם גרפיקה שלא הייתה יכולה להיות בדור הקודם.
אבל הם לא מספיק טובים או במקרה של אלן ווייק די נישתיים - ולכן הם לא הפציצו במצעדים, בלשון המעטה, אולי אווטאר לא כשלון גדול אבל אלן ווייק די כן וaveum מאוד כן.
אם הלבלייד היה יותר מחוויה לעיניים אז הוא היה יכול להביא הרבה אנשים לגיימפאס והיה מוכר פי כמה וכמה וכמה ממה שהוא מוכר כרגע
ואין לי מושג כמה הוא מוכר אגב, אבל הוא במקום ה-525 במספר השחקנים שכרגע משחקים בו בסטים, עם 670 אנשים, כשבשיא שלו הוא היה על 3,892… אז אני מניח שרע עד רע מאוד.
נערך לאחרונה על ידי Laskin ב 24 מאי 2024, 11:17, נערך פעם 1 בסך הכל.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 24 מאי 2024, 11:16

אני חושב שהלבלייד הוא בדיוק ההיפך מהמשחק הנגיש שאתה מנסה לצייר. דל ופשוט במכניקות כן, אבל "כבד", "קשוח" ו"אומנותי" למדי. גם ככה סימולציות הליכה זה לא בדיוק הז'אנר שמדבר לקהל הרחב במיליוניו, כל שכן אחד עם היומרות של הלבלייד.
בכל מקרה אני לא מבין את הטענה, גרפיקה מפוצצת היא לא דבר שמייצר עניין לבדו? היינו מדברים כל כך הרבה על הלבלייד אם הוא היה אותו המשחק רק נראה כמו ניהו?
זה כנראה משחק מושלם לכל מי שיש לו גיימפאס ורוצה רק "להראות לחבר" את הגרפיקה, אבל 50$ למשחק עם באזז שלילי שגם אוהביו יהיו הראשונים להגיד שהוא מיועד רק לנישה של הנישה שיודעת שתאהב אותו? כנראה שפחות.
מה גם שכן, זה אולי המשחק הכי יפה בפער ואחד היחידים ממש לפוצץ את הראש, אבל יש עניין של הייפ על דבר חדש (כל דבר), אנשים מתרגשים מהקונסולה החדשה שלהם ומה שהיא מסוגלת לעשות בשנה הראשונה, לא הרביעית. לא שלמשחק הזה אין מקום עכשיו, אבל שם נמצא האימפקט האמיתי של משחקים כאלה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 24 מאי 2024, 11:21

אגב, זה משחק של 6-7 שעות לפי hltb, וגג 8.5 למי שרוצה לעשות מאה אחוז… אנשים לא ממהרים להוציא על זה כסף.
אני כן מנחש שכמעט כל מי שיש לו גיימפאס והוא טיפה סקרן לראות גרפיקה מטורפת על הקונסולה או לחילופין אם המחשב שלו מסוגל להריץ אותו - ישחק בו, לפחות קצת. זו תוספת מעולה למי שכבר יש את המנוי ואני בטוח שמיליונים ישחקו בו שם. אבל מיליונים לא ישלמו על מנוי עכשיו במיוחד בשבילו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 מאי 2024, 12:56

כדי להניע מכירות של קונסולות דור הבא על ידי משחקים צריך להוציא ספריה גדולה של משחקים בלעדיים שגורמים לאנשים לחשוב שהם חייבים אותה. משחק אחד לא מוכר קונסולה אלה אם מדובר באיזו תופעה כמו היילו 3, זאת לא הנורמה. צריך ספריה רחבה ומכובדת עם משחקי מיינסטרים, משחקי נישה, משחקי AAA ענקים ומשחקי AA קטנים.

HB2 הוא משחק שהוא נטו גרפיקה, כמו שסטיק אמר - בלי גרפיקה לא היינו מדברים עליו עכשיו. אני משחק עכשיו בראשון ואני מרגיש שאני די סוחב את עצמי דרכו בכדי להגיע כבר ל-2 ולחוות את הגרפיקה שלו. מדובר נקודה חיובית בספריה של מיקרוסופט שממלאה נישה מסויימת (סימולטור הליכה שבו throat singer צועק עליך זה לא בדיוק פורטנייט) בתוך הספריה. לא שונה מדי מנניח ריטרנל, למרות שבספר שלי HB יכול לחלום להיות ריטרנל.

Laskin כתב:אגב, זה משחק של 6-7 שעות לפי hltb, וגג 8.5 למי שרוצה לעשות מאה אחוז… אנשים לא ממהרים להוציא על זה כסף.
אני כן מנחש שכמעט כל מי שיש לו גיימפאס והוא טיפה סקרן לראות גרפיקה מטורפת על הקונסולה או לחילופין אם המחשב שלו מסוגל להריץ אותו - ישחק בו, לפחות קצת. זו תוספת מעולה למי שכבר יש את המנוי ואני בטוח שמיליונים ישחקו בו שם. אבל מיליונים לא ישלמו על מנוי עכשיו במיוחד בשבילו.

אכן, אבל אם הייתה כל שנה מסה קריטית של משחקים שאנשים מאוד רוצים לשחק, GP היה מוכר כמו גדול. זה לא שונה מנטפליקס, סדרה אחת לא גורמת לאנשים לעשות מנוי לנטפליקס, מסה קריטית של תוכן שמעניין אותם גורם להם לעשות מנוי ולאחר שהם כבר מנויים זרימה קבועה של תוכן גורם להם להשאר.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 24 מאי 2024, 13:51

הבעייה עם ״זרימה קבועה של תוכן״ אצלם מחמירה משמעותית כשאתה מפרק חברות שעושות משחקים כמו HFR, שלא לוקח 7 שנים לפתח

Hypno
Trainee

הודעהעל ידי Hypno » 24 מאי 2024, 18:26

Laskin כתב:גם אווטאר וimmortals of Aveum ואלן ווייק הם ״דור הבא״ עם גרפיקה שלא הייתה יכולה להיות בדור הקודם.
אבל הם לא מספיק טובים או במקרה של אלן ווייק די נישתיים - ולכן הם לא הפציצו במצעדים, בלשון המעטה, אולי אווטאר לא כשלון גדול אבל אלן ווייק די כן וaveum מאוד כן.
אם הלבלייד היה יותר מחוויה לעיניים אז הוא היה יכול להביא הרבה אנשים לגיימפאס והיה מוכר פי כמה וכמה וכמה ממה שהוא מוכר כרגע

HB2 הוא המשחק הראשון על UE5 שמשתמש בכל הפיצ'רים המדוברים של המנוע. והוא משחק צד א'.

למה משחק דל במכניקות אמור לקרוץ פחות לקהל הקונסולות הרחב שרוצה חוויה אור-קולית חסרת תקדים?
יש רק משחק אחד שמספק את זה.

Stick כתב:אני חושב שהלבלייד הוא בדיוק ההיפך מהמשחק הנגיש שאתה מנסה לצייר. דל ופשוט במכניקות כן, אבל "כבד", "קשוח" ו"אומנותי" למדי. גם ככה סימולציות הליכה זה לא בדיוק הז'אנר שמדבר לקהל הרחב במיליוניו, כל שכן אחד עם היומרות של הלבלייד.

אז מה אם הוא 'כבד'? למעשה אפשר להסתכל על זה כחיובי כעוד נקודת בידול וייחוד. אופנהיימר הוא סרט מצליח.

משחק מושלם לגיימפאס? יופי. אז אנחנו הולכים לראות את העלייה הכי גדולה במינויים חדשים? הולכים לראות attach rate גדול במיוחד של בעלי גיימפאס שמשחקים בו?

Laskin כתב:אגב, זה משחק של 6-7 שעות לפי hltb, וגג 8.5 למי שרוצה לעשות מאה אחוז… אנשים לא ממהרים להוציא על זה כסף.

7 שעות? אחלה. על משחק אחר היית אומר שאיזה כיף שיש משחק שלא מעמיס סתם ונותן לאנשים עם זמן פנאי נורמלי לשחק ולסיים משחקים.
זה עוד פקטור שצריך לגרום למשחק להיות יותר נגיש ולמשוך את השחקן הקז'ואלי.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 24 מאי 2024, 18:44

שמעתי שהאופטימזציה שלו אחלה. אעשה גיימפאס במחשב לחודש. אשחק בו, ואז אבטל.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 24 מאי 2024, 18:45

Hypno כתב:ה.

Stick כתב:אני חושב שהלבלייד הוא בדיוק ההיפך מהמשחק הנגיש שאתה מנסה לצייר. דל ופשוט במכניקות כן, אבל "כבד", "קשוח" ו"אומנותי" למדי. גם ככה סימולציות הליכה זה לא בדיוק הז'אנר שמדבר לקהל הרחב במיליוניו, כל שכן אחד עם היומרות של הלבלייד.

אז מה אם הוא 'כבד'? למעשה אפשר להסתכל על זה כחיובי כעוד נקודת בידול וייחוד. אופנהיימר הוא סרט מצליח.

משחק מושלם לגיימפאס? יופי. אז אנחנו הולכים לראות את העלייה הכי גדולה במינויים חדשים? הולכים לראות attach rate גדול במיוחד של בעלי גיימפאס שמשחקים בו?

לאן הלכת, מה הקשר? את אופנהיימר תשווה לי למשהו כמו TLOU 2 - משחק/סרט סך הכל קונבינציונלי והוליוודי/מיינסטרים, גם אם מעט יותר כבד ועמוק מהממוצע, ש, טוב נו, צריך להגיד? זכה באוסקר/משחק השנה וממוצעים גבוהים מאוד וביקורות לרוב מקיר לקיר. הלבלייד כמשחק יותר דומה אם כבר למשהו כמו המגדלור, אם מתעקשים להשוות לקולנוע, רק שהמגדלור זכה לביקורות מצוינות ועדיין לא היה הצלחה קופתית אדירה במונחים הוליוודים. אז כזה, רק עם ביקורות סבירות + ובאזז שלילי למדי באינטרנט מהשחקנים. לא בדיוק נוסחא להצלחה מסחרית מסחררת, או הוכחה שגרפיקה לא מעניינת אף אחד אם הוא לא ישבור קופות, לא?
וכן, זה משחק מושלם למי *שיש לו* גיימפאס, לא להפך. כלומר, אולי יהיה מי שירצה לעשות גיימאס בשביל ספרייה של עשרות משחקים כמו הלבלייד - כאלו של נישה מסוימת (לא אותה אחת מן הסתם), אבל אני לא רואה את הלבלייד לבדו מושך אנשים *מבחוץ* לגיימפאס, אם זה לא היה ברור.

עריכה:
חוץ מקליימן :) ששלח רגע לפניי את ההודעה.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 85 אורחים