במה אתם משחקים?

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Laskin
Elder

Re: במה אתם משחקים?

הודעהעל ידי Laskin » 23 אוקטובר 2013, 09:19

אני אחכה עם באטמן לGOTY EDITION או משהו כזה, כי אני רוצה לשחק בו על ההגדרות הכי גבוהות עם פיזיקס וזה יהיה רק אחרי שאקנה כרטיס מסך חדש :/
אם יתברר כמוצלח כמו CITY - אולי אתפתה לשחק בו בקרוב, אבל באמת שGTA ONLINE לא מאפשר לי לעשות שום דבר ממש.
ברצינות, זה משחק האונליין הכי מהנה ששיחקתי בו, כל פעם שאני נכנס - קורים מלא דברים שאני לא יודע מאיפה להתחיל בכלל... חוויה מטורפת.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 23 אוקטובר 2013, 10:41

Klayman כתב:TWD הוא משחק טוב,אבל קצת ביאס אותי הסוף, כשהרגשתי שהוא לא ממש הושפע משלל הבחירות שלי לאורך המשחק, בלי להכנס לספויילרים.

yup,זה מה שהכי ביאס אותי במשחק,בסופו של דבר זו כמו סדרת טלויזיה שהכל נקבע מראש,הבחירות מלאכותיות לחלוטין וחסרות כל השפעה,בדקתי ביוטיוב כדי לראות מה היה קורה אם הייתי עושה אחרת
ספויילר: הצג
ופתאום אני מגלה שגם אם אני נותן לבן למות במגדל אז קני פשוט מת 2 דקות אחרי זה במקום לנסות להציל את בן ולהקריב את עצמו (שגם זה היה מטופש לחלוטין שהוא הקריב את עצמו עבור מי שאחראי למות אשתו ובנו אבל אין ברירה התסריט אומר שקני חייב למות לא משנה עד כמה העסק יהיה מופרך :roll: )

וכך בחירות אחרות שעשיתי,אפס משמעות,החלטתי שעונה שנייה אני כבר מחכה שיצאו כל הפרקים,אני מעדיף לראות את סדרות הטלויזיה שלי ברצף :)

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 24 אוקטובר 2013, 09:59

סיימתי את ספלינטר סל בלאקליסט. לדעתי משחק ממש טוב לאלה שהתאכזבו מקונביקשן,רק שבאמת חבל שהם שינו את הקולות של סם פישר וגרים. אני אישית אהבתי יותר את קונביקשן מאחר והיה שם קצת יות אקשן עם סיפור טיפה זורם יותר..אבל אני ממש ממליץ גם על בלאקליסט. :D

בנוסף התחלתי אתמול את מטאל גיר ריזינג ואת ODD WORLD לויטה(שניהם מהפלוס,יש גם את REMEMBER ME). ;)
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 25 אוקטובר 2013, 17:10

התחלתי את באטמן אוריג'ן. בנתיים אחלה.
תמונה

Kilik316
Padawan

הודעהעל ידי Kilik316 » 25 אוקטובר 2013, 20:50

Skyrim.
אני משלים פערים מהזמן שהייתי בצבא, סיימתי את ME3 לפני כמה ימים.

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 26 אוקטובר 2013, 13:36

אוקיי אז ככה,REMEMBER ME זוועה, מטאל גיר קצר ומציק וODD WORLD לא ממש שיחקתי.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 26 אוקטובר 2013, 13:46

התחלתי את The Wolf Among Us. בינתיים מגניב :)
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 אוקטובר 2013, 22:30

Klayman כתב:התחלתי את The Wolf Among Us. בינתיים מגניב :)

יותר מTWD?
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 26 אוקטובר 2013, 14:36

הוא חוויה די שונה בינתיים. בTWD הרגשתי יותר צורך להיות ''בסדר'' רוב הזמן. כאן הדמות היא הרבה יותר חופשית, ונותנת לך לפחות תחושה שאתה יכול להיות גם מניאק אם אתה רוצה. קצת קשה לי להגיד מה עדיף, כי את TWD שיחקתי במכה וכאן כנראה שאשחק כל פעם פרק (מקווה שלא יהיה הפרש גדול בין הפרקים), אבל נכון לעכשיו אני יכול להגיד שהעיצוב של העולם מהמם, לעומת זה של TWD, והדמות של ביגבי הרבה יותר מעניינת משל לי אוונס. אני לא יודע אם זאת סתם הרגשה שלי או לא, אבל היו איזה שני מקרים שהרגשתי שיכולתי להמשיך לשוטט באיזה מקום, אבל העבירו אותי הלאה לקטע הבא, תוך כדי שאני מרגיש שפספסתי משהו.
?

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 26 אוקטובר 2013, 15:49

סיימתי את טומב ריידר אנדרוורלד, המשחק האחרון בסדרה לפני הריבוט. וגם לגביו, טומב ריידר 2013 הוא עלבון. כל קשר בין טומב ריידר 2013 לקודמיו הינו מקרי בהחלט.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 26 אוקטובר 2013, 16:17

התחלתי את בטמן החדש. בנתיים, הוא באמת דומה מאוד לקודם. גרפית, הוא נראה נהדר. בהגדרות הכי גבוהות. רוב הזמן סביב ה60, אבל יש נפילות לא מסוברות (בקטעים שבהם אין שום דבר כבד על המסך), שקורות בעיקר במעבר בין אזורים. זה לא מפריע לגיימפליי, כי במהלך קרבות אין בכלל נפילות פריימים, אבל זה כן משונה.

עברתי רק את השלב הראשון (כלומר, עדין לא הגעתי לעיר הפתוחה), אבל זה הספיק כדי להראות שהם לא שינו הרבה בכל הנוגע למערכת הקרב וזה מצוין, כי היא היתה נהדרת בקודמים והיא נהדרת גם פה. אני משחק על רמת קושי גבוהה, אז הקרבות ממש מאתגרים ומצריכים תזמון מדויק. לקח לי ממש המון ניסיונות להרוג את הבוס הראשון.

בקיצור, אם אהבתם את הקודמים, תאהבו גם את זה, לפי דעתי.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 26 אוקטובר 2013, 16:19

אני אמתין למחיר טוב יותר לבטמן הזה.. :).. לא חסר לי מה לשחק כרגע.. אהבתי את הקודם, ונראה שהנוכחי הוא באמת פשוט שדרוג של .5 לעומתו.
?

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 26 אוקטובר 2013, 16:20

Klayman כתב:אני אמתין למחיר טוב יותר לבטמן הזה.. :).. לא חסר לי מה לשחק כרגע.. אהבתי את הקודם, ונראה שהנוכחי הוא באמת פשוט שדרוג של .5 לעומתו.

לא הייתי קונה אותו במחיר מלא. פשוט ראיתי אותו ב130 שקל, אז הלכתי על זה. זה אחלה מחיר לשדרוג 1.5 של אחד המשחקים הטובים של הדור, לפי דעתי.
בכל מקרה, בטח לא תצטרך לחכות הרבה. חג המולד מתקרב.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 26 אוקטובר 2013, 16:29

אני אולי יקנה אותו שהוא יעלה לחנות הXBL, חבר שלי שם חצי ואני חצי וקונים את המשחק והוא מקבל את הרישיון הורדה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 26 אוקטובר 2013, 16:41

Nucleus_Dawn כתב:
לא הייתי קונה אותו במחיר מלא. פשוט ראיתי אותו ב130 שקל, אז הלכתי על זה. זה אחלה מחיר לשדרוג 1.5 של אחד המשחקים הטובים של הדור, לפי דעתי.
בכל מקרה, בטח לא תצטרך לחכות הרבה. חג המולד מתקרב.

הוא עדיין באותו המחיר.. ולא מאמין שבחג המולד הוא יהיה זול בהרבה.. אלא אם כן הוא לא ימכור מספיק.

סיימתי את הפרק הראשון של The Wolf Among Us והוא היה פשוט נהדר.
?

סמל אישי של המשתמש
ShiTDemoN
Warrior

הודעהעל ידי ShiTDemoN » 26 אוקטובר 2013, 16:59

אחרי הרבה שעות שלא כלכך נהניתי בהן, סיימתי את AC1. התחלתי היום את AC2, אני כבר שעתיים וחצי בתוך המשחק ואני נהנה מכל רגע.
"A man chooses, a slave obeys"

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 27 אוקטובר 2013, 01:48

אני בטוח שאם תבקש יפה שחר יעשה איתך שיריינג ותוכל לשחק בבאטמן :)

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 27 אוקטובר 2013, 00:40

bling כתב:yup,זה מה שהכי ביאס אותי במשחק,בסופו של דבר זו כמו סדרת טלויזיה שהכל נקבע מראש,הבחירות מלאכותיות לחלוטין וחסרות כל השפעה,בדקתי ביוטיוב כדי לראות מה היה קורה אם הייתי עושה אחרת
ופתאום אני מגלה שגם אם אני נותן לבן למות במגדל אז קני פשוט מת 2 דקות אחרי זה במקום לנסות להציל את בן ולהקריב את עצמו (שגם זה היה מטופש לחלוטין שהוא הקריב את עצמו עבור מי שאחראי למות אשתו ובנו אבל אין ברירה התסריט אומר שקני חייב למות לא משנה עד כמה העסק יהיה מופרך :roll: )

וכך בחירות אחרות שעשיתי,אפס משמעות,החלטתי שעונה שנייה אני כבר מחכה שיצאו כל הפרקים,אני מעדיף לראות את סדרות הטלויזיה שלי ברצף :)

משום מה רק עכשיו ראיתי את התגובה הזאת.. :shock:.. אני בעיקרון מסכים עם כל מה שאמרת.. החוויה עצמה טובה, ובעיקר מרגשת לעיתים, אבל אם הפרק הראשון של The Wolf Among Us הוא אינדיקציה לבאות, אז הוא שם את TWD בכיס הקטן. הבחירות כרגע, במיוחד שתיים מהן שמבצעים לקראת סוף הפרק, הן די משמעותיות. ומעבר לזה - פשוט תענוג להיות קצת מניאק אם בא פתאום,
ולהוריד למישהו איזו כוס על הראש :lol:
?

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 27 אוקטובר 2013, 00:51

גם אני התחלתי את הבאטמן, ובנתיים הוא פשוט הזכיר לי כמה נהנתי מהשניים הקודמים ושמר על אותה אווירה ככה שזה אחלה.
אבל בסופו של דבר המשחקים בסדרה אף פעם לא היו יותר מידי טובים בגיימפלי (לא שהוא היה רע) ומה שעשה אותם כל כך טובים זה האווירה והסיפור. אני עוד מוקדם בשביל לדעת אם גם כאן זה עובד אבל נראה בנתיים שהכל טוב

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 27 אוקטובר 2013, 00:52

Klayman כתב:
משום מה רק עכשיו ראיתי את התגובה הזאת.. :shock:.. אני בעיקרון מסכים עם כל מה שאמרת.. החוויה עצמה טובה, ובעיקר מרגשת לעיתים, אבל אם הפרק הראשון של The Wolf Among Us הוא אינדיקציה לבאות, אז הוא שם את TWD בכיס הקטן. הבחירות כרגע, במיוחד שתיים מהן שמבצעים לקראת סוף הפרק, הן די משמעותיות. ומעבר לזה - פשוט תענוג להיות קצת מניאק אם בא פתאום,
ולהוריד למישהו איזו כוס על הראש :lol:

אבל איך אתה יודע שזה משמעותי?
לא שיחקתי ב TWA אבל גם במתים המהלכים למשל חשבתי
שזה משמעותי שהצלתי את קרלי במקום את דאג רק כדי לגלות שפרק אחרי לילי יורה בדמות שהצלתי באמצע ויכוח,לא משנה אם זה היה דאג או קרלי שניהם היו מסיימים את התפקיד שייעדו להם בנקודה הזו
אז לא נראה לי שיש לך דרך לדעת אם יש משמעות עד שיצאו עוד פרקים.

סטיק,הגיימפליי של באטמן מצויין,אם תפרק אותו לגורמים זה נכון שהוא לא בטופ של כל ז'אנר-יש משחקי התגנבות טובים יותר ויש משחקי brawl עם מערכת קרב עמוקה יותר וכו' אבל כל הגיוון והשילוב הרב של המכניקות שגם אם הן לא בטופ הן עדיין עשויות היטב,ביחד עם הפעילויות השונות והמגוונות שכל רגע זורקים לך בשילוב עם הגאדג'טים המגניבים,זה מה שעושה את המשחק לכל כך טוב,ובטח לא העלילה שבינונית ביותר.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 27 אוקטובר 2013, 01:53

שוב, הגיימפלי לא רע בכלל, הוא סבבה לגמרי. אבל הוא מורכב מפאזלים פשוטים למדי, קטעי התגנבות זהים וחסרי כל קושי שבהם אתה פחות או יותר בלתי נראה לאויבים (לפי דעתי אלו הם הקטעים החלשים במשחקים אגב), עולם פתוח שלא מעניין יותר מידי ומערכת קרב שהיא מהנה למדי אבל רדודה ביותר.
עכשיו אומנם מעולם לא ישבתי לפרק לגורמים את כל החוויה שבמשחקי ארקהאם, אבל מה שנראה לי האלמנט שבולט כאן מעל הכל זה הסיפור והאווירה. וכשאני אומר את זה אני לא מתכוון שיש כאן איזה TLOU או ביושוק חדש, אני יותר מדבר על הסיפור ברמה של אווירה ו"באטמניות" וכל הקטע הזה הוא שגורם לפי דעתי למשחק להרגיש טוב גם כשאתה עושה פעולות זהות במסגרת גיימפלי נחמד +.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 27 אוקטובר 2013, 07:42

בלינג - אתה צודק לגמרי. אין לי מושג אם הבחירות באמת משמעותיות יותר, אבל הן מרגישות ככה לפחות (לא רוצה להכנס לספויילרים, אבל לפי סיכום הפרק בסוף, יש בחירה אחת לפחות שהיא די קריטית, לכאן או לכאן, יותר מאשר אלו שב TWD).. בלי קשר, הסיפור ממש מעניין, וביגבי הוא פשוט דמות אדירה. לא מכיר את הקומיקס שעליו המשחק מבוסס, אבל לא הרגשתי שזה מפריע לי. מומלץ מאוד, אבל אני חושב שאחכה שיהיו עוד שניים שלושה פרקים לפני שאמשיך.
?

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 27 אוקטובר 2013, 07:58

תשחקו במשחק פלאש הזה, הוא מקסים

http://www.kongregate.com/games/ambitiousk/can-your-pet

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 27 אוקטובר 2013, 22:25

Stick כתב:שוב, הגיימפלי לא רע בכלל, הוא סבבה לגמרי. אבל הוא מורכב מפאזלים פשוטים למדי, קטעי התגנבות זהים וחסרי כל קושי שבהם אתה פחות או יותר בלתי נראה לאויבים (לפי דעתי אלו הם הקטעים החלשים במשחקים אגב), עולם פתוח שלא מעניין יותר מידי ומערכת קרב שהיא מהנה למדי אבל רדודה ביותר.
עכשיו אומנם מעולם לא ישבתי לפרק לגורמים את כל החוויה שבמשחקי ארקהאם, אבל מה שנראה לי האלמנט שבולט כאן מעל הכל זה הסיפור והאווירה. וכשאני אומר את זה אני לא מתכוון שיש כאן איזה TLOU או ביושוק חדש, אני יותר מדבר על הסיפור ברמה של אווירה ו"באטמניות" וכל הקטע הזה הוא שגורם לפי דעתי למשחק להרגיש טוב גם כשאתה עושה פעולות זהות במסגרת גיימפלי נחמד +.

דווקא הפאזלים של הרידלר בסיטי ממש חמודים ויצירתיים,משתמשים בצורה מגניבה במכניקות ובגאג'טים,עשויים מעולה לדעתי.

בהתגנבות צריך לשפר כמה דברים,היא קלה מדי,צריך להעניש יותר על שגיאות של השחקן ולא שתוכל לברוח בשנייה לגורגולים ולהעלם בשנייה,אולי שפשוט ירייה תוריד 50 אחוז מהחיים בקטעים הללו,אבל בבסיס שלהם הם גם עשויים היטב,ככה התגנבות של באטמן צריכה להראות,הוא לא אמור לזחול על האדמה כמו סוליד סנייק אלא להשתמש ביכולת העבירות הגבוהה שלו ובגאדג'טים ולהוריד אותם אחד אחרי השני מכל מני איזורים מפתיעים כמו דרך הקיר או במפתיע ממערכת האיוורור וכו',גם עשוי טוב בסך הכל.

מערכת הקרב אולי לא מורכבת עכשיו כמו משחק של פלטניום,אבל היא נורא כיפית וברמה הקשה גם יש בה אחלה אתגר (אין טעם בכלל לשחק את המשחק על נורמל כי באטמן די OP באופן כללי),היא משלבת נהדר את הגאדג'טים וכיף ומאתגר ליצור שרשרת גבוהה של קומבואים,היא מושלמת לבאטמן ולא הייתי משנה אותה לשנייה,תראה סרטונים ביוטיוב אם אתה רוצה לראות לאיזה סקיל מגניב אפשר להגיע איתה.

הסיפור זה דווקא החלק היחסית חלש,כמובן שהעולם מצויין וכיף לאסוף פרטי מידע על הדמויות וכו' אבל אם נתייחס לסיפורים בסדרה של ג'וקר בונה צבא טיטאנים בראשון ושהוגו כולא את פושעי גותאהם בכלא עירוני בשני קשה לאמר שהסיפור יותר מקשקוש די זבלוני.

לא סתם המשחקים כל כך אהובים ועם ציונים מאוד גבוהים,אם זה לא היה בגלל הגיימפליי וכל המרכיבים שסביבו והגיוון הרב שהוא מציע בחיים הוא לא היה מחזיק ציונים כאלו על אווירה וסיפור.
-------------
קליימן,סבבה לקחתי את ההמלצה שלך,אני אקנה אותו בהזדמנות בהמשך :)

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 28 אוקטובר 2013, 01:33

מוות למשחקים שאי אפשר לשנות בהם את דרגת הקושי באמצע. מוות למשחקים שדרגת הקושי הקשה שלהם זה תירוץ לזרוק עליך 20 אוייבים בו-זמנית במבחן סבלנות ועצבים ותו לא.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 96 אורחים