PS4 | הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Laskin
Elder

Re: PS4 | הנושא הרשמי

הודעהעל ידי Laskin » 27 אוקטובר 2013, 15:08

הסינגל של BF4 נראה הרבה יותר טוב מהמולטי. גם אם יש יותר דמויות בו זמנית במולטי, רמת הפירוט ממה שאני שמתי לב - היא שונה לחלוטין. (אני משווה מגירסת הPC)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 אוקטובר 2013, 15:12

אם הסינגל שלהם באמת 60 אז ממש לא. אתה משווה 60FPS מול 1080P ל900P? כלומר אם הONE זה רק 720P אז שם אולי באמת עדיף 30FPS אבל 900P מול 1080P, אם יש AA סביר אתה כנראה לא תרגיש בהבדל יותר מדי. אבל כך או כך אני חשוב שהם יעדיפו לשנות את הגרפיקה כי 60FPS זה כבר משפיע על הגיימפליי.

ןהחדשה של העדכון נהדרת, אפשרויות לעדכן בלי שזה מפריע לך לשחק זה פשוט חובה בדור הבא. מאסתי מ"יש עדכון חובה" שקופץ על המסך כשאתה מת לשחק ואז פתאום 600 מגה צריך להתחיל לרדת לך.
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 27 אוקטובר 2013, 15:20

אבל אז בטח לא תוכל לקבל אצ'יוומנטס, עדכונים הרבה פעמים משנים אותם ואת הדרישות לקבל אותם, לדעתי זה אומר שאם אתה לא מעדכן - אתה יכול רק להתקדם בסיפור ולשמור, אבל אתה די תהיה "מוגבל" עד שתעדכן.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 27 אוקטובר 2013, 23:22

KEO איזה גיימפליי יש כבר בסינגל הסינמטי והמתוסרט עד דק של באטלפילד ש 30 יפגע בו?
זה באמת פחות קריטי במקרה הזה אבל מצד שני אם 900p לעומת 1080 זה יחסית שולי אולי עדיף לא להקריב פריימרייט שגם תורם קצת למראה של המשחק בדרכו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 אוקטובר 2013, 16:10

bling כתב:KEO איזה גיימפליי יש כבר בסינגל הסינמטי והמתוסרט עד דק של באטלפילד ש 30 יפגע בו?
זה באמת פחות קריטי במקרה הזה אבל מצד שני אם 900p לעומת 1080 זה יחסית שולי אולי עדיף לא להקריב פריימרייט שגם תורם קצת למראה של המשחק בדרכו.

אני חושב שעם AA לא רע הFPS ישפיע הרבה יותר.

Blue&Black
Trainee

הודעהעל ידי Blue&Black » 27 אוקטובר 2013, 19:36

AC4 כבר הגיע לחנויות, אני מתלבט אם לקנות אותו לפס3 או בהשקה לפס4. אני לא חושב שתהיה קפיצה גדולה כל כך בגרסאות, אני מתכנן בהשקה לקנות את קילזון ואם כבר עוד משחק אם תהיה לי הזדמנות אז נראה לי באטלפילד 4 יתאים יותר לדור הבא.
לא יודע אם כדאי לחכות
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 27 אוקטובר 2013, 19:44

Blue&Black כתב:AC4 כבר הגיע לחנויות, אני מתלבט אם לקנות אותו לפס3 או בהשקה לפס4. אני לא חושב שתהיה קפיצה גדולה כל כך בגרסאות, אני מתכנן בהשקה לקנות את קילזון ואם כבר עוד משחק אם תהיה לי הזדמנות אז נראה לי באטלפילד 4 יתאים יותר לדור הבא.
לא יודע אם כדאי לחכות

דווקא מהסרטונים שראינו גרסת הפס4 נראית הרבה יותר טוב מהדור הקודם (תראה סרטון גיימפליי באיכות גבוהה מאתרים כמו gamersyde,ההבדל גדול מאוד ביחס לזה שמדובר באותו המנוע) וגם לפי מה שהבנתי גרסאות הפס3 ו ה 360 של AC3 היו די רעות מבחינה טכנית,מצד שני אתה קונה כבר 2 משחקים בהשקה ולהוסיף על זה משחק מסיבי כמו AC4 נשמע לי עמוס מאוד ויש לך יותר מחודש לחכות,הייתי ממליץ לך לברר אם לפחות מבחינה טכנית גרסת הפס3 רצה בסדר ונראה לי שווה לך ללכת על זה.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 27 אוקטובר 2013, 20:20

bling כתב:דווקא מהסרטונים שראינו גרסת הפס4 נראית הרבה יותר טוב מהדור הקודם (תראה סרטון גיימפליי באיכות גבוהה מאתרים כמו gamersyde,ההבדל גדול מאוד ביחס לזה שמדובר באותו המנוע) וגם לפי מה שהבנתי גרסאות הפס3 ו ה 360 של AC3 היו די רעות מבחינה טכנית,מצד שני אתה קונה כבר 2 משחקים בהשקה ולהוסיף על זה משחק מסיבי כמו AC4 נשמע לי עמוס מאוד ויש לך יותר מחודש לחכות,הייתי ממליץ לך לברר אם לפחות מבחינה טכנית גרסת הפס3 רצה בסדר ונראה לי שווה לך ללכת על זה.

אני מסכים שההבדל גדול. כבר כמה שנים שסדרת AC גדלה קצת מעבר לגבולות הטכניים של הדור הנוכחי, אז הדור הבא יעשה לה המון טוב.
אני חושב שעדיף לחכות לגירסאת הPS4.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 אוקטובר 2013, 20:23

גרסת הפס4 היא 1080P ב60FPS, רק בשביל זה שווה לחכות. ומעבר לזה יש שיפורים גרפים רבים, אבל רק לשחק במשחק ב60FPS זה משהו שבקונסולות לא רגילים בשום מקום חוץ מאשר משחקי ספורט ומכות (אה כן, ו-COD).

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 27 אוקטובר 2013, 20:39

Nucleus_Dawn כתב:
אני מסכים שההבדל גדול. כבר כמה שנים שסדרת AC גדלה קצת מעבר לגבולות הטכניים של הדור הנוכחי, אז הדור הבא יעשה לה המון טוב.
אני חושב שעדיף לחכות לגירסאת הPS4.

זה נשמע שהוא מתכוון לקנות 2 משחקים בהשקה,זאת אומרת שאם יחכה לגרסת הפס4 של AC4 אז הוא ילך על באטלפילד עכשיו (תקן אותי אם אני טועה),נראה לי במקרה הזה יש יותר חשיבות לגרסת הדור הבא של באטלפילד מאשר זו של AC4,ובכלל יש יותר מחודש להשקה ולקנות 3 משחקים שכל אחד מהם יכול לרתק אותך לעשרות שעות (אם מחשיבים את המולטי של קילזון ו BF) זה נראה לי עמוס מדי,כדאי לו לקנות משחק אחד עכשיו אם הוא חייב את שלושתם ולדעתי AC4 זו הבחירה הכי סבירה למרות שאין ספק שהיא גם לא אידיאלית בהתבסס על AC3 על הקונסולות.

KEO,אני לא יודע אם אישרו עדיין מה ה FPS בסינגל של AC4,המולטי אכן מאושר שרץ על 60.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 27 אוקטובר 2013, 20:43

bling כתב:זה נשמע שהוא מתכוון לקנות 2 משחקים בהשקה,זאת אומרת שאם יחכה לגרסת הפס4 של AC4 אז הוא ילך על באטלפילד עכשיו (תקן אותי אם אני טועה),נראה לי במקרה הזה יש יותר חשיבות לגרסת הדור הבא של באטלפילד מאשר זו של AC4,ובכלל יש יותר מחודש להשקה ולקנות 3 משחקים שכל אחד מהם יכול לרתק אותך לעשרות שעות (אם מחשיבים את המולטי של קילזון ו BF) זה נראה לי עמוס מדי,כדאי לו לקנות משחק אחד עכשיו אם הוא חייב את שלושתם ולדעתי AC4 זו הבחירה הכי סבירה למרות שאין ספק שהיא גם לא אידיאלית בהתבסס על AC3 על הקונסולות.

KEO,אני לא יודע אם אישרו עדיין מה ה FPS בסינגל של AC4,המולטי אכן מאושר שרץ על 60.

למה הוא חייב לקנות עכשיו משחק אחד?
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 27 אוקטובר 2013, 20:51

חשפו מה השמועות שרצות לגבי הבעיה רצינית בפס4 שגורמת לסוני למנוע סיקור של הקונסולה עד יומיים לפני ההשקה?

טוב, מצאתי ספקולציה:
I am one of the reviewers being affected by this
i will not give out my name or which review site i work for, because i don't want to risk getting found out
Essentially, what the problem is, is that the big devs for next gen consoles are adopting a new policy (and by "big devs" i mean almost every dev for the new consoles at launch)
Essentially, the policy does two things. First, if we want to make a review, we have to send it to the company of the game being reviewed and get the review accepted before we can publish it without it being taken down. Secondly, it makes it so that we have to sign terms with companies before reviewing their games.
The reason this is only affecting SOME of us, is because we are assigned games each, and some of us have to go out and sign these policies with the publishers before we can do a review. The problem here, is that some publishers (Such as EA and Ubisoft) are making us play their games in their studios, under their supervision, and on their consoles. One dev required that I had to go to the studio and watch one of the developers play the game while i watched and took notes which would then be published as a review (that would have to be accepted by the dev first.)
The reason Sessler is upset, is because he doesn't think this is Morally acceptable. He wants to review games how he likes, but since developers are making us do silly thiungs like watch them play, he's upset and doesn't wanna be a part of this big "scandal" (as Sessler told me) that they are putting on, which would essentially turn "Reviews" into "Advertisements".
you could say he's overreacting and being childish, but as someone who has worked with him before, i can really understand why he's so angry. I'm angry too, you know.
נערך לאחרונה על ידי Death_119 ב 27 אוקטובר 2013, 20:54, נערך פעם 1 בסך הכל.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 27 אוקטובר 2013, 20:52

Nucleus_Dawn כתב:
למה הוא חייב לקנות עכשיו משחק אחד?

מההודעות שלו הוא קונה המון משחקים,תראה איזו דרגה יש לו ב PSN :P
אם הוא יכול להתאפק חודש וחצי עד להשקה עוד מילא,אבל גם אז כמו שאמרתי זה יותר מדי 3 משחקים,עדיף יהיה לו לקנות 2 ולמצות אותם ואז לקנות את השלישי במחיר מוזל.

Death אני לא כל כך מבין את המהומה שהולכת,כאילו הבנתי שסוני מקיימת אירוע שרק שם היא מאפשרת לכתבים להתנסות עם המכשיר אבל מצד שני ב 5 בנובמבר האמברגו על ביקורות של משחקי פס4 אמור להיות מוסר וכל הרשת תוצף ברשמים וביקורות,אז כאילו,איך הם בדיוק שיחקו את כל המשחקים הללו אם לא על הפס4,ואיך בדיוק סוני מונעת התרשמות?

גם יש עוד עניין עם אדם ססלר וההוא מפוליגון שאין לי מושג אם קשור למדיניות של סוני עם הפס4 או להגבלה כלשהי שרוצים המפיצות להחיל על צילום של משחקיהם ביוטיוב,בקיצור בלאגן ולא הצלחתי להבין מה הולך,איפה קאז שיבוא להתלונן ויעשה סדר? :)
נערך לאחרונה על ידי bling ב 27 אוקטובר 2013, 20:56, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 27 אוקטובר 2013, 20:53

bling כתב:מההודעות שלו הוא קונה המון משחקים,תראה איזו דרגה יש לו ב PSN :P
אם הוא יכול להתאפק חודש וחצי עד להשקה עוד מילא,אבל גם אז כמו שאמרתי זה יותר מדי 3 משחקים,עדיף יהיה לו לקנות 2 ולמצות אותם ואז לקנות את השלישי במחיר מוזל.

זה לא שהולך להיות עומס בPS4. לא יקרה כלום אם הוא ישחק בAC4 רק בינואר.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 27 אוקטובר 2013, 20:58

Nucleus_Dawn כתב:
זה לא שהולך להיות עומס בPS4. לא יקרה כלום אם הוא ישחק בAC4 רק בינואר.

מסכים איתך,אם יש לו סבלנות לשחק באחד משלושת המשחקים בינואר ולחכות חודש וחצי להשקה בשביל ה 2 האחרים זה יהיה האידיאל.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 27 אוקטובר 2013, 21:01

bling כתב:מההודעות שלו הוא קונה המון משחקים,תראה איזו דרגה יש לו ב PSN :P

Death אני לא כל כך מבין את המהומה שהולכת,כאילו הבנתי שסוני מקיימת אירוע שרק שם היא מאפשרת לכתבים להתנסות עם המכשיר אבל מצד שני ב 5 בנובמבר האמברגו על ביקורות של משחקי פס4 אמור להיות מוסר וכל הרשת תוצף ברשמים וביקורות,אז כאילו,איך הם בדיוק שיחקו את כל המשחקים הללו אם לא על הפס4,ואיך בדיוק סוני מונעת התרשמות?

גם יש עוד עניין עם אדם ססלר וההוא מפוליגון שאין לי מושג אם קשור למדיניות של סוני עם הפס4 או להגבלה כלשהי שרוצים המפיצות להחיל על צילום של משחקיהם ביוטיוב,בקיצור בלאגן ולא הצלחתי להבין מה הולך,איפה קאז שיבוא להתלונן ויעשה סדר? :)

זה לא רק סוני, זה כולם על פי מה שכתוב בNeogaf. אדם ססלר כועס שהוא יצטרך לשלוח את הכתבות שלו לאישור אצל המפיצות ולצד העובדה שהוא לא יוכל לסקר את המשחקים בצורה עצמאית אלא יצטרך להגיע בחלק מהמקרים לאירועים ייעודיים או לחברות הפיתוח שם מהנדס ישחק עבורו במשחק (ויחשוף רק את החלקים אותם ירצה לחשוף) תוך שהוא יכל לכתוב הערות אותם ימסור לאישור מאוחר יותר (הכל כתוב בפוסט שהבאתי).
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 27 אוקטובר 2013, 21:11

Death_119 כתב:זה לא רק סוני, זה כולם על פי מה שכתוב בNeogaf. אדם ססלר כועס שהוא יצטרך לשלוח את הכתבות שלו לאישור אצל המפיצות ולצד העובדה שהוא לא יוכל לסקר את המשחקים בצורה עצמאית אלא יצטרך להגיע בחלק מהמקרים לאירועים ייעודיים או לחברות הפיתוח שם מהנדס ישחק עבורו במשחק (ויחשוף רק את החלקים אותם ירצה לחשוף) תוך שהוא יכל לכתוב הערות אותם ימסור לאישור מאוחר יותר (הכל כתוב בפוסט שהבאתי).

ההודעה שהבאת בעמוד הקודם נשמעת כמו סיבה הגיונית לכעס למרות שזה קצת מופרך שאפילו לא יתנו להם לשחק במשחק אלא רק לרשום הערות,נראה לי שיש גבול לעזות המצח של המפיצות וזה נשמע קיצוני מדי גם עבורן,מילא לשחק במשרדים שלהם זה כבר משהו שעוד שמענו עליו בעבר אבל שלא ישחקו בכלל זה כבר שיא.

ואם זה העניין אז מה פשר ההודעה הזו של מרקוס ביר מ GT שטוען שהכעס הוא כלפי סוני שלא נותנת להם להתנסות עם הקונסולה?:
http://www.neogaf.com/forum/showpost.php?p=87649519&postcount=1961
ואיך הולכות לעלות ביקורות עוד מספר ימים אם סוני לא נותנת להם להתנסות? כתבים שיחקו את המשחקים שביקרו אצל סוני?

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 27 אוקטובר 2013, 21:34

לא יעלו כנראה. הכתבים יקבלו גישה לקונסולה רק יומיים טרם השיגור. בטח רק IGN יפרסמו בזמן את הביקורת 100 שלהם על Flower 1080P שמחדש כל כך הרבה על פני Flower 720P.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 27 אוקטובר 2013, 22:15

Death_119 כתב:זה לא רק סוני, זה כולם על פי מה שכתוב בNeogaf. אדם ססלר כועס שהוא יצטרך לשלוח את הכתבות שלו לאישור אצל המפיצות ולצד העובדה שהוא לא יוכל לסקר את המשחקים בצורה עצמאית אלא יצטרך להגיע בחלק מהמקרים לאירועים ייעודיים או לחברות הפיתוח שם מהנדס ישחק עבורו במשחק (ויחשוף רק את החלקים אותם ירצה לחשוף) תוך שהוא יכל לכתוב הערות אותם ימסור לאישור מאוחר יותר (הכל כתוב בפוסט שהבאתי).

אני מבין את הרצון לשלוט בהכל, כדי לוודא שתהייה השקה טובה, כי בכל זאת, יש כמות יפה מאוד של מילארדי דולרים שתלויה קצת בשיגור הזה, אבל זה נשמע לי ממש מוגזם.
אני מקווה מאוד שקהילת העיתונאים תדע להדגיש את זה שהביקורות של משחקי הדור הנוכחי לא מייצגות את גירסאות הדור הבא ותפרסם כמה שיותר על הנהלים של סוני (ואני מניח שגם של מייקרוסופט), כדי שיהיה ברור איך הם קיבלו את הרושם שלהם מהמשחקים האלו.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 אוקטובר 2013, 01:45

תמונות השוואה בין הבילד הסופי לחשיפה המקורית של KZ:
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 28 אוקטובר 2013, 14:46

כן ראיתי כבר את ההשוואה הזו,הבילד סכ"ה זהה ולא עבר שיפורים מיוחדים (למרות שגרילה טוענים שהחדות של הטקסטורות שופרה פי 4 ומערכת התאורה שופרה ונוספו אפקטים,לא משהו שראיתי בתמונות הללו של העיר אבל כן ראיתי ביער ששופר משמעותית),משום מה הם החליטו לשנות את פלטת הצבעים ולדעתי זה דווקא שינוי לרעה,אהבתי את המראה החם של הבילד הקודם,זה נראה ממש כמו ההבדל בטלוויזיה ששמים על מצב cold במקום warm עם הצבעים,אני מעדיף את החום.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 אוקטובר 2013, 12:38

bling כתב:כן ראיתי כבר את ההשוואה הזו,הבילד סכ"ה זהה ולא עבר שיפורים מיוחדים (למרות שגרילה טוענים שהחדות של הטקסטורות שופרה פי 4 ומערכת התאורה שופרה ונוספו אפקטים,לא משהו שראיתי בתמונות הללו של העיר אבל כן ראיתי ביער ששופר משמעותית),משום מה הם החליטו לשנות את פלטת הצבעים ולדעתי זה דווקא שינוי לרעה,אהבתי את המראה החם של הבילד הקודם,זה נראה ממש כמו ההבדל בטלוויזיה ששמים על מצב cold במקום warm עם הצבעים,אני מעדיף את החום.

נראה שהם עשו איזונים שונים, דברים ירדו באיכות ודברים עלו באיכות (למשל רואים שהצמחיה דרדרה אבל הזכוכיות עלו באיכות. עניין של איזון, הם מוצאים את הנקודה שלדעתם המשחק נראה הכי טוב כמו שקרייטק הורידו בפוליגונים והעלו בשיידרים ובטקסטורות כי לדעתם זה נראה טוב יותר.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 28 אוקטובר 2013, 21:28

רק אחרי שכתבת את זה שמתי לב כמה העץ מאחורה היה נראה אורגני יותר לפני העדכון... חבל :/

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 28 אוקטובר 2013, 13:40

אתם באמת מצליחים לראות הבדלים מהותיים בעץ שמצביעים על ירידה בתמונות הדי קטנות האלה?

לי העץ נראה שונה,אבל קשה לי לקבוע אם בקטע של downgrade,נראה כמו שינוי עיצוב.
בכל אופן יש שלב שלם של עצים שאין ספק שעבר שיפור ענק מהתצוגה הראשונית שלו,אז באמת קשה לקבוע.

לי השינוי הבולט הוא פלטת הצבעים.
שימו לב אגב שנוספו פרטים נוספים,בהשוואה השנייה אפשר לראות בבילד החדש שבבניין הגדול מצד שמאל יש מבנה נוסף של מגדל שנעדר מהבילד הישן.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 28 אוקטובר 2013, 21:52

בנוגע לעץ הספציפי הזה - ברור שזה נחות יותר, בגירסה החדשה זה לגמרי עץ גנרי שלא חשבו על העיצוב שלו לשנייה.
אני גם רואה שיפורים קטנים במקביל, ועובדה שלא שמתי לב לעץ עד שנדב ציין את עניין הצמחייה, אבל בכל זאת...

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 97 אורחים