הדור הבא, הנושא הרשמי של קונסולות העתיד

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

SgtDonowitz
Warrior

Re: הדור הבא, הנושא הרשמי של קונסולות העתיד

הודעהעל ידי SgtDonowitz » 24 אפריל 2013, 21:15

GolanBerlin כתב:
כן, המורה... :roll:

הנה, בדקתי. זה יוצא ב-20:00 בערב. נשמע מעולה. מישהו פה מתכוון לצפות חוץ ממני? :mrgreen:

שבע למען האמת, 10:00 AM PDT.

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 24 אפריל 2013, 21:18

SgtDonowitz כתב:שבע למען האמת, 10:00 AM PDT.

מוזר. עשיתי לפי ה-GMT.

בטח זה בגלל כל הבלאגן של השעון קיץ...

סמל אישי של המשתמש
ששון
Trainee

הודעהעל ידי ששון » 24 אפריל 2013, 21:25

האמת שגולן צודק, זה בשמונה.

SgtDonowitz
Warrior

הודעהעל ידי SgtDonowitz » 24 אפריל 2013, 21:49

ששון כתב:האמת שגולן צודק, זה בשמונה.

http://www.xbox.com/en-us/
תסתכל באיזה שעה רשום, 10AM PDT.
והמרה קטנה:
http://www.sitesworld.com/time/pdt-to-i ... el%29.html

סמל אישי של המשתמש
ששון
Trainee

הודעהעל ידי ששון » 24 אפריל 2013, 22:22

האתר שהבאת לא מודע שיש בישראל שעון קיץ, אז הוא מציג שעה פחות

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 24 אפריל 2013, 22:38

סוף סוף זה רשמי!
איזו התרגשות,האירוע הזה לא פחות מסקרן משל סוני,כ״כ הרבה שמועות סובבות את המכשיר הזה אני מת לגלות מה נכון ומה לא,גם כל הפרטים על החומרה המשוערת של המכשיר נלקחו מ docs יחסית ישנים,האם מייקרוסופט מכינה לנו הפתעה סטייל סוני עם ה 8 ג׳יגה? אולי אפילו מדובר בשדרוג ששם את המכשיר מעל הפס4 טכנולוגית,מעניין האם הקונסולה תשווק כמכשיר משחקים או כמרכז בידורי?והשידור בשעה נוחה מאוד,יהיה קשה לחכות...

סמל אישי של המשתמש
SHAPIRA500
Trainee

הודעהעל ידי SHAPIRA500 » 24 אפריל 2013, 23:29

יאללה שיגיע כבר, אותי מעניין לראות איך הם יקראו לקונוסלה הבאה, כדי שנפסיק לקרוא לה כבר 720.
"It wasn't impossible to build Rapture at the bottom of the sea. It was impossible to build it anywhere else."
תמונה

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 24 אפריל 2013, 23:43

אני מקווה שהשמועות על דרישת חיבור מתמיד וחסימת משחקי יד-שניה יהיו נכונות.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 25 אפריל 2013, 00:26

Kazz כתב:אני מקווה שהשמועות על דרישת חיבור מתמיד וחסימת משחקי יד-שניה יהיו נכונות.

למה בדיוק?
מתוך רצון שמייקרוסופט תתרסק מה שיגרום להצטמקות מאסיבית של שוק הקונסולות מה שיגדיל בתורו את הדומיננטיות של הPC? :)

אם כך תכין את עצמך לאכזבה,אני שם כסף ש MS לא תעז לעשות את זה.

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 25 אפריל 2013, 00:40

bling כתב:למה בדיוק?
מתוך רצון שמייקרוסופט תתרסק מה שיגרום להצטמקות מאסיבית של שוק הקונסולות מה שיגדיל בתורו את הדומיננטיות של הPC? :)

אם כך תכין את עצמך לאכזבה,אני שם כסף ש MS לא תעז לעשות את זה.

משווה ומכפיל, מייקרוסופט לא יעשו לדעתי את הצעד הזה בדור הזה

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 25 אפריל 2013, 11:09

SHAPIRA500 כתב:יאללה שיגיע כבר, אותי מעניין לראות איך הם יקראו לקונוסלה הבאה, כדי שנפסיק לקרוא לה כבר 720.

מיקרוסופט התחיל להפיץ מיילים, וכמו שזה נראה - השמועה לפיה לקונסולה החדשה פשוט יקראו XBOX כנראה נכונה:
תמונה
וההימור שלי? בניגוד לסוני, הם אפילו לא יטרחו לדבר על specs כמו שצריך, ובמקביל אני מהמר שהם אפילו יתעלמו מלספק מענה ישיר וכנה לגבי האם הקונסולה היא always-on או לא. אחרי שהאירוע יחטוף באקלש רציני בתקשורת על מדיניות העמימות + הררי גיפים בNeogaf ו-b/tards ואחרים, הם יגיעו לE3 עם משהו קצת יותר קונקרטי.

bling כתב:למה בדיוק?

דומיננטיות של הPC? לי זה נשמע יותר כמו תסביך נחיתות של הPC: הרי חסימת משחקי יד שניה הפכה כבר לפרקטיקה בעולם הPC מאז HL2, וגם דרישת חיבור מתמיד זה משהו שהמפיצות על הPC מתחילות לזלוג אליו באיטיות: זה התחיל מיוביסופט, המשיך לאקטיוויזן-בליזארד, ועכשיו גם EA קפצה למים. ככה שלדעתי אם מיקרוסופט תכריז על הדברים האלו זה ישחק מצויין דווקא לידיים של סוני שתגדיל את נתח השוק של הPS4. אבל זה קצת מצחיק איך פאנבויז של פלטפורמה מסוימת בדרך כלל יעדיפו לראות את האחרים סובלים באותה המידה מאשר לא לסבול בעצמם. בגדול, התשלום החודשי ללייב הוא מבחינתי no-no הרבה יותר גדול כרגע במידה והשטות הזו תמשיך לדור הבא.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 25 אפריל 2013, 11:22

אין באמת מקום להשוות 2 משחקים למשהו שמחזיקת הפלטפורמה כופה להכל.

למה אני רוצה שהשמועות יתממשו:

א. לראות את התגובות והmeltdowns ברחבי האינטרנט. לראות איך העיתונאים מגיבים לקונסולה אנטי-צרכנית.
ב. זה לא נתון לויכוח שפלטפורמה פתוחה היא הדבר הכי טוב לתעשייה,למפתחים ולשחקנים. אז אם חיבור מתמיד וחסימה של משחקי יד-שנייה ייגרמו לכשלון הקונסולה של מיקרוסופט אז מה טוב. צעד אחד קרוב יותר לעתיד פלטפורמה אחת ובלי הבולשיט שמתלווה עם הקונסולות. ואם בכל זאת צריך שתישאר קונסולה אחת אז אני בהחלט ארצה שזה לא תהיה זאתי שגובה כסף לשימוש באונליין, מפציצה בפרסומות ונוקטת בצעדים אנטי-צרכניים.

ג.עדיין ייתכן שהדגש על המולטימדיה ייגרום לקונסולה למכור טוב למרות ההיבטים האנטי-צרכניים. מהבחינה הזו זה יהיה מסקרן לראות את זה קורה ואיך המיינסטרים יבלע את הצפרדעים האלה.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 25 אפריל 2013, 13:21

קאז מספיק לזבל את השכל כל פעם עם הפרסומות. מה הבעיה שלך עם זה? אתה מנהל את החברה? אתה יודע אם ללא פרסומות היו משלמים את אותו המחיר ללייב? אתה בכלל יש לך אקס בוקס שאתה לא מפסיק לחזור על המנטרות שלך? 90 אחוז מהפרסומות נוגעות לגיימינג, סרטים או מוסיקה וסרטים זה בטאב של הסרטים (למה לך להיות בטאב הזה אם סרטים/סדרות לא מעניינות אותך?) ובטאב של המוסיקה. כל השאר זה משחקים. מה הבעיה בפרסומת לSC2? מה הבעיה בפרסומת WOW? מה בעיה בפרסומת לTRIALS? מה הבעיה בפרסומות ל MOTN?

אין דבר כזה "אנטי צרכני". יש מחיר וכל צרכן מחליט בעצמו אם המחיר והתמורה שווים בעיניהם.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 25 אפריל 2013, 13:32

אם אני הייתי מנוי לייב הייתי מתעצבן אם עדיין היו דוחפים לי פרסומות בדאשבורד.

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=544950

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 25 אפריל 2013, 13:42

וואו! מצאת פרסומת של MCDONALDS! כל הכבוד! דוחפים לכולם פרסומות של מקדונלדס! טירוף! כל כך מציק שבא לשבור את הקונסולה ולזרוק אותה לים! בושה להם, בושה שאחרי ששילמתי 35 דולר בשביל מנוי לשנה אני צריך לראות כושית בולסת טורטיה של מקדונלדס! פשוט אנטי צרכני בצורה הכי מובהקת. בעצם אולי מקדונלדס ומיק' הם אותה חברה! הם פשוט ישתלטו לי על כל החיים עכשיו.

די אתה מגוכך. אין לך קונסולה ואתה ניזון מבכייני אינטרנט כרוניים.

אני בניגוד אלייך מתעצבן על דברים באמת מהותיים כמו חוסר היכולת לקנפג את הקונסולה (לפחות את הMYPINS) כמו שאני רוצה. שכל משחק צריך לתפוס חלק אנכי מהמסך שלא יכול להיות שום דבר מעליו או מתחתיו. שאין אפ/שרות לעשות BOOT לנטפליקס (כמו שאפשר לעשות BOOT למדיה סנטר). שלא משקיעים בשדרוגים למדיה סנטר בכלל (זה תקף גם לגבי ווינדוס). אני יכול להמשיך אבל העיקר פרסומות! אנטי צרכני! זה מפריע לי מלשחק! איך אלוהים איך אני אמצא את המשחק שאני רוצה לשחק בוא מבין כל הפרסומות טורטיה האלה!
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 25 אפריל 2013, 13:59

הפרסומות זה אחד מהדברים. לא יודע מה איתך, לי זה חורה אם אדם מקבל פרסומות שכאלה כל הזמן כשהוא לקוח משלם. זה מתווסף על גביית כסף לאונליין. על שירותים כמו פייסבוק ונטפליקס שנמצאים מאחורי paywall. אז אשמח אם מיקרוסופט יוסיפו על כך חיבור מתמיד אם זה יוציא אותם מהתמונה.

סמל אישי של המשתמש
SHAPIRA500
Trainee

הודעהעל ידי SHAPIRA500 » 25 אפריל 2013, 14:01

סוויס, אני מסכים עם קאז לגמרי. זה באמת מקומם שאנחנו משלמים על שירת שצריך להיות חינמי ומפוצצים אותו בפרסומות.
"It wasn't impossible to build Rapture at the bottom of the sea. It was impossible to build it anywhere else."
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 25 אפריל 2013, 14:05

תגידו, מה זה אומר לעזאזל שזה תמיד מחובר לאינטרנט? גם הראוטר שלי תמיד מחובר לאינטרנט. מה כל כך מיוחד בזה?

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 25 אפריל 2013, 14:12

זה באמת מקומם שאנחנו משלמים על שירת שצריך להיות חינמי ומפוצצים אותו בפרסומות.

א' יש לך קונסולה אז לפחות יש לך זכות דיבור.
ב' כמו בדיון של קוד אתה גם פה מגזים עם "מפוצצים". אתה נכנס לטאב של המוסיקה בכלל או של הסרטים? היית מנחש שלא ואם כך אז 90 אחוז מהפרסומות שאתה רואה קשורות למשחקים. יש פה משהו רע בלרות פרסומת למשחק שאולי יגרמו לך לנסות אותו ואולי בסוף לקנות אותו ולתמוך בחברה שאילולי הפרסומת לא היית משחק במשחק שלה ויצא לה עוד משחק טוב וגם מימנו תהנה?
הפרסומת מונעת ממך שימוש ראוי בקונסולה? ומה עם הרווח של מיק'? אם בגלל רווח מוגדל תקבל גירס יותר טוב כי יש להם יותר כסף לשרוף? ואם בגלל עוד כסף לשרוף יהיה חופש אומנותי קצת גדול יותר לחברות שבבעלותם?

הפרסומות זה אחד מהדברים.

יאללה שפוך! הרי רק על קונסולות, אקטיביזן וEA אתה יודע לבלבל ת'שכל

קוד: בחר הכל

לי זה חורה אם אדם מקבל פרסומות שכאלה כל הזמן כשהוא לקוח משלם.

לך זה חורה?! :lol: :lol: :lol: תתבגר ותקרא קצת על דברים באמת רעים שמתרחשים בעולם.
על שירותים כמו פייסבוק ונטפליקס שנמצאים מאחורי paywall.

אתה משתמש בנטפליקס? יש אדם עליי אדמות שמשתמש בפייסבוק באקס בוקס? קנית אקס בוקס ורצית להשתמש בנטפליקס והתבאסת שאתה צריך לקנות מנוי גולד? לא? אז תפסיק לבלבל לנו את השכל.
אז אשמח אם מיקרוסופט יוסיפו על כך חיבור מתמיד אם זה יוציא אותם מהתמונה.

אתה עצוב שאתה גיימר ואתה רוצה שחברה תיעלם מנוף הגיימינג. אתה פשוט עצוב.
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 25 אפריל 2013, 15:14

Nigga כתב:זה מה שזה אומר:

תמונה

אם התמונה לא זזה תפתחו את אותה בכרטיסייה חדשה.

אה?

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 25 אפריל 2013, 15:28

למה לעזאזל לשיטתך אני חייב להיות לקוח של משהו כדי להצביע על כשליו הכה ברורים שהפכו ללעג בקרב השחקנים?

לול, אפשר לחשוב כמה חשובה מיקרוסופט לנוף הגיימינג בקונסולות. באמת אין לי שום בעיה שהם יפסיקו את ה XBOX. בשונה ממך כנראה אני לא רוצה להיות נתון תחת חסדו של מחזיק הפלטפורמה. במצב אידאלי מספיקה רק קונסולה אחת ואז כולם יוכלו להנות מכל התכנים בלי שמיקרוסופט תחלוב את שחקניה לאונליין, בלי החזקת שירותים שצריכים להיות זמינים לכל כמו פייסבוק ונטפליקס כבני ערובה, בלי להעביר כספים כדי לקבל תוכן בלעדי למשחק MP שדופק את השחקן שאוהב משחק כזה או אחר, בלי העברת כספים שתדחה הוצאת DLC על פלטפורמות אחרות, בלי הגבלות מטומטמות ב DD ועוד.

העצוב הוא שהדבר הלגיטמי של ייצור תוכן בלעדי ע"י אולפנים פנימיים הוא הדבר האחרון שמיקרוסופט עושים כדי לשכנע שחקנים. וגם כשזה קורה הם דוחפים על הדרך דברים לא רצויים כמו הקינקט. במצב אופטימלי כל השחקנים יוכלו להנות מאותם משחקים על שני קונסולות שונות. במקרה הזה אז באמת הקונסולות היו עומלות כדי לבדל את עצמם בזכות שירותי מולטימדיה, הקלטת גיימפליי, תמיכה לאחור ועוד.

אותו דבר תקף לסוני. כנראה רק אתה מעוניין בכל הבולשיט שהן עושות כדי לגרום לך לקנות את הקונסולה שלהם. אז אכן אני מקווה שהשמועות על האקס בוקס הבאה הן נכונות ושהקונסולה תכשל ושנפטר מהכאב ראש והבולשיט הזה במידה מסויימת.

---
כידוע בחשיפה של הקונסולה החדשה אמורים להודיע גם על הסכם בין מיקרוסופט ל EA שיוביל לתכנים בלעדיים:
http://www.computerandvideogames.com/39 ... box-event/

יודע דבר מנאוגף גם אמר לצפות למשחק בלעדי מ EA לקונסולה.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 25 אפריל 2013, 15:30

GolanBerlin כתב:
אה?

לפי השמועות הקונסולה תחייב חיבור אונליין מתמיד כדי שתוכל להריץ ולשחק במשחקים. אם האינטרנט שלך נפל לא תוכל לשחק בקונסולה. לפי אחת השמועות אם החיבור שלך נופל באמצע משחק, אם הוא לא מתחדש לאחר 3 דקות המשחק משהה את עצמו.

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 25 אפריל 2013, 15:33

Kazz כתב:
לפי השמועות הקונסולה תחייב חיבור אונליין מתמיד כדי שתוכל להריץ ולשחק במשחקים. אם האינטרנט שלך נפל לא תוכל לשחק בקונסולה. לפי אחת השמועות אם החיבור שלך נופל באמצע משחק, אם הוא לא מתחדש לאחר 3 דקות המשחק משהה את עצמו.

ואם למישהו אין אינטרנט בבית? למה מיקרוסופט חושבים שזה כזה רעיון טוב?

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 25 אפריל 2013, 15:36

Nigga כתב:בוקר טוב, אתה וכל שאר האינטרנט שואלים את זה.

הבנתי. מצטער, פשוט לא כל כך עקבתי אחרי מיקרוסופט. אישית, סוני ונינטנדו מלהיבות אותי יותר.

אבל לכו תדעו, אולי זו סתם שמועה שמנסים להפיץ כדי ללכלך על מיקרוסופט.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 25 אפריל 2013, 16:14

בנוגע לפרסומות - זה באמת איום ונורא! לא היה בהיסטוריה האנושית מקרה שבו אתה משלם על שירות כלשהו ועוד צריך לראות פרסומות.
כשאני הולך לקולנוע ומשלם כסף לכרטיס, אין פרסומת אחת לפני הסרט.
כשאני משלם על מנוי לחברת כבלים, אין פרסומת אחת בשום ערוץ ובטח ובטח לא בערוצי התוכן האינטרקטיביים של החברה עצמה.
כשאני משלם כרטיס למשחק כדורגל, אין שום פרסומת באיצטדיון.
כשאני משלם כסף לאירוע ספורט Pay-Per-View, לעולם לא יפריעו לי באמצע המשחק עם פרסומות.
כשאני קונה דיסק של סרט, אף פעם אין פרסומת לפני הסרט.
כשאני גולש באינטרנט, עליו שילמתי במיטב כספי, אני לא נחשף אפילו לפרסומת אחת.

פרסומות הן תופעה ייחודית לחלוטין לתעשיית הגיימינג ויש למהר ולפעול נגדה, שמה היא תזלוג גם לתעשיות בידור אחרות.
#sarcasm.

בנוגע להכרזה של מייקרוסופט - אני לא כל כך אופטימי. אני חושב שהם כן יציגו כמה משחקים בלעדיים וכמה לא בלעדיים.
אני חושב שהם כן ידברו על הקונסולה כמכשיר למשחקים, אבל אני חושב שזה יהיה משני/לצד כל שירותי הבידור האחרים שלה.
אני חושב שמכירת תוכן בידורי (גישה לערוצי כבלים וכאלה) יהיה פיטצ'ר משמעותי, לפחות כמו משחקים.
אני חושב, כמו swym, שתהייה עמימות לגבי האם הקונסולה תמיד תהייה אונליין, או לא ואני חושב שזה יביא לתגובות לא כל כך חיוביות לחשיפה (וכמובן יאשר באופן סופי שהקונסולה כן תמיד און-ליין).
אני חושב שהם ימשיכו לדרוש כסף עבור LIVE, כי התוכנית העסקית שלהם תלויה בזה ואני חושב שזו תהייה בעיה, אם הם לא ישכילו להפריד את היכולת לשחק און-ליין מהשירות הזה.
מבחינת חומרה, אני לא חושב שהם יחזרו על הטעות של סוני והם כן יראו אותה. אני לא בטוח אם תהייה עמימות בנוגע לחומרה, או לא.

הם בטח לא יחשפו מחיר. את זה הם ישמרו, כנראה, לE3. אני מצפה למחיר של 99$, בהתחייבות למנוי שנתיים לשירותי הכבלים+XBL, או תוכנית סבסוד דומה, שיכולה לעזור להם בכניסה מוקדמת לשוק.

בנוגע למשחק בלעדי מEA - זה הגיוני מבחינת מייקרוסופט, אבל יצריך שינוי עצום בתפיסה של EA. נראה לי לא סביר במיוחד, אבל זו תהייה הפתעה מעניינת.
תמונה

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 105 אורחים