PS4 | הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

Re: PS4 | הנושא הרשמי

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 11 נובמבר 2013, 13:12

כן גם טארגט עושים מבצע כזה.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 11 נובמבר 2013, 13:35

bozeman כתב:יותר רחוק מזה, זה סתם שלטים ומשהו קליל. (בעניין הזה יש לציין שכן התקדמנו בארץ, יש קצת יותר פרסומות, ואפיו היו את השלטים על האוטובוסים), אבל להראות טריילרים של קילזון בהפסקת פרסומת בפסק זמן? ולשמוע את הקריין מקריא את החסות "המשחק בחסות קילזון, מה אתם היית מוכנים לוותר תמורת החופש שלכם?" ולדעת שמי ששומע את זה מבין על מה הוא מדבר? תנסה לעשות סקר באיזה משחק כדורגל בארץ ולשאול אם הם יודעים מה הכוונה "מה הייתם נותנים תמורת החירות שלכם?".

גם אני לא יודע מה הכוונה ב"מה הייתם נותנים תמורת החירות שלכם?"
אני לא חושב שלקריין יש בהכרח מושג על מה הוא מדבר.

אין פרסומות בהפסקת פרסומות, כי רוב משחקי הכדורגל שמשודרים בארץ, לא משודרים בערוצים עם פרסומות, אז אנחנו רואים רק את החסויות הרשמיות של ליגת האלופות (כמו הPS4 או הVITA). אם הפרסומת של קילזון היא חסות, אז יכול להיות שביום שלישי הבא גם אנחנו נראה אותה במשחק של ליגת האלופות. אם זו סתם פרסומת רגילה, אז לא.
לשמחתינו, אנחנו לא צריכים לסבול, ברוב המקרים, פרסומות בהפסקות. ההשוואה לא כל כך הוגנת.

בכל מקרה, אתה צודק ששוק המשחקים בארץ פצפון וזניח ולכן אף חברה שפויה לא תשקיע כסף בקניית זמן פרסום למשחקים שהיא מפיצה פה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 11 נובמבר 2013, 14:19

רגע. אתם קולטים שבעוד שלושה ימים, המכשיר יוצא?

Blue&Black
Trainee

הודעהעל ידי Blue&Black » 11 נובמבר 2013, 15:11

Golan כתב:רגע. אתם קולטים שבעוד שלושה ימים, המכשיר יוצא?

לא בארץ :cry:
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 11 נובמבר 2013, 15:14

Blue&Black כתב:לא בארץ :cry:

כן, אבל תתנחם בזה שנוכל לראות גיימפליים ביוטיוב!

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 11 נובמבר 2013, 15:19

Nucleus_Dawn כתב:
גם אני לא יודע מה הכוונה ב"מה הייתם נותנים תמורת החירות שלכם?"
אני לא חושב שלקריין יש בהכרח מושג על מה הוא מדבר.

אין פרסומות בהפסקת פרסומות, כי רוב משחקי הכדורגל שמשודרים בארץ, לא משודרים בערוצים עם פרסומות, אז אנחנו רואים רק את החסויות הרשמיות של ליגת האלופות (כמו הPS4 או הVITA). אם הפרסומת של קילזון היא חסות, אז יכול להיות שביום שלישי הבא גם אנחנו נראה אותה במשחק של ליגת האלופות. אם זו סתם פרסומת רגילה, אז לא.
לשמחתינו, אנחנו לא צריכים לסבול, ברוב המקרים, פרסומות בהפסקות. ההשוואה לא כל כך הוגנת.

בכל מקרה, אתה צודק ששוק המשחקים בארץ פצפון וזניח ולכן אף חברה שפויה לא תשקיע כסף בקניית זמן פרסום למשחקים שהיא מפיצה פה.

התכוונתי יותר לעניין של התרבות גיימינג, שפרסומת של קילזון היא לגיטימית והייתה בדיוק בין עוד פרסומת למכונית ולחברה סלולרית. (אגב ספציפית, היו במשחק גם פרסומות רגילות וגם סתם הייתה החסות)
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 11 נובמבר 2013, 15:44

bozeman כתב:התכוונתי יותר לעניין של התרבות גיימינג, שפרסומת של קילזון היא לגיטימית והייתה בדיוק בין עוד פרסומת למכונית ולחברה סלולרית. (אגב ספציפית, היו במשחק גם פרסומות רגילות וגם סתם הייתה החסות)

אז ברור שאנחנו הרבה מאחור. יש בארץ אחלה קהילת גיימינג, אבל היא קטנה מידי.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 11 נובמבר 2013, 18:26

איזה כיף!
לא סת אני אומר כל הזמן שאני בטח אקנה PS4 בפברואר, יש בי המון אמונה במשחק הזה, ואני חושב שיש לSP סיכוי לפרוח בדור הזה כמו שNAUGHTY DOG פרחו בדור הקודם.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 נובמבר 2013, 19:09

Laskin כתב:איזה כיף!
לא סת אני אומר כל הזמן שאני בטח אקנה PS4 בפברואר, יש בי המון אמונה במשחק הזה, ואני חושב שיש לSP סיכוי לפרוח בדור הזה כמו שNAUGHTY DOG פרחו בדור הקודם.

נוטי פרחו עוד לפני, SP הם לא ND. אני מת לסרטונים שמדגימים כבר את הגרפיקה של אינפמס כי ממה שראינו עד היום הוא ממש אבל ממש לא מתקרב לKZ, רייז, BF4 או האורדר.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 11 נובמבר 2013, 19:12

DrKeo כתב:נוטי פרחו עוד לפני, SP הם לא ND. אני מת לסרטונים שמדגימים כבר את הגרפיקה של אינפמס כי ממה שראינו עד היום הוא ממש אבל ממש לא מתקרב לKZ, רייז, BF4 או האורדר.

אני בטוח במיליון אחוז שאתה מבין יותר ממני בגרפיקה של משחקים אבל ממה שראיתי עד עכשיו מאינפיימוס,הוא משחק יפהפה שלא מבייש את קיילזון ורייז.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 נובמבר 2013, 19:15

matangt8 כתב:אני בטוח במיליון אחוז שאתה מבין יותר ממני בגרפיקה של משחקים אבל ממה שראיתי עד עכשיו מאינפיימוס,הוא משחק יפהפה שלא מבייש את קיילזון ורייז.

בסרטוני מעבר הוא נראה מצויין, בגיימפליי עצמו לא ראיתי כולם מרשים חוץ מאשר האפקטים. כלומר עיר ריקה וחפצים מוכנים מראש שמתפרקים? זה מה שמרשים בו? אני רוצה לראות גיימפליי אמיתי.

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 11 נובמבר 2013, 19:17

DrKeo כתב:בסרטוני מעבר הוא נראה מצויין, בגיימפליי עצמו לא ראיתי כולם מרשים חוץ מאשר האפקטים. כלומר עיר ריקה וחפצים מוכנים מראש שמתפרקים? זה מה שמרשים בו? אני רוצה לראות גיימפליי אמיתי.

בגדול אתה צודק,ועוד להיתחשב שמה שראינו היה ביוני בE3 ככה שעבר הרבה הזמן מאז.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 11 נובמבר 2013, 19:17

Laskin כתב:איזה כיף!

נוט'י דוג סופר מוכשרים וסופר מרשימים טכנית כבר מתקופת הPS1, עם סדרת קראש בנדיקוט והם היו מהמובילים מבחינה טכנית על הPS2 עם סדרת JAK.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 נובמבר 2013, 19:22

matangt8 כתב:בגדול אתה צודק,ועוד להיתחשב שמה שראינו היה ביוני בE3 ככה שעבר הרבה הזמן מאז.

יכול להיות שהוא עבר שדרוג ענק, נחכה ונראה את הגיימפליי הבא שיצא. להתחשב בזה שמדובר במשחק עולם פתוח ועד עכשיו לא ראינו עדין אפילו הולך רגל בודד או מכונית נוסעת... נחכה ונראה. למרות שגם המשחק הראשון והשני היו פשוט ריקים לגמרי וגם המעט שהיה הופיע סביבך במרחק ממש ממש קרוב כך שאולי זה גם הכיוון שלהם עם השלישי.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 11 נובמבר 2013, 19:25

KEO דווקא אתה מכולם משווה משחק עולם פתוח למשחקי מסדרון (רייז ואורדר) עד אולי רבע עולם פתוח (קילזון)?
אומנם אין לו תחרות גדולה בתחום אבל הוא אוכל די בקלות את מה שראינו מכלבים שומרים (אולי על החשיפה המקורית יש ויכוח אבל אנחנו ראינו איך המשחק באמת נראה מאז,וכן זו היתה גם גרסת ה PC בין הצילומים ששוחררו מאז),בנוסף ויותר חשוב זה שאפילו מהגיימפליי הקצר שראינו אפשר לראות שסוף סוף המשחק מלוטש כמו שצריך,עד עכשיו אינפיימוס הרגיש תמיד sluggish ועכשיו זה נראה שהוא מרגיש פשוט טוב,יכול להיות ש SP היתה צריכה עוד כח בשביל להעביר את הגיימפליי שלהם כמו שצריך (שיפור חד באנימציות,פריימרייט יציב,כל הדברים שיוצרים את הליטוש והחלקות הזו) ויש מצב שהם נכנסים לליגה של הגדולים ומממשים את הפוטנציאל שלהם עם המשחק הזה.
במינימום לדעתי הוא הולך להיות המשחק הכי טוב בסדרה,וזו כבר נקודת התחלה טובה בהתחשב בזה שזו לא סדרה רעה,כמובן שגם יש לו פוטנציאל להרבה יותר,נחכה ונראה אם הם עיצבו משימות מעניינות יותר הפעם אבל זה נראה מבטיח ממה שראינו.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 11 נובמבר 2013, 20:07

זה נשמע כמו התקנה מלאה לכל דבר כמו ה ONE רק שכל הזמן מתרחשת ברקע עד שמסיימת.
בסופו של דבר אפשר לא למחוק אותה ותצטבר לך ספריה של משחקים מלאים על הארדיסק כמו ב ONE.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 11 נובמבר 2013, 20:24

אני חושב שזה השימוש הכי משעשע ששמעתי איי פעם למושג cache :D.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 11 נובמבר 2013, 20:26

http://www.games.co.il/article19276.html

אני מקווה שסוני תיתן תגובה מהירה ותסיים את זה מהר על מנת למנוע נזקים והייט
למרות שאני מאמין שהם לא יחטפו כלכך הרבה הייט מהקהל, רק בגלל שהם סוני

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 11 נובמבר 2013, 20:35

bling כתב:זה נשמע כמו התקנה מלאה לכל דבר כמו ה ONE רק שכל הזמן מתרחשת ברקע עד שמסיימת.
בסופו של דבר אפשר לא למחוק אותה ותצטבר לך ספריה של משחקים מלאים על הארדיסק כמו ב ONE.

זה בול כמו בONE. גם בONE אפשר להתחיל לשחק לפני שהמשחק מותקן לגמרי וההתקנה מתרחשת ברקע.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 11 נובמבר 2013, 20:45

Nucleus_Dawn כתב:
זה בול כמו בONE. גם בONE אפשר להתחיל לשחק לפני שהמשחק מותקן לגמרי וההתקנה מתרחשת ברקע.

כן,לא מובן לי למה הם החליטו לבלבל את המוח עם הביטוי הזה,כאילו שלא תהיה גם להם את התדמית הזו ״שזו כבר לא קונסולה עם כל ההתקנות האלה!״ אז נשנה פשוט את המילה ״התקנה״ אולי לא ישימו לב :)

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 11 נובמבר 2013, 20:58

bling כתב:כן,לא מובן לי למה הם החליטו לבלבל את המוח עם הביטוי הזה,כאילו שלא תהיה גם להם את התדמית הזו ״שזו כבר לא קונסולה עם כל ההתקנות האלה!״ אז נשנה פשוט את המילה ״התקנה״ אולי לא ישימו לב :)

באמת לא ברור. הכי פשוט בעולם להגיד "שימוש בכונן הבלו ריי יוצר צוואר בקבוק שאין מה לעשות איתו. בגלל שאנחנו רוצים שלמפתחים יהיה כמה שיותר פשוט לנצל את היכולות של הקונסולה, החלטנו שכל משחק יותקן לדיסק הקשיח"

תמוה... בכל מקרה, לא כזה קריטי. זה צעד חיובי, לדעתי. בכל מקרה בהרבה מאוד משחקים בPS3 היית צריך לחכות המון זמן עד להתקנה ואז המון זמן עד להורדה של הפאטצ' יום א', אז זה רק שיפור בזמני המתנה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 נובמבר 2013, 21:23

אם זאת פשוט התקנה מלאה אז מוזר לי כל העניין, פשוט שיתן לך להתקין את הדרוש בהתחלה ואז ימשיך ויתקין הכל תוך כדי משחק. השיטה שלהם לא ברורה לי, ביחוד שלפני זה הם אמרו שיש 50GB מוקדש לקאשינג, אז מה ההגיון בזה עכשיו? כאילו הם שינו שיטה או משהו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 נובמבר 2013, 22:02

Nigga כתב:איך זה נשמע לכם אותו הדבר? לפי הבחור שקיבל את ה Xbox One מוקדם, הוא היה צריך להמתין שההתקנה תגיע ל 50% על מנת שהוא יוכל להתחיל לשחק ב COD, משחק ששוקל 40 ג'יגה.
ב PS4 אין צורך להמתין עד שההתקנה תגיע ל 50%. איך בכלל מסך טעינה. עם knack אפשר להתחיל לשחק חצי דקה מהרגע שהדיסק נכנס לכונן ועם קילזון אפשר להתחיל לשחק 2 וחצי דקות מהרגע שהדיסק נכנס לכונן.
זה נשמע לכם אותו דבר?

כי זה הצוות הכושל של COD, מי אמר שCOD על הפס4 לא דורש 50%?
עם כונן X6 כמו שיש בONE משחק שדורש 7.5GB התקנה (כמו KZ למשל) יעלה לך תוך 4.5 דקות בדיוק כמו בפס4. המצב בדיוק אותו מצב, התקנה חלקית חובה בהתחלה ואז אפשר להתחיל לשחק. ההבדל היחיד הוא שברגע התחלת לשחק הONE ממשיכה להתקין הכל והפס4 מתקינה לאט לאט לפי הצורך.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 נובמבר 2013, 23:53

Nigga כתב:קילזון דורש 7.5GB התקנה רק כאשר מורידים אותו מה PSN, לא כאשר קונים את גרסת הריטייל.

אה וד"א, האמברגו של משחקי הצד א' של ה PS4 יורד ביום רביעי בשעה 16:00 שעון ישראל. (6AM PST).

אם זה נכון אז הפס4 יכול לשחק משחקים ישר מהדיסק ואם זה נכון אז יהיו לך הפרשים בזמני טעינה או אפילו דברים כמו POP IN כשהמשחק לא מותקן. כשיש לך 500GB פנויים ומשחק תופס בסביבות ה30GB זה טפשי לא להיות מסוגל להתקין אותו ולקבל את החוויה האולטימטיבית, לא ברור.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 12 נובמבר 2013, 00:08

DrKeo כתב:אם זה נכון אז הפס4 יכול לשחק משחקים ישר מהדיסק ואם זה נכון אז יהיו לך הפרשים בזמני טעינה או אפילו דברים כמו POP IN כשהמשחק לא מותקן. כשיש לך 500GB פנויים ומשחק תופס בסביבות ה30GB זה טפשי לא להיות מסוגל להתקין אותו ולקבל את החוויה האולטימטיבית, לא ברור.

זה לא סביר כי בתיאור של סרני נאמר ש KNACK תופס 37 GB ושלא חייבים למחוק את ההתקנה,זאת אומרת כל המשחק מותקן.
לא ברור לי אם הוא מתקין לפי הצורך על פי ההתקדמות שלך או שפשוט ממשיך להתקין גם אם אתה עושה pause במשחק.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 85 אורחים