PS4 | הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: PS4 | הנושא הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 12 נובמבר 2013, 00:13

bling כתב:זה לא סביר כי בתיאור של סרני נאמר ש KNACK תופס 37 GB ושלא חייבים למחוק את ההתקנה,זאת אומרת כל המשחק מותקן.
לא ברור לי אם הוא מתקין לפי הצורך על פי ההתקדמות שלך או שפשוט ממשיך להתקין גם אם אתה עושה pause במשחק.

לפי מה שסרני תאר המשחק מתקין כל מה שאתה מגיע אליו כך שאם למשל תשחק כל חייך רק במולטי של COD הוא לעולם לא יתקין את הסינגל של COD או אם לא תגיע לעולם לשלב 10 של קנאק הוא לעולם לא יתקין את שלב 10 של קנאק. הבעיה היא שיש שני מסרים סותרים לגמרי. מצד אחד אומרים שהתקנה היא לא חובה, מצד שני אומרים שהפס4 תתקין כל מה שתגיע אליו אז זה אומר שהפס4 כן מתקינה. מצד אחד אומרים שיש לפס4 קאש של 50GB שעליו יותקן משחק אחד ואז ימחק כשמשחק אחר צריך אותו ומצד שני אומרים שמשחק מותקן ישאר שם לנצח עד שתמחק אותו.

בקיצור, סוני צריכים להבהיר כי העניין לא ברור. מה שבטוח הוא שב2013 אף אחד לא רוצה לשחק במשחק מדיסק, גם אם התקנה תקח שעה שלמה כשאתה מכניס את המשחק לראשונה זה עדין עדיף על זמני טעינה כמו של TLOU כל פעם שאתה מפעיל משחק או POP IN. מה המטרה ב8GB של זיכרון מהיר אם אתה קורא את המידע מכונן אופטי שהמהירות המקסימאלית שלו היא 27MB בשניה והתרומה היחידה שלו לגיימפליי זה לעשות לך רעש ברקע?
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 12 נובמבר 2013, 00:17

עזוב את ה 50 GB קאש,לא יודע מי אמר מה ואיך,יש לך פה את מארק פאקינג סרני שאומר לך שההתקנה לא נמחקת ולא מדבר על 50 GB כלשהם,וכן ההתקנה חובה זה mandatory,כתוב את זה בתיאור של הדבר,הפס4 עושה את זה לבד בלי לשאול אותך.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 נובמבר 2013, 00:20

bling כתב:עזוב את ה 50 GB קאש,לא יודע מי אמר מה ואיך,יש לך פה את מארק פאקינג סרני שאומר לך שההתקנה לא נמחקת ולא מדבר על 50 GB כלשהם,וכן ההתקנה חובה זה mandatory,כתוב את זה בתיאור של הדבר,הפס4 עושה את זה לבד בלי לשאול אותך.

אז מדובר בדיוק במקרה של הONE רק שההתקנה מתרחשת לאט לאט במקום במכה אחת.

אגב, אני זוכר שמזמן היו טעונים קשים נגד מיקריסופט כשהם חלקו 360 סלים לכל העיתונאים בקהל, אני מקווה שאותם אנשים יזעקו על השחיתות של סוני עכשיו שהם חלקו פס4, שלט נוסף, מצלמה וכל משחק השיגור בחינם לכל העיתונאים שהשתתפו באירוע שיגור:
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 12 נובמבר 2013, 00:32

DrKeo כתב:אז מדובר בדיוק במקרה של הONE רק שההתקנה מתרחשת לאט לאט במקום במכה אחת.

יכול להיות שהוא אפילו מתקין "במכה" גם אם אתה עושה PAUSE או לא נכנס בכלל למשחק או נכנס ויוצא ממנו וכו'-ייתכן שהוא ממשיך להתקין בלי קשר,פשוט מתואר שבזמן שאתה משחק הוא מתקין כדי להדגיש עד כמה זה seamless ושלא צריך לחכות בכלל שיסיים,אבל זה לא סותר את זה שמתקין גם כשאתה לא משחק.

זה כמו שאתה מוריד קובץ ואפשר לשחק מ X ג'יגה,זה לא אומר שהוא מפסיק להוריד כשאתה מתחיל לשחק או שהוא מוריד רק לפי ההתקדמות שלך במשחק,זו פעולה שעובדת ברקע כמו שאולי ההתקנה עושה,הקטע הזה לא ברור עדיין.

בקשר לתמונה- שחיתות! אבל אתה תראה שעדיין יפרקו את נאק בביקורות,ויש לי הרגשה רעה גם על קילזון...(ועוד שילמתי עליו כבר מראש בעותק דיגיטלי)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 נובמבר 2013, 00:59

bling כתב:
יכול להיות שהוא אפילו מתקין "במכה" גם אם אתה עושה PAUSE או לא נכנס בכלל למשחק או נכנס ויוצא ממנו וכו'-ייתכן שהוא ממשיך להתקין בלי קשר,פשוט מתואר שבזמן שאתה משחק הוא מתקין כדי להדגיש עד כמה זה seamless ושלא צריך לחכות בכלל שיסיים,אבל זה לא סותר את זה שמתקין גם כשאתה לא משחק.

זה כמו שאתה מוריד קובץ ואפשר לשחק מ X ג'יגה,זה לא אומר שהוא מפסיק להוריד כשאתה מתחיל לשחק או שהוא מוריד רק לפי ההתקדמות שלך במשחק,זו פעולה שעובדת ברקע כמו שאולי ההתקנה עושה,הקטע הזה לא ברור עדיין.

בקשר לתמונה- שחיתות! אבל אתה תראה שעדיין יפרקו את נאק בביקורות,ויש לי הרגשה רעה גם על קילזון...(ועוד שילמתי עליו כבר מראש בעותק דיגיטלי)

מה שתארת זה בדיוק הONE, מתקין עד שאפשר לשחק ואז ממשיך להתקין ברקע עד שהוא מסיים בלי קשר להאם אתה משחק במשחק או לא.

נה, זה לא שחתיתו. עיתונאים מקבלים דברים חינם כל הזמן, אם הם לא מסוגלים להתמודד עם זה הם לא צריכים להיות עיתונאים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 נובמבר 2013, 01:48

אז איך בדיוק מה שמיקרווספט עשתה בזמנו היה שוחד לעיתונאים (אנשים רנדומאלים, אנשים לא קשורים וגם עיתונאים) ועכשיו מה שסוני עשתה זה לא?
אין חיה כזאת לתת קונסולה לעיתונאי, נותנים קונסולה לפבליקציה. הפבליקציות קבלו פס4 אתמול, IGN כבר העלו סרטון UNBOXING אתמול. הפס4 שהעיתונאים קבלו היום זה היה לאותם עיתונאים אחרת לא היו שולחים פס4 לפבליקציות. מקומות נורמאלים עם טיפה כבוד עצמי יבקשו מהעיתונאי שעובד אצלם להביא את הפס4 למשרד ולא לקחת אליו הביתה פרטית בדיוק כמו הבחור שהבאת את ההודעת טוויטר שלו.

לא זה שוחד ולא זה שוחד, קוראים לזה תרגיל יחצני לא יותר ולא פחות.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 12 נובמבר 2013, 07:35

עלתה ביקורת ראשונה של NBA 2K14 לדור הבא ב IGN וזה נשמע בעיקר כמו קובץ מילים של השתפכויות על הגראפיקה:
NBA 2K14 on PS4 and Xbox One practically sells itself. I mean, look at it. Look. At. It. Here is a game whose visuals are so beautifully realistic that you almost have to stop and try it, regardless of how much you like basketball. Not since Fight Night Round 3 in 2006 has a sports game lured me in with its stunning graphics and kept me hooked with rock-solid gameplay the way NBA 2K14 is capable of doing

If you skipped current-gen this year, it’s a no-brainer: yes, yes, yes, yes. Next-gen NBA 2K14’s ambitious new modes each leave a bit to be desired, and for better and for worse, it plays almost identically to the game you may already own. But this edition is not only a smooth-flowing piece of pro basketball simulation, it’s also one of the few games that makes a true next-generation leap in visual fidelity. And when you’re dropping $400-$500 on a fresh piece of hardware, there’s something to be said for that

http://www.ign.com/articles/2013/11/12/nba-2k14-ps4-xbox-one-review

ויש שם עוד כמה פסקאות בסגנון,חוץ מזה הוא משחק כמו גרסת הדור הקודם אבל יש כמה מודים חדשים וכו',קיבל 8.9.
הם לא התייחסו להבדלים כלשהם בין הגרסאות אבל זו ביקורת משותפת של שניהם ככה שכנראה שהן נראות להם זהות.

הלוואי ש 2K תרים דמו לאלו מאיתנו שלא אכפת להם ממשחקי כדורסל אבל רוצים להראות לחברים לאיזו גראפיקה אפשר להגיע,אין מצב שאני קונה משחק שלם בשביל דמו טכני :)

אה ויש הרבה כתבות ורשמים על ה UI מהאירוע של סוני,גם על remote play ושאר פיטצ'רים אבל אני ממהר ואין לי זמן לעבור עליהם ולהביא אותם לפה,על פניו לא שמעתי משהו חריג וה remote play נשמע חלק מאוד.

סמל אישי של המשתמש
erezronen
Warrior

הודעהעל ידי erezronen » 12 נובמבר 2013, 08:34

DrKeo כתב:אז איך בדיוק מה שמיקרווספט עשתה בזמנו היה שוחד לעיתונאים (אנשים רנדומאלים, אנשים לא קשורים וגם עיתונאים) ועכשיו מה שסוני עשתה זה לא?
אין חיה כזאת לתת קונסולה לעיתונאי, נותנים קונסולה לפבליקציה. הפבליקציות קבלו פס4 אתמול, IGN כבר העלו סרטון UNBOXING אתמול. הפס4 שהעיתונאים קבלו היום זה היה לאותם עיתונאים אחרת לא היו שולחים פס4 לפבליקציות. מקומות נורמאלים עם טיפה כבוד עצמי יבקשו מהעיתונאי שעובד אצלם להביא את הפס4 למשרד ולא לקחת אליו הביתה פרטית בדיוק כמו הבחור שהבאת את ההודעת טוויטר שלו.

לא זה שוחד ולא זה שוחד, קוראים לזה תרגיל יחצני לא יותר ולא פחות.

וגם: ביחסי מפיץ-מבקר תקינים, אין דבר כזה "לקבל קונסולה". יש לשאול קונסולה, וכשעושים את זה בדרך כלל צריך לחתום עליה, להצהיר שאחרי שיסתיים השימוש בה היא תחזור לחברה שהשאילה אותה ואחת לכמה חודשים לחדש את החתימה על ההסכם הזה. פעם היה חשוב לכל הצדדים לשמור על הנוקשות הזאת, שהסירה את כל הספקות לגבי "שוחד" או סתם הטבה שמדיפה ריח רע לעיתונאים. היום לכולם נוח לוותר על זה דווקא ולחלק קונסולות בצורה הכי פומבית כמתנות. שוין.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 נובמבר 2013, 08:55

לא יודע מה נסגר אתכם, זה בסדר גמור גם להביא קונסולה לאתרים גדולים ומכובדים, ולא רק להשאיל. זה לא מוצר של עשרות-אלפי דולרים, ושום כתב בעולם המערבי לא משנה דעתו בשביל 500 דולר :)
גם הPS4 שקיבלו IGN הוא עם חריטה של האתר ובטח הם לא היחידים, כך שקשה לי להאמין שהוא "מושאל", וגם אם כן זה לא רלוונטי. תתרכזו בדברים מעניינים יותר...

כמו - MLB 2014. שהוא ממש, אבל ממש לא מעניין! ^_^
אבל הוא של סוני ויוצא גם לPS4, ובעצם הוא יוצא באיחור השנה בגלל הדור הבא. אבל אחלה מודלים וכד', בסה"כ:

אז אמנם בייסבול לא מעניין פה אף אחד, ובטח לא אותי, אבל מדובר במשחק שהקודם בסדרה קיבל ממוצע של 88, כאשר המתחרה הישיר שלו - MLB 2K13 קיבל ממוצע של 48 (!) אז יש כאן פער עצום וככל הנראה באמת מדובר בסדרת משחקים מצויינת, לחובבי הז'אנר.

סמל אישי של המשתמש
erezronen
Warrior

הודעהעל ידי erezronen » 12 נובמבר 2013, 09:31

Laskin כתב:לא יודע מה נסגר אתכם, זה בסדר גמור גם להביא קונסולה לאתרים גדולים ומכובדים, ולא רק להשאיל. זה לא מוצר של עשרות-אלפי דולרים, ושום כתב בעולם המערבי לא משנה דעתו בשביל 500 דולר :)
גם הPS4 שקיבלו IGN הוא עם חריטה של האתר ובטח הם לא היחידים, כך שקשה לי להאמין שהוא "מושאל", וגם אם כן זה לא רלוונטי. תתרכזו בדברים מעניינים יותר...

א. קונסולות debug, כמו שאתרים גדולים מקבלים (כדי שיוכלו להריץ Review Codes) הן דווקא כן מוצר של כמה אלפי ולעיתים אף למעלה מ-10,000 דולרים, במיוחד בתחילת הדור.

ב. כמובן שסוני לא חילקה לכל העיתונאים באירוע קונסולות Debug, אבל עדיין - שווי המתנה שקיבל כל עיתונאי שהשתתף באירוע הוא 1,100 דולר (קונסולה+8משחקים+שלט+מצלמה), לא 500. לשם העניין זה גם הרבה יותר יקר ממה שמיקרוסופט נתנה באותו אירוע E3 שאוהבים לזכור לה לרעה.

ג. עיתונאים משנים את דעתם בשביל הרבה פחות מ-500 דולר (או שאתה באמת חושב שסוני מחלקת את הקונסולות כי היא ממש נחמדה ומאמי וחיבוקים?), אבל זו לא הנקודה. הנקודה היא אתיקה. יש אתיקה עיתונאית בסיסית שלומדים עליה בכל בית ספר לתקשורת - ואחד מהכללים הכי בסיסיים בה היא לא לקחת מתנות ממושאי הסיקור שלך (חברות מסחריות, מרואיינים, פוליטיקאים, לא חשוב מה). זה א׳-ב׳ של המקצוע, וזה צריך להיות תקף מערכתית בדיוק כמו שזה תקף על העיתונאי האינדוודואל. בשנים האחרונות הכלל הזה התרופף בעיתונאות כולה וב״עיתונאות המשחקים״ בפרט. אז נניח שזו איזו חולצה של משחק או פוסטר זה סביר, מתנונת ששווה משהו כמו 30 שקל, פחות מארוחת הבוקר שיקבל העיתונאי במסיבת עיתונאים ממוצעת. אבל מתנה ב-1,100 דולר? איך בדיוק זה נראה למישהו סביר?

ד. לסיכום, זה לא ״מה שנסגר אתכם״ - זה מה שנסגר עם הסטנדרטים המקובלים של המקצוע בעשרות השנים האחרונות ונרמס באגרסיביות על ידי חברות מסחריות ועיתונאים צעירים או מושחתים. זה אמנם לא קשור לגיימינג, אבל לדעתי זה בהחלט מעניין.

Blue&Black
Trainee

הודעהעל ידי Blue&Black » 12 נובמבר 2013, 09:37

בלי הקשר לשום דבר אם מישהו מפה מתכנן להביא מוקדם את הקונסולה מארה״ב למען מכירה אני אשמח ליצור קשר ולקנות
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 נובמבר 2013, 10:00

500 דולר, 1000 דולר, זה לא שהם הולכים למכור אותה. מבחינתם זה עוד PS4 ששווה 400 דולר. הציוד מסביב גם כן שטויות. וזה לא אדם אחד שמקבל את הקונסולה, זה המשרד כולו.
אני באמת חושב שזה סביר מאוד.
מבקרי מכוניות מקבלים טיולים בעולם על מנת לבקר מכונית ומבקרי מלונות... מבקרי גאדג'טים ומוצרי חשמל אחרים "נאלצים" כמעט תמיד להחזיר את המוצרים, אך זה שונה מPS4 שהיא קונסולה שמפעילה משחקים שונים ולכן צריך אותה כדי לבקר משחקים עתידיים וכו'.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 12 נובמבר 2013, 10:51

Laskin כתב:לא יודע מה נסגר אתכם, זה בסדר גמור גם להביא קונסולה לאתרים גדולים ומכובדים, ולא רק להשאיל. זה לא מוצר של עשרות-אלפי דולרים, ושום כתב בעולם המערבי לא משנה דעתו בשביל 500 דולר :)

כמו - MLB 2014. שהוא ממש, אבל ממש לא מעניין! ^_^
אבל הוא של סוני ויוצא גם לPS4, ובעצם הוא יוצא באיחור השנה בגלל הדור הבא. אבל אחלה מודלים וכד', בסה"כ:

אז אמנם בייסבול לא מעניין פה אף אחד, ובטח לא אותי, אבל מדובר במשחק שהקודם בסדרה קיבל ממוצע של 88, כאשר המתחרה הישיר שלו - MLB 2K13 קיבל ממוצע של 48 (!) אז יש כאן פער עצום וככל הנראה באמת מדובר בסדרת משחקים מצויינת, לחובבי הז'אנר.

בבקשה, אל תכליל - מעניין אותי! (למרות שעכשיו אני יותר בפוטבול)
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 נובמבר 2013, 11:09

bozeman כתב:בבקשה, אל תכליל - מעניין אותי! (למרות שעכשיו אני יותר בפוטבול)

יעבור לך ;)
אבל באמת עכשיו, למרות שאני לא חובב ספורט - זה נראה כמו המשחק הכי משעמם בעולם, חוץ מקרלינג. הוקי נראה הכי כיף :)

אה, וה"כח" החדש של הדמות הראשית באינפמוס: הבן השני - הוא...........................................
נאון. כן, כמו האורות. NEON. נשמע משונה, אבל אומרים שזה ממש מגניב, ואתה ממש טס במהירות מטורפת. בטח טריילר חדש בימים הקרובים.

ואם כבר טריילרים - ביום חמישי יצא הטריילר לDLC הראשון (של הסיפור) של TLOU. אני מאוד מתרגש :)

סמל אישי של המשתמש
erezronen
Warrior

הודעהעל ידי erezronen » 12 נובמבר 2013, 11:17

Nigga כתב:מתנה זה אומר שזה שלהם והם יכולים לקחת את זה הביתה.
העיתונאים לא קיבלו PS4 במתנה באירוע של סוני.

כל עוד הם לא חתמו על הקונסולה - הם בהחלט כן קיבלו אותה במתנה. זה שעיתונאי X התבקש להעביר אותה למערכת שלו זה לא עושה את זה פחות מתנה, זו פשוט מתנה למערכת ולא לעיתונאי הספציפי. וזה כמובן לא אומר שעיתונאי שישב כיסא לידו ויש לו עורך פחות לחוץ לא יכל לקחת את זה הביתה.

לאסקין: כל מה שאתה אומר לא מבטל את העובדה שמדובר במשהו שלא עומד בכללי האתיקה העיתונאית הבסיסיים ביותר כפי שגובשו בהסטוריה של המקצוע הזה וכפי שמלמדים אותם בכל בתי הספר. מעבר לכך שאני לא מסכים איתך - לא חסרים עיתונאים שיצאו מהמקצוע וניסו למכור את קונסולות ה-Debug שהם קיבלו מהחברות (זה אף פעם לא עבד, כי אלה בדר״כ קונסולות שחותמים עליהן וסוני / מיקרוסופט מאוד קפדניים בעניין), ותמיד יש באיביי שלל גרסאות עיתונאים של משחקים שעיתונאים שקיבלו אותם לסקירה מוכרים כדי להרוויח עוד כמה עשרות דולרים.

מה גם שבטח צריך להכליל את הערך של האביזרים בחישוב הזה. הם קיבלו ציוד בשווי 1,100 דולר. זו עובדה, לא ברור לי למה אתה בוחר לבטל את הערך הכספי של הציוד הנלווה, שהם אפילו קיבלו בגרסאות retail כולל קופסאות מנויילנות ולא כחלק מאיזו גירסת עיתונאים מיוחדת.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 נובמבר 2013, 11:44

אז בעצם בחמש השנים האחרונות - מערכת IGN קיבלה משחקים בשווי של מאה אלף דולר. הם הרי לא קונים כמעט שום משחק, עד כמה שידוע לי. האם זה לא בסדר בעינייך?
בעיניי - אין שום בעייה עם זה, במיוחד במצבים שיש גילוי נאות. אגב, אני לא משוכנע שתנאי האתיקה העיתונאית אינם ארכאים ומה שמלמדים בבתי ספר רחוק מלהיות אמת אבסולוטית או מדע, ולראייה - עמדת האקדמיה (ככלל) בנושאים כלכליים.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 12 נובמבר 2013, 12:14

הדור הבא כאן.

זה כנראה הפיטצ'ר הכי חשוב שיכול להיות לקונסולה חדשה. אם לONE לא יהיה משהו דומה, אז לPS4 יש יתרון עצום.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 נובמבר 2013, 12:15

כתבה בקוטקו מבהירה איך עובד ה"קאשינג" בפס4, הגרסה הקצרה היא "בול כמו בONE". משחקים לא רצים מהדיסק, הפס4 מתקינה עד שהותקן מספיק בשביל לשחק ואז ממשיכה להתקין עד שהכל מותקן, בדיוק כמו בONE. מפתחים סוג ז' כמו של COD בטח יצטרכו 20GB רק בשביל להתחיל, מפתחים טובים יצטרכו כמה GB בודדים ויקח אולי דקה או שתיים, בדיוק כמו בONE.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 12 נובמבר 2013, 12:20

Nucleus_Dawn כתב:הדור הבא כאן.

זה כנראה הפיטצ'ר הכי חשוב שיכול להיות לקונסולה חדשה. אם לONE לא יהיה משהו דומה, אז לPS4 יש יתרון עצום.

מסכים.

ראיתי גם ידיעה בפוליגון שניתן יהיה לעשות סטרימינג של מוסיקה (דרך השירות של סוני) בזמן משחק. אני מ-א-ו-ד מקווה שגם באקס בוקס זה יהיה אפשרי כי כיום זה לא אפשרי דרך אקס בוקס מיוזיק אלא רק דרך קטעים שיש לכם על המחשב או על הקונסולה.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 12 נובמבר 2013, 12:23

DrKeo כתב:כתבה בקוטקו מבהירה איך עובד ה"קאשינג" בפס4, הגרסה הקצרה היא "בול כמו בONE". משחקים לא רצים מהדיסק, הפס4 מתקינה עד שהותקן מספיק בשביל לשחק ואז ממשיכה להתקין עד שהכל מותקן, בדיוק כמו בONE. מפתחים סוג ז' כמו של COD בטח יצטרכו 20GB רק בשביל להתחיל, מפתחים טובים יצטרכו כמה GB בודדים ויקח אולי דקה או שתיים, בדיוק כמו בONE.

כן כמו ששיערתי שיתכן,אין סיבה שהמשחק יפסיק את ההתקנה גם אם אתה לא משחק,לא הבנתי למה התחילו את כל ההתחכמות המילולית הזו עם caching.

Nucleus_Dawn כתב:הדור הבא כאן.

בדיוק באתי לדווח על זה,מדובר במגהטון!
הלוואי ויביאו לנו גם לרכוש,וואו סוף סוף חנות דיגיטלית לקונסולה שלא קורעת במחיר,עכשיו אפשרי יהיה לקנות משחקי AAA גדולים בהנחה אחרי יציאתם כמו בחנויות הריטייל בלי שיתקעו על 60 דולר 200 שנה כמו ב PSN!
זה דבר ענקי!
בבקשה שיתנו גם לנו!!

Swiss ידוע יחסית מזמן על שירות המוזיקה של סוני,מצחיק שאתה רואה את זה כדבר חיובי כי כולם נורא התעצבנו על זה בגלל שסוני חסמה mp3 כדי שבטח אנשים יהיו מחויבים להשתמש בשירות הזה,זה לא חיובי,זה דרקוני (בהקשר הזה בלבד.כשירות בפני עצמו אין בעיה אבל כשחוסמים mp3 בגללו תגיד תודה של MS אין מחלקת מוזיקה שרוצה לקדם פלטפורמה שכזו כי אז גם ב one לא היית מריץ mp3)

המחאה על זה הגיעה ליושידה שהבטיח שינסה לבדוק את העניין אבל ברור שהחליפות לא הולכות לשנות את החלטתם וגם יושידה לא יכול לעזור פה.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 12 נובמבר 2013, 12:32

בלינג לא הבנת... לא דיברת על השירות עצמו אלא על העובדה שאפשר לשמוע איזו מוסיקה שאתה רוצה בזמן משחק. אני לא יודע איך זה עובד בPS3... כלומר אם הPS3 יכול להזרים מוסיקה מהמחשב שלך או משהו כזה.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 12 נובמבר 2013, 12:37

bling כתב:כן כמו ששיערתי שיתכן,אין סיבה שהמשחק יפסיק את ההתקנה גם אם אתה לא משחק,לא הבנתי למה התחילו את כל ההתחכמות המילולית הזו עם caching.

בדיוק באתי לדווח על זה,מדובר במגהטון!
הלוואי ויביאו לנו גם לרכוש,וואו סוף סוף חנות דיגיטלית לקונסולה שלא קורעת במחיר,עכשיו אפשרי יהיה לקנות משחקי AAA גדולים בהנחה אחרי יציאתם כמו בחנויות הריטייל בלי שיתקעו על 60 דולר 200 שנה כמו ב PSN!
זה דבר ענקי!
בבקשה שיתנו גם לנו!!

Swiss ידוע יחסית מזמן על שירות המוזיקה של סוני,מצחיק שאתה רואה את זה כדבר חיובי כי כולם נורא התעצבנו על זה בגלל שסוני חסמה mp3 כדי שבטח אנשים יהיו מחויבים להשתמש בשירות הזה,זה לא חיובי,זה דרקוני (בהקשר הזה בלבד.כשירות בפני עצמו אין בעיה אבל כשחוסמים mp3 בגללו תגיד תודה של MS אין מחלקת מוזיקה שרוצה לקדם פלטפורמה שכזו כי אז גם ב one לא היית מריץ mp3)

המחאה על זה הגיעה ליושידה שהבטיח שינסה לבדוק את העניין אבל ברור שהחליפות לא הולכות לשנות את החלטתם וגם יושידה לא יכול לעזור פה.

לMS יש את XBOX MUSIC, שזה שירות מאוד דומה לזה של סוני. הם פשוט בחרו לא לדחוף אותו בכוח. עניין של סדר עדיפויות, אני מניח.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 12 נובמבר 2013, 12:49

מעניין אם סוני יתנו לאפליקציות אחרות (כמו RDIO, SPOTIFY וכו...) להשמיע מוסיקה בזמן משחק.
Benjamin Franklin

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 12 נובמבר 2013, 12:50

יהיה משעשע אם חנות האמזון הזו תפעל כמו שמצפים אחרי שאנשים אמרו שבלי הDRM המקורי של הXB1 פשוט אי אפשר ליישם את זה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 נובמבר 2013, 12:53

swiss-the-engine כתב:מעניין אם סוני יתנו לאפליקציות אחרות (כמו RDIO, SPOTIFY וכו...) להשמיע מוסיקה בזמן משחק.

אתה בטוח יכול בONE כי יש לך את הסנאפ, אם זה לא יעבוד סתם ככה ברקע מקרה הכי גרוע אתה עושה סנאפ לאפליקצית מוסיקה שאתה רוצה. מן הסתם הם צריכים לשלב את זה בלי הסנאפ כי מי רוצה חלון שתופס לו איזה 15% מהמסך בצד ימין רק בשביל לשמוע מוסיקה.

קאז, לא הבנתי איך הDRM המקורי של ONE קשור. הבעיה הייתה משחקים על דיסקים, לא דיגיטלים שממילא "סובלים" מהDRM הכי חמור שיש.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 87 אורחים