במה אתם משחקים?

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
ShiTDemoN
Warrior

Re: במה אתם משחקים?

הודעהעל ידי ShiTDemoN » 10 נובמבר 2013, 15:35

Laskin כתב:
נעים מאוד, אני לסקין ועד MW2 קניתי את כל הCODים שיצאו אך ורק בגלל הקמפיין, המולטי אף פעם לא היה מהנה לדעתי.

גם אני בהחלט יכול להגיד שאני מעדיף את הקמפיין על המולטי.
"A man chooses, a slave obeys"

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 13 נובמבר 2013, 23:09

סיימתי את Arkham city... עצוב מאוד. לבכות :cry:

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 נובמבר 2013, 00:02

omerkot כתב:סיימתי את Arkham city... עצוב מאוד. לבכות :cry:

הולך על אוריג'נס עכשיו? אני יכול להעיד שהוא לבנתיים אפילו משחק טוב יותר מסיטי, שוחטים אותו בציונים בגלל שהוא פשוט "עוד עיר" עם שיפורים קטנים וקצת יותר תוכן. הוא באמת מצויין, להתחשב בזה שהסדרה קבלה סופר שדרוג עם CITY אני לא חושב שאוריג'נס שיצא שנתיים אחריו זאת בעיה, ההפך, הוא נהדר.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 14 נובמבר 2013, 01:12

DrKeo כתב:הולך על אוריג'נס עכשיו? אני יכול להעיד שהוא לבנתיים אפילו משחק טוב יותר מסיטי, שוחטים אותו בציונים בגלל שהוא פשוט "עוד עיר" עם שיפורים קטנים וקצת יותר תוכן. הוא באמת מצויין, להתחשב בזה שהסדרה קבלה סופר שדרוג עם CITY אני לא חושב שאוריג'נס שיצא שנתיים אחריו זאת בעיה, ההפך, הוא נהדר.

מסכים לגמרי. פשוט משחק מוצלח. לא הכי מקורי בעולם, אבל עשוי נהדר, עם כתיבה ממש טובה.
תמונה

Blue&Black
Trainee

הודעהעל ידי Blue&Black » 14 נובמבר 2013, 08:53

אני ממש לא מסכים שאוריג׳ינז טוב יוצר או אפילו באותה רמה כמו סיטי, המשחק בפס3 עובד זוועה נתקלתי בהמון באגים וירידות פריימים באופן קבוע, פשוט בעיות שלא מוצדקות כשמשחק מלפני שנתיים עשה טוב יותר. העלילה עצמה הייתה בסדר אבל לא מיוחדת או זכורה במיוחד ועשיתי כמעט את כל החידות של הרידלר במשחק הנוכחי והן נעשו בצורה ממש מחופפת וחסרת מקוריות, בסיטי הם ממש השקיעו בחידות וגם בcollectibles.
אני לא יצאתי לגמרי מבואס מהמשחק אבל בהשוואה לקודם זה לא אותה רמה
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 נובמבר 2013, 09:46

זה כמו עם GOD OF WAR ASCENSION, בערך. המשחק לא הרבה פחות טוב, אבל הוא לא מחדש כלום מקודמו ונראה אותו דבר, והעלילה קצת פחות טובה או קצת יותר טובה... בפועל חוץ מהקטע של הCRIME SCENES שום דבר לא השתנה. וזה מה שאכזב את המבקרים, כמו המשכים רבים.

סמל אישי של המשתמש
erezronen
Warrior

הודעהעל ידי erezronen » 14 נובמבר 2013, 09:56

Laskin כתב:זה כמו עם GOD OF WAR ASCENSION, בערך. המשחק לא הרבה פחות טוב, אבל הוא לא מחדש כלום מקודמו ונראה אותו דבר, והעלילה קצת פחות טובה או קצת יותר טובה... בפועל חוץ מהקטע של הCRIME SCENES שום דבר לא השתנה. וזה מה שאכזב את המבקרים, כמו המשכים רבים.

אמנם שיחקתי באוריג׳ינס ממש ממש מעט זמן, אבל אני חייב לחלוק לגבי הכתיבה שלו: מהמעט שעברתי (עד הבוס הראשון, דהיינו עד סוף ההקדמה) הכתיבה הייתה נוראית, לפחות בכל הקשור לדיאלוגים. ממש רואים שזה לא פול דיני.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 נובמבר 2013, 10:02

אני צפיתי בכולו ואני די מסכים. אבל עלילה זה עניין של דיעה אישית. הוא לא נופל רחוק מהעץ, כך או כך. יש יתרונות כמו הקטע של הBAT CAVE ויש חסרונות, אבל סה"כ זה אותה הרמה, פשוט הציפיות שלנו מהסדרה הזו גבוהים יותר מהתוצאה שקיבלנו.

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 14 נובמבר 2013, 10:07

DrKeo כתב:הולך על אוריג'נס עכשיו? אני יכול להעיד שהוא לבנתיים אפילו משחק טוב יותר מסיטי, שוחטים אותו בציונים בגלל שהוא פשוט "עוד עיר" עם שיפורים קטנים וקצת יותר תוכן. הוא באמת מצויין, להתחשב בזה שהסדרה קבלה סופר שדרוג עם CITY אני לא חושב שאוריג'נס שיצא שנתיים אחריו זאת בעיה, ההפך, הוא נהדר.

אני בודאי אגיע אליו אבל רק אחרי שהמחיר ירד לאיזור ה15$. בינתיים הbacklog נפוח...
בכלל, יש לי איזה נטיה מוזרה לשחק בהם ברצינות רק אחרי שההמשך יוצא.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 נובמבר 2013, 10:49

Blue&Black כתב:אני ממש לא מסכים שאוריג׳ינז טוב יוצר או אפילו באותה רמה כמו סיטי, המשחק בפס3 עובד זוועה נתקלתי בהמון באגים וירידות פריימים באופן קבוע, פשוט בעיות שלא מוצדקות כשמשחק מלפני שנתיים עשה טוב יותר. העלילה עצמה הייתה בסדר אבל לא מיוחדת או זכורה במיוחד ועשיתי כמעט את כל החידות של הרידלר במשחק הנוכחי והן נעשו בצורה ממש מחופפת וחסרת מקוריות, בסיטי הם ממש השקיעו בחידות וגם בcollectibles.
אני לא יצאתי לגמרי מבואס מהמשחק אבל בהשוואה לקודם זה לא אותה רמה

אני משחק בPC אז בעיות טכניות, גרפיקה ופריימים לא היה לי. את החידות רידלר לא עשיתי יותר מדי לבנתיים (למדתי מטעויות של ארקם סיטי, ממילא רובן דורשות גאדג'ט מסויים אז אני אעשה אותן כשיהיו לי כולם או לפחות כמעט כולם) אבל העלילה שם אחלה, אי אפשר להגיד שהייתה עלילה טובה לסיטי ואני חושב ששל אוריג'נס, לפחות עד איפה שאני הגעתי, לא נופלת ולא עולה. הזירות פשע גורמות בפעם הראשונה לבטמן להרגיש באמת כמו בלש ולא כמו דביל שמרביץ לכל דבר סביבו, הגיימפליי שופר על המשחק הקודם וכל התוספות הקטנות בהחלט משפרות. לדעתי אם המשחק הזה היה יוצא לפני סיטי הוא היה מקבל את ה9+ וסיטי היה מקבל את ה7.

בכלליות יש לי בעיה עם צביעות גדולה של המדיה בקשר למשחק הזה. AC יוצא כל שנה והוא אותו דבר כל שנה (ביחוד 2 וחלקיו), COD יוצא כל שנה והוא אותו דבר כל שנה ושני המשחקים האלה קבלו במשך שנים ציונים מעולים. בטמן הפך את עצמו על הראש במשחק השני והשלישי שיצא שנתיים אחרי השני, לא שנה, פתאום מקבל על הראש כי הוא דומה לקודם. מוזר לי, משחקים מוציאים CLONE אחרי CLONE במשך 7 שנים על בסיס שנתי והכל אחלה, משחק מוציא CLONE אחד אחרי שנתיים וזאת קטסטרופה.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 14 נובמבר 2013, 11:49

erezronen כתב:
אמנם שיחקתי באוריג׳ינס ממש ממש מעט זמן, אבל אני חייב לחלוק לגבי הכתיבה שלו: מהמעט שעברתי (עד הבוס הראשון, דהיינו עד סוף ההקדמה) הכתיבה הייתה נוראית, לפחות בכל הקשור לדיאלוגים. ממש רואים שזה לא פול דיני.

רק הקטע בקרדיטס עם הג'וקר מרים את הכתיבה מעל למה שהיה בסדרה הזאת, לפי דעתי.
מעבר לזה, כל השאר נהדר. אלפרד דמות משמעותית. ביין הרבה יותר מעניין. הג'וקר כתוב (ומבוצע) נהדר.

באמת הרגשתי שמשהו בהקדמה לוקה בחסר ותהיתי למה אדם ססלר אמר שהכתיבה כל כך מוצלחת, אבל בהמשך השיפור ניכר (והטוויסט בעלילה ממש מוצלח).
הכתיבה גם נשענת הרבה על המשחק הקודם. הצעקות של האויבים כשאתה מכה בחברים שלהם, או הפחד שלהם כשאתה מוריד אותם אחד אחרי השני ואין להם מושג איפה אתה היו גם במשחק הקודם.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 נובמבר 2013, 12:31

וגם יש באוריג'נס את השימוש הכי טוב בPHYSX בהפרש ענק מהקודמים. אה, והאלמנט מזג אויר הכי יפה שראיתי, השלג. פעם ראשונה שאני מרגיש שיורד שלג וזה ממש פתית פתית שיורדים וממודלים כמו שצריך ולא סתם אוסף של ספרייטים מקובצים. זה מרגיש ממש כמו שלג יורד, לראשונה במשחק וידאו.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 14 נובמבר 2013, 12:34

DrKeo כתב:וגם יש באוריג'נס את השימוש הכי טוב בPHYSX בהפרש ענק מהקודמים. אה, והאלמנט מזג אויר הכי יפה שראיתי, השלג. פעם ראשונה שאני מרגיש שיורד שלג וזה ממש פתית פתית שיורדים וממודלים כמו שצריך ולא סתם אוסף של ספרייטים מקובצים. זה מרגיש ממש כמו שלג יורד, לראשונה במשחק וידאו.

זה גם הרבה בזכות עיצוב עולם מוצלח. השלג נאסף בפינות חדרים בצורה שנראית מציאותית והוא נערם פחות במקומות שבהם יש מעליהם גג.
תמונה

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 15 נובמבר 2013, 18:15

אני לא יודע למה ,אבל יתמכרתי למשימות צד ושטויות אחרות בסליפינג דוג
קניתי כבר כל מכונית שאפשר
עשיתי כל מרוץ שהיה
כל משימת צד שנתנו
כל הפסלים חוץ מ3 שלא נגישים כרגע
התחלתי לקנות את כל הביגוד
ועוד דברים בסגנון

לא יודע עם אני ילך על 100% ,אבל קרוב לזה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 15 נובמבר 2013, 18:18

ראטצ'ט וקלנאק החדש די כיפי.
גרפיקה נהדרת, כרגיל. כיף להרגיש שאתה משחק בסרט של פיקסאר.

אם מתחשק למישהו עוד קצת ראטצ'ט וקלאנק, אז זה מאוד מומלץ. הנשקים כיפיים. הפלטפורמינג טוב. האנימציה נהדרת. לגמרי שווה 120 שקל, לדעתי.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
ששון
Trainee

הודעהעל ידי ששון » 15 נובמבר 2013, 18:38

סיימתי את Half Life 2.
מרגיש קצת מיושן אבל סך הכל כיף. מעניין איך הייתה החוויה כשהוא רק יצא! כל החידושים די דילגו מעלי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 נובמבר 2013, 20:57

ששון כתב:סיימתי את Half Life 2.
מרגיש קצת מיושן אבל סך הכל כיף. מעניין איך הייתה החוויה כשהוא רק יצא! כל החידושים די דילגו מעלי.

כשהוא יצא הוא פוצץ את המוח, דברים כמו חפצים שזזים לפי פיסיקה וכדומה רק התחילו באותה שנה והוא היה הכי מתקדם טכנית מכולם.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 15 נובמבר 2013, 20:58

סיימתי (אם אפשר להגיד את זה בכלל.. יותר נכון "מיציתי") את the stanley parable שנמכר בסטים ב15$, ואני פשוט חייב להמליץ עליו לכולכם.
משחק נהדר, אני לא אדבר עליו יותר מידי כי זה מסוג המשחקים שצריך פשוט לשחק אבל נהנתי ממנו כמו שהרבה זמן לא נהנתי משעתיים-שלוש של משחק מחשב

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 18 נובמבר 2013, 21:33

סימתי את סליפינג דוג -המשחק בגדול זה GTA קלון ,ולא מחדש הרבה ורק עם עיר אחת
אבל מאוד אהבתי אותו

אני הולך לרוץ על הסינגל של COD-G

Blue&Black
Trainee

הודעהעל ידי Blue&Black » 20 נובמבר 2013, 14:16

סיימתי את R&C: Into the nexus.
אני מעריץ של הסדרה עוד מימי הPS2. אהבתי את הנוסחה המקורית והטובה, כנראה בגלל זה בכלל לא התחברתי למשחקים כמו All 4 One או Qforce האחרונים, אם זה לא שבור אל תתקנו את זה. ובאמת סוף סוף אחרי המתנה ארוכה מאז A crack in time קיבלנו את המקור שוב, ובאמת היה כיף לחזור לזה! נכון זה לא באורך משחק מלא והוא נמכר ב30$ אבל נהניתי מחווית פלטפורמה מלאה בנשקים מטורפים, דמויות צבעוניות והומור טוב.
באמת המשחק נראה מעולה, הגיימפלי כיף כמו תמיד, ויש כמה גאדג׳טים ונשקים חדשים ומערכת שדרוגים טובה. הנשקים טובים ומטורפים מתמיד, תמצאו נשקים מוכרים ואהובים כמו Mr. Zurkon, והוא לא מגיע לבד, כשתשדרגו אותו יתלווה אליו זורקון ג׳וניור קטן וגברת זורקון, אין משהו יותר חמוד ומקסים מהמשפחה הזאת כשהיא מתלווה אליך! ונשקים חדשים כמו הNightmare box, שהשימוש בו פשוט לא ימאס רק בגלל התגובה של האויבים.
העלילה עצמה חביבה, לא מיוחדת במיוחד אבל תהיה מהנה מספיק לכל חובבי הסדרה.
באמת ממליץ למי שאוהב את המקור של הסדרה לקנות את זה, המחיר שווה את מה שתקבלו.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 20 נובמבר 2013, 22:26

אז מה אתה אומר? יהיו המשכים בדור הזה לסדרה?

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 20 נובמבר 2013, 14:28

Blue&Black כתב:סיימתי את R&C: Into the nexus.
אני מעריץ של הסדרה עוד מימי הPS2. אהבתי את הנוסחה המקורית והטובה, כנראה בגלל זה בכלל לא התחברתי למשחקים כמו All 4 One או Qforce האחרונים, אם זה לא שבור אל תתקנו את זה. ובאמת סוף סוף אחרי המתנה ארוכה מאז A crack in time קיבלנו את המקור שוב, ובאמת היה כיף לחזור לזה! נכון זה לא באורך משחק מלא והוא נמכר ב30$ אבל נהניתי מחווית פלטפורמה מלאה בנשקים מטורפים, דמויות צבעוניות והומור טוב.
באמת המשחק נראה מעולה, הגיימפלי כיף כמו תמיד, ויש כמה גאדג׳טים ונשקים חדשים ומערכת שדרוגים טובה. הנשקים טובים ומטורפים מתמיד, תמצאו נשקים מוכרים ואהובים כמו Mr. Zurkon, והוא לא מגיע לבד, כשתשדרגו אותו יתלווה אליו זורקון ג׳וניור קטן וגברת זורקון, אין משהו יותר חמוד ומקסים מהמשפחה הזאת כשהיא מתלווה אליך! ונשקים חדשים כמו הNightmare box, שהשימוש בו פשוט לא ימאס רק בגלל התגובה של האויבים.
העלילה עצמה חביבה, לא מיוחדת במיוחד אבל תהיה מהנה מספיק לכל חובבי הסדרה.
באמת ממליץ למי שאוהב את המקור של הסדרה לקנות את זה, המחיר שווה את מה שתקבלו.

מצטרף להמלצה.
משחק פשוט כיפי. השדרוגים של זורקון אדירים והרבה פעמים השתמשתי בו רק כדי לשמוע אותם מדברים. זו היתה הברקה נהדרת.
השלב האחרון, שמתחיל בטיול במוזיאון, הוא fan service מהסוג הטוב ביותר.

אני מניח שבדור הנוכחי יהיו המשכים לסדרה. הם סגרו את סאגת העתיד ובטח יתחילו איזו קשת סיפור חדשה. אני מחכה לראות מה הצוות הזה יעשה עם הדור הבא וכמה מרהיב המשחקים שלהם יראו אז.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 20 נובמבר 2013, 15:10

טא טה!!!

תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 20 נובמבר 2013, 15:20

תמיד רציתי לנגן בגיטרה ולא הצלחתי יותר מדי, אני די בטוח שזה ממש היה עוזר לי.
חבל שנגמר הדור, הייתי קונה את זה בכיף. אחכה לדור הבא. ה"משחק" הזה מוצלח מאוד ממה שקראתי.
נשמח לביקורת שלך עוד חודש ככה :)

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 20 נובמבר 2013, 15:56

אני גם התבאסתי שהמשחק הזה לא יצא לדור הבא
אבל ניחא, לא יצא, לא נורא, במלא אני לא קונה את האקסבוקס הבא בזמן הקרוב
נקווה שהמשחק הבא יבוא עוד איזה שנתיים ככה ויתן שיפורים טובים
אתן ביקורת ברגע שאוכל =]

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר