Beyond: Two Souls - הדיון הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

Re: Beyond: Two Souls - הדיון הרשמי

הודעהעל ידי bling » 26 אפריל 2013, 19:00

Klayman כתב:
גם אני תהיתי :P. מה שכן, באמת לא ראיתי את ההודעה המפורטת שלך, כשכתבתי את שלי :). שמח שאהבת את הכתבה. סטרלינג באמת די דייק בניתוח שלו, לטעמי.

הכתבה שלו היתה עובדתית,זה לא שאפשר להתווכח איתה,הוא עשה עבודה יפה בלגבות את הטענות שלו וברגע שהוא עשה את זה אין כבר מה לאמר חוץ מלהסכים עם כך שהמשחק אכן לוקה במחלות שהוא ציין.

סטרלינג די חביב עלי,למרות שהוא יכול להתלהם לא מעט,סוג של רון קופמן של עולם העיתונות של המשחקים,רק אינטלגנטי :)

סמל אישי של המשתמש
ששון
Trainee

הודעהעל ידי ששון » 26 אפריל 2013, 19:04

כנראה קרה פה משהו על טבעי :)

הדור הזה מסרב להגמר!
Heavy Rain היה המשחק הראשון שקניתי לפס3. כל הזמן הרגשתי שאני מפספס חלקים ממנו עם הבחירות שלי ואפילו טענתי מחדש שמירות כדי לראות מה קורה אם....

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 26 אפריל 2013, 21:21

היומרנות והיהירות הזאת מזכירים לי שראיתי תמונה (שפורסמה בשיחה בין סטרלינג וטום הרווי מסקרואטאק) של התסריט של ביונד:
תמונה
רשום שזה משחק הPS3 הבלעדי הראשון שנבחר להופיע באותו פסטיבל סרטים (האם זה אומר שהיו כבר משחקים אחרים בפסטיבל?) וזה מראה כמה קייג' מתלהב מכל סימן "קבלה" של תעשיית הסרטים לעבודה שלו.
ג'ים כתב אחרי זה את הטוויט הבא:
David Cage, the man who has made a career out of publicly demonstrating how much he wants a different career.

בקיצור, דיוויד קייג' שונא משחקים בלשד עצמותיו. הוא מת ליצור סרטים, אבל הוא כל כך לא מוכשר בלכתוב תסריטים, שאף אחד לא מתקרב אליו מתעשיית הסרטים.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 27 אפריל 2013, 15:06

Nigga כתב:זה באמת מפריע לך בנשמה אה?

אם ב"מפריע לך בנשמה" אתה מתכוון "משעשע", אז כן. בהחלט.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 27 אפריל 2013, 20:14

רגע, לא הבנתי משהו. איך XCOM החדש קשור לנושא?

והסטרים מתחיל עוד חצי שעה.

Blue&Black
Trainee

הודעהעל ידי Blue&Black » 28 אפריל 2013, 11:39

תמונה

סמל אישי של המשתמש
ShiTDemoN
Warrior

הודעהעל ידי ShiTDemoN » 28 אפריל 2013, 13:51

Blue&Black כתב:

העלה לי את ההייפ בצורה מטורפת.
נראה מעולה.
"A man chooses, a slave obeys"

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 28 אפריל 2013, 13:51

Blue&Black כתב:

נראה מסתורי מאד. תודה.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 28 אפריל 2013, 15:39

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 28 אפריל 2013, 21:06

טריילר מרשים, ובכלל, כל הטריילרים של משחקי החברה הם מרשימים.

אני מת על החברה, היא מציעה לנו תוכן וחוויות ייחודיים ומרתקים.

מעניין אם תהיה לו עלילה מפתיעה עם סוף כזה, כמו שהיה לקודם. הוא מתואר כפרויקט הכי שאפתני של החברה, אז אני סקרן מאוד.

אה, ואני מקווה שהפעם הדיבוב יהיה שווה משהו.
עורך לשון ומגיה, מנהל בפייסבוק קבוצת אוכל גדולה (מונה 45,000 חברים) וקבוצת גיימרים ('בחזרה למשחק').

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 אפריל 2013, 00:27

רונן כתב:טריילר מרשים, ובכלל, כל הטריילרים של משחקי החברה הם מרשימים.

אני מת על החברה, היא מציעה לנו תוכן וחוויות ייחודיים ומרתקים.

מעניין אם תהיה לו עלילה מפתיעה עם סוף כזה, כמו שהיה לקודם. הוא מתואר כפרויקט הכי שאפתני של החברה, אז אני סקרן מאוד.

אה, ואני מקווה שהפעם הדיבוב יהיה שווה משהו.

הפעם זה שחקנים אמריקאים, לא צרפתים. לא עוד שגיאות באנגלית ומבטא :)
גם זיהיתי את ווילייאם דפו בטריילר כך שנראה שסוני הפעם באמת משקיעים בשחקנים איכותיים (כן, גם אלן פייג' שם אבל מעולם לא חשבתי שהיא בדיוק משהי שצריך לציין).
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 29 אפריל 2013, 19:15

DrKeo כתב:הפעם זה שחקנים אמריקאים, לא צרפתים. לא עוד שגיאות באנגלית ומבטא :)

אז זה מעולה!

והמשחק יהיה באורך 10 שעות (כמה שעות הצהירו שהקודם נמשך?)

אני אשמח אם המשחק ישוחרר גם ל-PS4, אעדיף את הגרסה הזו, גם כי אפטר מה-PS3 שלי, אך אני די ספקן בקשר לכך.
עורך לשון ומגיה, מנהל בפייסבוק קבוצת אוכל גדולה (מונה 45,000 חברים) וקבוצת גיימרים ('בחזרה למשחק').

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 01 מאי 2013, 10:44

רונן, אז במיוחד בשבילך: Quantic Dream עובדת על משחק חדש ל-PS4.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 01 מאי 2013, 18:24

Nucleus_Dawn כתב:היומרנות והיהירות הזאת מזכירים לי שראיתי תמונה (שפורסמה בשיחה בין סטרלינג וטום הרווי מסקרואטאק) של התסריט של ביונד:]
רשום שזה משחק הPS3 הבלעדי הראשון שנבחר להופיע באותו פסטיבל סרטים (האם זה אומר שהיו כבר משחקים אחרים בפסטיבל?) וזה מראה כמה קייג' מתלהב מכל סימן "קבלה" של תעשיית הסרטים לעבודה שלו.
ג'ים כתב אחרי זה את הטוויט הבא:

בקיצור, דיוויד קייג' שונא משחקים בלשד עצמותיו. הוא מת ליצור סרטים, אבל הוא כל כך לא מוכשר בלכתוב תסריטים, שאף אחד לא מתקרב אליו מתעשיית הסרטים.

בולשיט.
הוא כבר הבהיר מאה פעם שהוא לא מעוניין לעבוד בתעשיית הסרטים,החזון שלו זה אינטרקטיביות,מבחינתו בלי אינטרקטיביות המעורבות הרגשית של ה"סרטי משחק" שלו הרבה פחות דומיננטית והחזון שלו יפגע.
חוץ מזה אין שום דבר רע בכך שהוא מנסה לקדם את המשחק דרך פסטיבלי סרטים,הוא רואה במה שהוא עושה לא בדיוק משחק ולא בדיוק סרט והוא כן רוצה לקבל הכרה אומנותית רחבה על כך,המשחק שלו מבחינתו אכן פונה גם לקהל הרחב של צופי הסרטים שאותם הוא רוצה לאתגר בסוג חדש של חוויה סינמטית וקולנועית שמערבת גם אינטרקטיביות,זה הקטע שלו ואני לא מבין למה זה מפריע כל כך,יש לו מקום בתעשייה בדיוק כמו לכל FPS גנרי שיוצא 100 פעם בשנה.

וזה נכון שהוא לא הכי מוכשר בלשון המעטה בכל הקטע של הכתיבה,אבל דווקא כיוצר יש לו כישרון לא רע,בכל זאת הוא הצליח ליצור ל heavy rain אווירה מדהימה,ממשק ממש מגניב,עיצוב ובימוי סצינות מסוימות בצורה מעולה,ובכלל עם כל החוסר כישרון שלו בכתיבה ובסיפור הוא הצליח ליצור רושם חיובי ביותר על הרוב המוחלט ששיחק ב HEAVY RAIN עם כל האכזבה של כולם מהסיפור,גם הסטטיסטיקה של HR מבחינת מספר האנשים שסיימו את המשחק מטורפת ביחס לרוב המשחקים בשוק,משהו כמו 70+ אחוז לעומת 30%-,כנראה שעם כל המגרעות של הכתיבה הוא בכל זאת עשה פה משהו נכון ויצר חוויה מהנה לרוב האנשים,ככה שכנראה כישרון מסויים יש לו אחרי הכל וגם חזון,ואני אומר את זה בתור אחד שמסכים שהוא אכן בנאדם יומרני ברמות שיכול לעצבן,עדיין צריך בכל זאת להכיר בעובדות.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 01 מאי 2013, 19:47

bling כתב:
בולשיט.
הוא כבר הבהיר מאה פעם שהוא לא מעוניין לעבוד בתעשיית הסרטים,החזון שלו זה אינטרקטיביות,מבחינתו בלי אינטרקטיביות המעורבות הרגשית של ה"סרטי משחק" שלו הרבה פחות דומיננטית והחזון שלו יפגע.
חוץ מזה אין שום דבר רע בכך שהוא מנסה לקדם את המשחק דרך פסטיבלי סרטים,הוא רואה במה שהוא עושה לא בדיוק משחק ולא בדיוק סרט והוא כן רוצה לקבל הכרה אומנותית רחבה על כך,המשחק שלו מבחינתו אכן פונה גם לקהל הרחב של צופי הסרטים שאותם הוא רוצה לאתגר בסוג חדש של חוויה סינמטית וקולנועית שמערבת גם אינטרקטיביות,זה הקטע שלו ואני לא מבין למה זה מפריע כל כך,יש לו מקום בתעשייה בדיוק כמו לכל FPS גנרי שיוצא 100 פעם בשנה.

וזה נכון שהוא לא הכי מוכשר בלשון המעטה בכל הקטע של הכתיבה,אבל דווקא כיוצר יש לו כישרון לא רע,בכל זאת הוא הצליח ליצור ל heavy rain אווירה מדהימה,ממשק ממש מגניב,עיצוב ובימוי סצינות מסוימות בצורה מעולה,ובכלל עם כל החוסר כישרון שלו בכתיבה ובסיפור הוא הצליח ליצור רושם חיובי ביותר על הרוב המוחלט ששיחק ב HEAVY RAIN עם כל האכזבה של כולם מהסיפור,גם הסטטיסטיקה של HR מבחינת מספר האנשים שסיימו את המשחק מטורפת ביחס לרוב המשחקים בשוק,משהו כמו 70+ אחוז לעומת 30%-,כנראה שעם כל המגרעות של הכתיבה הוא בכל זאת עשה פה משהו נכון ויצר חוויה מהנה לרוב האנשים,ככה שכנראה כישרון מסויים יש לו אחרי הכל וגם חזון,ואני אומר את זה בתור אחד שמסכים שהוא אכן בנאדם יומרני ברמות שיכול לעצבן,עדיין צריך בכל זאת להכיר בעובדות.

אני מת על המשחקים שלו. נהניתי מאוד גם מHEAVY RAIN וגם ואינדיגו פרופסי, בזמנו, למרות שהכתיבה בשני המקרים היתה נוראית והסיום היה מחורבן ברמות נדירות לתעשייה.
אני מסכים איתך שהסיבה שהמשחקים שלו כן עובדים, למול כל החסרונות העצומים שלהם, היא שהם אינטראקטיבייים. אני ממש לא מסכים איתך שהוא חושב כמונו.

זה לא קשור לעובדה שהבן אדם פלצן באופן מעורר השתאות ושהוא כל הזמן מנסה ללקק לתעשיית הסרטים, כאילו הוא חלק מתעשייה נחותה. הוא חושב שמשחקים לא מסוגלים ליצור רגשות אצל השחקנים, עד שהם לא יראו בול כמו סרטים אמיתיים (הוא אמר את זה ממש לאחרונה, בחשיפה של הPS4).
לבחור יש מספר בלתי נגמר של התבטאויות מפגרות (הוא נותן אחלה תחרות לפיטר מולינו), בנוגע לכמה שמשחקים צריכים להיות כמו סרטים. הוא חלק מתנועה לא קטנה בתעשייה שמנסה לפתח משחקים שיהיו כמה שיותר "כמו סרטים", במקום לנצל את היתרונות ההינרנטיים של המדיום.

הוא מת ליצור סרטים, אבל לא מספיק מוכשר לזה, אז הוא יוצר משחקים. למרות שאני מאוד אוהב את המשחקים שלו, אני מכיר בחסרונות שלהם (יותר מ1-2 ב7 שנים, למשל, כנראה שלא הייתי חושב על לקנות) ואני לא מתכחש לעובדה שהיוצר שלהם סובל מרגשי נחיתות קשים מאוד, למול תעשיית הסרטים.

בקיצור, אני מת על המשחקים שלו ואני חושב שהעובדה שהם משחקים היא הסיבה היחידה שהסיפורים המחורבנים שהוא כותב עובדים. הייתי רוצה שהוא יסכים איתי, אבל אני לא חושב שזה המצב.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 02 מאי 2013, 09:14

נהנתי מאוד מלשחק בHR אבל בשורה התחתונה הסיבה היחידה לקיומה של QD היא שהם די יחידים בזאנר. לא פחות ולא יותר.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

Blue&Black
Trainee

הודעהעל ידי Blue&Black » 02 מאי 2013, 12:48

swiss-the-engine כתב:נהנתי מאוד מלשחק בHR אבל בשורה התחתונה הסיבה היחידה לקיומה של QD היא שהם די יחידים בזאנר. לא פחות ולא יותר.

יש גם את TellTale Games שיצרו את The walking dead אני חושב שזה די אותו סגנון והוא היה ממש מוצלח. זה פחות סינמטי ומרגיש עדיין יותר כמו משחק אבל אני מקווה לראות עוד משחקים בסגנון
תמונה

SgtDonowitz
Warrior

הודעהעל ידי SgtDonowitz » 02 מאי 2013, 12:58

Blue&Black כתב:יש גם את TellTale Games שיצרו את The walking dead אני חושב שזה די אותו סגנון והוא היה ממש מוצלח. זה פחות סינמטי ומרגיש עדיין יותר כמו משחק אבל אני מקווה לראות עוד משחקים בסגנון

אני חושב שיש שוני די גדול בין משחקי פוינט אנד קליק והמשחק של HR, שיחקתי בו מעט והוא מאוד שונה, אי אפשר להשוות ביניהם. QD הם באמת היחידים בז/אנר (אם אפשר לקרוא לזה כך) הזה.

Blue&Black
Trainee

הודעהעל ידי Blue&Black » 02 מאי 2013, 13:12

SgtDonowitz כתב:אני חושב שיש שוני די גדול בין משחקי פוינט אנד קליק והמשחק של HR, שיחקתי בו מעט והוא מאוד שונה, אי אפשר להשוות ביניהם. QD הם באמת היחידים בז/אנר (אם אפשר לקרוא לזה כך) הזה.

אני לא רואה מה כל כך שונה בהם באופן המשחק, אתה חוקר עם הדמות את הסביבה והחפצים ומדבר עם דמויות ומחליט מה להגיד ומשפיע על העלילה, הם לא בדיוק דומים וHR הרבה יותר מורכב בגיימפלי אבל הבסיס די זהה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 02 מאי 2013, 13:27

יש משהו דומה ביניהם אבל עם זאת אני אישית לא מרגיש שאני יכול להכניס אותם לאותה הסירה.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
ששון
Trainee

הודעהעל ידי ששון » 02 מאי 2013, 16:59

אולי כי HR זה פחות חידות ויותר סיפור אינטרקטיבי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 מאי 2013, 20:29

האמת שHR ו-TWD הם ממש אותו משחק פחות או יותר, יש בינהם הבדלים מינורים כמו למשל שבTWD יש מלאי בסיסי ובHR אין אבל בסופו של דבר זה ממש אותו סגנון משחק.
We're just normal men. We're just innocent men

Almogj
Minion

הודעהעל ידי Almogj » 02 מאי 2013, 22:08

יוצא לי לשחק בheavy rain אצל חברים.משחק מהטובים של הדור. רואים שהוא מושקע,העלילה שלו אדירה,הדמויות אדירות ממש[בעיקר האבא בלי לעשות ספוילרים^__^] אבל הכי אהבתי ש
ספויילר: הצג
כל הדמויות חוץ מהאישה לכולם יש בעיה בריאותית. לבלש הזקן יש אסטמה,לבלש מהfbi יש בעיות בעינים בגלל המשקפים המיוחחדות שלו. ולאבא יש בעיה של שיכחה ושל נפילה כזאת ^__^ זה כלכך אדיר !

מקווה שהמשחק החדש יהיה טוב. לא ממש אוהב את הרעיון של על טבעי... אבל אני בטוח שהוא יהיה טוב

Blue&Black
Trainee

הודעהעל ידי Blue&Black » 02 מאי 2013, 22:26

Almogj כתב:יוצא לי לשחק בheavy rain אצל חברים.משחק מהטובים של הדור. רואים שהוא מושקע,העלילה שלו אדירה,הדמויות אדירות ממש[בעיקר האבא בלי לעשות ספוילרים^__^] אבל הכי אהבתי ש
כל הדמויות חוץ מהאישה לכולם יש בעיה בריאותית. לבלש הזקן יש אסטמה,לבלש מהfbi יש בעיות בעינים בגלל המשקפים המיוחחדות שלו. ולאבא יש בעיה של שיכחה ושל נפילה כזאת ^__^ זה כלכך אדיר !

מקווה שהמשחק החדש יהיה טוב. לא ממש אוהב את הרעיון של על טבעי... אבל אני בטוח שהוא יהיה טוב

למדיסון יש אינסומניה, בעיות שינה. ולנורמן ג׳יידן(הבלש FBI) לא הייתה בעיה מהמשקפיים, הייתה לו התמכרות לאיזה סם וזה בא לידי ביטוי בהזיות
תמונה

Almogj
Minion

הודעהעל ידי Almogj » 03 מאי 2013, 15:20

Blue&Black כתב:
למדיסון יש אינסומניה, בעיות שינה. ולנורמן ג׳יידן(הבלש FBI) לא הייתה בעיה מהמשקפיים, הייתה לו התמכרות לאיזה סם וזה בא לידי ביטוי בהזיות

כן אבל
הייתה לו בעיה בעיניים בגלל המשקפיים. הוא השתמש בסמים בשביל להירגע. טבשבחיל שלא יכאב לו.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 75 אורחים