ת'רד נינטנדו 3.0: Once more with feeling

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

Re: ת'רד נינטנדו 3.0: Once more with feeling

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 19 ינואר 2014, 22:28

bling כתב:ההצעה של פאכטר מופרכת, היא מסוג הדברים שאתה פשוט יודע שבחיים לא יקרו, אם נינטנדו תפתח משחקים לפס4 ול ONE זה יקרה רק אחרי שתחליט לצאת מעסקי החומרה, בחיים היא לא תנקוט באסטרטגיה זמנית שכזו לפני קונסולה חדשה שלה, זה באמת נאיבי מאוד לעלות את זה, מסוג הדברים שלא קורים בעולם האמיתי.

אבל בתכל'ס תיאורתית, כשאני מנסה לחשוב איך חברה כמו נינטנדו יכולה לגרום לי, אחד שגדל על פלייסטיישן (ולפני זה סגה ומגסון ו PC) לקנות את הקונסולה הבאה שלה, זה דווקא הגיוני.
אם יצאו משחקי נינטנדו לפס4 ויצא גם לי להתנסות בהם ולאהוב אותם מאוד אז הם קנו לעצמם עוד נינטנדופיל, ואז כשהם יוציאו עוד כמה שנים את הקונסולה הבאה (שתהיה עם חומרה ראויה כמובן ובלי גימיקים מיותרים) ויכריזו על כך שכל המותגים שאהבתי על ה PS4 ימשיכו בלעדית עליה, אז כן, זה דבר שיכול לגרום לי לרצות לקנות את המכשיר, אולי אפילו הדרך היחידה שאני יכול לחשוב עליה. אם מליוני אנשים של קונסולות שונות ייחשפו לנינטנדו זה בהחלט יכול תיאורתית לתרום להם מאוד.

בקשר לקרירין, הוא דווקא הראה הבנה בקשר לנינטנדו סוף סוף אחרי הרבה זמן שחי באשליות, זה שהוא שאל שאלה קצת נאיבית כמו מדוע הם מפסידים אם לא מוכרים בהפסד וכו' זה אולי מעורר תמיהה, אבל מגיעה לו תשובה :-)

אם הם יפתחו משחקי מולטי פלטפורם ואז יכריזו שהם מתחילים לפתח משחקים בלעדיים, זה לא ירוויח להם לקוחות. זה רק ירוויח להם כמה אלפי רודפי צדק אינטרנטיים, שיצעקו עליהם שזה אנטי צרכני ושהם צריכים להתבייש בעצמם ושצריך לעשות נגדם חרם צרכנים, או להפעיל לובי שידאג שיכריזו עליהם כארגון טרור.

בכל מקרה, הם יפתחו משחקי לחומרה אחרת, רק כאשר הם לא יתחרו בכל החברות האחרות.
הדבר היחיד שיכול לעזור להם להיות סוג של יצרנית חומרה, זה הצלחה עצומה של הSM, מה שיאפשר להם לנסות את מודל הייצור המבוזר של VALVE, בזמן שהם מפתחים משחקים לבסיס משתמשים של כל המחשבים.
הם בעצם "ירדו" לרמה של VALVE ופשוט יפעילו קליינט משלהם לPC.
זה כמובן יצריך שינוי תפיסה אדיר, כי מבחינתם הם יכולים לפתח את המשחקים הנהדרים שלהם, אך ורק אם החומרה שעליה המשחקים עובדים, בנויה כדי לאפשר להם להיות נהדר.

מה שלא יקרה עם נינטנדו, זה יהיה מעניין וגם אם יהיה שינוי דרסטי שכזה, הוא יקרה רק בעוד הרבה זמן (בהנחה שהמניה שלהם לא תאבד כל כך הרבה מהערך שלה, שדיסני פשוט יקנו אותם).
תמונה

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 19 ינואר 2014, 22:53

ההצעה על פאכטר לא תגרום למצב גרוע יותר מאשר עכשיו עם הווי יו. אנשים לא מוכנים לקנות קונסולה של נינטנדו כשאין לה תמיכת צד ג'. מתבגרים ומעלה כבר לא מכירים את משחקי הצד א' של נינטנדו לא ממש אכפת להם מהם. הם לא יקחו הימור ויקנו את הקונסולה שלהם. לכן על נינטנדו להביא את ההר אליהם, להוציא את המשחקים לפלטפורמות אחרות. לגרום למיליוני שחקנים סוף סוף להכיר, לשחק ולאהוב את המשחקים. ואז כאשר הקונסולה הבאה שלהם מוכנה, המשחקים העתידיים שוב יהיו בלעדיים אליה. זה ישכנע מי שלא קנה את הקודמות לקנות את החדשה כי הוא כן שיחק במשחקי נינטנדו בשנתיים האחרונות ומדובר במוצר הרבה יותר 'מוכח' מנקודת מבטו. התרחיש הכי גרוע של הצעה זו לא גרוע יותר מהמציאות הנוכחית של הווי יו. לאף אחד לא אכפת ואף אחד לא קונה ומשחקי נינטנדו ממשיכים להדחק.

ואם נינטנדו לא רוצים לשלם לבעלי פלטפורמות אחרות אז תמיד יש את המחשב. שיטבלו את הרגליים ויבדקו את הטמפרטורה.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 20 ינואר 2014, 00:34

Kazz כתב:ההצעה על פאכטר לא תגרום למצב גרוע יותר מאשר עכשיו עם הווי יו. אנשים לא מוכנים לקנות קונסולה של נינטנדו כשאין לה תמיכת צד ג'. מתבגרים ומעלה כבר לא מכירים את משחקי הצד א' של נינטנדו לא ממש אכפת להם מהם. הם לא יקחו הימור ויקנו את הקונסולה שלהם. לכן על נינטנדו להביא את ההר אליהם, להוציא את המשחקים לפלטפורמות אחרות. לגרום למיליוני שחקנים סוף סוף להכיר, לשחק ולאהוב את המשחקים. ואז כאשר הקונסולה הבאה שלהם מוכנה, המשחקים העתידיים שוב יהיו בלעדיים אליה. זה ישכנע מי שלא קנה את הקודמות לקנות את החדשה כי הוא כן שיחק במשחקי נינטנדו בשנתיים האחרונות ומדובר במוצר הרבה יותר 'מוכח' מנקודת מבטו. התרחיש הכי גרוע של הצעה זו לא גרוע יותר מהמציאות הנוכחית של הווי יו. לאף אחד לא אכפת ואף אחד לא קונה ומשחקי נינטנדו ממשיכים להדחק.

ואם נינטנדו לא רוצים לשלם לבעלי פלטפורמות אחרות אז תמיד יש את המחשב. שיטבלו את הרגליים ויבדקו את הטמפרטורה.

לגמרי מסכים איתך, אני הרהרתי בזה וזו באמת הדרך היחידה של נינטנדו לגרום למישהו כמוני לקנות קונסולה שלה בעתיד, לא שאני בהכרח מייצג את כל שחקני הקונסולות, אבל אני בטוח שיש הרבה כמוני שלא נחשפו מספיק למותגים שלהם ולא הולכים לקנות קונסולה במיוחד בשביל זה אלא אם כן ידעו בוודאות שאלו משחקים שהם אוהבים, והדרך שהם ידעו זאת זה אם המשחקים הללו יופיעו על הפלטפורמה שלהם, זה באמת יכול להגדיל להם את הקהל באופן משמעותי.

גם הרעיון של קאוטיק ללכת על איזה סטים בוקס משלה זו אפשרות ריאלית כדי להגדיל את הקהל שלה, וזה משהו שיכול לגרום גם לי לרכוש קופסא שכזו בעתיד שאני יודע שמתחברת לטלויזיה ויש לי בה משחקי סטים במחיר מצחיק ותמיכה מלאה של צד ג' + משחקי נינטנדו שאין לי על הפס4.
מצד שני אנחנו יודעים שבעולם האמיתי חברות לא לוקחות החלטות שכאלו, לכן ההצעה של פאכטר עדיין מופרכת.

קאוטיק, אני לא חושב שיקח הרבה זמן עד שנראה שינוי בכיוון שלה, איוואטה מרגיש את החרב על הצוואר וכבר מתחיל לפזר הצהרות על שינוי במבנה העסקי של החברה וזורק רעיונות כמו מובייל, גם אם לנינטנדו יש עתודות כספיות רבות אין למשקיעים רצון לראות את המניה והערך של החברה ממשיך לצלול ואת הכסף ממשיך להשרף ללא שום תגובה מצד הניהול, אני חושב שהם הולכים לפעול במהירות האפשרית ואולי כבר עוד שנה שנתיים נקבל הכרזות מצד נינטנדו שישאירו אותנו בהלם.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 ינואר 2014, 16:48

אני חושב שתעשיית הסלולר יכולה להספיק, בלשון המעטה, לנינטנדו עד הדור הבא, מבלי ליצור את ה"תקדים" שסוויס דיבר עליו.
הם לא חייבי להוציא את המשחקים שלהם גם למתחרות הישירות, והם בהחלט יכולים להתרומם בדור הבא, אם יעשו קונסולה כמו שצריך.
ואם זה לא יספיק - רק אז לנקוט בצעדים דראסטים יותר.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 19 ינואר 2014, 18:05

לדעתי הרעיון של סטים הוא האופטימלי בשבילם מבחינת קונסולה שהיא לא "שלהם". כל מה שהם צריכים להחליט זה אם הרווח שלהם על סטים משין מקובל בעינם והאם הם מוכנים סופית לקבל את הרעיון שצד ג לעולם לא ימצאו בית בקונסולות של נינטנדו. לדעתי זה לא נכון וכל מה שהם צריכים לבינתיים זה לשנות מבנה בבתי פיתוח, שינו שיאפשר להם לייצר רעיונות טובים למובייל במהירות מספקת. מבחינתי ברור שאם בדור הבא הם מוציאים קונסולה בכוח של המתחרות (ואפילו מתעלה עליהם אם הם מוכנים לקחת סיכון על ההר של כסף שיש להם) גיימרים יקבלו את המכשיר בזרועות פתוחות.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 19 ינואר 2014, 19:26

אתם לא חושבים שהכיוון של המובייל יפגע בקונסולה הניידת הבאה שלהם? (כמו שאתם אומרים שפיתוח זמני ל PS4 ול ONE יפגע בנייחת)

מה ההבדל? כי המובייל יתמקד במשחקיות יותר קז'ואלית? הרי גם בניידת שלהם יש משחקי קז'ואל כמו BRAIN AGE, נינטנדו-דוגס וכאלו לא?

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 19 ינואר 2014, 20:39

swiss-the-engine כתב:לדעתי הרעיון של סטים הוא האופטימלי בשבילם מבחינת קונסולה שהיא לא "שלהם". כל מה שהם צריכים להחליט זה אם הרווח שלהם על סטים משין מקובל בעינם והאם הם מוכנים סופית לקבל את הרעיון שצד ג לעולם לא ימצאו בית בקונסולות של נינטנדו. לדעתי זה לא נכון וכל מה שהם צריכים לבינתיים זה לשנות מבנה בבתי פיתוח, שינו שיאפשר להם לייצר רעיונות טובים למובייל במהירות מספקת. מבחינתי ברור שאם בדור הבא הם מוציאים קונסולה בכוח של המתחרות (ואפילו מתעלה עליהם אם הם מוכנים לקחת סיכון על ההר של כסף שיש להם) גיימרים יקבלו את המכשיר בזרועות פתוחות.

הם לא חיבים את סטים משין בכלל ,וגם לא PC
הם צריכים פשוט כמו סוני וMS ,לעבור לחומרה הרבה יותר סטנדרטית ,ובנוסף מערכת הפעלה ידידותית בהרבה לפורטים

עם מפתחות ידעו שלפתח לקונסולות של נינטנדו ,לא יעלה להם יותר מ100 אלף דולר
וכל התהליך יקח פחות מחודש ,עם קצת צוות פיתוח ,נינטנדו תקבל הרבה מהפורטים שהיא לא מקבלת היום

בכל מקרה המכירות של הXBO והPS4 מצוינות ,אבל יש בעיות רציניות בחלק מחברות הפיתוח צד שלישי
קאפקום בכלל בבעיה ענקית ,אבל עוד חברות בבעיה

חלק מחברות הפיתוח מצליחות ,רק בגלל כמה זיכיונות בודדים גדולים ,שהרבה מהזכיונות בהפסדים

סוני עצמה בבעיה כלכלית קשה ,ולמרות הצלחת הPS4 ,קשה לדעת עם יצליחו להחזיק את כל ציוותי הפיתוח צד ראשון שלהם
כי חלק ריווחים וחלק לא
הויטה בכלל ניראת מתה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 20 ינואר 2014, 08:04

bling כתב:אתם לא חושבים שהכיוון של המובייל יפגע בקונסולה הניידת הבאה שלהם? (כמו שאתם אומרים שפיתוח זמני ל PS4 ול ONE יפגע בנייחת)

מה ההבדל? כי המובייל יתמקד במשחקיות יותר קז'ואלית? הרי גם בניידת שלהם יש משחקי קז'ואל כמו BRAIN AGE, נינטנדו-דוגס וכאלו לא?

לנינטנדו עצמה אין הרבה משחקים כאלו ומה שיש להם נמצא על הניידות שלהם ואני לא חושב שמישהו יכול להשוות גיימפליי של משחק DS לאייפון. אני מניח שאת נינטנדוגס יכולים להעביר לאייפון.

קיצר זה לא אותו דבר כמו לפתח לPSOSONE
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 20 ינואר 2014, 09:49

הם אפילו לא צריכים לשחרר משחקים חדשים לטלפונים וטאבלטים, רק לשחרר משחקים מ-1988 עד 2010. יש להם ה-מ-ו-ן משחקים כאלו שיתאימו בהחלט.
אם כבר - זה יפגע בשירות האונליין שלהם, לא ב-3DS.
אבל השירות גם ככה צולע, בלשון המעטה. הם יכולים לעשות הון בAPP STORES.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 ינואר 2014, 17:51

bling כתב:ההצעה של פאכטר מופרכת, היא מסוג הדברים שאתה פשוט יודע שבחיים לא יקרו, אם נינטנדו תפתח משחקים לפס4 ול ONE זה יקרה רק אחרי שתחליט לצאת מעסקי החומרה, בחיים היא לא תנקוט באסטרטגיה זמנית שכזו לפני קונסולה חדשה שלה, זה באמת נאיבי מאוד לעלות את זה, מסוג הדברים שלא קורים בעולם האמיתי.

אבל בתכל'ס תיאורתית, כשאני מנסה לחשוב איך חברה כמו נינטנדו יכולה לגרום לי, אחד שגדל על פלייסטיישן (ולפני זה סגה ומגסון ו PC) לקנות את הקונסולה הבאה שלה, זה דווקא הגיוני.
אם יצאו משחקי נינטנדו לפס4 ויצא גם לי להתנסות בהם ולאהוב אותם מאוד אז הם קנו לעצמם עוד נינטנדופיל, ואז כשהם יוציאו עוד כמה שנים את הקונסולה הבאה (שתהיה עם חומרה ראויה כמובן ובלי גימיקים מיותרים) ויכריזו על כך שכל המותגים שאהבתי על ה PS4 ימשיכו בלעדית עליה, אז כן, זה דבר שיכול לגרום לי לרצות לקנות את המכשיר, אולי אפילו הדרך היחידה שאני יכול לחשוב עליה. אם מליוני אנשים של קונסולות שונות ייחשפו לנינטנדו זה בהחלט יכול תיאורתית לתרום להם מאוד.

בקשר לקרירין, הוא דווקא הראה הבנה בקשר לנינטנדו סוף סוף אחרי הרבה זמן שחי באשליות, זה שהוא שאל שאלה קצת נאיבית כמו מדוע הם מפסידים אם לא מוכרים בהפסד וכו' זה אולי מעורר תמיהה, אבל מגיעה לו תשובה :-)

איך נינטנדו משיגים אותך? מוציאים קונסולה ראויה עם 100% ממשחקי צד ג' ואז כל מה שהם צריכים לשכנע את הלקוחות של סוני ומיקרוסופט הוא שמריו/זלדה/מטרויד יותר טוב מהיילו/גירס/פורצה או GOW/אנצ'רטד/אינפמס. כלומר אם הייתה לנינטנדו קונסולה נורמאלית, כמו הפס4 והONE, שקל לפתח לה כמו לפס4 ולONE והיה עליה כל משחק צד ג' שיש על הפס4 והONE אז זה סך הכל היה קרב בלעדיים ובצד הזה נינטנדו לא פראיירית.
We're just normal men. We're just innocent men

MagmaJet
Trainee

הודעהעל ידי MagmaJet » 21 ינואר 2014, 21:35

השמועות על קונסולה הבאה הגיעו מוקדם כצפוי
http://gaminrealm.com/2014/01/21/ninten ... tem-specs/

אני לא מבין בחומרה אבל מי רוצה להגיד לי אם זה נשמע טוב מול PS4 וXBOX ONE?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 ינואר 2014, 21:45

MagmaJet כתב:השמועות על קונסולה הבאה הגיעו מוקדם כצפוי
http://gaminrealm.com/2014/01/21/ninten ... tem-specs/

אני לא מבין בחומרה אבל מי רוצה להגיד לי אם זה נשמע טוב מול PS4 וXBOX ONE?

נשמע מונפץ לגמרי. דבר ראשון רק עברה שנה מהשיגור של הWIIU, להסגר על חומרה סופית יכול לקחת שנים. אפילו אם נינטנדו נכנסה לפניקה והתחילה לעבוד על יורשת לWIIU, יש עוד לפחות שנתיים עד שזה יתחיל לזוז לכיוון יציאה ואין מצב שאפילו בנינטנדו יודעים תוך כמה חודשים מה המפרט של הקונסולה הבאה שלהם.

בנושא המפרט עצמו, זה לא X86 (כלומר חומרת PC סטנדרטית כמו שיש בפס4 והONE) שזאת טעות פטאלית והקונסולה של נינטנדו תהיה חריגה שקשה לעשות לו פורטים ושוב נראה קונסולה עקרה מצד ג'. מבחינת כוח, הכרטיס מסך נשמע חזק בהפרש גדול משל הפס4 והONE (כמעט R290, כרטיס חזק בערך פי 4-5 מהכרטיס שבפס4, רק הכרטיס הזה עולה 400$ ובמציאות נמכר ב500$ כיום), המעבד מתומן ובתאוריה חזק מזה של הONE והפס4 ואפילו יש מעבד עזר עם עוד 3 ליבות. הזיכרון קטן יותר מהפס4 והONE אבל מהיר משל הONE ואיטי משל הפס4 אבל זה פחות רלוונטי. בכל מקרה אפילו אם הסיטואציה הייתה נשמעת הגיונית, המפרט נשמע הזוי. אין מצב שנינטנדו תוציא עכשיו קונסולה שהיא לא X86 ולא ברור לי מאיפה הביאו מעבד עזר של 3 ליבות שזה נשמע כמו סוג של הזיה.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 21 ינואר 2014, 22:26

שמועות כאלו היו בתעשיה עשרות שנים
בפועל תמיד יש פיתוח וניסיונות של מוצרים חדשים ,שהרוב לא מגיע בכלל לשוק ,וחלק מגיע כתוסף ניפרד

תיהיו בטוחים שיש אנשים כרגע בMS וסוני ,שכבר חושבים על רעיונות לקונסולות הבאות ,לא סתם יש מחלקות לפיתוח מוצרים
קונסולה חדשה מנינטנדו לא תצא בקרוב ,לפחות לא בהנהלה הקימת ,ובצדק ,זה יתאבדות כמו סגה בזמנו כיצרנית חומרה
הדרימקסט היתה מאוד טובה ,אבל בגלל המוות המוקדם לסאטורן ,נכשלה

ולא רואה מצב שנינטנדו כרגע מוכנה להשיק קונסולה חדשה ,הצוותי צד ראשון עובדים על משחקי WIIU ו3DS
משחקים כמו זלדה הבא \SSB\מאריו קארט WIIU \וכו

נינטנדו צריכה עוד הורדת מחיר לשתי הקונסולות הקימות ,ופרסום נורמלי יותר
ה3DS צריך לרדת ל130$ ,שהDS LITE היה בשיא המכירות ,המחיר היה 130$

הWIIU צריכה לרדת ל250$ ולכלול משחק טוב ,כמו מאריו קארט החדש לדוגמה

ככה נינטנדו צריכה לסחוב את הדור הזה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 ינואר 2014, 23:35

kririn כתב:שמועות כאלו היו בתעשיה עשרות שנים
בפועל תמיד יש פיתוח וניסיונות של מוצרים חדשים ,שהרוב לא מגיע בכלל לשוק ,וחלק מגיע כתוסף ניפרד

תיהיו בטוחים שיש אנשים כרגע בMS וסוני ,שכבר חושבים על רעיונות לקונסולות הבאות ,לא סתם יש מחלקות לפיתוח מוצרים
קונסולה חדשה מנינטנדו לא תצא בקרוב ,לפחות לא בהנהלה הקימת ,ובצדק ,זה יתאבדות כמו סגה בזמנו כיצרנית חומרה
הדרימקסט היתה מאוד טובה ,אבל בגלל המוות המוקדם לסאטורן ,נכשלה

ולא רואה מצב שנינטנדו כרגע מוכנה להשיק קונסולה חדשה ,הצוותי צד ראשון עובדים על משחקי WIIU ו3DS
משחקים כמו זלדה הבא \SSB\מאריו קארט WIIU \וכו

נינטנדו צריכה עוד הורדת מחיר לשתי הקונסולות הקימות ,ופרסום נורמלי יותר
ה3DS צריך לרדת ל130$ ,שהDS LITE היה בשיא המכירות ,המחיר היה 130$

הWIIU צריכה לרדת ל250$ ולכלול משחק טוב ,כמו מאריו קארט החדש לדוגמה

ככה נינטנדו צריכה לסחוב את הדור הזה

נינטנדו צריכה לזרוק את השלט מסך שלה לזבל, למכור את הקונסולה ב199$ (אומרים שיצור השלט עולה כמעט 100$ ליצר) ולמכור את הקונסולה עם השלט PRO. ממילא אף משחק לא משתמש במסך והמעט שכן עושים שימוש בזיוני, זה הדבר היחיד שיציל את הקונסולה (קלות) מול הדור הבא, להיות חצי מחיר.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 22 ינואר 2014, 16:52

הם יוזילו את היצור בעתיד ,הם ספגו את הגימקיוב ,ויספגו את הWIIU
בפועל נטישה אחרי 4 שנים ,תיהיה בסדר
אבל אחרי שנתים -זה יהיה מוות לנינטנדו כיצרנית חומרה

הגימפאד זה סטנדרט כבר -זה הקינקט 2 שלהם ,לא יכולים לנטוש אותו בדור הזה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 22 ינואר 2014, 09:45

נינטנדו כבר נטשה מכשירים בעבר בתקופות פחות טובות. לא יקרה כלום אם תנטוש.... אתה מציע משהו הכי גרוע - להמשיך ולדשדש בדור הזה, הרחק הרחק מאחור.
ברור שלא תצא עוד השנה קונסולה חדשה שלהם, אבל בסוף 2015 כנראה שכן.

והם בהחלט יכולים לנטוש את הגיימפאד, בדיוק כמו שמיקרוסופט יכול לנטוש את הקינקט 2.0 בכל קופסא.
תהיה בטוח שאם מיקרוסופט תפסיק עכשיו למכור ותפסיד את התחרות לסוני בהפרשים אדירים - הם יעיפו את הקינקט לכל הרוחות וימכרו את הONE במחיר זול יותר.
ולדעתי זה יקרה גם אם ההפרשים לא יהיו כל כך גדולים, פשוט להפך מנינטנדו - זה לא מונע מאנשים לקנות את הקונסולה והמחיר לדעת הצרכנים הוא מוצדק.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 22 ינואר 2014, 09:59

DrKeo כתב:איך נינטנדו משיגים אותך? מוציאים קונסולה ראויה עם 100% ממשחקי צד ג' ואז כל מה שהם צריכים לשכנע את הלקוחות של סוני ומיקרוסופט הוא שמריו/זלדה/מטרויד יותר טוב מהיילו/גירס/פורצה או GOW/אנצ'רטד/אינפמס. כלומר אם הייתה לנינטנדו קונסולה נורמאלית, כמו הפס4 והONE, שקל לפתח לה כמו לפס4 ולONE והיה עליה כל משחק צד ג' שיש על הפס4 והONE אז זה סך הכל היה קרב בלעדיים ובצד הזה נינטנדו לא פראיירית.

משום מה אתה חושב שאם נינטנדו תוציא קונסולה בכוח של המתחרות אז הקונסולה שלהם גם תקבל את כל הצד ג'. זה ממש לא ברור.
Benjamin Franklin

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 22 ינואר 2014, 10:33

זה סביר להניח. רק שלא יהיה קשה מדי לפיתוח וזהו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 ינואר 2014, 18:53

swiss-the-engine כתב:משום מה אתה חושב שאם נינטנדו תוציא קונסולה בכוח של המתחרות אז הקונסולה שלהם גם תקבל את כל הצד ג'. זה ממש לא ברור.

לא, אני חושב שאם היא תהיה באותו כוח או חזקה יותר ותהיה מוססת גם על X86, הפורט אליה יהיה כל כך פשוט שאפילו אם העותק ימכור בזיונית הוא יהיה משתלם כלכלית. מעולם לא היינו במצב כזה, פורט מפס4 לONE זאת שכונה כי שתיהן הן סתם PC ואם נינטנדו הייתה באותו כוח וגם סוג של PC היא הייתה מקבלת גם הכל.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 22 ינואר 2014, 19:07

DrKeo כתב:לא, אני חושב שאם היא תהיה באותו כוח או חזקה יותר ותהיה מוססת גם על X86, הפורט אליה יהיה כל כך פשוט שאפילו אם העותק ימכור בזיונית הוא יהיה משתלם כלכלית. מעולם לא היינו במצב כזה, פורט מפס4 לONE זאת שכונה כי שתיהן הן סתם PC ואם נינטנדו הייתה באותו כוח וגם סוג של PC היא הייתה מקבלת גם הכל.

מה לא? מה שכתבת זה בדיוק מה שכתבתי. כל מה שהוספת זה X86 והיה נראה לי שזה GOES WITHOUT SAYING. השורה התחתונה היא שכיום יש אצל חלק גדול מאוד מאוכלוסית הגיימרים אמונה שצד ג' כבר לא תקבל עם קונסולה של נינטנדו ככה שאיך ששחקן לא יסתכל על זה הוא צריך להביא עוד קונסולה. זאת מחשבה הרסנית וממש לא ברור שהיא תשתנה בגלל שנינטנדו החליטו לישר קו עם התחרות.

כשאתה כותב "הפורט אליה יהיה כל כך פשוט...." אתה סתם שולף מהתחת. כסף זה כסף ואם לא תחזיר את ההשקעה אז לא תשקיע. לא אני ולא אתה לא יודעים כמה היה עולה פורט לWIIU אם היא הייתה משהו דומה לPS40ne
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 22 ינואר 2014, 11:17

DrKeo כתב:איך נינטנדו משיגים אותך? מוציאים קונסולה ראויה עם 100% ממשחקי צד ג' ואז כל מה שהם צריכים לשכנע את הלקוחות של סוני ומיקרוסופט הוא שמריו/זלדה/מטרויד יותר טוב מהיילו/גירס/פורצה או GOW/אנצ'רטד/אינפמס. כלומר אם הייתה לנינטנדו קונסולה נורמאלית, כמו הפס4 והONE, שקל לפתח לה כמו לפס4 ולONE והיה עליה כל משחק צד ג' שיש על הפס4 והONE אז זה סך הכל היה קרב בלעדיים ובצד הזה נינטנדו לא פראיירית.

ואיך הם ישכנעו אותם שמריו וזלדה וסופר סמאש טובים להם, אנשים רואים את המותגים הללו וחושבים כמו death שמדובר באיזה תוצר פדופילי או משהו ביזארי שיצא מיפן, הם לא יתנו לזה צ'אנס כי אני לא חושב שנינטנדו מדברת לקהל השחקנים של קוד וכל האנשים שמחזיקים את קונסולות ה HD, לפחות לא ברמה שהם יסתכנו עם קונסולה בלעדית שלהם, אולי אם היא תביא את המותגים אליהם וגם תיצור מותגים חדשים שיותר ידברו אליהם (מטרויד למשל זה מותג בסגנון שיכול להיות הצלחה ענקית על קונסולות ה HD ועל PC למשל) אז יהיה על מה לדבר, אחרת איך בדיוק הם יצאו מהסטיגמה של "מריו זה לילדים" וכו'?

חוץ מזה אתה באמת חושב שנינטדו צריכה לדשדש את המשך הדור הזה? לא ללכת למובייל? לא פיתוח צד ג' או PC?
להמשיך בהפסדים אסטרונומים במשך שנים כשהערך של המניה והחברה צולל?
המשקיעים לא יקבלו את זה בשום אופן, איוואטה יודע שהוא חייב לפעול אם הוא רוצה להמשיך בתפקיד, ההנהלה רוצה לראות פעולות חיוביות שיוציאו את החברה מהמקום שבו נמצאת, להוריד את המחיר של ה WIIU זה לא מספיק, להעביר עכשיו עוד 3-4 שנים של הפסדים כמו שהיא דיווחה השבוע ועם ערך המניה שממשיך לצלול זה לא בא בחשבון עבור החברה עם כל המליארדים שיש לב בבנק.

אני לא יודע אם מובייל זה הפתרון כמו שהאנליסטים חושבים (איוואטה כבר הבהיר עכשיו שמריו לא יגיע למובייל והם לא נוטשים את השוק הראשי שלהם) או צד ג' זמני כמו שפאכטר אומר, אבל היא חייבת תוכנית לשנים הקרובות עד שתצא הקונסולה הבאה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 22 ינואר 2014, 13:21

גם אם עדיין תהיה את "בעיית מריו זה לילדים" - לפחות הקונסולה תמכור המון להורים צעירים וילדים עד גיל 14... זה גם משהו. חות מזה, ה3DS מזכירה גם לבני הנוער מי הם הכוכבים של נינטנדו, ומוכרת יופי גם לגילאים גדולים יותר. לא רואה סיבה שזה לא יקרה על נייחת של נינטנדו.
בנוסף, אותם ילדים שיהיו לצורך העניין קהל היעד העיקרי של קונסולה כזו יגדלו, ואם המשחקים מצד א' היו מעולים - הם ישארו גם בדור הבא.

אני יודע שאם היה לי עכשיו ילד קטן בבית - הייתי שמח לקנות לו קונסולה עם מריו וזלדה וקירבי והחבורה... אבל בגלל שאלו המשחקים היחידים - אני לא אקנה קונסולה של נינטנדו, אלא קונסולה שאשכרה מקבלת תמיכה ויוצאים אליה רוב הלהיטים הגדולים, ואמצא פה ושם משחקים ילדותיים או צבעוניים במיוחד, שגם הילד יוכל להנות מהם.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 22 ינואר 2014, 15:35

Laskin כתב:נינטנדו כבר נטשה מכשירים בעבר בתקופות פחות טובות. לא יקרה כלום אם תנטוש.... אתה מציע משהו הכי גרוע - להמשיך ולדשדש בדור הזה, הרחק הרחק מאחור.
ברור שלא תצא עוד השנה קונסולה חדשה שלהם, אבל בסוף 2015 כנראה שכן.

והם בהחלט יכולים לנטוש את הגיימפאד, בדיוק כמו שמיקרוסופט יכול לנטוש את הקינקט 2.0 בכל קופסא.
תהיה בטוח שאם מיקרוסופט תפסיק עכשיו למכור ותפסיד את התחרות לסוני בהפרשים אדירים - הם יעיפו את הקינקט לכל הרוחות וימכרו את הONE במחיר זול יותר.
ולדעתי זה יקרה גם אם ההפרשים לא יהיו כל כך גדולים, פשוט להפך מנינטנדו - זה לא מונע מאנשים לקנות את הקונסולה והמחיר לדעת הצרכנים הוא מוצדק.

נינטנדו נטשה את הווירטואל בוי ,שגם ככה היה מת בהשקה
ונטשה את הDD64 ,שלכולם היה ברור שהתוסף הזה מת בהשקה

הWIIU מכרה עד היום מעל 4 מיליון -זה מיספר מאוד נמוך לקונסולה ,זה ברור
אבל נינטנדו אף פעם לא נטשה קונסולה כזאת ,וכל יצרנית חומרה מינסטרים ,שנטשה קונסולה שמיועדת למינסטרים
אף פעם אבל אף פעם ,לא הצליחה ליתרומם בחזרה

גם עם נינטנדו תפליץ לך (אני בכוונה מגזים) ,קונסולה דומה לPS4 ,אבל פי 2 חזקה יותר
ב300$ ,זה לא יעזור לה עם ינטשו את הWIIU
מפתחות לא יאמינו לנינטנדו ,וגימרים לא יאמינו לנינטנדו ,תזכור שגם עם משתמשים ברכיבי PC ,המערכת הפעלה שונה
עדין צריך את המשחקים האפליקציות ,וגם קשרים עסקים עם מפיצי מוזיקה \סרטים וכו

הדרימקסט יחסית לזמנה בהשקה ,היתה קונסולה מצוינת ,בסדר לא היה אנלוגית נוספת בגימפאד
אבל רוב משחקי התקופה לא היו צריכים את זה

המחיר היה זול מאוד יחסית לתמורה

המשחקים היו באותו המחיר של הPS1

היו הרבה משחקים טובים

אבל גימרים ברובם לא האמינו לסגה יותר וגם חלק מהמפתחות צד שלישי
עם אתם חושבים שתמיכת הצד שלישי בWIIU גרועה ,זה יכול להיות גרועה הרבה יותר

נינטנדו יכולה לגרור את הWIIU ,ולהוציא מתחרה לPS4\XBO עוד 3 שנים ,בתיקווה הפעם מעבר לחומרת PC וחזקה מספיק
משחקים מהWIIU יוכלו לעבור פורטים לחדשה ,ככה שעלות הפיתוח לא תיתבזבז סתם

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 22 ינואר 2014, 15:37

Laskin כתב:גם אם עדיין תהיה את "בעיית מריו זה לילדים" - לפחות הקונסולה תמכור המון להורים צעירים וילדים עד גיל 14... זה גם משהו. חות מזה, ה3DS מזכירה גם לבני הנוער מי הם הכוכבים של נינטנדו, ומוכרת יופי גם לגילאים גדולים יותר. לא רואה סיבה שזה לא יקרה על נייחת של נינטנדו.
בנוסף, אותם ילדים שיהיו לצורך העניין קהל היעד העיקרי של קונסולה כזו יגדלו, ואם המשחקים מצד א' היו מעולים - הם ישארו גם בדור הבא.

אני יודע שאם היה לי עכשיו ילד קטן בבית - הייתי שמח לקנות לו קונסולה עם מריו וזלדה וקירבי והחבורה... אבל בגלל שאלו המשחקים היחידים - אני לא אקנה קונסולה של נינטנדו, אלא קונסולה שאשכרה מקבלת תמיכה ויוצאים אליה רוב הלהיטים הגדולים, ואמצא פה ושם משחקים ילדותיים או צבעוניים במיוחד, שגם הילד יוכל להנות מהם.

אם אין לך ניסיון עם המותגים של נינטנדו, אתה באמת תקנה קונסולה כזו בשביל הילד ותוותר על הפלייסטיישן/אקסבוקס שלך או שתסתפק במה שיהיה לך לילד על הקונסולות המתחרות כמו ריימן או דיסני אינפיניטי, סקיילנדר וכו'

נראה לי התשובה די ברורה.
חוץ מזה שיש הרבה נערים, בוגרים וכו' שהם לא הפרופיל שציינת שאין להם סיבה לקחת סיכון עם קונסולה של נינטנדו ומריו ושות'.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 22 ינואר 2014, 15:38

אם היה לי ילד או ילדה אז אין ספק שהייתי רוכש להם קונסולה של נינטנדו.
Benjamin Franklin

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 97 אורחים