רגעים במשחקים שגרמו לכם לבדוק את הקוצב לב

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

רגעים במשחקים שגרמו לכם לבדוק את הקוצב לב

הודעהעל ידי Death_119 » 21 ינואר 2014, 16:37

מי מאיתנו לא מכיר את אותו רגע קסום בו המשחק אותו אנו אוהבים גורם לנו בפתאומיות גמורה לקבל את השוק של החיים בדבר משהו שהתרחש בעלילתו או במשחק בכלל. זה יכל להיות רגע מביך יתר על המידה או אולי טוויסט מטורף שגרם לכם להמשיך לחשוב על שצפיתם גם ימים אחר כך, לכולם יש מקום כאן. כמובן מתוקף החוויה הולכים להיות פה ספויילרים לרוב, במידה וכן, אנא לנסות ולא לשכוח לסמנם כדי לא לפגוע בכל זאת במעטים שלא הספיקו להגיע לכדי אותה סצנה במשחק שאתם כל כך אהבתם או שלא.

אני אתחיל דווקא בנימה רצינית ואבחר סצנה שגרמה לי לפני קצת יותר מעשור לשמוט את הלסת ולהיצמד למסך. המשחק היה FFX, הסצנה -
ספויילר: הצג
Tidus מגלה שהינו מת ולמעשה כל חזרתו בזמן הייתה הופעתו כחלום בעתיד
. אחד הטוויסטים שמלווים אותי עד היום וגרמו לFFX להשאר אחד מעלילות הJRPG שיותר אהבתי לאורך השנים (אני מקווה שהסרטון הוא הנכון, במידה ולא אתקן בבית כי פשוט אין ווליום בעבודה):

המביך:
כולנו מכירים את העם היפני על שלל תכונותיו, בין אם אהבה לילדות הלבושות בלבוש צמוד, קריאוקי ואוכל מוזר. אבל יותר מכל קשה לי עד היום להוציא את אותה סצנה אלמותית בDMC הראשון בה Dante מקבל ג'וב משד סקסי הנראה כמו אמו הMilfית הגוררת אותו לקרב זריקת אופנועים אימתני:

המביך יותר (Metal gear solid 2):
אוטוקן מספר ששכב עם אמו בMGS2
. מה נסגר עם היפנים, לא באמת!!!!
תמונה

Laskin
Elder

Re: רגעים במשחקים שגרמו לכם לבדוק את הקוצב לב

הודעהעל ידי Laskin » 21 ינואר 2014, 18:06

הממממ... יש לי 2, ולשניהם קוראים ביושוק. :) אבל זה מהתקופה האחרונה.

אבל אני חושב שהשוק הראשון שלי במשחקים היה העירום (+אונס?) בפנטזמגוריה.
הייתי בכתה ה', בדיוק התחילו הכבלים בארץ (או יותר נכון - במרכז הארץ), והאינטרנט היה במרחק שנתיים, וגם אז זה לקח בערך 45 דקות לצפות בתמונה אחת של פמלה אנדרסון. אז זה היה די שוק :)

השני היה שנתיים אחרי זה עם המוות הידוע בFF7, לא אגלה מי, למרות שאני די בטוח שמותר לציין ספויילרים עפ"י חוק אם עברו יותר מ-15 שנה :)

באותה שנה, טסתי עם ההורים לאנשהו, ובשדה התעופה ראיתי לראשונה את הN64 בפעולה, עם מריו 64. היו לנו איזה שעתיים לחכות בדיוטי פרי ומן הסתם הייתי מרותק לעמדה. זה היה השוק הראשון שלי מגרפיקה וממשק.
אבל באותה שנה, יצא גם HALF LIFE ומהר מאוד שכחתי את השוק של מריו וקיבלתי שוק רציני גם מצורת הסיפור.
וממש באותה שנה (מה לעשות) - נחשפתי גם לGRAN TURISMO, המשחק הראשון שחשבתי שנראה "פוטוריאליסטי", והייתי בשוק שאני מתחבר אליו והוא מה שהכניס אותי חזק לתחביב המירוצים ואהבת המכוניות.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 21 ינואר 2014, 11:03

בקשר למטאל גיר 2 צריך לציין שזו האמא החורגת שלו, לא שזה מונע מהסצינה הזו מלהיות אחת המביכות שראיתי אי פעם, אבל שלא תכניס אנשים עד כדי כך להלם! :D

ואצלי במטאל גיר הראשון היה רגע של הלם בזמנו מהטוויסט
שסנייק התברר כנושא הפוקס דיי שאחראי למותם של האנשים שכביכול היה אמור להציל ושהוא פצצה אנושית מתקתקת ששלחו למות
בתור ילד זה היה ממש חזק.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 21 ינואר 2014, 14:32

אני חושב שהטטויסטים של סטאר וורס, נייט אוף דה אולד ריפבליק היו כאלו שהצליחו לשמוט לי את הלסת ולעצור פעימה. זה היה רגע שכ"כ גורם לך לחשוב וש"הנה - עלינו עליך!" שזה מפחיד אותי עד היום....
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 ינואר 2014, 17:45

הסיום של MGS3, פשוט מדהים. גם כמובן ביושוק אינפנט, כל החצי שעה האחרונה, פשוט יצירה.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 21 ינואר 2014, 22:23

bozeman כתב:אני חושב שהטטויסטים של סטאר וורס, נייט אוף דה אולד ריפבליק היו כאלו שהצליחו לשמוט לי את הלסת ולעצור פעימה. זה היה רגע שכ"כ גורם לך לחשוב וש"הנה - עלינו עליך!" שזה מפחיד אותי עד היום....

ואני חשבתי שהייתי הבן אדם היחיד שלא ראה את הטוויסט של הראשון מקילומטר. עכשיו אנחנו שניים :D.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 22 ינואר 2014, 17:12

הייתי צעיר וזה היה אחרי כמה שנים שלא שיחקתי (צבא מישהו?)...
תמונה

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 22 ינואר 2014, 20:02

bozeman כתב:הייתי צעיר וזה היה אחרי כמה שנים שלא שיחקתי (צבא מישהו?)...

מאס אפקט 3 שטלי הורידה את המסכה...הא רגע.. :lol:

את האמת שזה לא ממש קטע של משחק אבל כאשר אני ואח שלי סיימנו את המירוצים של ה24 שעות של לה מאן ונורברגרינג בGT5. זה היה מתיש אבל כיף :D
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 23 ינואר 2014, 04:15

אני גם עשיתי את ה-24 שעות הזה... אבל בB-Spec :)

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 26 ינואר 2014, 23:32

Laskin כתב:אני גם עשיתי את ה-24 שעות הזה... אבל בB-Spec :)

בעעעעע A SPEC FTW...
תמונה

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 55 אורחים