אורך חיים/Repaly Value: שיקול קנייה ?

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

MGS FREAK
Veteran

אורך חיים/Repaly Value: שיקול קנייה ?

הודעהעל ידי MGS FREAK » 24 ינואר 2014, 15:38

עד כמה הנ"ל מהווים חלק בבחירה של לקנות או לא לקנות ? האם תוותרו על קמפיין איכותי, חווייתי, מהנה ובלתי נשכח אבל קצר לטובת RPG כבד ועמוס תוכן/ קמפיין סביר מינוס עם מולטיפלייר משובח ? (או ההפך ?)

Stick
Veteran

Re: אורך חיים/Repaly Value: שיקול קנייה ?

הודעהעל ידי Stick » 24 ינואר 2014, 16:32

מבחינתי ממש לא, ואם כבר אז להפך. אני תמיד מעדיף קמפיין קצר ומהודק של עד 10 שעות במקום משחק מולטי ממכר שמחזיק חודשים.

סמל אישי של המשתמש
ShiTDemoN
Warrior

הודעהעל ידי ShiTDemoN » 24 ינואר 2014, 16:33

בבירור לא.
אני דווקא פחות אוהב מולטיפלייר, ומשחקי RPG בדרך כלל משעממים אותי דיי מהר.
קמפיין זה מה שהופך משחק אצלי לטוב או לא טוב.
"A man chooses, a slave obeys"

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 24 ינואר 2014, 16:46

אם המשחק "קצר ושלם" - אז לא מפריע לי, אבל אם הוא קצר ומחולק לפרקים, או לחילופין - ברור או ידוע שעומדים לצאת לו תוספות ועדכונים - אז אני אחכה ואקנה גירסא "מושלמת"/גמורה שלו.
לדוגמא - על ג'ורני הייתי מוציא גם 40 דולר, וזו חוויה של שעתיים.
על ברוקן אייג' או הזאב ביננו - הייתי מוציא גם סכום דומה, אבל רק כשיצאו כל החלקים.
וזה לא תמיד קשור לכסף, אני כבר שילמתי על הSEASON PASS של ביושוק אינפיניט, אבל לא נוגע בו עד שיצא החלק השני.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 ינואר 2014, 17:19

כמה שיותר קצר ככה יותר טוב. למשל ביושוק אינפנט, היה יכול להיות אפילו יותר מדהים אם הוא היה קצר באיזה 30-40 אחוז.
We're just normal men. We're just innocent men

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 25 ינואר 2014, 18:52

DrKeo כתב:כמה שיותר קצר ככה יותר טוב. למשל ביושוק אינפנט, היה יכול להיות אפילו יותר מדהים אם הוא היה קצר באיזה 30-40 אחוז.

גם כשבאותו מחיר אתה יכול להשיג משחק שיעסיק אותך להרבה יותר זמן ?

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 25 ינואר 2014, 19:33

MGS FREAK כתב:
גם כשבאותו מחיר אתה יכול להשיג משחק שיעסיק אותך להרבה יותר זמן ?

אם ההתעסקות פחות מהנה, למה זה דבר טוב?
תמונה

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 25 ינואר 2014, 20:33

Nucleus_Dawn כתב:
אם ההתעסקות פחות מהנה, למה זה דבר טוב?

לא התכוונתי לזה שהוא יהיה ארוך אבל גרוע, הכוונה היא למשחק כמו Vanquish שהוא משחק מצוין אבל קצר מול בוא נגיד, מאס אפקט, או אחד ממשחקי ארקהם.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 26 ינואר 2014, 06:39

בסופו של דבר אני חושב שמשחק צריך לגרום לך כמה שיותר להנות (/לחשוב/להתעניין וכו') ולא להעסיק אותך או להעביר לך כמה שיותר זמן.
בדיוק כמו שתעדיף סרט טוב של שעה וחצי על סרט נחמד של שלוש שעות, או ספר טוב של 200 עמודים על ספר סביר של 600 עמודים.
אבל אם אתה שואל האם אורך מוסיף למשחק טוב או לא מוסיף, זה משתנה בהתאם למשחק. אם המשחק עצמו הוא ברמה גבוהה מסוימת אני ארצה שכל המשחק יהיה באותו הסטנדרט ואני אסכים "לוותר" על שעות משחק אם הן פחות טובות מהחוויה הכללית והסטנדרט הגבוה של המשחק.
הרי אם נחזור לדוגמה של הסרטים, היית מעדיף סרט טוב מסוים של שעה וחצי או את אותו הסרט בדיוק רק שבאמצע שלו יש קטע מרוח ופחות טוב של חצי שעה, שגורם לו להיות ארוך יותר? אותו דבר בדיוק עם משחקים.

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 26 ינואר 2014, 23:21

בשבילי זה תלוי. אני לא אוהב משחקים קצרים נוראה ואני בדרך כלל מתרחק מהם אבל יש כאלה שלא כמו וונקויש. אני גם לא אוהב ארוכים מדי שאחרי זמן מה אין לך חשק לשחק כמו פיינל פנטזי 13-1 (מוזר לרשום את זה חחח). אני חושב שמשחק צריך להיות בטווח של בין 10-20 שעות כמו מקס פיין 3 או לפעמים משחקים שכיף לעשות בלאגן אז לא אכפת כמו סיינטס רו וGTA. ;)
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 27 ינואר 2014, 09:18

DrKeo כתב:כמה שיותר קצר ככה יותר טוב. למשל ביושוק אינפנט, היה יכול להיות אפילו יותר מדהים אם הוא היה קצר באיזה 30-40 אחוז.

וואו, אתה הולך לסבול אז ב GTA5 אם ככה :)

אני אישית לא חושב שצריך להאריך משחק בצורה מלאכותית, מצד שני קשה להצדיק היום 60 דולר עם המהירות שבה המחירים יורדים על משחק סינגל של שעות בודדות, אין מה לעשות, בסופו של דבר יש רצון לקמפיין בשרי ומלא יותר כשמוציאים מאות שקלים או לפחות שאורך המשחק ישתקף במחיר.
אני לא יכול לאמר שזה לא שיקול בכלל, אם המשחק טוב המפתחים יקבלו ממני כסף בכל מקרה, השאלה היא מתי.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 27 ינואר 2014, 09:40

מעדיף סינגל קצר ואיכותי על כל משחק מולטיפלייר, וגם על משחקים שמלאים בתוכן אופציונלי אבל רפטטיבי ומשעמם להחריד כמו אססיין קריד וכאלה.
מצד שני אני תמיד יעדיף RPG ארוך (אבל איכותי כן?), כשלסינגל קצר בהרבה מקרים אני יכול לחכות להורדת מחיר.
בעיקר כי אני אוהב את סוג המשחקים האלה, אבל כן גם באיזשהו מקום כי אני מרגיש שיש יותר תמורה עבור הכסף.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 72 אורחים