ת'רד נינטנדו 3.0: Once more with feeling

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

kririn
Sage

Re: ת'רד נינטנדו 3.0: Once more with feeling

הודעהעל ידי kririn » 28 ינואר 2014, 03:30

MagmaJet כתב:קפקום הכריזה על Monster Hunter 4 G שהוא הגרסא המשופרת של Monster Hunter 4 והוא ייצא בסתיו 2014
מה שאומר.. 3DS ימשיך לשלוט ביפן גם השנה.
אחרי כמה שעות הכריזו על Monster Hunter 4 Ultimate, כלומר גרסא מערבית לMonster Hunter 4 G והוא ייצא בתחילת 2015.

השאלה המעניינת אם תהיה גרסת Wii U או לא.. אחרי השנה האיומה שעברה על Wii U אז אני כבר בספק
אבל אם כן יהיה זה יכול לתת קפיצה זמנית במכירות ביפן

קאפקום בבעיות כלכליות ,לאחרונה הכריזו על עוד גירסה לRE4
אני לא יתפלא עם ניראה עוד הרבה הכרזות בסיגנון
כל מיני הוצאות מחדש ,עם כל מיני שיפורים פה ושם

הם עשו את זה המון בסדרת SF,מאז SF2 ,אבל ניראה שזה גולש גם לזיכיונות אחרים שלהם
אני מעריך שניראה גם כל מיני אוספים מהם

בעניין הWIIU ,אני חושב שיש איזה מיליון וחצי WIIU ביפן שנימכרו כבר ,עם הפורט יהיה זול מספיק ,זה אפשרות
הWIIU ביפן עבר את מכירות הXBOX360 אורך חיים-לא שזה השג גדול
אבל בניגוד לאירופה וארצות הברית ,יחסית ליפן המכירות סבירות

בכל מקרה בעניין הVR -לא חושב שזה יהיה סטנדרט בעתיד הקרוב
זה לא מוצר זול מספיק ונוח מספיק ,אפילו 3D רגיל לא בדיוק סטנדרט כרגע בשוק

אני חושב שהיתקדמות בטכנולוגיה ,מאוד מגניבה
יש גם שימושים מעבר למשחקים

אבל הטכנולוגיה לא באמת במקום של הנוח מספיק זול מספיק ,לרוב הצרכנים

סך הכל זה לא בדיוק בגודל של מישקפי ראיה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 28 ינואר 2014, 07:45

עוד 3 שנים תוכל לקנות VR סביר ב-200 דולר, עוד 5 שנים בפחות מ-150.
והם יהיו קלים וקטנים ויקחו אותם לכל מקום ואולי אפילו בתוך גוגל גלאס 4.0.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 ינואר 2014, 03:24

Laskin כתב:נו, כתבתי 2018/19. אולי זה יהיה חמש שנים, אולי שש וחצי. אבל זה הטווח הסביר, ושנה לכאן או לכאן לא תשנה דבר לנינטנדו.
אחת הסיבות שאף אחד לא רצה לגעת בקונסולה שלה עוד כשיצאה (מלבד הפאנבויז שמספרם הולך ופוחת) - היא שהקונסולות הבאות היו בדרך. חצי שנה לפני שהוכרזו בכלל.
אני לא חושב אם זה עד כדי כך היה משנה אם זה היה אמור להיות "בעוד שנה" או שנתיים.

להגיד את האמת, לדעתי הפס5 תגיע רק בסוף 2020. שבע שנים לדור הזה הגיוני לגמרי ואף חברת חומרה לא תרוץ להוציא חומרה שתעלה לה מליארדים רק כי ״ככה״ או כי עברו 5 שנים. לנינטנדו יש מרווח ענקי, אם הם מוציאים תוך שנתיים או שלו קונסולה זה יהיה לגמרי מקביל ללהוציא את הwiiu ב2008-9 מה שהיה נותן לה יופי של חיים ל4-5 שנים.
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 28 ינואר 2014, 10:10

סוף 2020? וואו, עד אז תוכל לשחק בשעון שלך בגרפיקה יותר טובה מהPS4 ^_^
זה לא "כי ככה", זה כי החומרה תהיה מאוד מיושנת והמשחקים יראו פחות טוב ממשחקים מסויימים בטאבלטים.
לפי מה שאתה אומר - הPC ישלוט בצורה מאוד קיצונית בשוק, ולסוני ומיקרוסופט לא אכפת מVR.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 28 ינואר 2014, 10:27

מישהו מעונין להחליף מישחקים בWIIU ו3DS גירסאות אירופה ,ומאזור השרון ?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 ינואר 2014, 10:53

Laskin כתב:סוף 2020? וואו, עד אז תוכל לשחק בשעון שלך בגרפיקה יותר טובה מהPS4 ^_^
זה לא "כי ככה", זה כי החומרה תהיה מאוד מיושנת והמשחקים יראו פחות טוב ממשחקים מסויימים בטאבלטים.
לפי מה שאתה אומר - הPC ישלוט בצורה מאוד קיצונית בשוק, ולסוני ומיקרוסופט לא אכפת מVR.

ה360 יצא ב2005, לפני יותר מ8 שנים (בצורה השוואתית 2021 לשיחה שלנו), איזה משחק טאבלט נראה כמו ביושוק אינפינט או מאתגר את TLOU? אני לא חושב שטאבלטים יאיימו על הקונסולות עוד 6-7 שנים וגם אם כן כאילו הזיז למיקרוסופט/סוני שהPC משפיל את הפס360 עוד מ2007 עם קרייסס 1. אם גרפיקה הכי טובה היה מה שמניע אותם אז היית רואה עכשיו קונסולות מפלצות אבל מה שמניע אותם זה מכירות. אם הפס4 והONE ימכרו טוב עוד 5 שנים לא תראה קונסולה חדשה עוד 5 שנים. זה שאני ואתה יודעים שהקונסולות מוחלשות לא אומר שהקהל הרחב יודע ולכן אני חושב שהפס4 תמכור טוב בגיל 5 (2018) בדיוק כמו שהפס3 מכרה טובה בגיל 5 (2011).

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 28 ינואר 2014, 11:53

bling כתב:מה זה ימשיך להלחץ מחנויות דיגיטליות? תמיד יכולים להוריד מחירים גם אצלם אם זה יגיע לכך שיחליטו שהחנויות הדיגיטליות על ה PC עושות את הנזק הכי גדול לקונסולות.
מחיר זה לא פקטור שקשור לאורך של דור, הרי אם זה יזרז את דור הבא מה יהיה ההבדל? רק שם אפשר יהיה להשוות מחירים לחנויות הדיגיטליות?

אם כבר מה שיכול לגרום לזירוז מאסיבי של הדור זה דבר אחד שקוראים לו VR, אם הדבר הזה יהיה מהפכני כמו שאמור ויתפוס כמו אש קוצים אנשים עלולים להרגיש שיש להם טכנולוגייה סובייטית משנות ה 60 בהשוואה, תחשוב שיצאו קיטים של סטימבוקסים חזקים+ VR שמציעים חווית דור הבא שאין בכלל מה להשוות לעוד קשקושי גראפיקה, זה יכול להיות הדבר הכי גדול מאז ה 3D, דבר כזה יכול לגרום למיאוס ענקי כלפי הדור והקונסולות, ולזה MS וסוני יוכלו להגיב רק בחומרה חזקה יותר כי הקונסולות לא מספיק חזקות כדי להריץ ערכי הפקה גבוהים ב VR.

הם לא יכולים כי הם רוצים לשמור על הCUT שלהם מהמכירה. בגלל זה צריך מכשיר חדש שנותן ביצועים טובים יותר מPC באותו המחיר+ כל שאר הדברים שגורמים לאנשים מסויימים להעדיף קונסולה.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 28 ינואר 2014, 13:15

נדב, איזה צ'יפ ראית על טאבלטים לפני 8 שנים? אה נכון, לא היו אז טאבלטים, וה"סמארטפון" הכי טוב היה איזה נוקיה עם כמה אלפי צבעים בטח... האייפון הראשון יצא רק ב-2007.
אבל שוב, תראה את הביצועים של הצ'יפים של NVIDIA למשל, אתה משווה את טכנולוגיית הניידים של היום לעומת 2005?
הרי דווקא *לך* אני צריך להוכיח שההבדל בכח של הקונסולות הפעם הוא נמוך מפעמים קודמות, וזאת דווקא לצד ההתקדמות המטורפת של הצ'יפים לניידים... אין שום מקום להשוואה.
ושוב - VR.

מכל זווית שלא תסתכל על זה - הקונסולות החדשות לא אמורות להחזיק הרבה מעבר לחמש שנים. שש זה המקסימום של המקסימום שאני נותן לדור הזה.
וכן, אם הוא היה VR READY הייתי נותן לו אולי 7, אבל זה פשוט לא המצב.
אני אישית חושב שאחרי שיהיה לי אוקולוס - אני כמעט ולא אחזור שוב למשחקים רגילים. בטח שלא אקנה קונסולה במיוחד כדי שתספק לי חוויה של העולם הישן ;)

סמל אישי של המשתמש
erezronen
Warrior

הודעהעל ידי erezronen » 28 ינואר 2014, 13:28

Laskin כתב:נדב, איזה צ'יפ ראית על טאבלטים לפני 8 שנים? אה נכון, לא היו אז טאבלטים, וה"סמארטפון" הכי טוב היה איזה נוקיה עם כמה אלפי צבעים בטח... האייפון הראשון יצא רק ב-2007.
אבל שוב, תראה את הביצועים של הצ'יפים של NVIDIA למשל, אתה משווה את טכנולוגיית הניידים של היום לעומת 2005?
הרי דווקא *לך* אני צריך להוכיח שההבדל בכח של הקונסולות הפעם הוא נמוך מפעמים קודמות, וזאת דווקא לצד ההתקדמות המטורפת של הצ'יפים לניידים... אין שום מקום להשוואה.
ושוב - VR.

מכל זווית שלא תסתכל על זה - הקונסולות החדשות לא אמורות להחזיק הרבה מעבר לחמש שנים. שש זה המקסימום של המקסימום שאני נותן לדור הזה.
וכן, אם הוא היה VR READY הייתי נותן לו אולי 7, אבל זה פשוט לא המצב.
אני אישית חושב שאחרי שיהיה לי אוקולוס - אני כמעט ולא אחזור שוב למשחקים רגילים. בטח שלא אקנה קונסולה במיוחד כדי שתספק לי חוויה של העולם הישן ;)

וואו, מתי VR הפכה לכזאת באז וורד? באותה מידה בה יכול להיות שבעוד ארבע שנים כולנו נשחק על האוקולוס שלנו ולא נוכל לחזור למסכים דו ממדיים כך ישנה גם אפשרות שהטכנולוגיה הזאת תתברר כבעייתית מסיבות שונות (מחיר, בריאות או סתם משהו שלא באמת יעניין אף אחד) ותכשל כשלון חרוץ. נראה לי ממש ממש מוקדם מדי לתלות בה את סוף דור הקונסולות שהתחיל לפני חודשיים.

אורך הדור ייקבע לפי כמה סוני ומיקרוסופט יוכלו להאריך אותו ולשמור על הייפ, ולפי המצב הכלכלי של כל אחת מהן עוד 5-6-7 שנים. לצערי אני לא חושב שיעזור לנינטנדו לנסות לדחוף קונסולה חדשה באמצע הדור, גם אם הדור יהיה ארוך וזה יתן לה יתרון כזה או אחר מבחינת לוח הזמנים. לדעתי היא צריכה לעשות כמה החלטות יותר מהותיות באיך היא מתנהלת עם הפלטפורמות והמותגים שלה מאשר ללכת על פתרון יחסית קל, ״לירוק חומרה״ ולקוות שהפעם זה יעבוד.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 28 ינואר 2014, 14:01

עפ"י ENGADGET - נינטנדו מאוד קרובה למובייל, כפי שצפיתי ;)
http://www.engadget.com/2014/01/27/nint ... -its-bigg/
אולי הם קוראים את הפורום שלנו והחליטו להקשיב לחכמים ביותר בו ^_^

בכל אופן, ארז - אתה צודק שבעקרון הכל יכול לקרות... גם נוקיה ובלאקברי אמרו את זה על הטאץ', ובמיוחד על האייפון - "אולי זה לא יתפוס". אבל כל מי שהיה לו קצת הגיון בראש וראה לראשונה את החשיפה של האייפון הראשון - הבין שזה 100 אחוז הכיוון אליו הולכים.
אני לא חושב שמסך מגע בפלאפון זה ברור יותר ממציאות מדומה, שהיא הרבה, הרבה, הרבה מעבר למשחקים.
מציאות מדומה הולכת לשנות אולי הרבה תחומים, אבל בתחום הבידור זה בגדר בטוח.
גם טאץ לא לכולם ויש לי חברים שעדיין חייבים מקלדת פיזית, כך גם יהיו אנשים שמקבלים סחרחורות וכאבי צוואר ומה לא... אבל הם יהיו ככל הנראה מיעוט זניח והטכנולוגיה לא רק תתפוס - היא תעשה מהפכה.

עד כאן פרסום בתשלום מאיגוד המציאות המדומה העולמי.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 28 ינואר 2014, 15:11

erezronen כתב:
וואו, מתי VR הפכה לכזאת באז וורד? באותה מידה בה יכול להיות שבעוד ארבע שנים כולנו נשחק על האוקולוס שלנו ולא נוכל לחזור למסכים דו ממדיים כך ישנה גם אפשרות שהטכנולוגיה הזאת תתברר כבעייתית מסיבות שונות (מחיר, בריאות או סתם משהו שלא באמת יעניין אף אחד) ותכשל כשלון חרוץ. נראה לי ממש ממש מוקדם מדי לתלות בה את סוף דור הקונסולות שהתחיל לפני חודשיים.

אורך הדור ייקבע לפי כמה סוני ומיקרוסופט יוכלו להאריך אותו ולשמור על הייפ, ולפי המצב הכלכלי של כל אחת מהן עוד 5-6-7 שנים. לצערי אני לא חושב שיעזור לנינטנדו לנסות לדחוף קונסולה חדשה באמצע הדור, גם אם הדור יהיה ארוך וזה יתן לה יתרון כזה או אחר מבחינת לוח הזמנים. לדעתי היא צריכה לעשות כמה החלטות יותר מהותיות באיך היא מתנהלת עם הפלטפורמות והמותגים שלה מאשר ללכת על פתרון יחסית קל, ״לירוק חומרה״ ולקוות שהפעם זה יעבוד.

נינטנדו יכולה תאורטית לשלב בפעם הבא ,נידת עם ניחת
הטכנולוגיה כבר קימת היום ,ועוד כמה שנים רק תיהיה טובה יותר

או במילים אחרות ,נידת עם חומרה מספיק חזקה ,אבל מסרסת את עצמה בנידות בגלל חום וזמן בטריה
אבל שמחברים אותה לתחנת עגינה ,שכמובן מחוברת לטלוויזיה ,מקבלים את כל העוצמה

משחקים והתוכנות ,יהיו אותם משחקים ותוכנות ,רק עם יותר פיצרים וגרפיקה טובה יותר ,שהמכשיר מחובר לתחנת עגינה
אין גם בעיה היום ללכת על סטנדרט חומרה שקים בPC

רק מסרסים מאוד מהירות שעון במעבד וליבה גרפית ,וסוגרים חלק מהליבות בנידות
כבר היום יש מעבדים משולבי ליבה גרפית לAMD ,שמריצים לא רע באטלפילד 4 וקריסס 3 ,וזה במחשב ,ולא בקונסולה יעודית

ואנחנו מדברים על עוד בערך 3 שנים אולי יותר
עד אז אפשר לשפר מאוד את הטכנולוגיה ,שתיהיה מספיק קרובה לPS4 במצב המסורס (הניד) ,והרבה יותר חזקה במצב הניח
כמובן שצריך יהיו למצוא פיתרון קירור נורמלי ולא יקר במצב של התחנת עגינה

אבל אני מעריך שזה יהיה אפשרי מאוד

ומבחינת נינטנדו וצד שלישי ,יהיה פיתוח רק לחומרה אחת ,אומנם 2 מצבים ,אבל אותה מערכת הפעלה ואותה חומרה
והכי חשוב ,רכיבים באותה טכנולוגיה כמו המאק\PC\PS4\סטים בוקס\XBO\וחלק מהטאבלטים

אחת מהבעיות הגדולות בWIIU ,זה של3DS יש הרבה בילעדים טובים ,ולWIIU כימאת ואין

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 28 ינואר 2014, 15:55

erezronen כתב:

יהיה נחמד לשמוע ארז מה לדעתך נינטנדו צריכה לעשות, עושה רושם שזה הטופיק הכי חם כרגע באינטרנט ולא ראיתי את דעתך, במיוחד שהיא נשמעת שונה מכל ההצעות ששמעתי עד עכשיו...

סמל אישי של המשתמש
erezronen
Warrior

הודעהעל ידי erezronen » 28 ינואר 2014, 17:57

bling כתב:יהיה נחמד לשמוע ארז מה לדעתך נינטנדו צריכה לעשות, עושה רושם שזה הטופיק הכי חם כרגע באינטרנט ולא ראיתי את דעתך, במיוחד שהיא נשמעת שונה מכל ההצעות ששמעתי עד עכשיו...

הלוואי וידעתי. באמת. נינטנדו הכניסה את עצמה לבור מאוד מאוד עמוק, ואני חושב שיהיה לה קשה מאוד לצאת ממנו. אני בספק מאוד גדול אם היא תצליח שוב להעלות את המותג שלה לכזה שיכול להתחרות ישירות בקונסולות של מיקרוסופט וסוני. זה נראה לי קרב אבוד מראש. אז אפשר לעשות מה שנינטנדו עשתה עד עכשיו - לנסות להוציא קונסולות שונות עם גימיק ולקוות שהוא יעבוד - אבל כמו שראינו עם ה-Wii U העניין הזה יכול להתרסק בדיוק כמו שזה יכול להתרומם, ובין כה וכה לא מדובר על משהו שאפשר להסתמך עליו לטווח ארוך.

אם אני כן מנסה לחשוב על דרכי פעולה שלדעתי יוכלו לבנות בסיס טוב לשיקום החברה, זה מה שעולה לי לראש:

1. הקמת תשתית אונליין ראוייה. שזה אומר חנות דיגיטלית מאוחדת, משחקים דיגיטליים שקשורים ליוזרים ולא לקונסולה, שרתים למשחקי אונליין וכמובן להוציא משחק נינטנדו אחד לפחות שהאונליין הוא הקטע העיקרי בו. אני מניח שעד עתה נינטנדו נמנעו מלעשות דבר כזה כי ביפן זה לא כל כך הולך - אבל חוסר האונליין לדעתי שורף אותם במערב וזה משהו שהם חייבים לטפל בו כבר פעם אחת כמו שצריך.

2. יותר משחקים דיגיטליים קטנים. היתה תקופה נהדרת של-3DS יצאו המון משחקי eshop קטנים וזולים של נינטנדו, שחלקם היו פשוט מצויינים (Pushmo ו-Harmoknight קופצים לי לראש. היו עוד). החנות הדיגיטלית של ה-Wii u היא סוס מת. יותר משחקים בלעדיים כאלה + להמשיך להשקיע במפתחי אינדי בשביל שיעלו גרסאות Wii U למשחקים שלהם יוכל להיות לא רע בכלל.

3. פרסום מאסיבי וטוב. אני לא יודע אם נינטנדו מתקמצנים בלשכור משרד פרסום טוב, אבל הם חייבים לעשות איפוס בקמפיין הנוכחי ולהתחיל קמפיין חדש לגמרי ל-Wii U. אריזה חדשה, מיתוג חדש, פרסומות חדשות. לנסות להקנות קצת סקסיות לפלטפורמה הזאת. להדגיש את מעט האקסקלוסיביים הטובים שיש לה (ויש לה! בסופו של דבר למי שקונה היום קונסולה יש כמה אפשרויות לא רעות בכלל לקנות. פשוט אף אחד לא יודע את זה). לפרסם את האקסקלוסיביים הבאים עלינו לטובה חזק יותר.

4. משחקים מסויימים לסלולר. בימים האחרונים נפוצות שמועות שנראות כמו כיוון נכון: משחקים קטנים וחינמיים עם המותגים של נינטנדו. זה יוכל להיות מצויין אם זה נכון.

5. לקנות סטודיו מערבי עם נסיון ועם קהל מעריצים ולתת לו פרוייקט aaa. או לשקם אם Retro ולתת להם להוציא משחק מערבי כמו Metroid Prime.

6. Cross Buy בין 3DS ל-Wii U. לא ריאלי שיקרה - אבל אם יקרה וודאי יגרום ליותר אנשים לקנות Wii U. ואם כבר אנחנו בקטע של פנטזיות: להפוך את ה-Virtual Console לשירות במנוי חודשי שכולל גישה לכל המשחקים, ולעשות אותו בלעדי ל-Wii U.

7. When all else fails -להוריד את המחיר של ה-Wii U ל-199 דולר (מקסימום להעיף את הוויבלט ולשים פרו קונטרולר במקום).

8. להתפלל ממש ממש חזק ולהיות עקביים בפעולות השיקום האלה.

העניין הוא שלפחות לפי ההסטוריה של נינטנדו - כנראה שמה שבפועל יקרה זה ששום דבר לא ישתנה, ואז פתאום עוד שלוש-ארבע שנים הם ישלפו איזה שפן בדמות גימיק מגניב מהכובע ושוב ירוויחו טריליונים על קונסולה משונה שתהיה להיט כמה שנים ותמלא להם את חשבון הבנק עד הנפילה הבאה.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 28 ינואר 2014, 18:53

אחלה הודעה ארז, בין הבודדות שראיתי שדובקות בהמשך הנסיונות להציל את ה Wiiu בלי לפנות לאפיקים קיצוניים אחרים עד לסוף הדור (חוץ ממיני גיימס בסלולר שזה לא הכי קיצוני), אני לא יודע עד כמה זה אפשרי לנסות לסחוב ככה שנים עד לדור הבא, אבל אם הייתי נינטנדו והולך על הכיוון הזה אין ספק שיש פה כמה טיפים הכרחיים בשבילם (את חלקם היא צריכה לעשות בלי קשר ל Wiiu גם)

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 28 ינואר 2014, 21:20

לנינטנדו יש מספיק כסף לגרור את הWIIU כמה שנים
גם חלק מההפסדים ,על בילעדים שימכרו חרא בWIIU ,יכולים בעתיד לאפוך לרווחים עם יצליחו בקונסולה הבא ,וימכרו את המשחקים האלו כפורטים לחדשה

חלק אפשר לדחוף גם כאוספים

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 29 ינואר 2014, 18:37

ובינתיים, בארץ ההגיון האינסופי של נינטנדו - הם מכחישים ומבטלים את השמועה שהייתה לגבי מכירת המשחקים הישנים לניידים של חברות "מתחרות".

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 29 ינואר 2014, 20:50

נינטנדו הכריזו שאיוואטה חתך את השכר שלו ב50% עד יולי, בעקבות הביצועים הרעים של החברה.
שיגרו מיאמוטו חתך את השכר ב30%, כמו גם מפתח בכיר נוסף, בשם גניו טאקדה.
שאר חברי הboard של החברה חתכו את השכר ב20%.

צעד שלא עוזר בפן הפרקטי, אבל נחמד לראות מנכ"ל של חברת ענק בקשיים שלוקח אחריות על הכשלונות שלו. זה נחמד, בעיקר לעומת התרבות המערבית, של העלות שכר בחברות שמתקשות להצליח.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 ינואר 2014, 12:50

האמת שיש לי משהו יותר טוב מהבאנדל 3DS ו-WIIU ארז, לזרוק לפח את השלט WIIU ולהכניס לחידוש הבא של ה3DS את הצ'יפ תקשורת שיש בין השלט WIIU והקונסולה. כלומר שהWIIU תמכר ב199$ בלי שלט מסך אלה שלט פרו רגיל ומי שרוצה שלט מסך פשוט יוכל להשתמש ב3DS שלו שממילא עף במליונים בכל רחבי העולם. אז באנדל של 3DS ו-WIIU יחד יכול להיות מדהים וזה גם סוגר את הפינה של הREMOTE PLAY בצורה יפה לדעתי. אולי אפילו אפשר לעשות את זה דו כיווני, משחקי 3DS יוכלו להציג על הטלביזיה דרך הWIIU.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 29 ינואר 2014, 22:12

אבל אז מפתחים לא יעשו שום אופציה למסך השני, כי לא לכולם יש 3DS וחבל על זמן הפיתוח... גם הקישוריות בטוח לא תעבוד טוב, בעיקר כי ה3DS לא בנוי לזה כמו שצריך וכמובן בגלל שנינטנדו. ;)

שחר, זה בהחלט יפה לראות אותם לוקחים אחריות, אבל בשנות ה-70 הם היו אפילו מבצעים חרקירי אם לא היו עומדים בציפיות... יפנים זה עם מושלם ^_^

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 ינואר 2014, 14:54

Laskin כתב:אבל אז מפתחים לא יעשו שום אופציה למסך השני, כי לא לכולם יש 3DS וחבל על זמן הפיתוח... גם הקישוריות בטוח לא תעבוד טוב, בעיקר כי ה3DS לא בנוי לזה כמו שצריך וכמובן בגלל שנינטנדו. ;)

שחר, זה בהחלט יפה לראות אותם לוקחים אחריות, אבל בשנות ה-70 הם היו אפילו מבצעים חרקירי אם לא היו עומדים בציפיות... יפנים זה עם מושלם ^_^

אף משחק לא משתמש במסך השני היום כך שזה לא ממש יהיה שונה. זאת הסיבה שקל להפטר מהשלט מסך, שום דבר לא משתמש בו מתוך הגדרה של המערכת כי כל משחק אתה יכול להעביר למצב משחק על הטאבלט בלבד ולכן אתה לא יכול לחייב טאבלט היום במשחקי WIIU. בנושא הלאג, אמרתי כבר בפוסט המקורי שהם צריכים להכניס לאיטרציה הבאה של ה3DS (אם זה הLITE או איך שלא יקראו לו) את השבב תקשורת שיש היום בשלט שמדבר עם הWIIU וכך תקבל לאג זהה לגמרי לזה של השלט. מה שכן צריך הוא סטיק ימני שאם אני לא טועה עדין אין באף גרסה של ה3DS אבל אם נדרש דגם LITE חדש אז הם כבר יכולים להוסיף עליו את הסטיק הימני שכולם כל כך רוצים וחלק מהמשחקים אפילו מנצלים.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 29 ינואר 2014, 23:03

אני לא מתווכח לגבי הפונקציונליות של השלט הדבילי הזה, אלא מציין עובדה ששום מפתח (כמעט) לא יתחיל פתאום להשתמש בזה בגלל שאפשר לקשר עם ה3DS. זה כמו ש"אפשר להשתמש בזה עם קינקט", בגלל שזה לא היה חובה - לא ממש התייחסו אליו, וכמו שאני לא מצפה ליותר מדי משחקים שישתמשו בSECOND SCREEN כמו עם הגלאס ב360/ONE או עם הויטה/אייפון בPS3/4 - כך אני לא מצפה שזה יהיה משהו שמפתחים ישתמשו בו גם כאן.
לבטל את המסך לחלוטין - ברור שכן, ולא להחליף את זה בשום דבר, למרות שלתת את האופציה לא מזיק, אבל שיעשו את זה כמו סוני ומיקרוסופט - לכל מכשיר נייד, אחרת זה באמת מוגבל מאוד ושוב לא שימושי.
חוץ מזה, אם אתה רוצה לעשות את זה רק למכשירים עתידיים ומעודכנים של ה3DS שיכללו צ'יפ ייעודי - אתה בכלל מצמצם את קהל המשתמשים. זה חסר כל הגיון...

נראה לי שאנשים פה מציעים פתרונות שמתאימים לנינטנדו לעשות, במקום משהו שיעשה להם באמת טוב ^_^

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 ינואר 2014, 16:05

Laskin כתב:אני לא מתווכח לגבי הפונקציונליות של השלט הדבילי הזה, אלא מציין עובדה ששום מפתח (כמעט) לא יתחיל פתאום להשתמש בזה בגלל שאפשר לקשר עם ה3DS. זה כמו ש"אפשר להשתמש בזה עם קינקט", בגלל שזה לא היה חובה - לא ממש התייחסו אליו, וכמו שאני לא מצפה ליותר מדי משחקים שישתמשו בSECOND SCREEN כמו עם הגלאס ב360/ONE או עם הויטה/אייפון בPS3/4 - כך אני לא מצפה שזה יהיה משהו שמפתחים ישתמשו בו גם כאן.
לבטל את המסך לחלוטין - ברור שכן, ולא להחליף את זה בשום דבר, למרות שלתת את האופציה לא מזיק, אבל שיעשו את זה כמו סוני ומיקרוסופט - לכל מכשיר נייד, אחרת זה באמת מוגבל מאוד ושוב לא שימושי.
חוץ מזה, אם אתה רוצה לעשות את זה רק למכשירים עתידיים ומעודכנים של ה3DS שיכללו צ'יפ ייעודי - אתה בכלל מצמצם את קהל המשתמשים. זה חסר כל הגיון...

נראה לי שאנשים פה מציעים פתרונות שמתאימים לנינטנדו לעשות, במקום משהו שיעשה להם באמת טוב ^_^

להסיר את השלט זה הבסיס, לתת להשתמש ב3DS יכול לעבוד יופי כתחליף שלט למי שירצה. לתת ל3DS ולWIIU יכול להיות פיצ'ר די חזק לWIIU בשביל אנשים שיש להם 3DS שזה קהל לא קטן ויהיה מליונים. אפילו אם לא שמים את הצ'יפ ב3DS אפשר לעשות את זה דרך הWIFI וזה יעבוד יותר טוב מהREMOTE PLAY של הויטה.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 29 ינואר 2014, 16:10

ובנתיים, השימוש של טרופיקל פריז בשלט: מסך ריק. LOL. לכו הביתה, נינטנדו. מי היה מאמין שבסוף לווימוט ושליטת התנועה המעפנה הייתה יותר צידוק להתקיים מאשר מסך כחלק מהשלט. דוגמה מושלמת לדחיפת גימיק בלי שום מחשבה לגבי השימוש והתועלת.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 30 ינואר 2014, 02:28

Nigga כתב:תצליח שוב? הם מעולם לא הצליחו. ה Wii אמנם הצליחה בתור צעצוע שמנגן משחקים בלעדיים אבל היא מעולם לא הייתה בכלל באותה תחרות עם ה PS3 וה 360.
גם כשהיא קיבלה משחקים מצד ג' הם לא היו אותם משחקים, הם היו מעין ספין אופים מעפנים שגם ככה לא מכרו. ה Wii הייתה כמו צעצוע של Toys R Us, לקרוא לה קונסולה זה מגוחך.
נינטנדו כנראה החליטה שהיא לא מעוניינת למכור צעצועים כי אין לצעצועים קהל נאמן והשיקה את ה Wii U. אבל לא רק שהיא נזכרה מאוחר מדי, החומרה של הקונסולה הזו לא שווה יריקה.
עכשיו נינטנדו תקועה עם קופסה שאמנם אפשר לקרוא לה קונסולה עם פרצוף ישר, אבל אף אחד לא יודע מה לעשות איתה ולאיזה דור היא שייכת. מסתבר שיש יותר מדרך אחת לאבד תמיכה מצד ג'.

לא הגזמנו קצת ?
לWII היו כמה מישחקים מאוד טובים ,לא מספיק ,נכון ,אבל היו פנינות פה ושם
כולל כמה של צד שלישי

בעניין הWIIU עשו כמה טעויות גדולות ,חלק יכולים לפתור וחלק לא
אני יתן לך דוגמה של דבר שבקלות אפשר לפתור ,וזה זמינות המשחקים והמחיר בחנות רשת של נינטנדו
יש משחקים שבקושי מוכרים ,הקונסולה בקושי מוכרת ,אבל הרבה מישחקים עדין במחיר מפוצץ

בענין המסך שהרבה פה בוכים אליו -להוריד את המסך בשלב הזה יהיה טיפשי מאוד ,וכן יש מישחקים שעושים בו שימוש ,ומחיבים אותו
לגו סיטי אנדרקובר \נינטנדו לאנד \ועוד מישחקים מחיבים את השלט הזה
החנות הווירטואלית של נינטנדו מחיבת את השלט
כל מישחק שמצריך מצלמה מחיב את השלט
ויש גם את ענין המיקרופון בשלט שלא יודע עם יצא כבר משחק שמחיב את זה

יש מישחקים שאין אפשרות לשחק בהם עם הפרו קונטרולר או הWIIמוט

אתם מדברים בעצם על משהו דומה לויטה TV ,שלדעתי בשלב הזה זה כבר טיפשי מידי ,ולא ראיתי את הויטה TV נחטפת מהמדפים ,למרות המחיר הזול

נינטנדו צריכה להוזיל עלויות ,זה נכון מאוד
למכור בזול יותר חומרה ותוכנה -נכון מאוד

אבל תיזכרו שזה לוקח זמן ,הורידו את הפרימיום ל300$ וזרקו את הבסיס
עוד הורדה של 50$ והוספת מישחק מבוקש לחבילה יכול לעזור מאוד

קונסולה חדשה בשלב הזה זה מגוכח ,כי כרגע נינטנדו מיסתגלת לעידן הHD ,וראינו כמה זמן זה לוקח לציוותי פיתוח שלה

נינטנדו גם צריכים הרבה פירסום ,היה המון היפ על הXBO וPS4 ,ככה שלא היה הגיוני לפרסם בהשקה שלהם
אבל עם הוצאת מאריו קארט החדש ,זה הזמן המתאים

המטרה של נינטנדו צריכה להיות צנועה מאוד ,לעבור קודם כל 10 מיליון יחידות
כרגע עם 4-5 ,כניראה גם מישחקי צד ראשון מבוקשים מפסידים
ככל שקהל היעד הפוטנציאלי יגדל ,מישחקי צד ראשון יפסידו פחות או יהיו ריווחים ,וזה מאוד יעזור להם לגרור את הקונסולה מספיק זמן
ולהראות ללקוחות שהם לא נוטשים ספינה כמו סגה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 ינואר 2014, 19:22

Kazz כתב:ובנתיים, השימוש של טרופיקל פריז בשלט: מסך ריק. LOL. לכו הביתה, נינטנדו. מי היה מאמין שבסוף לווימוט ושליטת התנועה המעפנה הייתה יותר צידוק להתקיים מאשר מסך כחלק מהשלט. דוגמה מושלמת לדחיפת גימיק בלי שום מחשבה לגבי השימוש והתועלת.

עוד דוגמה למה צריך להעיף את השלט לזבל ולמכור את הקונסולה ב199$.

לאסקין, אני אחדד. אם זורקים את השלט מהחבילה אז אין מה למכור את השלט הזה יותר. בנפרד הוא עולה 150$ שזה פחות או יותר המחיר של ה3DS (נדמה לי שהמחיר שלו זה 175$). במקום למכור את השלט למשתמשי הWIIU כאביזר עדיף להם באותו מחיר למכור את ה3DS שנמכר ברווח באותו מחיר ופותח את הקונים שלו לעולם שלם של בזבוזים על ה3DS (קנית משחקים וכדומה) שיכניסו לנינטנדו יותר כסף. בנוסף אנשים שיש להם כבר 3DS יראו בWIIU ערך נוסף בזה שהיא תריץ את המשחקי 3DS שלהם על הטלביזיה וגם ה3DS עצמה תוכל להזרים משחקי WIIU כשהם שוכבים להם במיטה עם ה3DS.

הWIIU משפרת משמעותית מכירות כי היא נמכרת ב199$ במקום 299$, בעלי ה3DS מקבלים ערך מוסף מהWIIU ובעלי הWIIU מקבלים ערך מוסף מה3DS. זה סוג של WIN WIN לנינטנדו מכל הכיוונים.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 106 אורחים