ת'רד נינטנדו 3.0: Once more with feeling

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

kririn
Sage

Re: ת'רד נינטנדו 3.0: Once more with feeling

הודעהעל ידי kririn » 04 פברואר 2014, 22:56

הם לא אישרו -הם רמרו שהם מקווים שזה מה שיקרה
והסבירו שקשה לעשות היום פורטים בין ה3DS לWIIU והאפך ,בגלל חומרה ומערכת הפעלה שונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 05 פברואר 2014, 09:35

מדהים. כאילו מישהו הפתיע אותם בנתונים הטכניים וההבדלים בין ה3DS לWII U והם לא יכלו להתכונן לזה טוב יותר...

MagmaJet
Trainee

הודעהעל ידי MagmaJet » 05 פברואר 2014, 11:38

kririn כתב:הם לא אישרו -הם רמרו שהם מקווים שזה מה שיקרה
והסבירו שקשה לעשות היום פורטים בין ה3DS לWIIU והאפך ,בגלל חומרה ומערכת הפעלה שונה

איפה כתוב שהם מקווים?

It of course does not mean that we are going to use exactly the same architecture as Wii U, but we are going to create a system that can absorb the Wii U architecture adequately. When this happens, home consoles and handheld devices will no longer be completely different, and they will become like brothers in a family of systems.

תמונה

הם אמרו שהם מתכננים ליצור 2 מכשירים, אחת נייחת ואחת ניידת שלא יהיו שונים לחלוטין בשביל שתהיה ספריה אחידה לשניהם
ושלא יהיה מצב שאחד יסבול מחוסר תמיכה והשני ייהנה מהתמיכה (כמו עכשיו עם 3DS וWII U או PS VITA וPS4).

זה יהיה מסקרן לראות באמת מה יהיה עם היורש של 3DS, בהנחה שהיורש של ווי U יהיה ברמה של PS4 או XBO אז גם היורש של 3DS צריך להגיע לכמעט רמות כאלה, מצב זה יגרום להרבה שפיכת כסף על פיתוח קונסולה מסוג זה. שלא נדבר שהוא גם עלול להיות
מתומחר במחיר גבוה מאוד אז אני חושב שהאופציה הריאלית משהו בכיוון בין ווי U לPS4 או XBO אבל אז יצאו כבר מתחרות שייהנו מתמיכה יותר טובה של צד ג'..

אני חושב שהכי הגיוני מנינטנדו זה לקנות/לחבור לחברה בקשיים כלכליים, האפשרות המתאימה ביותר היא קפקום שנמצאת בקשיים כלכליים. לקפקום יש הרבה כותרים שחלקם מאוד פופולארים במערב וחלקם ביפן (כמו RE וMH בהתאמה)
אני חושב שבזכות זה אז נינטנדו תוכל לבסס את מעמדה במערב.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 05 פברואר 2014, 12:00

הכל תלוי מתי זה יקרה... עוד 5 שנים או עוד גג שנה מעכשיו - מעולה. איפהשהו באמצע - איום ונורא.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 05 פברואר 2014, 12:32

המון תוכניות ותכנונים אצל נינטנדו בזמן האחרון, באמת מעניין מאוד איך החברה תראה עוד כמה שנים.

והכיוון הרפואי שהם לוקחים קצת צריך להדאיג את מעריצי נינטנדו לא? הרי ה Wii לפחות ע"פ לא מעט כתבות שראיתי בנושא ממש השתלב בצורה נהדרת בעולם הרפואי וכבר ניתן למצוא אותו במחלקות פיזיותרפיה שונות, פגועי מוח למיניהם, מוטוריקה, בבתי אבות וכו', אפילו מוסדות שונים בישראל משתמשים בו למטרות רפואיות שונות, שלא לדבר על WIIFIT ומוצרי כושר אחרים שגם הצליחו כמוצרי לייף סטייל שכאלו, זאת אומרת אולי נינטנדו באמת יכולה להצליח בתחום בענק ולמצוא אוקיאנוס כחול חדש.

ואם היא תעשה את זה, אתם חושבים שעדיין יעניין אותה גיימינג מסורתי בכלל?
היא תטרח לייצר מריו או זלדה חדשים שמכניסים לה עשירית מהרווחים במקום לחשוב על תוכנות נוספות שיכולות לשמש את עולם הרפואה או סגנון החיים?
לי זה נראה כיוון מדאיג שיכול להוביל אותה ליציאה משוק המשחקים המסורתי.

MagmaJet
Trainee

הודעהעל ידי MagmaJet » 05 פברואר 2014, 15:50

היא כנראה תמשיך להתעקש להכניס גימיק בכיוון הרפואי
הבסיס של רעיון שהם אמרו כבר קיים בסמארטפונים וטאבלטים (כמו אייפון ואייפד)
אז קרוב לוודאי שהם ירצו להכניס גימיק לשני המכשירים שלהם...

אבל אני מקווה שיש להם תוכניות לרכישת חברת צד ג' כי זה הרבה יותר מושך ומעניין בעיניי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 פברואר 2014, 16:22

התוכנית של ניידת ונייחת עם אותה חומרה נשמע לי פריקי לגמרי. כלומר לא בדיוק פריקי אם הנייחת תהיה בכוח דור קודם כמו תמיד אבל אז שוב הם יעשו את אותה טעות קלאסית. לפחות זה אומר שיצאו לכל אחת מהקונסולות האלה איזה 10 בלעדיים די גדולים כל שנה שזה גם משהו.

אם הייתי נינטנדו הייתי לפחות מנסה לעשות את זה X86 ואז לפתח את זה כמו משחק PC. כולמר שגרסת הנייחת תהיה בהגדרות HIGH ב1080P והגרסת ניידת תהיה בהגדרות מדיום ב720P או משהו כזה.
We're just normal men. We're just innocent men

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 05 פברואר 2014, 19:07

אז גם היורש של 3DS צריך להגיע לכמעט רמות כאלה, מצב זה יגרום להרבה שפיכת כסף על פיתוח קונסולה מסוג זה. שלא נדבר שהוא גם עלול להיות
מתומחר במחיר גבוה מאוד אז אני חושב שהאופציה הריאלית משהו בכיוון בין ווי U לPS4 או XBO אבל אז יצאו כבר מתחרות שייהנו מתמיכה יותר טובה של צד ג'..

הטכנולוגיה מתפתחת מאוד מאוד מהר
כבר היום יש לך טאבלטים עם מעבדי אטום ,שמריצים WIN8 ,באיזה 500$ בחול
ומעבדי אטום וכרטיסי גרפיקה מתפתחים כל הזמן

500$ זה יותר מדי יקר ליורש ל3DS ,אבל נגיד 250$ לקונסולה נידת שאתה יודע שכל משחק נינטנדו זמין לה בשנים הקרובות (גרסאות עם גרפיקה פחותה מהניחת -אבל אותם משחקים )
זה לא משהו שהיתה קונה ?

במיוחד שהקונסולה הזאת תיהיה מוצפת משחקי צד ראשון ושני איכותים
גם קור גם קזואל

תחשבו גם נגיד לא על אינטל ואטום -אלה על AMD והמשולבים שלה
אני מעריך שAMD כבר עובדת על מזעור הרכיבים שהיא מוכרת לPS4\XBO
תחשבו נגיד עוד 3 שנים ,מה הם יכולים להשיג עם זה

מספיק אפילו שיצליחו לדחוף חצי מכוח החישוב של הPS4 ליורשת של ה3DS
וזה כבר יאפשר המון פורטים ,וקלות פיתוח
יכול להיות יורשת לWIIU עם כוח חישוב כפול מהPS4 עוד 4 שנים ,וליורשת של ה3DS חצי מזה
אבל אותה משפחה חומרתית ,אותה מערכת הפעלה ,וממשק דומה

כמו שדרקו אמר מבוסס X86 ,רצוי גם מערכת הפעלה מבוססת FBSD ,עם שינוים שנינטנדו תכניס
זה יאפשר לדחוף אפליקציות בקלות ,בגלל תאימות מסוימת של FBSD בלינוקס

תמיכה אחורית יצתרכו לנטוש ,או לחלופין למכור תוסף חומרתי לתאימות אחורית
או שפשוט חלק ירוץ באמולטור וחלק לא

בגלל שרוצים לחבר מערכת הפעלה וחומרה בין 2 הפלטפורמות ,זה פשוט יסבך ענינים ועלויות
להשאיר תמיכה אחורית בדור הבא

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 פברואר 2014, 07:15

kririn כתב:
הטכנולוגיה מתפתחת מאוד מאוד מהר
כבר היום יש לך טאבלטים עם מעבדי אטום ,שמריצים WIN8 ,באיזה 500$ בחול
ומעבדי אטום וכרטיסי גרפיקה מתפתחים כל הזמן

500$ זה יותר מדי יקר ליורש ל3DS ,אבל נגיד 250$ לקונסולה נידת שאתה יודע שכל משחק נינטנדו זמין לה בשנים הקרובות (גרסאות עם גרפיקה פחותה מהניחת -אבל אותם משחקים )
זה לא משהו שהיתה קונה ?

במיוחד שהקונסולה הזאת תיהיה מוצפת משחקי צד ראשון ושני איכותים
גם קור גם קזואל

תחשבו גם נגיד לא על אינטל ואטום -אלה על AMD והמשולבים שלה
אני מעריך שAMD כבר עובדת על מזעור הרכיבים שהיא מוכרת לPS4\XBO
תחשבו נגיד עוד 3 שנים ,מה הם יכולים להשיג עם זה

מספיק אפילו שיצליחו לדחוף חצי מכוח החישוב של הPS4 ליורשת של ה3DS
וזה כבר יאפשר המון פורטים ,וקלות פיתוח
יכול להיות יורשת לWIIU עם כוח חישוב כפול מהPS4 עוד 4 שנים ,וליורשת של ה3DS חצי מזה
אבל אותה משפחה חומרתית ,אותה מערכת הפעלה ,וממשק דומה

כמו שדרקו אמר מבוסס X86 ,רצוי גם מערכת הפעלה מבוססת FBSD ,עם שינוים שנינטנדו תכניס
זה יאפשר לדחוף אפליקציות בקלות ,בגלל תאימות מסוימת של FBSD בלינוקס

תמיכה אחורית יצתרכו לנטוש ,או לחלופין למכור תוסף חומרתי לתאימות אחורית
או שפשוט חלק ירוץ באמולטור וחלק לא

בגלל שרוצים לחבר מערכת הפעלה וחומרה בין 2 הפלטפורמות ,זה פשוט יסבך ענינים ועלויות
להשאיר תמיכה אחורית בדור הבא

הנייחת צריכה להיות לפחות פס4/ONE אם היא יוצאת בשנתיים-שלוש הקרובות ואם היא יוצאת מאוחר יותר היא תצטרך להיות לפחות קרובה לפס5 ולTWO (חה חה). לעולם לא יהיה לך מכשיר נייד שקרוב לכוח של קונסולה נייחת ועוד אחד שזול ממנה. המכשיר הנייד יהיה חייב להיות לפחות דור מאחורי הנייח והנייח חייב להיות שווה ערך לדור שקיים באותו רגע בשוק אחרת שוב פעם הם לא רלוונטים (לא כי הנייד יהיה חלש מדי, כי החזון זה שני מכשירים שמריצים אותו דבר).

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 05 פברואר 2014, 23:25

נו מה אתה רוצה ?
אמרתי נידת יורשת -חצי כוח מהPS4
ניחת יורשת -פי 2 מהPS4 (מדובר על עוד 3 שנים ומדברים על AMD )

הבעיות בנידות זה בעיקר בטריה ,ופליטת חום ,לא גודל הציפ עצמו שגם ככה קטן מספיק וקל מספיק

בכל מקרה זה אומר אפרש של פי 4 לטובת הניחת -אבל אותם משחקים דור קים ,בנידת ברזולוציה ופליטרים נמוכים יותר
בכל מקרה נחכה לראות מה יקרה ,אישית אני חושב שזה טעות מבחינת נינטנדו לדבר על הנושא כרגע
גם כי זה יהיה טעות להוציא יורשות מוקדם ,וגם כי נינטנדו לא מוכנה להוציא בקרוב אף יורשת מבחינת משחקים ומערכת הפעלה

נינטנדו צריכה להתמקד באיך לעשות את הWIIU ריווחי ,וגם להרוויח מה3DS שעברה 40 מיליון יחידות

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 פברואר 2014, 00:09

אתה מנותק לגמרי, ה3ds יצאה כשה360 הייתה בת 6 והיא בכוח אולי של גיי קיוב בנדיבות, חומרה שהייתה בת 10 כשהיא יצאה. אם הניידת הבאה של נינטנדו מתקרבת ל360 זה יהיה נס אז אתה מדבר על פי 5 מה360? ברצינות?

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 06 פברואר 2014, 08:25

אני מדבר על נידת של 250$
הסילד של הנווידה בערך במחיר הזה ,ומכילה טאגרה 4
ואני מדבר אתך על עוד 3 שנים

תחשוב על זה שטאגרה K1 חזקה יותר מהPS3\360 ,ותחשוב מה יהיה זמין עוד 3 שנים
שה3DS יצא לא היתה עוד קפיצה משמעותית -ביצועים יחסית למחיר
הויטה שנה אחרי זה כבר נתנה הרבה יותר ביצועים

נכון הK1 מבוססת ARM ,ולא חושב שזה יהיה רעיון טוב לישתמש במבוססי ARM ,עם נינטנדו רוצה 2 פלטפורמות תואמות
אבל גם אינטל וגם AMD כל הזמן בהתקדמות בתחום הזה

ולמה יקנו ב250$ בהשקה אתה שואל ? ,כי כל משחקי נינטנדו יהיו זמינים ,והמון תמיכה מצד שלישי ,ואפליקציות מאוד טובות

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 פברואר 2014, 12:16

kririn כתב:אני מדבר על נידת של 250$
הסילד של הנווידה בערך במחיר הזה ,ומכילה טאגרה 4
ואני מדבר אתך על עוד 3 שנים

תחשוב על זה שטאגרה K1 חזקה יותר מהPS3\360 ,ותחשוב מה יהיה זמין עוד 3 שנים
שה3DS יצא לא היתה עוד קפיצה משמעותית -ביצועים יחסית למחיר
הויטה שנה אחרי זה כבר נתנה הרבה יותר ביצועים

נכון הK1 מבוססת ARM ,ולא חושב שזה יהיה רעיון טוב לישתמש במבוססי ARM ,עם נינטנדו רוצה 2 פלטפורמות תואמות
אבל גם אינטל וגם AMD כל הזמן בהתקדמות בתחום הזה

ולמה יקנו ב250$ בהשקה אתה שואל ? ,כי כל משחקי נינטנדו יהיו זמינים ,והמון תמיכה מצד שלישי ,ואפליקציות מאוד טובות

כמה עלה ה3DS בשיגור?
נכון, 250$.
איזו חומרה הייתה בו?
נכון, בקושי גיימקיוב שהיה בן 10 כשהיא יצאה.

כמה עלה הWIIU?
נכון, 300$.
איזה חומרה הייתה בו?
נכון, חומרה בת 7 של 360.

כמה עלה הWII?
נכון 250$.
איזה חומרה הייתה בו?
נכון, חומרה של קיוב בת 6 שנים.

אז איך אתה עושה רצף של הקשות לוגיות שמגיעות לזה שנינטנדו תוציא ניידת שמתקרבת אפילו לחצי פס4 ב15 שנים הקרובות?
אולי היורש של הVITA עוד 5 שנים יהיה חצי פס4, אולי.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 06 פברואר 2014, 13:03

ככל שהחומרה שהם ישימו תהיה יותר מתקדמת - כך הסיכון להפסדי ענק יהיה גדול יותר.
אני חושב שהם צריכים "ללכת על בטוח" - להוציא פאקינג קונסולה נורמלית, בלי גימיקים, עם תמיכה מעולה של צד ג', חומרה חזקה, אך לא כזו שתגרום להם למכור אותה ב-600 דולר אם לא ירצו להפסיד הון, וכמובן משחקים מעולים של נינטנדו, כבר בשיגור.
כל משחק שהם הוציאו כבר הוציאו לWII U - להקים צוותים שיעשו אותם בצורה מושקעת מאוד לקונסולה הבאה ושיהיו מוכנים לשיגור, כמו כן - להפסיק את ההפקה של זלדה, מריו וכל המשחקים הגדולים עם ערכי ההפקה היקרים, ולהתחיל לעשות אותם בלעדיים לדור הבא.
להקים צוות ענק ומיומן שיהפוך את האונליין שלהם לדבר הכי טוב ופשוט שהיה אי פעם בתחום המשחקים. אני מאמין שנינטנדו מסוגלת לעשות זאת אם תעשה זאת מעכשיו ותקבל ייעוץ מחברות מערביות.
כל זה - רק בעוד ארבע או חמש.
עד אז - שוב, להוציא מלא משחקים ישנים לניידים של כל החברות. מה יקרה אם מריו RPG יצא לאייפד? רק ערימות של כסף. וזה במקום כל הכסף שלא יראו כבר מהWII U.
וכמובן, במקביל - להתרכז במאני מייקר הגדול שלהם - ה3DS.

הם בעצם כבר הודו בדברים האחרונים שלהם שהWII U מתה, גם מבחינתם. גם אם לא במלים האלה. אז להוציא עכשיו משחק זלדה/מריו מושקע (או עוד שנתיים מעכשיו), ואחר כך שוב להוציא קונסולה עם פורט שלו - לא יגרום לאנשים לרוץ לקנות את הקונסולה.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 06 פברואר 2014, 13:54

Laskin כתב:ככל שהחומרה שהם ישימו תהיה יותר מתקדמת - כך הסיכון להפסדי ענק יהיה גדול יותר.
אני חושב שהם צריכים "ללכת על בטוח" - להוציא פאקינג קונסולה נורמלית, בלי גימיקים, עם תמיכה מעולה של צד ג', חומרה חזקה, אך לא כזו שתגרום להם למכור אותה ב-600 דולר אם לא ירצו להפסיד הון, וכמובן משחקים מעולים של נינטנדו, כבר בשיגור.
כל משחק שהם הוציאו כבר הוציאו לWII U - להקים צוותים שיעשו אותם בצורה מושקעת מאוד לקונסולה הבאה ושיהיו מוכנים לשיגור, כמו כן - להפסיק את ההפקה של זלדה, מריו וכל המשחקים הגדולים עם ערכי ההפקה היקרים, ולהתחיל לעשות אותם בלעדיים לדור הבא.
להקים צוות ענק ומיומן שיהפוך את האונליין שלהם לדבר הכי טוב ופשוט שהיה אי פעם בתחום המשחקים. אני מאמין שנינטנדו מסוגלת לעשות זאת אם תעשה זאת מעכשיו ותקבל ייעוץ מחברות מערביות.
עד אז - שוב, להוציא מלא משחקים ישנים לניידים של כל החברות. מה יקרה אם מריו RPG יצא לאייפד? רק ערימות של כסף. וזה במקום כל הכסף שלא יראו כבר מהWII U.

הם בעצם כבר הודו בדברים האחרונים שלהם שהWII U מתה, גם מבחינתם. גם אם לא במלים האלה. אז להוציא עכשיו משחק זלדה/מריו מושקע (או עוד שנתיים מעכשיו), ואחר כך שוב להוציא קונסולה עם פורט שלו - לא יגרום לאנשים לרוץ לקנות את הקונסולה.

נשארה כמות קטנה של קהל מעריצים נאמן לנינטנדו. הכמות הקטנה הזאת קנתה את הWIIU בשנתה הראשונה.
מה שאתה מציע זה להגיד ללקוחות הכי נאמנים של ניטנדו "לכו תזדיינו. אנחנו הולכים לזרוק אתכם לעזאזל ונחזור בעוד 4-5 שנים. צ'או".

אני לא בטוח שזה רעיון מוצלח כל כך.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
erezronen
Warrior

הודעהעל ידי erezronen » 06 פברואר 2014, 13:57

Nucleus_Dawn כתב:
נשארה כמות קטנה של קהל מעריצים נאמן לנינטנדו. הכמות הקטנה הזאת קנתה את הWIIU בשנתה הראשונה.
מה שאתה מציע זה להגיד ללקוחות הכי נאמנים של ניטנדו "לכו תזדיינו. אנחנו הולכים לזרוק אתכם לעזאזל ונחזור בעוד 4-5 שנים. צ'או".

אני לא בטוח שזה רעיון מוצלח כל כך.

יותר מכך. ההצעה של לאסקין אומרת שנינטנדו בעצם צריכה לעשות גיימקיוב 2. למה אסטרטגיה שלא עבדה אז תעבוד היום?

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 06 פברואר 2014, 13:58

אני אומר הכל שטויות. לנינטנדו יש את המותגי גיימינג הכי חזקים בשוק, הטעות שלהם נסובה סביב מחיר שערורייתי של 350 דולר. נינטנדו צריכה להישאר בממלכת ה250 ברווח-200 ללא רווח אם יש בעיות במכירות. כמובן שבלי קשר לכלום רצוי שיוציאו את האצבע מהתחת ויסדרו את כל נושא האונליין שלה.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 06 פברואר 2014, 14:20

swiss-the-engine כתב:אני אומר הכל שטויות. לנינטנדו יש את המותגי גיימינג הכי חזקים בשוק, הטעות שלהם נסובה סביב מחיר שערורייתי של 350 דולר. נינטנדו צריכה להישאר בממלכת ה250 ברווח-200 ללא רווח אם יש בעיות במכירות. כמובן שבלי קשר לכלום רצוי שיוציאו את האצבע מהתחת ויסדרו את כל נושא האונליין שלה.

יש בזה משהו.
הייתי קונה WIIU בכיף ב200 דולר.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 06 פברואר 2014, 14:32

Nucleus_Dawn כתב:
יש בזה משהו.
הייתי קונה WIIU בכיף ב200 דולר.

ברור שהיית קונה כי אתה יודע להעריך משחקים ואתה יודע שלנינטנדו יש משחקים בקאליבר גבוהה שלא ניתן להשיג במקום אחר ובנוסף (ולא פחות חשוב) הם כולם שונים מהסטייל המאצואיסטי הכללי של התעשייה.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 06 פברואר 2014, 23:08

erezronen כתב:
יותר מכך. ההצעה של לאסקין אומרת שנינטנדו בעצם צריכה לעשות גיימקיוב 2. למה אסטרטגיה שלא עבדה אז תעבוד היום?

הגיימקיוב היה הרבה דברים, אבל הוא לא היה קל לפיתוח ולא היו לו ממש משחקים טובים חוץ מווינד ווייקר ומטרויד פריים. לא ההתחלה החזקה שאני מדבר עליה וחשוב מכך - הוא לא היה מתקדם בהרבה מהמתחרים. אני מציע מכשיר מתקדם יותר וקל מאוד לפיתוח.
הקיוב לא קיבל את תמיכת צד ג' שהיה מקבל לו היה מתואם עם ארכיטקטורת הPS2, למשל.
לגבי ה"לכו תזדיינו" - הם כבר אומרים את זה, פשוט לא מפורשות. הם בערך הכריזו עכשיו על קונסולה חדשה שתצא בשנים הקרובות, פשוט במלים מעורפלות.
אני מציע שאפילו יציעו תכנית שדרוגים ומי שמביא WII U יקבל משחקים בחינם לקונסולה הבאה או משהו... פיצוי כלשהו.
ואני לא אומר לא להוציא שום משחק, אלא שישמרו את ה-AAA להשקת המכשיר הבא.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 06 פברואר 2014, 23:15

אני לא הייתי קונה כי אני לא אוהב להשקיע במוצר שאני לא מאמין בעתיד שלו.. אולי אקנה משומש בסוף הדור ואשלים את הקלאסיקות, כך שאולי אשלם 200 דולר, אבל על מכשיר עם 20 משחקים.
זה לא שאין כל חודש לפחות משחק אחד שאני מחכה לו. יש לי מה לעשות עם הכסף כרגע.

חוץ מזה, לקנות קונסולה עם משחק או שניים לא מביא לנינטנדו כסף, בטח לא אם היא מוכרת את המכשיר בהפסד. אני לא חושב שהם יכולים לרדת ל-200 דולר עם השלט עדיין, מבלי להפסיד טיפה. או מקסימום הם לא ירוויחו. לא רואה איך זה עוזר להם.
הרי אני לא חושב שאתה תקנה את מריו פארטי 14 במקום את התותחים שיוצאים בכל חודש על הקונסולות החדשות, וגם אם תקנה את זלדה הבא במקום גירס הבא - אז יופי, משחק אחד בשלוש שנים.
ברור שיהיו פה ושם אנשים שכן יעשו זאת, אבל אני לא חושב שמכאן תבוא ישועה כלשהי.
זה מוות בכל מקרה, ולא משנה אם נחפור מטר וחצי או עשר מטר מתחת לאדמה... הדור הזה אבוד. הם יכולים לצמצם הפסדים, אבל אני לא חושב שזה אפשרי ללא פגיעה בדור הבא שלהם (ע"י כך שהם ישגרו אותו עם פורטים ושוב שום דבר לא יהיה מרשים באמת בשיגור, ומאחר וזה יהיה בשיא הדור הנוכחי - הם שוב יאבדו סיכוי לנצח, לדעתי).

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 06 פברואר 2014, 15:37

למה שהגיימקיוב ירצה להיות מתואם עם ארכיטקטורת ה PS2? זו ארכיטקטורה סיוט שהיתה נוראית לפיתוח.
ה PS2 פשוט היתה מפלצת פסיכית בזמנו וזה לא קשור לארכיטקטורות של המתחרים, השליטה שלה היתה כל כך דומיננטית שהרבה חברות הסתפקו בקהל הלקוחות של סוני ולא טרחו בכלל לפתח למכשירים אחרים.

והיו לקיוב לא מעט משחקים טובים, לא מבין מאיפה הבאת את זה.

אני חושב ששווה לנסות שוב ניסיון גיימקיוב מצד נינטנדו רק בלי הטעויות של עיצוב ילדותי ופורמט דיסקים לא ידוע.
אז הם יחסית נכשלו כי כולם כשלו ביחס ל PS2, מדובר בתופעה שלא תחזור על עצמה, בדור הבא הם יכולים לצאת עם מכשיר חזק מאוד ולנסות לא להביא הפעם למתחרים שנה יתרון כמו בימי הפס2 ובלי לעשות טעויות פאטליות בעיצוב החומרה/אונליין או כל דבר אחר שנינטנדו מקפידה לעשות כל דור בערך כדי לדפוק את עצמה ולראות איך השוק מגיב לזה, אשכרה ליצור קונסולה לגיטימית וסולידית סטייל ה 360 או ה PS4 בלי שום כובבית מעצבנת, ועם משחקים שמתאימים גם לקהלים רבים יותר כמו מטרויד, בטח זה עדיף מעוד ניסיון גימיקי עקר.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 06 פברואר 2014, 23:56

bling כתב:למה שהגיימקיוב ירצה להיות מתואם עם ארכיטקטורת ה PS2? זו ארכיטקטורה סיוט שהיתה נוראית לפיתוח.
ה PS2 פשוט היתה מפלצת פסיכית בזמנו וזה לא קשור לארכיטקטורות של המתחרים, השליטה שלה היתה כל כך דומיננטית שהרבה חברות הסתפקו בקהל הלקוחות של סוני ולא טרחו בכלל לפתח למכשירים אחרים.

והיו לקיוב לא מעט משחקים טובים, לא מבין מאיפה הבאת את זה.

אני חושב ששווה לנסות שוב ניסיון גיימקיוב מצד נינטנדו רק בלי הטעויות של עיצוב ילדותי ופורמט דיסקים לא ידוע.
אז הם יחסית נכשלו כי כולם כשלו ביחס ל PS2, מדובר בתופעה שלא תחזור על עצמה, בדור הבא הם יכולים לצאת עם מכשיר חזק מאוד ולנסות לא להביא הפעם למתחרים שנה יתרון כמו בימי הפס2 ובלי לעשות טעויות פאטליות בעיצוב החומרה/אונליין או כל דבר אחר שנינטנדו מקפידה לעשות כל דור בערך כדי לדפוק את עצמה ולראות איך השוק מגיב לזה, אשכרה ליצור קונסולה לגיטימית וסולידית סטייל ה 360 או ה PS4 בלי שום כובבית מעצבנת, ועם משחקים שמתאימים גם לקהלים רבים יותר כמו מטרויד, בטח זה עדיף מעוד ניסיון גימיקי עקר.

הכוונה הייתה שעכשיו הONE והPS4 בארכיטקטורה מסויימת, ואם היה דומה אז לPS2 - היה מקבל את כל התמיכה שלא קיבל.
לכן אני גם לא חושב שמקרה הגיימקיוב יחזור על עצמו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 פברואר 2014, 16:30

Laskin כתב:ככל שהחומרה שהם ישימו תהיה יותר מתקדמת - כך הסיכון להפסדי ענק יהיה גדול יותר.

ואם הדור הזה ימשיך 8 שנים כמו הקודם? נינטנדו צריכה לגרור את הWIIU תשע שנים גוסס?

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 07 פברואר 2014, 01:53

לגבי ה"לכו תזדיינו" - הם כבר אומרים את זה, פשוט לא מפורשות. הם בערך הכריזו עכשיו על קונסולה חדשה שתצא בשנים הקרובות, פשוט במלים מעורפלות.
אני מציע שאפילו יציעו תכנית שדרוגים ומי שמביא WII U יקבל משחקים בחינם לקונסולה הבאה או משהו... פיצוי כלשהו.
ואני לא אומר לא להוציא שום משחק, אלא שישמרו את ה-AAA להשקת המכשיר הבא.

אבל הם בכלל בכלל לא אומרים את זה

מאריו קארט \SSB\דונקי קונג \זלדה בפיתוח\ספין אופ לזלדה \ביונטה 2 \והמשחק הזה עם המאקים הגדולים
מהמפתחת של אקסנובליד ,כל אלה ידוע לנו שבפיתוח

זה משחקים שידוע שהם בפיתוח צד ראשון לWIIU -ולא בדיוק זולים לפיתוח
אולי לא בסדר גודל של GTA5 ,אבל בכל זאת גם לא בדיוק עולים כמו משחקי אינדי

בנוסף לזה נינטנדו אמרה שהיא תפתח יותר משחקים שישתמשו בגימפאד WIIU

אז זה "לכו תיזדינו " ?

כן חסר משחקים ,חסר הרבה משחקים ,אבל המון זה בגלל צד שלישי
באשמת המכירות החלשות ,והחומרה -נכון מאוד ,אבל בכל זאת זה המצב כרגע

הWIIU לפי הבנתי מתקרבת ל6 מיליון -זה גרוע יחסית לזמן בשוק לקונסולה מודרנית
כמובן רוב הסיכוים שלאורך הדור תיהיה אחרונה מרחוק במכירות ,לאומת סוני וMS
ורק ביפן תיהיה מקום שני אחרי הPS4

אבל כל זה כבר לא חשוב ,נינטנדו לא באמת מוכנה ליורשת בשנים הקרובות ,לא מבחינת מערכת הפעלה
ולא מבחינת שיווק
ולא מבחינת משחקים

כן תאורטית אפשר לעשות משהו בסגנון סטים משין ,תוך כמה חודשים ,עם מערכת הפעלה פתוחה
אבל אז זה יהיה גרוע מהגימקיוב ,והמערכת בטח תיפרץ בטיל

וזה בלי לדבר על חוסר המון של גימרים ומפתחות וחנויות -במילים אחרות סגה והדרימקסט

נינטנדו כרגע לדעתי ,ואני חושב שהרבה פה מסכימים ,צריכה לגרור מספיק זמן את הWIIU
נינטנדו גררה את הגימקיוב ,והרוויחה מזה את הWII

עכשיו אני כן חושב שנינטנדו בכל פרויקט חדש שלה ל3DS או WIIU ,צריכה לעשות גם גרסה
נוחה לפורט ,לפלטפורמות העתידיות ,כי קשה להאמין שתשמור על תאימות לאחור בדור הבא

אבל "להרוג " את הWIIU כרגע ,פשוט יקבור את אמון הצרכנים

חלק מפה עם זיכרון קצר ,סוני דיממה מיליארדים להחזיק את הPS3 מעל המיים
וזה משתלם לסוני היום עם הPS4

MS דיממה מילירדים עם הXBOX המקורי ,והשקת הXBOX360 ,וXBO מכר כמויות בהשקה

נינטנדו אפילו לא צריכה לדמם יותר מידי עם הWIIU ,להחזיק אותה מעל המים
יותר פרויקטים כמו זלדה WW HD
שיפור מערכת ההפעלה (הם עובדים על זה )
מחירים נמוכים יותר בווירטואל קונסול ,והרבה יותר משחקים
מבצעים דומים לסטים במשחקי ריטיל

שזה אפשרי הורדת מחיר הקונסולה

כן העניין של לנטוש את הגימפאד או את הקונסולה -ניראה לי מתאים לאנשים שלא מכירים את ההסטוריה בשוק הזה
איפה אטרי היום ? איפה סגה היום ? -בלי אמון צרכנים ומפתחות ,אין טעם להוציא קונסולה חדשה
נינטנדו סך הכל צריכה להגיע למצב שהWIIU נמכרת ב250$ בלי הפסד ,ואפשר גם לתקוע משחק מבוקש בכל קופסא כזאת ,שעלות יצור הדיסק גם ככה מאוד זולה

אנשים יקנו במחיר כזה למאריו קארט או זלדה הבא

זלדה WW HD ,כבר שיפר מכירות בהשקה ,וזה משחק עתיק

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 99 אורחים