Call of Duty: Ghosts - הדיון הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

Re: Call of Duty: Ghosts - הדיון הרשמי

הודעהעל ידי Golan » 29 אפריל 2013, 21:14

Mandellla כתב:אני עדיין מת על Call of Duty 4, ההמשכים סתם נהרסו והם חסרי איכות אחרי MW2

אני לא יודע למה, אבל אני משום מה לא אהבתי את המולטיפלייר של Call of Duty 4. כמובן שאת הסינגלפלייר כן אהבתי.

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 29 אפריל 2013, 21:47

יש טיזינג למשחק באתר הרשמי של הסדרה, לכל מי שמעוניין.

תמונה

תמונה

Almogj
Minion

הודעהעל ידי Almogj » 29 אפריל 2013, 22:56

אני לא מבין אנשים שיורדים על cod. כאילו הבנתי כבר שזה נהיה טרנד לרדת על הסדרה.אבל זה משחקים טובים שיוצאים כל שנה עם סיפור נחמד וסינמטי.[בעיקר בבלאק אופס]ועם אחלה של מולטי. שאולי לא מחדש כלום. אבל מספק הרבה אנשים :) ואפילו שאישית אני מעדיף באטלפילד cod היא סדרה אדירה שאי אפשר להחליף.

וזה נראה די נחמד שסוף סוף אין את modern warfare סדרה בת 6 שנים כבר.. והיא רק מיני סדרה. מצפה לראות מה יהיה בחדש ^__^

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 30 אפריל 2013, 00:10

Almogj כתב:אני לא מבין אנשים שיורדים על cod. כאילו הבנתי כבר שזה נהיה טרנד לרדת על הסדרה.אבל זה משחקים טובים שיוצאים כל שנה עם סיפור נחמד וסינמטי.[בעיקר בבלאק אופס]ועם אחלה של מולטי. שאולי לא מחדש כלום. אבל מספק הרבה אנשים :) ואפילו שאישית אני מעדיף באטלפילד cod היא סדרה אדירה שאי אפשר להחליף.

וזה נראה די נחמד שסוף סוף אין את modern warfare סדרה בת 6 שנים כבר.. והיא רק מיני סדרה. מצפה לראות מה יהיה בחדש ^__^

COD זה פחות או יותר הכותר המצליח ביותר והפופולארי ביותר שקיים היום. כל דבר פופולארי, בין אם הוא איכותי במיוחד, או לא, הוא משהו שגם פופולארי לשנוא.
זהו טבע האדם.

יש לCOD את החסרונות שלו, כמובן, אבל השנאה אליו קיצונית כמו הפופולאריות שלו.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 30 אפריל 2013, 07:05

Almogj כתב:אני לא מבין אנשים שיורדים על cod. כאילו הבנתי כבר שזה נהיה טרנד לרדת על הסדרה.אבל זה משחקים טובים שיוצאים כל שנה עם סיפור נחמד וסינמטי.[בעיקר בבלאק אופס]ועם אחלה של מולטי. שאולי לא מחדש כלום. אבל מספק הרבה אנשים :) ואפילו שאישית אני מעדיף באטלפילד cod היא סדרה אדירה שאי אפשר להחליף.

מסכים לגמרי. גם אני מאד אוהב את המשחקים, ומרגיש שיותר מדי יורדים עליה סתם. כנראה שזה מקנאה.

סמל אישי של המשתמש
SHAPIRA500
Trainee

הודעהעל ידי SHAPIRA500 » 30 אפריל 2013, 08:17

GolanBerlin כתב:
מסכים לגמרי. גם אני מאד אוהב את המשחקים, ומרגיש שיותר מדי יורדים עליה סתם. כנראה שזה מקנאה.

קנאה? במה יש לי לקנא בCOD? מה אני עובד בEA?
"It wasn't impossible to build Rapture at the bottom of the sea. It was impossible to build it anywhere else."
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

Re: Call of Duty: Ghosts - הדיון הרשמי; יש תאריך יציאה, עמ'

הודעהעל ידי Golan » 30 אפריל 2013, 21:46

טוב, יש תאריך יציאה. 05/11/2013.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 01 מאי 2013, 19:56

טריילר שלא יגיד לכם הרבה:

חשיפה מלאה וגיימפליי באירוע החשיפה של ה720 ב21 לחודש.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 02 מאי 2013, 09:12

SHAPIRA500 כתב:קנאה? במה יש לי לקנא בCOD? מה אני עובד בEA?

אז בכל מיליוני הFANBOY WARS שיש ברחבי האינטרנט יש רק אנשים שעובדים בחברות הקונסולות? כמובן שלא. זה צריך לענות לך על למה זה בכלל לא קשור לנושא אם אתה עובד בEA, ACTIVISION או UBISOFT.

יש המון סוגי אישיות ולשנוא משהו במיינסטרים הופך (במוחו של אותו אדם) אותך למיוחד מהמיינסטרים.

עריכה:
לא יודע אם מישהו כבר אמר את זה אבל החשיפה של המשחק תתקים באירוע של מיק' ב21 לחודש. לפחות ככה כתוב בדף פייסבוק של אקסבוקס ישראל.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 מאי 2013, 20:30

swiss-the-engine כתב:אז בכל מיליוני הFANBOY WARS שיש ברחבי האינטרנט יש רק אנשים שעובדים בחברות הקונסולות? כמובן שלא. זה צריך לענות לך על למה זה בכלל לא קשור לנושא אם אתה עובד בEA, ACTIVISION או UBISOFT.

יש המון סוגי אישיות ולשנוא משהו במיינסטרים הופך (במוחו של אותו אדם) אותך למיוחד מהמיינסטרים.

עריכה:
לא יודע אם מישהו כבר אמר את זה אבל החשיפה של המשחק תתקים באירוע של מיק' ב21 לחודש. לפחות ככה כתוב בדף פייסבוק של אקסבוקס ישראל.

גם אומרים את זה בסוף הטריילר שקאז הביא.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 03 מאי 2013, 08:21

אקנה אותו בוודאות, זה כבר מרגיש כמו איך שCOD 4 הרגיש כשיצא. צריך רק משחק COD אחד ובדרך כלל את זה שמגיע ראשון או שלישי בתחילת הדור :D. והפעם לאקסבוקס החדש.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
infected aviad
Trainee

הודעהעל ידי infected aviad » 03 מאי 2013, 21:46

מעניין באמת לאיזה כיוון חדש ייקחו את הכותר.
מה, פחות משימות אפיות ויותר משימות ריגול?
תמונה
it is not a shame to have dreams unfulfilled, it is a shame to have dreams not trying to fulfill. - Herman Cain

תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 מאי 2013, 15:37

infected aviad כתב:מעניין באמת לאיזה כיוון חדש ייקחו את הכותר.

הניחוש שלי זה שזה יהיה פשוט COD רק עם גרפיקה יפה יותר וסביבות הריסות יותר. אתם חושבים שאקטיוויז'ן תתן לנוסחה של 20+ מליון יחידות בשנה להשתנות? IW הייתה צריכה להלחם איתם בשיניים בשביל לעשות את COD4 בסביבה מודרנית ולא מלחמת עולם שניה וקשה לי לראות את אקטיוויז'ן מרשה פה איזה שינוי ממשי בסדרה.

סמל אישי של המשתמש
infected aviad
Trainee

הודעהעל ידי infected aviad » 04 מאי 2013, 15:43

DrKeo כתב:הניחוש שלי זה שזה יהיה פשוט COD רק עם גרפיקה יפה יותר וסביבות הריסות יותר. אתם חושבים שאקטיוויז'ן תתן לנוסחה של 20+ מליון יחידות בשנה להשתנות? IW הייתה צריכה להלחם איתם בשיניים בשביל לעשות את COD4 בסביבה מודרנית ולא מלחמת עולם שניה וקשה לי לראות את אקטיוויז'ן מרשה פה איזה שינוי ממשי בסדרה.

אבל עובדה שזה הצליח, ועכשיו עוד פעם תוקפים את הסדרה על מחזור יתר. גם על MW אפשר היה להגיד שהוא פשוט COD רק בסביבה מודרנית, אבל משום מה יש לי הרגשה שאחרי שסיימנו עם הטרילוגיה של MW יהיה פה כיוון חדש מבחינת האווירה והסביבה. כל עניין המסכות והרוחות גורמים לי לחשוב שאולי הדגש במשחק יהיה על הסתתרות והסוואה, ושאולי יהיו פה יותר משימות בסגנון צ'רנוביל.
תמונה
it is not a shame to have dreams unfulfilled, it is a shame to have dreams not trying to fulfill. - Herman Cain

תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 מאי 2013, 16:10

infected aviad כתב:אבל עובדה שזה הצליח, ועכשיו עוד פעם תוקפים את הסדרה על מחזור יתר. גם על MW אפשר היה להגיד שהוא פשוט COD רק בסביבה מודרנית, אבל משום מה יש לי הרגשה שאחרי שסיימנו עם הטרילוגיה של MW יהיה פה כיוון חדש מבחינת האווירה והסביבה. כל עניין המסכות והרוחות גורמים לי לחשוב שאולי הדגש במשחק יהיה על הסתתרות והסוואה, ושאולי יהיו פה יותר משימות בסגנון צ'רנוביל.

הלוואי. אבל תסתכל על BO וההמשך שלו, זה בול MW ולא בדיוק מגוון את הסדרה אז למה שסדרת GHOST תהיה כן פתאום איזה חידוש? לא יודע, קשה לי להאמין אבל נחיה ונראה.

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 04 מאי 2013, 21:55

הלוואי שתהיה סביבה נהרסת, הגיע הזמן ש-COD ישתדרג כבר.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 06 מאי 2013, 19:30

infected aviad כתב:מעניין באמת לאיזה כיוון חדש ייקחו את הכותר.

למשחק קוראים Ghosts. יש כבר משחק שנקרא Ghost Recon. יש לי הרגשה לאיזה כיוון לוקחים את הסדרה...

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 21 מאי 2013, 21:36

תמונה

אז כן, יש מנוע חדש. המשחק הוצג לראשונה באירוע החשיפה של ה-Xbox 720, והוא נראה מעניין.

הגרפיקה בהחלט שופרה, ויש גם סרטונים:

מאחורי הקלעים:

[YouTube]http://www.youtube.com/v/B00xKmtyfaY[/YouTube]

טריילר חשיפה:

[YouTube]http://www.youtube.com/v/Zxnx3W-HA18[/YouTube]

סמל אישי של המשתמש
infected aviad
Trainee

Re: Call of Duty: Ghosts - הדיון הרשמי; טריילר ראשון בעמוד 3

הודעהעל ידי infected aviad » 07 יוני 2013, 19:13

טוב, אז כניראה שב-IW הושפעו מבלאק אופס והחליטו גם פה לקחת את העלילה והתסריט צעד אחד קדימה. חוץ מזה ניראה גם שאולי יהיו פה פחות קטעי קרבות מרשימים ואדירים אבל עדיין קטעים מאד סינמטיים וסוחפים. מה שמעניין אותי זה מה יהיה הגיימפליי? מה, משחק FPS-הישרדות? לוחמים מיחידה שכבר לא כפופה לצבא יוצאים לנקום משהו\להילחם בשביל האידאלים שלהם? דווקא מהבחינה הזאת המשחק לא ניראה לי מבטיח יותר מדי...
תמונה

תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 יוני 2013, 20:33

infected aviad כתב:טוב, אז כניראה שב-IW הושפעו מבלאק אופס והחליטו גם פה לקחת את העלילה והתסריט צעד אחד קדימה. חוץ מזה ניראה גם שאולי יהיו פה פחות קטעי קרבות מרשימים ואדירים אבל עדיין קטעים מאד סינמטיים וסוחפים. מה שמעניין אותי זה מה יהיה הגיימפליי? מה, משחק FPS-הישרדות? לוחמים מיחידה שכבר לא כפופה לצבא יוצאים לנקום משהו\להילחם בשביל האידאלים שלהם? דווקא מהבחינה הזאת המשחק לא ניראה לי מבטיח יותר מדי...

מה יכול להיות הגיימפליי? זה יהיה פשוט COD, כמו כל COD אחר.

סמל אישי של המשתמש
infected aviad
Trainee

הודעהעל ידי infected aviad » 08 יוני 2013, 21:30

DrKeo כתב:מה יכול להיות הגיימפליי? זה יהיה פשוט COD, כמו כל COD אחר.

העניין הוא שבכל הטריילרים הקודמים ראית קרבות אדירים, ופה לא באמת ראית משהו חוץ מחיילים הולכים בשקט.
תמונה

תמונה

pigmanbear
Padawan

הודעהעל ידי pigmanbear » 08 יוני 2013, 16:01

בתמונות הוא נראה בדיוק כמו Black Ops.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 יוני 2013, 02:47

infected aviad כתב:העניין הוא שבכל הטריילרים הקודמים ראית קרבות אדירים, ופה לא באמת ראית משהו חוץ מחיילים הולכים בשקט.

וב-BO היית חייל בשבי שחוקרים אותו ובסוף זה היה בול MW רק עם נשקים קצת יותר משוגעים. יש לך בכלל ספק שהמשחק יהיה COD קלאסי וסטנדרטי? אקטיוויז'ן פחדנים מדי לשנות את זה עד שיגיע היום שבו זה יתפוצץ להם בפנים גיטר הירו סטייל.

סמל אישי של המשתמש
infected aviad
Trainee

הודעהעל ידי infected aviad » 08 יוני 2013, 20:45

DrKeo כתב:וב-BO היית חייל בשבי שחוקרים אותו ובסוף זה היה בול MW רק עם נשקים קצת יותר משוגעים. יש לך בכלל ספק שהמשחק יהיה COD קלאסי וסטנדרטי? אקטיוויז'ן פחדנים מדי לשנות את זה עד שיגיע היום שבו זה יתפוצץ להם בפנים גיטר הירו סטייל.

הייתי אומר שראית קצת יותר מזה:
http://www.youtube.com/watch?v=OtRnpC7ddv8

ברור שפתאום COD לא ישתנה 180 מעלות, אבל עדיין מעניין מה יהיה שם.
תמונה

תמונה

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 106 אורחים