סלולרים, ניידים ומשחקים עבורם - הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

Re: סלולרים, ניידים ומשחקים עבורם - הנושא הרשמי

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 12 מרץ 2014, 13:06

יצא עדכון iOS 7.1.
מאיץ מאוד את מכשירי אייפון 4 ומאיץ פחות מאוד את כל שאר המכשירים.
יש בו גם כמה שיפורי UI נחמדים, תמיכה בcarplay (או airauto, או איך שהם לא קוראים לזה), שיפור רמת הדיוק של קורא טביעות האצבע (או ירידה ברמת הדיוק, שמאפשרת לפתוח את הטלפון גם עם פחות דיוק... בכל מקרה, עכשיו זה עובד לעיתים יותר קרובות) וזהו, בערך.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 מרץ 2014, 20:24

Nucleus_Dawn כתב:יצא עדכון iOS 7.1.
מאיץ מאוד את מכשירי אייפון 4 ומאיץ פחות מאוד את כל שאר המכשירים.
יש בו גם כמה שיפורי UI נחמדים, תמיכה בcarplay (או airauto, או איך שהם לא קוראים לזה), שיפור רמת הדיוק של קורא טביעות האצבע (או ירידה ברמת הדיוק, שמאפשרת לפתוח את הטלפון גם עם פחות דיוק... בכל מקרה, עכשיו זה עובד לעיתים יותר קרובות) וזהו, בערך.

רק חבל שאין שום דרך לקנות מערכת שתומכת בCARPLAY ולהתקין אותה באוטו אלה רק לקנות רכב 2014 שתומך בזה. ממש מבאס אותי, ביחוד שקניתי אוטו השבוע.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
ShiTDemoN
Warrior

הודעהעל ידי ShiTDemoN » 13 מרץ 2014, 04:36

DrKeo כתב:רק חבל שאין שום דרך לקנות מערכת שתומכת בCARPLAY ולהתקין אותה באוטו אלה רק לקנות רכב 2014 שתומך בזה. ממש מבאס אותי, ביחוד שקניתי אוטו השבוע.

תתחדש ואל תתבאס מזה - תחשוב שזה כמו האייפון הראשון. זה עוד הולך להשתפר ולהשתנות.
"A man chooses, a slave obeys"

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 12 מרץ 2014, 20:37

אל תתבאס.. כל התצוגות של Carplay עד עכשיו היו סתם מעפנות...
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 מרץ 2014, 20:39

האמת שעדין חסר לי דבר אחד בו, WAZE. בלי WAZE אין לי מה לעשות עם המסך הזה כי אני אצטרך לרדת לאייפון כל הזמן ממילא. זה יהיה כמו לשחק בפאקינג WIIU.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 04 אפריל 2014, 11:49

אפליקציה חדשה של נוקיה.

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 04 אפריל 2014, 13:40

swiss-the-engine כתב:אפליקציה חדשה של נוקיה.

זו אפליקציה שעושה גיפים?
זה צריך היה להיות בכל טלפון כבר שנים.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 04 אפריל 2014, 13:43

לא.. גיפים זאת אפליקציה אחרת וישנה.. האפליקציה הזאת פשוט מקליטה איזה שניה או שתיים של לפני שצילמת את התמונה.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 23 אפריל 2014, 18:34

נקסוס קילר חדש, שיריץ CyanogenMod (מבוסס על סטוק אנדרואיד ומקבל המון עדכונים).

http://hwzone.co.il/gadgets/news/142764

שבב: Qualcomm MSM8974AC Snapdragon 801 עם ארבע ליבות עיבוד מסוג Krait 400 בתרד מירבי של 2.45 Ghz
מעבד גרפי: Adreno 330 של Qualcomm בתדר מירבי של 578 Mhz
מסך: LTPS IPS בגודל 5.5 אינץ', רזולוציה של 1920x1080 פיקסלים
זיכרון RAM: 3 גיגה-בייט
אחסון פנימי: 16 או 64 גיגה-בייט
הרחבת MicroSD: אין
מצלמה ראשית: 13 מגה-פיקסל, חיישן Sony IMX214, צילום וידאו ב-4K ב-30 פריימים לשנייה
מצלמה משנית: 5 מגה-פיקסל, זווית רחבה
סוללה: ליתיום-פולימר, 3100 mAh, לא ניתנת להחלפה
מידות: 152.9x75.9x8.9 מ"מ
סאונד: זוג רמקולים סטראופוניים של JBL בתחתית המכשיר
משקל: 162 גרם
מחיר: 300 דולרים לגרסת ה-16 גיגה-בייט, 350 ל-64 גיגה-בייט (1050 ו-1225 שקלים בהמרה ישירה)
זמינות צפויה: החל מאמצע מאי השנה
?

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 24 אפריל 2014, 11:15

עשיתי אנלוק לפני כמה ימים לטלפון שלי בשביל שאוכל להתקין את הpreview של WP8.1

אני מבסוט. השורה הנוספת של האריחים עושה לי את החיים לנחמדים יותר.
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 30 אפריל 2014, 16:42

מה המצב כולם? long time no see וכל זה.

אני בשלבי חיפוש עכשיו של טלפון דגל חדש, וצריך משהו שיהיה קיים בארה"ב או באנגליה בחודש הקרוב (ככה שכל מיני דברים עתידיים הם מחוץ לתמונה). מחפש משהו שיהיה מצד אחד עדיף על הNexus 5 שמגיע עם כמה נקודות חלשות (המצלמה, וה-GPS), אבל מצד שני לא משהו שעולה כפול ממנו במחיר.

דברים שחשובים לי: איכות המצלמה (דגש על תמונות לילה, גודל חיישן), זמן בטריה, מסך 1080P מוצלח, תמיכה מובנית בקיטקט (אין לי כח לשדרג מכשיר כבר על ההתחלה). בונוס נחמד יהיה גם עמידות לאבק ומים אבל נדמה לי שהיום רק ה-Z2 Xperia וה-S5 הם היחידים שעומדים בקריטריון הזה, לא?
אני שוקל גם מכשירים מHTC, LG ואפילו את הXiaomi MI3 הסיני שלפחות על הנייר נראה כמו טלפון רצחני במחיר עממי (למרות שבמקרה שלו אני קצת חושש מהMIUI שמחליף את הרום הדיפולטיבי ויצריך התקנה ידנית של השירותים של גוגל).

בקיצור, למישהו יש המלצות?

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 30 אפריל 2014, 17:32

אין לנקסוס 5 בעיות GPS ומצלמה. אלה שהיו תוקנו זה מכבר בין אם בעדכוני תוכנה ובין עם בrevision שיצא לחומרה. הסנסור שיושב שם הוא איכותי מאוד במונחי סלולר. יש טובים ממנו אבל לא הרבה יותר טובים ממנו כשחיישן בגודל של APS-C אתה לא תקבל בשום סלולרי (רק האופטיקה שהוא צריך היא בגודל של כמה סלולריים).
מעל כל זה, הנקסוס הוא מהיר ונקי, בלי כל הזבל שכל היצרנים האחרים מאביסים על המכשירים שלהם. הוא גם מעודכן וימשיך להיות מעודכן...

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 01 מאי 2014, 02:32

מניסיון עם כמה נקסוס 5ים, לפחות בחלקם עדיין יש בעיות GPS שלא נפתרו נכון לתחילת אפריל. מבדיקות בפורומים נראה שזה די אקראי ויש פשוט מכשירים שיצאו עם GPS דפוק, אבל מאחר ואני קונה בחו"ל אני מעדיף לא לקחת את הסיכון.
בעיות במצלמה דווקא כן תוקנו, אבל הסנסור של הנקסוס 5 הוא עדיין עלוב בגודלו גם במונחים של מצלמות סלולריות: זה 1/3.6 שקטן משמעותית ממכשירים כמו האקפריה או ה-S5 ואפילו לעומת האח לבית LG (לנוקיות אני אפילו לא מעז להשוות). התוצאות של הצילום די בהתאם, בעיקר בתנאי ראיה ירודים, ומאחר וזה פרמטר חשוב בשבילי אני בכל זאת מעדיף משהו קצת יותר מוצלח.

הניקיון של הנקסוס היה פעם יתרון, אבל לפחות מאז 4.4 קשה לי לקרוא לו נקי: ההשתלטות של Google now מכבידה על המכשיר, שירותי המוזיקה, הגלריה וכדומה גם נהיו יותר ויותר כבדים ומאביסים, ושלא נדבר על הDialer המחורבן שגוגל הכניסו שם...
אפילו שדרגתי גם את הגלקסי S2 הישן והטוב שלי לרום קיטקט בשביל הביצועים המשופרים, אבל הממשק של גוגל יצר אצלי געגועים עזים לTouchWiz הישן והטוב עם הפונקציונליות הנהדרת שלו. בכל מקרה הדבר האחרון שמפריע לי הוא ממשקי צד ג' כי מהניסיון שלי חברות כמו סמסונג, HTC ואחרות עושות שם עבודה מצויינת - והאמת היא שגם במקרים שלא אין לי שום בעיה להיכנס לקרביים בשביל להסיר חלק מהשירותים המובנים שלהם ולהחליף באחרים. מה גם שכשמגיעים למפלצות העיבוד שיש היום אז ההשפעה של הדברים האלו היא זניחה יחסית וכל דגמי הדגל שיצא לי לראות פחות או יותר עובדים ומגיבים מצויין.

בקיצור, אלו אמנם לא דברים שאני אוסיף בשבילם עוד 400$ רק בשביל מכשיר טוב יותר בקצת בפרמטר כזה או אחר. אבל במידה ויש משהו בתג מחיר סביר (כמו שאמרתי, שמתי עין על הMI3) אז אני בהחלט אשקול אותו בשמחה.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 30 אפריל 2014, 20:17

לי יש נקסוס 5 מאז ההשקה ולא נתקלתי בשום בעיה בGPS, נכון לעכשיו. אגב, Google Now היא לגמרי לא פולשנית כמו שאתה מתאר, ובכל מקרה אין שום בעיה לכבות. בכל מקרה, אפליקציית המוזיקה מצויינת, במיוחד אם אתה מעלה את כל המוזיקה שלך לענן של גוגל, כמו שאני עשיתי, ואז יש לך גישה לאיזה שיר שתרצה, מכל מקום שתרצה, והגלריה בעיקר מוסיפה קצת אפקטים וכו', אבל שום דבר שהייתי קורא לו ''כבד ומאביס'', בטח לעומת טאצ'וויז על שלל גווניו (כולל הרום המזעזע שלהם מהגלקסי 3/4). הדבר היחיד שאני מסכים איתך עליו הוא החייגן, ואת זה פותרים בקלי קלות עם ExDialer. חינמית, עם T9 בעברית ששם את זה של סמסונג בכיס, ובכלל, אחלה ממשק.

מעולם לא נתקלתי בשום מכשיר שמתפקד מהר יותר מהנקסוס 5 בעולם האנדרואיד, כולל הגלקסי S5, שעדיין משהק ומגהק בדברים בסיסיים (היי, אל תאמין לי, קרא כל ביקורת באתר גדול). הנקסוס 5 שלי מהיר בדיוק כמו היום שבו קניתי אותו. כמי שהגיע מהגלקסי S2, אני פשוט נהנה מכל רגע עם הנקסוס.. המערכת נקיה, רזה, בלי זבל מיותר (פתח את חלונית האפליקציות שרצות במכשיר סמסונג ממוצע ותראה כמה זבל רץ שם ברקע).. בקיצור, באמת אין לי שמץ של מושג איך הפכת את המערכת הנקיה של גוגל לעמוסה ומציקה כמו זאת של סמסונג, אבל היי, כל אחד ומה שעושה לו את זה.. אני יכול להבין ולהסכים איתך שיש לסמסונג פיצ'רים קטנים ונחמדים כאלה כמו החלקה ימינה ושמאלה של האנשי קשר, אבל בשביל זה אני לא אתאבד על סמסונג..

MIUI, אגב, היא כמעט כמו המערכת של האייפון.. בלי מגירת אפליקציות וזה.. אז....
?

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 30 אפריל 2014, 21:45

הhtc one לא אפשרות טובה?
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 30 אפריל 2014, 22:53

קליימן, זה שלא נתקלת בבעיות GPS מאז ההשקה זה טוב ויפה. אבל אתה מסכים איתי שזה לא עוזר כל כך למי שכן נתקל, נכון?
google now בברירת המחדל שלה היא דווקא מאד פולשנית מאחר והיא הפכה לחלק אינטגרלי מהלאנצר. מעבר למסך הצדדי שמנווטים אליו, הvoice activation מופעל כברירת מחדל אצלה למשל יחד עם עוד כל מיני דברים. על מכשירים חדשים וחזקים יותר זה אולי פחות קריטי, אבל בגלקסי S2 שלא הותאם לקיטקט שמתי לב לצריכת בטריה מוגברת. כל פיצ'ר כזה שעובר לחיות חצי בענן (גם המוזיקה וגם אפליקציית הphotos שמחליפה את הgallery ואליה התכוונתי) מפעיל משאבים ברקע ולכן משפיע על זמן הבטריה.

אז נכון, את כל הדברים האלו אפשר לכבות ו/או לבטל במידה ויש לך זמן וקצת רקע טכני - אבל זה תקף בדיוק באותה המידה גם לאפליקציות ולזבל שבא עם מכשירים של סמסונג, HTC ומי לא. בוא נגיד שבשורה התחתונה לי אין את הבעיה הזו שעומר תיאר בכל מקרה כי אני מסוגל לטפל בדברים האלו, אלא שפשוט יצאתי נגד האמירה שלו על כך שגוגל לא דוחפים פנימה דברים מכבידים. זה היה יותר נכון פעם, אבל עם הזמן גם אצלם המערכת הפכה לכבדה יותר ולמעשה גם סגורה יותר (אחת הסיבות לכל האפליקציות החדשות האלו היא שגוגל רוצה להכניס את הכל לענן שלה, ובמקביל גם חוסמת בהדרגה את המתחרות-שותפות שלה כי התוכנות החדשות לא מופצות בקוד פתוח כחלק מחבילת האנדרואיד).

בשורה התחתונה הפיצ'רים שסמסונג נתנו לי כברירת מחדל היו יותר שימושיים עבורי - מההחלקה ימינה ושמאלה, דרך ה"נער בשביל פנס" ועד להפיכה בשביל השתקה. ואת אלו שלא הייתי צריך ביטלתי ככה ש"ממשק" הוא לא שיקול מבחינתי. גם במקרה של MIUI למשל יש סיכוי טוב שאני ארצה להשתמש בNova Launcher ככה שהמחסור במגירת אפליקציות כברירת מחדל הוא לא אישו. החשש היחיד שלי היה שלהתקין את התשתית של google play services אצלם יהיה כאב ראש כי על ה-play store אני לא מוכן לוותר בשום אופן (זו הסיבה המרכזית שפסלתי מכשירים עם חלונות 8).

סוויס: HTC הם בהחלט גם שיקול. אבל נכון לעכשיו אני רואה שהOne M8 מתומחר יחסית גבוה, והדגמים הישנים יותר לא כל כך עדיפים על הנקסוס 5 למשל. אתה ממליץ על הM8 או על משהו ישן יותר? אם כבר לשלם יותר מעל הנקסוס, למה אותו ולא נניח את הZ2 או הS5?

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 01 מאי 2014, 00:19

סווים יקירי, אל תעשה סלטים בבקשה. לכבות את ''גוגל עכשיו'' וההפעלה הקולית לוקח בדיוק עשר שניות. ניקוי זבל וbloatware שיש בממשק סמסונג טיפוסי (ששוב, גם אני מכיר ממש טוב), לוקח במקרה הטוב חצי שעה (רוט, מחיקה/הקפאה של האפליקציות הבלתי רצויות ובחינה על מה בדיוק השפעת כשהקפאת את samsung push service האגדי..). לטעמי, לא תמצא בטווח המחיר של הנקסוס 5, מכשיר טוב ממנו, אבל זאת כבר לגמרי החלטה שלך. אם אתה רוצה להשאר בעולם של סמסונג, אולי כדאי לך ללכת על גרסאת הLTE של הS4...

אגב, זה שדחפת את גרסא 4.4 לS2 שלך, זה מגניב ויפה, אבל אל תשכח שאין שם תמיכה רשמית, והכל מבוסס על פאצ'ים ו''הלחמות'' שעשו.. הדרייברים של סמסונג הם נוראיים בקטע הזה, ולכן לרוב לא היו גרסאות רשמיות יציבות של CM/AOKP לS2, אלא רק נייטליז..
?

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 01 מאי 2014, 12:08

swym כתב:סוויס: HTC הם בהחלט גם שיקול. אבל נכון לעכשיו אני רואה שהOne M8 מתומחר יחסית גבוה, והדגמים הישנים יותר לא כל כך עדיפים על הנקסוס 5 למשל. אתה ממליץ על הM8 או על משהו ישן יותר? אם כבר לשלם יותר מעל הנקסוס, למה אותו ולא נניח את הZ2 או הS5?

א' אני בור בכל הקשור לאנדרויד ככה שאני סתם זרקתי משהו לאויר.
ב' את הONE העלתי כאפשרות רק מהזכרון שהוא טוב (באופן יחסי כמובן) בצילום באור נמוך. גם זכור לי שהתוספות של HTC היו נראות לי (שוב, לא מבין באנדרויד בכלל ככה שמה ש"נראה לי" זה רק מקריאה ולא מחוויה) שימושיות ונחמדות כמו לדוגמא המאשינג של תמונות ווידאו עם מוסיקה לכדי סרטון נחמד שיש קשר כרונולוגי בין התמונות והפיד של חדשות וכדומה ועוד כמה קשקושים קטנים.
S5 יצא כבר? זה לא S4 מה שיש בשוק? אם כן אז אין לי מכרים שיש להם אותו אבל יש לי כאלה שיש להם את הS4 ורובם לא רוצים להישאר איתו. רובם האמת מעוניינים בטלפון כמו שלי אבל אני ממליץ להם לא לעשות זאת. לגבי מכשירים של סוני אני יכול לומר שלאבא שלי יש דגם כלשהו שלהם והוא די מבסוט (לא זוכר איזה דגם אבל הוא בן קרוב לשנתיים) חוץ מלאחרונה שהיה לו איזה שדרוג והכל נהיה הרבה יותר איטי.
ג' סתם לצורך הדיון... מה אתה צריך מהפליי סטור שגורם לך ישר לנפות את ווינדוס מסך האפשרויות?
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 01 מאי 2014, 13:33

Klayman כתב:סווים יקירי, אל תעשה סלטים בבקשה. לכבות את ''גוגל עכשיו'' וההפעלה הקולית לוקח בדיוק עשר שניות. ניקוי זבל וbloatware שיש בממשק סמסונג טיפוסי (ששוב, גם אני מכיר ממש טוב), לוקח במקרה הטוב חצי שעה (רוט, מחיקה/הקפאה של האפליקציות הבלתי רצויות ובחינה על מה בדיוק השפעת כשהקפאת את samsung push service האגדי..). לטעמי, לא תמצא בטווח המחיר של הנקסוס 5, מכשיר טוב ממנו, אבל זאת כבר לגמרי החלטה שלך. אם אתה רוצה להשאר בעולם של סמסונג, אולי כדאי לך ללכת על גרסאת הLTE של הS4...

אגב, זה שדחפת את גרסא 4.4 לS2 שלך, זה מגניב ויפה, אבל אל תשכח שאין שם תמיכה רשמית, והכל מבוסס על פאצ'ים ו''הלחמות'' שעשו.. הדרייברים של סמסונג הם נוראיים בקטע הזה, ולכן לרוב לא היו גרסאות רשמיות יציבות של CM/AOKP לS2, אלא רק נייטליז..

ברור לי שאין תמיכה רשמית ב4.4, אבל בגדול אני מאד מרוצה ממנה גם על הS2 (אחרי שמצאתי את הרום של Slimkat). הבעיה שלי איתה לא נבעה מיציבות אלא מזלילת בטריה מוגברת לעומת גרסאות ותיקות יותר. זה רק לא עניין של דרייברים של סמסונג אלא פשוט של תוכנות כבדות יותר: גם על נקסוס 4 למשל ראיתי צריכת סוללה מוגברת בגלל היישומים האלו, וזה אחרי שהייתי צריך לטפל דרך הגדרות מערכת בבעיית ה-Android Media Service שנראה לי שגוגל עדיין לא תיקנו.

שלא תבין לא נכון, אני מוצא שימושיות לדברים האלו כולל Google Now. אבל אין ספק שמדובר באפליקציות שהן יותר bloatware מהמקבילות הותיקות שלהן. היום לדעתי גם מי שיש לו נקסוס "נקי" יקבל ביצועים טובים יותר על CM מאשר על סטוק אנדרואיד. ובסופו של דבר גם נקסוס מצריך היום root בשביל חלק מהפונקציונליות שגוגל חסמה ב4.4 (למשל BetterBatteryStats) ככה שפה או שם מדובר ביותר מעשר שניות.
---

אבל זה בכל מקרה לא רלוונטי לשאלה ששאלתי מלכתחילה אז בוא ונעזוב את הדיון הזה. הנקסוס 5 על תג המחיר שלו הוא גם ככה ברירת המחדל, ואחרי בירור קצר נראה שהS5/M8/Z2 כנראה רחוקים מידי ממנו במחיר ולא מצדיקים את הקפיצה.
מכשירים שיותר רלוונטיים וכן נמצאים בתג המחיר הם ה-LG G2, הLenovo Vibe Z וה-Xioami MI3. השאלה היא האם מישהו התנסה באחד מהם?
או שאולי כדאי ללכת דווקא על ה-Z1 של סוני? נכון שבדיוק החליפו אותו ב-Z2, אבל הוא כן מגיע בתג מחיר של פחות מ-500$ ומבחינת מפרט טכני נראה שהוא משתווה לרוב הדגמים שאני מתלבט לגביהם.

swiss-the-engine כתב:

יש לי כבר אקוסיסטם של אפליקציות, שאת חלקן קניתי ואת חלקן קיבלתי. בין גוגל פליי לאמזון סטור והמבצעים התקופתיים שלהם כבר יש לי משהו כמו 40-50 אפליקציות ומשחקים שלא רק שלא ידוע לי אם יש להם מקבילה בווינדוס (A Better Camera, Swiftkey, Calengoo וכדומה) אלא שגם אם יש אז כנראה שעדיין אצטרך לשלם עליה שוב, ולא כל כך בא לי. Waze בכלל כבר יש שם?

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 01 מאי 2014, 13:44

התנסיתי טיפה בg2 בעמדת התצוגה בסניף שבוא אני עובד.

ביחס למכשירי סמסונג הוא הרבה יותר זריז וסנאפי. עושה רושם שהבלאוט של lg הרבה פחות משמעותי מזה של סמסונג.
הוא פחות טוב בכל הנוגע לצילום מסמסונג.
יש לו זמן סוללה פסיכי. יש מצב שהכי טוב בשוק.
עיצוב די מכוער ולא בטוח שהכפתורים בגב נוחים כל כך. פלסטיקה מעפנה, שעדיפה במעט על הנוראית של מכשירי סמסונג.

אחלה מכשיר, שעומד בתנאי הסוללה שלך, אבל לא בצילום.
בדומה לנקסוס, גם אין אפשרות הוספת זכרון ואם מצלמים הרבה, זה די קריטי לדעתי.
עדיף על הנקסוס בסוללה ובצילום. נופל בגדול בעיצוב ובעוד זמן קצר, בכל הנוגע לעדכוני תוכנה.
נערך לאחרונה על ידי Nucleus_Dawn ב 01 מאי 2014, 15:35, נערך פעם 1 בסך הכל.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 01 מאי 2014, 14:09

יש לי כבר אקוסיסטם של אפליקציות, שאת חלקן קניתי ואת חלקן קיבלתי. בין גוגל פליי לאמזון סטור והמבצעים התקופתיים שלהם כבר יש לי משהו כמו 40-50 אפליקציות ומשחקים שלא רק שלא ידוע לי אם יש להם מקבילה בווינדוס (A Better Camera, Swiftkey, Calengoo וכדומה) אלא שגם אם יש אז כנראה שעדיין אצטרך לשלם עליה שוב, ולא כל כך בא לי. Waze בכלל כבר יש שם?

יש ווייז מזמן. לגבי קפליקציות בתשלום... כמה הם כבר עלו לך? לגבי המשחקים... אתה באמת מוצא את עצמך משחק הרבה במשחקים על הטלפון הסלולרי? מבחינתי משחקים זה ממש בתחתית הרשימה של מה שמעניין בטלפון סלולרי.

בכל אופן כמו שציינתי גם אנשים שאני מכיר ביום יום והיו מעוניינים במכשיר כמו שלי קיבלו המלצה לא ללכת על זה. הסיבה העיקרית היא שאנשים מעוניינים במכשירי דגל וככזה קשה לי להמליץ למישהו לקפוץ לאקוסיסטם אחר (ועוד בישראל) עם מכשיר ב600 דולר (במקרה הטוב שמישהו מחו"ל מביא להם את המכשיר) אבל שניים שרכשו מכשיר זול (הלומיה 500 אני חושב) ואחד שרכש כמו שלי סך הכל נורא מרוצים. הדעכון האחרון (8.1) ממש עושה את כל המערכת לאטרקטיבית בהרבה.

בכל אופן מה שאני מנסה לומר הוא לא ישר לבטל את האופציה של מכשירי לומיה למיניהם.
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 01 מאי 2014, 19:04

סווים, נראה לי שאתה היחיד שקורא לאנדרואיד הנקי והמעודכן של גוגל "מאביס ומלא bloat".. אני די בטוח שלא תצליח למצוא ביקורת מאתר נורמלי שתסכים איתך... לעומת זאת, נשפכו כ"כ הרבה מילים על ממשק הטאצ'וויז של סמסונג וכמה שהוא גרוע ומלא ב bloat ואפליקציות זבל, שכבר אי אפשר לעקוב.. כמו שאמרתי קודם, אם אתה אוהב ונהנה מהמכשירים של סמסונג, שיהיה לך בכיף, ואני לא מבין למה שלא תקנה את הs4 בגרסת הlte.... בטח אפשר למצוא אותה במחיר סביר, עכשיו כשה5 יצא וכולם מחפשים להיפטר מה4 (כולל חנויות).

לגמרי יכול להיות שcm מהיר יותר מהגרסא של גוגל, אבל אין שום סיכוי שבעולם, שטאצ'וויז מהיר מונילה.
?

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 02 מאי 2014, 03:15

סוויס, לא פסלתי לחלוטין את האופציה של הלומיה - זה פשוט היה עוד שיקול. בעיה נוספת היתה מבחינתי המחיר הגבוה שפעם היה צמוד למכשירי הדגל שלהם.
נראה שלאחרונה המחיר נפל, אבל מצד שני, ה-930 החדש עוד לא יצא ככה שהאופציה היחידה מבית נוקיה שלא מרגישה מיושנת בהשוואה לטלפונים האחרים היא ה-1520 שאפשר למצוא עכשיו באזור ה-500$. אבל הוא כבר פאבלט ואני לא בטוח שאני רוצה מכשיר 6 אינץ בכיס.

Nucleus_Dawn כתב:התנסיתי טיפה בg2 בעמדת התצוגה בסניף שבוא אני עובד.
אחלה מכשיר, שעומד בתנאי הסוללה שלך, אבל לא בצילום.
בדומה לנקסוס, גם אין אפשרות הוספת זכרון ואם מצלמים הרבה, זה די קריטי לדעתי.
עדיף על הנקסוס בסוללה ובצילום. נופל בגדול בעיצוב ובעוד זמן קצר, בכל הנוגע לעדכוני תוכנה.

כן, נראה שLG פישלו איתה בגדול עם התוכנה למרות המפרט הטכני, ואחרי שראיתי הדגמות צילום הוידאו שלה (עם אוטו-פוקוס שכל הזמן מנסה להתכוונן מחדש) אז כמעט פסלתי אותה.
אבל שיטוט קצר באינטרנט גילה אנשים אמיצים שפתרו את הבעיות שלה + ביצועים טובים יותר + שדרגו את מצלמת הוידאו למפלצת שמצלמת גם 4K ו-60fps.
http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=2548974
מודע למחסור בכרטיס חיצוני אבל גרסת ה-32GB מספיקה בשבילי, ובהתחשב בעובדה שהיא נמכרת עכשיו באמזון ב-400$ כולל משלוח זו הפכה לאופציה המועדפת שלי כי זה אומר שלנקסוס 5 אין עכשיו אפילו יתרון במחיר עליה.
(קליימן: הS4 עדיין יקר יותר למרות הירידה במחיר, ובסופו של דבר הוא עדיין דור אחד מאחור מבחינת המעבד. לא חושב שיש סיבה לקחת אותו)

עכשיו רק נותר לחפש ביקורות עומק של הMI3 לצורך השוואה. מוזר שפשוט אין לו נוכחות באתרי השוואות כאלו.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 01 מאי 2014, 22:59

הG2 הוא בהחלט קניה מוצלחת. זמן הסוללה שלו פשוט פסיכי!
?

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 02 מאי 2014, 00:39

טוב בכל אופן אני לא הייתי עושה את הרכישה הראשונה שלי עם ספינת דגל. המערכת עצמה זריזה גם על מכשירי לו אנד כמו ה520. לא יודע אם אתה בקטע של משומש (אני אישית נדיר שאני רוכש משהו חדש) אבל ה920 אפשר למצוא במאה וקצת דולר. כזכור לי לפני כמה ימים אמאזון מכרו אותו חדש (מצריך קוד אנלוק ב20 דולר) ב100 דולר. אפשר גם לעשות לו developer unlock בחינם. את ה1020 אפשר למצוא באיזה 1000-1100 משומש אבל אני מאמין שהמעבד שלו מספר חוויה מבאסת בגלל גודל התמונות שהוא מצלם אם כי יש כאן מישהו בפורום שיש לו אותו ולא מפריע לו.

בכל אופן 920 במאה וקצת דולר זה אחלה אופציה גם אם בסוף תרצה למכור או לשמור אותו רק בשביל וידאו כי בזה הוא ממש מוצלח.
Benjamin Franklin

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 47 אורחים