הדור הבא, הנושא הרשמי של קונסולות העתיד

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

Re: הדור הבא, הנושא הרשמי של קונסולות העתיד

הודעהעל ידי רונן » 07 מאי 2013, 20:34

סוני מעוררת הייפ לקראת הכרזות גדולות שתצאנה כבר השבוע. היא כנראה תנסה להפחית מתשומת הלב שתקבל האקס-בוקס הבאה.

בשנים קודמות היא די הפציצה כבר לפני התערוכה, אז היא בטח מתכננת דבר דומה גם השנה.

אחת האפשרויות המובנות מאליהן היא GT6. אישית, מקווה שתהיה גם גרסה ל-PS4, ומקווה שהפעם ישתווה לפורצה.

DrKeo כתב:אף אחת מהדוגמאות שנתתי בפוסט המקורי מעולם לא הופיעו במשחק וידאו. מעולם לא היו חידות מים שלא הסתכמו ב"לחץ על כפתור - המים עלו/ירדו" סטייל זלדה כי פשוט מעולם לא היו מים במשחקי וידאו. היה פוליגון גדול שצבוע בכחול שקראו לו מים. הדבר הכי קרוב לחידות "מים" היה בHL2 שהיו שם חידות של חפצים שצפים/שוקעים במים אבל לא של המים עצמם.

מצטער, אולי הצדק אתך, אך אתה כושל בלהסביר את דעתך.

אז הפעם המים "יעלו או ירדו" בצורה ריאליסטית יותר, מה זה משנה? בפועל תפקיד המים יהיה זהה. באיזה אופן הפיזיקה הזו תעניק לנו חידות מים שלא היו אפשריות בעבר?
עורך לשון ומגיה, מנהל בפייסבוק קבוצת אוכל גדולה (מונה 45,000 חברים) וקבוצת גיימרים ('בחזרה למשחק').

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 07 מאי 2013, 20:41

רונן כתב:סוני מעוררת הייפ לקראת הכרזות גדולות שתצאנה כבר השבוע. היא כנראה תנסה להפחית מתשומת הלב שתקבל האקס-בוקס הבאה.

בשנים קודמות היא די הפציצה כבר לפני התערוכה, אז היא בטח מתכננת דבר דומה גם השנה.

אחת האפשרויות המובנות מאליהן היא GT6. אישית, מקווה שתהיה גם גרסה ל-PS4, ומקווה שהפעם ישתווה לפורצה.

מצטער, אולי הצדק אתך, אך אתה כושל בלהסביר את דעתך.

אז הפעם המים "יעלו או ירדו" בצורה ריאליסטית יותר, מה זה משנה? בפועל תפקיד המים יהיה זהה. באיזה אופן הפיזיקה הזו תעניק לנו חידות מים שלא היו אפשריות בעבר?

בחייאת רונן על תשווה לי את פורצה לGT עכשיו. היה על זה כבר וויכוח גדול עוד בויגיימס. אתה לא יכול להשוות את GT5 לFM4. לFM3 כן. אני שיחקתי בשלושתם (ואני משחק בGT5 עכשיו) ויש לו מלא אלמנטים שלפורצה אין. אז "ישתווה" לפורצה זה קצת מעצבן מעריץ שרוף של GT
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 07 מאי 2013, 20:44

רונן כתב:סוני מעוררת הייפ לקראת הכרזות גדולות שתצאנה כבר השבוע. היא כנראה תנסה להפחית מתשומת הלב שתקבל האקס-בוקס הבאה.

זה בטח אמור להיות משהו ממש גדול, כדי לתפוס את תשומת הלב של ה-Xbox 720.

הלוואי שזה יהיה משהו בסגנון של Uncharted חדש, או God of War חדש. אבל בטח זה באמת יהיה GT6, שזה ממש לא מעניין אותי. לא אוהב מירוצים, חוץ ממריו קארט.

matangt8 כתב:בחייאת רונן על תשווה לי את פורצה לGT עכשיו. היה על זה כבר וויכוח גדול עוד בויגיימס. אתה לא יכול להשוות את GT5 לFM4. לFM3 כן. אני שיחקתי בשלושתם (ואני משחק בGT5 עכשיו) ויש לו מלא אלמנטים שלפורצה אין. אז "ישתווה" לפורצה זה קצת מעצבן מעריץ שרוף של GT

בן אדם, זכותו להשוות. זה לא שזו עובדה שאי אפשר להשוות את פורצה ל-GT. מותר לו להשוות. :roll:

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 07 מאי 2013, 20:48

GolanBerlin כתב:
זה בטח אמור להיות משהו ממש גדול, כדי לתפוס את תשומת הלב של ה-Xbox 720.

הלוואי שזה יהיה משהו בסגנון של Uncharted חדש, או God of War חדש. אבל בטח זה באמת יהיה GT6, שזה ממש לא מעניין אותי. לא אוהב מירוצים, חוץ ממריו קארט.

בן אדם, זכותו להשוות. זה לא שזו עובדה שאי אפשר להשוות את פורצה ל-GT. מותר לו להשוות. :roll:

לא שללתי ממנו את הזכות להשוות. זאת השוואה לא הוגנת. ובתור אחד שחרש על שני הסדרות (בפורצה היה לי למעלה מ-100 שעות בכל משחק) וגם בGT5 שיחקתי לא מעט. אני מניח שזה לא ממש לא חושב שGT צריך להשתוות לפורצה מאחר ובו יש הרבה דברים שאין בפורצה (לא כולל הוריזן) כמו גשם,מעבר בין יום ולילה וכו' שאין בפורצה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 07 מאי 2013, 21:38

matangt8 כתב:לא שללתי ממנו את הזכות להשוות. זאת השוואה לא הוגנת. ובתור אחד שחרש על שני הסדרות (בפורצה היה לי למעלה מ-100 שעות בכל משחק) וגם בGT5 שיחקתי לא מעט. אני מניח שזה לא ממש לא חושב שGT צריך להשתוות לפורצה מאחר ובו יש הרבה דברים שאין בפורצה (לא כולל הוריזן) כמו גשם,מעבר בין יום ולילה וכו' שאין בפורצה.

קיומם של הבדלים בין הסדרות, לא אומר שאי אפשר להשוות ביניהן.
גם העובדה שאתה פאנבוי של סדרה מסוימת, היא לא תירוץ מספיק טוב בשביל למנוע ממישהו לבצע את ההשוואה, או לטעון שמשחק מסוים, לא עומד בסטנדרטים של משחק אחר.
לא צריך להתעצבן בכל פעם שמישהו אוהב משחק שמתחרה במשחק האהוב עליך/חושב שקבוצת כדורגל יותר טובה מהקבוצה שאתה אוהד/חושב שקונסולה מסוימת יותר טובה מהקונסולה שאתה פאנבוי שלה. זו זכותו המלאה לחשוב שפורצה נמצא כמה רמות מעל GT, בין אם אתה חושב שזה נכון, או לא.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 08 מאי 2013, 07:15

Nucleus_Dawn כתב:
קיומם של הבדלים בין הסדרות, לא אומר שאי אפשר להשוות ביניהן.
גם העובדה שאתה פאנבוי של סדרה מסוימת, היא לא תירוץ מספיק טוב בשביל למנוע ממישהו לבצע את ההשוואה, או לטעון שמשחק מסוים, לא עומד בסטנדרטים של משחק אחר.
לא צריך להתעצבן בכל פעם שמישהו אוהב משחק שמתחרה במשחק האהוב עליך/חושב שקבוצת כדורגל יותר טובה מהקבוצה שאתה אוהד/חושב שקונסולה מסוימת יותר טובה מהקונסולה שאתה פאנבוי שלה. זו זכותו המלאה לחשוב שפורצה נמצא כמה רמות מעל GT, בין אם אתה חושב שזה נכון, או לא.

אני לא מתעצבן על זה שהוא השוואה ביניהם. כן אומנם אני פאנבוי של GT אבל הימים של להיות פאנבוי שהוא לא רואה כלום ממטר נגמרו. אני שיחקתי גם בפורצה ואני פשוט לא מסכים עם רונן שGT צריכה להשתוות לפורצה בגדול. זה הכל.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 08 מאי 2013, 13:20

matangt8 כתב:אני לא מתעצבן על זה שהוא השוואה ביניהם. כן אומנם אני פאנבוי של GT אבל הימים של להיות פאנבוי שהוא לא רואה כלום ממטר נגמרו. אני שיחקתי גם בפורצה ואני פשוט לא מסכים עם רונן שGT צריכה להשתוות לפורצה בגדול. זה הכל.

אז יש דרכים פחות תוקפניות ונעלבות להגיד את זה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 מאי 2013, 13:51

GolanBerlin כתב:פה בארץ כלום לא עובד. לא הולכת להיות כאן טלוויזיה ב-Xbox 720.

LIVE עובד ב100% עם עברית והכל.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 08 מאי 2013, 14:32

סוני 'סוג של' עוקצת את מיקרוסופט, באומרה שהם מעולם לא שקלו אפילו שה-PS4 תחייב חיבור תמידי לאינטרנט.

"Did we consider it [always-online]? No, we didn't consider it. The main reason being that many countries don't have robust internet connections.

"It makes sense for people to have internet connections to play online games, but for offline games there are many countries that we saw do not really have robust internet... We didn't even consider that."

מקור: כאן.

DrKeo כתב:LIVE עובד ב100% עם עברית והכל.

אז סליחה על ה-Fail שלי. :o

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 08 מאי 2013, 15:01

DrKeo כתב:LIVE עובד ב100% עם עברית והכל.

אני לא ראיתי דבר כזה.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 08 מאי 2013, 17:57

Nucleus_Dawn כתב:
אז יש דרכים פחות תוקפניות ונעלבות להגיד את זה.

אני ממש מצטער אם פגעתי במשהו כי זאת לא הייתה הכוונה. ;)
תמונה

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 08 מאי 2013, 21:00

matangt8 כתב:בחייאת רונן על תשווה לי את פורצה לGT עכשיו. היה על זה כבר וויכוח גדול עוד בויגיימס. אתה לא יכול להשוות את GT5 לFM4. לFM3 כן. אני שיחקתי בשלושתם (ואני משחק בGT5 עכשיו) ויש לו מלא אלמנטים שלפורצה אין. אז "ישתווה" לפורצה זה קצת מעצבן מעריץ שרוף של GT

מצטער שפרטתי על המיתרים הרגישים.

וזה נכון שיש ב-GT5 אלמנטים שאין בפורצה, אך הבנתי שמאז זה השתנה. פורצה החדש מציע אותם.

והנה פרטים חדשים על inFAMOUS: Second Son. הפעם הדמות הראשית תהיה בעלת כוח של עשן, והמקורות של הכוח יהיו פחות שכיחים, כך שיהיה צורך להשתמש ביכולת בתבונה. מעניין לדעת שספיגת העשן (באותו אופן שקול ספג חשמל) תיעשה על ידי שימוש במשטח המגע של השלט. היכנסו לעמוד כדי לקרוא פרטים נוספים.

תהיה גם מערכת הבחירות כפי שגם הייתה במשחקים הקודמים.

והנה סרטון שיווקי ל-The Last of Us.

ו-EA דיווחה על כמה מהמשחקים החדשים שעובדת עליהם, ביניהם לדור הבא, וביניהם Need for Speed חדש. צפויה לחשוף אותו ב-E3. אני מת לראות איך ייראה משחק מירוצים על קונסולת הדור הבא :)

והנה רשימת משחקי ה-PS4 הידועים עד כה.
עורך לשון ומגיה, מנהל בפייסבוק קבוצת אוכל גדולה (מונה 45,000 חברים) וקבוצת גיימרים ('בחזרה למשחק').

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 08 מאי 2013, 21:32

פרטים מאוד בנאליים לגבי אינפמוס החדש.
ככה מדברים על משחק של דור חדש? אלו פרטים שמתאימים גם לתיאור של dlc או המשך גנרי על הפס3.

איפה ההייפ? המספרים שאומרים לנו עד כמה הקפיצה של המשחק גדולה לעומת קודמו? אפילו בפרטים שטחיים כמו גראפיקה אבל גם בגודל העיר והאכלוס שלה שהיה מת לגמרי על הפס3.
במה מתבטאת הקפיצה וממה אנחנו אמורים להתלהב לעומת קודמו? שבמקום רימון ברק שמתפוצץ יש רימון עשן? וואו. :roll:

כנ״ל knack שגם קיבל תיאור מעורפל וכללי של משחק פלטפורמה פעולה שיאפשר לנאק לשנות צורות,אוקי ו?

חרא של חשיפות מצד ה PR של סוני,חבל שגיליון שלם של גיים אינפורמר שמוקדש לקונסולה שממנו שאבו את הפרטים ככה מתבזבז.

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 08 מאי 2013, 21:41

הסרטון הזה שרונן הביא על TLOU הוא ממש ממש מעניין
למרות שאני משתדל להימנע מטריילרים, זה סרטון אם הרבה פרטים ממש נחמדים, ממש אהבתי אותו

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 08 מאי 2013, 21:49

רונן כתב:
מצטער שפרטתי על המיתרים הרגישים.

וזה נכון שיש ב-GT5 אלמנטים שאין בפורצה, אך הבנתי שמאז זה השתנה. פורצה החדש מציע אותם.

והנה פרטים חדשים על inFAMOUS: Second Son. הפעם הדמות הראשית תהיה בעלת כוח של עשן, והמקורות של הכוח יהיו פחות שכיחים, כך שיהיה צורך להשתמש ביכולת בתבונה. מעניין לדעת שספיגת העשן (באותו אופן שקול ספג חשמל) תיעשה על ידי שימוש במשטח המגע של השלט. היכנסו לעמוד כדי לקרוא פרטים נוספים.

תהיה גם מערכת הבחירות כפי שגם הייתה במשחקים הקודמים.

והנה סרטון שיווקי ל-The Last of Us.

ו-EA דיווחה על כמה מהמשחקים החדשים שעובדת עליהם, ביניהם לדור הבא, וביניהם Need for Speed חדש. צפויה לחשוף אותו ב-E3. אני מת לראות איך ייראה משחק מירוצים על קונסולת הדור הבא :)

והנה רשימת משחקי ה-PS4 הידועים עד כה.

מצטער על התוקפנות שלי אבל ברגע שזה נוגע לGT אני מתעצבן ולא יכול לשתוק. לגבי פורצה הוריזן,המשחק אומנם כולל יום ולילה אבל הוא מכוון ל30 FPS עולם פתוח והרבה פחות מכנויות מGT5.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 08 מאי 2013, 22:03

בנאדם אתה מנסה לסיים וויכוח אבל ממשיך אותו באותו משפט
אל.

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 08 מאי 2013, 22:12

Fanta כתב:בנאדם אתה מנסה לסיים וויכוח אבל ממשיך אותו באותו משפט
אל.

הוא שאל אז עניתי לו למה אני לא החשבתי את FORZA HORIZON, זה הכל..
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 09 מאי 2013, 14:13

תמונה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 10 מאי 2013, 15:38

ב-IGN טוענים של-Xbox 720 יקראו Xbox Infinty, והיא תצא תוך שישה חודשים.

http://www.ign.com/articles/2013/05/09/ ... x-infinity

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 10 מאי 2013, 16:12

ילאה נו, עוד 12 או 11 ימים למאניק

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 10 מאי 2013, 18:29

Nigga כתב:זה אמור להצחיק?
אנחנו עדיין לא יודעים אם היא תהיה Always online או לא.

זה דווקא מאוד מצחיק :). הרעיון של לשפוך טונות של ''זעם אינטרנט'' על משהו שאתה בכלל לא יודע אם הוא נכון או לא, הוא טיפשי. :)
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 10 מאי 2013, 21:02

bling כתב:פרטים מאוד בנאליים לגבי אינפמוס החדש.
ככה מדברים על משחק של דור חדש? אלו פרטים שמתאימים גם לתיאור של dlc או המשך גנרי על הפס3.

איפה ההייפ? המספרים שאומרים לנו עד כמה הקפיצה של המשחק גדולה לעומת קודמו? אפילו בפרטים שטחיים כמו גראפיקה אבל גם בגודל העיר והאכלוס שלה שהיה מת לגמרי על הפס3.
במה מתבטאת הקפיצה וממה אנחנו אמורים להתלהב לעומת קודמו? שבמקום רימון ברק שמתפוצץ יש רימון עשן? וואו. :roll:

סבלנות. ולמה ציפית? ודאי שיהיה מדובר בגיבור על עם כוח כלשהו. אני מניח שבהמשך נשמע יותר על יתרונות העולם ביחס למשחקים הקודמים.

matan כתב:מצטער על התוקפנות שלי אבל ברגע שזה נוגע לGT אני מתעצבן ולא יכול לשתוק. לגבי פורצה הוריזן,המשחק אומנם כולל יום ולילה אבל הוא מכוון ל30 FPS עולם פתוח והרבה פחות מכנויות מGT5.

אבל לפחות כולן פרימיום.

וייתכן שדלפה הססמה לפלייסטיישן 4: Greatness Awaits. ססמה חלשה, לא משוכנע שזה אמתי.

ו-Ubisoft מסבירה בסרטון שיווקי כיצד מתקדמת גרסת ה-PS4 ל-AC4 ומהם יתרונותיה.

והמפתחת של Watch_Dogs תחשוף משחק נוסף ב-E3. מעניין. איך פיתחה שני פרויקטים ענקיים במקביל?

וייתכן שנחשף בטעות המשחק הבא של Naughty Dog ל-PS4. רואים בתמונות דמויות שדומות לפיראטים. יכול להיות שהם בכלל מ-The Last of Us?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 מאי 2013, 00:07

רונן כתב:
סבלנות. ולמה ציפית? ודאי שיהיה מדובר בגיבור על עם כוח כלשהו. אני מניח שבהמשך נשמע יותר על יתרונות העולם ביחס למשחקים הקודמים.

אבל לפחות כולן פרימיום.

וייתכן שדלפה הססמה לפלייסטיישן 4: Greatness Awaits. ססמה חלשה, לא משוכנע שזה אמתי.

ו-Ubisoft מסבירה בסרטון שיווקי כיצד מתקדמת גרסת ה-PS4 ל-AC4 ומהם יתרונותיה.

והמפתחת של Watch_Dogs תחשוף משחק נוסף ב-E3. מעניין. איך פיתחה שני פרויקטים ענקיים במקביל?

וייתכן שנחשף בטעות המשחק הבא של Naughty Dog ל-PS4. רואים בתמונות דמויות שדומות לפיראטים. יכול להיות שהם בכלל מ-The Last of Us?

החברה הזאת רק עוזרת לUBI מונטראול לפתח את WATCH DOGS, המשחק שהם הולכים לחשוף הוא הפרוייקט הראשי שלהם.

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 11 מאי 2013, 01:04

DrKeo כתב:החברה הזאת רק עוזרת לUBI מונטראול לפתח את WATCH DOGS, המשחק שהם הולכים לחשוף הוא הפרוייקט הראשי שלהם.

הבנתי. אז נקווה שיהיה מפתיע לטובה באותה המידה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 מאי 2013, 03:13

רונן כתב:
הבנתי. אז נקווה שיהיה מפתיע לטובה באותה המידה.

תלוי, בדרך כלל משחקים שהם רק עוזרים לפתח אותם יוצאים נהדר (למשל FC3) אבל משחקים שהם מפתחים לבד קצת פחות (למשל DRIVER האחרון).

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 96 אורחים