במה אתם משחקים?

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

Re: במה אתם משחקים?

הודעהעל ידי Death_119 » 24 יוני 2014, 20:42

DrKeo כתב:האמת שזה מצחיק אבל כל הכוחות במשחק עם שמות הזויים שלא מרמזים על מה הם עושים ואין שום הסבר או סטטיסטיקה על מה כל אחד עושה ובאיזו עוצמה אז אני קצת אבוד עם היכולות. אני מרגיש שאני צריך לפנות לGUIDE או משהו.

אתה צודק, אם אני לא טועה היכולת של ההימום וההשתלטות לא הבנתי מה הן עושות עד הסיבוב השני שלי. מצד שני, זה גם לא רלוונטי, יש שם יכולת אחת בלבד שצריך.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 יוני 2014, 21:55

Death_119 כתב:אתה צודק, אם אני לא טועה היכולת של ההימום וההשתלטות לא הבנתי מה הן עושות עד הסיבוב השני שלי. מצד שני, זה גם לא רלוונטי, יש שם יכולת אחת בלבד שצריך.

זה ממש מוזר, המינימום הוא סוג של תיאור שמופיע בצד או משהו, מוזר. כלומר אם היו קוראים ליכולת "INFERNO" או "ICE WIND" אז הייתי מבין מה היא עושה לפחות אבל השמות שלהם הם "XXOO" או "ANNSRT", הסמלים הם סתם RUNES שלא אומרים כלום ואין תאור על אף אחד אז איך אני אמור לדעת מה זה מה?

המצחיק הוא שאולי עדין לא הגעתי לזה אבל אפילו לא הסבירו לי עדין שחרב רגילה נועדה להריגת אנשים וכסופה למפלצות, זכרתי את זה מהוויצ'ר הראשון.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 24 יוני 2014, 22:13

DrKeo כתב:זה ממש מוזר, המינימום הוא סוג של תיאור שמופיע בצד או משהו, מוזר. כלומר אם היו קוראים ליכולת "INFERNO" או "ICE WIND" אז הייתי מבין מה היא עושה לפחות אבל השמות שלהם הם "XXOO" או "ANNSRT", הסמלים הם סתם RUNES שלא אומרים כלום ואין תאור על אף אחד אז איך אני אמור לדעת מה זה מה?

המצחיק הוא שאולי עדין לא הגעתי לזה אבל אפילו לא הסבירו לי עדין שחרב רגילה נועדה להריגת אנשים וכסופה למפלצות, זכרתי את זה מהוויצ'ר הראשון.

דווקא את זה אני דיי בטוח שהם זורקים דיי בהתחלה, אתה גם מגלה את זה מהר מאוד כי פשוט החרב ברזל לא מורידה כמעט כלום למפלצות (לאנשים הכל מוריד אם אני לא טועה). בכל מקרה, המשחק נהדר, אבל הLoot שבו ובמיוחד מערכת הקרב מרגישות מאוד לא בשלות. בטח לא ביחס לעלילה, מראה המשחק והאומנות שבו, הטקסטים שהם מצויינים, הקווסטים שהם פשוטים, ומושקעים ומעל הכל - עולם המשחק. ואז מגיע הגיימפליי :).

The Witcher בכל מקרה היה מת להיות Dark Souls. למרות שהוא מוכוון קווסטים והשני הוא ARPG, אבל עדיין. גיימפליי מושלם מול עולם חביב לעומת עולם מדהים וגיימפליי חביב. שיאחדו את שני המשחקים :D.
תמונה

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 30 יוני 2014, 16:07

אני עובד המון אז לא היה לי הרבה זמן
בכל מקרא
אתמול סימתי את אולפינשטין 2009 או 2010 ,לא זוכר מתי המישחק שוחרר במקור

לFPS ,זה מישחק חביב ,ולטעמי הרבה יותר טוב מאולפינשטין 2014
בכל מיקרה זה כמו עירבוביה של אולפינשטין עם COD ועם כוחות כמו בקריסס
אני נהנתי ,אבל זה לא לכולם

Megalomaniac
Trainee

הודעהעל ידי Megalomaniac » 02 יולי 2014, 15:21

נראה לי שסנייפר אליט 3 הוא אולי ההפתעה הכי גדולה של השנה... אני חושב שיוצרים שלו למדו את הנוסחה איך לממש את הפונטציאל שלו.
בינתיים ממש נהנה ממנו... למרות שיש לו כמה דברים שגם גנבו אחד לאחד מספינטר סל... אבל קטעי ההתגנבות שם פועלים היטב.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 02 יולי 2014, 17:22

לא, SHOVEL KNIGHT הוא הפתעת השנה!
איזה משחק מהנה, מחזיר אותי שנים אחורה... אבל אתן חוות דעת כשאשחק יותר משעתיים :)
אבל גם מהביקורות יש לנו מתחרה ברור לאינדי השנה ואפילו משחק השנה (למרות שאני מאמין שעוד יעקפו אותו בסיבוב לא מעט משחקים)

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 02 יולי 2014, 17:28

Laskin כתב:לא, SHOVEL KNIGHT הוא הפתעת השנה!
איזה משחק מהנה, מחזיר אותי שנים אחורה... אבל אתן חוות דעת כשאשחק יותר משעתיים :)
אבל גם מהביקורות יש לנו מתחרה ברור לאינדי השנה ואפילו משחק השנה (למרות שאני מאמין שעוד יעקפו אותו בסיבוב לא מעט משחקים)

כל פעם שאני רואה/קורא ביקורת שלו, אני מתקרב יותר ללהחליט שהוא שווה את ה15$.
תמונה

Yahel12
Warrior

הודעהעל ידי Yahel12 » 03 יולי 2014, 21:40

אין לזה נושא רשמי.. אז לא ממש ידעתי איפה לפרסם, אבל הפרסום הוא חובה במקרה הזה - הFatality המלא של Scorpion הודלף, למי שאוהב את הסדרה אני ממליץ לראות זה פשוט ענק וכבר מראה שהם עולים רמה לגמרי בכול הקשור לFatalities..

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 05 יולי 2014, 15:18

לאחר כמה שעות אני סוף-סוף עומד לעבור את Blight Town בDS, איזה כיף :D. למרות שהיה פחות נורא משציפיתי.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 12 יולי 2014, 13:29

סיימתי את The Wolf Among Us, ובהחלט נהנתי הרבה יותר מאשר העונה הראשונה של TWD. סיפור הרבה יותר מעניין, דמויות מגניבות, והבחירות לא מרגישות מיותרות בסוף כמו בעונה הראשונה של TWD. מומלץ.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 20 יולי 2014, 18:34

סימתי לפני כמה ימים את מאריו 3D לWIIU -אבל עדין לא את כל השלבים
פשוט אין לי זמן כרגע

המישחק טוב אבל לא כמו גלקסי 1-2

כרגע אני בספידרמן המדהים 1 לPC -מישחק בינוני ביותר עם הרבה באגים
סוג של באטמן לענים

סמל אישי של המשתמש
Mandellla
Warrior

הודעהעל ידי Mandellla » 23 יולי 2014, 07:56

אחרי לא מעט חודשים שלא הייתי כאן סיימתי את באטמן ארקהם אסיילום, משחק מצוין שפספסתי לפני 5 שנים כשהוא היה פופלארי, כל המערכת Freeflow אדירה וקצת קשה אם לא מסתדרים איתה, ההתגנבוית וכל המשימות מהנות מאוד.

אני גם עוד מעט מסיים את Assassin's Creed 2 וגם הוא משחק מעולה! יותר עולם פתוח מהקודם כמובן, שיפורים משמעותים מאוד ומלא תוכן חדש שיוצר לך הרבה זמן ליהנות ממנו.
תמונה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 23 יולי 2014, 17:09

הספקתי בשבועיים האחרונים לנצח את Sif, לעבור את Blight Town וQualeeg queen, להגיע לAnor Londo לאחר שסיימתי גם את מרבית Sen Fortress ואפילו לשדרג סוף - סוף נשק נורמאלי ל-10+, גם הצלחתי ללמוד את new londo למרות שעדיין לא הורדתי את מפלס המים. אי אפשר להפסיק לשחק בDark Souls, זה מטורף. יש לי כמעט 40 שעות במשחק והוא פשוט לא מפסיק להפתיע לטובה עם כל שעה שעוברת. אני מעריך שאני אפילו לא בחצי משחק :D.
תמונה

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 25 יולי 2014, 20:21

אני מקווה שאתה משחק עם הDLC, אתה כבר מתחיל להגיע לקטעים הבאמת טובים ולטעמי הDLC הוא אולי ה"שלב" הטוב שבהם. בוודאי בגזרת הבוסים.

ואפרופו DLC, קניתי את הDLC של DS2 למרות שמאוד עצבן אותי שהם חילקו אותו ל3 שלבים גדולים ולא ל1 ענק כמו בראשון, וכרגע אני בדיוק שוקל אם לחכות לסוף ספטמבר כשיוצא האחרון או לשחק כבר עכשיו בשליש הראשון.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 26 יולי 2014, 15:32

טוב, תשמעו, רק אתמול אמרתי כאן שלפי דעתי הDLC של דארק סולס 1 הוא אולי השלב הטוב ביותר במשחק והם עושים את זה שוב.
הDLC של DS2 פשוט מצוין ומומלץ בחום לכל מי שנהנה מהמשחק. חסר לו את החיבור העלילתי המושלם שהיה לDLC של הראשון אבל עדיין החבר'ה שם פשוט התפרעו בגלל שזה DLC ויש שם קטעים מטורפים.
רמת הקושי אגב הרבה יותר מזכירה את המשחק הראשון מאשר את השני.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 27 יולי 2014, 09:01

Stick כתב:אני מקווה שאתה משחק עם הDLC, אתה כבר מתחיל להגיע לקטעים הבאמת טובים ולטעמי הDLC הוא אולי ה"שלב" הטוב שבהם. בוודאי בגזרת הבוסים.

ואפרופו DLC, קניתי את הDLC של DS2 למרות שמאוד עצבן אותי שהם חילקו אותו ל3 שלבים גדולים ולא ל1 ענק כמו בראשון, וכרגע אני בדיוק שוקל אם לחכות לסוף ספטמבר כשיוצא האחרון או לשחק כבר עכשיו בשליש הראשון.

לא, אני לא. למה, השלב הנוסף מתחבר לAnor Londo? בלי קשר, לא נראה לי שאצטרך DLC, המשחק כל כך עצום וגדול שאחרי שאסיים אותו אני בטח אתחיל לעשן :). בלי קשר, Anor Londo מתחיל להרגיש ממש קשה. דיי ניקיתי את כל השלב, אבל הProwling Demon בכנסיה הורג אותי, אני כבר משתגע ממנו. אני יודע שאפשר ברמאות לצלוף עליו מלמעלה, אבל אני מעוניין לנצח בקרב פנים אל פנים. גם הבנתי שסמוג ואורנסטין הם אחד מקרבות הבוס היותר קשים שיש במשחק. אין לי מספיק Humanity בשביל שאני אבזבז על זימונים לקרב או רצון לזרוק את המטבעות. אני מקווה שאצליח להתמודד לבד.
תמונה

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 27 יולי 2014, 09:53

זה לא קשור לאורך המשחק, זה פשוט בגלל שמדובר (לדעתי) בשלב הטוב במשחק, במיוחד בגזרת הבוסים.
הוא לא מתחבר לanor londo, הוא מתחבר ליער ולכל הסיפור עם sif והקבר של artorias.

אתה עכשיו באמת באיזור הכי קשה במשחק, כשסמוג ואורנסטין הם כנראה השיא. בהצלחה עם זה :)
לאחר מכן המשחק חוזר להיות קצת פחות קשה.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 27 יולי 2014, 10:47

Stick כתב:זה לא קשור לאורך המשחק, זה פשוט בגלל שמדובר (לדעתי) בשלב הטוב במשחק, במיוחד בגזרת הבוסים.
הוא לא מתחבר לanor londo, הוא מתחבר ליער ולכל הסיפור עם sif והקבר של artorias.

אתה עכשיו באמת באיזור הכי קשה במשחק, כשסמוג ואורנסטין הם כנראה השיא. בהצלחה עם זה :)
לאחר מכן המשחק חוזר להיות קצת פחות קשה.

מעולה, אז אני אלך על זה, תודה על ההצעה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Mandellla
Warrior

הודעהעל ידי Mandellla » 27 יולי 2014, 16:24

התחלתי לפני כמה ימים לשחק ב-Injustice והמשחק כיפי וקצת קשה להתרגל לכל העניין של המהלכים והקומבואים אבל יקח לי זמן, סיימתי אתמול את הסיפור שמתאר את סופרמן מיקום אחר כרשע אחרי שלויס מתה ואיך שכל ליגת הצדק נלחמת ביקום השני.

חבל שאין עוד דמויות כמו: רובין, קילר קרוק, דדשוט, רידלר, דו פרצוף, הדחליל, אנרקי, סטארפייר וביסט בוי (כל "הטיטאנים הצעירים") ועוד דמויות שכנראה ששכחתי את שמותיהן אבל עדיין המשחק טוב מאוד.
תמונה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 28 יולי 2014, 18:02

Mandellla כתב:אחרי לא מעט חודשים שלא הייתי כאן סיימתי את באטמן ארקהם אסיילום, משחק מצוין שפספסתי לפני 5 שנים כשהוא היה פופלארי, כל המערכת Freeflow אדירה וקצת קשה אם לא מסתדרים איתה, ההתגנבוית וכל המשימות מהנות מאוד.

אני גם עוד מעט מסיים את Assassin's Creed 2 וגם הוא משחק מעולה! יותר עולם פתוח מהקודם כמובן, שיפורים משמעותים מאוד ומלא תוכן חדש שיוצר לך הרבה זמן ליהנות ממנו.

איזה קטע, חשבתי שאני היחיד שעוד משלים פערים עם Assassin's Creed 2. משחק בהחלט הרבה יותר טוב מהראשון (שגרם לי לקחת הפסקה של 6 שנים ממנו בערך), אבל עדיין פחות טוב מבאטמן.
סיימתי גם את Mark of the Ninja והוא קצת איכזב אותי. אני חושב שזה בגלל שstealth gameplay מרגיש לי פתאום מאד מוגבל בסביבה דו מימדית.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 28 יולי 2014, 22:24

סימתי את Batman Arkham Origins Blackgate Deluxe Edition
סוג של Batman Arkham Origins מעורבב במטרואיד

בגרפיקה 2.5 D
אני מיתכוון שהמישחקיות ב2D ,עם כמה אלמנטים 3D ,והגרפיקה מפוליגונים

המישחק לטעמי שווה איזה 10$ ,אבל לא יותר

חוץ מיזה סימתי את ספידרמן המדהים ,שגרוע בגירסת הPC

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 30 יולי 2014, 11:35

סיימתי סופסוף את Hitman Absolution. יצירת מופת חוץ מהשלב האחרון הדי עלוב. נראה כאילו נגמרו להם הרעיונות. 9.2/10 מבחינתי. זנחתי אותו למלא זמן ואפילו קצת שכחתי ממנו, אבל פתאום נזכרתי שיש לי את השלב האחרון לסיים (''האפילוג'') אז כבר העפתי אותו.

אם יש מי מכם שלא שיחק בו עדיין, מומלץ בחום (אפשר לקנות את כל משחקי היטמן ביחד בהאמבל באנדל במחיר די זנותי).
?

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 31 יולי 2014, 13:50

עומד לסיים את הרימייק של ODDWORLD, היה שווה כל שקל, משחק אדיר, מגוון, יפהיפה, וקשה בטירוף, אם לא היה לי Quick save/load והייתי משחק כמו בימי הפס1 הייתי כנראה מרים ידיים בשלב מסויים (משחק על הרמה הקשה), מתתי המוווון אבל נהניתי ברמות.

יש לרימייק מעט בעיות, קודם כל שליטה אנלוגית לפלטפורמר דו מימדי זה BIG NO NO מבחינתי, חסר לי הדיוק של המילימטר בתנועה והשליטה לא מרגישה מספיק מהודקת, בנוסף יש באגים של סאונד שפתאום נעלם וחוזר לפעמים וגם ירידות פריימים כשיש הרבה בלאגן שזה משהו שקורה לעיתים יחסית קרובות אבל זה לא נורא במיוחד, הוא גם לא טוב בלהסביר דברים, רק לקראת סוף המשחק למדתי שאפשר לחלק פקודות לכלב של האויב, היה חוסך לי המון תסכול בחלק מהקטעים :/

אבל עדיין, משחק כל כך טוב והעבודה שעשו על הרימייק מטורפת, בין המשחקי דו מימד הכי יפים שראיתי, מבחינתי למרות הגיימפליי מימי הפס1 הוא אוכל בערך 98% ממשחקי האינדי ששיחקתי בהם במהלך השנים, מומלץ לכולם.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 31 יולי 2014, 13:57

bling כתב:עומד לסיים את הרימייק של ODDWORLD, היה שווה כל שקל, משחק אדיר, מגוון, יפהיפה, וקשה בטירוף, אם לא היה לי Quick save/load והייתי משחק כמו בימי הפס1 הייתי כנראה מרים ידיים בשלב מסויים (משחק על הרמה הקשה), מתתי המוווון אבל נהניתי ברמות.

יש לרימייק מעט בעיות, קודם כל שליטה אנלוגית לפלטפורמר דו מימדי זה BIG NO NO מבחינתי, חסר לי הדיוק של המילימטר בתנועה והשליטה לא מרגישה מספיק מהודקת, בנוסף יש באגים של סאונד שפתאום נעלם וחוזר לפעמים וגם ירידות פריימים כשיש הרבה בלאגן שזה משהו שקורה לעיתים יחסית קרובות אבל זה לא נורא במיוחד, הוא גם לא טוב בלהסביר דברים, רק לקראת סוף המשחק למדתי שאפשר לחלק פקודות לכלב של האויב, היה חוסך לי המון תסכול בחלק מהקטעים :/

אבל עדיין, משחק כל כך טוב והעבודה שעשו על הרימייק מטורפת, בין המשחקי דו מימד הכי יפים שראיתי, מבחינתי למרות הגיימפליי מימי הפס1 הוא אוכל בערך 98% ממשחקי האינדי ששיחקתי בהם במהלך השנים, מומלץ לכולם.

איזה אודוורלד זה?
?

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 31 יולי 2014, 14:05

לא מצליח להבין את הטענה שDPAD יותר מדוייק מאנאלוגי למשחקי דו מימד. לא יכול להבין מישהו שלוגמא ישחק עם DPAD את super meat boy.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 91 אורחים