PS4 | הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

Re: PS4 | הנושא הרשמי

הודעהעל ידי bling » 09 יולי 2014, 18:40

swiss-the-engine כתב:סרטונים קצרים למערכת המזג אויר הדינמית של דרייבקלאב... עושה לי חשק להביא PS4...
http://www.polygon.com/2014/7/8/5880601 ... system-ps4

נראה מטורף אבל זה בדוק שפורצה הוריזון 2 יחשב למשחק טוב יותר ויקבל ציונים גבוהים יותר ככה שלא חושב שבשביל דרייב קלאב שווה לך להביא פס4.

כן, גראפית הוא מדהים, אבל תראה בפרסים של E3 של משחק המירוצים הטוב ביותר שהחלוקה היתה בעיקר בין ה CREW ל FH2 כשדרייב קלאב די זוכה להתעלמות ואפשר להבין את זה, הוא עושה רושם די סטנדרטי ביחס לחבילות העשירות שמציעות המתחרות.

לאסקין, זה אולי תמונת INGAME אבל אני רוצה גיימפליי, התמונה שהבאת לקוחה מרגע סינמטי שמתרחש בזמן אמת, אני רוצה תמונה סטנדרטית עם HUD כשרואים איך הם תיקנו את ה IQ הבינוני, הטקסטורות המטושטשות וכל שאר הפגמים.
גם בפס3 הרגע שממנו לקוחה התמונה שהבאת נראה מצויין וכמעט באותה איכות אבל זה לא העיד על הגראפיקה השוטפת בגיימפליי.
אני מקווה שנוטי דוג תשחרר סרטון באיכות גבוהה שיצביע על ההבדלים ומקסימום נחכה לגיימרסייד על מנת להתרשם, המשחק בכל מקרה יוצא אוטוטו.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 10 יולי 2014, 06:29

וואלה?
אני דווקא חושב שזה מגיימפליי שסובבו את המצלמה שיהיה ממש קרוב לפנים שלו. לא זוכר את הסצינה הזו והשיער של אלי נראה כאילו הוא זז רגיל ולא השקיעו שיזוז בצורה טובה יותר לסרטון

יש תמונות נוספות שהן בבירור מקטע מעבר:
תמונה

וגם עבורן שמו השוואה לPS3, לתמונה ששמתי מקודם אין אפקטים סינמטיים

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 10 יולי 2014, 10:30

כן זה קטע בזמן אמת אבל עדיין השליטה נלקחת ממך באותו רגע ולכן זה לא גיימפליי טהור, הנה הסרטון שממנו זה נלקח (דקה 15:56):

והנה מישהו תפס את הקטע המקביל שהבאת על הפס3, שם יש MOTION BLUR שהם כנראה ביטלו בגלל ה 60 פריימים על הפס4:
תמונה

בקיצור, עדיין לא קיבלנו גיימפליי מנוטי דוג אבל זה עובד להם כי זה רק מגביר את הסקרנות של כולם, הם כנראה ישחררו רק ממש לקראת יציאת המשחק.
מן הסתם זו אסטרטגיה שיווקית שהרי המשחק הזדהב ואין להם בעיה אם היו רוצים ללכוד ממנו כמה גיימפליי שרוצים, אז נחכה וזהו.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 10 יולי 2014, 11:41

bling כתב:נראה מטורף אבל זה בדוק שפורצה הוריזון 2 יחשב למשחק טוב יותר ויקבל ציונים גבוהים יותר ככה שלא חושב שבשביל דרייב קלאב שווה לך להביא פס4.

כן, גראפית הוא מדהים, אבל תראה בפרסים של E3 של משחק המירוצים הטוב ביותר שהחלוקה היתה בעיקר בין ה CREW ל FH2 כשדרייב קלאב די זוכה להתעלמות ואפשר להבין את זה, הוא עושה רושם די סטנדרטי ביחס לחבילות העשירות שמציעות המתחרות.

לא חושב שזה בדוק בכלל וגם אם כן ההפרש לא בהכרח יהיה גדול וגם אם כן יהיה גדול לי אישית יש סלידה מסויימת ממשחקי עולם פתוח ואני ממש מעדיף את המבניות של משחק רגיל.

ברור אבל שאני לא הולך להביא קונסולה בשביל משחק אחד, מילא אם הייתי מוכר את האקס בוקס אבל זה לא יקרה בגלל הפטיש שלי להיילו. אני שבוי לבינתיים :|
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 10 יולי 2014, 22:14

גדול בלינג, לא הצלחתי לזהות לבד מאיזו סצינה זה נלקח :)
ואני גם ממש מחכה לגיימפליי נורמלי. מקווה שיוכלו להפתיע אותי לטובה, כי בכל יום שעובר רק עולות לי הציפיות ממנו ובסוף אתאכזב מהתוצאה הסופית :/

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 21 יולי 2014, 09:55

אנשים כבר הצליחו להשיג גירסה של TLOU לPS4 ועשו STREAM בטוויץ' וכד'... אבל הורידו אותם כבר.
מי שרוצה - יש פה כמה תמונות שלקחו ממנו:
http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=858526
נראה מעולה, אבל אני ממש רוצה לראות את זה בתנועה כמו שצריך...

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 21 יולי 2014, 13:19

Laskin כתב:אנשים כבר הצליחו להשיג גירסה של TLOU לPS4 ועשו STREAM בטוויץ' וכד'... אבל הורידו אותם כבר.
מי שרוצה - יש פה כמה תמונות שלקחו ממנו:
http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=858526
נראה מעולה, אבל אני ממש רוצה לראות את זה בתנועה כמו שצריך...

הבחור שהריץ את הסטרים אומר שהמשחק נראה הרבה יותר טוב מהתמונות האלה, טוב הגיוני הם הרי נלקחו מכפתור ה SHARE המעפן, אבל הוא בכלל נסחף ואמר שלדעתו זה המשחק המרשים ביותר על ה PS4 למרות שזה נשמע לי מופרך בלי קשר לעד כמה ה IQ טוב יותר על ה PS4.
כנראה עניין של טעם ואומנות שהוא ממש מתחבר אליה, אבל טכנית אין מצב.

בכל זאת, עושה רושם שהמשחק מתקן את כל הבעיות הטכניות שהיו עם גרסת ה PS3 וזה מה שפחות או יותר ציפו או הבטיחו, לא מדובר פה באיזה רימייק עם נכסים חדשים ואפקטים מתקדמים יותר או משהו, מדובר באותו משחק על ה PS3 רק שהכל ברזולוציה הרבה יותר גבוהה (כולל טקסטורות ומודלים ראשיים חדים הרבה יותר) עם AA טוב וב 60 פריימים, מההתחלה היה ברור שמדובר בצוות קטן בתוך נוטידוג שעושה פורט מסובך מאוד טכנית בשנה אחת בלבד, אי אפשר לצפות למהפכות כשאלו המשאבים שהפנו לפרויקט ובהתחשב בזה אני מרוצה מהתוצאה, TLOU עם IQ נורמלי זה עדיין אחד הדברים היפים שיש :)

הנה GIF קטן שממחיש את ההבדלים בין הגרסאות:
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 21 יולי 2014, 14:46

לא, נראה לי שהתמונות ששמתי בגאף נלכדו מהמכשיר בצורה טובה יותר, ולא מהSHARE. יש גם תמונות מהSHARE שרואים גם את הפרצוף של הקאסטר, והן באיכות נוראית.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 21 יולי 2014, 15:40

הן בוודאות נלכדו ב SHARE, הנה תראה את התמונה הזו:
תמונה

אין לך PS4 אבל הסמל שנמצא בצד ימין של המסך למעלה זה הלוגו שעולה כל פעם שלוחצים על כפתור ה SHARE, בדר"כ הסוני לא אמור ללכוד את הלוגו והוא אמור לעלות רק לאחר שהסוני צילם את התמונה אבל לפעמים קורה שיש DELAY והסוני מצלם גם את הלוגו עצמו.

תמונות עם הפרצוף של ה"קאסטר" הן לא SHARE, זה סתם לכידות מסך של סטרים שמלחתכילה רץ באיכות רעה מאוד שאנשים עשו עם ה PC שלהם, יכול להיות גם חלק צילמו עם ה PS4 שלהם מה UI אבל זה זהה ללצלם סתם לכידת תמונה עם PC, לא בדיוק כמו ללכוד תמונה של המשחק ישירות מה PS4 שלך, גם ה SHARE השתפר מבעבר בגלל שאפשר להוריד את התמונות ל USB בניגוד לבעבר שיכלת רק לעשות להן UPLOAD לפייסבוק שדפק את התמונה, אז יש שיפור למי שמוריד ל USB אבל זה לא ברמה של כרטיס מסך ברמה גבוהה, אתה יכול לראות גם את המשקל של התמונות- רק 200K שזה די מסכן.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 22 יולי 2014, 23:36

אתה צודק, אני חשבתי שאתה מתכוון למשהו אחר, ראיתי עוד לינק שבו רואים גם את הקאסטר, והתמונות היו באיכות נוראית, ממש.

אגב, עכשיו ראיתי את זה:

מישהו מפעיל את המשחק וזז בו קצת, אבל האיכות הכי נוראית בעולם.
מה שכן עניין tu,h cu - זה שהטעינה הראשונית שהמשחק עולה (לא הראשונה בהחלט, אלא בכל פעם שתפעיל את המכשיר ותעשה PLAY/CONTINUE בתפריט הראשי במשחק) לוקחת "רק" 45 שניות, לעומת 45 דקות בPS3 ;)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 23 יולי 2014, 23:26

עוד תמונה שמישהו לקח מהרימסאטר, אפשר לראות שהמודלים עברו שיפור ניכר:
תמונה

הוא אומר שהמשחק נראה מעולה אבל כמובן שהבסיס זה עדיין אותו המשחק מה PS3 ושאנשים לא יצפו לאיזה אנצ'רטד 4 כשיקנו את המשחק, אני חושב שזה די מובן מאליו אבל כנראה שיש אנשים שלא הבינו שמדובר ברימאסטר ולא ברימייק, זו סכ"ה גרסת ה PC של המשחק מה PS3 עם שיפורים מתבקשים ב IQ, מודלים, טקסטורות, צללים ופריימרייט, הלוואי והייתי משחק בזה בפעם הראשונה ולא בטשטוש המקרטע ההוא :/

ועוד אחת באיכות גבוהה, IQ מעולה:
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 24 יולי 2014, 09:44

מישהו גם העלה כבר WALKTHROUGH, אבל הוא מעלה ב-720P :/

יש 3 חלקים בינתיים בערוץ שלו...

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 24 יולי 2014, 12:05

היוטיוב נורא, בתכל'ס זה נראה לי שם זהה בעוד שבתמונות ההבדלים ברורים הרבה יותר.
האידיאל זה גיימרסייד אבל הדבר השני הכי טוב זה תמונות באיכות גבוהה שנתפסו ישירות מהמשחק, יוטיוב זה בתחתית הרשימה כשזה מגיע ללבחון משחק.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 24 יולי 2014, 14:53

מסכים לגמרי... בכלל, לשפוט את השיפור של משחק שהרבה ממנו הוא הרזולוציה וקצב הפריימים, כשאתה בעצם מוגבל לאותה הרזולוציה ואותו קצב הפריימים בוידאו שאתה מציג - זה די מבטל את היתרונות הללו אוטומטית ;)
מה שכן, ניתן לראות הצללה מעט טובה יותר, מחסור מאוד בולט בג'אגיז, וכמובן מודלים טובים יותר.

סמל אישי של המשתמש
JackQ
Padawan

הודעהעל ידי JackQ » 25 יולי 2014, 17:36

אני מעוניין לקנות מתאם בלו טוף חדש שיתאים לDS4 שלי כדיי שיוכל לפעול כבקר מחשב,המליצו לי על המתאם הזה
Plugable USB Bluetooth 4.0

למישהו מפה שעושה דבר דומה יכול להמליץ לי על מתאם טוב לבקר Doulshock 4 שלו למחשב שיש לו אישית והזמין אותה בארץ במחיר סביר?

תודה
פותח דף חדש,Overhadow לשעבר....

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 יולי 2014, 21:54

bling כתב:עוד תמונה שמישהו לקח מהרימסאטר, אפשר לראות שהמודלים עברו שיפור ניכר:
תמונה

הוא אומר שהמשחק נראה מעולה אבל כמובן שהבסיס זה עדיין אותו המשחק מה PS3 ושאנשים לא יצפו לאיזה אנצ'רטד 4 כשיקנו את המשחק, אני חושב שזה די מובן מאליו אבל כנראה שיש אנשים שלא הבינו שמדובר ברימאסטר ולא ברימייק, זו סכ"ה גרסת ה PC של המשחק מה PS3 עם שיפורים מתבקשים ב IQ, מודלים, טקסטורות, צללים ופריימרייט, הלוואי והייתי משחק בזה בפעם הראשונה ולא בטשטוש המקרטע ההוא :/

ועוד אחת באיכות גבוהה, IQ מעולה:
תמונה

אני לא מבין, כששחקתי בו בזמנו ואמרתי שהוא מקרטע ועם בעיות אלייזינג איומות כולם תקפו אותי שאני מפונק pc שמדמיין ופתאום הדיעה הרווחת היא שהמשחק פס3 הוא ״הטשטוש המקרטע ההוא״? איפה הצדק איפה?
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 26 יולי 2014, 11:01

DrKeo כתב:אני לא מבין, כששחקתי בו בזמנו ואמרתי שהוא מקרטע ועם בעיות אלייזינג איומות כולם תקפו אותי שאני מפונק pc שמדמיין ופתאום הדיעה הרווחת היא שהמשחק פס3 הוא ״הטשטוש המקרטע ההוא״? איפה הצדק איפה?

אני תמיד התלוננתי על ה IQ של המשחק והבעתי אכזבה מכך, מה שכן אתה אז לקחת את זה צעד קדימה והתחלת לאמר איך זה בקושי שחיק מבחינת פריימרייט ואני גם היום לא מסכים איתך, אישית לי הנפילות לא הרגישו חדות (שיחקתי לך GTA על 25 FPS ממוצע קבוע אז מה זה כבר TLOU שפה ושם נופל מ 30??) ואני בטוח שגם היום אם אשחק בגרסה הזו שוב אני לא אחשוב שהפריימרייט לא שחיק כמו שציינת אז.

מצד שני "מקרטע" זו מילה עדינה ביחס לתקלות הטכניות שחוויותי עם המשחק, אצלי באמת החוויה היתה על גבול הבלתי שחיקה מרוב שהסוני שלי העלה עשן ולא הצליח להתמודד עם המשחק בכלל, אבל בדיעבד הוא היה על סף YLOD אז אני לא מתפלא.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 29 אוגוסט 2014, 13:55

הבטא של Deep Down נדחתה ל2015.

http://www.destructoid.com/new-deep-dow ... 0357.phtml
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 29 אוגוסט 2014, 19:01

Klayman כתב:הבטא של Deep Down נדחתה ל2015.

http://www.destructoid.com/new-deep-dow ... 0357.phtml

היתה אמורה להיות בטא השנה? :D

כן, אפשר להבין שרמת העניין שלי בכותר לא גבוהה, אבל הסרטון החדש נראה מדהים, ועוד ב 60 פריימים, רק לדמיין איך יראה RE לניארי ב 30 פריימים על מנוע כזה :o

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 30 אוגוסט 2014, 01:25

bling כתב:היתה אמורה להיות בטא השנה? :D

כן, אפשר להבין שרמת העניין שלי בכותר לא גבוהה, אבל הסרטון החדש נראה מדהים, ועוד ב 60 פריימים, רק לדמיין איך יראה RE לניארי ב 30 פריימים על מנוע כזה :o

WTF?! במה צפיתי הרגע, זה מתחיל להראות כמו Souls עם גראפיקה מטורפת וקואופ?! Take my money bitches :D.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 01 ספטמבר 2014, 10:30

יש כרגע מסיבת עיתונאים PRE TGS של סוני, מכריזים על כל מיני דברים... אם יהיה משהו מעניין אעדכן :)
בינתיים הצטרפתי הרגע והסטרים ממש גרוע, אבל יש DRAGON BALL חדש, ONE PIECE וגם GOD EATER 2 לPS4 ולVITA.
DISGEA 5 הוכרז לPS4
וגם יש תאריך לBLOODBORNE! - ה-5 לפברואר (לא יודע אם רק ביפן או כל העולם)

הוכרז גם GUNDAM חדש לPS4... וDOA5 חדש כלשהו.
יש עוד כל מיני דברים שמעולם לא שמענו או נשמע עליהם שמיועדים רק ליפנים.
כבר עד עכשיו יש מספיק הכרזות כדי לגרום ליפנים לרכוש קונסולה חדשה :)

יאללה, שיגיעו כבר לSQUARE ENIX, למרות שבטח יחכו עם זה למסיבה הגדולה.. או שלא תהיה? אנחנו נכנסים כבר לTGS או שיש עוד כמה ימים/שבועות?

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 01 ספטמבר 2014, 10:42

Laskin כתב:יש כרגע מסיבת עיתונאים PRE TGS של סוני, מכריזים על כל מיני דברים... אם יהיה משהו מעניין אעדכן :)
בינתיים הצטרפתי הרגע והסטרים ממש גרוע, אבל יש DRAGON BALL חדש, ONE PIECE וגם GOD EATER 2 לPS4 ולVITA.
DISGEA 5 הוכרז לPS4
וגם יש תאריך לBLOODBORNE! - ה-5 לפברואר (לא יודע אם רק ביפן או כל העולם)

הוכרז גם GUNDAM חדש לPS4... וDOA5 חדש כלשהו.
יש עוד כל מיני דברים שמעולם לא שמענו או נשמע עליהם שמיועדים רק ליפנים.
כבר עד עכשיו יש מספיק הכרזות כדי לגרום ליפנים לרכוש קונסולה חדשה :)

יאללה, שיגיעו כבר לSQUARE ENIX, למרות שבטח יחכו עם זה למסיבה הגדולה.. או שלא תהיה? אנחנו נכנסים כבר לTGS או שיש עוד כמה ימים/שבועות?

רק יפן בטח, גם Demon souls יצא קודם ליפן ואז לשאר העולם. בטח אנחנו נקבל את זה בסוף פברואר.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 01 ספטמבר 2014, 11:10

הוכרז גם DRAGON QUEST HEROES לPS4 שהוא ממש כמו משחק ZELDA הזה שהוא כמו DYNASTY WARRIORS, רק יותר יפה :P
וגם YS חדש...

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 01 ספטמבר 2014, 13:24

משחק חדש מהיוצר של טקן לפרויקט מורפאוס שנקרא Summer Lesson, שיאפשר לנו להציץ מתחת לשמלות של נערות בית ספר יפניות בתלת מימד, רץ על אנריל 4, גראפית נראה טוב, אם זה מעיד על הגראפיקה של משחקי מורפאוס אז זה לגמרי סבבה:

המשחק אגב נראה זבל :)

בנוסף הוכרז על RE:Revelations 2 שיצא על כל הפלטפורמות הנייחות כולל PC (מלבד ה WIIU) ויגיע בתחילת 2015 ביפן:
תמונה
תמונה

ולחדשות הרימאסטר השבועי שלא מובן מי לעזאזל ביקש אותו- הולך לצאת רימאסטר של Beyond 2 Souls לפס4 ועכשיו זה כבר ודאי, רשימת הגביעים שלו דלפה: http://www.exophase.com/game/beyond-two-souls-ps4/trophies/

אבל ה-חדשה מ TGS, הולכים להגיע THEMES בעדכון 2.0 ל PS4!
תמונה

סכ"ה למרות שלא ראיתי את האירוע נראה שהיה TGS חלש מאוד, החדשה הכי מרגשת עבורי זה שמגיעים THEMES :|
אבל נראה לי שלשאר האנשים שחובבי יפן הבשורות הגדולות זה תאריך היציאה של BB וההכרזה ש PERSONA 5 יצא גם ל PS4.

בקיצור לא משהו בכלל ונראה שההשקעה של סוני בתוכן בלעדי יפני לפס4 לא ממש קיימת, כמעט כל המשחקים שהוצגו הם מולטי פלטפורם עם פס3 או ויטה, חבל מאוד.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 01 ספטמבר 2014, 13:43

bling כתב:משחק חדש מהיוצר של טקן לפרויקט מורפאוס שנקרא Summer Lesson, שיאפשר לנו להציץ מתחת לשמלות של נערות בית ספר יפניות בתלת מימד, רץ על אנריל 4, גראפית נראה טוב, אם זה מעיד על הגראפיקה של משחקי מורפאוס אז זה לגמרי סבבה:

המשחק אגב נראה זבל :)

בנוסף הוכרז על RE:Revelations 2 שיצא על כל הפלטפורמות הנייחות כולל PC (מלבד ה WIIU) ויגיע בתחילת 2015 ביפן:
תמונה
תמונה

ולחדשות הרימאסטר השבועי שלא מובן מי לעזאזל ביקש אותו- הולך לצאת רימאסטר של Beyond 2 Souls לפס4 ועכשיו זה כבר ודאי, רשימת הגביעים שלו דלפה: http://www.exophase.com/game/beyond-two-souls-ps4/trophies/

אבל ה-חדשה מ TGS, הולכים להגיע THEMES בעדכון 2.0 ל PS4!
תמונה

סכ"ה למרות שלא ראיתי את האירוע נראה שהיה TGS חלש מאוד, החדשה הכי מרגשת עבורי זה שמגיעים THEMES :|
אבל נראה לי שלשאר האנשים שחובבי יפן הבשורות הגדולות זה תאריך היציאה של BB וההכרזה ש PERSONA 5 יצא גם ל PS4.

בקיצור לא משהו בכלל ונראה שההשקעה של סוני בתוכן בלעדי יפני לפס4 לא ממש קיימת, כמעט כל המשחקים שהוצגו הם מולטי פלטפורם עם פס3 או ויטה, חבל מאוד.

אתה מודע לעובדה שPersona זה אולי הJRPG הכי חזק שיש מלבד Monster hunter.
תמונה

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 84 אורחים