במה אתם משחקים?

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

Re: במה אתם משחקים?

הודעהעל ידי bling » 31 יולי 2014, 14:08

Klayman כתב:

איזה אודוורלד זה?

זה רימייק למשחק Oddoworld המקורי משנת 98, קוראים לו Oddowrld New N' tasty וכרגע הוא זמין רק ל PS4 אבל הוא גם יגיע לסטים ל X1 ולדור הקודם בקרוב.
עולה 30$ חדש על הפס4 ובטח על כל הקונסולות אבל בטוח שעל הסטים יעלה פחות כשיגיע, מבחינת השקעה והפקה הוא לא פחות מושקע מריימן אוריג'ינס, פאפאטיר וכל אלו שעולים 40-60 (למרות הבאגים שקצת מבאסים ובטח יתוקנו עד אז), הוא נראה ממש טוב.

SWISS, לי לא מובנת הטענה ההפוכה, זה ברור שכשרודפים אחרי רבע מהמשחק ואני צריך לזנק ברגע המתאים אני מעדיף שליטה מדויקת על המילימטר עם החצים ולא אנלוג שמושכים מעט יותר מדי ומפספסים את הקפיצה, כנ"ל גם הרבה רגעים שצריך ללכת לאט ובעדינות, לי חיצים הרבה יותר מדויק.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 31 יולי 2014, 14:17

היית צודק אם זה היה משחק מכות שבוא הסטיק נשאר במצב נייטרלי אם לא עושים תרגיל וכאשר צריך לחלק את הכיוונים השונים של הסטיק לתוך 8 כיוונים בסיסיים וההבדל בין שתי כיוונים סמוכים הוא ההבדל בין הצלחה בתרגיל ואי הצלחה אבל פלטפורמר? אתה תמיד בתנועה בפלטפורמר ואין מצב שהבדל של עשירית המילימטר מעביר אותך מלכוון צפון לצפון-מזרח.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 31 יולי 2014, 14:21

bling כתב:זה רימייק למשחק Oddoworld המקורי משנת 98, קוראים לו Oddowrld New N' tasty וכרגע הוא זמין רק ל PS4 אבל הוא גם יגיע לסטים ל X1 ולדור הקודם בקרוב.
עולה 30$ חדש על הפס4 ובטח על כל הקונסולות אבל בטוח שעל הסטים יעלה פחות כשיגיע, מבחינת השקעה והפקה הוא לא פחות מושקע מריימן אוריג'ינס, פאפאטיר וכל אלו שעולים 40-60 (למרות הבאגים שקצת מבאסים ובטח יתוקנו עד אז), הוא נראה ממש טוב.

נשמע מגניב! ארכוש אותו כשיגיע למחשב (מן הסתם בסייל כלשהו..) אבל יהיה נחמד לחזור לעולם הזה..
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 31 יולי 2014, 14:28

swiss-the-engine כתב:היית צודק אם זה היה משחק מכות שבוא הסטיק נשאר במצב נייטרלי אם לא עושים תרגיל וכאשר צריך לחלק את הכיוונים השונים של הסטיק לתוך 8 כיוונים בסיסיים וההבדל בין שתי כיוונים סמוכים הוא ההבדל בין הצלחה בתרגיל ואי הצלחה אבל פלטפורמר? אתה תמיד בתנועה בפלטפורמר ואין מצב שהבדל של עשירית המילימטר מעביר אותך מלכוון צפון לצפון-מזרח.

כן, השליטה רגישה מדי עם האנלוג, לפחות לסוג האתגרים שיש במשחק הזה, אולי בסופר מיט בוי זה זורם יותר טוב ופה בגלל שהמשחק תוכנן במקור לפס1 זה מרגיש לא מספיק מהודק.

קליימן אני שמח, תעשה את זה, כיפי מאוד וגם ברמה הקשה זה נסבל כי אפשר לשמור בכל רגע את המשחק בלחיצת מהירה אז אל תירתע.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 31 יולי 2014, 14:49

זו תלונה שחזרה ברוב הביקורות שקראתי. השליטה מעייתית, במיוחד לאיזורים של קפיצה שצריך מומנט.. קשה להסביר, אבל זה עולה שוב ושוב. קצת פישלו עם זה, אבל אני מניח שעדיין ניתן לשפר את זה עם פאץ', גם אם זה עדיין לא יהיה מושלם

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 31 יולי 2014, 18:58

bling כתב:כן, השליטה רגישה מדי עם האנלוג, לפחות לסוג האתגרים שיש במשחק הזה, אולי בסופר מיט בוי זה זורם יותר טוב ופה בגלל שהמשחק תוכנן במקור לפס1 זה מרגיש לא מספיק מהודק.

קליימן אני שמח, תעשה את זה, כיפי מאוד וגם ברמה הקשה זה נסבל כי אפשר לשמור בכל רגע את המשחק בלחיצת מהירה אז אל תירתע.

זה כי הוא משחק tile-based, כמו הנסיך הפרסי הדו מימדי. התנועה של הדמות היא בדידה, לא רציפה, ולכן בקר אנלוגי רציף פוגם בשליטה.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 31 יולי 2014, 22:41

InterAl כתב:זה כי הוא משחק tile-based, כמו הנסיך הפרסי הדו מימדי. התנועה של הדמות היא בדידה, לא רציפה, ולכן בקר אנלוגי רציף פוגם בשליטה.

כן, והם גם הוסיפו סוג של auto aim קצת לקפיצות, כאילו לפצות על כך, אני מנחש שזו תוספת מבורכת שחוסכת לא מעט תסכול אבל זה יכול לעצבן כשאתה רוצה לזנק מעל מוקש ומשום מה הוא מחליט להנעל על הפלטפורמה מעליו למרות שבכלל לא לחצת למעלה, סכ"ה זה לא קורה יותר מדי פעמים אבל זה יכול לעצבן.

וסיימתי את המשחק עכשיו, קיבלתי את הסוף הטוב כי הצלתי בכל זאת מספיק מודוקונים למרות שפספסתי לא מעט, למרות הבעיות הקטנות הרבה זמן לא נהנתי ככה ממשחק, הלוואי שיעשו רימייק גם לאקסודוס.

עכשיו אני מתלבט מה לשחק, יש לי כל מני קשקושי פלוס לפס4 כמו FEZ, TRINE 2, STRIDER, PIXELJUNK וכו' אבל לא בטוח שבא לי עליהם, משהו מהם מומלץ או שלזרוק לפח?
אופציה נוספת זה להשכיב 1200 שקל ולקנות כבר פס3 חדש שם יש לי בקלוג מכובד שכולל משחקים כמו RDR, XCOM, DEMON'S SOULS, ENSLAVED וכו' וכו', באמת המון משחקי פלוס שמחכים לי אבל לא יודע אם בא לי להוציא כזו השקעה וכמה מהם אני בתכל'ס אשחק...

איזה מבאס היובש קיץ הזה.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 01 אוגוסט 2014, 00:36

TRINE 2 לדעתי הוא ממש מוצלח (והוא גם אחד המשחקים הכי יפים שראיתי). FEZ נחמד עד בערך אזור ה70% שאז הוא מתחיל להעיק ממש (שם נטשתי אותו). Strider, לדעתי, הוא פספוס אמיתי. הוא נראה כ''כ מגניב בטריילרים והרשמים המוקדמים, אבל המשחק עצמו משעמם ומשמים.

Enslaved וRDR הם משחקים מעולים, אבל לא יודע אם הייתי מוציא עליהם 1,200 ש''ח :P.

מקווה שעזרתי ולו במעט :).
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 01 אוגוסט 2014, 11:23

Stick כתב:זה לא קשור לאורך המשחק, זה פשוט בגלל שמדובר (לדעתי) בשלב הטוב במשחק, במיוחד בגזרת הבוסים.
הוא לא מתחבר לanor londo, הוא מתחבר ליער ולכל הסיפור עם sif והקבר של artorias.

אתה עכשיו באמת באיזור הכי קשה במשחק, כשסמוג ואורנסטין הם כנראה השיא. בהצלחה עם זה :)
לאחר מכן המשחק חוזר להיות קצת פחות קשה.

הצלחתי לעבור את הProwling demon, אבל עכשיו ממש לפני הקרב בוס נתקעתי על הקרב על הנשמה של הFire keeper.
Anor londo פשוט זוועה, כל קרב שני קשה רצח :). אני מרגיש בקרב התשה שם. מזל שיש תמורה גבוהה לסנטינלס שהורגים.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 01 אוגוסט 2014, 11:56

Klayman כתב:TRINE 2 לדעתי הוא ממש מוצלח (והוא גם אחד המשחקים הכי יפים שראיתי). FEZ נחמד עד בערך אזור ה70% שאז הוא מתחיל להעיק ממש (שם נטשתי אותו). Strider, לדעתי, הוא פספוס אמיתי. הוא נראה כ''כ מגניב בטריילרים והרשמים המוקדמים, אבל המשחק עצמו משעמם ומשמים.

Enslaved וRDR הם משחקים מעולים, אבל לא יודע אם הייתי מוציא עליהם 1,200 ש''ח :P.

מקווה שעזרתי ולו במעט :).

עזרת :)
אני אתן צ'אנס ל TRINE 2, למרות שנראה לי קצת גנרי הוא באמת יפהיפה.
STRIDER שיחקתי בדמו ויצאתי עם רשמים דומים לשלך, חשבתי אולי המלא נהיה מעניין יותר אבל נשמע שלא.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 01 אוגוסט 2014, 12:19

Death_119 כתב:הצלחתי לעבור את הProwling demon, אבל עכשיו ממש לפני הקרב בוס נתקעתי על הקרב על הנשמה של הFire keeper.
Anor londo פשוט זוועה, כל קרב שני קשה רצח :). אני מרגיש בקרב התשה שם. מזל שיש תמורה גבוהה לסנטינלס שהורגים.

לא זוכר כרגע את המשחק עד כדי כך ככה שאני לא ממש מבין איפה אתה תקוע, אבל בוא רק נגיד שבריצה הראשונה שלי על DS1 זה השלב שבו למדתי שלא חייבים להלחם מול כל האויבים, ובדרך כלל בריצת עמוק מחושבת הם לא תופסים אותך :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 אוגוסט 2014, 00:07

bling כתב:עזרת :)
אני אתן צ'אנס ל TRINE 2, למרות שנראה לי קצת גנרי הוא באמת יפהיפה.
STRIDER שיחקתי בדמו ויצאתי עם רשמים דומים לשלך, חשבתי אולי המלא נהיה מעניין יותר אבל נשמע שלא.

אם יש לך דרך לשחק בו בתלת מימד, הוא יפיפיה בתלת מימד.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 01 אוגוסט 2014, 21:28

Stick כתב:לא זוכר כרגע את המשחק עד כדי כך ככה שאני לא ממש מבין איפה אתה תקוע, אבל בוא רק נגיד שבריצה הראשונה שלי על DS1 זה השלב שבו למדתי שלא חייבים להלחם מול כל האויבים, ובדרך כלל בריצת עמוק מחושבת הם לא תופסים אותך :)

הבעייה זה לא האוייבים הרגילים בשלב, הם לא קשים במיוחד ומאוד מתגמלים במיוחד שהדמות שלי היא אביר בתצורת Tank עם שיריון מטורף ומגן מטורף כך שרוב היריבים שם לא יכולים אפילו לחדור את ההגנה שלי לרוב. הבעייה האמיתית היא שישנם שלושה אתגרים שם - הבוס משום מה, הProwling Demon והזימון שנועד להחזיר את הנשמה של הFire keeper שנרצחה. זה הקרב שאתה יכל לזמן אותו לפני עם הBlack Fire Orb בו יש לך את המתנקש ושתי רוחות ששומרות עליו, אין לך אפשרות להשתמש בFlask כי אתה פלשת לעולם שלו ואין לי שום רצון לבזבז Humanity עליו.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
ShiTDemoN
Warrior

הודעהעל ידי ShiTDemoN » 02 אוגוסט 2014, 07:24

Damn it. מאז שהתחלתי לשחק CS:GO באופן תחרותי נגמר לי כל הזמן (שחשבתי שאין לי) שהיה לי למשחקים.....
"A man chooses, a slave obeys"

סמל אישי של המשתמש
Wan7ed
Trainee

הודעהעל ידי Wan7ed » 02 אוגוסט 2014, 16:04

סיימתי בנשימה אחת את Brothers - A Tale of Two Sons... אחלה משחק. ההתחלה קצת איטית, אבל הקצב עולה במהירות, סביבות המשחק ממש "קסומות" וההתקדמות היא ברמת קושי קלה\בינונית נעימה. אחים הוא מסע קצר ומרגש ומומלץ לכל סוגי השחקנים...

My_T
Padawan

הודעהעל ידי My_T » 02 אוגוסט 2014, 23:47

אתמול סיימתי את ביושוק הראשון, והיום את Infinite. משחקים מדהימים שלא מאמין שלקח לי כל כך הרבה זמן לשחק בהם.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 03 אוגוסט 2014, 09:09

רגע, שיחקת אותם במקביל או שאשכרה סיימת את כל אינפיניט ביממה? :P

My_T
Padawan

הודעהעל ידי My_T » 03 אוגוסט 2014, 21:43

אני מעדיף לא לענות על זה :D
סתם, כל החברים בצבא ואני בחופש מהלימודים, אז פיניתי לי זמן לחרישה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 03 אוגוסט 2014, 14:57

זה דווקא מדהים... אינפיניט לא משחק קצר בכלל.
אתה עברת על הכל או שממש ניסית לסיים כמה שיותר מהר? :P
והספקת כבר לראות סרטונים שמסבירים את הכל? כי אם לא מתעמקים וממש קשובים - זה לא הדבר הכי פשוט שיש :D

My_T
Padawan

הודעהעל ידי My_T » 03 אוגוסט 2014, 18:52

חקרתי המון, מצאתי חלק גדול מהווקספונים (כמעט קיבלתי את האצ'יוומנט של זה ושל ה-Sightseer, אבל לא כתוב התקדמות אז לא יודע בדיוק כמה)... בכללי ממש הרגשתי ששיחקתי את זה לא נכון כי חיפשתי כל פינה ופתחתי כל פח.
סה"כ השקעתי בו 17 שעות לפי סטים (אבל זה כולל גם פאוזים ארוכים), ואני מצטער שלא שיחקתי בו ברמת הקושי הגבוהה כי הוא לא היה מאתגר, אבל ממש רציתי להרגיש את הסיפור ולא להיתקע כל הזמן בקטעים מעצבנים.

מצחיק אותי שזה מדהים אותך, את חברה שלי זה לא הדהים :lol:

אחרי שסיימתי אותו לקחתי לעצמי איזה חצי שעה לנסות להבין מה קרה, ראיתי את הסוף שוב, דיברתי על זה עם חבר, התחלתי לפתח תיאוריות, נכנסתי ליוטיוב... זה פשוט מדהים, בחיים משחק לא ריתק אותי ככה

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 05 אוגוסט 2014, 10:22

אם עוד לא שיחקת, רוץ עכשיו להרחבה של burial at sea.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 05 אוגוסט 2014, 11:27

כן, ההרחבה הזו כאמור מאוד מאוד מומלצת :)
ואני כמוך, מעולם סיפור במשחקים לא ריתק אותי כמו בסדרת ביושוק של לוין...

מי שלא יודע עדיין - BIOSOCK המקורי יוצא לIOS והוא נראה ממש מעולה, יחסית

וכן, זה כל המשחק, לא איזו גירסת נייד מעפנה עם מכאניקת משחק פשוטה יותר... הכל אותו דבר, עם קצת AUTO AIM כי בכל זאת קשה יותר עם הטאץ', אלא אם יש לך מתאם שיהפוך את זה לשלט

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 05 אוגוסט 2014, 13:42

ביושוק ל IOS נראה די חרא, חשבתי שהפלטפורמה קרובה יחסית ללהריץ משחק דור ראשון של קונסולות בנות 8 אבל בתכל'ס זה נראה כמו משהו בין ה PS2 ל PS3, כל התאורה, השיידרים והחדות הלכה, ואם ככה נראה משחק דור ראשון של הקונסולות אני לא רוצה לדעת איך יראו פורטים של המשחקים הבאמת תובעניים של ה PS3 וה 360 כמו היילו, אנצ'רטד וכל התותחים הכבדים, בקיצור הפער גדול מאוד.
אה והשליטה נראית מזעזעת, לא מבין מי המזוכיסט שיקנה את הדבר הזה.

ואצלי TRINE 2 יחכה כי קניתי משחק פאזלים חדש שכבר קיים בגרסת ה PC ששמו The Swapper, הרעיון היה נראה לי מעניין- אתה נמצא בחלל בסביבה מבודדת ופותר שלל פאזלים בעזרת מכניקה של שכפול- אתה יוצר מספר העתקים של עצמך ושולט עליהם, הביקורות שלו מעולות (ממוצע 87) וגם ההמלצות של השחקנים חיוביות מאוד, זה סגנון שמדבר אלי אז הלכתי על זה (15$ עם הנחת פלוס), לא יצא לי לשחק יותר מכמה דקות בודדות אבל אני כבר יכול לראות שזה הולך להיות MIND FUCK רציני ככה שמי שרוצה משחק פאזלים טוב ומאתגר- שווה בדיקה, יש לי תחושה שאני הולך להתקע לא מעט, מקווה שלא יהיה קשה מדי, לא אוהב להרגיש אהבל :(

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 05 אוגוסט 2014, 22:44

bling כתב:ביושוק ל IOS נראה די חרא, חשבתי שהפלטפורמה קרובה יחסית ללהריץ משחק דור ראשון של קונסולות בנות 8 אבל בתכל'ס זה נראה כמו משהו בין ה PS2 ל PS3, כל התאורה, השיידרים והחדות הלכה, ואם ככה נראה משחק דור ראשון של הקונסולות אני לא רוצה לדעת איך יראו פורטים של המשחקים הבאמת תובעניים של ה PS3 וה 360 כמו היילו, אנצ'רטד וכל התותחים הכבדים, בקיצור הפער גדול מאוד.
אה והשליטה נראית מזעזעת, לא מבין מי המזוכיסט שיקנה את הדבר הזה.

ואצלי TRINE 2 יחכה כי קניתי משחק פאזלים חדש שכבר קיים בגרסת ה PC ששמו The Swapper, הרעיון היה נראה לי מעניין- אתה נמצא בחלל בסביבה מבודדת ופותר שלל פאזלים בעזרת מכניקה של שכפול- אתה יוצר מספר העתקים של עצמך ושולט עליהם, הביקורות שלו מעולות (ממוצע 87) וגם ההמלצות של השחקנים חיוביות מאוד, זה סגנון שמדבר אלי אז הלכתי על זה (15$ עם הנחת פלוס), לא יצא לי לשחק יותר מכמה דקות בודדות אבל אני כבר יכול לראות שזה הולך להיות MIND FUCK רציני ככה שמי שרוצה משחק פאזלים טוב ומאתגר- שווה בדיקה, יש לי תחושה שאני הולך להתקע לא מעט, מקווה שלא יהיה קשה מדי, לא אוהב להרגיש אהבל :(

אתה שוכח שמעט מאוד טאבלטים מסוגלים להריץ אותו בגרפיקה טובה מזו, ואני מניח שכן היה ניתן לעשות עוד קצת התאמות לאייפד הכי חזק, אבל זה לא כדאי, אז עשו פורט שיתאים לכל המכשירים.
לדעתי אין הרבה משחקים מרשימים מזה על IOS, ואם כן הם סתם BENCHMARK או באמת כמה נדירים בסגנון אמנותי או ז'אנר שמאפשר זאת.
השליטה גם לי נראית מזעזעת, זה בטח הרבה יותר מתאים למי שיש הרחבה/קייס-ג'ויסטיק, אבל זה נכון לגבי *כל* משחק מבט-חופשי, לא משנה אם גוף ראשון או שלישי, אבל בייחוד ראשון.

לגבי TRINE - הבעייה איתו, היא שכשאתה משחק במולטי, וזה אמור להיות הכי כיף (ואכן שיחקתי אותו עם חברה שלי) - אתה יכול כמעט תמיד לצאת מכל פאזל ע"י יצירת פלטפורמה ע"י הקוסם, וכך "להעביר" את השחקן השני לאיפה שתרצה, בערך, וזה די שובר את הכל.
בנוסף, לא אהבתי את השליטה בהרבה מובנים (בכל הקשור לפלטפורמה).
לדעתי זה משחק של 7, אבל המשחק אכן מרהיב ביופיו, לא פחות.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 05 אוגוסט 2014, 22:47

אה, רק עכשיו ראיתי שהוא יחכה אצלך וכתבת את זה על THE SWAPPER
אז כן, הוא פשוט אדיר :) לדעתי לא כמו שהביקורות כותבות, אבל בהחלט אדיר, חכם מאוד, ולא קל מאוחר יותר
לעלילה לעומת זאת, לא התחברתי מדי. לא עניין אותי להמשיך להקשיב או לקרוא יותר מדי.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 33 אורחים