במה אתם משחקים?

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

Re: במה אתם משחקים?

הודעהעל ידי Golan » 14 מאי 2013, 16:12

Journey זה קמפיין של שעתיים, חחח.

SgtDonowitz
Warrior

הודעהעל ידי SgtDonowitz » 14 מאי 2013, 16:53

כבר שעתיים וחצי בתוך הילו 4, בינתיים אני חייב להגיד שהמשחק זורם נהדר, מה שכן הלחצנים יותר דומים לאלו של COD. חוץ מזה, מרגיש נהדר ומאוד ומאוד מרשים ויזואלית.

treao
Minion

הודעהעל ידי treao » 14 מאי 2013, 19:16

סוף סוף קניתי את אינפימוס. והוספתי גם ראצ'ט וקלאנק כבונוס.
אני מתרגש לשחק ראצ'ט וקלאנק בדור הבא. באמת שלא יודע איך לא עשיתי את זה קודם.
it's not a lake it's an ocean

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 14 מאי 2013, 20:00

הגעתי בזלדה SS לשלב שאני צריך לאסוף את הטריפורס
בחלק הזה עלול ליווצר הבאג הנוראי ,אז אני ניזהר לא לעשות שטויות ,ולא חושב שאני יפעיל את הבאג הזה

יש כמה משימות צד וכמה שידרוגים לדברים שלי שאני רוצה לעשות ,אבל אני יחכה איתם, ויסיים קודם את המישחק
אני בשלב מאוחר במישחק ,ולא רוצה פדיחות

יש לי את כל הכלים שהמישחק מציעה (לפחות אני חושב ככה )
שידרגתי חלק מהם למקסימום
יש לי 4 בקבוקים
עשיתי חלק ממשימות הצד והרבה מהאוצרות הניסתרים
הצלחתי לאסוף את כל החרקים ,חוץ מאחד בודד ,אבל אפשר לקנות משהו שמראה מפה של החרקים במישחק

בקיצור עשיתי הרבה מאוד מהמישחק והוא מצוין

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 15 מאי 2013, 00:22

kririn כתב:בקיצור עשיתי הרבה מאוד מהמישחק והוא מצוין

בהחלט. על אף מגבלותיו (חוסר דיבוב, למשל), הלוואי שמשחקים רבים היו ברמתו הכללית.

ובדיוק סיימתי את לימבו. משחק מבריק. חבל שקצר.

אני שוקל ברצינות לקנות את האוסף של The Walking Dead.

ואני חושב שעכשיו אמשיך את ריימן. דו ממדי, אבל זהו עוד משחק גדול שהלוואי שרבים היו מבריקים ומעוצבים כמותו.
עורך לשון ומגיה, מנהל בפייסבוק קבוצת אוכל גדולה (מונה 45,000 חברים) וקבוצת גיימרים ('בחזרה למשחק').

Blue&Black
Trainee

הודעהעל ידי Blue&Black » 15 מאי 2013, 04:28

רונן כתב:תודה רבה, גולן.

הבנתי שהוא מצוין, אך לא ברור לי מה אורך החיים/ריפליי שלו והאם טוב לסינגל כמו שלמולטי. לדעתו של חבר ששיחק, כדאי לי להימנע.

בדיוק בדקתי את הדמו של The Walking Dead, יש לי אפשרות לקנות את כל הפרקים בזול. הוא נהנה מהערכה עצומה וזכה לתואר משחק השנה בכמה אתרים נחשבים. מה אתם אומרים? שווה? כמה כל פרק נמשך? איך העלילה? יש הפתעות? העניין עולה ככל שמתקדמים? מה הופך אותו לכזה טוב?

אני חייב לציין שהגרפיקה, המודלים והאנימציות מוזרים!

Journey הוא חוויה, אתה צריך למצוא זמן מתאים שבו אין לך שום תוכניות ופשוט להירגע ולשחק בשעתיים פלוס של משחק מאוד חוויתי וייחודי וסוחף, מעבר לגרפיקה המדהימה, האווירה המסתורית והסאונדטראק שעושה צמרמורת החלק הכי טוב זה שבמהלך ההתחלה של המשחק המשחק מכניס אליך בלי שתרגיש אפילו עוד חבר אילם אמיתי למסע (שחקן אמיתי שאין אפשרות להפעיל אוזניה לדבר איתו ואין מעליו שם משתמש או כלום), אם תתחברו, זו תהיה חווית מולטי שבחיים לא חווית, המסע שאתה עובר עם מישהו ומתקשר איתו רק בעזרת צלילים ושפת גוף פשוט מדהים. חוויה קצרה ומתוקה עם ערך חוזר לטרופיז ופריטים לאסוף...

בקשר לTWD, אני לא חושב שתמצא הרבה משחקים שבהם תרגיש כזאת תחושה של אכפתיות כלפי הדמויות, הדמויות והמעשים שלהם וגורלם כל כך אמינים וכשנכנסים עמוק למשחק מגלים כאן פנינה אמיתית, כל פרק נהיה אפל יותר ויותר, יהיו רגעים שאני מבטיח לך שיהיו לך דמעות בגרון, משהו כמעט ולא קיים במשחקים, יהיו לך החלטות שישנו את כל המשך המשחק וזה פשוט כיף ומותח ומרגש, יהיו הפתעות מבטיח לך...
תמונה

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 15 מאי 2013, 10:16

רונן כתב:
בהחלט. על אף מגבלותיו (חוסר דיבוב, למשל), הלוואי שמשחקים רבים היו ברמתו הכללית.

ובדיוק סיימתי את לימבו. משחק מבריק. חבל שקצר.

אני שוקל ברצינות לקנות את האוסף של The Walking Dead.

ואני חושב שעכשיו אמשיך את ריימן. דו ממדי, אבל זהו עוד משחק גדול שהלוואי שרבים היו מבריקים ומעוצבים כמותו.

מצעתי סוף סוף את החרק האחרון ,החרא היה בדרך לדרקון הברק
שידרוגים נישאר לי את הקשת למקסימום ,חסר לי רק כמה מהשיח המידברי הזה ,שזה לא בעיה למצוא
ואת שק הפצצות ושק הזרעים ,כניראה גם את שק החיצים שעוד לא קניתי
גם לא שידרגתי אף פעם את המגן עץ ,וניראה לי אני יקנה אותו רק לשדרג אותו

דרך אגב יש לי כבר 5 בקבוקים ,כמה יש במישחק ?

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 15 מאי 2013, 10:58

התחלתי לסכם את הדור מבחינתי בכך שאני משחק בכל המשחקים הטובים של הקונסולות.
כרגע אני בהיילו 3. כל כך כיף.
תמונה

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 15 מאי 2013, 11:21

רק עכשיו אתה מתחיל את הילו 3 ?

Megalomaniac
Trainee

הודעהעל ידי Megalomaniac » 15 מאי 2013, 11:46

התחלתי את Metro Last Light ב- PC..
לא רע בכלל בינתיים, אבל ה- AI אחד הגרועים, לא מבין איך בימינו מוציאים משחק עם אויבים כ"כ טיפשים.
אבל הגיימפליי כיפי והוא זורם טוב בינתיים..

סמל אישי של המשתמש
ShiTDemoN
Warrior

הודעהעל ידי ShiTDemoN » 15 מאי 2013, 11:52

Megalomaniac כתב:התחלתי את Metro Last Light ב- PC..
לא רע בכלל בינתיים, אבל ה- AI אחד הגרועים, לא מבין איך בימינו מוציאים משחק עם אויבים כ"כ טיפשים.

באיזו צורה מתבטאת הטפשות של האויבים?

אני כרגע משחק עם חבר בTerraria על ה-PC. משחק מדהים. מדהים אותי שאיפה שאני הולך אפשר לחצוב טיפה למטה ולראות המון מנהרות חבויות מתחת. כל-כך הרבה explore.
אני גם מנסה לעבור את Super Meat Boy. משחק קשה בטירוף.
"A man chooses, a slave obeys"

Megalomaniac
Trainee

הודעהעל ידי Megalomaniac » 15 מאי 2013, 12:25

ShiTDemoN כתב:באיזו צורה מתבטאת הטפשות של האויבים?

אני כרגע משחק עם חבר בTerraria על ה-PC. משחק מדהים. מדהים אותי שאיפה שאני הולך אפשר לחצוב טיפה למטה ולראות המון מנהרות חבויות מתחת. כל-כך הרבה explore.
אני גם מנסה לעבור את Super Meat Boy. משחק קשה בטירוף.

שאתה עובר 2 מטר לידם והם לא רואים אותך אפילו שהם מסתכלים עליך. יש במשחק הרבה קטעים של התגנבות אבל באמת שאפשר לעבור על פנם בקלות בלי שאף אחד ישים לב. חוץ מזה שזה גרוע זה גם עושה את המשחק להרבה יותר קל.

סמל אישי של המשתמש
ShiTDemoN
Warrior

הודעהעל ידי ShiTDemoN » 15 מאי 2013, 13:07

Megalomaniac כתב:
שאתה עובר 2 מטר לידם והם לא רואים אותך אפילו שהם מסתכלים עליך. יש במשחק הרבה קטעים של התגנבות אבל באמת שאפשר לעבור על פנם בקלות בלי שאף אחד ישים לב. חוץ מזה שזה גרוע זה גם עושה את המשחק להרבה יותר קל.

יש מצב שאתה פשוט משחק ברמה קלה מדיי?
"A man chooses, a slave obeys"

סמל אישי של המשתמש
SHAPIRA500
Trainee

הודעהעל ידי SHAPIRA500 » 15 מאי 2013, 13:33

אני גם התחלתי את מטרו אבל הצד הטכני שלו רע מאד אצלי, יש כל הזמן ירידות FPS וכמעט בלתי אפשר לשחק בו. צריך לחכות לפאץ'.
"It wasn't impossible to build Rapture at the bottom of the sea. It was impossible to build it anywhere else."
תמונה

Megalomaniac
Trainee

הודעהעל ידי Megalomaniac » 15 מאי 2013, 13:41

ShiTDemoN כתב:יש מצב שאתה פשוט משחק ברמה קלה מדיי?

אני משחק על נורמל, לא נראה לי שהמשחק כזה מתוחכם שברמה הקשה ביותר ה- AI יהיה יותר טוב.. גם בביקורות קטלו את ה- AI ועל זה בעיקר הורידו את רוב הציונים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 מאי 2013, 13:59

רונן כתב:תודה רבה, גולן.

הבנתי שהוא מצוין, אך לא ברור לי מה אורך החיים/ריפליי שלו והאם טוב לסינגל כמו שלמולטי. לדעתו של חבר ששיחק, כדאי לי להימנע.

בדיוק בדקתי את הדמו של The Walking Dead, יש לי אפשרות לקנות את כל הפרקים בזול. הוא נהנה מהערכה עצומה וזכה לתואר משחק השנה בכמה אתרים נחשבים. מה אתם אומרים? שווה? כמה כל פרק נמשך? איך העלילה? יש הפתעות? העניין עולה ככל שמתקדמים? מה הופך אותו לכזה טוב?

אני חייב לציין שהגרפיקה, המודלים והאנימציות מוזרים!

כל פרק הוא בסביבות השעתיים, המשחק עצמו מאוד דומה לHEAVY RAIN ואנשים משבחים אותו על העלילה כי אין בו באמת משהו אחר מעבר. אישית קצת השתעממתי וזנחתי אותו בפרק 3, אולי אם הייתי שוקע בו קצת יותר אז הייתי זורם עד הסיום.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 15 מאי 2013, 15:59

darkw50 כתב:תשמע לא התקדמתי המון עם המשחק כי הרבה יותר כיף לי לשחק BF3 און-ליין מלהמשיך, אבל אני לא מסכים שזה תלוי בכמות הנשקים. אני מסכים עם היעדר האימפקט.
זה קטע די חמקמק אם נשק מרגיש "טוב" או "לא טוב" ב-FEEL שלו, אבל לטעמי באינפינט הם די פספסו (לפחות עם הנשקים שאני שיחקתי איתם), כשבשני המשחקים הקודמים ממש להפך. השוטגן והאקדח ב1 ו-2 היו מעולים, גם לתת מקלע הייתה הרגשה ממש לא רעה.
גם לגבי הפלסימידים אני לא מסכים. אולי הם יותר "מגניבים" פה, אבל גם בזה אני חושב שה-FEEL היה יותר טוב במשחקים הקודמים. איך אפשר להשוות לחשמל+שוטגן (ההרגשה בשניהם) במשחקים הקודמים לעומת באינפינט?

אולי זו הבעיה: אם לא התקדמת המון עם המשחק, יכול להיות שפשוט לא כיסית את הנשקים היותר מוצלחים שלו. אני גם ככה לא מצאתי את השוטגאן כאן או במשחק הראשון כמוצלח במיוחד, אז בשבילי שוטגאן+חשמל הרגיש בערך אותו הדבר. ההבדל הוא שפה היו יותר נשקים אבל חלקם לא מוצלח, ובביושוק הראשון היו יותר פלסמידים אבל חלקם לא מוצלח.

DrKeo כתב:אני חושב שאתה מסתכל על זה הפוך. לכפות עליך לזרוק נשק "כי ככה" לא מוסיף עומק, זה רק כופה עליך להפסיק להשתמש בנשק שנהנת ממנו ומוציא לך אותו מהארסנאל עד שאלוהים יודע מתי "תבחר" בו שוב. מה שמשחק צריך לעשות זה להציב אוייבים וסיטואציות אסטרטגיות שדורשים ממך להחליף נשקים אבל בביושוק אפשר לגמור את כל המשחק עם מכונת יריה ועוד נשק נוסף בצד. אם מכונת יריה לא הייתה אפקטיבית נגד כל אוייב במשחק אז לא הייתי נתקע איתה כמעט לכל אורך המשחק. אני לא רוצה ש"ייבשו" לי את המכונת יריה בשביל לגרום לי להחליף אותה בנשק אחר, אני רוצה שיתנו לי מניע להחליף נשק. וכמובן שכל זה בלי להתיחס לדיעה הכללית שלי שאם היה לי את כל הנשקים עלי אז הייתי מגוון הרבה יותר בשימוש בהם, גם ללא כל אלמנט עיצובי שכופה עלי.

הנקודה היא שבכל משחק צריכים להיות נשקים שהם overpowered מצד אחד, אבל מוגבלים בתחמושת מצד שני - זה מה שמאזן אותם. הרי עם נשקים עוד מאז ימיה ה-BFG9000 בדום "כופים" עליך להפסיק להשתמש בו כשהתחמושת נגמרת, ודווקא אם לא היו עושים את זה אז המשחק היה מאבד מהעומק שלו.
ואתה עוד לוקח דוגמא פחות טובה לדעתי: יש נשקים הרבה יותר מוצלחים ממכונת היריה בביושוק 2 שהיא דווקא יחסית עתירת תחמושת. היה שלב שלם ששיחקתי אותו עם קומבו של סנייפר+RPG בלי שנגמרה לי התחמושת ובלי להתקמצן על היריות, וזה די הופך את המשחק לקל מידי. אני לא רוצה לחשוב איזה מגוחך זה היה מרגיש אם הייתי יכול לסחוב עוד 10 נשקים בנוסף.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 15 מאי 2013, 18:15

kririn כתב:רק עכשיו אתה מתחיל את הילו 3 ?

לא, לשמחתי עוד סיימתי אותו מספר פעמים ב-2007 ואפילו אני קצין ספרטני במולטי. התחלתי לשחק שוב בכל המשחקים שאהבתי לסיבוב נוסף בכולם.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 15 מאי 2013, 18:35

Megalomaniac כתב:התחלתי את Metro Last Light ב- PC..

לא שיחקתי בשני אלא רק בראשון. אבל שם הAI של האנשים היה נהדר (החלקים בהם נלחמים בנאצים וקומוניסטים הם הטובים במשחק) לעומת זאת אילו של המפלצות במיוחד הLibrarian היו מזעזעים. אבל עדיין כל הקטע במשחק זה הגיימפליי היחודי והעולם המדהים שהם בראו. מעניין איך השני כי הראשון היה פשוט מצוין.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 מאי 2013, 19:07

swym כתב:אולי זו הבעיה: אם לא התקדמת המון עם המשחק, יכול להיות שפשוט לא כיסית את הנשקים היותר מוצלחים שלו. אני גם ככה לא מצאתי את השוטגאן כאן או במשחק הראשון כמוצלח במיוחד, אז בשבילי שוטגאן+חשמל הרגיש בערך אותו הדבר. ההבדל הוא שפה היו יותר נשקים אבל חלקם לא מוצלח, ובביושוק הראשון היו יותר פלסמידים אבל חלקם לא מוצלח.

הנקודה היא שבכל משחק צריכים להיות נשקים שהם overpowered מצד אחד, אבל מוגבלים בתחמושת מצד שני - זה מה שמאזן אותם. הרי עם נשקים עוד מאז ימיה ה-BFG9000 בדום "כופים" עליך להפסיק להשתמש בו כשהתחמושת נגמרת, ודווקא אם לא היו עושים את זה אז המשחק היה מאבד מהעומק שלו.
ואתה עוד לוקח דוגמא פחות טובה לדעתי: יש נשקים הרבה יותר מוצלחים ממכונת היריה בביושוק 2 שהיא דווקא יחסית עתירת תחמושת. היה שלב שלם ששיחקתי אותו עם קומבו של סנייפר+RPG בלי שנגמרה לי התחמושת ובלי להתקמצן על היריות, וזה די הופך את המשחק לקל מידי. אני לא רוצה לחשוב איזה מגוחך זה היה מרגיש אם הייתי יכול לסחוב עוד 10 נשקים בנוסף.

בנשקים הop יש בין שתי הגישות בדיוק הבדל אחד. כשאתה עם כל הנשקים ומצאת תחמושת לנשק הop אז אתה מחליט מתי להשתמש בה, עכשיו או עוד שעה? החלטה שלך. כשאתה רק עם שני נשקים אז אתה או חייב להשתמש בנשק הop מידית או שאתה שומר אותו אבל אז אתה תקוע רק עם נשק אחד מה שהופך את המשחק אפילו לפחות אסטרטגי מאשר לשחק רק עם שני נשקים.

שילוב של סנייפר ו-rpg לא נגמר זה לא קשור בכלל לשני נשקים או 12 נשקים יחד, זה קשור לחוסר איזון בפיזור תחמושת. מה שאמרתי על המכונת יריה התיחס לזה שהיה לי כל כך הרבה תחמושת לה שלא הרגשתי צורך להחליף אותה. אם היה פיזור תחמושת טוב יותר או אוייבים שדורשים נשקים אחרים אז כן הייתי מגוון יותר בנשקים. הרי אם היה בשלב שדברת עליו אוייב סופר מהיר שמתקרב להתקפות מילי אתה היית צריך לנטוש את הרובה צלפים והrpg והיית עובר למשהו שדומה יותר לשוטגאן לא? בנוסף אם היה יותר מ2 נשקים הייתי מגוון יותר כי אז הייתי יודע שאני יכול להשתמש בנשק אחר בלי לוותר על המכונת יריה הנאמנה שלי, זה מעודד ניסוי.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 15 מאי 2013, 20:34

DrKeo כתב:בנשקים הop יש בין שתי הגישות בדיוק הבדל אחד. כשאתה עם כל הנשקים ומצאת תחמושת לנשק הop אז אתה מחליט מתי להשתמש בה, עכשיו או עוד שעה? החלטה שלך. כשאתה רק עם שני נשקים אז אתה או חייב להשתמש בנשק הop מידית או שאתה שומר אותו אבל אז אתה תקוע רק עם נשק אחד מה שהופך את המשחק אפילו לפחות אסטרטגי מאשר לשחק רק עם שני נשקים.

שילוב של סנייפר ו-rpg לא נגמר זה לא קשור בכלל לשני נשקים או 12 נשקים יחד, זה קשור לחוסר איזון בפיזור תחמושת. מה שאמרתי על המכונת יריה התיחס לזה שהיה לי כל כך הרבה תחמושת לה שלא הרגשתי צורך להחליף אותה. אם היה פיזור תחמושת טוב יותר או אוייבים שדורשים נשקים אחרים אז כן הייתי מגוון יותר בנשקים. הרי אם היה בשלב שדברת עליו אוייב סופר מהיר שמתקרב להתקפות מילי אתה היית צריך לנטוש את הרובה צלפים והrpg והיית עובר למשהו שדומה יותר לשוטגאן לא? בנוסף אם היה יותר מ2 נשקים הייתי מגוון יותר כי אז הייתי יודע שאני יכול להשתמש בנשק אחר בלי לוותר על המכונת יריה הנאמנה שלי, זה מעודד ניסוי.

בסופו של דבר אין סיבה לשמור תחמושת לנשק OP גם כשיש לך המון נשקים (למעשה, במיוחד כשיש לך המון נשקים) כי אתה יודע שתהיה לך עוד תחמושת עבורו בהמשך (בטח לפני קרבות בוס) ואם לא תנצל את מה שיש לך עכשיו אז סתם בזבזת תחמושת פוטנציאלית. ברגע שיש לך הגבלת נשקים אז ההחלטה שלך היא לא רק אם להשתמש בנשק ה-OP הזה עכשיו או אחר כך, אלא האם להקריב נשק אחר עם יתרונות אחרים עבור נשק OP עם מלאי תחמושת מאד מצומצם.

אבל ביושוק לא מאוזן בקטע הזה, וגם במקרה של מכונת היריה שלך זה בדיוק המקרה: זה נשק עוצמתי והיתה לך הרבה תחמושת ממנו גם בגלל שהמשחק מספק לך יותר מידי (אתה תמיד מוצא את התחמושת ה"נכונה" וכך גם אליזבת מספקת לך אותה). בנוסף, האפשרות במשחק לשדרג נשקים מסוימים עוד פחות מעודדת אותך לעבור לנשק אחר כי בנשק הספציפי הזה כבר פתחת יתרון והשקעת בו כסף. אבל אם היתה לך פחות תחמושת למכונת היריה אז בלית ברירה היית עובר לנשקים אחרים, ואולי גם מגלה שיש להם יתרונות נוספים. מחסור בתחמושת מכריח אותך להתנסות.
אבל הנקודה שלי היתה שיכולת לבחור בנשקים אפילו יותר חזקים ממנה (אולי בגלל שנצמדת אליה אפילו לא ידעת את זה) - וזו בדיוק הבעיה של המשחק: כמעט כל הנשקים שם (למעט האקדח שלא משתמשים בו אחרי ההתחלה) אפקטיביים מידי בכמעט כל הסיטואציות ולכן אין סיבה מיוחדת להחליף נשקים. רובה הצלפים והRPG הם שניהם נשקים שהשתמשתי בהם גם מול אויבים שמתקרבים להתקפות מילי, פשוט כי הם אפקטיביים נורא גם בטווח קרוב וגם בטווח רחוק. את הhandyman למשל כמעט תמיד הורדתי תמיד עם רובה צלפים בnoscope מקרוב כי הוא מוצלח יותר מרוב הנשקים האחרים במצב הזה.

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 15 מאי 2013, 20:49

Blue&Blue כתב:Journey הוא חוויה, אתה צריך למצוא זמן מתאים שבו אין לך שום תוכניות ופשוט להירגע ולשחק בשעתיים פלוס של משחק מאוד חוויתי וייחודי וסוחף, מעבר לגרפיקה המדהימה, האווירה המסתורית והסאונדטראק שעושה צמרמורת החלק הכי טוב זה שבמהלך ההתחלה של המשחק המשחק מכניס אליך בלי שתרגיש אפילו עוד חבר אילם אמיתי למסע (שחקן אמיתי שאין אפשרות להפעיל אוזניה לדבר איתו ואין מעליו שם משתמש או כלום), אם תתחברו, זו תהיה חווית מולטי שבחיים לא חווית, המסע שאתה עובר עם מישהו ומתקשר איתו רק בעזרת צלילים ושפת גוף פשוט מדהים. חוויה קצרה ומתוקה עם ערך חוזר לטרופיז ופריטים לאסוף...

ואם אני בסולו? הוא שווה? איך החידות? יש הרבה מהן?

בקשר לTWD, אני לא חושב שתמצא הרבה משחקים שבהם תרגיש כזאת תחושה של אכפתיות כלפי הדמויות, הדמויות והמעשים שלהם וגורלם כל כך אמינים וכשנכנסים עמוק למשחק מגלים כאן פנינה אמיתית, כל פרק נהיה אפל יותר ויותר, יהיו רגעים שאני מבטיח לך שיהיו לך דמעות בגרון, משהו כמעט ולא קיים במשחקים, יהיו לך החלטות שישנו את כל המשך המשחק וזה פשוט כיף ומותח ומרגש, יהיו הפתעות מבטיח לך...

העניין הוא שיעלה לי 100 ש"ח (כל המשחקים בסדרה): ויישאר לי למשחק נוסף (מתלבט בין טריין 2 ו-Outland). אם אדלג על TWD, אז לא אצטרך להתלבט, ואולי אפילו ייכנס משחק שלישי. תוהה האם בא לי להשקיע במשחק תפקידים.

kririn כתב:דרך אגב יש לי כבר 5 בקבוקים ,כמה יש במישחק ?

לא זוכר.
עורך לשון ומגיה, מנהל בפייסבוק קבוצת אוכל גדולה (מונה 45,000 חברים) וקבוצת גיימרים ('בחזרה למשחק').

Blue&Black
Trainee

הודעהעל ידי Blue&Black » 15 מאי 2013, 21:05

רונן כתב:
ואם אני בסולו? הוא שווה? איך החידות? יש הרבה מהן?

העניין הוא שיעלה לי 100 ש"ח (כל המשחקים בסדרה): ויישאר לי למשחק נוסף (מתלבט בין טריין 2 ו-Outland). אם אדלג על TWD, אז לא אצטרך להתלבט, ואולי אפילו ייכנס משחק שלישי. תוהה האם בא לי להשקיע במשחק תפקידים.

לא זוכר.

המשחק אוטומטית מעביר לך שחקן למשחק, אתה יכול להתעלם ממנו, החוויה לא תפגע אבל היא בהחלט תהיה פחות מעניינת, חלק גדול מהייחודיות זה השיתוף פעולה עם אדם נוסף שאתה לא מכיר וזה ממש כיף תאמין לי. אני לא יודע אם למשחק הזה יש ממש חידות, זה יותר מכשולים סביבתיים שמעקבים אותך מנקודה A לB אבל החוויה מעולה, שוב זאת החוויה לא האתגר, יש כמה מקומות נסתרים שחבויים טוב אם אתה בקטע של לאסוף דברים נסתרים.

לגבי TWD אני רק אומר שהוא שווה את המחיר, אני לא מכיר עוד מישהו שלא אהב את המשחק, אפילו אחותי שבחיים לא התעניינה בסגנון כזה של משחק ובקושי משחקת במשחקים סיימה אותו פעמיים, המשחק פשוט טוב ושווה להשתקע בו לדעתי, אני לא שיחקתי במשחקים האחרים שאתה מתלבט לגביהם, זה עניין של טעם, אני נתתי את המלצתי
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 מאי 2013, 01:33

swym כתב:בסופו של דבר אין סיבה לשמור תחמושת לנשק OP גם כשיש לך המון נשקים (למעשה, במיוחד כשיש לך המון נשקים) כי אתה יודע שתהיה לך עוד תחמושת עבורו בהמשך (בטח לפני קרבות בוס) ואם לא תנצל את מה שיש לך עכשיו אז סתם בזבזת תחמושת פוטנציאלית. ברגע שיש לך הגבלת נשקים אז ההחלטה שלך היא לא רק אם להשתמש בנשק ה-OP הזה עכשיו או אחר כך, אלא האם להקריב נשק אחר עם יתרונות אחרים עבור נשק OP עם מלאי תחמושת מאד מצומצם.

אבל ביושוק לא מאוזן בקטע הזה, וגם במקרה של מכונת היריה שלך זה בדיוק המקרה: זה נשק עוצמתי והיתה לך הרבה תחמושת ממנו גם בגלל שהמשחק מספק לך יותר מידי (אתה תמיד מוצא את התחמושת ה"נכונה" וכך גם אליזבת מספקת לך אותה). בנוסף, האפשרות במשחק לשדרג נשקים מסוימים עוד פחות מעודדת אותך לעבור לנשק אחר כי בנשק הספציפי הזה כבר פתחת יתרון והשקעת בו כסף. אבל אם היתה לך פחות תחמושת למכונת היריה אז בלית ברירה היית עובר לנשקים אחרים, ואולי גם מגלה שיש להם יתרונות נוספים. מחסור בתחמושת מכריח אותך להתנסות.
אבל הנקודה שלי היתה שיכולת לבחור בנשקים אפילו יותר חזקים ממנה (אולי בגלל שנצמדת אליה אפילו לא ידעת את זה) - וזו בדיוק הבעיה של המשחק: כמעט כל הנשקים שם (למעט האקדח שלא משתמשים בו אחרי ההתחלה) אפקטיביים מידי בכמעט כל הסיטואציות ולכן אין סיבה מיוחדת להחליף נשקים. רובה הצלפים והRPG הם שניהם נשקים שהשתמשתי בהם גם מול אויבים שמתקרבים להתקפות מילי, פשוט כי הם אפקטיביים נורא גם בטווח קרוב וגם בטווח רחוק. את הhandyman למשל כמעט תמיד הורדתי תמיד עם רובה צלפים בnoscope מקרוב כי הוא מוצלח יותר מרוב הנשקים האחרים במצב הזה.

1) כן, נשק OP כשיש לך שני נשקים כופה עליך להשתמש בו באותו רגע, במשחק שיש יותר נשקים הוא לא כופה עליך. זאת בדיוק הסיבה שהוא נותן לך יותר אופציות במשחקים עם יותר מ2 נשקים, זה נשק שתשתמש בו כשתחשוב שטוב להשתמש בו, לא כי הוא היה זרוק ליד הזירת קרב. זה חלק מהחולי של משחק עם 2 נשקים, אם הנשק OP לא מונח ליד הזירה שאתה אמור להשתמש בו בה אז אתה לא תשתמש בו. אין לך בחירה או טקטיקה, פשוט אם הוא שם אז אתה משחרר אותו מהר ותופס נשק אחר. במשחק שיש לך בו את כל הנשקים עליך אתה משתמש בנשק OP כסוג של נשק הצלה כשאין לך ברירה. יש לי נשק OP מלא ואני מוצא בזירה מסויימת עוד תחמושת? ליגה! זה חג המולד! משתמשים בOP קצת כדי לרוקן אותו ולהתפרע טיפה עם נשק OP ומשתמשים בתחמושת בשביל למלא אותו מחדש.

2) כן, אתה אומר על התחמושת בדיוק מה שאני אומר על התחמושת, פשוט יש יותר מדי

3) כן, שוב אתה אומר מה שאני אומר, ביושוק לא נותן לך סיבה להחליף נשק אז אתה נשאר עם הנשק הזה כי הוא פשוט עובד. אם קלאס אחד היה מהיר ומסתער עליך להתקפות מילי קטלניות אז כנראה שהרובה צלפים והRPG היו חסרי ערך, אם קלאס אחר היה שומר על מרחק ותוקף אותך מרחוק כנראה שהשוטגאן והמכונת יריה היו חסרי ערך וכו'. ביושוק עושה את הטעות של לתת לך כלים ולא נותן לך הזדמנויות להשתמש בהן.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 16 מאי 2013, 15:19

סיימתי את היילו 3 ועכשיו אני עובר לראשונה לReach.
תמונה

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 98 אורחים