נושא ה-pc הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
ShiTDemoN
Warrior

Re: נושא ה-pc הרשמי

הודעהעל ידי ShiTDemoN » 15 אוגוסט 2014, 11:51

דיי עם השטויות האלה.
אם אני ארצה לקבל את הגראפיקה הכי טובה עם הביצועים הכי טובים אני אשקיע הרבה כסף במחשב, גם אם לא אשחק בכל המשחקים המעניינים.
אם אני ארצה לשחק עם שותפים לדירה במשחקי חברה נינטנדויים קלאסיים אני אקנה Wii U.
אם אני ארצה לשחק קצת פיפא ו-2K עם השותפים בנוסף לאקסקלוסיביים מטורפים, אני אקנה PS / XB, ואתפשר על הגראפיקה.
"A man chooses, a slave obeys"

Megalomaniac
Trainee

הודעהעל ידי Megalomaniac » 15 אוגוסט 2014, 13:00

רוב הדברים שם זה חרטא, במיוחד מה שרשום שזה חזק יותר מה-PS4 ומ-XBOX ONE אפילו במחשב ב-400$.
ב-400 דולר אתה מביא מחשב נכה, וגם אם תביא מחשב גיימינג זול ביותר מ-400 דולר הוא יחזיק לך לזמן מאוד קצר בזמן שקונסולות יחזיקו ליותר.
אני יכול לעשות רשימה כזאת גם של חסרונות שיש על ה-PC ולא חסר, כמו פורטים או תאימות כאלה ואחרות שזה קיים כמעט בכל משחק.. חרטא לכל קונסולה\מחשב יש את היתרונות והחסרונות שלה.

סמל אישי של המשתמש
Mandellla
Warrior

הודעהעל ידי Mandellla » 15 אוגוסט 2014, 18:13

לא התכוונתי להגיד שהמחשב יותר טוב מהקונסולות כשהבאתי את הלינק, זה בשביל להראות כמה שזה שטויות כשהרבה אנשים אומרים "PC Master Race".
גם אני חושב שהם הגזימו הרבה בכתבה, המחשב זאת לא הקונסולה האולטימטיבית שכל הזמן, בקונסולה יש את כל החומרה בתוכה במחיר אחד שיגרמו לה להפעיל משחקים ברמה מצוינת בזמן שלמחשב יש את החיסרון שצריך לקנות אותם, יש כותרות אקסקלוסיבים פה ושם (אני אישית יותר מעדיף את האקסקלוסיבים של הפלייסטיישן מאשר לאקס בוקס), אבל לא תמיד אקסקלוסיבים זה הדבר.
למחשב יש את סטים וכל השאר החנויות הדיגיטליות עם ההנחות והבאנדלים זולים בטירוף כמו שהיה עם WB עם משחקי באטמן ארקהם אסיילום וסיטי בזמן שלקונסולות יש משחק חינם כל חודש או הנחות גם שם.

לצערי הרב אין לי כרגע קונסולה חדשה כמו האקס בוקס ופלייסטיישן 4, היה לי אקס בוקס 360, נהניתי בהתחלה ואחר כך התחרטתי שלא קניתי פלייסטיישן 3 באותה תקופה :( (מאז אני די אנטי לאקס בוקס ) , אז עברתי לשחק במחשב מאשר באקס בוקס ומה שמרגיש לי חסר במיוחד זה כשאנשים ירצו לשחק אז לא תהיה את אותה הקונסולה שנותנת חוויה ייחודית לשחק ביחד עם כולם.

מה ש-Megalomaniac אומר נכון, בסופו של דבר כל אחד עם היתרונות והחסרונות.
תמונה
תמונה

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 16 אוגוסט 2014, 23:49

מישהו פה מנוי ב Giantbomb?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 אוגוסט 2014, 09:26

חדשות טובות כפולות לבעלי הpc. הראשונה היא ש2k15 סופסוף יגיע בגרסת הדור הבא ו-2k מבטיחים גרפיקה עליונה לקונסולות. החדשה השניה היא שהרימסטר של מטרו יהיה בpc עם טסלציה מתקדמת יותר, אפקטים איכותיים יותר, טקסטורות חדות יותר, תמיכה ב4k וגולת הכותרת המשחק יכיל תמיכה באפקטים של physx.
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 17 אוגוסט 2014, 14:28

החדשות די ישנות, אבל תודה :)
הקטע של 2K יותר מעניין אותי, למרות שלא שיחקתי בכלל בסדרת METRO, אבל שמעתי מספיק כדי כנראה להשקיע/לבזבז את מעט הזמן הפנוי שיש לי עבורו...
כל הכבוד להם, בכל אופן, מקווה שיצליחו עם הרימייק וימכרו המון, החברה מאוד מוכשרת, לפחות בכל הקשור למובנים טכניים, ויהיה נחמד לראות עוד ועוד משחקים שלהם.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 18 אוגוסט 2014, 22:35

אחרי ש EA הכתימה את זכיונות המחשב שלה כדוגמת C&C וסימסיטי (שלא לדבר דנג'ן קיפר ואולטימה) נראה שהסימס הוא הבא בתור עם סימס 4. היום נודע שEA לא ייתנו עותקים מוקדמים עבור ביקורות. זה כבר שבועות שהשיחה קרב מעריצי הסדרה היא כל הדברים שסימס 4 שומט מהמשחקים הקודמים בסדרה, רשימה שאפשר למצוא בלינק ושמדהים לקרוא אותה:

http://ts4news.com/post/94541924952/89- ... the-sims-4

מה הזיכיון הבא על הכוונת?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 אוגוסט 2014, 23:12

סופסוף Star Citizen מתחיל לרקום עור וגידים ומרגיש יותר כמו משחק ממשי:

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 18 אוגוסט 2014, 23:50

Kazz כתב:אחרי ש EA הכתימה את זכיונות המחשב שלה כדוגמת C&C וסימסיטי (שלא לדבר דנג'ן קיפר ואולטימה) נראה שהסימס הוא הבא בתור עם סימס 4. היום נודע שEA לא ייתנו עותקים מוקדמים עבור ביקורות. זה כבר שבועות שהשיחה קרב מעריצי הסדרה היא כל הדברים שסימס 4 שומט מהמשחקים הקודמים בסדרה, רשימה שאפשר למצוא בלינק ושמדהים לקרוא אותה:

http://ts4news.com/post/94541924952/89- ... the-sims-4

מה הזיכיון הבא על הכוונת?

כמעט כל ההמשכים שאי פעם יצאו, לא כוללים את כל הפיטצ'רים שהיו בקודמם.
במשחקי סימולטור, כמו הסימס, זה מתבטא ביכולות/עצמים/מכאניקות משחק ודברים נוספים.
במשחקים עם קמפיין, למשל, אין את כל הקמפיין של המשחק הקודם, במשחק החדש.

לדוגמא, באחת מחבילות התוספות של HL, היה אפשר להשתמש בbarnacle כסוג של נשק. משהו שלא ראינו בHL2, או בחבילות התוספות שלו. :(
דוגמא נוספת היא שבחבילת התוספות של דיאבלו 1 השחקן יכל לשחק כbard. בדיאבלו 2, כבר לא היה אפשר. :(
יש, כמובן, קרוב לאינסוף דוגמאות נוספות.

בקיצור, באמת שאלו תלונות אידיוטיות במיוחד. הסימס 4 הוא משחק חדש. הוא נבנה מחדש. אין שמץ של סיבה לצפות שכל מכאניקות המשחק שהופיעו במשחקים הקודמים, יופיעו גם בו. תלונות אידיוטיות במיוחד ולא מפתיעות בכלל.
תמונה

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 18 אוגוסט 2014, 23:59

לא צפוי בכלל.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 19 אוגוסט 2014, 11:27

הרכישה של אוקולוס ע"י פייסבוק הפסיקה להטריד את NOTCH. עכשיו הוא מוטרד מכך שיש לו חור בגרב.
בתגובה, קארמק ענה לו שרק ישלח את קוד המקור והוא כבר ידאג שהמשחק יעבוד ב"אתה יודע מה".

בקיצור, שלב ההתלהמות עבר. עכשיו כולם יכולים לחשוב בהיגיון. הידד.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 אוגוסט 2014, 14:00

משעשע, אבל למרות ערכי ההפקה המטורפים והתקציב חסר התקדים ביחס לעובדה שהוא ממומן-חברתית - STAR CITIZEN נראה לי עדיין בעיקר כמו דמו טכנולוגי, ופחות משחק שהייתי מת כבר לשחק.
ואילו NO MANS SKY הוא המשחק שאני הכי מצפה לו, בערך... שניהם לא הז'אנר האהוב עליי, ואפילו התנסיתי בהם מעט מאוד (המשחק האחרון היה בטח איזה STAR WARS או WING COMMANDER), אבל NMS קורץ לי פי אלף כרגע

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 19 אוגוסט 2014, 14:38

Laskin כתב:משעשע, אבל למרות ערכי ההפקה המטורפים והתקציב חסר התקדים ביחס לעובדה שהוא ממומן-חברתית - STAR CITIZEN נראה לי עדיין בעיקר כמו דמו טכנולוגי, ופחות משחק שהייתי מת כבר לשחק.
ואילו NO MANS SKY הוא המשחק שאני הכי מצפה לו, בערך... שניהם לא הז'אנר האהוב עליי, ואפילו התנסיתי בהם מעט מאוד (המשחק האחרון היה בטח איזה STAR WARS או WING COMMANDER), אבל NMS קורץ לי פי אלף כרגע

NMS באמת נראה פסיכי לגמרי. הוא כמו STARBOUND, רק בתלת מימד (וקרבות חלל, במקום חקלאות, נניח).
לגמרי משחק חלום וכיף שהגענו לשלב שבאמת אפשרי ליצור משחקים כאלה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 אוגוסט 2014, 17:10

Laskin כתב:משעשע, אבל למרות ערכי ההפקה המטורפים והתקציב חסר התקדים ביחס לעובדה שהוא ממומן-חברתית - STAR CITIZEN נראה לי עדיין בעיקר כמו דמו טכנולוגי, ופחות משחק שהייתי מת כבר לשחק.

אני היחיד שמרגיש בדיוק ההפך? NMS הוא הכי דמו טכנולוגי שיש, מה עושים במשחק הזה בכלל?

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 19 אוגוסט 2014, 18:09

DrKeo כתב:אני היחיד שמרגיש בדיוק ההפך? NMS הוא הכי דמו טכנולוגי שיש, מה עושים במשחק הזה בכלל?

כשאני חושב על זה, נראה לי שכל מה שאני יודע על מה עושים במשחק הזה (מעבר לקרבות חלל וחקירה של הסביבה), זה מהנחות לא באמת מבוססות.
אני מניח שהוא כמו מיינקראפט/טרריה/סטארבאונד ושאוספים בו משאבים מהסביבה, שאיתם מכינים כל מיני דברים.

באמת לא זכור לי שהדגימו משהו מזה, או שהראו איך זה יפעל במשחק.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 19 אוגוסט 2014, 18:24

Nucleus_Dawn כתב:
כשאני חושב על זה, נראה לי שכל מה שאני יודע על מה עושים במשחק הזה (מעבר לקרבות חלל וחקירה של הסביבה), זה מהנחות לא באמת מבוססות.
אני מניח שהוא כמו מיינקראפט/טרריה/סטארבאונד ושאוספים בו משאבים מהסביבה, שאיתם מכינים כל מיני דברים.

באמת לא זכור לי שהדגימו משהו מזה, או שהראו איך זה יפעל במשחק.

אני גם לא הבנתי הרבה חוץ מזה שהטריילר נראה מדהים, הם כן אמרו שמדובר במשחק עם מטרה כלשהי ולא הכל רנדומאלי וללא מבנה.
מה שכן הם גם משחררים כל מני הצהרות תמוהות כמו שאם תשקיע שנייה אחת בכל הכוכבים שיש במשחק יקח לך 5 מליארד שנה לעבור על הכל וכאלו ואני לא כל כך אוהב חרטוטים כאלו, עולים לי יותר מדי פלאשבקים רעים ממולינו כשאני שומע PR כזה.

לא כל כך מבין מה הולך שם, למרות שהטריילר שלו היה אחד המרשימים ב E3, אין לי הייפ רב כלפיו ואני מחכה הרבה יותר ל RIME שהמפתחים שלו אישרו שמדובר בעולם פתוח, עם חקירה ופאזלים, ללא מערכת קרב (אפילו לא המינימלית שהיתה ל ICO שבאופן ברור שימש כהשראה), אבל כנראה שכן עם אויבים (תיאר זאת שיש אקשין) שבטח צריך לחמוק/ להסתתר מפניהם, נשמע ממש ממש טוב על הנייר.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 19 אוגוסט 2014, 19:56

DrKeo כתב:אני היחיד שמרגיש בדיוק ההפך? NMS הוא הכי דמו טכנולוגי שיש, מה עושים במשחק הזה בכלל?

לא! גם אני לא מבין מה הביג דיל... ''העולם גדול ופרוצדוראלי!'' ואוו... אבל מה עושים בו?
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 20 אוגוסט 2014, 10:29

6 דקות גיימפליי מאחד המשחקים המצופים בתבל:
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 20 אוגוסט 2014, 10:31

מה עושים בעולם של NMS? חוקרים אותו :) מה תעשה בSC? תבנה חללית? ;)
לא יודע, לדעתי דווקא SC הוא זה שלא יוכל לעמוד בציפיות... גם לחקור בחלל עולמות שהם צריכים לבנות בפרטי פרטים עבורנו, גם לבנות חלליות ותחנות, גם FPS... אני חושב שלא נראה את STAR CITIZEN בשלמותו לפני 2017.
וגם אז - אני לא חושב שיוכל לעמוד בציפיות...

לעומת זאת - NMS נראה מאוד מהנה בקרבות חלל, יותר כמו סטאר פוקס מאשר ווינג קומנדר, הוא פשוט ונגיש, כל אחד יוכל לשחק בו, לא עושה רושם שצריך להוציא עליו יותר כסף ממה שהוא עולה, צבעוני... אבל בעיקר, כן - עניין העולמות ויקום ענק, ומטרה אחת - "תגיע למרכז גלקסיה".
אני לא בטוח שיהיו בו אלמנטים של בנייה כלשהי, והאמת היא - שאני מאוד מקווה שלא. כן יהיו בו אלמנטים של משאבים, ואיתם תשדרג את החללית שלך ותוכל להגיע רחוק יותר ולהתקדם.
SC מנסה ליצור מציאות די ריאליסטית במבט עתידי, ולרדת לפרטים הקטנים ביותר. לדעתי, עם כל הגודל שלו - יש לו הרבה יותר במה לפשל מאשר NMS.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 אוגוסט 2014, 11:45

Laskin כתב:מה עושים בעולם של NMS? חוקרים אותו :) מה תעשה בSC? תבנה חללית? ;)
לא יודע, לדעתי דווקא SC הוא זה שלא יוכל לעמוד בציפיות... גם לחקור בחלל עולמות שהם צריכים לבנות בפרטי פרטים עבורנו, גם לבנות חלליות ותחנות, גם FPS... אני חושב שלא נראה את STAR CITIZEN בשלמותו לפני 2017.
וגם אז - אני לא חושב שיוכל לעמוד בציפיות...

לעומת זאת - NMS נראה מאוד מהנה בקרבות חלל, יותר כמו סטאר פוקס מאשר ווינג קומנדר, הוא פשוט ונגיש, כל אחד יוכל לשחק בו, לא עושה רושם שצריך להוציא עליו יותר כסף ממה שהוא עולה, צבעוני... אבל בעיקר, כן - עניין העולמות ויקום ענק, ומטרה אחת - "תגיע למרכז גלקסיה".
אני לא בטוח שיהיו בו אלמנטים של בנייה כלשהי, והאמת היא - שאני מאוד מקווה שלא. כן יהיו בו אלמנטים של משאבים, ואיתם תשדרג את החללית שלך ותוכל להגיע רחוק יותר ולהתקדם.
SC מנסה ליצור מציאות די ריאליסטית במבט עתידי, ולרדת לפרטים הקטנים ביותר. לדעתי, עם כל הגודל שלו - יש לו הרבה יותר במה לפשל מאשר NMS.

SC זה משחק סטייל WING COMMANDER, יש לך ספינת אם שעליה אתה מסתובב ומדבר עם דמויות, מקבל משימות ומבצע אותן. המשימות יתחלקו בין משימות FPS וכלי רכב על גבי כוכבים ומשימות קרבות חלל על הספינה שלך. במהלך המשחק אתה משדרג את הספינה שלך וקונה ספינות וחדשות וכך הלאה. המולטי שלו הוא סוג של MMO. עולם ענקי עם אלפי שחקנים כשיש כלכלה שיוצרת משימות לשחקנים. אם למשל יש מפעל שמיצר טלים מסוג X ששחקנים קונים, כשהרבה שחקנים קונים את הטיל הזה חסר להם חומרים ולכן המפעל יוצא משימות "זקוק לY זהב" ושחקנים יקחו את המשימות ויבצעו אותם. המשימות ישימו שחקנים גם בPVP וגם מול פיראטים PVE בחלל ועל הקרקע בסגנון FPS. יש כל מני מודים ותחרויות כמו מירוצי ספינות וכדומה בנוסף למשימות הרגילות. וכמובן שמדובר במשחק עם הפקה מלאה, דיבוב, עלילה וכו'.

אז... מה לעזאזל עושים בNMS?

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 20 אוגוסט 2014, 12:26

DrKeo כתב:SC זה משחק סטייל WING COMMANDER, יש לך ספינת אם שעליה אתה מסתובב ומדבר עם דמויות, מקבל משימות ומבצע אותן. המשימות יתחלקו בין משימות FPS וכלי רכב על גבי כוכבים ומשימות קרבות חלל על הספינה שלך. במהלך המשחק אתה משדרג את הספינה שלך וקונה ספינות וחדשות וכך הלאה. המולטי שלו הוא סוג של MMO. עולם ענקי עם אלפי שחקנים כשיש כלכלה שיוצרת משימות לשחקנים. אם למשל יש מפעל שמיצר טלים מסוג X ששחקנים קונים, כשהרבה שחקנים קונים את הטיל הזה חסר להם חומרים ולכן המפעל יוצא משימות "זקוק לY זהב" ושחקנים יקחו את המשימות ויבצעו אותם. המשימות ישימו שחקנים גם בPVP וגם מול פיראטים PVE בחלל ועל הקרקע בסגנון FPS. יש כל מני מודים ותחרויות כמו מירוצי ספינות וכדומה בנוסף למשימות הרגילות. וכמובן שמדובר במשחק עם הפקה מלאה, דיבוב, עלילה וכו'.

אז... מה לעזאזל עושים בNMS?

כאמור הם אמרו שיש איזו מטרה כללית של להגיע למרכז הגלאקסיה, אבל זה נשמע כמו משחק אינסופי שכזה ולא ברור לי איך עושים את זה והאם המטרה הזו ריאלית לכולם ודורשת לשחק באיזשהו סוג של קמפיין או שזמינה רק לחלק מועט מהשחקנים שיחקרו אותו עשרות שעות ואולי יצליחו למצוא את המקום, לא ברור.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 אוגוסט 2014, 13:08

הם טוענים שיש משחק מאחורי הכל, אני עדין לא ראיתי אותו ולכן לא הבנתי אותו. אולי יראו את המשחק עצמו יום אחד אבל עד אז אני לא ממש מבין מה הולך בNMS.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 20 אוגוסט 2014, 13:25

באמת שקשה לי לתאר אפילו את BIOWARE או ROCKSTAR או אפילו את BLIZZARD מייצרים משהו שהוא כל מה שנדב תאר כאן, מבלי פשרות רציניות.
אחרת מן הסתם יהיה מדובר במשחק הכי שאפתני וגדול בעולם.... לדעתי הוא יצא מאוד לא גמור, או שיצא רק בעוד שנתיים-שלוש לכל הפחות, ואז הוא כבר יצבור כאלה ציפיות, שיהיה קשה לא לאכזב.

בכל אופן, זה עניין של טעם... לי הוא נראה שאפתני *מדי*, אפילו ביחס למשחק שהוא אינסופי ^_^

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 20 אוגוסט 2014, 13:58

תגידו.... איך עובד הקטע של סרברים יעודיים במחשב?
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Wan7ed
Trainee

הודעהעל ידי Wan7ed » 20 אוגוסט 2014, 14:05

יש שרת, עליו מותקן בילד מיוחד (לא המשחק עצמו, אלא גרסה מיוחדת לשרת) וכולם מתחברים אליו לפי כתובת ip.
יש חברות בארץ שנותנות לך להשכיר שרת, והמחיר נגזר מהמשאבים שצורך המשחק (כמה כבד המשחק, כמה שחקנים הוא צריך להחזיק וכו...).

וסתם יש לי תחושה שלא לזה התכוונת. :P
נערך לאחרונה על ידי Wan7ed ב 20 אוגוסט 2014, 14:26, נערך פעם 1 בסך הכל.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 99 אורחים