נושא ה-pc הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

Re: נושא ה-pc הרשמי

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 08 ספטמבר 2014, 12:15

DrKeo כתב:זה לא מה שהסרטונים של גיימרסייד אומרים.

אומרים בריבוע רק שאין מה להשוות ביניהם גם ככה.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 ספטמבר 2014, 13:13

swiss-the-engine כתב:אומרים בריבוע רק שאין מה להשוות ביניהם גם ככה.

הסירטונים של DC בגיימרסייד אשכרה מרשימים אותך?
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 08 ספטמבר 2014, 15:53

DrKeo כתב:הסירטונים של DC בגיימרסייד אשכרה מרשימים אותך?

אני מתקשה לקחת את השאלה הרטורית הזאת ברצינות.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 08 ספטמבר 2014, 17:17

DrKeo כתב:הסירטונים של DC בגיימרסייד אשכרה מרשימים אותך?

אני לא מבין מה אתה רואה שם שהוא נורא כל כך בניגוד ליוטיוב שנראה טוב לטעמך, ה IQ סבבה לגמרי ומלבד אלייזינג בכבלי מתח אין איתו שום בעיה.
חוץ מזה שאין שם בכלל הרבה סרטונים מעודכנים שהם דיירקט פיד חוץ מ 3 סרטונים קצרצרים בעדכון האחרון שנראים מעולה, בזמנו הבאתי פה לינק ישיר מ MEGA לסרטון של קנדה באיכות גבוהה וזה אחד הדברים המרשימים שיש, אם כבר היוטיוב מחוויר לעומתו, תקרא גם את ה DF האחרון על המשחק שיצא עכשיו, לא נראה לי יש עוררין על כך שהוא הישג טכני מרשים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 ספטמבר 2014, 00:21

bling כתב:אני לא מבין מה אתה רואה שם שהוא נורא כל כך בניגוד ליוטיוב שנראה טוב לטעמך, ה IQ סבבה לגמרי ומלבד אלייזינג בכבלי מתח אין איתו שום בעיה.
חוץ מזה שאין שם בכלל הרבה סרטונים מעודכנים שהם דיירקט פיד חוץ מ 3 סרטונים קצרצרים בעדכון האחרון שנראים מעולה, בזמנו הבאתי פה לינק ישיר מ MEGA לסרטון של קנדה באיכות גבוהה וזה אחד הדברים המרשימים שיש, אם כבר היוטיוב מחוויר לעומתו, תקרא גם את ה DF האחרון על המשחק שיצא עכשיו, לא נראה לי יש עוררין על כך שהוא הישג טכני מרשים.

באמת שאני לא מצליח להבין שום התלהבות מDC. המכוניות שם הרחק מאחורי כל משחק מירוץ שיצא לדור הבא (כלומר המכוניות היחידות בדור הבא שרואים בהן פאקים כי בשאר הפרנצ'ייזים שקפצו דור הן נראות פשוט מושלמות) והשאר נראה אחלה אבל לא יותר מזה. כמו פורצה 5, בנאלי ולא מרשים במיוחד. הדבר היחיד שבאמת הרשים אותי בDC היה העננים הווליומטרים. השלושה סרטונים שיש בGC גורמים לו להראות גרפית כמו הNFS הכי גנרי שיש.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 09 ספטמבר 2014, 10:42

לדעתי חוץ מPROJECT CARS הוא הכי מרשים, ובמובנים מסויימים גם מרשים ממנו, אבל מעט מאוד כאלו.
ז"א - למי כבר אפשר להשוות אותו? לFORZA5? אז דרייבקלאב מעט יותר מרשים. לCREW? סגנון שונה מדי, אז לא חכמה, אבל בIQ - דרייבקלאב לוקח אותו כמובן. כנ"ל FORZA HORIZON. וNFS RIVALS כמובן פחות מרשים.
אז נשארנו עם PROJECT CARS, אבל יכול מאוד להיות שעל הקונסולות הוא לא יהיה מרשים יותר בסופו של דבר...

מעבר לגרפיקה - בחודשים האחרונים אני ממש ממש אופטימי לגבי PC. נראה מאוד מאוד מושקע, יש בו הכל מהכל - והרבה מזה!
לעומת זאת, אני פחות ופחות מצפה לDC, כי יש בו מעט מאוד תוכן לדעתי.
מה שכן - יכול מאוד להיות שהגיימפליי של DC יפתיע לטובה, ויהיה משחק מכוניות פשוט כיף, ותמיד, גם אם אתה לא משחק כל יום.

PC נראה כמו GT, שזה מעולה כמובן - מלא מלא תוכן, ריאליזם, סימולציה, הרבה אפשרויות... משחק לשבת עליו 400 שעות בכיף :)
אבל בשביל לשים משחק ולהנות שעה עם או בלי חברים, חוויה סמי-ארקיידית? אני חושב שDC יהיה מעולה בזה, לא פחות.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 09 ספטמבר 2014, 11:14

DrKeo כתב:באמת שאני לא מצליח להבין שום התלהבות מDC. המכוניות שם הרחק מאחורי כל משחק מירוץ שיצא לדור הבא (כלומר המכוניות היחידות בדור הבא שרואים בהן פאקים כי בשאר הפרנצ'ייזים שקפצו דור הן נראות פשוט מושלמות) והשאר נראה אחלה אבל לא יותר מזה. כמו פורצה 5, בנאלי ולא מרשים במיוחד. הדבר היחיד שבאמת הרשים אותי בDC היה העננים הווליומטרים. השלושה סרטונים שיש בGC גורמים לו להראות גרפית כמו הNFS הכי גנרי שיש.

על מה אתה מדבר עם מכוניות שנמצאות הרחק מאחור, המודלים של המכוניות מעולים כמו כל משחק מירוצים לדור הבא, כמו שציינת, אין כבר מודלים פחות ממעולים בז'אנר הזה על הדור הבא, וגם של דרייב קלאב נראים פיצוץ:
תמונה
תמונה
אבל הכוכבת האמיתית זו הסביבה המפורטת בטירוף והתאורה היפהייפייה והטבעית כל כך שיכולים ליצור מראה כמעט פוטוריאליסטי לפרקים, לא מבין איך אפשר לאמר שהוא לא נראה טוב.

Yahel12
Warrior

הודעהעל ידי Yahel12 » 09 ספטמבר 2014, 12:05

bling כתב:על מה אתה מדבר עם מכוניות שנמצאות הרחק מאחור, המודלים של המכוניות מעולים כמו כל משחק מירוצים לדור הבא, כמו שציינת, אין כבר מודלים פחות ממעולים בז'אנר הזה על הדור הבא, וגם של דרייב קלאב נראים פיצוץ:
תמונה
תמונה
אבל הכוכבת האמיתית זו הסביבה המפורטת בטירוף והתאורה היפהייפייה והטבעית כל כך שיכולים ליצור מראה כמעט פוטוריאליסטי לפרקים, לא מבין איך אפשר לאמר שהוא לא נראה טוב.

וואו.. הוא נראה אמיתי לגמרי!! ממה שאני רואה פה זה משחק המירוצים הכי יפה שראיתי עד היום ואני גם חובב כאלו אז זה חבל שהוא רק ל- PS4

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 09 ספטמבר 2014, 13:04

Yahel12 כתב:

וואו.. הוא נראה אמיתי לגמרי!! ממה שאני רואה פה זה משחק המירוצים הכי יפה שראיתי עד היום ואני גם חובב כאלו אז זה חבל שהוא רק ל- PS4

אני חושב שהוא הולך להיות מאכזב מבחינת חובבי המירוצים, נראה לי פשוט מדי ובסיסי למדי, בלי עולם פתוח כמו ה CREW או FH2 ובלי תוכן ענקי וסוג של משחק מירוצים אולטימטיבי כמו GT או פרויקט מכוניות, הוא נשען על הגימיק הסוציאלי ואני לא חושב שזה יתפוס כמו שהם מצפים, זה לא יספיק כדי לחפות על כמות התוכן הקטנה.
אני גם חושב שמהדורת הפלוס תפגע בו בסופו של דבר והרבה אנשים ימצו אותו כבר מהדמו המורחב הזה, אבל זה יהיה ניסוי מעניין לראות מה יקרה.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 09 ספטמבר 2014, 20:16

הדמו של פיפא15 זמין עכשיו באוריג'ין.

Megalomaniac
Trainee

הודעהעל ידי Megalomaniac » 09 ספטמבר 2014, 23:58

bling כתב:על מה אתה מדבר עם מכוניות שנמצאות הרחק מאחור, המודלים של המכוניות מעולים כמו כל משחק מירוצים לדור הבא, כמו שציינת, אין כבר מודלים פחות ממעולים בז'אנר הזה על הדור הבא, וגם של דרייב קלאב נראים פיצוץ:
תמונה
תמונה

וואו זה נראה פיצוץ. מי אשכרה חושב שהוא יאכזב? הוא אולי יאכזב את חובבי הסימולטורים, כי המשחק הזה הוא ארקיידי... הוא נראה לי כמו GRID 2 רק עם גרפיקה הרבה יותר טובה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 ספטמבר 2014, 02:13

תמונה
תמונה

גיפים גיפים גיפים, יכלת באותה מידה להביא סרטון מNFS מהשיגור של ה360 אם אתה מביא בגיפים :)

וחס ושלום לא אמרתי שהוא מכוער ואני גם לא בטוח שיש משחק מירוץ שמתחרה איתו חוץ מאשר PC (שהמכוניות בו ברמה גרפית פסיכית, המסלולים פחות), רק שאני ממש לא מבין את ההתלהבות מהגרפיקה של המשחק. חוץ מאשר העננים הווליומטרים אני לא באמת רואה שם משהו מרשים במיוחד. אגב גם לא אמרתי כלום על פורצה, משחק עם גרפיקה מאוד כירורגית ולא מרשימה במיוחד אבל מצד שני רץ ב60FPS (והורייזן 2 הוא אולי ב30 אבל הוא עולם פתוח). במיוחד שמסתכלים על זה שהוא המשחק מירוץ הסגור (כלומר לא עולם פתוח), 30FPS והבלעדי היחיד שקיים כרגע, הוא היה אמור להיות 3 רמות מעל כל מה שיש בשוק אבל להגיד את האמת שהוא לא מרשים במיוחד. תסתכל למשל על הסרטוני גיימפליי (להוריד, לא לראות בהזרמה), לא בדיוק מרשים במיוחד:
http://www.gamersyde.com/download_driveclub_gameplay_clip_1-32788_en.html
http://www.gamersyde.com/download_driveclub_gameplay_clip_2-32789_en.html
http://www.gamersyde.com/download_driveclub_gameplay_clip_3-32790_en.html

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 10 ספטמבר 2014, 10:23

לא מבין מה הבעיה עם גיפים, במיוחד כאלו שבגודל כמעט מלא כמו שהבאתי, אחד הדברים היפים בדור הזה מבחינה טכנית זה שה IQ מצויין, בגלל זה אמרתי בעבר שאין כבר משחקים שהם ממש מכוערים, כולם כבר נראים טוב כנקודת התחלה, מה שהבאתי פה ב GIF ובתמונה זה בדיוק +- איך שהמשחק יראה במסך מלא על המסלול הזה בגשם, בהחלט אחד הרגעים היפים ביותר של המשחק אבל לא מטעה בשום צורה.

לא מבין מה הבעיה בסרטונים ששמת, ה IQ מצויין מלבד הכבלי-מתח, לא כל המסלולים נראים טוב באותה המידה זה נכון, אבל ברגעים היפים שלו למשחק הזה אין מתחרים בז'אנר לדעתי.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 10 ספטמבר 2014, 11:39

אני לא חושב שמישהו ציפה מהחברה שעשתה את MOTORSTORM לעשות משהו שהוא "היה אמור להיות 3 רמות מעל כל מה שיש בשוק".
הוא עדיין יצא הכי מרשים מבחינות רבות וזה כבר מספיק טוב, לדעתי.
אני שמח שהוא ארקיידי ולא מתחרה ישיר של GT, אני מת על GT ואני מקווה שעובדים על משהו ראוי, כי פאק - הייתי בטוח שיהיה טיזר עד עכשיו. אפילו אם CG... מ יודע, אולי שבוע הבא ;)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 ספטמבר 2014, 21:01

Laskin כתב:אני לא חושב שמישהו ציפה מהחברה שעשתה את MOTORSTORM לעשות משהו שהוא "היה אמור להיות 3 רמות מעל כל מה שיש בשוק".
הוא עדיין יצא הכי מרשים מבחינות רבות וזה כבר מספיק טוב, לדעתי.
אני שמח שהוא ארקיידי ולא מתחרה ישיר של GT, אני מת על GT ואני מקווה שעובדים על משהו ראוי, כי פאק - הייתי בטוח שיהיה טיזר עד עכשיו. אפילו אם CG... מ יודע, אולי שבוע הבא ;)

כשכל השוק עושה או עולם פתוח או 60FPS ואתה עושה גם 30FPS, גם בלעדי וגם לינארי אז הציפיה ממך הרבה יותר גבוהה.

בלינג, הגיפים האלה נראים הרבה יותר טוב מהמשחק, כמו כל גיף. גיף זה פורמט באיכות נמוכה שעושה סוג של פילטר על כל התמונה, אפילו אם תביא גיף של 1080P הוא עדין לא יראה כמו המשחק. כשמסתכלים בסרטונים שאני הבאתי, המשחק נראה כמו שהוא באמת נראה. כשרואים את המשחק כמו שהוא באמת נראה הוא לא מרשים במיוחד, זה הכל. זה לא שפורצה מרשים יותר (למרות שלדעתי המכוניות שם ברמה גבוהה יותר), זה לא שNFS מרשים יותר, הוא יותר יפה מהם, אבל הוא לא משחק מרשים במיוחד זה הכל.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 10 ספטמבר 2014, 23:47

הגיפים לא מטעים, אני ראיתי כבר סרטונים בתפיסה ישירה באיכות גבוהה כמו מה שפרסמתי בזמנו מקנדה והמשחק הוא הכי יפה בז'אנר לטעמי בהפרש ברור (על הקונסולות), גם פירסמתי פה תמונה ולא גיף אבל לא משנה, כלום לא אינדיקציה כנראה בגלל שבסרטון ישיר יש אלייזינג על כבלי חשמל שלא שמים לב אליהם בגיף וזה הורס את כל המראה של המשחק.

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 11 ספטמבר 2014, 00:09

קניתי היום לפטופ כדי שיעשה את העבודות שאני צריך כרגע. מאחר וראיתי שבאמת בקרוב יוצאת סדרת ה800/900 של nvidia (אין לי מושג, אם משהו יכול לתת לי הסבר מה יוצא קודם) אז החלטתי לחכות קצת עם הנייח.
אני חייב להגיד שהיתרשמתי מכך שאני בכלל יכול להריץ משחקים על אינטל HD גראפיקס 4000 וI3 עם 1.8 GHZ
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 ספטמבר 2014, 19:29

bling כתב:הגיפים לא מטעים, אני ראיתי כבר סרטונים בתפיסה ישירה באיכות גבוהה כמו מה שפרסמתי בזמנו מקנדה והמשחק הוא הכי יפה בז'אנר לטעמי בהפרש ברור (על הקונסולות), גם פירסמתי פה תמונה ולא גיף אבל לא משנה, כלום לא אינדיקציה כנראה בגלל שבסרטון ישיר יש אלייזינג על כבלי חשמל שלא שמים לב אליהם בגיף וזה הורס את כל המראה של המשחק.

הכי יפה בז'אנר בז'אנר שעדין לא עשה קפיצה לדור הבא זה משפט נכון לגמרי שגם אני יכול להגיד אותו. למשל KI הוא הכי יפה בז'אנר, הוא משחק לא מרשים במיוחד אבל אין לו עדין תחרות בדור הבא אז המשפט הכי יפה בז'אנר חל עליו, בדיוק כמו על DC.

כמו שכבר אמרתי, DC נראה נהדר למשחק מירוץ, הסביבה "הכי יפה בז'אנר" והמכוניות השלישיות "הכי יפות בז'אנר" (אחרי פורצה ו-PC) אבל כמשחק דור הבא הוא לא מרשים בכלל. חוץ מהעננים, יש לו יופי של עננים.

Yahel12
Warrior

הודעהעל ידי Yahel12 » 11 ספטמבר 2014, 23:30

הבנתי שגיגה בייט חשפה שסדרה 900יוצאת מתישהו באוקטובר.. אם הם יהיו ממש טובים אולי אקנה מAmazon (:

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 ספטמבר 2014, 02:06

תמונות מהPREVIEW של חלונות 9:
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 ספטמבר 2014, 11:01

ה-970 נראה... קטן
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 ספטמבר 2014, 12:39

מה שאומר שסדרה 900 באמת קרה וחסכונית כמו שהשמועות אמרו.

והנה חלונות 9 זז, מראה לנו שהוא היה צריך להית חלונות 8 כל הזמן הזה:

Yahel12
Warrior

הודעהעל ידי Yahel12 » 12 ספטמבר 2014, 14:08

הלוואי ש Windows 9 כבר היה מוצע למכירה.. נראה שילוב מעולה של 7 8.

גבי הכרטיסים יש כבר בנצ'מארקס או משהו שיוכל להמחיש את הביצועים?

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 12 ספטמבר 2014, 15:05

הסימס 4 עם ממוצע מטקריטיק של 71. מדובר בממוצע הכי נמוך ממשחקי סימס המרכזיים כאשר ההבדל בממוצע בין סימס 4 ל 3 הוא 15 נקודות. מעניין אם יש לזה קשר לכל הפיצ'רים שהמשחק החדש השמיט...

באותה נימה, NHL 15 עומד כרגע על ממוצע של 62. הממוצע של NHL 14 גבוה יותר ב 19 נקודות. מעניין אם גם לזה יש קשר לכמות המאסיבית של פיצ'רים שהושמטו מההוצאה החדשה.
http://i.imgur.com/3wYsT6z.jpg

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 ספטמבר 2014, 15:12

Yahel12 כתב:הלוואי ש Windows 9 כבר היה מוצע למכירה.. נראה שילוב מעולה של 7 8.

גבי הכרטיסים יש כבר בנצ'מארקס או משהו שיוכל להמחיש את הביצועים?

הודלפו במת׳מרקס של ה-980 אבל זה לא בטוח אמיתי, בכל אופן - זה אמור להיות מאוד דומה לבנצ׳מרקס של 780, רק יעיל וכמובן זול יותר.
הלוואי ויכריזו גם על איזו טכנולוגיה חדישה או physix 2.0, תמיכה בפיצ׳רים בלעדיים לdx12 או משהו בסגנון...

בקשר לסימס 4 - ראיתי כמה ביקורות, היתרון הגדול הוא בניית הבתים המאוד פשוטה ועם זאת מאוד מתוחכמת, והחיסרון שכולם מצביעים עליו הוא שהסימס השלישי מפוצץ עכשיו בתוכן שהוא עדיף מכל בחינה. בטח עד סוף השנה עם כל התוכן שיתווסף - הוא יהיה כבר טוב יותר.
אני מניח שהוא עדיין ימכור מעולה, לא נראה לי שזה קהל שאכפת לו מביקורות (או איכות) יותר מדי

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 89 אורחים