נושא ה-pc הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: נושא ה-pc הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 12 ספטמבר 2014, 17:29

דווקא לפי הבנצ׳מרקים המודלפים הוא טיפונת חזק מה780ti, זול ב200$ ויעיל יותר גם מבחינת חום וגם צריכה.
We're just normal men. We're just innocent men

Megalomaniac
Trainee

הודעהעל ידי Megalomaniac » 12 ספטמבר 2014, 20:52

לא יהיה בו את מסך ה- מטרו?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 ספטמבר 2014, 22:15

Megalomaniac כתב:לא יהיה בו את מסך ה- מטרו?

המטרו מת כי אין במחשב "עכבר מקלדת" שום שימוש במטרו מסך מלא. אבל הוא כן מגיע בצורה עדינה בתפריט התחל, המקום שבו הוא היה צריך להיות מלכתחילה.

Yahel12
Warrior

הודעהעל ידי Yahel12 » 12 ספטמבר 2014, 23:44

DrKeo כתב:דווקא לפי הבנצ׳מרקים המודלפים הוא טיפונת חזק מה780ti, זול ב200$ ויעיל יותר גם מבחינת חום וגם צריכה.

קניתי

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 ספטמבר 2014, 14:05

מצד שני אותן הדלפות טענו שהוא יוכרז ב12 לחודש, אנחנו כבר ב13...

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 ספטמבר 2014, 14:57

מולטי דסקטופ בחלונות 9:

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 ספטמבר 2014, 02:38

מרכז נוטיפיקציות של חלונות 9:

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 14 ספטמבר 2014, 12:00

Megalomaniac כתב:לא יהיה בו את מסך ה- מטרו?

כנראה שיהיה אם ללכת לפי הסרטון שנדב הדביק.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 15 ספטמבר 2014, 23:47

מישהו מתכנן לקנות את FIFA 15 לPC/כבר קנה?

אני רוצה לוודא ש170 שקל מBASE זה באמת הכי זול (217, לדיגיטלי מאמזון הכי זול שראיתי).
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 ספטמבר 2014, 01:00

ניסית את הדמו שיצא בסופש?

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 16 ספטמבר 2014, 11:08

DrKeo כתב:ניסית את הדמו שיצא בסופש?

אם אתה שואל ספציפית על הPC אז אני לא ניסיתי אבל אם אתה שואל בכללי אז הוא שיפור מעולה בשליטה מ14. בינתיים גם שמתי לב לשוערים הרבה יותר טובים מ14.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 16 ספטמבר 2014, 11:50

שיחקתי משחק אחד, אבל הייתי חצי לא בהכרה (איזה 30 שעות בלי שינה, בגלל החזרה לארץ).
מאוד נהניתי מהשליטה בשחקנים. הגרפיקה עדיפה באופן משמעותי. השוערים בהחלט הרבה יותר חכמים. היום אנסה לשחק גם ברמה גבוהה יותר ונראה איך זה.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 16 ספטמבר 2014, 12:51

השמועות על הכרטיסים החדשים ממשיכות -
החדשה ביותר טוענת שה-970 יעלה כ-399 דולר, וה-980 תעלה 599 דולר.
זה משונה כי הבדל של 200 דולר נשמע יותר מדי, אבל כנראה שנדע בימים הקרובים כבר

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 16 ספטמבר 2014, 13:00

אני ניסיתי אותו על ה PS4 ובתור אחד ששיחק כל החיים שלו פרו עם חברים ולא היה נוגע בפיפ"א גם עם מקל זו הפעם הראשונה שהמשחק הרגיש לי ממש טוב.

גם הפרזנטציה של EA עם הליגה האנגלית מושלמת, הביא אווירה מטורפת של כדורגל עם ההמנונים והכל, אבל בעיקר הגיימפליי הרגיש לי מצויין, התרשמתי לטובה ואם פרו גרוע גם השנה (למרות שיש קולות שמדברים על שיפור מאסיבי גם שם) אני רואה בכיף את פיפ"א מחליף אותו גם בקרב אוהדי פרו.
השבוע אגב יוצא גם הדמו של פרו, יהיה נחמד להשוות.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 16 ספטמבר 2014, 13:28

bling כתב:אני ניסיתי אותו על ה PS4 ובתור אחד ששיחק כל החיים שלו פרו עם חברים ולא היה נוגע בפיפ"א גם עם מקל זו הפעם הראשונה שהמשחק הרגיש לי ממש טוב.

גם הפרזנטציה של EA עם הליגה האנגלית מושלמת, הביא אווירה מטורפת של כדורגל עם ההמנונים והכל, אבל בעיקר הגיימפליי הרגיש לי מצויין, התרשמתי לטובה ואם פרו גרוע גם השנה (למרות שיש קולות שמדברים על שיפור מאסיבי גם שם) אני רואה בכיף את פיפ"א מחליף אותו גם בקרב אוהדי פרו.
השבוע אגב יוצא גם הדמו של פרו, יהיה נחמד להשוות.

כן... אני בהחלט מתכנן להשוות, עם כל הדיבורים על כמה PES השתפר. אני מניח שיהיה לי קשה להתפשר שוב על השמות המומצאים לקבוצות, אבל עשיתי את זה בתקופת הPS2 ואולי אפשר שוב.

---

עוד שאלות.
אני קונה בקרוב מחשב נייד (בשביל הלימודים). הדגם שעליו נסגרתי הוא הLenovo Yoga 2 Pro, עם i5 ו256GB SSD. המחיר הכי זול שמצאתי זה בIVORY, ב5150 ש"ח.
אין הנחות מזומן. הרחבת אחריות ל3 שנים עולה 380 ש"ח, אז יוצא סה"כ 5530.
בהתחלה חשבתי ללכת על הHP PROBOOK 430, שהוא מחשב פשוט יותר, עם 128GB SSD, מסך רגיל (כלומר, לא QUHD כמו הלנובו, אלא HD READY סטנדרטי של ניידים) וגם עולה די הרבה פחות (קצת מתחת ל4000), אבל החלטתי להשקיע קצת יותר וללכת על מחשב עם איכות בנייה עדיפה ולהנות גם מיותר אכסון.

אז להלן השאלות:
1) מישהו מכיר חנות אחרת וזולה יותר, או לחילופין, חנות אחרת וחביבה יקרה בממש קצת/נותנת הנחות מזומן (בכל זאת, לא מת על אייבורי)?
2) בהתחשב בכל היתרונות של המחשב הזה, למישהו יש המלצה לדגם דומה, במחיר לא יקר יותר (כלומר, מסך 1080P לפחות, SSD, לא שוקל יותר מ1.5 קילו. לא חייב מסך מגע, או הקטע הזה של התקפלות)?
3) מישהו שמע דברים נוראיים ואיומים על המחשב ורוצה להזהיר אותי (הביקורות נהדרות)?
4) מישהו שמע דברים נוראיים ואיומים על CPM, החברה שנותנת את האחריות ורוצה להזהיר אותי?
5) למישהו יש סתם הערה שהוא רוצה להעיר, או איזו הארה שהוא רוצה להאיר איתה? אשמח לשמוע.

תודה לכל המסייעים.
נ.ב.
אני לא מתכנן לשחק על המחשב הזה שום דבר (אולי עקדת יצחק), אז אין צורך להזכיר לי שהכרטיס מסך לא בדיוק מדהים.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 16 ספטמבר 2014, 14:58

אני לא משחק CIV ודומיו - אבל זה די משעשע :)
http://kotaku.com/the-glorious-pc-maste ... 1635188384

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 ספטמבר 2014, 15:25

Nucleus_Dawn כתב:
כן... אני בהחלט מתכנן להשוות, עם כל הדיבורים על כמה PES השתפר. אני מניח שיהיה לי קשה להתפשר שוב על השמות המומצאים לקבוצות, אבל עשיתי את זה בתקופת הPS2 ואולי אפשר שוב.

---

עוד שאלות.
אני קונה בקרוב מחשב נייד (בשביל הלימודים). הדגם שעליו נסגרתי הוא הLenovo Yoga 2 Pro, עם i5 ו256GB SSD. המחיר הכי זול שמצאתי זה בIVORY, ב5150 ש"ח.
אין הנחות מזומן. הרחבת אחריות ל3 שנים עולה 380 ש"ח, אז יוצא סה"כ 5530.
בהתחלה חשבתי ללכת על הHP PROBOOK 430, שהוא מחשב פשוט יותר, עם 128GB SSD, מסך רגיל (כלומר, לא QUHD כמו הלנובו, אלא HD READY סטנדרטי של ניידים) וגם עולה די הרבה פחות (קצת מתחת ל4000), אבל החלטתי להשקיע קצת יותר וללכת על מחשב עם איכות בנייה עדיפה ולהנות גם מיותר אכסון.

אז להלן השאלות:
1) מישהו מכיר חנות אחרת וזולה יותר, או לחילופין, חנות אחרת וחביבה יקרה בממש קצת/נותנת הנחות מזומן (בכל זאת, לא מת על אייבורי)?
2) בהתחשב בכל היתרונות של המחשב הזה, למישהו יש המלצה לדגם דומה, במחיר לא יקר יותר (כלומר, מסך 1080P לפחות, SSD, לא שוקל יותר מ1.5 קילו. לא חייב מסך מגע, או הקטע הזה של התקפלות)?
3) מישהו שמע דברים נוראיים ואיומים על המחשב ורוצה להזהיר אותי (הביקורות נהדרות)?
4) מישהו שמע דברים נוראיים ואיומים על CPM, החברה שנותנת את האחריות ורוצה להזהיר אותי?
5) למישהו יש סתם הערה שהוא רוצה להעיר, או איזו הארה שהוא רוצה להאיר איתה? אשמח לשמוע.

תודה לכל המסייעים.
נ.ב.
אני לא מתכנן לשחק על המחשב הזה שום דבר (אולי עקדת יצחק), אז אין צורך להזכיר לי שהכרטיס מסך לא בדיוק מדהים.

מה עם XPS אולטרה בוק? לי יש כזה מהעבודה והוא הדבר הכי מושלם חומרתית שראיתי אחרי מקבוק (ומי רוצה מק?) ואולי הX1 של לנובו.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 16 ספטמבר 2014, 16:12

אין לי הארה אבל בהזדמנות זו אומר שאני בינתיים מאוד מבסוט מהSURFACE שרכשתי בזמנו. המטרה שם גם הייתה בהקשר של לימודים.
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 ספטמבר 2014, 16:42

ועוד בנושא היוגה, אני מזכיר שהחל מחלונות 9 מסכי מגע בPC יהיו פחות נחוצים.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 16 ספטמבר 2014, 18:20

DrKeo כתב:ועוד בנושא היוגה, אני מזכיר שהחל מחלונות 9 מסכי מגע בPC יהיו פחות נחוצים.

כשיש לך עכבר, גם היום הם לא נחוצים (ולא היו נחוצים מעולם), אבל באמת לא אכפת לי מהנושא של מסך מגע.
אגב, סביר להניח שבחלונות 9, המערכת תעבוד דומה ל8.1. היא תזהה לבד באיזה ממשק אתה משתמש ותשתנה בהתאם. זה גם נראה לי כמו הדרך הכי טובה לעשות את זה ולהתאים את מערכת ההפעלה שלך למגוון מכשירים.

הXPS יקר יותר באופן משמעותי (בערך 1000 שקלים יותר, במקרה הטוב) ובאמת נראה שהוא עושה שימוש בחומרים נהדרים, עם אחלה איכות בניה וזמן סוללה טיפה יותר טוב.
מצד שני, אין HDMI בכלל, המקלדת לא מוארת (לא באמת קריטי, אבל בכל זאת יתרון ליוגה) וחצי מהאכסון.
נראה לי שהYOGA2 קצת יותר מתאים לי, למרות שאם היה לי קצת יותר כסף מיותר, הייתי הולך על הXPS, בגלל שהוא באמת בנוי נהדר.
את הX1 של לנובו, אני באמת לא מכיר כל כך, לפחות באתר של לנובו, הוא עולה 500 דולר יותר, ככה שכנראה שגם בארץ הוא יקר בהרבה.

הSURFACE באמת מגניב, אבל אני מעדיף את הform factor של מחשב נייד, באופן אישי. אם אני לא טועה, הוא גם יקר יותר משמעותית.

---

תגובות בנוגע לחנות/המעבדה שנותנת את השירות למחשב?
תמונה

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 16 ספטמבר 2014, 18:40

Nucleus_Dawn כתב:מישהו מתכנן לקנות את FIFA 15 לPC/כבר קנה?

אני רוצה לוודא ש170 שקל מBASE זה באמת הכי זול (217, לדיגיטלי מאמזון הכי זול שראיתי).

אני מתכנן לקנות אותו לPC. קודם כל, יהיה נחמד מאוד לשחק קצת ביחד :)

את האמת שבשנתיים האחרונות אני די "נפלתי" לפיפא וזה משחק שממשיך איתי כל השנה (כמובן שלא רצוף, אבל אני תמיד חוזר אליו) ולדוגמא למרות שהייתי מאוכזב קצת מ14 (על הPC) עדיין יצא לי לשחק בו איזה שעתיים בשבוע האחרון, שנה אחרי שהוא יצא.
ובנתיים לפי הדמו, אני מאוד מרוצה מ15, קודם כל זאת פעם ראשונה של המנוע החדש על הPC אז כמובן שמורגש שינוי משמעותי וכשהבסיס של פיפא הוא כל כך טוב (והוא כזה מאז 09 פחות או יותר) כל עוד המשחק מרגיש שונה בלבד זה כבר טוב.
אבל בכלל המשחק מרגיש טוב, האווירה, הגרפיקה, האנימציות והשליטה החדשה על השחקים. אפילו השוערים מגיבים הרבה יותר טוב והגיוני :)
בקיצור כן, אני קונה אותו, ולמרות שכנראה הייתי קונה אותו בכל מקרה אני גם מרוצה לטובה ממה שראיתי (ושיחקתי) בנתיים.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 16 ספטמבר 2014, 19:00

קטע מוזר עם פיפ"א 15, שאני מניח שלא יתוקן, זה שהמשחק נופל מ60FPS ל30FPS, ברגע שמסתכלים על המגרש מקרוב.
למשל, כשמסתכלים על השוער, לפני בעיטת 5, או לפני בעיטת קרן.

יכול להיות שהנפילה החדה נובעת מכך שהVSYNC בכרטיס המסך שלי דלוק, אז היא הרבה יותר קלילה במקרה והוא יהיה מכובה. צריך לבדוק את זה.
אם זה המצב, אולי אוריד את הAA ל2, במקום 4 וזה ישמור על המשחק ב60FPS חלק.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 16 ספטמבר 2014, 19:34

היוגה מחשב מעולה. יצא לי להתעסק איתו לפני חודש בערך והוא פשוט מגיב טוב, בנוי טוב ופשוט הצלחה של לנובו. הדבר היחיד שצריך לשים לב אליו הוא לא לקנות את הגרסא הכתומה. היא מתלכלכת בצורה נוראית תוך חודשים ספורים ופשוט נראית רע. :). לצערי אני לא מכיר את מעבדות CPM אז אני לא יכול להגיד דבר.

אני, כמישהו שממש אוהב את דל, לא מתכוון לקנות מחשב שלהם בקרוב (ואני צריך להחליף מתישהו), כי הם עפים על עצמם עם מחירים מטורפים (באמת.. כבר אפשר לקנות מק שמורכב אפילו טוב יותר) - וזה במחירי ארה''ב. המחשבים הטובים שלהם פשוט יקרים (סדרת הXPS). סדרת הInspiron היא פשוט זבל.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 ספטמבר 2014, 21:09

Nucleus_Dawn כתב:
כשיש לך עכבר, גם היום הם לא נחוצים (ולא היו נחוצים מעולם), אבל באמת לא אכפת לי מהנושא של מסך מגע.
אגב, סביר להניח שבחלונות 9, המערכת תעבוד דומה ל8.1. היא תזהה לבד באיזה ממשק אתה משתמש ותשתנה בהתאם. זה גם נראה לי כמו הדרך הכי טובה לעשות את זה ולהתאים את מערכת ההפעלה שלך למגוון מכשירים.

הXPS יקר יותר באופן משמעותי (בערך 1000 שקלים יותר, במקרה הטוב) ובאמת נראה שהוא עושה שימוש בחומרים נהדרים, עם אחלה איכות בניה וזמן סוללה טיפה יותר טוב.
מצד שני, אין HDMI בכלל, המקלדת לא מוארת (לא באמת קריטי, אבל בכל זאת יתרון ליוגה) וחצי מהאכסון.
נראה לי שהYOGA2 קצת יותר מתאים לי, למרות שאם היה לי קצת יותר כסף מיותר, הייתי הולך על הXPS, בגלל שהוא באמת בנוי נהדר.
את הX1 של לנובו, אני באמת לא מכיר כל כך, לפחות באתר של לנובו, הוא עולה 500 דולר יותר, ככה שכנראה שגם בארץ הוא יקר בהרבה.

הSURFACE באמת מגניב, אבל אני מעדיף את הform factor של מחשב נייד, באופן אישי. אם אני לא טועה, הוא גם יקר יותר משמעותית.

---

תגובות בנוגע לחנות/המעבדה שנותנת את השירות למחשב?

דווקא יש לי בXPS מקלדת מוארת אבל אין לי מושג במחירים אז אם היוגה מצויין והXPS יקר בטרוף אז לך על זה :)

עוד חדשה על חלונות 9, קורטנה העוזרת האישית תהיה גם שם, לראשונה במערכת הפעלה למחשבים.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 17 ספטמבר 2014, 14:39

עוד יומיים זה קורה, הספירה בפורום החלה:
תמונה
תמונה

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 109 אורחים