Xbox One | הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Wan7ed
Trainee

Re: Xbox One | הנושא הרשמי

הודעהעל ידי Wan7ed » 19 ספטמבר 2014, 15:50

קיבלתי אקסבוקס תקול... כל הזין.
החזרתי אותו לבאג ואני מקווה שכבר ביום ראשון יחליפו לי אחד מול אחד.
כל שאר החברים שקנו סופר מרוצים... מאוהבים בפורזה וטיטאנפול.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 19 ספטמבר 2014, 16:23

DrKeo כתב:זה היוצר של דדלי פרמנישן, אתה יודע שזה משחק קאלט מראש רק מהעובדה הזאת. מי שרוצה B MOVIE נוראי כנראה חייב אותו :)

בנושא מיינקראפט, הוא פשוט ימשיך להגיע לכל העולם ואחותו, רק למכשירי פלייסטיישן ונינטנדו לא.

אוקיי ומה הם עשו בזה שקנו את החברה, הרי הם לא באמת שילמו 2.5 מליארד כדי למנוע ממיינקראפט 2 להגיע לסוני (הרי הודיעו כבר שהפס4 ימשיך לקבל תמיכה)
הם מאמינים שהם יחזירו את הכסף במודל מכירות רגיל של להמשיך למכור את המשחק+DLC והמשכים? אין פה משהו מעבר?

וונטד, כל הבאסה, אבל לפחות זה היתרון בלקנות בארץ, תראה בזה מזל שזה לא מכשיר מחו"ל, יופי אבל שאתם מרוצים.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 19 ספטמבר 2014, 16:58

swiss-the-engine כתב:הרכישה קשורה לדעתי בקטע חינוכי/בית ספרי.

@בלינג
להפוך אותו לאקסקלוסיבי של ווינפון חסר כל הגיון

חינוכי/בית ספרי? והאם זה באמת שווה 2.5 מיליארד?
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 19 ספטמבר 2014, 19:34

Laskin כתב:וואלה?
ראיתי את הטריילר החדש, ומסתבר שזה בכלל משחק שאפשר לשחק עם הקינקט.
לא זכרתי את זה כשהוכרז...
מה שאומר שהוא כמעט אוטומטית עובר לקטגוריית "לא מעניין" :D
סתם, בוא נראה מה יגידו עליו היום...

בינתיים שתי הביקורות היחידות שפורסמו חיוביות (9 מDtoid ו 8 מTheescapist). ג'ים סטרלינג טוען שהמשחק מתחנן להשוואות למשחקי קוואנטיק דרים, אך העלילה היא הרבה יותר Over the top. נחכה לראות מה לעוד מבקרים יש להגיד עליו.
?

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 19 ספטמבר 2014, 21:52

טוב... הנה כתבה שמנסה להסביר למה מיקרוסופט קנתה את מוג'אנג:

http://www.engadget.com/2014/09/19/micr ... planation/
?

Yahel12
Warrior

הודעהעל ידי Yahel12 » 20 ספטמבר 2014, 01:12

Wan7ed כתב:קיבלתי אקסבוקס תקול... כל הזין.
החזרתי אותו לבאג ואני מקווה שכבר ביום ראשון יחליפו לי אחד מול אחד.
כל שאר החברים שקנו סופר מרוצים... מאוהבים בפורזה וטיטאנפול.

אני לא חושב שיש להם ברירה אלא להחליף לך אותו. מה הייתה הבעיה?

סמל אישי של המשתמש
Wan7ed
Trainee

הודעהעל ידי Wan7ed » 20 ספטמבר 2014, 12:04

עושה רעש מוזר והשלט שקיבלתי רופף בכל החלק הימני.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 20 ספטמבר 2014, 23:16

Klayman כתב:
חינוכי/בית ספרי? והאם זה באמת שווה 2.5 מיליארד?

אם זה אומר שאתה מוכר על הדרך גם רשיונות של חלונות 9 לכל בתי הספר? כנראה שכן.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 20 ספטמבר 2014, 23:37

swym כתב:אם זה אומר שאתה מוכר על הדרך גם רשיונות של חלונות 9 לכל בתי הספר? כנראה שכן.

אופטימיות זה דבר חשוב.
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 ספטמבר 2014, 00:16

המשחק מכר יותר מgta5, אם משהו היה קונה את gta5 בסכום הזה משהו היה מופתע? שלא נדבר על זה שבgta משקיעים יותר מ200 מליון לכותר ובמיינקראפט השקיעו בערך שנתיים עבודה של בחור כבד משקל.
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 21 ספטמבר 2014, 09:29

כן, אבל GTA הוא לא תופעה חד פעמית, אלא משחק שבאופן עקבי מוכר איזה 20 מליון יחידות כבר 4 משחקים "עיקריים" ברציפות.
וצפוי למכור הרבה הרבה יותר בעתיד, עם GTA V שיש לו פוטנציאל להגיע לבד ל-40 מליון יחידות עד סוף השנה הנכחית :P
בקיצור, זה "קצת" שונה.

למיינקראפט היה בעיקר מזל. הוא הפך לתופעה בדיוק כמו שCANDY CRUSH SAGA הפך לתופעה.
כמובן שאני לא מזלזל בערך היצירתי שלו, להפך - אני מאלה שהיו צופים בכל שבוע ביצירות הכי טובות שעשו ביוטיוב, אבל אי אפשר להתכחש למזל ששיחק לנוץ'.
אז אני ממש ממש לא בטוח שהמשחק הבא ימכור עשירית ממנו. זה תלוי בעיקר בתקופה בא יצא, והטרנדים שיהיו עד אז.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 ספטמבר 2014, 13:06

כל הקנדי קראשים למניהם מתים מאוד מהר, מיינקראפט מוכר מליונים על מליונים בכל מכשיר שהוא יוצא אליו כבר 4 שנים. את קנדי קראש כבר שכחו והוא יצא ב2012. מיינקראפט יצא לראשונה ב2009, לפני 5 שנים ואנשים עדין משחקים וקונים אותו כמו משוגעים.

תהיה בטוח שמיינקראפט 2 ימכור מליונים על מליונים על מליונים, זה מגה פרנצ'ייז שלא קיימים יותר מדי כאלה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 21 ספטמבר 2014, 14:18

קנדי קראש עדיין משוחק ע"י מליוני אנשים מדי יום... הוא הותקן למעלה מ*חצי מליארד* פעמים על פלאפונים ופייסבוק.
הוא גם סוג של הצלחה חד פעמית לא ברורה... ומטורפת. במשך כמעט שנה ומשהו הוא עשה בממוצע למעלה מחצי מליון דולר ביום.

שוב, אני ממש לא בטוח שהשני ימכור כל כך הרבה.
מאוד תלוי מה יוסיפו לו, מה המתחרים (הרבים) יציעו, מה יהיו הטרנדים והאם יתמוך בהם, כמה תובעני יהיה מבחינת הגרפיקה... יש מלא מלא דברים שיכולים למנוע ממנו להיות הלהיט שהיה (ועדיין) הראשון.
הפרנצ'ייז טרם הוכיח עצמו ככזה, מדובר בינתיים במשחק אחד שהוא תופעה של ממש.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 21 ספטמבר 2014, 14:41

Laskin כתב:קנדי קראש עדיין משוחק ע"י מליוני אנשים מדי יום... הוא הותקן למעלה מ*חצי מליארד* פעמים על פלאפונים ופייסבוק.
הוא גם סוג של הצלחה חד פעמית לא ברורה... ומטורפת. במשך כמעט שנה ומשהו הוא עשה בממוצע למעלה מחצי מליון דולר ביום.

שוב, אני ממש לא בטוח שהשני ימכור כל כך הרבה.
מאוד תלוי מה יוסיפו לו, מה המתחרים (הרבים) יציעו, מה יהיו הטרנדים והאם יתמוך בהם, כמה תובעני יהיה מבחינת הגרפיקה... יש מלא מלא דברים שיכולים למנוע ממנו להיות הלהיט שהיה (ועדיין) הראשון.
הפרנצ'ייז טרם הוכיח עצמו ככזה, מדובר בינתיים במשחק אחד שהוא תופעה של ממש.

גם יוצאים באמת דברים שנראים מעניינים ומציגים אבולוציה של הסגנון כמו Children of Tomorrow שגם מאפשר בנייה אבל עם גראפיקה מרשימה פי כמה וגם אמור להכיל גיימפליי עמוק יותר מאשר נטו בנייה, למרות שברור שלא יהפך לסנסנציה סטייל מיינקראפט אבל ככל שיצאו עוד משחקים כאלו שיתבססו על הרעיון שמיינקראפט הביא ככה פחות יתרגשו ממיינקראפט 2 אלא אם באמת ימציא את עצמו מחדש בצורה מדהימה.

במילים אחרות אני גם לא רואה איך הם מצליחים לשחזר שוב את ההצלחה הזו, זה לא GTA שמספיק להביא גראפיקה מדהימה ולבנות קמפיין חדש עם שיפורים טכניים מתבקשים שיביאו את המשחק עוד צעד קרוב לריאליזם כדי שכולם יתרגשו, עם מיינקראפט 2 צריך באמת להיות חדשני ומהפכני כדי שיצליח כמו הראשון, ובמיוחד ש NOTCH לא שם, לא יהיה להם קל לעשות את זה שוב.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 ספטמבר 2014, 15:08

עוד כמה מכניקות, גרפיקה חדשה, פיצ'ים חברתיים אונליין, עוד המון סוגים של קראפטינג וחומרים, אוייבים חדשים, סביבות חדשות... 60$, 30 מליון עותקים...

זה לא קנדי קראש. כל מי שאני מכיר ששחק קנדי קראש והפסיק שונא את המשחק הזה עכשיו, כל מי שאני מכיר ששחק מיינקראפט עדין משחק...

מה שאנשים כאן לא מבינים הוא שמיינקראפט הוא משחק ששולט בילדות של חצי מהאוכלוסיה המערבית, זה הנינטנדו החדש. אתה אומר לילד שיצא מיינקראפט 2, אפילו אם כל מה שיש שם זאת קוביה חדשה הוא יאנוס את ההורים שלו לקנות את זה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 21 ספטמבר 2014, 15:13

עזוב אותך מCHILDREN OF TOMORROW, זה משחק מאוד מוגבל והמולטי שלו משונה מאוד... אבל משחקים כמו EVERQUEST LANDMARK/NEXT הם משהו כמו MINECRAFT עם WOW = הדבר הכי ממכר אולי אי פעם :)
ויש עוד מלא - FORTNITE, ROBOCRAFT, BRICK FORCE ואלו רק מה שיוצאים בזמן הקרוב, ויש עוד לפחות 20 "רציניים" בשנה הקרובה.

זה שמשחק אחד הצליח זה רחוק מלבסס אוטומטית את ההמשך שלו כהצלחה.
ברור, השם שלו לבד שווה המון כסף, ובטח ימכור אוטומטית 10 מליון עותקים במחיר זול. אבל זה לא מבטיח שוב 100 מליון, או 50, או 30. ובטח לא 2.5 מליארד דולר ^_^

אני ממש אהיה מופתע אם יבוא היום ואני אגיד "אוקיי, זו באמת הייתה החלטה שקולה ופרופורציונלית שהוכיחה את עצמה"
ממש, ממש מופתע.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 21 ספטמבר 2014, 15:18

DrKeo כתב:עוד כמה מכניקות, גרפיקה חדשה, פיצ'ים חברתיים אונליין, עוד המון סוגים של קראפטינג וחומרים, אוייבים חדשים, סביבות חדשות... 60$, 30 מליון עותקים...

זה לא קנדי קראש. כל מי שאני מכיר ששחק קנדי קראש והפסיק שונא את המשחק הזה עכשיו, כל מי שאני מכיר ששחק מיינקראפט עדין משחק...

מה שאנשים כאן לא מבינים הוא שמיינקראפט הוא משחק ששולט בילדות של חצי מהאוכלוסיה המערבית, זה הנינטנדו החדש. אתה אומר לילד שיצא מיינקראפט 2, אפילו אם כל מה שיש שם זאת קוביה חדשה הוא יאנוס את ההורים שלו לקנות את זה.

עוד מכניקות חדשות, גרפיקה משופרת, פיצ'רים אונליין חדשים, עוד חומרים וקראפטינג, אוייבים וסביבות חדשות....
הממממ.... נשמע כאילו אתה מתאר....
את המודים של מיינקראפט ;)

אבל כן, מנוע חדש יכול להיות משהו מאוד נחמד. וגם מגביל מבחינת היוזרים שיוכלו להפעיל אותו.
השאלה היא אם לא יהיה מאוחר מדי עד אז. שוב - מלא תחרות בז'אנר שלא הייתה כשהוא התחיל להצליח.

אני בטוח שיש מלא דוגמאות לטרנדים שילדים ממש אהבו וזנחו מהר עוד יותר. ילדים זה לא ממש קהל נאמן ^_^

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 ספטמבר 2014, 16:48

אני חושב שזה שיצאה פתאום גרסת פס3 והיא מכרה כמו לחמניות חמות מראה לך שלא רק שאנשים עדין מתים על המותג אחרי 5 (!) שנים אלה שהם אפילו מוכנים לקנות אותו על פלטפורמות מרובות כנראה.

מיינקראפט 2 ימכור המון, המון. האם המותג יחזיק 15 שנים? אין לי מושג, אבל אני כן בטוח שמיינקראפט 2 עוד שנתיים יהיה סופר להיט ענק.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 21 ספטמבר 2014, 21:19

מיקרוסופט דיברו בהודעה שלהם שלפי התחזית שלהם הם מחזירים את כל הסכום עד FY2016 או משהו שכזה שזה אומר בערך עוד שנתיים.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 21 ספטמבר 2014, 22:07

Kazz כתב:מיקרוסופט דיברו בהודעה שלהם שלפי התחזית שלהם הם מחזירים את כל הסכום עד FY2016 או משהו שכזה שזה אומר בערך עוד שנתיים.

לא. FY2015.

"Microsoft expects the acquisition to be break-even in FY15 on a GAAP basis."

http://www.microsoft.com/en-us/news/pre ... 5news.aspx
?

סמל אישי של המשתמש
Wan7ed
Trainee

הודעהעל ידי Wan7ed » 22 ספטמבר 2014, 11:26

אקסבוקס וואן זה הדבר הכי כיף בעולם... החליפו לי את המכשיר אתמול וחרשתי עם החברים עד 2 בלילה.

טיטאנפול עובד נפלא, חלק ובלי שום תקיעות. פשוט כיף! הבלעדי הכי טוב שאפשר לשחק בקונסולות הדור הבא נכון לעכשיו.

פורזה משחק מכוניות פסיכי, הופתעתי כמה טוב אפשר לקחת את הסדרה הותיקה הזו. כיף לא נורמלי נגד חברים... הרבה טראש טוק.

MGS גרפית הדבר הכי טוב שראיתי, אבל לא נתתי בו משחק אמיתי עדיין.

פיפא דמו נראה ממש טוב ומכניקת המשחק זורמת... מחכה כבר לשים את הקוד שקיבלתי בבאנדל עוד כמה ימים.

כמו שאתם מבינים, אני ממש מרוצה מהמכשיר ויותר ממליץ עליו לאנשים שאין pc גיימינג בכלל (כמוני). במחיר שלו, באמת שלא הייתה לי סיבה לחשוב לקנות מחשב חדש.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 ספטמבר 2014, 02:27

אז מסתבר שיש אסייתים שאוהבים את מיקרוסופט, הסינים. מהשיגור אתמול:
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
[img][http://i.kinja-img.com/gawker-media/image/upload/s--FHfEDnGV--/c_fit,fl_progressive,q_80,w_636/yyy8btkiljdkwy2ohvsg.jpg/img]
תמונה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 30 ספטמבר 2014, 16:02

DrKeo כתב:המשחק מכר יותר מgta5, אם משהו היה קונה את gta5 בסכום הזה משהו היה מופתע?

נעזוב לרגע את העובדה שGTAV מכר בתג מחיר קצת יותר גבוה ועוד לפני גרסת PC ומובייל - זו לא הנקודה. הנקודה היא שאנחנו שואלים את השאלה הלא נכונה... השאלה שאתה צריך לשאול את עצמך היא האם לא עדיף לקנות את כל Take 2 על שלל המשחקים של רוקסטאר וכל שאר המותגים שלה ב2.5 מיליארד דולר.

שים לב שהMarket Cap- של Take 2 היום עומד על טיפה פחות משני מיליאד דולר (שזה אגב מה שEA ניסו להציע לבעלי המניות של Take2 לפני מספר שנים במטרה להשתלט על החברה), ככה שבהצעת מחיר של 2.5 מיליארד מיקרוסופט יכלו לייצר למשקיעים רווח של 25% על המניות שלהם. בתמורה הם היו מקבלים פורטפוליו משחקים קצת יותר מרשים מזה של מוג'נג' - כזה שכולל מלבד GTA גם את RDR, Civilization, משחקי הספורט של 2K, ביושוק, מקס פיין ועוד. העניין של מיקרוסופט במיינקראפט חייב להיות משהו אחר מסתם חיזוק של פורטפוליו המשחקים שלה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 ספטמבר 2014, 17:11

swym כתב:נעזוב לרגע את העובדה שGTAV מכר בתג מחיר קצת יותר גבוה ועוד לפני גרסת PC ומובייל - זו לא הנקודה. הנקודה היא שאנחנו שואלים את השאלה הלא נכונה... השאלה שאתה צריך לשאול את עצמך היא האם לא עדיף לקנות את כל Take 2 על שלל המשחקים של רוקסטאר וכל שאר המותגים שלה ב2.5 מיליארד דולר.

שים לב שהMarket Cap- של Take 2 היום עומד על טיפה פחות משני מיליאד דולר (שזה אגב מה שEA ניסו להציע לבעלי המניות של Take2 לפני מספר שנים במטרה להשתלט על החברה), ככה שבהצעת מחיר של 2.5 מיליארד מיקרוסופט יכלו לייצר למשקיעים רווח של 25% על המניות שלהם. בתמורה הם היו מקבלים פורטפוליו משחקים קצת יותר מרשים מזה של מוג'נג' - כזה שכולל מלבד GTA גם את RDR, Civilization, משחקי הספורט של 2K, ביושוק, מקס פיין ועוד. העניין של מיקרוסופט במיינקראפט חייב להיות משהו אחר מסתם חיזוק של פורטפוליו המשחקים שלה.

כן זה המון פרנצ'ייזים, תזכיר לי מה הרווחים של 2K בשנה האחרונה? ומה הרווחים שלהם ב5 שנים שלא יוצא GTA למקרה והיו להם רווחים סבבה השנה?

לקנות את 2K זה לקנות 1000+ משכורות של אנשים, מבנים, נכסים, ארנונה ואלוהים יודע מה. לקנות את 2K זה להפסיד כמה מליוני דולרים בשנה או להרוויח כמה מליוני דולרים בשנה. לקנות את מיינקראפט זה להרוויח מאות מליונים בשנה כמעט נקי.

כמובן שמיקרוסופט יכלה לקנות את 2K, לפרק את החברה ובעצם רק לנצל את רוקסטאר והשמות של המשחקים. אבל לבוא לחברה שמעסיקה אלפי אנשים ולמסמס אותה זה חתיכת יח"ץ נוראי, וזה כמובן בתנאי ש2K בכלל ירצו למכור.

השורה התחתונה היא, מיינקראפט שווה למיקרוסופט מאות מליונים בשנה כבר היום, 2K שווה להם הפסדים אסטרונומים עד שיצא GTA6 עוד חמש שנים.

Yahel12
Warrior

הודעהעל ידי Yahel12 » 30 ספטמבר 2014, 21:20

DrKeo כתב:כן זה המון פרנצ'ייזים, תזכיר לי מה הרווחים של 2K בשנה האחרונה? ומה הרווחים שלהם ב5 שנים שלא יוצא GTA למקרה והיו להם רווחים סבבה השנה?

לקנות את 2K זה לקנות 1000+ משכורות של אנשים, מבנים, נכסים, ארנונה ואלוהים יודע מה. לקנות את 2K זה להפסיד כמה מליוני דולרים בשנה או להרוויח כמה מליוני דולרים בשנה. לקנות את מיינקראפט זה להרוויח מאות מליונים בשנה כמעט נקי.

כמובן שמיקרוסופט יכלה לקנות את 2K, לפרק את החברה ובעצם רק לנצל את רוקסטאר והשמות של המשחקים. אבל לבוא לחברה שמעסיקה אלפי אנשים ולמסמס אותה זה חתיכת יח"ץ נוראי, וזה כמובן בתנאי ש2K בכלל ירצו למכור.

השורה התחתונה היא, מיינקראפט שווה למיקרוסופט מאות מליונים בשנה כבר היום, 2K שווה להם הפסדים אסטרונומים עד שיצא GTA6 עוד חמש שנים.

לא בטוח שמייקרוסופט היו מפסידים אם היו קונים את 2K, הם היו יכולים להפוך חלק מהמותגים הגדולים שלה לבלעדיים וככה למכור יותר קונסולות או למשל כבר להתחיל לעבוד על (בתקווה שזה כבר קורה ואנחנו עוד לא יודעים על זה) Red Dead Redemption 2, אבל זו סתם השערה כי הם כבר קנו את מוג'אנג :)

וכן נדב אתה צודק שעדיף להשקיע הרבה מאוד במוצר אחד כמו Minecraft ולמכור המון מאשר לקוות שמותגי 2K ימכרו המון ויחזירו את ההשקעה העצומה, עם Minecraft זה בטוח.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 54 אורחים