נושא ה-pc הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Yahel12
Warrior

Re: נושא ה-pc הרשמי

הודעהעל ידי Yahel12 » 20 ספטמבר 2014, 22:24

אני גם אחליף את ה GTX 760 שלי ואקנה את ה970 של Gigabyte עם קירור Windforce 3 החדש

למי שרוצה להזמין כבר עכשיו את הכרטיס, זה אתר זול ואמין שכבר עכשיו מבצע הזמנות מוקדמות עם מלאי מוגבל אז כדאי לכם לבחור דגם (MSI,Gigabyte וכ'ו) ולהזמין אם תרצו אותו בקרוב.

http://www.plonter.co.il/products_resul ... search&db=^catalog.txt&eqdivisiondatarq=%EB%F8%E8%E9%F1%E9%20%EE%F1%EA&wakey_wordsdatarq=970&price_totaltype=num&price_totalsort=1&max=50&cart=141124108531253264&sortitems=0
נערך לאחרונה על ידי Yahel12 ב 20 ספטמבר 2014, 22:42, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 20 ספטמבר 2014, 22:30

אוקולוס הציגו DK חדשה הכוללת אודיו מובנה ומשקל מופחת. :

http://www.engadget.com/2014/09/20/ocul ... scent-bay/
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Yahel12
Warrior

הודעהעל ידי Yahel12 » 21 ספטמבר 2014, 07:20

Mandellla כתב:ראיתי של970 SLI יש ביצועים מעולים קצת פחות מati r295x2 (כרטיס די חזק כמו Titan ו690) וכנראה הוא זול יותר מ780 Ti וטוב יותר ממנו, מחכה לעוד מידע ולמחיר המדויק.

ראיתי משחק חדש לסטים בשם Life is Feudal, משחק בסגנון Mount & Blade עם אלמנטים של סקיירים ומיינקראפט, משחקים כדמות בתקופת ימי הביניים עם האפשרויות לנפח וליצור נשקים, לייצר חוות של אוכל ודברים שימושיים לתפירה, בניית מבנים ועוד, בינתיים זה נראה מרשים מאוד.

הנה טץ'-דמו של המשחק:

יש יוטיובר אחד שנקרא rhinoCRUNCH, הוא פרסם סרטון משחק שלם עם המפתחים בזמנו והוא באמת נראה מעולה הבעיה שיש להם חוסר בתקציב.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 21 ספטמבר 2014, 07:25

טוב, קראתי משהו כמו ארבע ביקורות של Wastland 2 לאחר יציאתו והמשחק נשמע נפלא, הביקורות למעשה מסכימות ולא מסכימות על חלק מהדברים, בוא נחלק את זה:
מה שכולם מסכימים:
1) עולם המשחק ענק ומלא במלא דברים לעשות.
2) הטקסטים במשחק נהדרים.
3) אופן פיתוח הדמות הוא מצויין ואין שום skill שמבוזבז, מה שמוביל את השחקן לבנות קומבינציות מוזרות של חברי צוות.
4) חופש הפעולה במשחק מרשים והוא משחק עולם פתוח אמיתי.
הדברים שלא כולם מסכימים:
1) חלק אומרים שהקרבות חביבים אבל מערכת הקרב דלה ולא מפותחת, לעומת Divinity לדוגמא, כמו כן, יש הרגשה של חזרתיות בכל הקשור ליריבים אותם פוגשים בשלב מסויים. חלק אומרים שמערכת הקרב סולידית וטובה.
2) בעיות טכניות במשחק. Joystick אהב הכל במשחק אבל נתן לו 60 בשל בעיות טכניות שהכתב נתקל בהם שגרמו לו לקריסות מרובות, איבוד שמירות וכל מיני דברים מעצבנים. כולם מסכימים שהעובדה שאי אפשר לשמור תוך כדי קרב, מאחר וקרבות יכולים להיות מאוד ארוכים ומות חבר צוות הוא לתמיד זה משהו מאוד מסתכל. כנראה שכל שחקן בשלב כזה או אחר במשחק ימצא את עצמו טוען שמירה ומאבד שעות רבות של משחק אם בין בשל קריסה או בשל קרב שהרג את אחד מחברי הצוות שלו.
3) הקווסטים כמצופה הם ברובם Fetch quests כאילו ואחרים, יש קווסטים שבורים בסגנון - "לך תמצא חפץ X, אלוהים יודע איפה אותו חפץ שוכן בעולם הגדול".
דברים שאולי יפריעו לחלק מהשחקנים המפונפנים של ימינו:
1) המשחק נראה סביר ולא יותר, הוא לא ברמה של Divinity מבחינת המראה. יש לו חן בלבד.
2) יש קצת קטעי דיבוב, היתה טענה באחת הביקורות שהם לא מספיק מקצועיים ומרגישים כאילו כל החברים של המפתחים עזרו להם להקליט את הSound למשחק (מה שלא אתפלא אם הוא נכון לאור תהליך הפיתוח של המשחק).

בקיצור, לחובבי Fallout בלבד, לא שיש כאילו בפורום אולי מלבד שניים :).
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 21 ספטמבר 2014, 08:24

DrKeo כתב:אגב אף אחד כאן לא דבר על mfaa שזה בעצם msaax4 במחיר של msaax2 בלי הארטאפקטים שהיו בזמנו אצל amd וסופר סמפלינג לכל משחק שרק תרצו. לאסקין, נראה לי שתוכל להשלים את הוויצ׳ר 2 עם סופר סמפלינג :)

ה-MFAA זה משהו חדש? אני כבר לא עומד בקצב של טכנולוגיות ה-AA :/

ואני אשמח להשלים את הוויצ'ר 3, אם לא אכפת לך, ב-2 כבר שיחקתי מספיק ^_^

אגב, אני עדיין אשמח למפרט שלדעתכם יהיה טוב, עיצה לגבי הלוח אם והמעבד - לחכות לחדשים או שלא תהיה ירידת מחיר? ללכת על Z97?
ודבר חשוב נוסף - כרגע יש לי SLI, והוא מצריך "גשר" בין הכרטיסים... היום זה עובר דרך הלוח אם ישירות? ז"א - יש כבר חיבור בPCI-E?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 ספטמבר 2014, 13:26

Laskin כתב:
ה-MFAA זה משהו חדש? אני כבר לא עומד בקצב של טכנולוגיות ה-AA :/

ואני אשמח להשלים את הוויצ'ר 3, אם לא אכפת לך, ב-2 כבר שיחקתי מספיק ^_^

אגב, אני עדיין אשמח למפרט שלדעתכם יהיה טוב, עיצה לגבי הלוח אם והמעבד - לחכות לחדשים או שלא תהיה ירידת מחיר? ללכת על Z97?
ודבר חשוב נוסף - כרגע יש לי SLI, והוא מצריך "גשר" בין הכרטיסים... היום זה עובר דרך הלוח אם ישירות? ז"א - יש כבר חיבור בPCI-E?

MFAA זה בערך חדש, זה מאוד דומה לTMSAA שAMD עשתה בזמנו (וכשאני מדבר על זמנו אני מדבר על בערך 10 שנים) אבל בגרסה של AMD היו ארטאפקטים כשהיית זז מהר. MFAA של NVIDIA פותר את זה ונותן איכות של MSAA X4 בעלות של MSAA X2. קבלת קצת שיפור ביצועים בחינם :)

דווקא SSAA החדש, הוא הטרוף האמיתית. זה מפלצת ביצועים, כלומר רק למשחקים שאתה מריץ ממש בקלות, אבל זה הAA המושלם ביותר שאפשר לעשות במשחקי וידאו. אני משער שלמשל משחק כמו הוויצ'ר 2 תעשה ממש בקלות עם SSAA, זה מאוד מאוד מאוד כבד אבל IQ מושלם.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 21 ספטמבר 2014, 13:48

DrKeo כתב:MFAA זה בערך חדש, זה מאוד דומה לTMSAA שAMD עשתה בזמנו (וכשאני מדבר על זמנו אני מדבר על בערך 10 שנים) אבל בגרסה של AMD היו ארטאפקטים כשהיית זז מהר. MFAA של NVIDIA פותר את זה ונותן איכות של MSAA X4 בעלות של MSAA X2. קבלת קצת שיפור ביצועים בחינם :)

דווקא SSAA החדש, הוא הטרוף האמיתית. זה מפלצת ביצועים, כלומר רק למשחקים שאתה מריץ ממש בקלות, אבל זה הAA המושלם ביותר שאפשר לעשות במשחקי וידאו. אני משער שלמשל משחק כמו הוויצ'ר 2 תעשה ממש בקלות עם SSAA, זה מאוד מאוד מאוד כבד אבל IQ מושלם.

מה מיוחד ב SSAA ואיך הוא בדיוק עובד? חשבתי MSAAX4+פוסט פרוסס AA מביא IQ די מדהים, במיוחד אם אתה עושה סופר סאמפלינג לא? לפי התיאור שלך של ה SSAA זה נשמע כמו משהו שלעולם לא נראה על הקונסולות של הדור הזה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 21 ספטמבר 2014, 14:11

אני מניח שלא נראה את זה באמת בדור הזה... אבל לא נורא אכפת לי. אני חושב שX4 AA זה מספיק טוב ברוב המקרים, כשלא משחקים במתחת ל-1080P, וכש4K יהיה יותר נפוץ - אז גם זה יותר מדי.

ונדב/מישהו! שאלתי עוד שאלות, אני באמת זקוק לעזרה אם ללכת על Z97/99 או אפילו ישן יותר... ולגבי הSLI אם מישהו יודע...
תודה ^_^

Yahel12
Warrior

הודעהעל ידי Yahel12 » 21 ספטמבר 2014, 14:18

Laskin כתב:אני מניח שלא נראה את זה באמת בדור הזה... אבל לא נורא אכפת לי. אני חושב שX4 AA זה מספיק טוב ברוב המקרים, כשלא משחקים במתחת ל-1080P, וכש4K יהיה יותר נפוץ - אז גם זה יותר מדי.

ונדב/מישהו! שאלתי עוד שאלות, אני באמת זקוק לעזרה אם ללכת על Z97/99 או אפילו ישן יותר... ולגבי הSLI אם מישהו יודע...
תודה ^_^

אין שום סיבה הגיוניות שכדאי לך ללכת על X99 עם DDR4, פשוט לא משתלם, 3300MHZ פשוט לא ישנה כלום במשחק,אתה יכול לבדוק בעצמך אפילו.. מכיוון שאתה עושה SLI אז אני הייתי הולך על לוח Z97, ולשאלה שלך אם לא תצטרך כבר גשר SLI/Crossfire, אתה תצטרך עדיין גשר SLI, שמגיע עם כמעט כול לוח אם Z97.

אם כבר אפשר להמליץ לך על הלוח הזה: http://ksp.co.il/?uin=23229

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 21 ספטמבר 2014, 14:22

אני משום מה זוכר שיש לוחות אם שלא דורשים גשר חיצוני... אנסה לבדוק את זה שוב

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 21 ספטמבר 2014, 14:30

וראיתי את מה שאתה ממליץ עליו. נראה סולידי, אבל אני הולך לעשות OC אז אולי אזדקק ללוח טיפה יותר מיועד-גיימרים.
מה ההבדל בין X99 לZ99? אני רואה לוחות כאלו וכאלו ובנחירים דומים...

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 ספטמבר 2014, 15:15

bling כתב:מה מיוחד ב SSAA ואיך הוא בדיוק עובד? חשבתי MSAAX4+פוסט פרוסס AA מביא IQ די מדהים, במיוחד אם אתה עושה סופר סאמפלינג לא? לפי התיאור שלך של ה SSAA זה נשמע כמו משהו שלעולם לא נראה על הקונסולות של הדור הזה.

SSAA זה סופר סמפלינג, אין אף משחק אי פעם שעשה את זה חוץ מאשר הוויצ'ר 2 שנותן לך להפעיל את זה כאופציה במשחק, הם קוראים לזה שם Uber sampeling. זה אומר שהמשחק מרנדר את הגרפיקה ברזוציה הרבה יותר גבוהה, נגיד 4K, ואז מקטין את התמונה ל1080P. כלומר אתה לוקח תמונה שבשביל 1080P היא פאקינג מושלמת ואז מקטין אותה לגודל של 1080P מה שיוצר IQ פשוט מושלם בניגוד לAA רגיל שלוקח תמונה של 1080P מלאה בג'יגיז ומנסה לשחזר ממנו IQ איכותי. הבעיה היא שבשביל לרנדר 4K צריך לרנדר 4K, זה כבד ממש. כמובן שיש רמות של סופר סמפלינג, אפשר גם לרנדר נגיד 2560X1440 ולכווץ את התמונה ל1080P, זה גם יעשה איכות תמונה מעולה.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 21 ספטמבר 2014, 15:19

DrKeo כתב:SSAA זה סופר סמפלינג, אין אף משחק אי פעם שעשה את זה חוץ מאשר הוויצ'ר 2 שנותן לך להפעיל את זה כאופציה במשחק, הם קוראים לזה שם Uber sampeling. זה אומר שהמשחק מרנדר את הגרפיקה ברזוציה הרבה יותר גבוהה, נגיד 4K, ואז מקטין את התמונה ל1080P. כלומר אתה לוקח תמונה שבשביל 1080P היא פאקינג מושלמת ואז מקטין אותה לגודל של 1080P מה שיוצר IQ פשוט מושלם בניגוד לAA רגיל שלוקח תמונה של 1080P מלאה בג'יגיז ומנסה לשחזר ממנו IQ איכותי. הבעיה היא שבשביל לרנדר 4K צריך לרנדר 4K, זה כבד ממש. כמובן שיש רמות של סופר סמפלינג, אפשר גם לרנדר נגיד 2560X1440 ולכווץ את התמונה ל1080P, זה גם יעשה איכות תמונה מעולה.

לא הבנתי אותך, אמרת SSAA החדש והטכניקה הזו של סופר סאמפלינג זה לא משהו ממש חדש וחשבתי גם שאפשר לעשות אותה בכל משחק בעצמך ולא רק בוויטצ'ר 2 אם יש לך מספיק כוח.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 ספטמבר 2014, 16:46

bling כתב:לא הבנתי אותך, אמרת SSAA החדש והטכניקה הזו של סופר סאמפלינג זה לא משהו ממש חדש וחשבתי גם שאפשר לעשות אותה בכל משחק בעצמך ולא רק בוויטצ'ר 2 אם יש לך מספיק כוח.

אי אפשר לעשות לבד כי אין שום דבר שנותן לך, NVIDIA עכשיו נותנת אופציה להפעיל את זה בדרייברים שלה ואז זה יעשה את זה בכל משחק.

Yahel12
Warrior

הודעהעל ידי Yahel12 » 21 ספטמבר 2014, 18:42

Laskin כתב:וראיתי את מה שאתה ממליץ עליו. נראה סולידי, אבל אני הולך לעשות OC אז אולי אזדקק ללוח טיפה יותר מיועד-גיימרים.
מה ההבדל בין X99 לZ99? אני רואה לוחות כאלו וכאלו ובנחירים דומים...

אין ערכת שבבים שאני יודע עליה שנקראת Z99 אלא רק Z97, ההבדל העיקרי בין X99 לZ97, הוא שX99 מתאימה לתושבת 2011-3 החדשה שכנראה תישאר איתנו כמה שנים עכשיו, אך לוחות האם בעלי הChipset הזה מתאימים מעבדי ה i7 הקיצוניים בסדרת הXtreme,ללוחות האלו יש תאימות רק לזיכרון DDR4, יש להם 8 תושבות לזיכרון RAM בנפח של עד 64GB במהירות גבוה מאוד, יש להם יותר חריצי PCI-E, יש להם תמיכה ביותר ליבות, בקיצור רק לאנשים שבאמת צריכים מחשב סוף.

Z97 הוא הChipset היותר נורמלי למרות שגם הוא יחסית יקר , וספציפית הלוח שאני הבאתי לך של Gigabyte תומך בזיכרון DDR3 גם במהירות גבוה מאוד (3000 MHZ) והלוח הספציפי הזה גם נותן לך "Future proof" מכיוון שהוא גם יתמוך בסדרת מעבדי הi5 החדשים בארכיטקטורת Broadwell שיצאו.

בנוסף הלוח שהבאתי לך הוא מסדרת Gaming ומיועד לOver clock ככה שלא תהיה לך בעיה בכלל איתו.

אם אתה רוצה משהו יותר יקר זו אף פעם לא בעיה למצוא, רק צריך לשלם :)
נערך לאחרונה על ידי Yahel12 ב 22 ספטמבר 2014, 06:19, נערך פעם 1 בסך הכל.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 21 ספטמבר 2014, 21:17

על מה אתה מדבר, נדב? אפשר היה לעשות סופרסאמפלינג באופן עצמאי בכמעט כל משחק. ככה קיבלת את כל התמונות של דארק סולס 1 ברזולוציות מטורפות ושל משחקים אחרים. נוידיה פשוט כוללת עכשיו את האפשרות בדרייברים הרשמיים ומקלה על הביצוע, שזה אחלה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 22 ספטמבר 2014, 10:51

Yahel12 כתב:

אין ערכת שבבים שאני יודע עליה שנקראת Z99 אלא רק Z97, ההבדל העיקרי בין X99 לZ97, הוא שX99 מתאימה לתושבת 2011-3 החדשה שכנראה תישאר איתנו כמה שנים עכשיו, אך לוחות האם בעלי הChipset הזה מתאימים מעבדי ה i7 הקיצוניים בסדרת הXtreme,ללוחות האלו יש תאימות רק לזיכרון DDR4, יש להם 8 תושבות לזיכרון RAM בנפח של עד 64GB במהירות גבוה מאוד, יש להם יותר חריצי PCI-E, יש להם תמיכה ביותר ליבות, בקיצור רק לאנשים שבאמת צריכים מחשב סוף.

Z97 הוא הChipset היותר נורמלי למרות שגם הוא יחסית יקר , וספציפית הלוח שאני הבאתי לך של Gigabyte תומך בזיכרון DDR3 גם במהירות גבוה מאוד (3000 MHZ) והלוח הספציפי הזה גם נותן לך "Future proof" מכיוון שהוא גם יתמוך בסדרת מעבדי הi5 החדשים בארכיטקטורת Broadwell שיצאו.

בנוסף הלוח שהבאתי לך הוא מסדרת Gaming ומיועד לOver clock ככה שלא תהיה לך בעיה בכלל איתו.

אם אתה רוצה משהו יותר יקר זו אף פעם לא בעיה למצוא, רק צריך לשלם :)

תודה, הסתכלתי עוד קצת וראיתי שדווקא הוא לא ממש טוב לSLI, כי אז הוא משתמש בPCI X16 ו-X8 במקום שניים של X16.

Yahel12
Warrior

הודעהעל ידי Yahel12 » 22 ספטמבר 2014, 12:16

Laskin כתב:
תודה, הסתכלתי עוד קצת וראיתי שדווקא הוא לא ממש טוב לSLI, כי אז הוא משתמש בPCI X16 ו-X8 במקום שניים של X16.

נכון, אבל תלוי מה התקציב שלך ללוח אם.. לוח אם שמריץ שניים או יותר סלוטים במהירות X16 עולה המון כסף, אני יכול לתת לך לינק אם תרצה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 ספטמבר 2014, 13:26

Kazz כתב:על מה אתה מדבר, נדב? אפשר היה לעשות סופרסאמפלינג באופן עצמאי בכמעט כל משחק. ככה קיבלת את כל התמונות של דארק סולס 1 ברזולוציות מטורפות ושל משחקים אחרים. נוידיה פשוט כוללת עכשיו את האפשרות בדרייברים הרשמיים ומקלה על הביצוע, שזה אחלה.

זה PC, אתה יכול לישם גם מכוניות מעופפות אם בא לך אבל אין שום משחק או דרייבר כרטיס מסך שנותן לעשות את זה עד עכשיו חוץ מהוויצ'ר.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 22 ספטמבר 2014, 13:42

Yahel12 כתב:

נכון, אבל תלוי מה התקציב שלך ללוח אם.. לוח אם שמריץ שניים או יותר סלוטים במהירות X16 עולה המון כסף, אני יכול לתת לך לינק אם תרצה

אשמח מאוד! אם יש אחד עד 1200 ש"ח זה עוד יהיה בסדר... אני משתדל שלא לעבור את ה-8000, אבל בטח יצא לי לפחות 9000 בסוף (בלי ציוד היקפי, כי אני לא צריך בכלל... המחשב שלי מחובר לטלויזיה)

אה, ו-SSD כנראה אלך על סמסונג, סדרה 840, 250 גיגה.
יש המלצות אחרות?
ומה לגבי הארד דיסק משני... אני רוצה ללכת על WD 3TB, אבל יש מלא סוגים וזה די מבלבל :)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 22 ספטמבר 2014, 13:52

DrKeo כתב:זה PC, אתה יכול לישם גם מכוניות מעופפות אם בא לך אבל אין שום משחק או דרייבר כרטיס מסך שנותן לעשות את זה עד עכשיו חוץ מהוויצ'ר.

נו בסדר אבל אנשים עושים את זה כל הזמן וזה לא משהו באמת חדש, גם אם עכשיו זה דורש פחות מאמצים, לזה התכוונתי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 ספטמבר 2014, 15:13

bling כתב:נו בסדר אבל אנשים עושים את זה כל הזמן וזה לא משהו באמת חדש, גם אם עכשיו זה דורש פחות מאמצים, לזה התכוונתי.

בתאוריה כן, אפשרי, אתה מכיר משהו שעשה את זה אי פעם? אני לא. בנוסף הדרכים לעשות את זה לפני השתמשו בכל מני סקיילרים שלא נבנו לזה מה שהיה יוצר ארטאפקטים בתמונה (כמו למשל ללכת להגדרות גודל מסך בדרייברים). זאת פעם ראשונה שיש סופר רמפלינג בנוי פנימה לדרייבר של כרטיס מסך, בלי ארטאפקטים, בלי מאמץ, בלי דרכים עקומות. לא שזאת מהפכה, אבל זה בהחלט נחמד, ביחוד למי שרוצה להריץ משחק קצת יותר ישן ולכן המחשב שלו יריץ אותו ב4K בלי בעיות.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 22 ספטמבר 2014, 15:15

DrKeo כתב:בתאוריה כן, אפשרי, אתה מכיר משהו שעשה את זה אי פעם? אני לא. בנוסף הדרכים לעשות את זה לפני השתמשו בכל מני סקיילרים שלא נבנו לזה מה שהיה יוצר ארטאפקטים בתמונה (כמו למשל ללכת להגדרות גודל מסך בדרייברים). זאת פעם ראשונה שיש סופר רמפלינג בנוי פנימה לדרייבר של כרטיס מסך, בלי ארטאפקטים, בלי מאמץ, בלי דרכים עקומות. לא שזאת מהפכה, אבל זה בהחלט נחמד, ביחוד למי שרוצה להריץ משחק קצת יותר ישן ולכן המחשב שלו יריץ אותו ב4K בלי בעיות.

אתה רציני? חצי מההארקורים של ה PC ב GAF עושים את זה, יש להם ת'רד תמונות שלם של משחקי PC שבו הם מפרסמים את התמונות הכי יפות שלהם בכל מני הגדרות הזויות ועם מודים וכו', בדוק ראיתי שם לא מעט SS.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 ספטמבר 2014, 16:12

bling כתב:אתה רציני? חצי מההארקורים של ה PC ב GAF עושים את זה, יש להם ת'רד תמונות שלם של משחקי PC שבו הם מפרסמים את התמונות הכי יפות שלהם בכל מני הגדרות הזויות ועם מודים וכו', בדוק ראיתי שם לא מעט SS.

ברור שאפשר לעשות את זה, אני יכול לעשות את זה עכשיו עם PAINT. תשחק משחק ב1080P (או 4K, לא משנה), תעשה print screen ותעשה לתמונה Resize ל720P. הנה, יש לך תמונה של SS. גם אפשר מאוד בקלות לעשות במוד SS בכל משחק טבעית בפנים, אבל זה דורש מודינג. בנוסף אפשר לעשות את זה מחוץ למשחק שיעבוד על כל דבר במחשב שלך, אבל זה יכול לגרום לארטאפקטים, תלוי בסוג מסך שיש לך. כאן אתה מקבל את זה בהגדרות של הכרטיס מסך, כמו שכבר אמרתי, זה ממש נחמד זה הכל. החדשות האמתיות הן MFAA שאני הולך להשתמש בו בכל משחק, X4 MSAA במחיר של X2.

Yahel12
Warrior

הודעהעל ידי Yahel12 » 22 ספטמבר 2014, 20:26

Laskin כתב:
אשמח מאוד! אם יש אחד עד 1200 ש"ח זה עוד יהיה בסדר... אני משתדל שלא לעבור את ה-8000, אבל בטח יצא לי לפחות 9000 בסוף (בלי ציוד היקפי, כי אני לא צריך בכלל... המחשב שלי מחובר לטלויזיה)

אה, ו-SSD כנראה אלך על סמסונג, סדרה 840, 250 גיגה.
יש המלצות אחרות?
ומה לגבי הארד דיסק משני... אני רוצה ללכת על WD 3TB, אבל יש מלא סוגים וזה די מבלבל :)

חשבתי על זה עוד פעם, ואת האמת - אין כמעט לוחות אם שתומכים בשתי יציאות של PCIE X16,מכיוון שזה פונה לקהל יעד מאוד מצומצם, אין כמעט שום השפעה על ביצועים (כמו שתכף אראה לך בגרף) בין X8 לX16, ולכן אין שום סיבה שהלוח שנתתי לך לא יספק אותך, לקנות לוח שעולה 1200 שקלים יעשה את אותה העבודה, ובמיוחד שאתה רק מבצע SLI עם 2 כרטיסים ולא יותר.. אתה יכול להיות לארג' וללכת על אותו לוח אם שנתתי לך רק Gaming 7 ולא 5.. מעבר לזה השיקולים הם שלך כמו, אסתטיקה, צבעים, מותג (Asus Gigabyte MSI..) אני באמת ממליץ לך לחסוך את הכסף על לוח אם מכיוון שלוח ב880 שקלים ואפילו מה שאני הצעתי לך ב680 הוא יותר ממספיק למה שאתה מבקש.

הנה הגרף שמדגים את הפרשי הביצועים בין X8 ל- X16 בכרטיסי מסך שונים ותוכל לראות שאם יש הפרש הוא כול כך מזערי שאתה לא תרגיש אותו בכלל : http://www.techpowerup.com/reviews/Inte ... ng/23.html

בנוסף אם כבר נתת תקציב של עד 1200 שקלים ללוח אם אז אתה יכול ללכת על לוח X99 עם DDR 4 אם תרצה למרות שזה ממש יהיה חבל לטעמי, כי אז תצטרך להשקיע גם על מעבד חדש שתומך וזיכרון שעולה המון כסף..

בלוחות החדשים עם צ'יפסט X99 יש שני חריצי PCIE שרצים ב X16 אבל שוב, לא יהווה שום יתרון בביצועים כמו שאתה יכול לראות בגרף, וגם אם כן זה כול כך מינימלי שאתה לא תשים לב.

לגבי Hard disk, מכיוון שאתה רוצה Westren digital, אני יודע שהצבעים מבלבלים אז אני אסביר קצת.

WD Blue - שימוש יומיומי, אמינים וסולידיים, זה או זה או Seagate Barracuda למי שפשוט צריך דיסק קשיח רגילתמונה

WD Green - צריכת חשמל נמוכה ופעולה איטית יותר, יש להם נפח אחסון גדול יותר תמונה

WD Black - מתאימים לGaming, מהירים יותר ונחשבים HIGH END מבחינתם, הם גם עולים יותר אבל מגיעים עם אחריות של 5 שנים. תמונה

WD Red - יותר מהירים מהירוקים ונותנים גם נפח אחסון גדול מאוד, בנוסף הם גם בנויים לקונפיגורציית RAID אם זה מעניין אותך תמונה

כולם יתאימו לך מן הסתם, לך על מה שאתה חושב שהכי מתאים לך, אני אישית הייתי הולך על הכחול בגלל שאתה לא תרגיש שום הבדל אם תקנה את השחור או האדום לדוגמה, הם יחזיקו אותו דבר ובמחיר נמוך יותר, רק תדאג שיהיו במהירות של 7200 RPM ועם חיבור SATA III.

לגבי SSD, של Samsung הם מעולים.. במחיר נמוך יותר ולא פחות איכותי יש לך את Kingston SSDNow המעולה - http://ksp.co.il/?select=.1033..152..37 ... maxprice=0

דרך אגב - אתה בונה את המחשב לבד או שתבקש הרכבה

אם יש לך עוד שאלות - :geek:

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 16 אורחים