במה אתם משחקים?

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Mandellla
Warrior

Re: במה אתם משחקים?

הודעהעל ידי Mandellla » 13 ספטמבר 2014, 02:25

לניד פור ספיד היו כמה טובים, אנדרגראונד 1 ובמיוחד 2 היו מעולים ביותר ומהנים מאוד! מוסט וואנטד היה נחמד ובשלב מסוים אתה צריך להיזהר עם לשמור על המכוניות מפני משטרה, וגם אולי קרבון נראה טוב אפילו שלא יצא לי כל כך לשחק אבל נשמע טוב כמו כל שאר המשחקים הללו.
תמונה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 13 ספטמבר 2014, 02:30

Mandellla כתב:לניד פור ספיד היו כמה טובים, אנדרגראונד 1 ובמיוחד 2 היו מעולים ביותר ומהנים מאוד! מוסט וואנטד היה נחמד ובשלב מסוים אתה צריך להיזהר עם לשמור על המכוניות מפני משטרה, וגם אולי קרבון נראה טוב אפילו שלא יצא לי כל כך לשחק אבל נשמע טוב כמו כל שאר המשחקים הללו.

קרבון היה משחק נהדר והוא היה המשך ישיר של MOST WANTED 2005. אבל הוא הרגיש לי כמו DLC ב20$ מאשר משחק חדש.הוא היה קצר מדי. עם כבר אז אנדרקובר היה בהחלט המשחק האחרון מהסוג הזה. שיפט,הוט פורשוט 2010,מוסט וונטד 2012 ורייבלס פשוט מרגישים ריקים מדי ולא כפים כמו הראשונים (אבל בהחלט מספיק כפים בשביל להעביר כמה ימים בכיף) :D
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 13 ספטמבר 2014, 09:22

Most Wanted המקורי היה, לדעתי, משחק הNFS הטוב ביותר.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 13 ספטמבר 2014, 10:55

Klayman כתב:Most Wanted המקורי היה, לדעתי, משחק הNFS הטוב ביותר.

אני גם מסכים איתך. ואחריו אנדרגראונד 2
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 ספטמבר 2014, 14:27

אני דווקא הכי אהבתי את High stakes, היה לו קונספט פשוט מעולה.
We're just normal men. We're just innocent men

Megalomaniac
Trainee

הודעהעל ידי Megalomaniac » 22 ספטמבר 2014, 03:29

matangt8 כתב:אני משחק כרגע בניד פור ספיד אנדרקובר (כן ישן אני יודע אבל רק עכשיו יש לי מחשב שמסוגל להריץ אותו) ולדעתי הוא הרבה יותר טוב מהמשחק האחרון בסדרה (RIVALS) פשוט כי הוא יותר מעניין ומזכיר את הMOST WANTED הראשון מ2005. אני מקווה שהמשחק הבא בסדרה יחזור לשיטה הזאת במקום HOT PURSUIT וכו'

אתה רציני? Rivals הוא לדעתי ההכי טוב בסדרה, יותר אפילו מ- Most wanted שיצא ב-2012 וב-2005. הוא פשוט אדיר וכיף ברמות.
אבל אנדרקובר נחשב לאחד מהמשחקים הכי גרועים של הסדרה (דו קרב בינו לבין פרו סטריט אבל לדעתי אנדרקאבר יותר גרוע).

סמל אישי של המשתמש
Mandellla
Warrior

הודעהעל ידי Mandellla » 23 ספטמבר 2014, 12:56

סיימתי את אססינס קריד רבליישנס, כיף לא רגיל, קצת דברים חדשים כמו פצצות ועוד, סיפור מעניין שממשיך בטורקיה בתקופה של המשבר הביזנטים מול העות'מאנים בעיקר בקונסטנטינופול/איסטנבול (לפני האימפריה העות'מאנית קראו לאיסטנבול קונסטנטינופול, שהייתה בשלטון האימפריה הביזנטית).
זמן לAC3 וגם אני לא כל כך מעוניין בבלאק פלאג, אחרי 3 אני אחפש כבר משחק אחר כמו להמשיך את ביושוק 2 ואחריו ביושוק אינפינייט.
תמונה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 23 ספטמבר 2014, 14:14

Mandellla כתב:סיימתי את אססינס קריד רבליישנס, כיף לא רגיל, קצת דברים חדשים כמו פצצות ועוד, סיפור מעניין שממשיך בטורקיה בתקופה של המשבר הביזנטים מול העות'מאנים בעיקר בקונסטנטינופול/איסטנבול (לפני האימפריה העות'מאנית קראו לאיסטנבול קונסטנטינופול, שהייתה בשלטון האימפריה הביזנטית).
זמן לAC3 וגם אני לא כל כך מעוניין בבלאק פלאג, אחרי 3 אני אחפש כבר משחק אחר כמו להמשיך את ביושוק 2 ואחריו ביושוק אינפינייט.

אם כבר לדלג על משחק כלשהו, אז הייתי מדלג על 3. הוא סוגר את הסיפור של דזמונד (בצורה עצלנית וגרועה), אבל הוא גם משחק לא הכי טוב (שני הכי פחות טוב בסדרה, אחרי המשחק הראשון וצירי הלידה שלו).
התקופה האמריקאית לא כזאת מעניינת. המחסור בארכיטקטורה מעניינת מורגש. הדמות הראשית מעפנה. ההתבססות על סיפור מלחמת העצמאות האמריקאית הביאה לסיפור הרבה פחות מעניין.
IV, לעומת זאת, כבר הרבה יותר טוב. נמצא בטופ 3 משחקים של הסדרה (אחרי 2 וברודרהוד), עם מכאניקת שייט ממש ממש כיפית ומוצלחת ודמות ראשית הרבה פחות מחורבנת מ3.

בקיצור, אם אתה רוצה לדלג על משחק כלשהו בסדרה, הייתי ממליץ לדלג דווקא על 3 ולהשלים את החורים בסיפור דרך יוטיוב.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 23 ספטמבר 2014, 14:34

התקופה האמריקאית בAC3 מעניינת בטירוף, בעיניי...
אבל עדיין משהו במשחק היה ממש גרוע. המשחק בעצם מתחיל רק אחרי 20 שעות בערך...
יש לו את הפתיחה הכי ארוכה בעולם. (פתיחה = עד שהגיבור האמיתי מגיע נהיה בוגר)

לפי הפרטים על הDLC של AC:U - המשחק הבא שלהם ללא ספק יהיה בסין.
אני מנחש שהם צריכים איזה שנתיים לפחות לעבוד עליו (בכל זאת - פאקינג סין), ועד אז נראה המון DLC... נדמה לי שזה הAC הראשון שיש לו SEASON PASS, אבל לא בדקתי.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 23 ספטמבר 2014, 14:52

Laskin כתב:התקופה האמריקאית בAC3 מעניינת בטירוף, בעיניי...
אבל עדיין משהו במשחק היה ממש גרוע. המשחק בעצם מתחיל רק אחרי 20 שעות בערך...
יש לו את הפתיחה הכי ארוכה בעולם. (פתיחה = עד שהגיבור האמיתי מגיע נהיה בוגר)

לפי הפרטים על הDLC של AC:U - המשחק הבא שלהם ללא ספק יהיה בסין.
אני מנחש שהם צריכים איזה שנתיים לפחות לעבוד עליו (בכל זאת - פאקינג סין), ועד אז נראה המון DLC... נדמה לי שזה הAC הראשון שיש לו SEASON PASS, אבל לא בדקתי.

גם אותי התקופה מעניינת, אבל היא לא מתאימה למשחק AC, או שלא הצליחו לנצל אותה כמו שצריך.
כן... הפתיחה שלו ארוכה בקטע הזוי. הם למדו את השיעור שלהם ובIV אתה יכול לעשות בערך כל מה שאתה רוצה, תוך איזו שעה קצרה. זה יוצר קצת התנגשות עם זה שאתה יכול לעשות משימות מסוימות לפני שמסבירים לך עליהן, אבל זה עדיף על פני נעילה של כל מיני מכאניקות באופן לא אורגני.

יכול להיות שהAC הגדול הבא יהיה באמת בסין, אבל אני מניח שזה גם תלוי בUNITY. לא יפתיע אותי אם הוא יהיה מצליח כמו 2 וייצור דמות ראשית וסטינג מספיק מעניין לאיזה 2.5 משחקים, ככה שנראה את סין רק בעוד 3 שנים.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 23 ספטמבר 2014, 15:01

אבל העיקר שהבא יהיה בסין! עם DLC ביפן, לקראת ASSASSIN'S CLEED שיצא שנתיים אחריו ^_^

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 25 ספטמבר 2014, 17:05

חזרתי לSplinter Cell BlackList - הוא פשוט משחק מעולה, שברמות הקשות יותר דורש המון השקעה, ששווה את זה. מבנה השלבים עליון פחות או יותר לכל משחק אחר בסדרה, ואפילו מכניקת ה Execution לא מרגישה כמו תרגיל זול הפעם הזאת.
?

Yahel12
Warrior

הודעהעל ידי Yahel12 » 25 ספטמבר 2014, 18:04

חבל שאף אחד פה לא משחק ב Arma ובכול המודים המשוגעים שלו או ב DayZ..

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 26 ספטמבר 2014, 12:12

Yahel12 כתב:חבל שאף אחד פה לא משחק ב Arma ובכול המודים המשוגעים שלו או ב DayZ..

ימי הFlash point שלי נגמרו לפני יותר מעשור :).

אני בכל מקרה מנסה לסיים את Divinity, כרגע יש לי בערך 70 שעות במשחק ועדיין יש לי לפחות עוד רבע משחק אם לא יותר, כיף :D.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 05 אוקטובר 2014, 22:12

זהו, סיימתי את וולפנשטיין כמעט (נותר לי רק החצי השני של הקרב בוס) וכבר המון שנים לא נהנתי ככה משוטר. מי שקצת נרתע בגלל הממוצע הלא כל כך מזהיר, או סתם שכח לקנות, אחד השוטרים היותר טובים שיצאו בשנים האחרונות, אחלה עלילה, מאוד מגוון, פשוט שוטר, כמו ששוטר צריך להיות, בלי שטויות. קטעי הStealth מצויינים ועשויים טוב, אין לי אפילו דבר אחד רע להגיד על המשחק. מומלץ.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 05 אוקטובר 2014, 23:12

Klayman כתב:חזרתי לSplinter Cell BlackList - הוא פשוט משחק מעולה, שברמות הקשות יותר דורש המון השקעה, ששווה את זה. מבנה השלבים עליון פחות או יותר לכל משחק אחר בסדרה, ואפילו מכניקת ה Execution לא מרגישה כמו תרגיל זול הפעם הזאת.

נכון, כל עוד אתה לא משתמש ב-crossbow. היא OP לחלוטין. אבל דווקא הקואופ, כמו בקונביקשן, הוא המקום בו המשחק זורח באמת.

סמל אישי של המשתמש
Mandellla
Warrior

הודעהעל ידי Mandellla » 05 אוקטובר 2014, 23:30

בגלל שהייתה לי בעיה ביופליי כשרציתי לשחק AC3, החלטתי לעבור למשחק הראשון המקורי, בשביל לשחק בו פעם שנייה אחרי שסיימתי אותו באקס בוקס מזמן, הפעם אני משחק בו במחשב ועדיין יש הנאה מאז שהוא היה פופולארי לקונסולות.
לא אכפת לי מזה שאני משחק בזה וב3 שכולם אומרים שהוא לא משהו (AC2,ברודרדהוד ורבליישנס עד עכשיו אהבתי, כשאני אשחק ב4 אני יבין למה הוא מהטובים ביותר), אני אוהב את הסדרה ומשחק גם בAC3 אפילו שהוא "מאכזב" ומקווה שיוניטי לא תהיה אכזבה בגלל שזה עדיין סיפור שתקוע במאה ה18 כמו 3 ו4 במהפכה הצרפתית עם נפוליאון כדמות חשובה בסיפור, והDLC של סין שמשחקים כשאו ג'ון (מי שראה את אססינס קריד: אמברס יודע מי זאת) לא נראה משהו בגלל שהם הציגו את זה בסגנון 2D שכנראה לא יהיה עולם פתוח כמו שחשבתי, אם הם היו יותר מקשיבים לבקשות של המעריצים, שכל כך רוצים עלילה מרכזית באסיה או מלחמות העולם 1/2, אז זה היה יותר טוב/מעניין ומלא תוכן חדש לחלוטין.

נו טוב, נחכה ונראה מה יצא בסוף.
תמונה
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 06 אוקטובר 2014, 00:29

Death_119 כתב:זהו, סיימתי את וולפנשטיין כמעט (נותר לי רק החצי השני של הקרב בוס) וכבר המון שנים לא נהנתי ככה משוטר. מי שקצת נרתע בגלל הממוצע הלא כל כך מזהיר, או סתם שכח לקנות, אחד השוטרים היותר טובים שיצאו בשנים האחרונות, אחלה עלילה, מאוד מגוון, פשוט שוטר, כמו ששוטר צריך להיות, בלי שטויות. קטעי הStealth מצויינים ועשויים טוב, אין לי אפילו דבר אחד רע להגיד על המשחק. מומלץ.

אני התחלתי אותו אבל הוא לא זז כמו שצריך בהגדרות נמוכות על ה460 SLI שיש לי, אני ממש לא יכול לחכות להמשיך אותו על המחשב החדש. הוא וMORDOR הם הראשונים שאני מתכנן לשחק בהם.
וגם ETHAN CARTER שאמנם רץ סביר אצלי, אבל הוא כל כך יפה שאני רוצה הגדרות קצת יותר גבוהות וגם פריימים חלקים ולא 20 אני מניח, של עכשיו.
אגב, נראה משחק ממש מבטיח, אבל שיחקתי רק שעה בערך. פשוט סוחף וכל כך יפה...

אגב, גם על מחשבים חדשים יותר וולפנשטיין טוען טקסטורות "מאוחר מדי", או שזה פחות בולט על כרטיס טוב?

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 06 אוקטובר 2014, 10:11

Laskin כתב:
אני התחלתי אותו אבל הוא לא זז כמו שצריך בהגדרות נמוכות על ה460 SLI שיש לי, אני ממש לא יכול לחכות להמשיך אותו על המחשב החדש. הוא וMORDOR הם הראשונים שאני מתכנן לשחק בהם.
וגם ETHAN CARTER שאמנם רץ סביר אצלי, אבל הוא כל כך יפה שאני רוצה הגדרות קצת יותר גבוהות וגם פריימים חלקים ולא 20 אני מניח, של עכשיו.
אגב, נראה משחק ממש מבטיח, אבל שיחקתי רק שעה בערך. פשוט סוחף וכל כך יפה...

אגב, גם על מחשבים חדשים יותר וולפנשטיין טוען טקסטורות "מאוחר מדי", או שזה פחות בולט על כרטיס טוב?

לך על זה, למרות שאני לא חושב שאתה יכל לשחק אותו בפיסי, הוא חסום בסטים.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 06 אוקטובר 2014, 11:31

נו, כמו עם סאות פארק - עד שתהיה דרך...

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 06 אוקטובר 2014, 12:40

Laskin כתב:נו, כמו עם סאות פארק - עד שתהיה דרך...

היה דרך עם סאות' פארק דרך סטים? יש אפשרות על ידי רכישת עותק פיסי.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 11 אוקטובר 2014, 14:08

נכנסתי לסבב גיימינג נורא נחמד.
אני משחק פיפ"א. מנצח חלק מהמשחקים. מפסיד פה ושם, עד שאני מפסיד איזה משחק חשוב (נראה לי שבגלל שני הפסדים אידיוטיים, הפסדתי את האליפות :( ), נהייה מתוסכל ואז אני עובר לשחק SOM ונהנה מזה שאין באמת השלכות לא נעימות לכשלון.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 11 אוקטובר 2014, 14:13

יותר מזה.. בSOM אתה יכול ''להכשל'' בכוונה לקפטנים מסויימים ובכך לקדם אותם :P.
?

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 11 אוקטובר 2014, 14:19

Klayman כתב:יותר מזה.. בSOM אתה יכול ''להכשל'' בכוונה לקפטנים מסויימים ובכך לקדם אותם :P.

כן.
המשחק מאוד סלחן, לזה שאתה לא טוב. כשלון יכול לעזור לך להתקדם (אתה גם מקבל ניסיון ונקודות, על מוות). גישה שעובדת נהדרת עם הסגנון הזה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 11 אוקטובר 2014, 14:48

מקבלים נקודות על מוות?! לזה לא שמתי לב :P.
?

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 87 אורחים